Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze siewcaplew

 • Można inaczej...
  Według mnie to nie jest postać Jezusa a wodnika zodiakalnego. I jeśli przyjąć personifikację adekwatną do postaci prędzej tam Jana Chrzciciela należałoby przypisać na owe czasy.
  Światowa sensacja, o której od wieku jest cicho!
 • Głos zbiorowej podświadomości Rosjan
  On jest mieszańcem, bo matkę miał normalną Rosjankę a ojciec był "prawnikiem". Trudno mi go uszeregować na scenie w Rosji, bo u nas mieliśmy i mamy nadal tw. Bolka, który i bez alkoholu qie.r.doli jak Żerinowski.
  Osobiście również uważam kraje zachodniej Europy za sodomickie twory ale nie trzeba ich już szczuć Rosją, bo USA zadbało o zaoranie kulturowe i rasowe tych krajów - islamiści zrobią swoje zgodnie z planem (godzina x).
  Godzina x również dotyczy akcji w Rosji.
  https://www.youtube.com/watch?v=aecVjw_iBIE&t=1174s
  Zniszczyć Europę!
 • Przy temacie...
  Chciałem zapytać zorientowanych jak to ma być z przyszłą inflacją? Balonem próbnym, zwiastunem inflacji dla totalnego laika w ekonomii jakim jestem, jest sugestia wypuszczenia banknotu 500zł. Przewiduje się to jako następstwo problemów dolara?
  Złota waluta: złoto oparciem złotówki przed II WS
 • I nie zanosi się, by miało być lepiej.
  Póki co rozważa się podniesienie wysokości zasiłku dla bezrobotnych! -To ma zachęcić we właściwą stronę zgodnie z niezmienną strategią tworzenia niewolników i zmusić resztę do ucieczki.
  Czy w Polsce opłaca się uczciwie prowadzić firmę?
 • Yellowston
  Gdybym był złym człowiekiem w elitach korporatokracji USA spreparowałbym ewakuację ludności cywilnej do różnych krajów i zarządził stan wyjątkowy. W takiej zawierusze można zrobić wszystko bezkarnie. Kto wie czy nie jest to jeden z branych pod uwagę planów. Co jakiś czas pi...dolą tam o zagrożeniach to z kosmosu, to wulkanem straszą, kosmitami i Rosją. Szukanie "złego", którego trzeba unieszkodliwić. Odpierdzielić coś tak wielkiego, żeby przekierować uwagę masy ludzi i przy okazji przywrócić status quo.
  Kiedy zabiją Prezydenta: D. Trumpa???
 • @Zbójnicki pies 08:49:13
  To fakt, że Trump jest chorym gwiazdorem ale jakoś dziwnie pomyślałem o karierze Wałęsy :) Czy Trump czy Hilary Clinton nie ma znaczenia, bo albo będą robić co trzeba albo zrobi to ktoś inny. Wypadki się zdarzają... CIA lubi spektakularnie zdejmować głowy w chmurach a Trump lubi latać :)
  Ciekawym zjawiskiem jest że twór Unii Europejskiej dzieli kraje skuteczniej niż można się tego spodziewać. A to dopiero początek! Bez żartów naprawdę trzeba Polsce iść w kierunku międzymorza, bo zostaliśmy sami.
  Donald Trump i Polska
 • Kto ma więcej do stracenia?
  Merkel może szczekać i jej pozostałe owczarki niemieckie. To niedyskrecja, którą właśnie należy wykorzystać! To wyrazy paniki. Bardzo dobrze. To szczekanie brzmi jak zakręcenie gazu przez Rosję - kto na tym tak naprawdę straci?
  To świetna okazja do stawiania warunków a nie uleganie "kompromisom". Ciekawe czy zgodnie z ustawą 1066/1410 Merkelka poszczuje nas militarnie?:))) Przy władzy PO zapewne byłoby to możliwe - przecież pracowali dla Niemiec.
  Czy Szwajcaria jest obarczona jakimś embargiem? Czy Islandia ma się gorzej bez okupacji ekonomiczno- politycznej?
  Olać Schengen!
 • @wiedzajestwksiążkach 01:20:14
  " Max Kolonko, do dziś twierdzi, że zamachy 11.09.01. to robota Al-Kaidy. "
  Też zwróciłem na to uwagę i nie wierzę, że mówi to szczerze. Ponieważ jest dość wpływowym dziennikarzem na pewno był już dawno ostrzeżony, by nie rozpowszechniać spisku.
  Niewygodne fakty
 • @staszek kieliszek 20:48:22
  Masz rację. Francuzi dali się oszukać i chyba nie ma już od tego powrotu, są za leniwi, zapici i otępiali. Ten naród już się nie zbudzi. Jest jeszcze parę takich zepsutych krajów w Europie i to ich "bogactwo kulturowe" i świeckość były zaplanowane, wdrożone i teraz dyma ich jak tylko może. A to na razie skromny początek.
