Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Rusticulus

 • Przyczyna nienawiści żydomasonerii światowej do Putina jest prosta -
  szajka żydowska manipulująca Jelcynem i okradająca Rosję, wytypowała skromnego i nałożonego do posłuszeństwa pułkownika razwiedki Putina na kolejną marionetkę. Tymczasem Putin zerwał się ze smyczy i pokazał oligarchom wała. Pamiętamy jak żydkowie pokroju Bierezowskiego czy Abramowicza zwiewali z Rosji, a Chodorkowski trafił za kraty. Pomniejszych złodziejaszków Putin także postawił do pionu. Kilka dni temu Putin kolejny raz zaskarbił sobie miłość narodu. Zapytany dlaczego Rosja nie podnosi wieku emerytalnego wzorem "Zachodu", Putin wyjaśnił, że to byłoby niehumanitarnym zmuszać człowieka do pracy aż do śmierci. Brawo!
  Pięć grzechów Putina
 • Panie Autorze!
  W wielu sprawach zgadzam się z Panem, zwłaszcza w kwestii odróżniania Rosjan od zarazy żydowskiej zwanej dla niepoznaki sowietami, komunistami, bolszewikami, czerwonymi. Jednakowoż przypominam sobie dwóch tylko posłów co to zaryzykowali karierę w przegniłym sejmie - Janowski oraz Jurek. Miał Pan wiele okazji zwrócić się z mównicy sejmowej do Narodu i palcem wskazać siedzące obok kurwy, zdrajców, morderców, tudzież inną swołocz. Dzisiaj pozostało wymądrzać się na blogach. Szkoda!
  NBP - debata
 • Gdyby amerykańscy pajace nazywani prezydentami USA,
  nie lizali zadków żydostwu, to sprawy miałyby się prosto - za łamanie zakazu rozprzestrzeniania broni atomowej Izrael dostaje czerwoną kartkę i embargo na wszystko. Za tydzień skomlą na kolanach zmiłowania.
  Amerykańscy naukowcy spierają się o bojkot Izraela
 • Nie ma tego złego...
  Bo niby cóż osobnik nazywany prezydentem Polski miałby ratować?
  Jaka różnica OFE czy ZUS? Nasi okupanci kombinują jak ograbić Polaków i wydaje im się swołoczom, że już jesteśmy rabami. Im prędzej Naród to zrozumie, tym szybciej zlikwiduje zarazę, zatem bankructwo szemranych geszeftów wydaje się być zbawieniem. Nie obawiajmy się rewolucji.
  Przy okazji dziękuję Redakcji za zaproszenie do powrotu na Wasz portal.
  Prezydent nie uratował OFE
 • Polacy mają przykre doświadczenia z żydowskimi kurewkami -
  od gamonia króla Kazimierza poczynając...
  KIM JEST NELLY ARNOL-ROKITA?
 • To, że nasi kacykowie są zdrajcami i zbrodniarzami wiemy od zawsze.
  Jednak robienie wielkiego patrioty z parszywego esbeka, twórcy żydowskiej agencji ochrony Grom, jest nadużyciem. To kolejna ofiara wojny "chamów" z "żydami", jak to w konkurencyjnych mafiach. Zatem wszystkich razem do jednego wora i do Wisły!
  Czy w Polsce, konieczne jest skierowanie “ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO”, w celu pozbawienia władzy Prezydenta i Premiera?
 • Żydowi Gocłowskiemu można nagwizdać...
  Jako współpracownik Kiszczaka aktywnie dymał Polskę w Magdalence, później dbał o stabilność złodziejskiego układu (chrzcił dziecko Żyda Michnika), jest nietykalny.
  "Mów Synu Pan Twój słucha"
 • @liberalkonserwatywny 13:52:40
  Ty nie poniał! To parchy winni byli rozruchów kozackich, a było to działanie celowe. Po stronie kozackiej były tysiące Polaków, nie było wówczas czegoś takiego jak naród ukraiński. To była zbieranina cwaniaków ze wszystkich kątów Rzeczpospolitej, zubożałej szlachty, zbiegłego ambitnego chłopstwa, kryminalistów, poszukiwaczy przygód i łupów. Wystarczyło ich uszanować i wykorzystać dla obrony Kresów. Niestety apiać żydostwo zaszkodziło Polsce, a Polak do dzisiaj głupi.
  Batoh Pierwszy Polski Katyń
 • @gallux 13:07:52
  Wiem, wiem! Pokażesz gestapowcom akt własności domu, he, he, he!
