Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Rudolf

 • Link do Petycji
  Czy Pani Kaczmarek podała link do petycji? Jeśli nie to gdzie szukać ? Zastanawiam mnie że tyle osób już się wypowiedziało !!!! a ja chciałabym przeczytać PRZEDMIOTOWĄ PETYCJĘ i podpisać.....
  Petycja do Rządu i Władz RP - Przyszłość
 • @GPS 05:32:41
  Chcemy pełnej wolności, aby móc wyjść do sklepu po chleb czy spotkać się w restauracji ze znajomymi. Chcemy żyć bez paszportu covidowego. Nie zmuszajcie nas, ani naszych dzieci, do szczepień!

  Wielka Petycja skierowana do Andrzeja Dudy, Prezydenta Rzeczpospolitej Polski.
  Szanowni Państwo, Mamy czas tylko do 15 sierpnia 2021 roku, aby zebrać milion podpisów pod tą petycją.

  Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że do 15 sierpnia rząd ma podjąć decyzję w sprawie ograniczeń wolności dla osób, które są niezaszczepione.
  Decyzja o obowiązkowych szczepieniach zapadła już w trzech krajach.
  Są ustalane przywileje dla zaszczepionych i kary, dla tych, co stawiają opór.
  Chcemy pomóc naszemu rządowi podjąć właściwą decyzję.
  Nie chcemy ograniczeń, jakie zostały wprowadzone we Francji, Grecji i Włoszech!
  PODPISUJMY PETYCJĘ NATYCHMIAST
  Musimy się upewnić, że nie złamią naszych praw konstytucyjnych:
  Art. 32 Konstytucji Rzeczypospolitej mówi:
  • „Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne”.
  • „Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny”.2
  „Jakiejkolwiek przyczyny”, czyli ani z powodów rasowych, religijnych, medycznych czy sanitarnych.
  1. https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/2127355,1,europa-walczy-z-covidem-przymus-szczepien-przywileje-kary.read
  2. https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/konstytucja-rzeczypospolitej-polskiej-16798613/art-32
  Art. 39 Konstytucji Rzeczypospolitej mówi wyraźnie, że: Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody. Nie można nam zabrać prawa do świadomej zgody na zabieg medyczny. Nie można nam zabrać wolności w wyborze zabiegów medycznych. I na tej podstawie ograniczyć dostępu do sklepów czy restauracji. Polska przez 150 lat walczyła o to, aby zostać członkiem „Wolnego Świata”. Ilu polskich patriotów zginęło, abyśmy byli wolni? Ile lat nasi przodkowie musieli walczyć z opresją rosyjską, niemiecką, austriacką itp? Nie możemy oddać naszej wolności! Nie wpadajmy w pułapkę totalitaryzmu! Pamiętajmy o słowach ojca założyciela Stanów Zjednoczonych Benjamina Franklina – „Ci, którzy oddają wolność w zamian za bezpieczeństwo, nie zasługują na żadne z powyższych”. Musimy więc działać szybko i sprawnie. Dzięki tej petycji rząd usłyszy od miliona Polaków, że…
  1. Nie zgadzamy się na przymusowe szczepienia,
  2. Nie pozwolimy na ograniczenie wolności rodaków…
  3. Nie pozwolimy, aby nauczyciele i pielęgniarki stracili pracę…
  4. Nie pozwolimy, aby rodzinom zostały odebrane dodatki socjalne, (takie jak 500+).
  Kim jesteśmy? Nie jesteśmy przeciwko szczepionkom. Wielu z nas podpisujących tę petycję już się zaszczepiło. Wielu z nas już zachorowało na COVID. Z powodu koronawirusa mieliśmy w naszym gronie nawet przypadki śmiertelne. Jednak nie można panikować. Nie możemy się poddać. Uważamy, że każdy powinien móc najpierw porozmawiać ze swoim lekarzem i ocenić, czy szczepienie przeciwko koronawirusowi jest w jego wypadku najlepszym rozwiązaniem. Statystyki wskazują, że 50% osób w Polsce jest już zaszczepionych, a ponad 20 mln osób przechorowało już koronawirusa. W takiej sytuacji straszenie nas kolejnym lockdownem, zamykanie w domach czy zmuszanie do szczepień nie jest uzasadnione… Nie chcemy dzielić Polaków na dwie grupy! I stawiać ich przeciwko sobie. Po prostu nie chcemy totalitarnych restrykcji w imieniu „dobra ludzkości”. Dlaczego mamy czas tylko do 15 sierpnia 2021, aby nadać rozgłos tej petycji?
  Ponieważ Premier Mateusz Morawiecki przyznał, że czwarta fala pandemii „niestety się zbliża”. Oczekujemy więc, że w połowie sierpnia 2021 wrócą poprzednie restrykcje. Tylko tym razem, domyślamy się, wzorem Francji, Włoch czy Grecji, trzeba będzie pokazać swój certyfikat szczepienia, aby wejść do sklepu po chleb czy spotkać się ze znajomymi w restauracji.
