Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze vredotix

 • Modzelewski to szkodnik gospodarczy
  Twórca ustawy wprowadzającej vat w Polsce . Największy gniot legislacyjny na kuli ziemskiej . Wystarczy zobaczyć ilość poprawek i zmian . Nikt nie jest w stanie ogarnąć tych kilku/kilkunastu tysięcy stron bełkotu . Koszt funkcjonowania tego syfa to 40% jego wpływów . Jedynie towarzysz profesor modzelewski może być zadowolony . Kiedyś brał za sympozjum 3000 zł od łba . Teraz pewnie więcej . Nie musi pytać Tuska jak żyć .
  Spotkanie z prof. dr hab. Witoldem MODZELEWSKIM
 • Cha,cha cha Modzelewski i Bugaj ...
  Modzelewski i Bugaj to największe po Balcerowiczu szkodniki gospodarcze . To Modzelewski wprowadził vat w Polsce . Najbardziej szkodliwa ustawa podatkowa jaka tylko możne być . Wystarczy zobaczyć na ilość nowelizacji i zmian w tej ustawie aby widzieć ,że to bubel . Konia z rzędem jak znajdzie się choć jeden przedsiębiorca znający całość tego gniota . Poza tym koszt obsługi vat to ponad 40% jego wpływu . Spowodowała gigantyczny rozrost warstwy urzędników w skarbówkach .Skazuje na śmierć firmy które wystawiły faktury a nie uzyskały zapłaty . Bo podatek vat zapłacić muszą . Poza tym faworyzuje firmy o olbrzymich obrotach niszcząc małe firmy . A Bugaj to przecież komunista z brzytwą w zębach . Żaden z tych panów nawet kiosku lub straganu nie potrafiłby poprowadzić .
  Dlaczego liberałowie boją się uczciwej dyskusji o gospodarce?
 • @OHV 14:16:40
  Ależ ty jesteś pyskaczem . Nadęty bufon to naprawdę łagodne określenie . Dostałeś od OHV konkretną odpowiedź . Jak nie miałeś nic rozsądnego do powiedzenia to po co się odzywasz ? Ciebie po prostu zżera zawiść , że niby jesteś wykształcony a jednak braki w wiedzy okrutne . Posługujesz się cytatami z klasyków zupełnie jak szympans co skończył twoje studia . Jesteś śmieszny . A te twoje komusze trupo to coś żywe jakby są . Kwach , Jaruzel , Kiszczak , Urban , Sierakowska et cetera . Tylko prosze jak ma to być tak samo głupie jak na post OHV to nie odpisuj .
  St. Michalkiewicz - "trupiego synodu" ciąg dalszy
 • @nikander 12:58:21
  Nie pochlebiaj sobie . Wcale się o Ciebie nie martwię . Tym powinien się martwic twój lekarz albo ktoś biegły z psychiatrii .
  St. Michalkiewicz - "trupiego synodu" ciąg dalszy
 • Do czytania marsz!
  Nikczemność nikanderowskiego wykształcenia , pan St. Michalkiewicz jasno wyłożył . Pan Nikander jednak pragnie pokazać się nie tylko jako ćwierć-inteligent ale także jako leń . Poglądy pana Michalkiewicza dostępne są w jego książkach , felietonach i nie stanowią tajemnicy . Wystarczy poczytać . Nawet jeżeli Nikander nie zdoła tego ogarnąć to powinien podziękować Michalkiewiczowi ,że zademonstrował mu inny niż jego własny , pogląd na komentowane sprawy .
  St. Michalkiewicz - "trupiego synodu" ciąg dalszy
 • Oj Stokrotka , Stokrotka
  Tatuś ci nie opowiadał jacy są usłużni sędziowie ?
  Olejnik: "Nigdy nie słyszałam tak usłużnego sędziego..."
 • Osobiście mam inne zdanie
  W programie u Lisa można było zobaczyć kilka osób nie znających znaczenia słów; debili i sport . Te osoby , niby to oczytane i wykształcone , pod słowa znane od dawna podkładały jakieś swoje , chore znaczenia . Nawet pan Mela powiedział ,że słowa debil i inwalida są obraźliwe . To jest efekt państwowej , przymusowej i kierowanej przez ZNP edukacji . Jeżeli do podania czyjegoś wzrostu podam wymiar w stopach i calach to kogoś obrażę ? Chyba tylko matoła . Jeżeli powiem o osobie bez nogi inwalida to go obrażam ? To taki sam idiotyzm jak twierdzenie ,ze słowo murzyn to inwektywa . Poza tym lis i Piotrowska od samego początku dążyli do grania emocjami publiczności . W tym są zdecydowanie lepsi od JKM . Mają gadkę gładką i lśniącą jak psie jajco . A ,że nie ma w tym treści i sensu ? A kto to zauważy jeżeli 85% społeczeństw nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
  Panie Korwin, co Pan robisz...
 • O co ten zgiełk ?
