Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Szymon z Krakowa

 • Antymaterialny
  Antymaterialny z tymi herezjami to już przesadziłeś. Czy Ty w ogóle jesteś katolikiem? Gdybyś był to nie kalałbyś swego gniazda.
  Projekt Blue Beem wymyślono aby zwieść chrześcijan, aby im zamęt wprowadzić kiedy w chwale przyjdzie Pan Jezus na ziemię. Pan Jezus pytał uczniów czy znajdzie wiarę na ziemi kiedy przyjdzie po raz wtóry. Masoni w tedy wmówią ludziom, że to nie Chrystus przyszedł tylko, że do są jakieś eksperymenty świetlne i potwierdzą to tym blue b.
  A dla niedowiarków: patrzcie w stronę Medjugorie to wam się oczy otworzą. Sądzę, że za 2 lata będzie dany ludziom znak stamtąd
  Niedługo krzyż zajaśnieje na niebie.
 • Marana Tha
  Ani to gnoza, ani herezja, a raczej objawienie prywatne w opinii wielu kapłanów zgodne z Ewangelią. Jeden z biskupów niedługo wyda aprobatę kościelną dla tych wizji.
  Zachęcam do zaglądania na stronę: http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/.
  Tam się dowiecie ciekawych rzeczy. Otwórzcie serca.
  Niedługo krzyż zajaśnieje na niebie.
 • Czystki
  Dopiero co założyłem konto na Ekranie. Powodem dla którego jestem tu, to wstrząs jakiego doznałem na wiadomość o śmierci ks. Tadeusza Kiersztyna, a zupełnie przekonałem się, że dobrze robie pisząc na tym portalu, po tym jak w Radiu Maryja wysłuchałem prelekcji dr Krajskiego o masonerii.
  Mimo iż nie miałem okazji poznać osobiście, a ni nawet widzieć ks. Kiersztyna, to zaznajomiony jestem z Jego książką: "Ostatnia Walka", opisująca perfekcyjnie działanie szatana i jego sługusów w przeszkodzeniu w intronizacji w Narodzie Polskim.
  Muszę wyrazić swoje ubolewanie ponieważ zmarł kapłan, którego zaszczuto, a w którego obronie niewielu stanęło. Myślę także, że oprócz opatrznościowej daty śmierci ( święto NMP Królowej), nie był to przypadek, i śmiem twierdzić, że ludzie związani z intronizacją mają poważne powody aby obawiać się o swoje życie. Oczywiście nie mam pojęcia jakie persony mogą stać za tą "tragedią" ale można sobie wydedukować, że zamieszani mogą w to być nie tylko jawni słudzy szatana ale także utajeni kościelni przeciwnicy intronizacji.
  Wraz ze śmiercią ks. Tadeusza Kiersztyna zaczęły się czystki wśród zwolenników intronizacji. Jasnym wydawać się może, że zagrożone jest życie wielu kapłanów, a także świeckich.
  Jednym z tych kapłanów może być ks. dr hab. Piotr Natanek. Skonfliktowany z kard. Dziwiszem i kurialnymi urzędnikami, postać niewątpliwie medialna, atakowany przez tvn, nagonka na niego zorganizowana w całej Polsce i w miejscach kultu w całej Europie. Choć ja sam uważam, że ten kapłan o wielkim potencjale w kwestiach teologicznych nie jest nieskazitelny, to dzisiaj nie ma to znaczenia, skoro i jego życie może być zagrożone.
  Ks. Stanisław Małkowski to kolejny "wrzód" dla oświeconych i postępowych katolików-masonów. Nie muszę chyba wyjaśniać dla czego: działacz opozycji, przyjaciel bł. ks. Popiełuszki, "wróg ludu" po 10 IV 2010 r.
  Otoczmy modlitewnym wsparciem kapłanów oddanych Chrystusowi Królowi.
  Ksiądz Tadeusz Kiersztyn nie żyje. Ten polski ksiądz, który służył Królowi Polski.