Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • @krzysiekniepieklo 06:36:19
  Jeżeli uważasz, ze teraz nie rządzą nami Polacy, to znaczy, że nie byłeś dawno w Polsce!Nie będę przytaczał "nieżondów" ryżego matoła i jego bandy złodzei i kombinatorów-vide ok 250 mld zł ukradzionych Polsce!!! Ty masz coś z głową, bo takie BZDURY to piszą wrogowie Polski!!!
  Jeszcze jeden taki sukces i będzie po nas
 • @Drab61 17:15:43
  Nie obrażaj chamie pamięci zamordowanych Polek i Polaków , sam wystawiasz sobie gówniane świadectwo!!! Nick też masz ok!
  Zbliża się czas Putina
 • @brian 07:20:26
  Witam. Popieram w całości twoją ocenę portalu i np:Ruszkiewicz niech się ogarnie, bo nie ma pojęcia o polityce , pisząc: PISPO całe zło!!!Jego idol to pewnie ryży matoł, który powinien odpowiedzieć prawnie za tolerowanie złodziejstwa na wielką skalę!!!
  Druga twarz Huskego
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:03:58
  Jeżeli nazywasz blogera-patriotę "sjonistycznym bydlęciem", to jak mozna nazwać ciebie??? Sami nakręcacie takie afery a potem jest rechot, że się komuś dowaliło! Na tym portalu nie ma pluralizmu, tylko dyktat paru wyznawców lewizny i liberałów!
  Druga twarz Huskego
 • @Rzeczpospolita 15:44:28
  Jeżeli nie odróżniasz partii złodziei i kombinatorów
  od PIS, to nadajesz się si tobie podobni "pisarze" do pisania bajek!!! Nie będę "oświecał" tendencyjnych pisarzy, bo mają wyryte w mózgach przez TVN i podobne TV określone poglądy, które nie mają nic wspólnego z prawdą!!!
  Co oznacza wskazanie na Siemoniaka na szefa PO
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:06:13
  I jeszcze ciebie tam brakuje!!!
  Co oznacza wskazanie na Siemoniaka na szefa PO
 • Autor
  A Wrzodak jak zwykle wypisuje BZDURY!TY nie potrafisz odróżnić klasy ludzi, którzy pełnią ważne funkcje w Polsce, lub są kandydatami!!! Są tacy kandydaci: Kosiniak-Kamysz-chce wszystkim zrobić dobrze i będzie zawsze konsyliacyjny, co jest niemożliwe!Bidawa-Końska nadaje się co najwyżej na gospodynię domową,nie potrafi czytać nawet z promptera, co ją dyskwalifikuje! Biedroń- fircyk i pedał , jest powazne pytanie, kto będzie pierwszym damem??? Hołownia-popierany przez biznes i tzw. "piec gończy"! Innych nie znamy, ale ta paleta kandydatów nie sięga Prezydentowi RP do pięt i kandydat powinien znać biegle język angielski, bo to jest niezbędne do negocjacji bez kamer!!!
  Co oznacza wskazanie na Siemoniaka na szefa PO
 • @Drab61 21:54:32
  Jeżeli piszesz takie bzdury, to pewnie twój rozum jest w kiepskim stanie!!!
  Putin a zamach w Iraku
 • @Oscar 07:39:11
  A ty jesteś pewnie patriota-inteligent??? Napisałeś, jak zwykle stek bzdur i dla mnie nie jesteś Polakiem!!!
  Zimna wojna Polski z Rosją.
 • @Drab61 15:38:47
  Ty już wystąpiłeś o obywatelstwo u putina???
  Quo vadis Vox populi (21), Wojna o nasze dusze
 • @Wican 11:13:54
  Ten,durny tekst pokazuje, że masz problemy z głową i trzeba szybko iść do specjalisty, bo choroba jest niebezpieczna!!!
  Prezes twardy jak skała
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:06:02
  Jeżeli piszesz o polityce, to pisz prawdę, bo kłamstwa zawsze blogerzy obnażą!Przed wyborami w 2005 r były banery "Prezydent Tusk"!!! Wielu "ekspertów " wieszczyło podwójne zwycięstwo ryżego i jego bandy! Okazało się, że przegrali i ryży na zamkniętym zebraniu zaprzysiągł zemstę PIS i Św.p. Prezydentowi RP, prof. Lechowi Kaczyńskiemu!!! Od tego zaczęła się nagonka na PIS i Prezydenta! Bloger, który nie pisze PRAWDY, jest godny pożałowania!
  "Tusek tusek, gupi rusek".
 • @telewidzacy 16:36:27
  Wigilijnie przesyłam pozdrowienia oszołomom i w/g mnie tobie i podobnym rozum już nie wróci, bo taki stan umysłu, vide tekst jest niuleczalny!!!
  Miliardy na samoloty, a niepełnosprawne bez pomocy
 • @Monaco 20:25:47
  Polecam prof. Modzelewskiego, bo, być może coś ci przetłumaczy i przestaniesz pisać BZDURY, ale wątpię!
  Miliardy na samoloty, a niepełnosprawne bez pomocy
 • @Nibiru 20:05:45
  Tobie to już rozum nie wróci, bo piszesz BZDURY i to przed świętami!!!
  Miliardy na samoloty, a niepełnosprawne bez pomocy
 • Autorka.
  Nawet przed wigilją "nawiedzeni" piszą BZDURY!!! Mam nadzieję, choć cienką, że pani rozum wróci po świętach przy pomocy boskiej, choć wątpię!
  Miliardy na samoloty, a niepełnosprawne bez pomocy
 • @Drab61 22:59:19
  TY lepiej sprawdż, czy tobie mózg nie siada, bo obrażasz człowieka, który poświęcił życie polityce i jest gwarantem drogi do lepszej i bogatszej Polski!!!
  Reforma sądownictwa. O co tu chodzi?
 • @ele 20:16:07
  Ty jesteś taki słowianin , jak ja indianin!!!Ten wpis pokazuje , że pewnie piłeś wódkę z drugim oszołomem ,Korwinem i dlatego piszesz bzdury!!!
  Reforma sądownictwa. O co tu chodzi?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:01:32
  Zastanowiłeś zię kiedyś, kim ty jesteś, że obrażasz szefa partii, dzięki któremu i jego ludziom Polska się rozwija i bogaci??? Tobie to pewnie imponuje cwaniak polityczny, ryży matoł, który pozwalał na totalne okradanie naszego kraju!!!
  Reforma sądownictwa. O co tu chodzi?
 • Autor.
  Witam.Jeżeli się coś krtykuje, to trzeba mieć wiedzę, o co chodzi!!! Pierwsza sprawa:po co powstała UE i widać z komentarzy, że mało kto wie! Był to plan "naprawiaczy Europy, aby państwa , należące do UE "trzymać za mordę" i nimi sterować! A. Merkel i Prezydent RP podpisali ten traktat jako jedni z ostatnich!!!
  Traktat lizboński=przegrana Polski...