Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wikary69

 • wikary@
  Zgadzam się w 99% z maro. Dodał bym o naiwności elit postkomunistycznych w Polsce, a raczej ich pazerności przejmowania prl owskiego mienia i nieliczeniu się z tym co będzie dalej. W chwili obecnej to już totalne szambo, nie tylko pod wzgędem ekonomicznym (brak jakichkolwiek szans na lepszy standart życia), ale także politycznym (bez lustracji to kocioł który prędzej czy póżniej wybuchnie).
  Epidemia niewiary w euro
 • Otwarcie kolejnego frontu
  Tu z Komorem sie zgadzam. Zolnierz ma wprawe i zdolnosc jak idzie w zadyme a nie pasie brzuch w koszarach. Przy okazji niezle zarobi. Nam potrzebne jest silne wojsko, a silne tzn wprawione w niejedna wojne. Potrzebne na wschodnia czy zachodnia granice. Zreszta druga czesc Polski (kresy) jeszcze nie wyzwolona wiec brawo Komor, brawo.
  Otwarcie kolejnego frontu
 • Pytania do Ryszarda Opary
  I po co Ci to bylo Rysiu ?. Obsiadła Cie ta szarańcza i zje razem z kościami za 2 złote lub mniej. Wracając do kraju coraz bardziej grzężniesz w polskim szambie. Pozdrowienia z Sydney A U S T R A L I A. Ten Nasz kraj to kraj dla Bolków, Dyzmy i kanali co sprzedadzą własna matkę za miskę strawy.
  Pytania do Ryszarda Opary
 • Panie Ryszardzie cel szczytny, wpłacę.
  To wielce zenujące. Wpłać jak masz pan wpłacić te 2 złote, bo pewnie o to chodzi i dupy pan nie zawracaj !. Cel jest szczytny więj waszmość daj do kabzy albo spadaj i nie ośmieszaj się. DAM ALE NIE DAM to twoja dewiza, TAK ?. cOś mi tu bolka tw ideologią śmierdzi. Podobne gadki, podobne myślenie.
  Panie Ryszardzie cel szczytny, wpłacę.
 • wikary
  A Ty slyszal o bombach z czujnikiem cisnieniowym ?. Jak samolocik laduje to sie zmienia cisnienie, a jak juz jest nad ziemia to bombka wybucha ?. Sa roznego rodzaju czujniki np magnetyczne itd itp. Zegarowa to chyba jeszcze z II wojny swiatowej.
  Czy Rosjanie są idiotami?
 • We Lwowie najpiękniejszym z miast buciory nacjonalistów depczą bruk
  Na zlodzieju czapka gore. Oni dobrze wiedza co robili tylko do dnia dzisiejszego nie wiedza jak te mordy wytlumaczyc. Ostatnio zrezygnowalem z dentysty ktory pochodzi ze Lwowa. Zaczal twierdzic ze Lwow to miasto miedzynarodowe czyli nikogo, a jak tlumaczylem ze cala moja rodzina ze Lwowa to udawal zdziwienie- z kad my sie tam wzielismy ?!.. Dentysta syn popa !. Lwow wroci tak jak mur Berlinski zostal obalony, tyle ze pozniej.
  We Lwowie najpiękniejszym z miast buciory nacjonalistów depczą bruk
 • Pani Holland
  Aj waj jaka ona Polska rezyser.
  Ja sie pytam,, co ona ma tu do powiedzenia, lepiej niech sie wypowiada cos na temat wzgorz Golan a nie o Kaczynskim. Miesza , maci w jednym celu, Naszym celu, nie nie napewno nie polskim celu.
  Agnieszka Holland o Polsce i o Smoleńsku