Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wercia

 • @Anna-PK 16:30:21
  Naczelny lekarz to taki urzędnik jak lekarz prof. Szumowski. Do urzędniczenia nie są potrzebne kompetencje zawodowe, tu obowiązują inne oczekiwania strony zatrudniającej i zatrudnianej.
  Koniec – czy Początek Świata? Część 1.
 • @Anna-PK 15:24:11
  Każdy sam rozważa, czy rozsądnie jest uzewnętrzniać swoje zdanie. Urzędnicy nie pytali lekarzy czy i kiedy ogłaszać epidemię. Aby ogłosić epidemię na danym obszarze muszą wystąpić zakażenia i zachorowania na chorobę zakażną w liczbie wyrażnie większej niż we wcześniejszym okresie albo zakażenia lub choroby dotychczas niewystępujące. Nie wiem jak było w Kanadzie, ale w Polsce merdia z radością donosiły o pierwszym zarażonym po ogłoszeniu epidemii -:)))
  Cała ta hucpa jest nielegalna, o czym wiedzą lekarze, prawnicy i naukowcy. W demokracji liczy się głos ludu, a ten zdecydowanej większości wierzy i się boi (z rozbawieniem przypominam sobie, że prognozy konstruktorów strachu o popycie na papier toaletowy okazały się trafne. Faktycznie też zdwoił się popyt na pampersy) Lud nie demonstruje sprzeciwu na ulicach ale zdarza się domaganie, aby inni za nich nadstawiali karku.
  Koniec – czy Początek Świata? Część 1.
 • @viridiana 11:31:52
  WHO jest jedną z wyspecjalizowanych organizacji ONZ, takich jak m.in. UNESCO, MOP, FAO itd. Nie wiem czy Pani czytała, w jaki sposób i w jakim składzie organizacja ta podejmuje decyzje. Podpowiem, że przez głosowanie a nie na podstawie niezależnych, naukowych ekspertyz. Te "dyrektywy" ONZ (przeciwnie niż unijne) mają charakter zaleceń i nie nakładają obowiązków na państwa członkowskie. Skoro WHO nie ma obowiązku opierania się na podstawach nauki, jakim prawem żąda Pani dowodów naukowych od lekarzy, którzy mają odmienne zdanie? Taka organizacja i jej bajdurzenia nie powinny być brane poważnie. Nawet w Kozziej Wólce można sobie prowadzić międzynarodową firmę "export-import", a przebiegłe międzynarodowe fundusze posiadają prywatne arbitraże, gdzie sądzą znajomi króliczka. Tak Polskę ograł nowojorski Fundusz Elliot.
  Szwiat się śmieje...
  Koniec – czy Początek Świata? Część 1.
 • @Jacek Boki 11:46:38
  Może to efekt masońskiego okultyzmu (diabeł e szczegółów wylazł na wierzch i rośnie na dwa łokcie)/ O masoneczkach i okultyżmie:
  https://www.youtube.com/watch?v=YIMcTQ0OcNw
  Zdrowy Minister - Arkoniauci i wyprawa po złote runo
 • Zwolnione z obowiązku noszenia maseczek
  od 8 sierpnia są wyłącznie osoby chore umysłowo oraz takie, których "właściwości osobiste" uniemożliwiają założenie masoneczki. Zauważyłam, że masowo łamie się przepisy tego rozporządzenia, ponieważ zakrywanie ust i nosa obowiązuje też na drogach i w innych miejscach publicznych. Chodnik należy do drogi, ale to zbyt skomplikowane po zamaskowanej "pierwszej fali".
  Nie noszę maseczki - komunikacja kartkowa
 • @Nibiru 17:00:19
  Człowiek jest istotą cielesno-duchową, ale żeby zaraz oznaczać A, B...
  Mam znajomą, która twierdzi, że czasami mówi do siebie utrzymując, że dobrze jest od czasu do czasu porozmawiać z kimś inteligentnym.
  Koniec Świata - THE END?
