Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze duchIIRP

 • Jeżeli tak, to nie będzie żadnego
  porozumienia. Pseudo elitka może urządzać sobie imprezki tego typu, wcale mnie to nie dziwi. Jednak ku jakiej przyszłości niby mamy zmierzać? Na fałszu i kłamstwie nic nie można zbudować a co dopiero pojednania między narodami, pomiędzy którymi są takie tragiczne waśnie! Elitka nie ma chyba pojęcia, że polski naród przenosi pamięć z pokolenia na pokolenie. Nigdy nie uda im się wynarodowić i wyjałowić tej części narodu pomimo tego, że jest w chwili obecnej mniejszością a na dodatek w defensywie. Płomień polskości będzie świecił, dopóki będzie żył ostatni polski patriota. A jest ich wielu choć wydaje się, że jest wręcz odwrotnie. To, że czegoś nie widać i nie słychać nie oznacza, że to nie istnieje. Niech się ujawniają jeszcze bardziej. Ciekawe ile wiedzą o polskim podziemiu. Przyjdzie na was czas. Jak nie za rok, to za 10 czy 100 lat, jest to bez znaczenia bo ta chwila nadejdzie. Dlatego warto znać historię, ona wszystko powie a co najistotniejsze...kołem się toczy. Polska upadnie i sięgnie dna po to by mogła powstać. Amen.
  Jak na Ukrainie będą obchodzić rocznicę „wołyńskiej tragedii”
 • @Rusticulus 07:25:35
  Spuścić w kiblu. No tak, to przecież takie proste. Nie jestem wielkim fanem PiS ale na chwilę obecną to ich trzeba wynieść do władzy. Nie po to aby nam wszystkim było fajniej, lecz po to by zakończyć rządy tego rudego skur...syna i jego bandy. Wtedy można byłoby zobaczyć na co ten PiS stać i czego można od nich oczekiwać. Powiedziałeś coś o nadzorcach, nigdy się ich nie pozbędziesz. Chodzi tylko o to by nadzorowali dobra narodowe i wzmacniali naród. Tak się nie dzieje a wręcz odwrotnie, więc są to obcy nadzorcy. Co do PiS, to nie wiadomo jak wpłynął by na sytuację w Polsce. Jednak różnicę zrobiłby ogromną. Pamiętam ich krótkie rządy i wolę takie niż obecne. A co dalej to się zobaczy, przecież nikt Ci nie broni monitorowania sytuacji. Siły patriotyczne i narodowe powinny wykorzystać PiS do przejęcia władzy w Polsce.
  Apokryf przemówienia Tuska Donalda na otwarcie
 • @Wrzodak Z. 21:07:06
  Nie do końca. PiS można wykorzystać do wszelkich zmian w przyszłości. PO możesz gówno zrobić bo to namaszczona banda przez kierowników tego państwa.
  Sopockie lemingi obudźcie się, larum grają, czas pokazać czerwoną kartkę PO, na przykładzie kontraktu z NFZ dla Sopotu
 • To wszystko i tak na nic
  Znam osobiście pewnego starszego pana, który mi powiedział choć nie bardzo chciał, widząc głupotę Polaków ogarniającą go z każdej strony, iż matka tego Tuska wołała go na kolację gdy grał w piłkę z kolegami po...niemiecku. Dobrze się zakamuflował no nie? Niewystarczająco jednak.
  Tusk – fałszywy życiorys.
 • @duchIIRP 23:18:52
  Zresztą i tak zmarł 5 lat przed wybuchem wojny. Po nim już tylko zostało polskie polityczne piekiełko, które skończyło tak, jak wszyscy wiemy. Polska została niemalże unicestwiona, a dziś widać jak na dłoni, że podbita i upokorzona. Niczego więcej nie można było się spodziewać po wymordowaniu niemal całej inteligencji, zażydzeniu i zkomunizowaniu całego kraju. I pomimo żyjemy w czasach względnego pokoju, znowu widać analogie z przeszłości. Czy gorzej stoimy niż wtedy, kiedy mieliśmy armię i polskie dowództwo? Zależy co jest dla nas priorytetem, jeżeli bycie rynkiem zbytu i producentem taniej siły roboczej to chyba nie ma problemu, lecz jeśli priorytetem jest odbudowa silnej Polski liczącej się w Europie jak już to bywało, to muszę przyznać, że jesteśmy w gównie z którego raczej się nie wygrzebiemy przy zdradzieckich rządach jakie teraz posiadamy. Zdradzieckich, podłych, antypolskich i narzuconych masową zbrodnią i terrorem po 45r.
