Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Angie777

 • @Angie777 17:49:16
  Btw- spotkanie B LIVE Alex Jones http://pl.justin.tv/alexjonesinfowars#/w/3179730368/2
  http://www.ustream.tv/occupyeye
  CO ROBI ROSTOWSKI NA TAJEMNICZYM SPOTKANIU GRUPY BILDERBERGA ???
 • Yyyyyyyyy
  Jeśli chodzi o Polaków /;)/ w Bilderberg, to:
  1. Andrzej Olechowski -od 1994
  2. Hanna Suchocka - 1998
  3. Sławomir Sikora /prezes Citibank/ - 2004
  4. Jacek Szwajcowski /prezes polskiej grupy farmaceutycznej/ - 2005
  5. Aleksander Kwaśniewski - 2008
  CO ROBI ROSTOWSKI NA TAJEMNICZYM SPOTKANIU GRUPY BILDERBERGA ???
 • @OHV
  Lepper zerwał się z łańcucha i dlatego jest tak a nie inaczej.
  Nie przykrywajmy Polski Lepperem
 • @Torin
  No iiiiiiiiiiii?
  Nie przykrywajmy Polski Lepperem
 • @ninanonimowa
  Tępa suka. Sorry, admini:D
  Nie przykrywajmy Polski Lepperem
 • Wszystko sie zgadza, ale...
  Halo, zejdźmy na ziemię... W dziwnych okolicznościach giną (celowo użyte) ludzie i- do jasnej***- nie wolno nam tego lekceważyć. To jest obraz naszego kraju-kraju, gdzie dochodzi do dramatycznych, dziwnych "sytuacji", które to każą pytać-gdzie my żyjemy?! Ludzie mawiają, że to druga Rosja-tak jak byłam sceptyczna, tak teraz mam wątpliwości, czy Polska to faktycznie nie jest dziki kraj. Żebym nie została źle odebrana-nie piłam-ale czasami naprawdę się boję, bo tu wszystko może się zdarzyć. Nie ma czegoś takiego jak wolność jednostki. Demokracja? LOL Mogą zrobić z nami wszystko. Z nami i bez nas.
  Nie przykrywajmy Polski Lepperem
 • PODBIJAMY!
  ZAYEBISTE. A mnie rzadko coś się podoba;)
  Truskawki w Milanówku
 • Ano
  Próbują wszystkiego...
  Naukowo - o zarazie ogórkowej Bakteria Escherichia coli
 • @circ
  Ty przestań pieprzyc. Banując ludzi, bo nie masz odpowiedzi na zarzuty, nic nie zdziałasz. Jesteś beznadziejnie zadufana w sobie. Coś Ci się bogowie pomylili, bo ten, o którym niby mówisz, nie tolerowałby tej Twojej pychy. Mitomanka o rozdętym ego. Weź na wstrzymanie, przestań obrażac ludzi, wszechwiedząca mniszko. Posłuż się raz łbem, a nie cytatem z kolejnego mądrali. Ty chcesz zjednac sobie ludzi? Nie tędy droga, megalomanko.
  P.S. Sorry, moi drodzy, ale ta kobieta odebrała mi szansę polemiki, więc odbiłam tutaj.
  Pisane nocą: Kiedy i komu wolno zakładać partię?
 • @Seawolf
  No coś Ty? To tylko Kościół Egzorcystki Circ:)))))))))))))))))))
  Do Ściosa- o poziomie politycznej debaty.
 • @spiritus movens
  Ostatnie zdanie. Exactly...
  Do Ściosa- o poziomie politycznej debaty.
 • @35stan @spiritus movens @esem
  Widzę, że nie jetem sama;)
  Do Ściosa- o poziomie politycznej debaty.
 • @circ
  I coś jeszcze? Osiągasz szczyty, mniszko... LOL
  Rada, fenomen Bolka, cuda i "trzecia siła"
 • @bez kropki
  Zgadza się. To jest właśnie ten ósmy stopień, który sprawnie osiągnęła Circ. Zalatuje tu hipokryzją, której już nie da się wychwycic i okiełznac, z punktu widzenia i siedzenia szanownej autorki. Przepadła w samozachwycie.
  Rada, fenomen Bolka, cuda i "trzecia siła"
 • @circ
  Ciągle nie rozumiesz i znowu mijasz się z tematem, nie odpowiadasz na zarzut. Mianowicie- we wszystko zaprzęgasz Matkę Boską. Nie wydaje mnie się, aby nowa partia polityczna, jakkolwiek ze szlachetnych zamiarów tworzona, była właściwą drogą, i nie wydaje mnie się, aby podpieranie się Matką Boską w tej sytuacji jest OK. To jest polityka! Tak namiętnie rozprawiasz o Bogu, a mieszasz Go z polityką i jeszcze wmawiasz wszystkim, że z pewnością masz błogosławieństwo.! No litości! Czy Ty przypadkiem nie przesadzasz? Czego jeszcze nie rozumiesz? Opanuj się, bo fatalnie to wygląda.
