Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze NarodowyMonarchista

 • Pozwólcie każdemu się wypowiedzieć nawet trollom
  Kto przekazuje fakty oparte na prawdzie drążąc do sedna danego problemu nie powinien obawiać się krytyki. Prawda ma to do siebie że jest tylko jedna i jeżeli będziemy tylko przekazywać ją innym sama się obroni i wyda dobre owoce. W takim wypadku kłamliwe pomówienia będą tylko jej ozdobą.
  Żeby sprawa była jasna.
 • Głosujecie na Wolną Polskę (wiadomości z kraju i ze świata)
  czyli dawne Stop Syjonizmowi. Proponuję skontaktować się z redakcją serwisu informacyjnego. Zachęcam wszystkich do poparcia tej inicjatywy. Pozdrawiam wszystkich czytelników AdNovum
  Żeby sprawa była jasna.
 • @Marek Stefan Szmidt 20:18:13
  Wyzywając narodowców od komunistów nie różni sie Pan niczym od tych którzy nazywają nas faszystami.W zasadzie pańskie artykuły nie różnią niczym od tych z krytyki politycznej i wypowiedzi rzecznika ONR (nie wiem z jakiej paki) Mariana Kowalskiego, który twierdzi że Polska w ramach gościnnosci kazdemu powinna otworzyć drzwi(to znaczy żydom)"bo każdy może być polakiem". W pewnym okresie historii mielismy już ten dylemat, a jak się ta owa gościnność w 1795 i 1926 zakończyła to wszyscy wiemy - tak że Polska jest dziś tylko na mapie.Zrzeszeniem to sobie moze Pan nazywać Stany Zjednoczone a nie kraj zamieszkiwany prawie w 100% przez konkretną narodowość - Polaków z własną historią,kulturą i tradycją siegająca ponad 1000 lat.
  Czy Ruchy Narodowe obłażą Czerwone Pająki (?)