Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Spisek Teoretyczny

 • jako Żyd, powiadam Panu - oddaj moją kamienicę, boś zbyt głupi
  ...żeby czymkolwiek zarządzać. No, i gdzie ta moja kamienica, owco?
  PRZECIWKO FILOZOFII ZASTOJU
 • @pasmail 19:18:02, i reszta
  - jak sama nazwa oszukuje, "kara śmierci" nie jest karą. To coś powinno się nazywać "wyrok śmierci", gdyż przynosi sprawcy wybawienie od kary. Dzieci to rozumieją, a dorośli mają jakieś dziwne problemy (logiczne?) ze zrozumieniem różnicy między karą (dotkliwą) a wybawieniem od kary (bo tortury też są zakazane, zatem łagodna śmierć zamiast dożywocia w murach zwyrodniałych polskich więzień - to byłaby nagroda).
  - więziennictwo w Polsce przynosi krociowe zyski do skarbu państwa, i dlatego nikt się nie kwapi do likwidacji absurdalnego przeludnienia, które spowodował swoją oczywistą głupotą moralną minister sprawiedliwości Lech Kaczyński już w roku 2000 (trzynaście lat temu). Argument o "naszych podatkach" to demagogia i nieznajomość mechanizmów gospodarczych.
  - w polskich więzieniach nie ma siłowni, nie ma basenów, nawet lodówek nie ma, i za wszystko co pozwala tam przetrwać - płaci rodzina więźnia, bo pracy też tam NIE MA.
  - miłośnikom "wyroku śmierci" przypominam, że nijak nie działa on odstraszająco, o czym świadczą statystyki. Na zdrowy rozum także jest to oczywiste, ale skoro tylu dorosłych ciągle ma tutaj problem z rozumem... (bo to jest tak: chory psychicznie zabójca, jest chory psychicznie i nic go nie odstrasza, a chorych karać nie wolno za chorobę i jej skutki. Człowiek działający w afekcie - ma gdzieś wszystko, bo przeżywa afekt. A człowiek zdrowy i działający z premedytacją - zakłada że uniknie wykrycia).
  Kara śmierci a problem zła
 • @jazgdyni 10:43:16
  nałóg tytoniowy jest nałogiem GŁÓWNIE sytuacyjnym - kawa bez papierosa?! to bardziej boli, niż brak nikotyny.
  Poranny papierosek
 • @ratus 10:39:59
  mądry Pan/Pani, dokładnie jest tak, tak jest :)
  Poranny papierosek
 • @monitorpolskisłowian 09:41:24
  w przypadku tytoniu, uzależnienie jest bardziej sytuacyjne, niż biologiczne - lubię do kawy papierosa, a nie szukam nikotyny. To samo na sraczu. Co do marihujany - powiem krótko: papieros nie zamąca mi głowy.
  Sposób na tanie papierosy z obejściem prawa.
 • @ulak-U.Krzyżanowska 09:26:43
  nikotyna jest ok. Uważam się za konesera tytoniu (palę trzydzieści lat) i nauczyłem się odróżniać dobry tytoń od złego, czysty od chemicznego, nie używam "filtrów" itd. To tak samo jest z mlekiem - znam smak mleka od krowy.... :)
  Sposób na tanie papierosy z obejściem prawa.
 • Szanowne Panie
  - każdy kto chce palić tytoń - powinien odróżniać jego odmiany, czyli moc i smak... może Pan kupić niemal dowolną ilość tytoniu - takiego czy innego - od "anonimowych dostawców". I jest dobrze. Ja palę taki "prywatny" - mocny i smaczny - tytoń, jest pyszny, i kosztuje mnie łącznie - na miesiąc - jakieś dwieście (200) złotych. A co mnie obchodzi państwo? tyle samo, co bimber ;P
  Sposób na tanie papierosy z obejściem prawa.
 • a kto to jest tę glinowaty?
  ..bo ja jestem Żyd, uczciwego - polskiego - pochodzenia. A ten błociarz, to kto?
