Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wercia

 • @wk..ny 18:06:42
  A jeżeli przedsiębiorca prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą?
  (nie zatrudnia pracowników). Musi na przykładzie podanym przez Autora płacić dwie składki. Co z tego, że w rozliczeniu rocznym to się skoryguje. Musi z góry wyłożyć.
  Syjonistyczna „dobra zmiana” według GUS
 • @Lotna 17:05:35
  Też tak myślę. Zresztą kiedyś na y.t słuchałam ciekawego wykładu, jakimi sposobami można przycinać skrzydła narodowi. Jednym z nich są właśnie te niewyjaśnione katastrofy.
  Przycięte skrzydła mamy, teraz jest etap oczerniania i poniżania. A jak kaczor wie, ale nie powie, to tym gorzej dla niego. Zresztą pokazał już, że od Polaków bliżsi są mu Ukraińcy i Żydzi. Po owocach....
  A ile ty masz lat, Polsko Niepodległa? Sto. No, i chwatit
 • @AgnieszkaS 20:58:44
  PiS podpisał umowę o zabezpieczeniu społecznym z Izraelem. O tej piszę.
  Syjonistyczna „dobra zmiana” według GUS
 • Podzielam komentarz do artykułu.
  Autor pomija inne aspekty błędnej polityki PiS -przyznawanie emerytur Ukraińcom i Żydom, luksusowe wydatki administracyjne ZUS, bogate prezenty dla obcych z budżetu państwa, przerost biurokracji, zawyżone wynagrodzenia w radach nadzorczych i na stanowiskach kierowniczych spółek SP - możnaby mnożyć. Jest z czego ciąć, tymczasem w oczy kłują należne Polakom emerytury. Obecny wiek emerytalny obowiązywał od zakończenia wojny z wyjątkami dotyczącymi skróconego wieku ogólnego a także w czasie lawinowego zwalniania pracowników z przyczyn dotyczących zakładu pracy. Ryży szukając oszczędności sięgnął po emerytów. Pisiorom też przywrócenie stanu zgodnego z prawem stoi kością w gardle, bo oni szukają pieniędzy w kieszeniach Polaków nie dostrzegając swojej rozrzutności.
  Syjonistyczna „dobra zmiana” według GUS
 • @wercia 21:08:03
  Kto będzie głosował na dotychczasowy układ, ten jest zdrajcą jak i oni.
  Garottę załóż od tyłu, czyli - narastające pasmo sukcesów
 • Dr Jerzy Jaśkowski twierdzi,
  że Izrael na gwałt potrzebuje miejsca dla co najmniej 4 mln swoich obywateli z powodu braku wody pitnej. Dotychczasowe odsalanie spowodowało znaczny wzrost chorób i zgonów z powodu braku minerałów. Pewnie szykują sobie lądowanie u nas.
  Garottę załóż od tyłu, czyli - narastające pasmo sukcesów
 • Cywilizacja łacińska już upadła.
  Teraz liczy się tylko piniądz. Opresyjna poprawność polityczna jest po to, by nie wyrażać własnych opinii, niekorzystnych dla rządzących, a w szczególności dla strzygących. Ty konsumencie kupuj i stosuj się do naszych reguł, bo jak nie to dysponujemy odpowiednimi narzędziami.
  Warto przeczytać wieloaspektowy artykuł dr-a Jaśkowskiego:
  http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowski-indywidualne-leczenie-ksiazka-kucharska/
  Aleksander Leonidow: ZNAJDŹ SIĘ NA SKALI...
 • @kula Lis 67 11:46:04
  Dlatego w tym roku Polacy powinni demonstracyjnie nie brać udziału w żadnym marszu niepodległości, bo to hipokryzja. Niepodległości nie odzyskaliśmy, co widać na każdym kroku.
  Nie możemy inaczej zademonstrować niezadowolenia, to jest jeszcze trochę czasu, aby przeprowadzić szeroką kampanię na rzecz zaniechania udziału w przedstawieniu. Ciekawie by to wyglądało, gdyby pomaszerowało sobie kilka judaszy.
  Partia Interesów Syjonistycznych
 • Może zaatakujemy z innej strony
  Z portalu Gajowego Maruchy: przepis na karpia po żydowsku
  kupić karpia i sprzedać go drożej
  Takich obyczajowości żydowskich nie ma nikt więcej jak my. Dlaczego tego nie propagować ?
  Jednak to prawda, że amerykańscy Żydzi nam robią koło ...
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:27:15
  Oni do tej pory nie potrafią wyrównać różnic pomiędzy byłą NRD a RFN, to po co im Pomorze?
  Merkel zmierza do rewizji rezultatów II wś
 • Pies szczeka, krawana idzie dalej
  Nie należy się przejmować tym, co mówia inni o nas, choćby to był "cały świat". Ważna jest prawda o nas i co myśli Pan Bóg. Na świecie przeważają statystycznie ludzie nierozumni ale są też i mądrzy, poszukujacy prawdy, a ta zawsze prędzej czy póżniej wylezie na jaw. Na świecie generalnie i oględnie rzecz ujmując, nie przepadają za plemieniem żmijowym i zdaje się, że ich szkalowanie Polaków nie przyniesie zamierzonego rezultatu.
