Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Herkus Monte

 • Wojna cywilizacji???
  Chyba narodu który jak upada to zaraz powstaje tyle ,że jeszcze mocniejszy wyciągając wnioski z własnych błędów z plemieniem kompletnych kretynów znad Wisły bez szans na ucywilizowanie.
  Niemcy - Polska. Wojna Cywilizacji
 • Dziadosław! Dziadosław! Polskę zbaw!l
  Dziadosław nasza wieczna dziewica.
  Marsz PISu na żywo!
 • Unioniści
  W Irlandii Północnej są rojaliści wierni Anglii i królowej w Polsce unioniści wierni UE i Brukseli. Świadomość o niemożności stworzenia przez Polaków samodzielnego sprawnie rządzonego państwa jest w nich zdecydowanie silniejsza niż wiara reszty Polaków w to ,że potrafią coś lepiej zrobić niż biurokraci z UE.Nazywanie kogoś o sprecyzowanych poglądach lemingiem jest tylko śmiechem przez łzy . Niestety prawda jest bardzo bolesna dla narodowców i w zasadzie w ich hierarchii wartości przeciwko sobie mają około 60% społeczeństwa ,które świadomie i z wyboru neguje wartości tak bliskie narodowej prawicy w Polsce. Tak więc sytuacja powoli i nieuchronnie zmierza ku wariantowi irlandzkiemu trwałego podziału kraju na dwa zwalczające się obozy.
  Jak rozmawiac z lemingiem – proba syntezy ( testowane na zaprzyjaznionym lemmus lemmus ).
 • Polacy?
  Chyba obywatele polscy narodowości Śląskiej czy Pomorzacy,Mazurzy itd.Rozróżnianie narodowości zniknęło po II WŚ wszyscy stali się 100% Polakami na wzór człowieka radzieckiego, Jak jest naprawdę z tą Polskością może w końcu pora żeby każdy mógł sam się wypowiedzieć kim się czuje naprawdę bez urzędowej cenzury?
  Pół miliona Polaków w armii III Rzeszy
 • @Ptasznik z Trotylu 15:23:36
  We Wrocławiu na terenach należących do Rzeszy przed II W.Ś. mieszkają Reichsdeutsche. Ustawa o obywatelstwie Rzeszy z 1 lipca 1913 roku podobno nadal obowiązuje. Wersja polsko-języczna Unionista czyli zwolennik UE.
  Nalot niemieckiej policji na giełdę we Wrocławiu
 • @zibi 17:32:46
  Z księżyca wczoraj spadłeś prawdziwy Polak to katolik . Nie ma polskiego nacjonalizmu bez katolicyzmu. Jakoś tak w XVI wieku padło na rozum tej biednej nacji i zostało do dnia dzisiejszego.
  OŚWIADCZENIE W SPRAWIE USUNIĘCIA KRZYŻY NA UKW W BYDGOSZCZY
 • Gdańsk czasami wolne miasto.
  Jeśli jednym z głównych postulatów będzie odłączenie się Gdańska od RP Lubelskiej to jestem za! Great Royal Prussia!
  Powstań Polsko, Powstań Gdańsku
 • Bydgoszcz to nie Lublin
  Takie petycje i podpisiki możecie sobie zbierać w Lublinie w ojczyźnie polskiej głupoty. Wystarczy ,że bose Anki okupują Prusy od 90 lat . Na Pomorzu polski nacjonalizm nie przejdzie. Gute Nacht.
  OŚWIADCZENIE W SPRAWIE USUNIĘCIA KRZYŻY NA UKW W BYDGOSZCZY
 • @cziken1 17:58:41
  Tyle, że Polska będzie prawie o połowę mniejsza niż obecnie. Historia pokazuje ,że takie sytuacje już były dużą część obywateli starego królestwa Prus stanowili zgermanizowani Polacy i nikt ich siłą do tych Prus jeszcze przed I rozbiorem z Polski nie przesiedlał .Sami ze względów ekonomicznych i światopoglądowych się tam znaleźli. Był to świadomy wybór pomiędzy katolicką szlachecką Polską a rządzonymi twardą ręką ale na swój sposób tolerancyjnymi i szanującymi swoich poddanych protestanckimi Prusami Hohenzollernów. Myślę ,że w obecnej Polsce odsetek eurofobów czyli fanów IV Rzeszy jest spory około 20 milionów licząc ich wraz z rodzinami. Pokazują to kolejne wybory i poparcie dla partii SLD, PO czy Palikota. Będzie to stanowiło minimum 1/2 tego kraju i nie dlatego ,że ktoś ich robi w bambuko tylko dlatego ,że w tą ideę po prostu wierzą i żadne narodowe rozwiązania ich nie interesuje .Podjęte przez narodowców działania spowodują efekt odwrotny do zamierzanego i jedynie większą polaryzację narodu.