  Doradca szczególnego znaczenia
 • @pasmail 10:59:28 - Pan nie rozumie nadal nic, to ja Panu to narysuję
  ...1. żaden człowiek nie musi ileś tam czekać na kontakt ze specjalistą - wystarczy zapłacić i ma Pan od ręki nawet profesora. Zgadza się?
  ...2. więzień, choćby zapłacił - nie ma wyboru, i oferowany mu "specjalista" jest zwykle konowałem na pograniczu utraty prawa do wykonywania zawodu" - rozumie Pan?
  ...3. żaden NORMALNY człowiek nie waha się i płaci za wizytę u DOBREGO specjalisty, zwłaszcza jeśli chodzi o życie lub trwałe inwalidztwo. Więzień, choćby chciał i mógł zapłacić - nie ma prawa do wyboru lekarza, kuma Pan?
  4. więziono mnie, i po "dwóch tygodniach" od zgłoszenia trwających "dwa tygodnie" objawów, zrobiono mi test na ew. "raka jądra", z wynikiem - za dwa tygodnie, i konsultacją - że niby istnieje obawa nowotworu, więc trzeba zrobić USG, termin"około 6 miesięcy". Zażądałem umożliwienia mi wizyty w dowolnym zakładzie prywatnym, za moje pieniądze - bo jądro, i rak, proszę Pana - to nie żarty. Co usłyszałem? że mam krótki wyrok, i "sam se bede mug zrobidź". Pozabijać tych skurwysynów z więziennictwa, to za mało, powtarzam: ZA MAŁO!!!
  Więzienia pod ,,Szczególnym Nadzorem,,
 • @kanton 13:52:50
  ...lepszy taki lekarz, niż więzienny "specjalista" leczący wszystkie choroby rutinoscorbiną. I nie masz tam Pan żadnego wyboru, ani odwołania. Możesz się Pan co najwyżej pociąć. Idź Pan do puchy, za bele co - jak większość polskich więźniów - to się Pan dowiesz. I wtedy napisz Pan nam o tym, jak było - począwszy od FAKTYCZNEGO jadłospisu....
  Więzienia pod ,,Szczególnym Nadzorem,,
 • Lech Kaczyński żyje!
  ....bo zastąpił go wówczas (10.04.2010) Jarosław, zdecydowanie lepszy mówca - i stąd spóźnienie odlotu(?). Niestety, Lech stracił głowę - i zamiast ogłosić "ja żyję", i że tam poleciał(?) jego bliźniaczy brat, zaczął podawać się za Jarka... no i teraz jest klops! przekombinowali "sprytni inaczej" bliźniacy... :P
  Inż. K. Cierpisz: Brakuje dowodów na odlot Tu-154M z Okęcia
 • @tomm 12:44:44
  od kiedy szefem NIK jest były policjant, to jakiej jakości może być raport o sferach związanych z tzw. "wymiarem sprawiedliwości"? ....byłem - niestety - wielokrotnym więźniem chociaż NIKOGO NIE ZABIŁEM, NIE ZGWAŁCIŁEM, NIE POBIŁEM, NIE OKRADŁEM itd. Mogę skrzyknąć setkę byłych więźniów - i WSZYSCY zaświadczą, że więzienny "specjalista" PRAWIE zawsze powinien być pozbawiony uprawnień zawodowych. Ja sam miałem wynikające z testów podejrzenie raka jądra, wobec czego zapisano mnie na USG z terminem za 6 miesięcy!!!! ...wolnościowe leczenie dla ciężko chorych następuje dopiero wtedy, kiedy wiadomo że są to ostatnie dni życia danego więźnia. Dlaczego? dlatego, żeby w więziennych statystykach umieralności nie mieć "problemu". Polska to dziki kraj, i winę za to ponoszą WSZYSCY mieszkańcy tego kraju. Kara więzienia jest w Polsce karą śmierci - a nadal nie brakuje idiotycznych żądań zaostrzania kar. Jaki naród, takie realia.