  Polecam wspaniały film, w którym jest min motyw o świeckości Francji. https://www.youtube.com/watch?v=5lGuaDiS9kA
  Kto mieczem wojuje, od miecza ginie
 • @ireneusz 15:35:35
  Panie Irku ten trop jest raczej błędny, bo gdyby robotę wykonała Rosja Putina, a nie ponad narodowi sqrviele, to Zachód przez media dał by wszystkie możliwe materiały od wylotu z Wawy, do Smoleńska. Kto uwierzy, że Rosja knebluje usta zachodnich ekspertów, dziennikarzy itd? Wiadomo, że gdyby to była katastrofa, nie było by tak szeroko zakrojonego "sprzątania".
  Putin święty nie jest, bo by już nie żył ale nie sądzę, by strzelał w swoje kolano i pozwolił na szczucie Zachodu przeciw Rosji w związku z "Ukraińskim krzewieniem demokracji". Te sprawy są powiązane ze sobą.
  Natomiast co do rosyjskiego samolotu w Egipcie, to pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy, to że jest to skutek spotkania Putina z "przyjaciółmi" w USA, które widocznie nie przyniosło komuś oczekiwanego "kompromisu". Że nie była to katastrofa, nawet nie miałem cienia wątpliwości, czasami wystarczy czytać między wierszami co mówią oficjalne - mendia.
  Włodzimierz Putin dołączył do Almanzora
 • @rerak 22:00:25
  Tomasz Sakiewicz
  WAŻNE! Przerażająca postać polskiej polityki!
 • @wujal 09:19:28
  I to jest rzeczowe spojrzenie. Poplątane informacje zawsze zdradzają robotę na zlecenie i oczywisty udział służb. Jak wrzucone do sieci i później usunięte orędzie komorowskiego po piątej rano 10.04.2010r
  ZABILI DOKTORA JANA K.? ZMIENIŁ TOŻSAMOŚĆ?
 • @ewinia 13:53:46
  Wiem, że to naiwne ale czy nie można było by w takich przypadkach powołać sądu wojskowego jak zrobiono w USA przy sprawach o "kradzież" patentu MONSANTO? Wcześniej rolnicy przegrywali te sprawy i wielu zastrzeliło się w obliczu bankructwa. Przy udziale sądu wojskowego wygrywali te "przekupione przez monsanto ustawki ". Potencjalni kryminaliści reprezentujący sądy powinni być monitorowani.
  Wojsko Polskie już chyba nie jest polskie... Czy udział sądu wojskowego mógłby pomóc zaszczuwanym przez mafię?
  ZBIGNIEW STONOGA
 • Ło matko!
  Aż mi skóra cierpnie na myśl o takiej trochę matce Teresie kalkutowej w roli polskiego prezydenta. JKM - inteligentny ale czy mądry...
  HADACZ I NIEPEŁNOSPRAWNI WYBORCY KUKIZA I KOWALSKIEGO
 • Zaprawdę
  Zaprawdę powiadam wam, żaden niczego dobrego nie zrobi. Są dwie możliwości albo donkiszoteria o tragicznym zakończeniu albo współpraca z obcymi siłami. Z Kukiza może być tak pożyteczny prezydent jak z Wałęsy. Poza tym wybory i tak są już ustawione. Na wypadek niedyskrecji i wycieków o przekręcie także w planie B jest stan wojenny II.
  Głosuję na Pawła Kukiza
 • @Lotna 19:06:39
  Teraz rozumiem tą za kurtynową zadymę w Rosji. Zlecenie i wyrok zabójstwa na Putinie został wszczęty. Niech go chronią za wszelką cenę i wyłapią żydo-amerykańskich agentów. Prawdopodobnie ze względów bezpieczeństwa nie mogą ogłosić tej nowiny z trybuny, którą przygotowywano w Moskwie.
  Putin ogłasza suwerenność rubla
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:41:19
  Myślę, że ma Pan rację w związku z "lamentowaniem" i pierwszą reakcją na stan rzeczy. Nie na długą metę jest sama walka. -Jednak lepsza od stagnacji. Przeczuwam nadchodzący świt i mimo oporów, zawita i zmusi masy do obudzenia.
  Być może znana postać ale nie wszystkim, więc proponuję posłuchać człowieka, który trochę wie:) Roman Nacht:
  https://www.youtube.com/watch?v=vGww3yXCOVk
  ----WAS Polaków nie będzie !!!
 • Jest nas coraz mniej
  I co dalej?
  http://demotywatory.pl/4448108/Tytul-demotywatora
  ----WAS Polaków nie będzie !!!
 • To zapieczętowanie...
  ... wypowiedzenia wojny z USA + Izrael kontra Iran. Więcej niż pewne.
  Iran zrezygnował z dolara
 • I tak już za późno
  Teraz, to i tak nie ma znaczenia. Nie można się bronić w kraju, którego suwerenność już dawno została sprzedana.
  http://demotywatory.pl/4448108/Tytul-demotywatora
  Pod Wojskiem Polskim tyka bomba