Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Observator

 • ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE dla Rodziny Goczyńskich.
  "Więźniów pocieszajcie"
  Mimo niesprzyjających okoliczności życzę Bogdanowi Goczyńskiemu i jego rodzinie z okazji świąt rodzinnych wszystkiego najlepszego, aby jego żona została uwolniona z tej nienawiści i po prosu z nim pogodziła. Aby Bogdan Goczyński umiał przebaczyć doznane zło.

  Może Pani Goczyńska będzie czytała ten tekst i spojrzy na ten konflikt inaczej. Mieszkam niedaleko Bogdana Goczyńskiego i w moim subiektywnym odczuciu pomiędzy Państwem, przez innych ludzi (w tym złych sędziów) po prostu działają szatańskie siły. Tych złych sił nie widać, więc wielu się z tego śmieje.

  Może w przyszłości naukowcy wymyślą "mikroskop" przez który je zobaczymy. Jeszcze niedawno lekarze wyśmiewali wiarę pacjentów w "zarazki",... aż urządzenia pokazały, że one nie tylko istnieją, ale także ZABIJAJĄ....
  Na razie takich urządzeń nie ma, ale podobno skutecznie można te oblepiające ludzi plugawe świństwa zmyć poprzez uczestniczenie w modlitwach uwalniających (niezły jest o. Witko), a codziennie powinno się w myśl Mt 18.18 w autorytecie Imienia Jezus związać szatański siły i uwolnić się od następstw tych działań.

  Proszę Pani, proszę, uwierzyć, że nienawiść, gniew, żal, wrogość, nieprzebaczenie, brak miłości, zawiść, to są takie "zarazki". Niewidzialny brud oblepia wszystkich uczestników konfliktu i powoduje takie skutki. Zapewne Pani też czuje się skrzywdzona, ale to tylko te nieczystości szatańskie.
  Szkoda dzieci.

  Może dzisiaj spojrzy Pani na swojego męża i po prostu wyciągnie go z więzienia przed wigilią ?????

  Cuda się zdarzają !
  Bogdan Goczyński aresztowany na 2 miesiące
 • ZAWÓD: TROLL INTERNETOWY
  Czy wiecie, że można zatrudnić trolla internetowego, wielu z nich ma zarejestrowaną działalność gospodarczą. Ich zarobki mogą nawet oscylować wokół 5 000 zł. Po co "gość hotelowy" ma być niewolnikiem-robotnikiem za 1200 zł, może zarejestrował działalność jako Książę-Troll..
  Grozi powtórka "Grudnia" ?
 • Nieprawość sądownictwa - przejęcie udziałów o wielomilionowej wartości
  Prosty przykład bezprawia dt. Rejestru Przedsiębiorców, ul. Czerniakowska 100 w W-wie. KRS 25405: w dziale 2 widnieją dane osoby wpisane na stanowisku prezesa, co do której KRS w swoich zasobach nie posiada dowodu na skutecznie dokonaną czynność prawną w spółce.
  Do Sądu Rejestrowego nigdy nie wpłynął wniosek o zarejestrowanie Uchwał Zgromadzenia Wspólników przyznających UPRAWNIENIA dla Adolfa Q. do odbioru rzekomej "dymisji" od legalnego prezesa jednoosobowego zarządu spółki.
  Tak więc, według Sądu Rejestrowego do budynku majętnej spółki może wejść każdy i wziąć od legalnego prezesa jego rzekomą "dymisję" i samemu się powołać .... no a potem przejąć udziały należące do usuniętego prezesa.
  Pomimo kontroli STWIERDZAJĄCEJ BŁĘDY dokonanej na zlecenie Ministra Sprawiedliwości A. Czumy, sędziowie nie wykreślili błędnych danych.
  Powyższe wskazuje na celowe łamanie prawa przez osoby zatrudnione na stanowisku orzeczników KRS , chociaż prokuratura twierdzi, że to jest "nieświadome", a Prezes Sądu Apelacyjnego Krzysztof Karpiński stwierdził, że "wpisu w dziale 2 dokonano z zastosowaniem błędnych praktyk przez orzeczników" i ..... dyscyplinarnie ich karać nie można.