  Rada, fenomen Bolka, cuda i "trzecia siła"
 • @circ
  "Myślę, że potrzebny ci egzorcysta."
  Haha, tym jednym stwierdzeniem położyłaś cały wywód:))))))))))))))))))))
  Jak Ty łatwo sądzisz, jak łatwo oceniasz i wyciągasz wnioski, że się kolokwialnie wyrażę-z d...upy. Nie rozumiesz, o czym się do Ciebie mówi. /Pomijam już te elementarne podstawy dobrego wychowania i pisania zwrotów osobowych z wielkiej litery;) ). Masz włączoną wąskotorówkę i nie rozglądasz się na boki. Widzisz tylko białe i czarne. Rościsz sobie prawa, których nie posiadasz. Jesteś uzurpatorką z manią wyższości. Tym nie przyciągniesz ludzi i popularności nie zdobędziesz, Kotku:)
  Ponadto-dobro i zło to pojęcia względne. W pewnych kulturach-nigdy nawet nie słyszących o katolicyźmie- nawet zabijanie bywa chlubne. Ale to za długa opowieść;)
  Pewność siebie może być zaletą, bądź wadą, w zależności od tego, jak i przez co się wyraża. Stern nie kieruje na badania psychiatryczne po jednym wypowiedzianym zdaniu, a Ty wszystkim polecasz egzorcystę- byłoby to nawet dość zabawne, gdyby nie było oznaką swego rodzaju-przykro mi to mówić- szaleństwa. Może to Ty potrzebujesz jakiegoś szamana? Rozważ to;)
  P.S. Ja dostrzegam, że unikasz odpowiedzi na kluczową kwestię, ale nie chcę już się pastwić nad słabszym, bo to niegodziwe i Bóg tego nie pochwala;)
  Rada, fenomen Bolka, cuda i "trzecia siła"
 • @circ
  Odpowiedź pytaniem na pytanie? Wiele mówi;)
  Ja odpowiem. Ponieważ mnie nie przekonuje żadna nowa "ratunkowa" partia. Tak samo nie przekonujesz mnie Ty, przeciwnie-wywołujesz we mnie uczucie silnego rozdrażnienia. Ta megalomania jest nie do przejedzenia. To przekonanie o własnej sile i nieomylności, pogardzie dla myślących inaczej, choćby cząstkowo, automatycznie przywołuje listę grzechów głównych-którąż-zakładam-znasz na pamięć. Tak bardzo zapędziłaś się w samouwielbienie, że dostrzegasz już tylko czubek własnego nosa. Ten autorytarny ton, z którego nie schodzisz nawet na sekundę, przypomina mi o czasach świętej inkwizycji. I na końcu, wreszcie się uśmiałam, gdyż tak właśnie wyobrażałam sobie inkwizytorów. Jeszcze rozpal stos i zacznij palić niewiernych-niedaleko Ci do tego.
  Rada, fenomen Bolka, cuda i "trzecia siła"
 • HM
  Tak jak lubię eskę, tak też uważam, że TL to była ostatnia faza zamachu na naszą rację stanu. Nawet pióro odmówiło wtedy posłuszeństwa śp LK. Chwalmy za dobro, ale nie zamiatajmy pod dywan zła. To było zło. I będziemy odczuwać coraz to poważniejsze jego skutki. Całe to pobożno-życzeniowe myślenie tudzież pisanie zamazuje tylko obraz rzeczywistości, i ze smutkiem to piszę. Zejdźmy na ziemię, pomyślmy trochę, bo świętości fałszywym obrazem nie zastąpimy.
  Rada Blogerów czyli próżność ukarana*
 • ...
  Skąd u Ciebie to przekonanie o nieomylności? I we wszystko zaprzęgasz Matkę Boską. Ja nie mam pewności, czy ta Wasza new party spodobałaby się Matce. Trochę pokory, o której z taką rozkoszą rozprawiasz. Jakiś absurd w tej atencji...
  Rada, fenomen Bolka, cuda i "trzecia siła"
 • Uhm
  Abstrahując od treści, amore mio! To zdjęcie Gajowego jest jak wprost z naszej Zimowej opowieści!:)))))
  Rozdział Trzynasty Miasteczko 12 sierpnia 2008