  Więzienia pod ,,Szczególnym Nadzorem,,
 • @pasmail 11:54:40
  trzy sprawy:
  1. bez nerw
  2. niejeden więzień to właśnie taki "człowiek uczciwie zarabiający na życie", aresztowany bądź skazany pod zupełnie innym niż "nieuczciwość" pretekstem
  3. więzienni lekarze "specjaliści", tak? czyli emerytki i emeryci - głusi i ślepi, często agresywni i nienawistni, zwykle wrogo nastawieni do tych "symulantów": z głodu można tam umrzeć, i "nie ma winnych" - pamięta Pan krakowską sprawę śp. Claudio Crulic'a??? 9wsadzili go za Ziobry, zamęczyli już za Ćwiąkalskiego, bo wszyscy prawnicy- to jedna rodzina... a ich matka - to świnia).
  ...no i dalej Pan nie rozumie, że pobyt w areszcie/więzieniu powinien polegać na pozbawieniu wolności, ale NICZEGO więcej?
  Więzienia pod ,,Szczególnym Nadzorem,,
 • @pasmail 11:45:48
  póki co, więźniowie są traktowani w Polsce - podle. Naprawdę, gorąco Panu życzę "trzymiesięcznego aresztu".
  Więzienia pod ,,Szczególnym Nadzorem,,
 • @pasmail 11:41:31
  ...naiwniak Pan jesteś, czy niezorientowany w polskich realiach? żeby trafić do puchy niczego nie potrzeba. wystarczy mieć zarzut i np. "obawę matactwa", ukrywania się - itp. itd. ...a co najważniejsze, NADAL Pan nie widzi tego że "kara pozbawienia wolności" - to jest "kara pozbawienia wolności" - i NICZEGO WIĘCEJ.
  Więzienia pod ,,Szczególnym Nadzorem,,
 • fajny tekst...
  ...i jeszcze fajniejsza dyskusja! dom wariatów na żywo - przynajmniej tak to sobie wyobrażam, bo sam jeszcze tam nigdy nie byłem.... ;)
  Inż. K. Cierpisz: Brakuje dowodów na odlot Tu-154M z Okęcia
 • i bardzo dobrze!
  ja też wyjeżdżam :D
  1,5 mnl polskich emigrantów już nigdy nie wróci!
 • powinien Pan/Pani - jeszcze dzisiaj trafić do puchy
  to się Pan/Pani dowie, jak to jest. Dlaczego nie potrzeba w Polsce kary śmierci, bo kilkuletni wyrok przynosi podobny efekt zdrowotny. Naturalnie, jest to Panu/Pani obojętne że: a) więcej niż 5% więźniów to osoby wadliwie skazane lub wręcz niewinne; b) kara pozbawienia wolności to jest kara POZBAWIENIA WOLNOŚCI - i niczego więcej.
  Więzienia pod ,,Szczególnym Nadzorem,,
 • tutejsi antysemici! wiedzcie że...
  ...pan Sikorski ma rację. Tak po prostu. Lepszy jeden pałac, niż sto kurnych chat. Tylko Wam wszystko jest jak sól w oko... ...i dlatego wiadomo, że Polacy - to naród mendów. Pozabijajcie się nawzajem, byle szybciej - wstydu Waście oszczędźcie! Paszły won, polskie pyskacze i swarowicze...
  Radek sprzedaje nasz spadek
 • gonić tego Mularczyka, bagiennika...
  - krakowski "adwokat" - Mularczyk. Czyli taka sama kreatura, jak każdy inny krakowski adwokat, nieprawdaż? np. kryminalistka, kur*isko i narkomanka, Agnieszka Chrzanowska (ur. 06.121985r. żeby nie było wątpliwości), tamże "namaszczona' na adwokatkę, tak? Mularczyk to tuman, a Chrzanowska to eSBeckie kurwisko (w drugim pokoleniu). WSIo na ten temat :D
  Solidarna Polska zawiadamia Prokuraturę ws. łamania prawa w Nexteer