  3. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-premier-o-kolejnych-obostrzeniach-nie-wykluczamy-dalej-idacych-krokow/6z0n3f2,79cfc278
  Słyszeliśmy co prawda, że w Polsce nie pojawią się miejsca „tylko dla zaszczepionych”. Ale retoryka rządowa lubi się zmieniać. Pamiętacie zgromadzenia na wolnym powietrzu? Przecież na koncerty czy wszelkie występy przepustką był wyłącznie certyfikat potwierdzający szczepienie… Zdajemy sobie zatem sprawę, jak działa komunikacja polityczna: najpierw mówią w mediach, że rząd zamierza podjąć jakąś decyzję. My jesteśmy przygotowani psychicznie. Następnie dowiadujemy się, że decyzja została podjęta… i nie ma odwrotu. Dzisiaj czytamy na Onecie: Rada Ministrów i Rada Medyczna teraz dyskutuje. Będziemy opracowywać koncepcje dalej idące. Wyznaczyliśmy dużo zachęt po to, żeby nakłonić jak największą liczbę ludzi do szczepień. Jednak jeśli czwarta fala będzie nadal zagrożeniem, to nie wykluczamy dalej idących kroków - zapowiedział Mateusz Morawiecki.
  4. https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koronawirus-nieoficjalnie-nie-bedzie-ostrych-restrykcji-dla-niezaszczepionych/9d09fg6
  5. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-premier-o-kolejnych-obostrzeniach-nie-wykluczamy-dalej-idacych-krokow/6z0n3f2,79cfc278
  6. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-premier-o-kolejnych-obostrzeniach-nie-wykluczamy-dalej-idacych-krokow/6z0n3f2,79cfc278
  Oznacza to, że rząd przygotowuje nas na obowiązek szczepienia się (póki co tylko dla służby zdrowia), tak jak we Francji czy Włoszech. Kto wie, jakie inne restrykcje planują niebawem wprowadzić? Zanim te decyzje zostaną zatwierdzone, zanim podejmą za nas decyzję - mamy okazję głośno się temu przeciwstawić! Pomóżmy rządzącym, aby w końcu się przekonali, że nie można tak nas traktować. Nie można łamać praw człowieka, a szczególnie wolności i świadomej zgody na jakikolwiek zabieg medyczny. Aby dalej żyć w cywilizowanym państwie, musimy szanować siebie nawzajem. Ten moment przejdzie do historii. Konsekwencje naszej dzisiejszej reakcji odczują przyszłe pokolenia. Chodzi o Twoją reakcję TERAZ po przeczytaniu tej wiadomości: Czy chcemy naszym dzieciom przekazać wolną Polskę, czy Polskę żyjącą pod dyktaturą sanitarną? To co się teraz dzieje, jest wydarzeniem historycznym.
  Do tej pory bycie wolnym obywatelem oznaczało to, że najważniejsza była nasza wolność… a potem tylko sąd mógł nam tę wolność ograniczyć – jeśli złamałeś prawo. Teraz to rząd chce nam to prawo do wolności odebrać. Jeśli nie reagujemy teraz, demokracja w Polsce może zaniknąć. Dobrze wiemy, że nie jest to ustrój idealny, ale czy wyjściem jest totalitaryzm? Nie wierzysz, że totalitaryzm może wrócić? Totalitaryzm nie następuje z dnia na dzień. To jest ciąg podejmowanych decyzji zabijających wolność osobistą każdego obywatela. Dla rządu - mało istotną, dla nas – najważniejszą. Jeśli tak dalej pójdzie, za kilka lat wszyscy będziemy żałować, że nie umieliśmy się wcześniej przeciwstawić, kiedy jeszcze można było jeszcze uratować sytuację. Nie bądźmy naiwni. Jeśli zgodzimy się bez walki na ograniczenie naszej wolności, nikt nie odda nam jej za darmo. Znowu będziemy musieli o nią walczyć. Przypomnijmy sobie raz jeszcze słowa B. Franklina: „Ci, którzy oddają wolność w zamian za bezpieczeństwo - nie zasługują na żadne z powyższych”. Rząd musi chronić nasze prawo do świadomej zgody, a nie wprowadzać segregację I dyskryminować tych, którzy się nie zaszczepili. Nie zapominajmy, że szczepionki na COVID wciąż są w fazie eksperymentalnej. Nie mamy dużo czasu, ale prawo jest za nami:
  Art. 32 Konstytucji Rzeczypospolitej mówi, że:
  • Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
  • Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.
  Art. 39 Konstytucji Rzeczypospolitej mówi wyraźnie, że nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.
  Do tego Kodeks norymberski (1947), po procesie lekarzy hitlerowskich, jako pierwszą zasadę uznał:
  Dobrowolna zgoda uczestnika eksperymentu jest absolutnie niezbędna.
  Primum non nocere („po pierwsze nie szkodzić”) - jedna z naczelnych zasad etycznych w medycynie. Przymusowe szczepienie każdej osoby nie rozwiąże naszych problemów. Powstańmy dziś! Powiedzmy NIE obowiązkowym szczepieniom! Pomóżmy rządowi, aby podjął właściwą decyzję.
  Podpisz tę petycję. A potem udostępnij ją wszystkim swoim bliskim i znajomym.
  Powiedz im, że walka o naszą wolność rozgrywa się właśnie teraz!