  Stosując "błędne praktyki" i "będąc w nieświadomości", osoby zajmujące stanowiska sędziów mogą bezkarnie przejmować cudze majątki, bo nie ma za to kary.
  Jak tępa mafia wymiaru robi Polaków w trąbę
 • OBRAZ SĄDOWNICTWA RP
  To jest norma !
  Tak wyglądają procesy, w których strona poznała prawdziwe oblicze osób, które zajęły stanowiska sędziów i chronią interes SITWY. Nie muszą się kryć.
  Cóż, ... społeczeństwo im na to pozwala. Bata nad nimi nie ma, więc do tego sektora do pracy nie przychodzą dobrzy i miłosierni, ale nieprawi czerpiący satysfakcję z takich zachowań.
  Analizy konstytucjonalistów są dla sędziego Owczarka zbyt trudne
 • INSTRUMENTY ROZBOJU
  To machina, którą można też wykorzystać do grabieży mienia obywateli lub dyscyplinowania "niepokornych". W powodzi pism należy się pogubić, wtedy puszcza się ISTOTĘ na boczne tory.
  pisma RPO
 • może TALMUD jest Ich pokarmem duchowym
  Może są wyznawcami judaizmu, a wszystkich nas mają za gojów. ....
  Psychopaci w wymiarze sprawiedliwości
 • ZANIECZYSZCZONE MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOŚCI !!!!
  A to dobre. Stan sądownictwa obrazuje sędzia Milewski.
  "Sitwa" (określenie Min. Gowina) sięga Ministerstwa Sprawiedliwości. To Ministerstwo Sprawiedliwości chroni odważających samowolę sędziów, ich nepotyzm i kumoterstwo korupcyjne. Na literalnie tysiące moich skarg zatrudnieni tam sędziowie, chronili układy "SITWY".
  Wielokrotnie, ja naiwna składałam wniosek o usunięcie 200 sędziów z pracy, bo chronią orzeczników KRS, których nie można wyrzucić z pracy, bo cytuję Prezesa Sadu Apelacyjnego K. Karpińskiego: "tylko niewłaściwie interpretują przepisy".
  Ta "niewłaściwość" - to właśnie stan spraw prowadzonych w RP, nie tylko Smoleńska, Olewnika, czy gangu "pruszkowskiego, ale wiele zwykłych grabieży dokonanych na obywatelach.

  Jakaś Oczyszczalnia może się zgłosi, bo brudu tam, że ho, ho,...
  Dobrobyt w Polsce będzie możliwy dopiero po delegalizacji RAŚ,PO, PSL, SLD i Ruchu Palikota!
 • A KTO TO OSĄDZI ???
  Sednem wielu nieprawości jest kumoterstwo działające w organach władzy w tym w sprawiedliwości. Bezprawie nikczemników będzie uznane przez sąd za ich prawo do czynienia zła. A te wszystkie teksty "oburzonych" służą upuszczeniu nagromadzonych emocji. Wy wszyscy posłowie chronicie "Sitwę prawniczą" (określenie Min Gowina).

  Spotkałam się z panem w pana biurze 2 lata temu i dałam Panu jak na tacy informację, że w KRS 25405 w dziale 2 widnieje wpis false procuratora czego dowodem są dokumenty na kartach sądowych 16-21 a orzecznicy i 200 funkcjonariuszy publicznych chronią ten trwale funkcjonujący przestępczy stan. Nie ma tu "wolnej przestrzeni interpretacyjnej" dla sędziego. Ich władza nie sięga wyboru prezesa w spółce. Ich obowiązkiem jest posiadanie dowodu na skutecznie dokonaną czynność prawną !! A jeżeli nie posiadają to ich obowiązkiem jest wykreślenie nie tylko błędnych danych ale także wszystkich wpisów przejęcia moich udziałów, które zostały dokonane z wniosku fałszywego prezesa. Udziały o wielomilionowej wartości wróciłyby do mnie, a społeczeństwo uwolnione zostałoby z osób czyniących zło.
  Nie podjął Pan czynności uwalniających sądownictwo z jednostek będących czarnymi owcami.