  Hermetyzm
 • @gallux 12:46:44
  Sugeruję poczytać aktualną konstytucję niemiecką uznającą granice Reichu z 1937 roku. Już Ciebie widzę jak okazujesz esesmanowi swoje kwity, a po chwili wypluwasz zęby. Popytaj starych Gdynian jak to odbywało się poprzednim razem.
  Porozmawiajmy o Blogerach, raz jeszcze. Wersja 2.0 poprawiona i uzupełniona.
 • Może wypadałoby wspomnieć o przyczynach powstań kozackich.
  O głupocie polskiej szlachty oddającej w pacht Żydom majątki na Ukrainie (ataman Krzywonos pisał, że niewola żydowska stokroć gorszą jest od tatarskiej), gdzie za wstęp do prawosławnej cerkwi Kozak musiał płacić Żydowi haracz. O nagłym odcięciu przez bankierów żydowskich dopływu kapitału do skarbca królewskiego i tym samym zaleganiu przez króla z wypłatą żołdu dla zaciężnych Kozaków co było źródłem buntu.
  Batoh Pierwszy Polski Katyń
 • Też mi sensacja, przecież na Kaszubach wszyscy są praktykującymi
  katolikami. Pedałów, a zwłaszcza pedofilów bierzemy pod obcas.
  Kaszubi nie chcą związków partnerskich
 • @gallux 11:33:30
  O Was martwię się Dyletantowie, o to czy nie odgradzacie się od ponurej rzeczywistości w Polsce. Może to zakończyć się Waszym marszem przez Kaszuby z pieśnią na ustach - "ne meszkam, ne meszkam, ne meszkam, ne meszkam, zabrali nam Żydy dom, zabrali nam..." Melodię przypomnij sobie.
  Miłego dnia!
  Hermetyzm
 • @gallux 10:42:56
  W końcu dogadaliśmy się panie Jourdan - z Ciebie żadnego pożytku dla Polski nie ma i nie będzie, zatem próżne moje apele o patriotyczne zachowania. Szczerze zdrowia życzę, a pojmiesz swój błąd, gdy Żyd lub Niemiec wypędzą Ciebie z domu.
  Porozmawiajmy o Blogerach, raz jeszcze. Wersja 2.0 poprawiona i uzupełniona.
 • Nie licz na konstruktywne komentarze.
  Tam gdzie wypada ruszyć dupę z kanapy, zaryzykować siniaka albo parę złotych, nie znajdziesz snobów z NE. Usiłowałem ruszyć kamandę "dyletantów" i zatrudnić Polaka adwokata w celu obrony Polaków karanych za patriotyzm - olali to.
  Jeżeli Polacy nie będą karali zdrajców Ojczyzny, to sprzedajni tchórze doprowadzą do stopniowej zagłady Rzeczypospolitej!
 • Jak już wcześniej do Was pisałem - "odgradzanie" = judaizm.
  Czy aby na pewno chciałeś użyć słowa "spolegliwy"? Może myślałeś "uległy", a wyszło coś wręcz przeciwnego?
  Pozdrawiam!
  Hermetyzm
 • @gallux 19:34:36
  Tobie to należy łopatą do głowy Panie Jourdan...
  1. Co do mowy ojczystej to znaczenie słowa "dyletant" jest jednoznaczne - ignorant, żadne odwracanie kota ogonem nie zmieni tego, zatem za rady ignoranta dziękuję.
  2. Wiek senatorski - patrz pkt.1.
  3. Finansowanie pomocy prawnej - patrz pkt.1 i wrodzona pazerność.
  4. Pokaż adwokata z "ludu".
  Miłej zabawy w szlachtę!
  Porozmawiajmy o Blogerach, raz jeszcze. Wersja 2.0 poprawiona i uzupełniona.
 • @jazgdyni 19:36:00
  Miłej zabawy w intelektualystów!
  Śmieszne jest Wasze "odgrodzenie" od gawiedzi - rychtig judaizm.
  Porozmawiajmy o Blogerach, raz jeszcze. Wersja 2.0 poprawiona i uzupełniona.
 • @markus19771107 20:46:25
  Tak giną cywilizacje.
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=XU8LIwRUQJM
  Jak giną cywilizacje
 • Co do Giertychów to dzisiaj są kundlami bez czci i honoru!
  Co do upadków cywilizacji przyczyna zawsze była taka sama - dopuszczenie do komitywy Żydów (Babilon, Egipt, Rzym, Bizancjum, dzisiejsza Europa i Ameryka).
  Jak giną cywilizacje