  Zrób to, zanim będzie za późno. Czy pozwolimy, aby rząd zmuszał wszystkich Polaków (wraz z dziećmi) do szczepień bez dobrowolnej zgody obywateli? Powstańmy wszyscy!
  https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/konstytucja-rzeczypospolitej-polskiej-16798613/art-32
  Powiedzmy NIE obowiązkowym szczepieniom!
  PODPISUJĘ PETYCJĘ NATYCHMIAST
  Jestem z Tobą i z Wami,
  Grażyna Kaczmarek
  PS. Po podpisywaniu petycji, prześlij ją proszę do wszystkich swoich bliskich. Musimy działać na jak największą skalę, tylko wtedy ta petycja ma szansę być zauważona.
  Petycja do Rządu i Władz RP - Przyszłość
 • Życzenia dla Wszystkich
  https://www.facebook.com/messenger_media/?thread_id=100000051159384&attachment_id=482953953089592&message_id=mid.%24cAAAAAAICiMt861W3QF2uhBhPYRt5
  SYLWESTER 2020 – Nowy Rok 2021.
 • @Rudolf 21:48:07
  Organizatorka Protestu we Wrocławiu STOPNOP w dniu 10.10.2020
  https://youtu.be/kMM6-vAY-70
  Janusz Zagórski i Justyna Socha o budowaniu ruchu oporu
 • Justyna Socha u Janusza Zagórskiego
  https://youtu.be/T-V98jfshZs
  Janusz Zagórski i Justyna Socha o budowaniu ruchu oporu
 • 10.10.2020 Protest Cała Polska
  Apel o Zjednoczenie się w Obronie Wolności ZAPRASZAMY WSZYSTKICH
  https://www.youtube.com/watch?v=PJUiiIgNemM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3voEI5SdxGoNpkGVTzjq6OTgmi5wtNAdlmIKWO70R-Ocy79-sAemZFe0M
  https://www.youtube.com/watch?v=PKVxDeN9QQA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR17qn4Pm1b4Pjw3VzzZCzpm9a3qS8nTF7FBSPptv3WlGK3ndu4UYxEgeVQ
  https://www.facebook.com/100001068955664/videos/3414077435304521
  Organizatorzy
  https://www.facebook.com/photo?fbid=2705558013016359&set=a.1382676358637871
  https://www.facebook.com/photo?fbid=1510332355823118&set=a.827885804067780
  Lista Miast biorących udziałał w proteście z linkami.
  Znajdź swoje :
  https://www.facebook.com/Pawel.Tanajno.publicznie/posts/3516945311698107
  Libiąż
  Plakaty (przykłady)
  https://www.facebook.com/photo?fbid=2174667319344724&set=a.618404978304307
  Katowice
  https://www.facebook.com/photo?fbid=2706248639613963&set=pcb.2706240632948097
  Warszawa
  https://www.facebook.com/photo?fbid=3614398768616665&set=a.281140251942550
  https://www.facebook.com/photo?fbid=3388971187876524&set=a.277020495738291
  z piosenką
  https://www.youtube.com/watch?v=ZnB6XNOuRy0&feature=share&fbclid=IwAR3P1IG0-bs5I5FfWTb7SpNVhB4--meRIz8c_3mH2jEdfCORBzFp5F7RcNE
  ****
  *** 10.10.2020 Protest Plac Powstańców Warszawy wolnych mediów
  Tobiasz Żuchewicz, zapewnia bezpieczeństwo ze strony policji dla Protestu Wolnych Mediów w Warszawie
  https://www.facebook.com/pages/Plac-Powsta%C5%84c%C3%B3w-Warszawy/192498501593999
  Janusz Zagórski i Justyna Socha o budowaniu ruchu oporu
 • 10.10.2020 Protest Cała Polska
  Apel o Zjednoczenie się w Obronie Wolności ZAPRASZAMY WSZYSTKICH
  https://www.youtube.com/watch?v=PJUiiIgNemM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3voEI5SdxGoNpkGVTzjq6OTgmi5wtNAdlmIKWO70R-Ocy79-sAemZFe0M
  https://www.youtube.com/watch?v=PKVxDeN9QQA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR17qn4Pm1b4Pjw3VzzZCzpm9a3qS8nTF7FBSPptv3WlGK3ndu4UYxEgeVQ
  https://www.facebook.com/100001068955664/videos/3414077435304521
  Organizatorzy
  https://www.facebook.com/photo?fbid=2705558013016359&set=a.1382676358637871
  https://www.facebook.com/photo?fbid=1510332355823118&set=a.827885804067780
  Lista Miast biorących udziałał w proteście z linkami.