  Geopolityka Polski Katolickiej: nasze miejsce jest w nowej Entencie!
 • @pasmail 18:49:00
  Ciekawe kto wpłynął na polskie elity polityczne, że znakomite stosunki z III Rzeszą budowane przez całe lata trzydzieste nagle zostały zerwane tuż przed wybuchem wojny w 1939, wpychając nas w bezużyteczny sojusz z Anglią i Francją? Natomiast III Rzeszę w sojusz z ZSRR? Ciekawe prawda? Oczywiste było, że Niemcy dążą do wojny tylko nie wiadomo było z kim.
  Oddając Niemcom korytarz można było się obawiać co z tego wyniknie dla Polski w przyszłości, ale jasne jest, że to miał być most do Prus Wschodnich aby otworzyć drogę na wschód, na ich tzw. przestrzeń życiową (czyt. złoża na terenach Rosji). Sojusz z Niemcami spowodowałby przystąpienie Polski do wojny jako pierwszej, ale przeciwko Moskwie, wymuszając w ten sposób sojusze Stalina z Zachodem. Po ataku aliantów na III Rzeszę, Polsce byłoby dużo łatwiej bawić się w wojnę z Moskalami osłabionymi zmasowanym, wspólnym atakiem Niemiec i Polski. Gdzieś na rubieżach Rzeczypospolitej albo i dalej.
  No a Niemcy prędzej czy póżniej poprosili by Polskę o realizację postanowień sojuszniczych w walkach na zachodnim froncie. Wtedy dostaliby nóż w plecy i po Niemcach. Rezultat wojny dla Niemiec jednakowy albo i gorszy a dla Polski nietkniętej przez nikogo wymarzony. Nie byłoby Jałty ani Poczdamu, no chyba że z uczestnictwem Polski. Armia niemiecka i polska walcząc razem przeciwko ZSRR powaliłaby to państwo raz na zawsze. Nóż w plecy Niemcom sprawiłby, że Polska stałaby się mocarstwem w Europie. Wszystko oczywiście pod warunkiem, że bylibyśmy dowodzeni mądrze i skutecznie. Myślę, że Piłsudski byłby do tego zdolny pod warunkiem, że nie był niemieckim agentem.
  Geopolityka Polski Katolickiej: nasze miejsce jest w nowej Entencie!
 • Ewidentne zasady kolonialne
  Jeżeli jesteś posiadaczem rachunku w Lloyds TSB w Wielkiej Brytanii, prowadzenie konta kosztuje 0, wypłata z większości bankomatów kosztuje 0 a z czasem można uzyskać debet w wysokości do 2000 funtów. Taka mała różnica.
  Nowe bankowe pułapki
 • @Bez kredek we łbie 16:39:10
  Oni z pewnością bardzo Cię kochają, miłością Kainową. Nienawidzić oprawców narodu to coś bardzo zdrowego a nie jakaś tam choroba. Byłoby już tragicznie gdyby tych nienawistników polskich już w ogóle nie było. A tak ... jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy.
  "Mój ojciec Mordechaj i dziadek Juda" - dziennikarz TVN24 o "lustrowaniu" rodzin
 • @grazss 23:51:26
  Dokładnie tak! Nie jestem wielkim fanem PiS i środowiska z nim związanego, stałem się bardziej radykalny ostatnimi laty (ryzykowna postawa w obecnych czasach) ale kalkuluje na zimno. Trzeba ich wynieść do władzy po to, aby zniszczyć lewactwo. Ewentualnie potem próbować wzmacniać bardziej radykalne organizacje. Nie ma innego wyjścia. Osobiście i tak uważam, że to koniec Polski i nie można już nic zrobić.
  ZAKŁAMANY "DRUGI OBIEG". RZECZ O ŁGARSTWACH REDAKTORA SAKIEWICZA
 • Ja mogę
  iść na wybory ale zagłosuję tylko na ultra nacjonalistyczne ugrupowanie. Czy na kartach do głosowania jest takowe? Raczej nie więc nie głosuję. Już to robiłem w przeszłości i mam już dość tej gry.
  Bez JOW nie glosuję
 • @XYZorro 08:42:07
  Ciekawy link. Na pewno roześlę po swoich znajomych "faszystach".
  Łódź odnawia kamienice, a spadkobiercy domagają się ich zwrotu
 • Wielkie dzięki
  za ten materiał. Bardzo wartościowy wywiad, coś w rodzaju wywiadu z prof. Witoldem Kieżunem ps. Wypad. Jakże Ci panowie są do siebie podobni: szczerzy, prostolinijni, Polacy tamtej epoki. Roześlę po znajomych.
