Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wercia

 • @ireneusz 18:29:50
  nie bądz śmieszny i nie przeceniaj żydow. Polakom zależy na pracy, a żydzi stale są mnirjszością w USa
  "Polacy, bądźcie jak żydzi .
 • @ireneusz 13:20:11
  Aby kogoś pouczać od kogo ma się uczyć, najpierw sam się doucz.
  Polaku, kochaj judeo-katolicki Kościół
 • @wercia 14:15:24
  Sami zainteresowani jako szarańcza obsiadajaca inne narody proponują, aby ich naśladować. Chodzi o wprowadzanie ich obyczajów. Solidarność żydów istnieje tylko w kibucach w Izraelu. Oglądałam film na yt o życiu w takiej społeczności. Raczej mieszkańcy nie byli nazbyt entuzjastyczni. Starsi raczej z konieczności tam mieszkali, młody żyd był raczej smutny.
  Tylko przygłupy takie teorie propagują.
  "Polacy, bądźcie jak żydzi .
 • Izrael biblijny to nie państewko
  na Bliskim Wschodzie utworzone w 1948 roku, które obrało sobie taką nazwę. Aby czytać i rozumieć Biblię trzeba mieć pewne rozeznanie. Ale to prawda, że nawet księża pojęcia nie mają, bo tak są kształceni. Nie wspominając o sekciarzach, którzy czytają i rozumieja wprost tj. państewko które się tak nazwało jest narodem wybranym.
  "Polacy, bądźcie jak żydzi .
 • A ziemia jest płaska
  i ludzie coraz mądrzejsi inaczej. Jak Panu nie wstyd?
  Masz grupę krwi Rh(-)? A więc jesteś kosmitą!
 • @matterhorn 13:06:04
  Tak jest. Od Żydów nauczyliśmy się oszustw- oszust oszusta oszustem pogania. Już przed wojną byli z tego znani. Teraz zdaje się to być normą w Polsce. Kiedyś Kościół zabraniał kontaktów z żydami ze względu na ich wielka szkodliwość dla moralności. Ostatnio powtarzam powieść Marcela Prousta -W poszukiwaniu zaginionego czasu. Żydów nazywa on sodomitami, którzy ukrywają się na różnych stanowiskch, w różnych urzędach a proponuje ich rozpoznawać po czarnych żrenicach. Jest tam o wiele więcej zdecydowanych kwiatków na temat tej nacji. W żydowikipedii podaje się, że był homoseksualistą. Tymczasem jest to powieść po części autobiograficzna i pisze on o miłości do Oddety, Gilberty, Albertyny, ale nie do żadnego chłopa. A że opisuje także zboczeńców w ówczesnym Paryżu, to jednak nazywa ich ostro po imieniu. Opisuje zresztą życie całej tamtejszej arystokracji (do której nie dopuszczano żydów ze względu na hańbę). Piszę o tym z tego powodu bo żydowiki zrobiło mu gębę, a powieść jest ciekawa. Kiedyś uważałam za najlepszą Czarodziejską Górę T. Manna, ale tylko po pierwszym przeczytaniu lata temu. Po drugim -odłożyłam.
  Sensacja! Dudą kierują ludzie z fundacji Georga Sorosa!
 • obywatel Duda pokazuje, kto rządzi
  w Łagiewnikach na tzw. intronizacji był sam, a na występie Dody z gołą dupą z małżonką.
  Obywatel Duda - Prezydent Polski - czy gubernator Polin?
 • To prezydent pisowski
  Taka jest taktyka pisu- chcem, ale nie mogę. Bolek mówił nie chcem ale muszę, a Kurski -głupi lud to kupi. Pamiętam ile błędów zrobili w ustawie lustracyjnej w 2005r.,Czy przypadkowo? Połowę tej ustawy Trybunał wyrzucił do kosza i lustracji nie było. Teraz jakieś pomyłki senatu. Czy przypadkowe. Za co my im płacimy?
  Obywatel Duda - Prezydent Polski - czy gubernator Polin?
 • @Husky 16:37:25
  Wszystko sie zgadza niby ale z zasadniczym zastrzeżeniem, że PAD nie wypadł z kapelusza tylko, że został postawiony jako kandydat PiS,
  Obywatel Duda - Prezydent Polski - czy gubernator Polin?