  Znajdź swoje :
  https://www.facebook.com/Pawel.Tanajno.publicznie/posts/3516945311698107
  Libiąż
  Plakaty (przykłady)
  https://www.facebook.com/photo?fbid=2174667319344724&set=a.618404978304307
  Katowice
  https://www.facebook.com/photo?fbid=2706248639613963&set=pcb.2706240632948097
  Warszawa
  https://www.facebook.com/photo?fbid=3614398768616665&set=a.281140251942550
  https://www.facebook.com/photo?fbid=3388971187876524&set=a.277020495738291
  z piosenką
  https://www.youtube.com/watch?v=ZnB6XNOuRy0&feature=share&fbclid=IwAR3P1IG0-bs5I5FfWTb7SpNVhB4--meRIz8c_3mH2jEdfCORBzFp5F7RcNE
  ****
  *** 10.10.2020 Protest Plac Powstańców Warszawy wolnych mediów
  Tobiasz Żuchewicz, zapewnia bezpieczeństwo ze strony policji dla Protestu Wolnych Mediów w Warszawie
  https://www.facebook.com/pages/Plac-Powsta%C5%84c%C3%B3w-Warszawy/192498501593999
  Bohaterki i bohaterowie wolnościowego ruchu oporu
 • 10.10.2020 Protest Cała Polska
  Apel o Zjednoczenie się w Obronie Wolności ZAPRASZAMY WSZYSTKICH
  https://www.youtube.com/watch?v=PJUiiIgNemM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3voEI5SdxGoNpkGVTzjq6OTgmi5wtNAdlmIKWO70R-Ocy79-sAemZFe0M
  https://www.youtube.com/watch?v=PKVxDeN9QQA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR17qn4Pm1b4Pjw3VzzZCzpm9a3qS8nTF7FBSPptv3WlGK3ndu4UYxEgeVQ
  https://www.facebook.com/100001068955664/videos/3414077435304521
  Organizatorzy
  https://www.facebook.com/photo?fbid=2705558013016359&set=a.1382676358637871
  https://www.facebook.com/photo?fbid=1510332355823118&set=a.827885804067780
  Lista Miast biorących udziałał w proteście z linkami.
  Znajdź swoje :
  https://www.facebook.com/Pawel.Tanajno.publicznie/posts/3516945311698107
  Libiąż
  Plakaty (przykłady)
  https://www.facebook.com/photo?fbid=2174667319344724&set=a.618404978304307
  Katowice
  https://www.facebook.com/photo?fbid=2706248639613963&set=pcb.2706240632948097
  Warszawa
  https://www.facebook.com/photo?fbid=3614398768616665&set=a.281140251942550
  https://www.facebook.com/photo?fbid=3388971187876524&set=a.277020495738291
  z piosenką
  https://www.youtube.com/watch?v=ZnB6XNOuRy0&feature=share&fbclid=IwAR3P1IG0-bs5I5FfWTb7SpNVhB4--meRIz8c_3mH2jEdfCORBzFp5F7RcNE
  ****
  *** 10.10.2020 Protest Plac Powstańców Warszawy wolnych mediów
  Tobiasz Żuchewicz, zapewnia bezpieczeństwo ze strony policji dla Protestu Wolnych Mediów w Warszawie
  https://www.facebook.com/pages/Plac-Powsta%C5%84c%C3%B3w-Warszawy/192498501593999
  Idzie rewolucja. Wielki protest w Warszawie 10 października
 • @Rudolf 19:09:49 Zapewnienie bezpieczeństwa
  Witam Panie Ryszardzie.
  Załączam poniżej listę linków które powiadamiają o proteście.
  Uprzednio podałam pierwszy kiedy projekt ujrzał życie w Radomiu.
  Nie chciałabym się powtarzać. Napisałam 2 komentarze, na bazie których proponowałabym aby Pan po prostu 'namówił" swoich dziennikarzy aby się zainteresowali, aby ktoś poszedł, aby nagrali filmik i udostępnili. Na pewno znajdzie się chętny, szczególnie że wówczas wokół tego wydarzenia będzie można zbudować całą otoczkę dyskusji, jak ożywić NEON24, może trochę więcej filmów czy zdjęć aby portal w takiej formie jak jest dziś stała się bardziej "nowoczesny" nazwę to tak. Nie słuchać tych negatywizmów tylko zachęcać do nowoczesności działania i udostępniać adresy innych wolnych mediów (te mogę podawać bo znam kilkanaście), a tym samym tamci będą bardziej skłonni do współpracy na co dzień. Proszę zerknąć na podane poniżej linki i jestem przekonana, że nie będzie potrzebował Pan mojego pisania, gdyż wystarczy tylko kilka słów od Pana aby poinformować i zachęcić do udziału w celu poznania i nawiązania kontaktów z tymi zapaleńcami i patriotami. Oni sami o tym mówią , że chcą "powiększyć rodzinę poza podziałami". Więc , dlaczego nie.....
  Pozdrawiam serdecznie , w tym przypadku Pana obecność nie jest obowiązkowa, nie przeszkadza oddalenie, ale wpis o tym wydarzeniu na NEON24 i to z Pana ręki wydaje mi się NIEZBĘDNY. ED. PS. proponuję zrobić zdjęcie przed konsulatem polskim w Australii i NEON24 i dołączyć następnie zdjęcie do tych które pojawią się ze świata również (mam nadzieję)

  Apel o Zjednoczenie się w Obronie Wolności ZAPRASZAMY WSZYSTKICH
  https://www.youtube.com/watch?v=PJUiiIgNemM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3voEI5SdxGoNpkGVTzjq6OTgmi5wtNAdlmIKWO70R-Ocy79-sAemZFe0M
  https://www.youtube.com/watch?v=PKVxDeN9QQA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR17qn4Pm1b4Pjw3VzzZCzpm9a3qS8nTF7FBSPptv3WlGK3ndu4UYxEgeVQ
  https://www.facebook.com/100001068955664/videos/3414077435304521
  Organizatorzy
  https://www.facebook.com/photo?fbid=2705558013016359&set=a.1382676358637871
  https://www.facebook.com/photo?fbid=1510332355823118&set=a.827885804067780
  Lista Miast biorących udziałał w proteście z linkami.
