Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wercia

 • @provincjal 09 16:25:27
  Marnie walczy ta Szpurek. W pierwszej kolejności powinna zażądać całkowitego weganizmu w stołówkach PE. To europ(osłowie) i komisarze walczą zaciekle z globalnym ociepleniem i wyznaczają haracze za zanieczyszczanie środowiska. Dla tych, którzy ze względów zdrowotnych np. nie mogą obyć się bez mięsa, też nałożyć haracz. I powołać straż społeczną albo jakiś pegasus dla śledzenia, czy europarlamentarzyści nie wymykają się ze stołówek na miasto, ewentualnie co tam konsumują. Trzeba nam przykładów.
  Oto czym w PE tępa lewaczka od pedałów Spurek się zajmuje.
 • @Oświat 12:17:50
  "Nie chce pan by PiS zdobył tą większość."
  I PiS nie chce większości, bo to większa odpowiedzialność. Oni chcą tylko "rządzić".
  Słuchacze RM poszczą w intencji PIS
 • @wercia 11:00:19
  A tutaj o tym, że już w ubiegłym roku o.Rydzyk oświadczył, że nie zagłosuje więcej na PiS: https://www.youtube.com/watch?v=Vr9Y1iMdeFU
  Słuchacze RM poszczą w intencji PIS
 • Ściślej to jest modlitwa i post w intencji wyborów,
  a nie w intencji PiS. Przesłuchałam na stronie RM wypowiedzi inicjatora tej akcji redemptorysty o.Laskosza: https://www.radiomaryja.pl/multimedia/inicjatywa-modlitwa-i-post-w-intencji-zblizajacych-sie-wyborow-parlamentarnych/
  Wyborcza i inne media podały, że to w intencji PiS. Nie słucham RM, dlatego nie wiem czy i kogo tam polecają. Pewnie latają tam z PiSu, a o.Rydzyk ze względu na wydatki pozwala im się tam produkować. Przed wyborami do Unii też się modlili. Widocznie zasługuja na takich europosłów.
  Słuchacze RM poszczą w intencji PIS
 • Polska Fundacja Narodowa płaci miesięcznie
  amerykańskiej firmie 300 tys.zł za "propagowanie Polski w internecie" Pieniądze są przeznaczane na takie usługi jak prowadzenie konta na fecebooku, e-maile, podróże, posiłki i inne wydatki firmy, która żyje na koszt polskiego podatnika. Założone przez firmę strony cieszą się zainteresowaniem od kilkunastu do kilkudziesięciu wejść w skali światowej.
  Przedstawiciela PFN nie chcieli udostępnić ani umowy zawartej z amerykańską firmą ani informacji o finansowaniu przez Polskę tej hucpy. Zainteresowany dziennikarz zwrócił się do strony amerykańskiej, w USA wpływy od obcych rządów są informacjami jawnymi. Ciekawe czy zajmie się tym prokurator.
  Karuzela PiSiewiczów - Sprzedać kurę znoszącą złote jajka
 • Wysłać jej wezwanie do zapłaty na słuszną kwotę za zniewagę.
  Fałszywe pomówienie w miejscu publicznym i to w obecności świeżo poślubionej żony musiało mocno dotknąć. Niech placi dobrowolnie, bo inaczej - do sądu. Świadkowie: żona i policjanci.
  TYCH NIE OBSŁUGUJEMY - KOMUNA WRÓCIŁA
 • @wercia 21:12:21
  Niejaka telewizja wpolsce (linku nie podaję, aby nie nabijać im wejść) w osobie prowadzącego Fijołka z udziałem przedstawiciela PiS i Wiosny, dzisiaj na podstawie posiadanych sondaży prorokują, że do Sejmu wejdzie PiS, Wiosna, PSL, PO i zastanawiają sią się czy wejdą też "zadymiarze" z niedawną przeciwniczką procesową Międlara -Lempart. Snują też rozważania, że dobrze byłoby, aby weszła też lewica (oni mają się za prawicę). Komentarze pod filmem pokazują, że żyjemy jakby w dwóch światach. Nikt nie zostawia suchej nitki nad onymi dywagacjami, ludzie chcą Konfederacji. Zdaje się, że władza tak odfrunęła od rzeczywistości, że wybory traktuje jak parawan dla swojej już cuchnącej demokracji. Intelektualne ramole płacą słono sondażowniom i wciskają ludkowi, czego się ma spodziewać.
  Pozytywna jest tu postawa Konfederatów i Ruchu Obrony Wyborów (jakoś tak), którzy się mobilizują do pilnowania urn.
  Magdalenkowcy uzurpują sobie prawo do decydowania kto ma wygrać wybory.Od 89r.,było już tyle ewidentnych przekrętów i wszystkie zbagatelizowane.
  Korwin na grillu, nuż w bżuhu i komplikacja dla PiS-u.
 • Tu ciekawie o pisowskich rządach mówi prof. Osadczy
  Gdzieś pod koniec wspomina, że redaktor, który z nim zrobił wywiad w tvpis otrzymał za to karę dyscyplinarną. Obraz rządów PiS wygląda przygnębiająco: https://www.youtube.com/watch?v=BCSJFRhD5jM&t=2s
  Korwin na grillu, nuż w bżuhu i komplikacja dla PiS-u.
 • Za rządów Tuska (desygnowanego na premiera przez
  L.Kaczyńskiego) MSZ nie rozmawiał z diasporą żydowską, miał od tego pełnomocnika. Szef MSZ Sikorski stał na stanowisku, że Polska wypłaciła odszkodowania po wojnie różnym krajom, w tym USA. W Polsce gminy żydowskie otrzymały znaczne majątki, inni cudzoziemcy nabyli prawa do majątków w drodze sądowej jako spadkobiercy: https://wiadomosci.onet.pl/swiat/apel-zydow-pozbawmy-polske-dolarow-sikorski-odpowiada/r0dvs
  Nikomu do głowy nie przyszedł pomysł o roszczeniach "bezdziedzicznych".
