Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zibi

 • @Laznik 23:24:47
  Ty, chamie nie rozumiesz, że żydzi są potęgą polityczną na świecie i są wszędzie!!!Obrażasz Prezydenta RP a nie jesteś godzien czyścić Mu butów.Lewaki, porąbane liberały i wszelkiej maści nienawidzący Polski, wam już nic nie pomoże a Polska będzie zawsze katolicka, patriotyczna i dla Polaków a nie dla was, bo będziecie na marginesie!!! Waszym godłem i wzorem jest kretynka Lempart, która by chciała wszystkich jebać a potem kazać im wypierdalać!!!Specjalnie napisałem to pełnymi wyrazami, bo żarty i pieszczoty się skończyły i to jest walka o Wolną Polskę od obcej ideologii i ludzi , który jej nienawidzą!!!
  KTO ZAMORDOWAŁ GENERAŁA PETELICKIEGO?
 • Autor
  Czy ty miałeś sen, czy wizję??? Obawiam się, że te wizje są efektem spożywania nieznanych substancji!
  To już jest koniec niepodległej Polski (WIDEO)
 • @ele 08:43:44
  RAZEM Z TOBĄ!!!
  Jarosław Kaczyński ostatni obrońca „oblężonej twierdzy”
 • Autor
  A ja myślałem, że p. Wojtas ma inteligencję na średnim poziomie!!! Co to, jest za durne stwierdzenie:"nienawistnie milczy???"Teza, że te,durne sterowane baby strajkują przeciwko j.Kaczyńskiemu dowodzi, ze p.Wojtas
  nie kuma,o co kaman!!! Te strajki są sterowane przez wiadome ośrodki i także finansowane a wulgarność i chamstwo pokazuje, ze determinacja wrogów Polski i Polaków jest duża, bo nie pomogła"zagranica i ulica" to się organizuje kretyńskie akcje "strajkowe" z pięknym hasłem:"jebać wszystkich"!!!Ciekawe, czy też dzieci i emerytów???Zanim pan napisze kolejną bzdurę, to niech pan uruchomi tzw;" sapiencję"< a co to jest, to wiedzą inteligentni ludzie!
  Jak zakończyć strajk kobiet?
 • @Repsol 22:13:20
  Nie strasz, nie strasz, bo się "obsuniesz"!!!
  PiS to partia komunistyczna!
 • @Jacek Boki 10:11:07
  Popieram w całości twój wpis i tacy "towarzysze", jak wandala-nick pasuje do wpisów, pokazują, że mają Polskę w dupie i liczy się tylko zgniła JEWROPA!!!
  Praworządność ? Bezprawie !
 • @zbig71 22:01:05
  Wy ,pseudopolacy nie potraficie uszanować pamięci zamordowanych Polaków , którzy oddali życie za Polskę!!! Już wam nic nie pomoże, bo macie mózgi zlasowane przez lewiznę, psudoliberałów i resztę debili!!!
  KTO ZAMORDOWAŁ GENERAŁA PETELICKIEGO?
 • @Wican 16:43:18
  Wam, lewaki, komuchy i liberały już się we łbach poprzewracało z nienawiści do Polski, kraju w którym żyjecie i jesteście sterowani przez zagraniczne, wrogie Polsce ośrodki z Sorosem na czele!!! Oni chcą skolonizować kraje Europy środkowej i wschodniej, aby mieć pod kontrolą niepokorne narody!!! Ale to się nie uda, bo Polska przetrwała wiele i przypomnę fakty: w obu wojnach zamordowano ok 80 mil. ludzi, potem było 50 lat sowieckiej okupacji, i 25 lat walki o niepodległą Polskę !!!Przez ostatnie 5 lat prawica walczy o podmiotowość naszego kraju i o to, abyśmy sami decydowali o sobie a nie byli indokrynowani i urabiani przez pedałów, lesbijki , kombinatorów i złodziei oraz wszelkiej maści zdrajców!!! Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to znaczy , że ma swój kraj w dupie, albo pomieniał się na łby!!!