  Znajdź swoje :
  https://www.facebook.com/Pawel.Tanajno.publicznie/posts/3516945311698107
  Libiąż
  Plakaty (przykłady)
  https://www.facebook.com/photo?fbid=2174667319344724&set=a.618404978304307
  Katowice
  https://www.facebook.com/photo?fbid=2706248639613963&set=pcb.2706240632948097
  Warszawa
  https://www.facebook.com/photo?fbid=3614398768616665&set=a.281140251942550
  https://www.facebook.com/photo?fbid=3388971187876524&set=a.277020495738291
  z piosenką
  https://www.youtube.com/watch?v=ZnB6XNOuRy0&feature=share&fbclid=IwAR3P1IG0-bs5I5FfWTb7SpNVhB4--meRIz8c_3mH2jEdfCORBzFp5F7RcNE
  ****
  *** 10.10.2020 Protest Plac Powstańców Warszawy wolnych mediów
  Tobiasz Żuchewicz, zapewnia bezpieczeństwo ze strony policji dla Protestu Wolnych Mediów w Warszawie
  https://www.facebook.com/pages/Plac-Powsta%C5%84c%C3%B3w-Warszawy/192498501593999
  NEon24.pl – Przyszłość.
 • 06.10.2020 Jerzy Zięba u Janusza Zagórskiego
  o covidzie https://youtu.be/-1ipzUM-IAY
  o szczepionkach https://www.youtube.com/watch?v=frqkKyeh314
  Czy z COVIDem-19
 • Robert Majka o wolności słowa i cenzurze
  Robert Majka o cenzurze w Polsce
  Na stronach Neonu24 jak i poprzednio na Nowym Ekranie mamy tak zwanych niszczycieli którzy muszą żywić "raka" który ich zżera. Polowanie na innych jest ich jedyną pasją życiową. Stosują bezskutecznie nagonkę na innych a w rezultacie sami siebie wykluczają ze społeczeństwa. POZYTYWNYCH żaden rak nie bierze i wraca się z przyjemnością do nich. "Rakowców" omijamy dużym łukiem, znudzeni i zniesmaczeni. Brak pozytywnego spojrzenia na życie jest już sam w sobie rakiem który zeżra od środka każdego adepta zła i krzywdy ludzkiej.
  Robert Majka były Poseł, Polityk z wykształcenia, wydał książkę na ten temat. Musi być w niej wiele prawdy skoro wstrzymano sprzedaż drugiego nakładu. Cenzura czy RAK ?
  https://www.facebook.com/robert.majka.589
  NEon24.pl – Przyszłość.
 • @viridiana 23:38:46 @Ryszard Opara
  "viridiana" jest na Neonie24 od 30.05.2020. Jest bardzo aktywna jak na nowicjuszkę ok. 1000 komentarzy, złośliwych często, szpiegujących , szkalujących, automat dla mnie ewidentnie stalkerka, która specjalizuje się w pisaniu negatywnych komentarzy, pomawianiu, wyrażaniu opinii o ludziach którzy działają i są kulturalni od lat, którzy przedstawiają wielki zasób wiedzy a ONA ta nowicjuszka poniża i oskarża tych wartościowych Polaków. W dniu 05.10.2020 roku ponownie atakuje tym razem Ewę Pawelę cytuję:
  "Zaś co do niejakiej Ewy Paweli, to po prostu plecie ona bzdury, bo mózgu nie da się wyprać jak brudnej ścierki.".
  Panie Ryszardzie, mam zrzuty ekranu z poprzedniego skandalicznego ataku na mnie, kiedy jak tylko napisałam komentarz po dłuższej nieobecności na Pana portalu , natychmiast mnie storpedowała pomówieniem . Zrobiła to tu na NEONIE24 zaraz po tym jak mieliśmy nawiązać kontakt o co Pan prosił w swoim wpisie i dlatego przez dłuższy czas zwlekałam z odpowiedzią, ponieważ mam dosyć wieloletniego znęcania się nade mną i doskonale znam metody stalkerskie, które jeśli chodzi o Polskie służby mogłabym opisać w książce instrukcji jak się bronić przed oprawcami którzy służą złu (oględnie określam tą komentatorkę, ponieważ doskonale wiem kim jest i komu służy). Nie jest pozytywnym dla Neonu24, taki komentator jak "viridiana", który powszechnie szanowaną i występującą w licznych mediach, biorącą udział w konferencjach, Ewę Pawelę, osobę która we Francji była szanowana i działała w Fundacji charytatywnej mając kontakt osobisty z Bernadette Chirac, tu na Pana portalu poniża (tchórzostwo z powodu tego, że rozpracowana, typowo po stalkerku atakuje), gdyż zorientowani w metodach stalkingu wiedzą, że ma takie zlecenie od mocodawców, niszczenia wartościowych Polaków, wykonując jej stalkerskie widzi mi się. W związku z ponownym haniebnym atakiem, tym razem na Ewę Pawelę, uprzedzam wszystkich przed niebezpieczeństwem i rolą jaką pełni tu na portalu wolnych mediów od maja 2020 roku, bardzo aktywna "viridiana". Jeśli się powtórzy napiszę więcej o "viridiana" jak i udostępnię zrzuty ekranu z ataku na mnie tu na Neonie jakiś miesiąc temu. Stop stalkingowi.