  Jednak to prawda, że amerykańscy Żydzi nam robią koło ...
 • Co ten prokurator chramoli
  To on powinien zebrać i przeprowadzić wszystkie dowody. A kluczowego dowodu tj. z ekshumacji nie przeprowadzono. I nieważne z jakiego powodu ale nastąpiło rażące naruszenie prawa przy umarzaniu postępowania.
  Z drugiej strony widzimy stosowanie prawa przez prokuraturę na przełomie lat. LK polecił nie przeprowadzanie dowodu kluczowego w sprawie, w przypadku Komendy trzeba było wykazać się skutecznością i znależć i ukarać sprawcę. W obu przypadkach płacimy my, Polacy.
  JEDWABNE WZNOWIENIE ŚLEDZTWA
 • Jeszcze do Oskara
  Nie wiem czy on celowo to robi czy z innych przyczyn. Polska podpisuąc umowę z Watykanem podpisała jednocześnie umowy z wszystkimi przedstawiecicilelami religii mniejszści narodowych mieszkających w Polsce.To wszystko jest opublikowane w Dziennikach Ustaw a rozpoczyna się od ...o stosnku państwa.. do koścoła. Wszystkie te umowy są opublikowane, nie jest trudnością przeczytanie ich w internecie. Dodam, że podpisywali je ludzie chyba przed 2000r.,czytałam to kiedyś ale nie zamierzam nikomu podawać na talerzu.
  Czy polskość jest antypolska?
 • @Oscar 19:59:40
  Żadnym piskorzem nie jestem. Może jesteś mało poinformowany, ale w Polce obowiązuje rozdział Kościoła od Państwa- to prawna norma. Ale że przydupasy płaszczą się przed klerem po to, aby uzyskać poparcie, to inna sprawa. Niech Polacy wybierają ludzi niezależnych (o kodziarzach ani zielonych nie myśle, bo są zależni od jeszcze gorszych- od obcych)
  Ten Kościół uwiera Cię jak kamień w bucie, ale kto wie co z tego wyjdzie,
  Czy polskość jest antypolska?
 • @wercia 19:43:09
  Trochę to bez uzasadnienie napisałam. Pamiętasz o Wandei i krwawych mordach? W taki sposób nie wprowadza się rozdziału Kościoła od państwa.Wzamian sprowadzili sobie nachodżców z pomieszaną ideologią. I jedni i drudzy czują się żle. Jak wygląda teraz Paryż, jak czują się Francuzi- przecież mieszkają u siebie. Nawet inicjatorka tego mieszania Merkelowa przyznała ostatnio, że był to błąd. Jak byś się czuł, gdybyś musiał zamieszkać w gronie Papuasów, nieważne z jakiego powodu: czy z powodu obietnic złotych gór, czy z przymusu. W drugim przypadku musiałbyś to zdzierżryć z braku innego rozwiązania, w pierwszym mógłbyś zostać frustratem. Na siłę nikt nie może mieszać ludzi.
  Czy polskość jest antypolska?
 • @Oscar 19:15:40
  Oj Oskar, jak Ty mi proponujesz wrzozec Francji, to jak najdalej od Ciebie. Tam nie ma żadnego wzorca, a przeszłość haniebna.
  Czy polskość jest antypolska?
 • Polskość jest antyżydowska
  Tu prof. JR Nowak czyta list swojego przyjaciela/znajomego skierowany do Dudy. Człowiek ten w marcu popełnił samobójstwo: https://www.youtube.com/watch?v=vHmKZs3jI5Q&t=28s
  Czy polskość jest antypolska?
 • Niestety ci dewianci stanowią zagrożenie dla normalnych.
  Sama byłam ofiarą babochłopa, który robił zakupy -obok stała umalowana lafirynda, dożo młodsza. Babochłop tak się na mnie natarczywie gapił, że czułam się bardzo niekomfortowo, wręcz upokorzona. To dziadostwo nie ma żadnej przyzwoitości.
  Dokąd idziesz Europo, dokąd zmierzasz Polsko?
 • @trojanka 10:56:31
  Kowalski i Chojecki to dwie świnie wchodzące w d...USA i Izraelowi. Nawet po przyjęciu ustawy 447. Piniądz się dla nich tylko liczy. Pospolici zdrajcy.
  Dalsza faza grabieży majątku Polaków-widziane z USA
 • @zadziwiony 11:12:36
  Bo NATO a właściwie USRAEL chce napaść na Rosję za pomocą Polski, stąd urabianie opinii publicznej. Wystarczy jakaś prowokacja w czym celują. Ze strony Polaków wystarczy wywalić wszystkich prowokatorów.
  Dowódca Grupy Bojowej NATO: Polska to światowe bagno