Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Burak

 • Formatowanie i...
  Groch z kapustą.
  Zdziarski Kaczyński i Tusk To walka na śmierć i życie
 • @Wolnyczlowiek 22:18:58
  Kolejnym asem z poslkich mediów głównego ścieku w Trilateral Commission jest Jerzy Baczyński, RedNacz Polityki. Przejściowo był tam nawet Palikot, co może pośrednio tłumaczyć jego nieskrywane gustowanie w marksizmie kulturowym. No, oczywiście jest i mason Olechowski, który jest też członkiem o stopień bardziej ekskluzywnego Klubu Bilderberg.
  Złota rybka zwana Wandą
 • @
  Leń i skończony cwaniak.
  Wojna Kurskiego z mediami
 • @
  Dobrze, że są autorzy, którym antysowietyzm nie zmienił się w fobię antyrosyjską. Podczas kiedy są mocne przesłanki do szukania polskich szans we współpracy z Rosjanami. Rzecz wysoce, niestety, niepopularna.
  Koszerne społeczeństwo III RP
 • @Mirnal 20:22:07
  Och, nawet nie wiesz jak mnie cieszy skonstatowanie poziomu Twej kultury! Do swych zapędów faszystowskich w stosunku do uczestników ruchu drogowego powinieneś koniecznie dodać żądanie natychmiastowego rozstrzeliwania użytkowników nieładnych nicków wraz z ich rodzinami. Najlepiej do trzeciego pokolenia wstecz i naprzód włącznie.
  Rozprawmy się w końcu z pijakami i narkomanami za kierownicami
 • @Mirnal 14:50:24
  Swoją drogą tytuł artykułu wysmaczony jest nad podziw. Pytanie do językoznawców: Jest to objaw sowietyzmu czy bolszewizmu?
  Rozprawmy się w końcu z pijakami i narkomanami za kierownicami
 • @Antyk 21:31:18
  Jakoś nigdzie nie można znaleźć informacji o procentowym udziale nietrzeźwych kierujących w całkowitej liczbie zarejestrowanych wypadków. W informacjach mediów main stream'u rzadko pojawiają się informacje o takich wypadkach. Wypada podejrzewać, że ten element nie ma aż tak wielkiego znaczenia jak chcieliby organizatorzy tresury pt. "pijany nie jedzie".
  Teraz tresura poszła dalej i jesteśmy epatowani "piractwem drogowym". Czeka nas niebawem tresura pt. "używanie komórek w czasie jazdy". W zapasie tresura pt. "niezapięte pasy bezpieczeństwa".
  Dalej: "katastrofalny stan samochodów".