  NEon24.pl – Przyszłość.
 • @Rudolf 15:00:09
  Dwa zgromadzenia Protestów w Warszawie 10.10.2020
  1. Plac Powstańców Warszawy
  2. Plac Zamkowy (marsz) pod dom J.Kaczyńskiego
  Wysłuchaj
  https://youtu.be/-VAmiu4-L3g
  NEon24.pl – Przyszłość.
 • Gady przelewają z pustego w próżne, tak jak obiecały wiele lat temu
  Gady przelewają z pustego w próżne, tak jak obiecały wiele lat temu.
  ***
  Do znudzenia od lat wyciągany i wałkowany jest jeden i ten sam temat. Historia założenia pierwszego wolnego medium w Polsce przez dr. Ryszarda Oparę , "Nowego Ekranu", obecnie noszącego nazwę "NEON24".
  Temat jest drążony przez tych, którzy wiele lat temu odchodząc obiecali oficjalnie, że zemszczą się. Ich klony czy oni sami wałkują i zanudzają różnymi teoriami lub w zależności od panującej mody, hipotezami lub plotkami wyrwanymi z kontekstu. Do manipulacji używana jest technologia oddziaływania na mózg ludzki która po latach prowadzonych eksperymentów, doskonale sprawdza się i zdaje egzamin przy wdrażaniu w czyn rozkazów wydawanych podprogowo i następnie kontrolowaniu jak poddane eksperymentowi mózgi zachowują się wdrażaniu tego co operator każe im robić (rodzaj hipnozy). To jest kontrola umysłu i to jest gang stalking zorganizowany. Aktorzy tzn. oprawcy i wykonawcy a którzy noszą wszyscy nazwę stalkerów, którzy "żywią tym złem swoje ego" , chcą krzywdzić z premedytacją i pełną świadomością jak sami uważają, a nie przyjmują do wiadomości (zaślepienie i niewiedza), że są jedynie pionkami wielkiego planu, są manipulowani technologiami kontroli umysłu (patrz linki poniżej), których wykorzystywanie jest na tyle perfidne, że stalkerzy nie zdają sobie sprawy jak są śmieszni w oczach tych, którzy mają świadomość, jak funkcjonuje kontrola umysłu. Do znudzenia tu odbywa się wałkowanie, węszenie, propagowanie zła i szukanie tego zła tam gdzie go nie ma. Tu znów sytuacja się powtarza, choć autorowi artykułu chodziło jedynie o udoskonalenie NEONu24. A "ONI" ci manipulowani , ciągle i ciągle zmieniają temat i węszą, węszą ..... aby tylko ośmieszyć, zniszczyć, pogrzebać wszystko co ma pozytywny sens. Samo destrukcja w pełnej krasie.
  dr. Rauni Kilde na YT
  https://www.youtube.com/results?search_query=rauni+kilde
  Ewa Pawela na YT
  https://www.youtube.com/results?search_query=ewa+pawela&sp=CAI%253D
  NEon24.pl – Przyszłość.
 • @interesariusz z PL 15:32:02
  interesariusz z PL napisał , cytuję :
  "Przecież protest 10.10.2020 to najczystsza negacja, jeśli dobrze zrozumiałem początek, bo dalej nie zdzierżyłem. Ci młodzi przypominają mi protesty na Białorusi pod zhańbionymi flagami. Protestują przeciwko rozwiązaniu, które jest lepsze od wprowadzenia stanu wyjątkowego. Zupełnie jak totalna opozycja, która do spółki z V kolumną Gowinem, wywróciła wybory prezydenckie w maju."
  Nawet trzykrotne czytanie nie pozwoliło na dokładne zrozumienie kto ma być ośmieszony a może zniszczony a może zbanowany. Proponuję na YT zrobić sobie "prysznic" czym jest kontrola umysłu. Kontrola umysłu - Ewa Pawela na YT jeśli tych nagrań Pan nie zrozumie tzn. Gates przejął całkowicie Pana mózg. To tak dokładnie jak fani maseczek, są to adepci tchórzostwa i samobójcy. Pan od lat tu też prowadzi akcje typu "protest 10.10.2020 to najczystsza negacja" ale brakuje słówka ? Co negują .... i tu proponuję nawiązać z nimi kontakt, a nie zadawać niestosownych pytań tam gdzie Pan nie otrzyma odpowiedzi, ponieważ Pan wie swoje i najlepiej. NIEPRAWDAŻ !? https://www.youtube.com/results?search_query=ewa+pawela&sp=CAI%253D
  NEon24.pl – Przyszłość.