  No cóż ponownie Pana, proszę o interwencję poselską W KRS 25405.
  Milczenie o Smoleńsku to też kłamstwo
 • Tylko interwencja Najwyższego
  Współczuję Panu....
  Tutaj tylko Bóg może zainterweniować. Może Pan do dziesiątek zakonów wysłać na "skrzynkę intencji" prośbę Psalmem 58 o rozliczenie sędziów i zadośćuczynienie doznanych krzywd. Zapewniam, że zbiorowe wielomiesięczne modlitwy pomagają w takich przypadkach. Modlitwy nic nie kosztują i może je Pan przez internet złożyć.
  walka z wiatrakami, a może z niezawisłymi
 • do Pana Aleksandra Gudzowatego
  Na poprzedniej Pana notce dt sądów, zostawiłam dla Pana wiadomość. Violetta M.
  Katalizatory zła
 • Taki RYCERZ jest mi potrzebny !!!
  Przy Pana pozycji Magnata Kapitałowego Sądy będą tańczyły jak Pan im zagra.
  Ja słaba kobieta, proszę więc Pana o pomoc, bo z moją pozycją biznesową przegrałam w polskich sądach 68 spraw sądowych z włoskim miliarderem, chociaż racja stoi po mojej stronie.
  Otóż stworzyłam spółkę a po jej utworzeniu poprzez rozwodnienie udziałów (podnoszenie kapitału wraz z jednoczesnym obniżaniem o straty inwestycyjne, etc,...) moje 51% znalazło się w ręku Włocha.
  A sedno sprawy jest proste: wystarczy wykreślić widniejące od 2001 roku w KRS 25405 błędne dane w dziale 2, a udziały o wielomilionowej wartości wrócą do mnie. KRS 25405 legalizuje dane fałszywego prezesa.
  Rejestr Przedsiębiorców nie wybiera PREZESÓW w spółkach, Ich psim obowiązkiem jest posiadanie w zasobach dokumentów poświadczających skutecznie dokonaną czynność prawną poświadczającą legalizowany przed urzędami i obrotem prawno gospodarczym wpis. Jeśli nie mają takowych to dane z URZĘDU muszą być wykreślone, a to oznacza wykreślenie wszelkich wpisów dokonanych na wniosek false procuratora czyli zwrot moich udziałów. TO SIĘ NIGDY NIE PRZEDAWNIA.
  Proszę bardzo Pana o zwrócenie się do KRS 25405 przy ul. Czerniakowskiej 100 w W-wie i złożenie wniosku (każdy ma prawo i to nic nie kosztuje) o zażądanie dowodu na skuteczne legalizowanie w dziale 2 osoby Adolfa Quaglii jako prezesa od 5 lipca 2001 roku ! Bo w KRS 25406 na kartach sądowych 16 - 21 znajduje się dowód na nieskutecznie dokonaną czynność prawną.
  Wierzę, że tak jak wygrał Pan swoją sprawę, tak pańska charyzma przyniesie w końcu sprawiedliwość dla mnie, a ja zaproszę Pana na obiad i opowiem o szulerskich trikach sędziów, tchórzliwej postawie rodzimych kapitalistów, o moich spotkaniach z Ministrami, politykami, etc., i ich zachowaniu wobec problemu. ...
  Do zobaczenia. Violetta Malcher, Twórczyni Centrum Mody w Nadarzynie.
  Czy ja w coś wdepnąłem ...
 • @omnia 17:43:27
  No tak a jak maja się do tego słowa Jezusa, który nie przyszedł dusze ludzkie zatracać lecz je zachować (Łk 9:55) On przypomniał Apostołom proponującym przekleństwo, że są narzędziami miłosierdzia, a nie sądu.
  Pogubić się można...
  No i jeszcze jedno pytanie : jeśli bałwochwalstwem jest uczestnictwo we mszy św w K.K. , to w jakim "zborze" (określenie Pisma) się modlić ?
  CZY OWIECZKA MOŻE DOGADAĆ SIĘ Z WILKIEM! ORAZ, O ``TRÓJCY``!
 • @60grzegorz 22:22:49
  Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję.... Cóż zazdroszczę Panu, kontaktów z Jezusem. Prawdę mówiąc mam z tym lekki kłopot. Pomimo prób odczuwam zakłócenia "na linii'... Tak jakby cyniczny niewidzialny osobnik wchrzaniał się na linię i odpowiadał na moje pytania - a to raczej nie Jezus. Proszę się nie śmiać i po prostu napisać jak Pan to robi.
  CZY OWIECZKA MOŻE DOGADAĆ SIĘ Z WILKIEM! ORAZ, O ``TRÓJCY``!
 • DUCH ŚW.
  Samodzielnie analizuję Pismo Św. i mam wiele wątpliwości.
  Duże zrozumienie dały mi wykłady niezależnego biblisty DEREKA PRINCA.
  Cytuję: W Liście do Hebr 10,29 Duch Święty został nazwany "Duchem łaski".
  W 2Kor 3,17 Paweł mówi: "A Pan jest Duchem; gdzie zaś Duch Pański, tam wolność".
  "Pan zaś jest Duchem...". Duch Święty naprawdę jest Panem — dokładnie takim samym, jak Bóg Ojciec i Syn Boży.

