Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • @Pyra z Wildy 17:18:44
  Jezel chesz pisać powazne artykuły, to najpdierw zdobądż WIEDZĘ!!!Odpowadzaniem ścieków zajmuje się samorząd Warszawy i mieszanie do tego PIS pokazuje, że porównując PIS z PO nie masz pojęcia o polityce i powinienieś pisać bajki dla dzieci, choć mam wątpliwość, czy dzieci nie dostałyby od nich pomieszania z poplątamniem!!!PS. Jestem mieszkańcem Warszawy od ok 65 lat!
  Jak PiS i PO zabijają życie w Bałtyku
 • @Oscar 08:50:01
  A ciebie to something pojebałoś!!!
  Wizjonerzy - 9/11, czyli 19 lat kłamstw
 • Autor
  Witam.Parę faktów z tej tragedii: wieże miały ok 500 m wysokości i tytanowe rdzenie, że nawet pięć samolotów nie mogło ich obalić! Tydzień przed wszystkie szyby kontrolne były zamknięte, wieża trzecia została wysadzona w powietrze 10 min. po tym, jak w TV podano ten fakt.Wieże zostały zwalone kontrolowanymi wybuchami, bo inaczej zwaliłyby się na Manhattan i tragedia byłaby znacznie większa! W Pentagon uderzyła rakieta, bo dziura , pokazana w TV miała ok 15-20 m szerokości, a samolot ma rozpiętość 50-70 m. Po uderzeniu rakiety, służby skofiskowały film ze sklepu , który był w pobliżu!Gdyby samolot zburzenia w Pentagon, to zburzenia byłby znacznie większe!!!Zrobiono to po to, aby Bush i jego banda mieli pretekst do zaatakowania arabów!!!
  Wizjonerzy - 9/11, czyli 19 lat kłamstw
 • @Korneliusz 20:59:24
  Co to za bełkot???
  Białoruś to pretekst, żeby ukryć stan rzeczy w Polsce
 • @brian 06:38:12
  Jakoś nikt nie zauważył, że to był "delegat floty" różnych decydentów i ludzi, którzy potrzebują mieć "swojaka" na stołku!!!Mieszkam w Warszawie i Prokuratura powinna przeprowadzić wnikliwe śledztwo a potem postawić zarzuty :niedouczonym projektantom, decydentom itp.!!!Główną oskarżonaą to powinna być HGW-Hanna Gronkiewicz-Walc, której mąż wzbogacił się na prywatyzacji kamienicy za małą kasę!!!
  ... A kto to jest Trzaskowski?
 • @Leon. 18:07:43
  Ty i tobie podobni "pisarze", uważajcie, bo żydzi są w wielu państwach, że nie wspomnę o Jezusie Chrystusie, który był żydem!!! Przyślą komando i spadnie parę łbów!!!
  Upadek Polski za PiS-u
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:32:30
  Jeżeli uważasz, że te partie są tożsame, to nie znasz się na polityce i nie pisz GŁUPOT!!! Zapomniałeś, jak banda ryżego matoła okradała bezczelnie Polskę i Polaków a od prawie 5-ciu lat widać, co przyznają nawet wrogowie
  PIS, że nasz kraj staje się bogatszy i wyborcy to widzą i doceniają! Napisz,dlaczego banda PO przegrała 7 wyborów pod rząd, i dalej brnie w niebyt!!! Podobno ratunkiem ma być SZAMBONUREK RAFAŁEK, ale nie ma on za grosz charyzmy ani zadatku na polityka!!!
  Skandaliczna wystawa pod patronatem Ministra Glińskiego
 • Autor
  Napisz, co bierzesz, bo piszesz BZDURY!!! Nazwisko pokazuje, że jesteś pewnie z Litwy i dziwne jest to, bo Litwa jest w koalicji z Polską!!!Ciekawe, dlaczego nie ma komentarzy na tema tych bzdur!!!
  Białoruś to pretekst, żeby ukryć stan rzeczy w Polsce
 • @Prezydentka 07:54:28
  Napisz, co bierzesz, bo jest sporo czubków, którzy by chcieli też pucz zrobić!!!
  19X2020r. Polacy przejmują władzę!