 • @Ryszard Opara 05:11:15 @GPS @rowszan @
  Śledziłam perypetie Nowego Ekranu a następnie Neon24. Z tego co pamiętam, wszystko było szeroko opisywane w mediach nawet państwowych. Tu w skrócie po raz koleiny (podziwiam cierpliwość R.Opary), jest dokładnie podane wyjaśnienie przez Pana Ryszarda Oparę. To jest nękanie i stalking. Na NE i Neon24, jestem zarejestrowana od 2011. Pan Tomasz Parol o ile dobrze pamiętam rozwinął następnie szeroką akcje prawna związaną z mandatami. Pan Ryszard Opara w tym samym czasie odbudował ideę wolnych mediów przez utworzenie NEON24. Odchodzący zablokowali nazwę Nowy Ekran, i robili utrudnienia na szeroką skalę. Nie bardzo rozumiem dlaczego od lat są tu ludzie którzy sieją zamęt, tak jak plociuchy. Jątrzą, insynuują i krzywdzą nie tylko Pana Oparę ale i wielu z tych, którzy cieszą się z szansy jaką im daje możliwość wypowiadania się na NEON24.
  Wiemy, że dokarmianie zła, jest stereotypem w Polsce. Pan Opara dał nam szansę dobra. Po co ciągle wyciągać przeszłość, która musiała być uregulowana skoro znający prawo Pan Tomasz Parol rozwinął właśnie działalność prawną a nie dziennikarską. Widocznie prawo stanęło po stronie Ryszarda Opary . Po co drążyć po latach, pomawiać, psuć reputację, insynuować zło skoro na pewno zostało legalnie uregulowane. Należy wyciągnąć wnioski, że skoro Pan Opara umiał stworzyć z gruzów, Neon24 zaś strona przeciwna konfliktu, znająca się na prawie, pomimo że zachowała już wówczas bardzo popularną nazwę Nowy Ekran , nie utrzymała się na rynku wolnych mediów, to świadczy na korzyść dr. R. Opary. Proponuję przestać stalkować Ryszarda Oparę a być mu wdzięcznym, że pomimo niesamowitych trudności dał nam szansę na wypowiadanie się na platformie internetowej tworząc domenę do tego przystosowaną. Dał narzędzie tym, którzy mają ochotę dzielić się swoją wiedzą. Stalking, to jest okrutna broń, która jest nagminnie stosowana od lat. Ta metoda niszczenia, ta ciągła nagonka, te metody bestialstwa opisała Dr. Rauni Kilde w " Jasne światło w ciemności tunelu" i proponuję tą publikację przeczytać. Niszczenie innych doprowadza jedynie do samo destrukcji niszczyciela. Stalkerzy "giną" od broni którą się posługują. Stop nękaniu. Stop pomawianiu. BASTA. Obecna pandemia jest przykładem typowego stalkingu. Ale o tym wie mądry zaś stalker jest zawsze ślepy i popełnia samobójstwo. https://www.facebook.com/Rauni-Kilde-Jasne-%C5%9Bwiat%C5%82o-w-ciemno%C5%9Bci-tunelu-102483787955142
  NEon24.pl – Przyszłość.
 • @Rudolf 10:10:27
  Witam Panie Ryszardzie.
  Załączam poniżej listę linków które powiadamiają o proteście.
  Uprzednio podałam pierwszy kiedy projekt ujrzał życie w Radomiu.
  Nie chciałabym się powtarzać. Napisałam 2 komentarze, na bazie których proponowałabym aby Pan po prostu 'namówił" swoich dziennikarzy aby się zainteresowali, aby ktoś poszedł, aby nagrali filmik i udostępnili. Na pewno znajdzie się chętny, szczególnie że wówczas wokół tego wydarzenia będzie można zbudować całą otoczkę dyskusji, jak ożywić NEON24, może trochę więcej filmów czy zdjęć aby portal w takiej formie jak jest dziś stała się bardziej "nowoczesny" nazwę to tak. Nie słuchać tych negatywizmów tylko zachęcać do nowoczesności działania i udostępniać adresy innych wolnych mediów (te mogę podawać bo znam kilkanaście), a tym samym tamci będą bardziej skłonni do współpracy na co dzień. Proszę zerknąć na podane poniżej linki i jestem przekonana, że nie będzie potrzebował Pan mojego pisania, gdyż wystarczy tylko kilka słów od Pana aby poinformować i zachęcić do udziału w celu poznania i nawiązania kontaktów z tymi zapaleńcami i patriotami. Oni sami o tym mówią , że chcą "powiększyć rodzinę poza podziałami". Więc , dlaczego nie.....