  Bronisław K. sam pozbawił się zdolności honorowej . Nie można więc urazić czy godzić w coś czego nie ma . Bronisława K. nie może żądać ani dać komukolwiek satysfakcji . Człowiek który nie dotrzymuje publicznie złożonych przyrzeczeń ( chodzi o sprawę Szeremietiewa gdzie B. K. zobowiązał się do wycofania z polityki jeżeli sądy oczyszczą pana Szeremietiewa) jest człowiekiem bez honoru .
  Ruszył proces twórcy Antykomor.pl. Sprawa utajniona na żądanie prokuratury
 • To prawda!!!
  Idiota i złodziej mebli
  Nigel Farage: Barroso to kompletny idiota
 • Świetne
  Brak tylko najmniej znanego powszechnie faktu ataku Słowaków na obecne Podkarpackie .
  1 i 17 WRZEŚNIA 1939 ROKU
 • Więcej takich informacji
  Do dziś nie znalazłem odpowiedzi skąd grupa gołodupców o nazwie KLD miała pieniądze na ogólnopolska kampanię na początku lat `90 . Chyba nie z malowania kominów ?
  FOZZ czyli fundusz korumpowania polityków
 • ????
  Jeżeli faktycznie tak powiedział to oznacza , że jest debilem i niedoukiem .Bojownicy o demokrację i pluralizm w życiu publicznym , ci z PZPR-owskim rodowodem objawili się po 1989 roku . Dopiero wtedy zaczęli pytać innych o zdanie i to tylko w tym o czym sami wcześniej zadecydowali . Przed tą datą Kalisz, Miller, Sierakowska, Kwaśniewski i inni jakoś nie walczyli o wolność słowa dla innych . Jak się taki pojawiał to uciszali go na słynnej Łączce albo organizowali los Popiełuszki lub Pyjasa .
  Prezydent Gdańska: 32 lata temu nikomu nie przeszkadzał Lenin na bramie stoczni
 • I kto to mówi ?
  Mówi to alkoholik-komunista sam zaplątany w niejedną aferę . Polisa , pieniądze Peweksu , dotacje dla stoczni jachtowych .....
  Kwaśniewski zbulwersowany zapątaniem młodego Tuska w aferę Amber Gold
 • Tekst fajny .....
  Tekst fajny ale zdjęcie nie z tego czasu . To druga wojna światowa . Pierwszy z prawej to na pewno Jan Zumbach a pierwszy z lewej to chyba Urbanowicz .
  Twórca King-Konga brał udział w ''Cudzie nad Wisłą''
 • Pamietajmy.....
  Pamietajmy o ucieczce Ziutka i o prawdziwym autorze planu bitwy warszawskiej gen. Rozwadowskim .
  1920: pierwsze wielkie zwycięstwo nad żydokomuną
 • Czytajcie Mackiewicza .
  Autor powinien zapoznać się z dziełami Józefa Mackiewicza . Nie pisałby wtedy takich głupot . Na początek " Nie trzeba głośno mówić " Dowiedziałby się o infiltracji wywiadu AK przez sowietów i poznał bliżej realia wybuchu powstania .
  Powstanie Warszawskie, polemika z Ziemkiewiczem
 • @obrońca Polski 15:57:36
  Tym się od nich różnię . Do ich osądzenia użyję ich prawa . mało tego . zapewnię uczciwy proces .
  JANUSZ KORWIN - MIKKE OBROŃCĄ ESBEKÓW
 • @obrońca Polski 14:54:22
  Komuchów można śmiało sądzić i skazywać na różne dotkliwe kary . Najsmaczniejsze jest to , że sądzeni byliby na podstawie ich własnego kodeksu karnego . Tego samego na podstawie którego zabijali polskich patriotów , opozycjonistów skazywali na wieloletnie więzienia , orzekali konfiskatę mienia . Tworzenie jakichś przepisów , pozbawiających ich emerytur to wejście w ich sposób myślenia i działania . Taki prymitywny odwet . Jedyne co to spowoduje to zupełny upadek prawa odwołującego się do tradycji prawa rzymskiego . Lex retro non agit , volenti non fit iniuria i takie tam . Dziś odbierzesz im emerytury , jutro odbiorą tobie . Ich należy w sposób cywilizowany osądzić w/g kodeksu karnego który sami napisali i wprowadzili w życie .
  JANUSZ KORWIN - MIKKE OBROŃCĄ ESBEKÓW
 • @obrońca Polski 14:33:47
  Przeczytaj sam siebie . To co proponujesz to czysta komuna . Pasowałoby zmienić nick na Trocki albo inny Lenin . To domena komunistów zabierać majątki a potem życie . Albo równocześnie .
  JANUSZ KORWIN - MIKKE OBROŃCĄ ESBEKÓW
 • @Pan Marky 14:14:01
  Przeczytaj to co napisał @vortex trochę wcześniej . Wyzywanie przeciwników od kurew i wszy pewnie się mieści w twoim rozumieniu "grzeczności"
  JANUSZ KORWIN - MIKKE OBROŃCĄ ESBEKÓW