Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze proszeskasowackonto

 • @
  Jesteście normalni? Nie wierzę, i kto tu jest ...
  Ja już kiedyś komentowałem taki art w stylu: "rowerzyści terroryści" na 3o.
  Coś wam się poplątało, zapomnieliście że chodzi o nas, stawicie Ja przed wszystko. @fan-wolności? o kurde, taki bezmyślny? To jakaś prowokacja? kto ku ...kogo terroryzuje. Ja mało kiedy normalnie mogę dojechać rowerem do pracy (bo zwykle musze samochode), za każdym razem jakis incydent, czy mogę spokojnie dojechać bez kolejnej obawy o życie?, ostatno baba zajechała mi terenówką, wymusiła, jechałem w żółtej mocno kurtce, pod słońce (ona miała za sobą) i mnie k.. nie wiiidziała ?? To co, chcecie zamknąc oczy, radyjko, full, i czysta droga, a kto przed zderzakiem ..tym gorzej dla niego. CZY WY WIDZIECIE INNYCH LUDZI czy może to są dla was zwierzęta do rozjechania?
  List otwarty do Naczelnego Debila Legislacyjnego Polski
 • CZY to już Łonet ?
  Żądam od administratora portalu "neon24.pl" całkowitego usunięcia mego konta i komentarzy na tym portalu oraz pod adresem "http://nowyekran.net" lub udostępnienia/wskazania takiej opcji w "Zarządzaniu kontem". Prośbę wyrażam publicznie z obawy/po braku możliwości zalogowania na konto po negatywnym komentarzu pod artykułem pana E.Sendeckiego.
  GaszęŚwiatło
  POLSKI już nie ma!
 • "W Polsce składka zdrowotna wynosi 7.75% podatku dochodowego"
  7.75 ? - to chyba się odlicza od podatku
  http://zus.pl/default.asp?p=1&id=35
  POLSKA SŁUŻBA ZDROWIA. cz.1
 • @Eugeniusz Sendecki 01:25:25
  Szanowny Panie. Szkoda fatygi, pisanie jakiś uwag pod moim adresem to strata czasu. Natomiast mnie ukazało w całej okazałości oblicze drugiej strony, za co dziękuję. Teraz dużo mniej będę przejmował się cyrkiem. Pozdrawiam (ps. proszę sobie zarchiwizować)
  LUD TAŃCZY POD SEJMEM, GABRIEL JANOWSKI WODZIREJEM.
 • ^
  Jestem wyznania, że do przekazania treści wystarczy jeden "!", czasem dwa, więcej to "dla idiotów", ale po tym co zobaczyłem - daję: !!! wstrząsające !!!
  LUD TAŃCZY POD SEJMEM, GABRIEL JANOWSKI WODZIREJEM.
 • @Rudolf 23:23:28
  Tak, to działa! Mój ojciec (starszy już człowiek) zaczął coś tam pozytywnie bąkać na ten temat. 101 raz i nadal kwadratura koła.
  Gowin rozbija Platformę
 • Poszła czapla do żurawia
  .
  Gowin rozbija Platformę
 • @AdNovum 09:15:17
  Jakieś dwa,trzy pokolenia. Stopniowo plebs będzie eliminowany, także wsród "swoich" - zawsze ktoś musi opaść na dno. Kraina będzie wyprzedawana i przekazywana, zalesiana. Nikt z decycyjnych nie będzie przejmował się czymś za dwa pokolenia doprowadzając stopniowo do anihilacji - ot przeciętna głupota tych biednych jak i bogatych (zresztą bogatych przeciez "państwowość" nie obchodzi, ich stać zamieszkać gdzie chcą, a po jakienu będą gadac to pestka).
  Będzie łatwiej uciekać przed ZUS
 • Jakiś rejestr by się przydał.
  Odlewnia w Lublinie http://metalurgiczna7.pl/
  Czy założenie miejsca w sieci traktującego o tych wszystkich firmach (składających się głównie z materiałów i wspomnień ludzkich) jest dobrym pomysłem? Uprzedzam, ja nie mam możliwości by to zrobić. Pewnie nastąpią ataki, że gloryfikacja PRL itp., ale z drugiej strony pokazało by ogrom RNA gospodarki - czyli lepiej nie chodzić do garażu :(
  Rybka w herbie
 • brak działu; marzenia
  Ten układ stosują też elementy pierwsze. Ważny jest tylko punkt siedzenia. Czyli gramy "w durnia" dalej.