  Ruch narodowy nareszcie!
 • Obecna Polska to kompromis.
  Ja bym na waszym miejscu tak się nie cieszył. Obecna Polska jest kompromisem polityków ,kościoła katolickiego i mediów póki ten kompromis trwa to Polska jeszcze w obecnej formie istnieje.Jeśli zostanie układ zburzony Polska się podzieli na regiony, które bardzo szybko określą przynależność światopoglądową ekonomiczną i społeczną. Może to i dobrze ,że w końcu Polacy na wschodzie Polski będą się rządzić po swojemu. W obecnym układzie nie mają na to szans. Całe Pomorze , Warmia i część Kujaw pewnie wybierze opcję nowych Prus opartych na tradycjach XVI w Prus Królewskich zapewne pod kuratelą Niemiec tak samo jak i Śląsk pójdzie swoją drogą. Nie ma szans na utrzymanie tych ziem przy Polsce duża część samych Polaków zapewne przeniesie się do tych nowych Landów bo nigdy nie pogodzi się z formułą państwa Polskiego proponowanego przez narodowych socjalistów.Hitlerowsko Stalinowski centralizm państwowy w jeszcze bardziej zaostrzonej formie niż jest obecnie nigdy jeszcze w Polsce nie wyszedł ponieważ w tym kraju w całej jego historii jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.
  Ruch narodowy nareszcie!
 • @Pan Marky 22:21:38
  Panie Makary kup pan sobie okulary ! Socjalizm obojętnie czy lewicowy czy prawicowy efekt zawsze taki sam katastrofa gospodarcza kraju.
  MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI OKIEM CARCINKI cz.1 (LIVE UPDATE !)
 • @cziken1 21:44:44
  Różnica między wami a lewakami prawie żadna .Socjalista czy narodowy czy czerwony to jedno i to samo g..o. Wybór miedzy dżumą a cholerą.
  MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI OKIEM CARCINKI cz.1 (LIVE UPDATE !)
 • O Hitlerek z Lublina! Sieg Heil mein furer!
  Mimo, że ma większe wąsiska to te socjalistyczno-narodowe bredzenie słabiej mu jakoś wychodzi. Częściej musi słuchać wystąpień furera za 1000 lat może mu dorówna. Wielka Polska Katolicka od Berlina po Syberię gdzie Syberia będzie stacją końcową dla większości prawdziwych Polaków.
  MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI OKIEM CARCINKI cz.1 (LIVE UPDATE !)
 • Herkus Monte
  Protestantyzm w Polsce temat tak dokładnie znany jak skład chemiczny gruntu marsjańskiego. Wypowiedzi katolika na temat moralności protestanckiej to jak wywody ślepego o kolorach a głuchego o dźwiękach. Poświęć kolego parę niedziel pójdź na msze do ewangelików to zrozumiesz szybko dlaczego Szwedzi nie kradną, nie biorą łapówek a ich politycy szczerze martwią się o los obywateli tego państwa.
  Religia a dobrobyt
 • @Zbigniew-Grzymski 17:29:11
  Braki w podstawowej wiedzy historycznej wyrównujesz sobie nachalną propagandą PRL-owską tow. Gomułki. Jeśli byś cokolwiek rozumiał z tego czym jest pruskość, jakie ma wartości co stanowi jej fundament co to są tzw Cnoty Pruskie to byś dawno nie brał udziału w tym Mupet Show jakie tu ma miejsce. Twoje dopiski PO pod moim adresem możesz sobie wsadzić w ten polski zadek ,który i tak będzie wiecznie kopany przez wszystkich przy każdej okazji z prostej przyczyny w rozumowaniu większości tu obecnych tkwi błąd którego efektem jest wieczna porażka. Żeby go wychwycić niezbędne jest przeczytanie paru książek o historii Prus czy Szwecji najlepiej nie polskich autorów , obejrzenie filmu o Marcinie Lutrze ( czytanie publikacji o reformacji przerasta możliwości intelektualne przeciętnego Polaka) porównanie tego z tym co się wierzy, wyciągniecie trafnych wniosków i może dzięki temu na koniec zrozumienie dlaczego nic z tej Polski nie wychodzi od 400lat choć wszyscy jej obywatele od wieków chcą jej silnej i bogatej .
  RAZ dwa razy w sedno.
 • Co ma do tego wszystkiego Związek Pruski?