 • Z naukowego punktu widzenia
  skoro otrucie nie zadziałało od razu, należało zastosować inną, dodatkową metodę a nie czekać, aż gdzieś poleci.
  Faktycznie partactwo, co wyklucza Putina z kręgu podejrzanych.
  Otrucie Nawalnego czyli gang Olsena w akcji
 • @Anna-PK 19:32:47
  Korytowe w Polsce znowu fiasko ponieśli :) Hołubili Ukrainę jako konieczność geopolityczną, bastion chroniący przed Rosją. Romaszewska robiła, co mogła "dla dobra" tej geopolityczności. Któż by się spodziewał, że na granicy z Białorusią sołdat się może pojawić? To przekracza wyobrażnię. Rosja z Białorusią od lat przygotowuje podwaliny pod budowę unii m.in. w zakresie ujednolicenia prawa celnego, finansowego, cywilnego.
  Krótki film Krajskiego o tym, kto stoi za Swiatłaną...https://www.youtube.com/watch?v=3l1tHVXameQ
  Żydowskie media robią burzę w szklance wody, wyolbrzymiają brutalność białoruskiej policji. podczas gdy w tym samym czasie amerykańska policja traktuje protestujących laserami, a i tak burdom nie ma końca.
  ps. jedno, co wychodzi "politykom" w Polsce, to przyznawanie pieniędzy uprzednio zdartych z ludzi, hojnie szczególnie sobie.
  Przez światową maseczkę - wiadomości dnia. III
 • Latwo to odkręcić
  odsunąć PiS od władzy, uznać okres plandemii jako terroryzm państwowy, pociągnąć do odpowiedzialności karnej i finansowej terrorystów.
  Dziś 14 VIII2020r. legalizacja BEZKARNOŚCI dla władzy!
 • @kula Lis 69 08:32:18
  Jaka to bezwładność władzy! Władza wie i akceptuje. Ten budynek za red. Otoką Frąckiewiczem jest nieodpłatnie użyczany przez miasto dla lewactwa. Wcześniej było głośno o finansowaniu przez Trzaskowskiego bojówek lewackich ze środków publicznych. Przypominam, że komitet wyborczy Dudy zaoferował Trzaskowskiemu pomoc w zbieraniu głosów przed wyborami.
  "Tęczowa" agresja. Teraz atak na Św. JPII. Jak się bronić?
 • @kowalskijan584 09:30:48
  Pewnie te wysokie mandaty mają łatać dziury konwidowe.
  800 190 590
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:54:26
  Jako przeciętny w tym zakresie chłop trafiasz kulą w płot. Głodnemu chleb na myśli. Sama sobie robię kwarantannę, kiedy chcę.
  800 190 590
 • @interesariusz z PL 17:43:58
  "Ze świrusem jest inaczej. Dla wielu ludzi oznacza śmiertelne zagrożenie, i bardzo nieprzyjemną śmierć."
  Prawdopodobnie żadna śmierć nie należy do przyjemnych. Masz na myśli te respiratory uśmiercające? Faktycznie strach udać się do szpitala, bo w Polsce owe urządzenia zalegają nieużywane. Tutaj nikt nikogo o zgodę nie pyta, bo "choroba zakażna" i bezobjawowa. Dzisiaj do audycji na żywo telefonował słuchacz, któremu nic nie dolegało, ale ze względu na podejrzenie kontaktu, zrobili testy jemu i kolegom, którzy pracowali od zawsze w jednym pokoju. Tylko u niego stwierdzono pozytyw, 9 pozostałych -brak zarazy. Dostał przymus miesięcznej kwarantanny, obowiązek wgrania jakiejśtam aplikacji do meldowania się kilka razy na dzień oraz nadzór policyjny w ilości 2 sztuk dziennie (nadzorów nie policjantów). Ma wychodzić na balkon i machać im ręką :)) Pewnie chętnie powygrażałby pięścią. Poza tym ma im mówić jakim samochodem przyjechali. Pracodawca chciał na własny koszt zlecić wykonanie testu sprawdzającego. Sanepid odpowiedział, że tylko ich jest honorowany. I bezobjawowy chłop do 6.09 jak mówił, musi siedzieć w domu. Żona dostała szlaban bez testu.