  Od czegoś trzeba zacząć
 • @amadeusz2006 08:38:00 & Freedom
  "Rozmawiać i uświadamiać."
  Fajnie powiedzieć, tłumaczę znajomym żony przy każdej (w miarę kulturalnej) sposobności. Ludzie niby normalni, inteligentni a beton w jaki stukam mnie przeraża - miną lata(!) nim ich przekonam. Wniosek (wow, niedoceniłem!) jaki nagle padł z ust jednego uczestnika; ~"ludzkość dąży do samounicestwienia" wydał się tej osbie tak nierealny, że natychmiast go porzuciła.

  @Freedom
  Dla mnie szkoda, czytam albo w pracy (w przerwie), ewentualnie po nocy (nie hałasuję) - czyli fonii brak :(
  Czego chcą Polacy - smutna prawda
 • @gallux 19:11:22
  ha ha ha, NIGDY !!!
  PETROLINVESTycje Polskie
 • @WIŚNIA 15:27:53
  Pytanie: po co? - tzn. pytanie nie z naszej strony, lecz PiSu.
  Będzie kolejne referendum
 • To ja komentarz
  http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/757125,jan-miodek-powsciagliwiej-ze-slowem-generalnie,id,t.html?cookie=1
  O ile przyjemniej zobaczyć takie; zasadniczo.
  Inteligencja na prąd
 • nie rozumiem
  dlaczego tyle energii wkładacie w figuranta
  Panie Prezydencie - List Otwarty
 • procenty z czystej?
  "To spadek poparcia w porównaniu z poprzednimi latami; jeszcze w listopadzie 2012 r. prezydent pozytywnie oceniało 53 proc. ankietowanych na zlecenie ratusza przez CBOS."
  && "Teraz wyniki zostały opublikowane na stronie internetowej urzędu miasta."
  Proszę przytoczyć (Ctrl+v) "metody badawcze".
  Fatalne notowania Hanny Gronkiewicz - Watz. Tak złej opinii jeszcze nie miała
 • @fan-wolności 08:07:29
  Wiesz, ostatnio przestałem zaglądać na nE. Coraz więcej bezsensownego ("intelektualnego") chrzanienia tu znajduję rodem By Onet. Dobrze, daj tego linka firmy inkubatora co za jedyne 400-600 zł będzie mi matkować a ja robić w portki czy przepisów nie zmienią (lub inaczej) i za 1/2 roku mnie nie skasują za pozory DG. Chyba nie o to chodzi, nie? [ps. nie oczekkuję odpowiedzi, zajrzę za kilka dni sprawdzić jak wygląda nE]
  Urzędnicy zaczynają dobijać małe firmy
 • -
  Dziękuję, zaglądałem tu w poszukiwaniu wartości. Dziś odnalazłem ..
  Odpowiedzi na komentarze – Jak socjaliści z PiS chcą uszczęśliwiać na siłę.
 • Czemu to wisi na SG?
  Jak już ktoś napisał "groch z kapustą". Oddajcie mój czas!
  Jak socjaliści z PiS chcą uszczęśliwiać na siłę.
 • @Cezary Bialik 09:13:17
  Bardzo celna odpowiedź. Ostatnie zdanie powinno byc do nikander z 11:24. Chciałem tylko dorzucic swoje rozeznanie tj. zdanie rolnika z rodziny o takiej "grupie producenckiej". To było tak: drobni (5-10ha) nie mają środków np. transportu a ci bogatsi ze wsi korzystają z okazji i "rąbią" (lub reszta ma zbyt dużą roszczeniowośc zysków) tych mniej zaradnych na kasie - jak to na wsi, jeden patrzy wydoić drugiego i jeszcze nagadać na siebie. Po miesiącu "grupa" się rozpada, pełni nowych doświadczeń i nie ma już więcj tematu. Nie wiem, głupota, brak wyształcenia, środowisko lub wszystko razem.
  ".. nie cieszą się one zainteresowaniem ze strony rolników."
  Nigdy nie słyszał o jakiejś poważnej, rzetelnej, zorganizowanej grupie.
  Realnie opodatkować sieci handlowe!