  Paweł podkreśla tu dwa główne fakty dotyczące obecności i wpływu Ducha Świętego w zborze. Pierwszym faktem jest to, że Duch Święty jest Panem. Występujące w Nowym Testamencie słowo "PAN"' w zastosowaniu i znaczeniu odpowiada imieniu "Jahwe" ze Starego Testamentu. A zatem jest to tytuł zastrzeżony dla jedynego prawdziwego Boga i nigdy w tym sensie nie używa się go do jakiejkolwiek istoty czy stworzenia niższego rzędu. Jest to tytuł, który prawnie należy do każdej z trzech Osób Boskich. Bóg Ojciec jest Panem, Syn Boży jest Panem i Duch Święty jest Panem. A zatem mówiąc: "Pan jest Duchem", Paweł podkreśla tu najwyższą wszechwładną boskość i władzę Ducha Świętego w Kościele
  CZY OWIECZKA MOŻE DOGADAĆ SIĘ Z WILKIEM! ORAZ, O ``TRÓJCY``!
 • Panie Polityku, apeluję o wsparcie dla REBELIANTKI
  Proszę wesprzeć REBELIANTKĘ w walce o czystość TEMIDY. Może Pan przystąpić do głodówki (dla zdrowia też dobra) albo napisać kilka zdań do KRS.
  Rozmawiałam z Panem podczas jakiegoś wiecu w poniżej zaprezentowanym "przewale", ale Pan z wyższością i pogardliwie mnie zbył. Jako prawnikowi zapewne pokrętna moralność Temidy była Panu znana.
  DOWÓD na NEPOTYZM 200 SĘDZIÓW i innych funkcjonariuszy publicznych.
  Popieram i będę Panią Krystynę wspierała z uwagi na doznane przez Wymiar Niesprawiedliwości krzywdy. Otóż przejęte zostały moje udziały (51%) o wielomilionowej wartości w spółce Centrum Mody w Nadarzynie poprzez nadużycie uprawnień przez 200 sędziów w 68 sprawach sądowych o różnych sygnaturach akt. W tym przekręcie nie potrzeba dużo dywagować i sędziom ich zwyrodnienia udowadniać... , bo w REJESTRZE PRZEDSIĘBIORCÓW KRS 25405 w Warszawie przy ul. Czerniakowskiej 100 nie ma dowodu poświadczającego wybór prezesa, a orzecznicy KRS twierdzą, ze taki dowód jest !!! 200 sędziów łamiąc procedury procesowe dopuszczało w 68 sprawach sądowych stronę nieuprawnioną do reprezentacji spółki. W wyniku kontroli na zlecenie Ministra A. Czumy stwierdzono "NIEWŁAŚCIWĄ INTERPRETACJĘ PRZEPISÓW PRZEZ ORZECZNIKÓW", a Prezes Sadu Apelacyjnego K. Karpiński napisał, że nie można karać sędziów, którzy niewłaściwie interpretują przepisy (sic!)
  Ponieważ, sprawa WYKREŚLENIA Z URZĘDU !!!! widniejących nieprawidłowych danych wpisanych do Rejestru umożliwi mi ZWROT ZAGRABIONYCH UDZIAŁÓW o wielomilionowej wartości, a 200 sędziów postawi pod znakiem usunięcia ich z pracy - organy państwowe chronią ten proceder.
  Szanowni Państwo,
  Tak więc można okradać obywatela poprzez użycie tworu "kumoterstwa korupcyjnego" funkcjonującego w sądownictwie. Podkreślam, że korupcja w sądownictwie została zbadana przez zespół z Transparency Int Polska a raport w tej sprawie przekazany organom państwa w 2008 roku.
  Ponieważ Rejestr Przedsiębiorców jest otwarty dla publiczności ,
  zwracam się do Was szanowni BLOGERZY, o wysłanie wniosku do Rejestru Przedsiębiorców o wydanie kserokopii DOWODU świadczącego o SKUTECZNYM powołaniu prezesa Adolfa Quaglii wpisanego w dziale 2 w KRS 25405 w dniu 6 lipca 2001 roku.
  Jeśli nie otrzymają państwo takiego SKUTECZNEGO DOWODU lecz bełkot wypisywany przez prezesów sądów to sami się przekonacie jak wygląda ten SEKTOR WŁADZY.
  Pozwolę sobie podać nazwiska niektórych uporczywie trwających w błędzie pań prezes sądów: Dorota Kozarzewska, Kaja Angermann, Anna Gallas, Beata Waś, Ewa Malinowska, Agnieszka Owczarewicz, Danuta Brejtkopf, Katarzyna Kuć-Kwaśniewicz i zacytować ich twierdzenia : "W sądzie nie potrzeba przedstawiać oryginałów, wystarczy tłumaczenie, bo tłumaczenie ma WALOR, CHARAKTER, SENS, TREŚĆ, SZCZEGÓLNOŚĆ dokumentu oryginalnego." ...
  Zapewne wiedzą Państwo, że tłumacz przetłumaczy każdą treść nawet taką, że Kaczor Donald jest prezesem Orlenu...
  Pozdrawiam. Violetta Malcher - były 51% udziałowiec i prezes oraz twórca Centrum Mody w Nadarzynie
  Wczoraj się rozpisałem...
 • APEL: WSPARCIE DLA REBELIANTKI
  Szanowny Panie Polityku,
  Teraz ma Pan szansę się wykazać. Proszę pomóc walczącym o uwolnienie TEMIDY. Proszę o Pana czynne przeciwdziałanie wszechobecnemu Złu poprzez interwencję w KRS lub dołączenie w poniedziałek do głodówki.
  DOWÓD na NEPOTYZM 200 Sędziów i innych funkcjonariuszy publicznych:
  Popieram i będę Panią Krystynę wspierała z uwagi na doznane przez Wymiar Niesprawiedliwości krzywdy. Otóż przejęte zostały moje udziały (51%) o wielomilionowej wartości w spółce Centrum Mody w Nadarzynie poprzez nadużycie uprawnień przez 200 sędziów w 68 sprawach sądowych o różnych sygnaturach akt. W tym przekręcie nie potrzeba dużo dywagować i sędziom ich zwyrodnienia udowadniać... , bo w REJESTRZE PRZEDSIĘBIORCÓW KRS 25405 w Warszawie przy ul. Czerniakowskiej 100 nie ma dowodu poświadczającego wybór prezesa, a orzecznicy KRS twierdzą, ze taki dowód jest !!! 200 sędziów łamiąc procedury procesowe dopuszczało w 68 sprawach sądowych stronę nieuprawnioną do reprezentacji spółki. W wyniku kontroli na zlecenie Ministra A. Czumy stwierdzono "NIEWŁAŚCIWĄ INTERPRETACJĘ PRZEPISÓW PRZEZ ORZECZNIKÓW", a Prezes Sadu Apelacyjnego K. Karpiński napisał, że nie można karać sędziów, którzy niewłaściwie interpretują przepisy (sic!)
  Ponieważ, sprawa WYKREŚLENIA Z URZĘDU !!!! widniejących nieprawidłowych danych wpisanych do Rejestru umożliwi mi ZWROT ZAGRABIONYCH UDZIAŁÓW o wielomilionowej wartości, a 200 sędziów postawi pod znakiem usunięcia ich z pracy - organy państwowe chronią ten proceder.
  Szanowni Państwo,
  Tak więc można okradać obywatela poprzez użycie tworu "kumoterstwa korupcyjnego" funkcjonującego w sądownictwie. Podkreślam, że korupcja w sądownictwie została zbadana przez zespół z Transparency Int Polska a raport w tej sprawie przekazany organom państwa w 2008 roku.
  Ponieważ Rejestr Przedsiębiorców jest otwarty dla publiczności ,
  zwracam się do Was szanowni BLOGERZY, o wysłanie wniosku do Rejestru Przedsiębiorców o wydanie kserokopii DOWODU świadczącego o SKUTECZNYM powołaniu prezesa Adolfa Quaglii wpisanego w dziale 2 w KRS 25405 w dniu 6 lipca 2001 roku.
  Jeśli nie otrzymają państwo takiego SKUTECZNEGO DOWODU lecz bełkot wypisywany przez prezesów sądów to sami się przekonacie jak wygląda ten SEKTOR WŁADZY.
  Pozwolę sobie podać nazwiska niektórych uporczywie trwających w błędzie pań prezes sądów: Dorota Kozarzewska, Kaja Angermann, Anna Gallas, Beata Waś, Ewa Malinowska, Agnieszka Owczarewicz, Danuta Brejtkopf, Katarzyna Kuć-Kwaśniewicz i zacytować ich twierdzenia : "W sądzie nie potrzeba przedstawiać oryginałów, wystarczy tłumaczenie, bo tłumaczenie ma WALOR, CHARAKTER, SENS, TREŚĆ, SZCZEGÓLNOŚĆ dokumentu oryginalnego." ...
  Zapewne wiedzą Państwo, że tłumacz przetłumaczy każdą treść nawet taką, że Kaczor Donald jest prezesem Orlenu...
  Pozdrawiam. Violetta Malcher - były 51% udziałowiec i prezes oraz twórca Centrum Mody w Nadarzynie
  PJN - w internecie jak ryba w wodzie
 • WSPARCIE dla REBELIANTKI
  Przepraszam za pozamerytoryczny APEL....
  Wspierajcie szlachetną walkę Pani Krystyny Górzyńskiej i wyślijcie maile do zakonników z prośbą o modlitwę. Piszcie też prośby do o modlitwę wbijając "skrzynka intencji". To kosztuje tylko trochę Waszego czasu. Niech armia Chrześcijan szturmuje bramy nieba.

