Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wercia

 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 10:36:59
  Panie Ziut płyniemy z tryndami. UE wprowadza progam Spinellego tj. ostry marksizm z dewiacjami.
  "Kaczyński jest czysty" / ... tylko czy aby na pewno?
 • @kula Lis 67 10:19:24
  Bardzo dobry wpis. jak zwykle zresztą. Dzisiaj fronda pisze o "politycznej" odpowiedzialności za przekręty zwane reprywatyzacją HG Walz. Polityczne tj. w powiązaniu z ruskimi służbami. Za zwykły chociażby brak nadzoru (pomijając już decyzje czy polecenia przez nią wydawane, czego jakoś nikt nie chce wyjaśniać) Gronkiewiczowa nie odpowiada. Zamiast prokuratora zaangażowano sejmową komisję, którą prezydent olewa. Tam, gdzie jest podejrzenie popełnienia przestępstwa takiego kalibru powinien działać dobry, nieumoczony prokurator. Tymczasem za pieniądze podatnika organizują sejmowo-komisjowe igrzyska dla ludu komentując szeroko z uciechą nakładane grzywny za niestawiennictwo.
  "Kaczyński jest czysty" / ... tylko czy aby na pewno?
 • Sądownictwo a system prawny
  https://zascianekporusza.wordpress.com/2017/07/25/system-prawny-sadownictwo-a-talmud/
  Autorka artykułu twierdzi, że polskie prawo opiera się na prawie rzymskim. Tak było przed wojną, w czasach peerelowskich zmodyfikowano o socjalistyczne uwarunkowania, a po 89 roku wykreślając socjalistyczne wprowadzono talmudyczne. Dlatego prawo się pisze, by naginać wedle woli niezawisłych sędziów. Dlatego też sądy wydają wyroki w zależności od okoliczności, a nad tym wisi dogmat "z wyrokami się nie dyskutuje". Kiedyś czytałam wytok sądu apelacyjnego w sprawie o czynsz dzierżawny działki, gdzie sąd jako podstawę prawną podał wyrok Sądu najwyższego w sprawie o użytkowanie pojazdu (tj. roweru). Reforma prawa proponowana przez PiS tego nie zmieni, może sędziowie będą mniej hardzi, ale to tylko zmiany kosmetyczne.
  Polska pod rządami Żydów
 • @maharaja 22:28:06
  Skoro Niemcy roszczą sobie pretensje do ziem zachodnich, to niech z tym występują do sygnatariuszy Traktatu Wersalskiego. Polska nie ustalała powojennych granic i nikt się nas nie pytał, jakie chcemy mieć. To nie ma żadnego związku z szkodami materialnymi i niematerialnymi wyrządzonymi przez Niemców w czasie wojny (nie wiem, czy te odszkodowania obejmują również okres okupacji, za który też reparacje się należą).
  Ziemie Zachodnie nie są rekompensatą!
 • @jan 23:02:43
  Dlatego ludzie tracą odporność: prócz rozmaitych. zewnętrznych zanieczyszczeń środowiska, antybiotyki, wszechobecne w żywności konserwanty zabijajace naturalną florę bakteryjną. Po kuracjach antybiotykowych lekarze proponują jogurt, gdzie jest tylko kilka albo jeden szczep bakterii jogurtowych. Lepiej robić naturalne kiszonki z warzyw: ogórki, kapusta, buraki. To powinno na stałe zagościć w menu.
  Zmartwienie w paszy
 • @Vinto 21:59:13
  Robili badania soli morskiej. Ma taki sam skład chemiczny jak polska z kopalni ale jest dodatkowo skażona chemicznie. Mimo dzielnej walki o ochronę środowiska wody morskie są brudne. Jest droższa, bo technologia i transport kosztują. Poza tym na naiwnych się zarabia. Nikt nie promuje taniej soli, przeciwnie - dorabia jej się szkodliwość ze względu na sód. Każda sól to sód. manipulacja polega na eksponowaniu sodu w taniej soli a w morskiej i himalajskiej zachwala się mikroelementy obecne w każdej. Głupich nie sieją.