  Jedwabne - ostatni świadek
 • @Wrzodak Z. 11:29:51
  Interesujący punkt widzenia. W takim razie dlaczego był Smoleńsk, kto to zrobił i dlaczego? Jedyne co mi się osobiście nasuwa na myśl idąc pana tokiem rozumowania to to, że to wojna obcych służb i interesów o nasz kraj. Walka trwa na naszym terenie i o nasz teren a jeśli tak nie jest to ktoś musi być po naszej stronie. Innych możliwości nie ma.
  Ujawnili zarobki Tomasza Lisa
 • A ja powiem tak:
  Nie ma wolnych mediów, one same w sobie są zależne od czegoś lub od kogoś. Zawsze stoją po czyjejś stronie, czyż nie? Fakt, że Na NE można komentować i to się pokaże ale co z tego? Tutaj trwa totalna wojna myśli! I może o to chodzi...żeby nic z tego nie wyszło.
  STOP. BASTA!
 • @fan-wolności 09:57:54
  Kto dziś naprawia taki sprzęt? Dostałem odkurzacz Zelmera w prezencie ślubnym 8 lat temu. Działa w dalszym ciągu bez zarzutu. Jak się zepsuje to kupię nowy i tyle. Każda firma na świecie prowadzi taką politykę. Miałem okazję pobawić się z angielskimi odkurzaczami, Zelmer w porównaniu do nich to towar nie z tego świata. No ale cóż Polska jest w stanie likwidacji i to wcale mnie nie dziwi, że Zelmer ma upaść. Cały kraj ma upaść po to aby mógł stać się własnością obcych właścicieli. Już niewiele zostało...
  Niemcy przejmą znaną polską firmę?
 • @antysowiet 07:51:12
  W rzeczy samej. W zasadzie nie można dodać więcej. Podrawiam
  ps. Piński już sobie przechlapał zaś Opara...cóż, chyba ma się powtórzyć historia transformacji. "po owocach ich poznacie". Gadanie o Wielkiej Polsce w czasie kiedy jest ona rozbierana, zakrawa na kpinę albo świadome działanie. Niemniej warto tu zaglądać. Wolna Polska się narodzi ale na pewno nie na NE.
  Norwegowie obrazili Justynę Kowalczyk
 • "Was Polaków nie będzie"
  Ciekawe to słowa a zarazem niezwykle bezczelne. Ja w te słowa nie że nie wierzę bo to nie jest kwestia wiary, ja po prostu to wiem. Czy do tego dojdzie? Cóż, wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują iż plan ten jest realizowany z zabójczą konsekwencją ale polski żywioł nadejdzie czy tego chcą czy nie. I zniweczy ich ludobójcze plany bo tak zechce Najwyższy i jego polskie dzieci. Co do modlenia się to myślę, że to chyba nie wystarczy. Trzeba działać i jeszcze raz działać, no i mówić prawdę. Gdzie tylko się da. Czeka nas wszystkich czas próby, taki jak niegdyś w historii bywał nie raz. Tym razem jednak bez nadstawiania drugiego policzka. I musimy to zrobić sami tak jak legiony Piłsudskiego. Wszak jesteśmy sami a kto myśli inaczej, proponuję przewartościowanie tych myśli aby nie było rozczarowań i płaczu. Niech żyje Polska!
  Coraz więcej młodych osób słucha Radia Maryja
 • Gdyby te dzieci żyły w Polsce
  po 45 roku, żydostwo by je uśmierciło bez mrugnięcia okiem, po wcześniejszych torturach oczywiście. Pewnie dlatego urodziły się w Portugalii. Ach ci południowcy.
  Fatima- prawdziwa Karta Opozycji wobec sił ZŁA
 • Jak czytam
  pana wypociny, panie Piński (jeszcze z dużej), to mam takie wrażenie jakbym czytał gazetę wyborczą. To nie może być złuda. Ten kawałek o Frasyniuku to normalnie plagiat z GW. Michnik jednak by pana nie podał do sądu, raczej byłby dumny. Pan jest chyba na NE służbowo. Nawet tutaj trzeba oddzielac ziarno od plewu.
  Zmarł następca polskiego tronu
 • @grazss 21:24:35
  Przepraszam, polecenie pana Słonawskiego było zapewne ironią.
  Korzystne statystyki Nowego Ekranu