 • Autor
  Faktycznie to prawda, że politycy ustanawiają wadliwe prawo, ale stosują je sądy -włącznie do najwyższego. Jeżeli zapisy prawa są wątpliwe to interpretacji dokonuje Sąd Najwyższy a potem inne sądy się na to powołują
  Prezes SN Gersdorf o Amber Gold
 • cd.
  w Polsce jest instytucja prowadzenia spraw z urzędu z k.p.c. i k.p.k Samorządy przydzielają sobie sprawy najbardziej atrakcyjne pod względem finansowym, bo nieważne czy przegrasz czy wygrasz to i tak zapłaci za to Skarb Państwa. I tak się garną do władz decyzyjnych. bo ludzie coraz biedniejsi i coraz więcej prosi o pomoc z urzędu. Zauważyłam, że w tych władzach są ludzie coraz głupsi i tylko oni jeżdżą na wybory. Ta reforma pisowska niebardzo dotknie ludzi. Pewnie w znaczącym stopniu i ogólnie tak, ale nie da się tego załatwić tak, aby ludzie uważali, że jest to sprawiedliwy wymiar. Moja koleżanka będąc na wakacjach w Portugali była mile zaskoczona obyczajami panującymi na rozprawach w tamtych sądach. Sędziowie i pełnomocnicy stron się witają na początku rozpraw, po skończeniu sprawy wzajemnie sobie dziękują, Tutaj nawet zasmarkana z łańcuchem uważa się za władzę.
  Dużo wiem, ale nie chce mi się pisać ani spać z powodu na piątkowy incydent, który jest może dla przygłupiastej policji nieporozumiemiem (przynajmniej powinien być), ale mnie naraził na niemożliwość zaśnięcia. Zdaje się, że dla mnie nie będą to krótkie konsekwencje emocjonalne, ale zasrańcy tj, budżet to zapłacą. Chciałabym aby płacili za to osobiście. Taka prawna możliwość istnieje, ale procedury nader skomplikowane.
  Wojna żydowsko-żydowska na polskich plecach
 • @wercia 23:13:10
  napisałam swoją opinię o tym, że ten napad mógł być inspirowany przez konkurencję. I to znikło. Może należałoby oceniać prawników po ilości wygranych spraw w okręgu, ja nie mam się czego wstydzić a niekktórzy mają 0.
  ps. przepraszam, że tak się rozpisałam.
  Wojna żydowsko-żydowska na polskich plecach
 • Panie Jarku
  niektórzy mówią, że należy się przespać z problemem ale ja zażądam od Policji odszkodowania za napad to pierwsze a po drugie o ściganie o sprawców napadu. I na jedno i drugie są podstawy prawne. W żadnym przypadku nie zaangażuję się w ich jazgot polityczny, bo może w tym napadzie im o to chodzi. Nie interesuje mnie, która strona to zorganizowała ale wiem, że zasrańcy tu na dole mnie znają. Tylko zasrańcy nie wiedzą, że upływ czasu i doświadczenie życiowe robią swoje.
  Wojna żydowsko-żydowska na polskich plecach
 • cd.
  Ciekawa jestem, czy gdybym pojechała do mamy, albo poszła do sklepu to czy by mi wyważyli drzwi?