  Zawiadomienie prokuratury o przestępstwie M.Morawieckiego
 • @zbig71 16:29:14
  Nie tłumacz się telefonem, bo to jest śmieszne! Niestety, mój ,obszerny opis tej, narodowej tragedii został podczas pisania!!! To był zaplanowany zamach na elitę państwa polskiego i mam nadzieję, ze kiedyś PRAWDA wyjdzie na jaw, jak o gen. Sikorskim i innych, którzy oddali życie za Polskę!!!Prezydenta RP, prof.Lecha Kaczyńskiego i elitę Polski ZAMORDOWANO, aby nas osłabić i Prezydent naraził się ruskim swoimi, odważnymi akcjami!!!Cześć ich pamięci!!!!
  KTO ZAMORDOWAŁ GENERAŁA PETELICKIEGO?
 • @zbig71 16:08:20
  Naucz się poprawnie pisać, bo po tekście widać, że przerwałeś naukę w 3-ciej klasie podstawówki!!!
  KTO ZAMORDOWAŁ GENERAŁA PETELICKIEGO?
 • Autor
  Was ,liberałów, lewaków i itp. "porąbanych " już całkiem pogieło!!!Żeby pisać , to trzeba mieć WIEDZĘ!!!
  CZY RZĄD RP SPRZEDA POLSKĄ SUWERENNOŚĆ UE?
 • @zbig71 14:18:07
  Kup sobie słownik języka polskiego, bo takie błędy "żuciła" pokazują, że analfabetyzm u liberałów i lewaków jest spory!!!
  PiS to partia komunistyczna!
 • @Zawisza Niebieski 20:56:59
  Lepiej się pilnuj, żebyś nie utracił ROZUMU!!!
  LIVE!
 • @Berkeley72 10:10:45
  Nie obrażaj , chamie ludzi wierzacych, bo dzięki wierze w Boga miliony Polaków przetrwało ciężkie czasy wojen , biedy itp!!!Jesteś ateistą i innym nic do tego, ale obrażanie ludzi wierzących dowodzi braku inteligencji i chamskiego charakteru!!!
  Dylematy współczesności - QUO VADIS HOMINE - Odcinek 10
 • @Jacek Boki 08:45:34
  Piszę tylko po to, aby dać odpór kretyńskim tekstom "autora"!!!Tobie to już nic nie pomoże, bo masz mózg zrypany przez ideologię lewacko-liberalną!!!
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @ele 09:54:08
  I na co ci to było??? Zmieszałeś gówno z gliną i nie wyszedł ci milicjant!!!!
  Jak ty i tobie podobni uważacie się za "patriotów", to ja jestem żydem!!!
  Ostatnie ostrzeżenie dla Polski…
 • @Repsol 22:33:02
  Jka widać ,wierny piesek zaczął szczekać , bo jego pan napisał parę głupot!!! Teraz poproś o kość w nagrodę!
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • @Jacek Boki 21:39:25
  Twój kretyński i cienki komentarz pokazuje, że zdrajcy Polski i Polaków pokazują swoją bezsilność i potrafią pisać tylko BZDURY!!! Ty i tobie podobni ,mali ludzie nie są w stanie mnie i prawdziwych patriotów obrazić i mogę tylko ubolewać nad waszą głupotą i braku zdrowego rozsądku!!! Za Polskę zginęło miliony Polaków i dlatego walka o normalny kraj, bez lewaków, porąbanych liberałów i chołoty będzie trwała a was prędzej szlag trafi, niż spełnią się wasze, chore i porąbane pomysły!!!
  Zdradzieckie mordy z PiS i bękarty diabła
 • Autor
  Ty się chyba pomieniałeś na łby??? Jak czytam te BZDURY, to przypuszczam, ze kilku "patriotów myślących inaczej" zwiało z psychuszki!!!Wy nie jesteście Polakami, bo plujecie na Polskę i Polaków, że wybrali władzę, która nie pasuje do chorych opinii i możecie ujadać od rana do wieczora a Polacy i tak będą mieli wasze ,porąbane opinie i argumenty w dupie!!!
  Uratować nas może tylko wojsko i policja
 • Autor
  Jak ci się "patrioto" nie podoba rząd, to wyemigruj do Usraela lub innego państwa, a nie obrażaj Polaków i dla mnie nim nie jesteś!!!
  Gazem pieprzowym w rząd PiS-dzielców