  Podaję kilka maili, tam modlą się w Waszych intencjach:
  bp.kapucyni@gmail.com, castel@salezjanie.pl, o.pio.koszalin@wp.pl, miriamg@wp.pl, smzofia@wp.pl, wojtekn@dg.com.pg , klaryski.hajnowka@gmail.com, kamedulkityszowce@pro.onet.pl , administrator@kamilianie-zabrze.pl, dommodlitwy@mchr.pl, cmpolska@interia.pl, o.aleksy@marianie.kz, intencje@honoratki.pl, odnowa.torun@wp.pl, ide@chrystusowcy.pl , intencje@klaryski.sacz.pl, , piotrsds@gmail.com, anielasalawa@interia.pl , parafia@marianie.lublin.pl, ekai@ekai.pl,
  Klęska propagandy II Komuny Sondaż 36% Polaków za Zamachem
 • WSPARCIE dla REBELIANTKI
  Przepraszam za pozamerytoryczny APEL....
  Wspierajcie szlachetną walkę Pani Krystyny Górzyńskiej i wyślijcie maile do zakonników z prośbą o modlitwę. Piszcie też prośby do o modlitwę wbijając "skrzynka intencji". To kosztuje tylko trochę Waszego czasu. Niech armia Chrześcijan szturmuje bramy nieba.