  Zmartwienie w paszy
 • Agencja Interfaks podaje,
  że zwolennicy Saakaszwilego przerwali kordon oddziałów specjalnych, otoczyli go kołem i wnieśli na Ukrainę. Zródło: http://niezalezna.pl/202882-saakaszwili-wniesiony-na-rekach-na-ukraine-wielkie-zamieszanie-na-granicy-z-polska
  Wcześniej zatrzymano pociag z Przemyśla, którym miał się udać na Ukrainę, wśród jego delegacji była też Julia Tymoszenko. Pojechali samochodem.
  Teraz na Ukrainie będą się kotłować.
  Niedziela, 10 września 2017
 • Przykłady rozmiaru bezprawia w Polsce
  przedstawiają pokrzywdzeni działaniami urzędników i wymiaru sprawiedliwości we wczorajszym programie M.Ogórek Studio Polska:
  https://www.youtube.com/watch?v=OSzYvf-iOfs
  Warto obejrzeć. Swoje wojny przed sądami w Polsce najpierw prezentuje me. Kos, który przez 17 lat bezskutecznie walczył o zwrot placu, którego jest spadkobiercą. Wszystkie procesy poprzegrywał, dopiero Trybunał Sprawiedliwości w Strassburgu orzekł, że plac należy mu zwrócić. Wówczas to urzędnicy P. HGWalz postanowili zmienić plan zagospodarowania przestrzennego dla tej części miasta w ten sposób, że na placu nie można budować niczego. Tak więc p.Kos musi płacić tylko podatki, kary za opóżnienie- bo musiał na własny koszt usunąc drzewa. które uschły w związku z budową metra w tej okolicy. Starszy i nie pozbawiony humoru pan postawił zatem na działce samolot - dla HGW, aby niezwłocznie się ewakuowała z urzędu. Nadzór budowlany nakazał samolot usunąć, a mecenas Kot się odwołał od decyzji. Twierdzi, że będzie się odwoływał do wyczerpania wszystkich środków zaskarżenia. Chciał na działce postawić kawiarnię-to w sąsiedztwie Placu Defilad, a skoro nie pozwolono na jej zabudowę, to wystąpił o budowę podziemnego parkingu- również odmowa. Warto dodać. że po drugiej stronie ulicy już zmieniony plan nie obowiązuje-tam powstaje wysoki wieżowiec.
  Przekręty zwane reprywatyzacjami wymagały kilku miesięcy do nabycia własności kamienic przez nieuprawnionych.
  Czy to państwo prawa czy już permanentny stan bezprawia?
 • Po stronie ukraińskiej zablkowano granicę,
  ukry przeniosły się z banderowskimi flagami na stronę polską- informacja opublikowana 44 min, temu: https://www.youtube.com/watch?v=jzGe5HbZwfk
  Niedziela, 10 września 2017
 • Nadal się kotłują na granicy
  polsko-ukraińskiej- relacja na żywo: https://www.youtube.com/watch?v=8qxL2Sr4bQ4
  Niedziela, 10 września 2017
 • @Ziut Polskę Zbaw 00:38:32
  A tu gość, który pisze prezydentowi projekty zawetowanych ustaw- mec.prof Królikowski: http://www.fronda.pl/a/koniec-kariery-mec-krolikowskiego,99216.html
  Od zawetowania ma ustawowy termin 2 m-ce, Łapiński łaskawie poinformował, że w ostatnim dniu tego terminu projekty będą przedstawione.
  Prezydent MA OBOWIĄZEK przedstawić aneks do raportu WSI. Wynika to z ustawy, ale nie robi tego, bo twierdzi, że Polacy mają inne sprawy na głowie i to ich nie interesuje. Prezydent- prawnik.
  Czy te oczy mogą kłamać: Prezydent już się nie nadyma?
 • @Fischer 09:24:07
  Nie przeceniaj tych "parlamentarzystów" i "rządu". Będziesz grał w szachy z jakąś sekretarką.