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @kula Lis 68 10:04:29
  Przeląkł się, że "bez niego podpiszą". Strachliwość to faktycznie nie dająca się ukryć cecha K.
  A tu przykład strachliwości rządów pisowskich przed ich ulubionymi Żydami i Ukraińcami: https://wprawo.pl/2019/09/16/j-miedlar-untermensch-czyli-zly-goj-atakuje-zyda-i-dobry-ukrainiec-dzga-mlodego-polaka/
  I sam namaszczony przez PiS Duda cwałujący do wybitej szyby w synagodze.
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @Robik 09:33:36
  On też tam coś podpisywał, aż mu się długopis połamał z taką siłą podpisywał.
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @wercia 09:32:22
  ps. Ja za łunią nie głosowałam, w przeciwieństwie do Ciebie nie zmieniam poglądów jak rękawiczek. Nie należałam też nigdy do żadnej partii, co pozwala mi na komfort ocen z dystansu.
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @kula Lis 68 09:15:20
  Sam jesteś hipokrytą, tak więc jak głosowałeś zostaw dla siebie, bo przynajmniej ja wiary ci nie daję. Gowin na ten przykład jest be a Kaczyński miód z boczkiem, tyle że bidok nie może sobie poradzić z onym Gowinem- strateg i taktyk -:)) dla Lisa. Jak pisiory zaczną oficjalnie spłacać Żydów też napiszesz, że "na nich nie głosowałem", chociaż ta twoja agitka już bokiem wychodzi. Powiesz "na nich nie głosowałem" wtedy, gdy ZUS zabierze Ci emeryturę, albo przynajmniej połowę emerytury, bo swoim ulubionym Ukraińcom będzie wypłacał i Żydom pod czujnym okiem słono opłacanego sojusznika.
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @wercia 23:51:31
  ps. komuniści nie są moim idolem ale twoim. Kaczyński to ich czysty wytwór, który najpierw przepoczwarzył się w centrowca a teraz w patryjotę i prawicowca -:)))
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @1normalnyczlowiek 23:13:30
  Czy to był PiS czy peło - na jedno wychodzi. Raz koalicja raz "opozycja". Tylko że w ważnych sprawach taka opozycja siedzi pod mietłą i udaje, że nie widzi. Przykłady można mnożyć. A moja "niewiedza" w temacie zdrowia wynika z przytoczenia nieodpartego przez ministrów pisiackich na sejmowej komisji zarzutu. Umieralność prosze sobie sprawdzić w internecie a nie chlapać ozorem po próżnicy.
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @kowalskijan584 21:28:09
  "Gdzie można znaleźć skan traktatu terezińskiego?"
  Był w internecie w pdf-ie. Nie podpisany. To byłoby zgodne z tym. co mówi dr Kękuś. Nikt nie podpisywał. Z tego wniosek, że z Żydami nie warto rozmawiać, bo co powiedzą czy przedstawią na papierze, uznają za wiążące.
  Szokujące informacje ws. żydowskich roszczeń majątkowych!
 • @Andrzej Tokarski 20:35:25
  A ludzie oglądają film po dzienniku tv, tzn. większość potencjalnych wyborców. Jest takie pojęcie jak największa oglądalność, poza tym Konfederacja złożyła protest do polsatu w sprawie pominięcia komitetu 4.
  Szokujące informacje ws. żydowskich roszczeń majątkowych!
 • I rośnie umieralność Polaków.
  Za rządów Pisiorów jest największa od czasów wojny. W zastraszającym tempie rośnie zachorowalność na raka wśród dzieci. Nie wiadomo, czy zakłady utylizujące te niebezpieczne odpady są odpowiednio kontrolowane.
  Polacy mają obowiązek segregowania odpadów. Jak opowiada red.Otoka Frąckiewicz w kawalerkach ludzie już muszą wieszać torby ze śmieciami u sufitu, bo nie ma miejsca-:)). W mieście, gdzie mieszkam wszystkie śmieci z tych kolorowych pojemników są ładowane do jednej śmieciarki, a ZUK wywozi je razem na wysypisko. Wątpię czy na wysypisku śmieci ktoś je segreguje. Nie dopytałam.
  Odpady, „imigrant” miły PiSiakom?
 • @trojanka 17:19:34
  Konfederacja nie tylko w wywiadach jest pomijana: polszmat prezentując komitety wyborcze pominął komitet nr 4: https://wprawo.pl/2019/09/14/polsat-zmienia-matematyke-zeby-nie-wymienic-konfederacji-po-losowaniu-numerow-list-wyborczych-wideo/
  Szokujące informacje ws. żydowskich roszczeń majątkowych!
 • @kula Lis 68 16:01:21
  "On ma kadencję..."
  Ale zrobił tyle ewidentnych, sprzecznych z treścią ślubowania i oburzających opinię publiczną przekrętów, że można go było odwołać przed kadencją. PiS nawet nie usiłował, bo Bodnar działa po myślli Kaczyńskiego.
  Wyborcy PiS-u znają się na kadencjach jak pies na gwiazdach. PiS przez całą swoją kadencję nie zmienił rygorystycznych zasad odwoływania z różnych kadencji, chociaż taki kodeks cywilny dotykający przeciętnego Polaka zmienia po kilka razy na rok. Dla zmylenia przeciwnika. Niech ludzie klną na sądy.
  Rzecznik Praw Obywatelskich nieustannie szokuje