  Pozdrawiam serdecznie , w tym przypadku Pana obecność nie jest obowiązkowa, nie przeszkadza oddalenie, ale wpis o tym wydarzeniu na NEON24 i to z Pana ręki wydaje mi się NIEZBĘDNY. ED. PS. proponuję zrobić zdjęcie przed konsulatem polskim w Australii i NEON24 i dołączyć następnie zdjęcie do tych które pojawią się ze świata również (mam nadzieję)

  Apel o Zjednoczenie się w Obronie Wolności ZAPRASZAMY WSZYSTKICH
  https://www.youtube.com/watch?v=PJUiiIgNemM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3voEI5SdxGoNpkGVTzjq6OTgmi5wtNAdlmIKWO70R-Ocy79-sAemZFe0M
  https://www.youtube.com/watch?v=PKVxDeN9QQA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR17qn4Pm1b4Pjw3VzzZCzpm9a3qS8nTF7FBSPptv3WlGK3ndu4UYxEgeVQ
  https://www.facebook.com/100001068955664/videos/3414077435304521
  Organizatorzy
  https://www.facebook.com/photo?fbid=2705558013016359&set=a.1382676358637871
  https://www.facebook.com/photo?fbid=1510332355823118&set=a.827885804067780
  Lista Miast biorących udziałał w proteście z linkami.
  Znajdź swoje :
  https://www.facebook.com/Pawel.Tanajno.publicznie/posts/3516945311698107
  Libiąż
  Plakaty (przykłady)
  https://www.facebook.com/photo?fbid=2174667319344724&set=a.618404978304307
  Katowice
  https://www.facebook.com/photo?fbid=2706248639613963&set=pcb.2706240632948097
  Warszawa
  https://www.facebook.com/photo?fbid=3614398768616665&set=a.281140251942550
  https://www.facebook.com/photo?fbid=3388971187876524&set=a.277020495738291
  z piosenką
  https://www.youtube.com/watch?v=ZnB6XNOuRy0&feature=share&fbclid=IwAR3P1IG0-bs5I5FfWTb7SpNVhB4--meRIz8c_3mH2jEdfCORBzFp5F7RcNE
  NEon24.pl – Przyszłość.
 • @1normalnyczlowiek 12:55:05 @viridiana @Ryszard Opara
  10.10.2020 Cała Polska popiera Wolne Media. Ponowny protest. Poznajmy się, wspierajmy się. Ponad 37 miast zgłosiło swój udział planując protesty u siebie na swoim terenie w imię tej samej idei.
  Wiemy wszyscy doskonale, że ludzie w Polsce i na świecie są bezbronni przed obecnie wprowadzanym faszyzmem pod "płaszczykiem wirusa". Słychać głosy, że warto robić protesty. Dzięki takiej formie działania, zawiązują się znajomości, kontakty, czy powstają projekty. Warto aby z Neonu, choć tylko z oznakowaniem nawet na zwykłym kartonie "NEON24" pojawili się wśród uczestników. Wiemy z przysłowia, że los może być ślepy i znajdując się w odpowiednim miejscu w odpowiednim momencie może to być punktem zwrotnym. Ja takiego "cudu" doświadczyłam w swoim życiu i gwarantuję że istniej. Admini NEON24 to od Was zależy czy dacie się poznać szerszemu gronu ludzi. Młodemu pokoleniu "polecić, przypomnieć, dołączyć" NEON24 wśród coraz większej ale absolutnie nowej "braci wolnych mediów", która dzięki udostępnianiu szybkiemu video, opiera się na "kamerach" a nie na "piórze". Jesteście bardzo, bardzo potrzebni, jako portal który jest "inny" i który był prekursorem w Polsce wolnego dziennikarstwa. Dla każdego jest miejsce.
  NEon24.pl – Przyszłość.
 • @viridiana 11:15:36
  Proponuję napisać do tych młodych i ich zniechęcać. Negatywizm jest pozostałością po komunie. Jeśli chodzi o link to podałam również w korespondencji prywatnej Panu Ryszardowi Oparze. Bardziej mnie interesuje co robią młodzi niż co psują starzy. Panu Oparze też powtarzane jest to o czym On doskonale wie. Po co , do czego służy negatywność, aby tylko zniechęcić? Podaję jedynie informację o nowej akcji zwykłego protestu 10.10.2020, które organizują Polskie Wolne Media m.in. Jeśli chodzi o cel jaki mają organizatorzy to zawsze pochwalam, gdyż uważam, że każdą ale to każdą propozycję czy myśl należy przeanalizować i starać się iść z czasem. Cenię jedną zasadę, nigdy nie niszczyć innych. Wielokrotnie w życiu okazało się, że ta jakby się wydawało najgłupsza propozycja , okazała się najlepszym rozwiązaniem.
  Nowy Ekran był jednym z, lub, prekursorem wolnych mediów w Polsce i za to bardzo cenię jego założyciela, gdyż dał licznym możliwość "kontaktu" z rzeczywistością jak i swobodnych wypowiedzi.
  NEon24.pl – Przyszłość.
 • Apel WSZYSTKIE Media Niezależne Razem ponad podziałami
  Proponuję wszystkim dziennikarzom zapoznać się z tą inicjatywą. Przyłączcie do inicjatorów . Dziennikarze doświadczeni lub mniej jesteście bardzo potrzebni.
  https://www.facebook.com/watch/live/?v=329300044832804&ref=notif&notif_id=1601620501561834&notif_t=live_video_explicit
  NEon24.pl – Przyszłość.