  Nie każdy żyd to zły żyd.
 • @miarka 01:33:35
  Nie piszę, bo nie widzę sensu. Trochę pracowałam tu i ówdzie i znam stosunek adresatów do namolnych interesantów. Pomysł z ujawnianiem pochodzenia zydowskiego nie przejdzie, tak jak nie przejdzie pomysł ze zmniejszeniem ilości posłów. Czy uważasz, że Żydzi i żydofile zagłosują przeciw sobie? Proponuję sam zrób taki eksperyment a przekonasz się o jego skuteczności. Mnie nie zależy na popularności jak panu Kękusiowi, który za namolność antyżydowską był zatrzymany w psychiatryku. Ponieważ jest zdrowy na umyśle i tak go potraktował personel szpitala, musieli go wypuścić. Teoretyzować każdy może. Zresztą czytałam odpowiedzi z kancelarii sejmu, prezydenta na prośby i postulaty innych osób. Urzędniczy bełkot i nic więcej. Na spotkania z posłami lokalnymi nie chodze, bo na nich nie głosowałam i jak widzę- do tej pory ani jeden nie miał żadnego wystąpienia w sejmie. Z relacji innych osób wiem, że postulaty zapisują w błokotnikach i na tym sie kończy. Frekwencje marne.
  Nie każdy żyd to zły żyd.
 • Niestety, taka smutna prawda
  Nawet w większych miastach najczęściej spotykane szyldy to: banki, komisy, szybkie pozyczki, agencje finansowe, kancelarie prawne, ubezpieczenia, poza tym: wynajmę, sprzedam. Oczywiście i rozmaite markety i hipermarkety oraz szmateksy.
  PiS rządzi dopiero drugi rok, na ten stan zapracowały poprzednie rządy. Wysokie podatki, rozmaite opłaty skutecznie hamują przedsiębiorczość, do tego drożyzna, brak przemysłu, brak pieniędzy u przeciętnego zjadacza chleba. Wszystko to powoduje marazm wymagający mądrych i skutecznych oraz szybkich działań.
  Kluski z serem - miara dobrobytu III RP
 • @Vader 17:38:01
  Tutaj też: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/izraelskie-samoloty-zaatakowaly-syryjska-fabryke-broni-chemicznej
  Jak Izrael atakuje, nikt nie komentuje, ani się nie wtrąca.
  Czwartek, 7 września 2017
 • @Talbot 11:47:01
  Bo Rosja robi interesy a nie "interesy"
  Cała Polska jedną wielką strefą ekonomiczną
 • @Talbot 10:57:24
  W tzw. międzyczasie Polska robi "interesy" z Ukrainą:https://marucha.wordpress.com/2017/09/08/polskie-firmy-beda-remontowac-drogi-na-ukrainie/#more-66333
  Cała Polska jedną wielką strefą ekonomiczną
 • @Fischer 08:50:09
  To samo dotyczy majątków na ziemiach odzyskanych. Każdą sprawę rozpatruje się indywidualnie, ale można podejrzewać tam też przekręty.
  Zła wola tzw. rządzących, którzy przez dziesiątki lat nie chcieli uregulować własności ziemi w Polsce jest ewidentna.
  Korzenie majątku Kościoła w Polsce
 • @Fischer 08:50:09
  Brak woli politycznej. Zasiedzenia nie uwzględnia się z urzędu, tylko na wniosek. Reprezentujący państwo nigdy nie podnieśli zarzutu zasiedzenia.
  Korzenie majątku Kościoła w Polsce
 • @Zdzich 07:58:03
  Właśnie. Rządy, które w ostatnich latach złodziejsko sprzeniewierzyły majątek wspólny Polaków to też nie państwo i należy ten majątek odebrać. Widzi się paproch sprzed wieków a nie widzi się belki obecnej.
  Z drugiej strony częste były darowizny magnaterii i szlachty z prywatnego majątku na rzecz Kościoła. To też zabrać?
  Korzenie majątku Kościoła w Polsce