Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wercia

 • Moje podejrzenia okazały się słuszne:
  W tym miesiącu rząd wniósł projekt ustawy zmieniającej tę o "afrykańskim pomorze" a to w celu zagospodarowania ubitych świń.
  Pod poz. 4
  http://sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/agent.xsp?symbol=PROJNOWEUST&NrKadencji=8&Kol=D&Typ=UST
  Prawdopodobnie usankcjonowania tego zagospodarowania.
  Państwo terrorystyczne
 • Rząd opracował nowe prawo
  mające zachęcać pracodawców do zatrudniania cudzoziemców. Taki pracodawca (nie oszukujmy się, chodzi o zachodnie korporacje, którym chcą zapewnić jeszcze tańszą siłę roboczą). Przewiduje się grube pieniądze z naszych podatków. Ustawa liczy 200 stron a rząd, że żaden poseł jej nie przeczyta. Warto posłuchać: https://www.youtube.com/watch?v=rWFrxDJkhjg
  Państwo terrorystyczne
 • Dr Jaśkowski twierdzi, że mięso
  tych rzekomo chorych świń (bo nikt ich nie bada przed ukatrupieniem) jest zupełnie bezpieczne po obróbce termicznej. Dwie pieczenie przy jednym ogniu? Niszczenie rolnictwa a mięso w konserwy na potrzeby wojska?

  Tymczasem w wymiarze "sprawiedliwości" dziwnych przypadków ciąg dalszy: podejrzany o wyłudzenie 200mln VAT wychodzi z aresztu na wolność, bo pismo z sądu nie dotarło do aresztu. Naczelnik ZK cieszy się, że sprawa będzie rozpatrywana przez niezależną prokuraturę twierdząc, że sąd wcale nie wysłał tego postanowienia o przedłużeniu aresztu:
  https://marucha.wordpress.com/2018/08/13/podejrzany-o-wyludzenie-200-mln-zl-vat-wychodzi-na-wolnosc-bo-pismo-z-sadu-gdzies-sie-zgubilo/
  Państwo terrorystyczne
 • Polska i Kościół
  pod żydowską okupacją: https://www.youtube.com/watch?v=KWencpUlkek
  Państwo terrorystyczne
 • Coś marnie z tym wyceniaczem ocen.
  Jedna ocena też powinna być uwzględniana.
  Piękne widoki!
  Pozdrawiam.
  Deszcz spadających gwiazd
 • Autor
  Możecie niezależnie jeszcze raz sami wystąpić, a nie czekać na łaskę Dudy. Ja zdaje się też ten wniosek czytałam i nie bardzo delikatnie pisząc mi się podobał. Proponuję bardziej ogólnie i bez emocji. Wystarczy wskazać art. które sprzeczne i krótko uzasadnić.
  Na tego maila także odpowiedzi nie będzie.
 • Ty uczona w Piśmie osobą
  mogłabyś mi wyjaśnić sytuację chłopaka, który wychowywał się w Domu dziecka, miał jakis defekt fizyczny prawdopodobnie wynikający z choroby Heine Medina. DD załatwił mu jakiś kąt, on był bardzo pobożny i umarł w wieki ok. 30 lat. W domu znaleziono oszczędności z marnej renty. Czy Bóg wymagał od niego większej miłości od siebie samego? To w takim razie jest sadystą, bo ten człowiek nie zaznał żadnej miłości. Z jego sytuacji wynika, że śmierć JCh na krzyżu to za mało, potrzebne jest cierpienie innych ludzi, czyli jest sadystą, bo pozwolił zamordować swojego syna a dodatkowo niszcząc ludzi domaga się od nich miłości . To chore. Chłopaka poznałam osobiście.
  KOCHAJ MNIE, ALBO JA CIĘ ZABIJĘ! CZYLI GNIEW BOGA
 • @kula Lis 67 20:47:01
  Pan jest naiwny jak dziecko. Wierzy Pan jeszcze kaczorowi? Te jego zmiany w rządzie, kłamstwa na temat imigrantów, wykonywanie poleceń żydowskich . Nie daj Panie Boże aby to dziadostwo trzymało władzę. Bo szybko podpiszą to. co żydy sobie życzą, a po nich choćby i pomór. Już zakupili drogie heliktoptery.
  Sąd Najwyższy - wydział w Tworkach
 • @wercia 20:06:13
  Zasrańcy żydom sprzedali energtykę, żyd sobie na rachunkach wystawia co chce spójrzcie na rachunek ile zużywacie energii a ile żyd sobie nalicza. Ja śledziłam przejęcie energetyki w woj, mazowieckim. Jeden wilki przekręt, za który nikt nie został rozliczony. Te śmieszne afery typu amber gold, to przedsawienia, za które Ktoś bierze duże pieniądze z naszych podatków, tak jak żerowała komisja macierewicza przyjaciela ojca tego z kodu. Tych wszystkich zasrańców należy rozliczyć dla oczyszczenia atmosfery.