 • @Berkeley72 16:11:35
  Do komentatorów: skąd wy bierzecie te BZDURY??? Ingerencja Polski w sprawy Białorusi od razu wywołałaby reakcję Rosji!!!Jak widać, agentów wpływu nie brakuje! Polacy popierają dążenia białorusinów do posiadania normalnego państwa a nie dyktatury jednego politruka od 26 lat!!! Protestują ludzie w róznym wieku i widać dużo młodzieży!
  Białorusini: Ręce precz od Białorusi!
 • Autor
  Witam.Ponieważ p. Tokarski mnie zablokował, to stawiam pytanie tutaj:jeżeli tyran Łukaszenka jest taki cacy, to dlaczego jego rodacy przeciwko niemu??? Pan Tokarski obraża białorusinów i to pokazuje, jakie ma pogądy!!!
  Zamaskowany - ŚWIAT Współczesny.
 • @władek 09:54:12
  Witam. Jeżeli można udowodnić fakty uśmiercania pacjentów dla pobrania ogranów do przeszczepów, to powinno być doniesienie do Prokuratury i wdrożone śledztwo!!! Jest to rodzaj ludobójstwa i powinien być, po udowodnieniu winy, surowo ukarany!!!
  Koniec? Początek Świata? Część dalsza -3
 • @Monaco 12:00:25
  Nie masz minimum wiedzy o Narodowej Tragedii, w której zgładzono prawie 100 ludzi!!! W internecie jest sporo artykułów na ten temat i warto poczytać! Podam tylko jeden fakt:samolot, który spadłby z wysokości ok 20-30 m, wyryłby rów o długości 100-150 m-waga samototu ok 90 ton!!!
  Nie mógł się obrócić, bo rozpiętość skrzydeł wynosi ok 70 m! Także nie byłoby 100% ofiar!!!Tam była ruska maskirowka i jak masz jakąś wiedzę w temacie, to napisz, dlaczego 10.04.2010 r w TVP INFO zamieszczono o godzinie 5.59 Orędzie Prezydenckie marszałka Komorowskiego!!!Można to orędzie znaleść w sieci!
  Koniec – czy Początek Świata? Część 1.
 • @ele 18:20:50
  Urodziłem się katolikiem i nadal nim jestem !!! Ty nie masz rzeczowych argumentów, dlatego piszesz bzdury, a durne komentarze pokazują , że jesteś cienki bolek!!!
  Koniec Świata - THE END?
 • @ele 07:56:16
  Ty chyba nie wiesz, co może przynieść wojna w naszych czasach, gdzie sporo państw ma broń atomową i wodorową!!! W/g ekspertów taka, globalna wojna spowodowałaby miliony ofiar a potem następne umierałyby na rózne choroby! Pisanie BZDUR o potrzebie wojny światowej pokazuje, że żyjesz w jakimś MATRIXIE!!!
  Koniec Świata - THE END?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:44:29
  Tak, mam inne zdanie, bo ty, zaślepiony liberał, nie potrafisz uczciwie ocenić tego, co Rząd i PIS zrobili przez ostatnie 5 lat!!! Wy puścilibyście razem z tą, tęczową bandą wszystko na luz i ciekawe, po jakim czasie Naród Polski pognałby takie , porąbane towarzystwo na :"get out!!!".
  Przez światową maseczkę- wiadomości dnia. I.
 • Autorka.
  Najpierw należy odseparować ludzi, którzy piszą BZDURY!!!Nie będę tych głupot komentował, bo "nie dyskutuj z głupim, bo podzielisz jego poglądy'!!!
  Dlaczego należy pilnie zlikwidować TK i SN?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:28:45
  Masz w zajawce tekst:"PIS-PO samo zło"!!! Można to przełozyć na :"jarek+PO= nie samo zło, tylko dziwna mieszanka"!!!
  Przez światową maseczkę- wiadomości dnia. I.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:47:27
  Wskocz na krzesło i napisz, co czułeś!!!
  Od dziś II kadencja prezydenta A. Dudy
 • @Wican 11:05:17
  Kup sobie , chłopczyku po podstawówce słownik języka polskiego i naucz się pisać POPRAWNIE!!!
  Od dziś II kadencja prezydenta A. Dudy