  800 190 590
 • @wercia 22:51:21
  Tutaj link do tego wykładu naukowego :) https://www.youtube.com/watch?v=8v4ujZ-hOsQ
  Szokująca decyzja Tulei!
 • @Repsol 22:21:16
  Te jego zapytania do TSUE świadczą o żenującej znajomości prawa i faktycznie o braku wstydu. Ktoś go jednak nominował na stanowisko. Sądził jak umiał :)). Tutaj też przykład byłej p. prokurator, która stworzyła pracę habilitacyjną pt. Sposób działania sprawców przestępstw. Zwykły student na szanującym się Uniwersytecie powinien dostać pałę. Do końca nie zdołałam obejrzeć :) Pani używa -prócz braku ładu i składu- takich określeń jak "czyn przestępNY". mówi, że akt oskarżenia w sprawie zabójstwa wnosi policja. Można też się pośmiać jak z całą powagą twierdzi, że sprawcy tak pobili ofiarę, że już to pobicie wystarczyło dla zaistnienia zgonu i nie musieli stosować innych metod (chodziło chyba o uprzednie otrucie).
  Szokująca decyzja Tulei!
 • @JimA 08:42:11
  ".. co do gromadzenia złota to czy nie lepiej gromadzić amunicję? lub ... chociażby widły.."
  O to to, Przy artykule o wybuchu w Bejrucie ktoś napisał, że wystarczy saletra amonowa i ropa naftowa, ale nie podał przepisu (:
  Świrus koronny i moja teoria spiskowa
 • @ikulalibal 08:27:13
  "słowo "Soros" zostało wzięte w cudzysłów bo ponoć pieniądze tak hojnie finansujące wszelkie demokratyczne przedsięwzięcia tak naprawdę pochodzą z budżetu USA."
  Bardzo prawdopodobne. Na kanale CEPolska dowiedziałam się, że Sorosa zastąpiono Gatsem, a pastor Chojecki stojący murem za Trumpem, mający kontakty z jakimś ruchem protestanckim w USA, od początku straszy wirusem, każde wiadomości rozpoczyna ile umarło, ile się zaraziło...Trump się wysługuje znienawidzonym przez obywateli Faucim. USA idzie na dno i chce pociągnąć za sobą cały świat. Ten budżet USA to tak naprawdę problem finansjery, kilku chitrych drukarzy, śprytnych ale dość tępych skoro doprowadzili do takiej sytuacji mając wszystkich w garści. Mam nadzieję, że powyzdychają wcześnieij niż zdążą wymordować ludzi. Łukaszenko jest im ościeniem, bo nie stał się ich niewolnikiem.
  Wybory na Białorusi 10.08.2020 i dywersja !
 • Tutaj jest omawiane faszystowskie rozpoprządzenie
  obowiązujące od dziś. Czytałam projekt, który Pani podała, ale wieczorkiem podobno jeszcze zaostrzyli. https://www.youtube.com/watch?v=AG0YL_6hkFw
  Rozbiór Polski rozporządzeniem COVID idzie pełną parą!
 • Do 15 ma czas na świętowanie
  zaprzysiężenia. 15 przybywa rewizor-purchawka Pompeo. Jak to się mówi: "słówko się rzekło, kobyłka u płota".
  Dawna, licząca 1000 lat piosenka na zaprzysiężenie
 • W Mediach Narodowych
  pani dr Martynowska opowiadała, że jeden ze składu sędziów PT lekarzy miał maseczkę i jednocześnie przyłbicę. Pozostali zamaseczkowani. Może to miało wpływ na treść orzeczenia?
  Kutasy na glinianych nogach i waleczna doktor A. Martynowska