  Prusy póki nie uległy całkowitej germanizacji były społecznością multikulturową w pozytywnym tego znaczeniu .Ludność mieszkająca na ich terenie miała poczucie własnej odrębności od Polski . W okresie reformacji różnice te się jeszcze zwiększyły. Protestancki Gdańsk był takim Hong Kongiem XVI wieku płacił Polsce daniny za święty spokój kiedy zbytnio próbował wybić się na samodzielność Polska skutecznie ostudzała militarnie jego zamiary.Koniec Prus Królewskich to Prusy Hohenzollernów.Większość Gdańszczan ,która była Niemcami ,Holendrami,Szkotami Anglikami nie była szczęśliwa z tego faktu czas względnie niskich podatków przechodził do historii.Jaki morał tej historii ? Nie narodowość decyduje o tym czy się kocha ojczyznę tylko to co ta ojczyzna robi dla obywatela. Gdańszczanie kochali swoje miasto za warunki jakie mieli stworzone do życia niezależnie od języka w jakim mówili i narodowości. Nikt jeszcze ojczyzną gęby nie nakarmił - mówił stary Czereśniak i ta złota myśl powinna zostać przypomniana Panu Ziemkiewiczowi w jego krucjacie przeciwko ludziom mającym inne spojrzenie na Polskę i jej miejsce we współczesnym świecie.
  RAZ dwa razy w sedno.
 • Polskie obozy śmierci.
  Tylko potem nie oburzajcie się na wszystkich ,że ktoś śmiał na świecie nazwać Auschwitz polskim obozem śmierci. Część Polaków ma antysemityzm we krwi i Hitler dobrze o tym wiedział tysiące szmalcowników przy garstce Polaków którzy ratowali Żydów z holokaustu . Gdzie by były lepsze warunki do przemysłowego uśmiercania Żydów jak nie w Polsce społeczne przyzwolenie a wręcz satysfakcja z tego powodu. Może ktoś z tego forum teraz z kolei zacznie udowadniać ,ze nie mam racji a Polacy kochają Żydów? Poczytajcie swoje wpisy a potem pomyślcie jak jakiś młody Anglik , Amerykanin czy Francuz ,który ma w głęboko w dupie waszą historię i martyrologię może uważać ,że za ludobójstwem Żydów stoją Niemcy?Tam za takie kawałki jak co tu lecą idzie się do pierdla. Wrodzono durnota wielopokoleniowa typowa dla zachodniej Ukrainy i Wschodniej Polski króluje niestety w tym narodzie czego skutki odczuwają niedobitki normalnej części obywateli tego państwa mieszkających zazwyczaj na Śląsku, Pomorzu czy Mazurach.
  Skandal w Krakowie: "Żydzi powinni lizać d... Polakom"
 • Polska państwo okazjonalne.
  Różnica pomiędzy USA i Polską polega na tym ,że przeciętny Amerykanin jest głupolem ,przeciętny Polak jawi się przy nim jak geniusz ze swoją szeroką wiedzą o otaczającym go świecie. Niestety w polityce jest odwrotnie nasi politycy wszystkich opcji to kompletni idioci i zdrajcy z kolei amerykańscy są patriotami o szerokiej wiedzy kompetencjach. W Polsce nigdy nie było rozsądnej władzy i tak niestety pozostanie dlatego nasz kraj pojawia się i znika cyklicznie.
  Wezwanie do masowej emigracji
 • Realizm sytuacji
  Póki co to Rzesza sięga do Bugu a jedyną siłą ,która to może zmienić to Chińczycy ale raczej takich oswobodzicieli nikt tu nie oczekuje. Ruski pierwszy raz od 300 lat są w kompletnej defensywie. Chyba nikt nie wierzy w trwałe sojusze pomiędzy Rosją a Niemcami każde ich krótkotrwałe zbliżenie kończy się wojną. Teraz mamy sytuację normalną czyli Niemcy potrzebują ruskich surowców i rynku zbytu na produkty gotowe ,Polska pełni rolę dostawcy półproduktów dla przemysłu Niemieckiego dzięki min. utrzymującemu się sztucznie bezrobociu i niskim kosztom logistycznym. Potrzebne komponenty są tanie i dzięki temu wyrób finalny przy wysokiej jakości jest realnie tani. Dodatkowo korytarze transportowe przez terytorium RP zapewniają szybką logistykę towarów z Niemiec .Przecież miliardy Euro z UE na autostrady nie są po żeby Polacy mieli komfort podróżowania samochodem. Niemcy to jedyny kraj w Europie mający nadwyżkę handlową z Chinami.
  Nie jesteśmy tu od wczoraj
 • @Zbigniew-Grzymski 21:26:13
  Generalnie nie komentuje pańskich wypocin bo szkoda czasu na czytanie tych bzdur ale tym razem się przełamię . Jesteś pan psychopatą i w swoim interesie powinien pan udać się na konsultację do specjalisty.
  Nowy – NOWY EKRAN