  W tym wszystkim istotna jest tylko TRESURA. (Nowy) Człowiek Sowiecki ma bać się władzy, bo jakoś tak z końcem lat 80. ubrdało mu się, że stał się wolny.
  Rozprawmy się w końcu z pijakami i narkomanami za kierownicami
 • @Paweł Tonderski 10:41:08
  Liczna, nieliczna możliwość "odstrojenia" się od Rosji? A co z gazoportem? A dlaczego nie pamięta się o upłynnianiu węgla? Co najważniejsze, to technologia tego upłynniania był i jest. Nie od rzeczy jest też to, że Polska sama nie jest pozbawiona własnych, nie najmniejszych złóż gazu ziemnego. Co, rezerwa strategiczna?
  Nie! To wszystko jest TYLKO i WYŁĄCZNIE brakiem polityki gospodarczej w wymiarze strategicznym. Sytuacja zresztą idealna z punktu widzenia Niemiec. W końcu to ich zaplecze gospodarcze. Jak przyjdzie czas "wyjmą" stąd mnóstwo energii. Bez gazu (g)łupkowego.
  Gaz łupkowy w Europie
 • ekolo & turystyka
  Mnóstwo odwiertów planowane jest - hipotetycznie - na Kaszubach. Piękna będzie Szwajcaria Kaszubska, która jak - nomen omen - ser szwajcarski dziurami naszpikowana będzie wieżami. O wodach powierzchniowych nie ma nawet co pisać.
  Amerykanie podchodzą u nas do sprawy nieco jak przysłowiowy pies do jeża wiedząc, że kwestie ochrony środowiska w Pl wyglądają zgoła inaczej niż w US. Tam koncerny mają wolną rękę podczas dewastacji wielkich obszarów. A u nas jednak i inne prawo i te obszary maleńkie. Nie mówiąc o tym, że o zezłoszczenie ludzi czerpiących na takich Kaszubach kasę z letników łatwo, oj łatwo...
  Gaz łupkowy w Europie
 • @
  Bezpieka zrobi co tylko będzie mogła, by "wszystkie końce poszły w wodę". Najważniejsze dla nie jest to, by ew. proces był niejawny. Już dość dawno donoszono o układzie: niejawność za mały wyrok. Jakoś to chyba ugrzęzło.
  "Agrobomber" zostaje za kratkami
 • ,,,,,
  Troszeczkę lepiej by się czytało, gdyby przed przecinkami nie były wstawiane spacje...
  Saryusz-Wolski Bycie protektoratem Niemiec racją stanu
 • @ARCHANIOŁ GABRIEL 13:34:05
  To winno zawisnąć na najlepszym miejscu w NE!
  Sadowski: Przyjęcie euro jest nielogiczne
 • ugh
  Czy ten artykuł (?) nie mógł być jakoś mniej niechlujnie wydany?
  Cichocki o modelu tureckim po wyjściu Polski z Unii
 • @zbigniew1108 19:51:41
  Podziwiam. Kiedy widzę taki długi tekst "płaski jak blacha, bez śródtytułów ....brrr odpuszczam, jako i ten odpuszczę.
  Wildstein Sojusz postkomuny z narodowcami
 • @Logic 19:47:21
  W sumie racja, choć Aniela jest bliżej górki rozrządowej chyba.
  Sadowski: Przyjęcie euro jest nielogiczne
 • ?
  Ktoś to przeczytał w całości?
  Wildstein Sojusz postkomuny z narodowcami
 • Aniela
  Tusk nie jest odważnym facetem. I to nie on ciśnie na ojro. Zresztą, co ona ma tutaj do decydowania? Prawdopodobnie taki jest koncept Merklowej. Wspólna waluta ułatwi eksploatację zaplecza gospodarczego i późniejszą realizację planów z tym obszarem związanych. Dla Niemiec nie do przyjęcia jest nasza samodzielność w istotnych kwestiach.
  Sadowski: Przyjęcie euro jest nielogiczne
 • Tematy, tematy...
  Innym dobrym tematem dla publiczności był film w NatGeo o Smoleńsku, kiedy po różnych forach Naród wyjątkowo żwawo i ochoczo skoczył sobie na schaby.
  Niemniej, przyznajmy, że macherzy od socjotechniki kapitalnie wstrzelili się z sodomitami /-tkami. Tutaj daleko, daleko do końca awantury, podczas gdy Smoleńsk jest już z lekka zużyty do podbechtywania ludzi sterowanych mediami głównego ścieku.
  Czasem trafiają się też jeszcze krótkotrwałe rodzynki w rodzaju premii Kopaczowej. Tryb ujawnienia tego smakołyku może wskazywać na tarcia w ekipie pobierającej władzę, ale kilka dni o niczym innym na salonach, w tramwajach i na gumnie nie mówiono.
  A prawdziwe i bolesne w końcu fakty dotyczące ekonomii? Za klasykiem: - Tym gorzej dla faktów.
  Odwrócić uwagę
 • @Paulus.Aquarius 15:28:45
  Ja bym do końca też nie wykluczył, że chłopcy od NWO stracili z lekka panowanie nad swym projektem. W końcu TO się robi jednak na zapleczu i mogą być jakieś niedociągnięcia choćby informacyjne. Nadto najbardziej zaangażowani są w tym Nasi Bracia Starsi w Wierze. A oni od wieków przywykli tylko do wydawania dyspozycji i liczenia złota. Tymczasem mnóstwo robótek ręcznych innego rodzaju, a strach w cokolwiek więcej gojów wciągać...
  Początek końca Unii
 • O Morozowskim w Koszernej
  Dyżurny Wroński bierze w obronę Morozowskiego wiadomym, bo nie dziwnym trafem zapominając o ubeckości rodziny.

  http://wyborcza.pl/1,75968,13312776,Pokaz_tatusia__a_powiem_ci__kim_jestes.html
  "Mój ojciec Mordechaj i dziadek Juda" - dziennikarz TVN24 o "lustrowaniu" rodzin