  Wojna żydowsko-żydowska na polskich plecach
 • Autor i wszysy
  Wyobrażcie sobie Pańtwo, co mnie spotkało w piątek. Spałam długo bo wzięłam leki na alergię (wcześniej znowu czytałam książkę teeż długo) Wzięłam sobie wolne od poniedziałku. I obudził mnie łomot związany z wyłaamywaniem drzwi. Obudziłam się i zobaczyłam, że to dwóch policjantów. Zapytali się, czy mogą wejść, Wiem, że powinnam powiedzięć, że nie, ale tego nie powiedziałam, bo chciałam się dowiedzieć o co im chodzi. Z ich oświadczenia wynikało, że się ludzie martwią o mnie,, że nie "chodzę do pracy" Ja do żadnej pracy nie chodzę, tylko wynajmuję lokal. Dzisiaj przepytałam najemców pozostałych lokali, kto tak się o mnie martwi. Wyszłam na głupka, bo nikt o niczym nie wiedział, Zamiast sobie wypocząć to skurwysyny, niech ich szlag trafi, zakłócili mi to. Dzisiaj dzwoniłam do komenanta Policji o wyjaśnienie sprawy, to po przedstawienu stanu faktycznego wyłęczono mi telefon. Od jutra zaczę działać inaczej,
  Wojna żydowsko-żydowska na polskich plecach
 • Autor
  Dobry wpis. W Radiu Maryja jest taka audycja jak Komentarz dnia. Te komentarze mają charakter polityczny a są wypowiadane przez profesorów. Ostatnio zadziwił mnie tytuł takiego komentarza -uprawa (czy tam sianie) sztucznej trawy. To ma swoją nazwę angielską chodzi o stopniowy program indoktrynacji społeczeństwa przy zastosowaniu odpowiednich środków zmasowanego ogłupiania. Oni nawet mają swoją stronę w internecie i należą do jednej z tzw. organizacji otwartych. Postaram się to znależć i podać link. Co ciekawe to do działania Policji jedna i druga strona ma zgodne zdanie tj. tzw. opozycja, aby nie wchodzili w konflikt z Policja, strona rządowa aby również pozwalali "pokojowo" to załatwiać. Czyli jak? Zezwalać na łamanie prawa, grożby bezprawne i łamanie porządku prawnego? Jak Kaczyński ibędzie nadal taki głupi jak jego brat, który bezkarnie pozwalał na opluwanie siebie, to może skończyć tak samo. Rząd PO człowieka, który otwarcie krytykował Komorowskiego wsadził za kratki i skonfiskował mu sprzęt elektroniczny. PiS
  Kolejny antyrządowy plan Sorosa
 • Autor
  W Niemczech sa takie rozwiązania, jakie proponuje PiS. Nie wiem jak to wygląda w innych krajach europejskich, ale środowiska prawnicze m.in. z Niemiec (i innych krajów)apelują do Dudy, aby tych dwóch ustaw nie podpisał. To Polaków trzeba trzymać za twarze? Pisze Pan, że sędziowie mają ponosić odpowiedzialność za krzywdzące wyroki. Takiej odpowiedzialności nigdy nie było i nie wprowadza jej nawet PiS. Po to sa instancje odwoławcze. PiS wprrowadza komisję dyscyplinarną w Sądzie Najwyższym dla tych postępowań z powodu naruszenia zasad etyki zawodowej przez wszystkie grupy prawnicze. Do tej pory było tak, że sprawy dyscyplinarne były prowadzone w terminach prowadzących do przedawnienia. Jak ktoś popełnił przestępstwo, to najwyżej odpowiadał karnie.Już z tego powodu te przepisy powinny być zmienione.
  Nie wiem jak zachowa się Duda, bo jego rzecznik już wypowiada się o naruszeniu przepisów proceduralnych.
  PiS puszczają nerwy i słoma z butów wychodzi
 • Zdaje się, że ta ich telewizja jest finansowana przez Macierewicza
  Oczywiście nie z osobistych środków.Zadziwiające jak jest zapraszany do rozmaitych telewizji. I opowiada razem z pastorem głupoty, że gdyby został prezydentem, to zniósłby ZUS. A czy oni wiedzą, co prezydent może?Dwóch cwanych lisów ogłupiających naiwnych.
  Upadek Gnębona Puczymordy.
 • Pani Tiamat
  Proszę spojrzeć na stronę Głównego Urzędu Statytycznego.kóry pdajje dane o mniejszościach narodowychh.. Zygów tam nie ma. Widocznie ma rację red. Michhalkiewicz, który mówi o Polsce jako kraju dwóch narodów. Przypisywanie przez Panią Polakom tych faktów nie jest uczciwe.
  Co się dzieje w Europie i w USA - 14.07.2017.
 • Do Lorenco i GSP
  Żeby przeklejać to trzeba się napracować, a nie pisać głupoty. Zdaje się, że poczytność tego portalu spadnie. Ja też za Panem Jarkiem się wynoszę.
  Gdzie jest Kula Lis?