  Profesor Żaryn i Powstanie Warszawskie-widziane z USA
 • @trojanka 12:31:06
  Dostałam rachunek za gaz. Zasrańcy oczywiście podwyższli, bo to żydy spółek. Ja kiedyś zupełnie z innej sprawie śledziłam te q -wskie przjejęcia,
  Trzeba rozliczyć złodziei, wypiier,..żłodziziei. Jak złodzieju ukradłeś będąc przy żłobie, to odpowiadasz. Zasrańceń pomagdalenkowiec, miernota, która nie robi niczego innego tylko rozpaczliwego trzymania koryta. Nie dopuśmy do tego, aby złodzieje powymierali bezkarnie jak dotychczas. życzę temu karłowii kaczorowi wszytkiego najgorszego, tak jaj on życzy kurdupel Polsce, Niedługo łomami będą wywalć tablice jego brata, a każdy kto należał do popis będzie śmieszną marionetką, zasrańcem popierającym kradzież Polski.
  Ne ma rady. Polskę musimy odzyskać od żydów.
  Profesor Żaryn i Powstanie Warszawskie-widziane z USA
 • @Torin 14:22:25
  Ustawa o gospodarce nieruchomościami mówi o wywłaszczeniu a nie o "wykupie państwa pod inwestycję strategiczną". Można kogoś zgodnie z prawem wywłaszczyć pod inwestycję na cele publiczne. A zajrzy sonie do tej ustawy - cele publiczne to niekoniecznie jakieś strategiczne- art.6, wywłaszczanie od art. 112.
  Używane przeze mnie wyrazy wynikają wprost z obowiązującego w Polsce prawa, twoje - z pobożnych życzeń. Mnie zarzucasz zabawę słowami i zmianę ich znaczenia a sam wymyślasz.
  Wieś położy rząd "dobrej zmiany"
 • @wercia 13:50:39
  miało być "nie konfrontujesz..."
  Wieś położy rząd "dobrej zmiany"
 • @Torin 12:13:10
  Polski naród stanowi tylko kilkanaście % naszej populacji, r. Jan Przybył:
  https://www.youtube.com/watch?v=mn4nuP4v63s
  W Polsce nastąpiła (i trwa dalej podmiana narodu). Po umowach okrągłostołowych w pocie czoła budują "społeczeństwo obywatelskie", wyraz "naród" i pochodne ma się żle kojarzyć.
  A te twoje "święte prawo własności" już konstytucja odsyła do ustaw. Nie swoich zamulonych przekonań z istniejącą rzeczywistością.
  Wieś położy rząd "dobrej zmiany"
 • @Torin 12:13:10
  Dlaczego mi przypisujesz myślozbrodnie?! Toć to samo państwo wywłaszcza rolników z dobrych gruntów (całe wsie) za cenę przez siebie ustaloną pod budowę lotniska i niewiadomych jeszcze inwestycji. Ja stwierdzam fakty a ty do mnie z pazurami. Lepiej nie widzieć?
  Wieś położy rząd "dobrej zmiany"
 • @Oświat 11:40:00
  Minister Jurgiel sam sobie nie wziął pieniędzy z budżetu na pomoc Ukrainie.
  Wieś położy rząd "dobrej zmiany"
 • @interesariusz z PL 11:25:58
  ps. to niech ci "właściciele" finansują z własnej kieszeni a nie z podatków Polaków. Polacy też są czyjąś własnością? Dobrze spałeś?
  Wieś położy rząd "dobrej zmiany"
 • @interesariusz z PL 11:25:58
  Każdą własność można wywłaszczyć, a szemraną unieważnić. Polska jest własnością Polaków, dlatego korytowi pookrągłostołowi taką politykę prowadzą, by Polaków rozpędzić po świecie a naściągać rozmaitych obcych, dla których wszystko jedno do kogo należy mój kraj.
  Wieś położy rząd "dobrej zmiany"
 • W Polsce drobni rolnicy
  nie mają racji bytu, a pisowski rząd finansuje ukraińskich, drobnych rolników w produkcji serów: https://wolnemedia.net/dotujemy-ukrainskich-producentow-sera/
  Pisowski rząd wspiera konkurencję zza miedzy. Pytanie -czy to polski rząd?
  Wieś położy rząd "dobrej zmiany"
 • @interesariusz z PL 10:11:27
  Rozmawiałam z chłopem-producentem mleka (raczej producencikiem, bo krów niewiele). On nawet nie może mieć kur dla siebie, bo sanepid stawia takie wymogi, że taniej jest kurę na rosół, czy jajka od sąsiada, który mleka nie sprzedaje kupić. Kura nie może chodzić na podwórku przy oborze, więc trzeba jej zrobić takie wydzielone miejsce, żeby nie mogła się wydostać w pobliże obory. To dyrdymały wewnętrzne a nie unijne.
  Wieś położy rząd "dobrej zmiany"
 • @interesariusz z PL 10:11:27
  To dlatego, że polskich rolników wykończyła unia, rząd Morawieckiego finansuje producentów ukraińskich?
  Czy uważasz, że kupujesz zdrową żywność w supermarketach? Produktów rolnych z zagranicy przywożonych do Polski nikt nie kontroluje, polski rolnik, aby coś sprzedać za granicę musi posiadać na partię wysyłki atesty, świadectwa i inne papiery. Ukraińskie produkty rolne też nie są kontrolowane, a tajemnicą poliszynela są setki gruntów rolnych w pazurach Monsanto. Produkty z krajów zachodnich są napromieniowywane tj na dzień dobry g. warte.
  Wieś położy rząd "dobrej zmiany"