  Podaję kilka maili, tam modlą się w Waszych intencjach:
  bp.kapucyni@gmail.com, castel@salezjanie.pl, o.pio.koszalin@wp.pl, miriamg@wp.pl, smzofia@wp.pl, wojtekn@dg.com.pg , klaryski.hajnowka@gmail.com, kamedulkityszowce@pro.onet.pl , administrator@kamilianie-zabrze.pl, dommodlitwy@mchr.pl, cmpolska@interia.pl, o.aleksy@marianie.kz, intencje@honoratki.pl, odnowa.torun@wp.pl, ide@chrystusowcy.pl , intencje@klaryski.sacz.pl, , piotrsds@gmail.com, anielasalawa@interia.pl , parafia@marianie.lublin.pl, ekai@ekai.pl,
  Co filozofia może wnieść w trzecie tysiąclecie?
 • WSPARCIE dla REBELIANTKI
  Przepraszam za pozamerytoryczny APEL, ale jak sądownictwo wyczyścimy z jednostek zdemoralizowanych to śledztwo nabierze tempa i zakończy się sukcesem. W tej chwili bandziory u władzy są bezkarne bo stanowiska w prokuraturze i sądownictwie obsadzone są zimnymi zwyrodnialcami.
  Wspierajcie szlachetną walkę Pani Krystyny Górzyńskiej i wyślijcie maile do zakonników z prośbą o modlitwę. Piszcie też prośby do o modlitwę wbijając "skrzynka intencji". To kosztuje tylko trochę Waszego czasu. Niech armia szturmuje bramy nieba. Zwykli chrześcijanie to potężna siła sprawcza.

  Podaję kilka maili, tam modlą się w Waszych intencjach:
  bp.kapucyni@gmail.com, castel@salezjanie.pl, o.pio.koszalin@wp.pl, miriamg@wp.pl, smzofia@wp.pl, wojtekn@dg.com.pg , klaryski.hajnowka@gmail.com, kamedulkityszowce@pro.onet.pl , administrator@kamilianie-zabrze.pl, dommodlitwy@mchr.pl, cmpolska@interia.pl, o.aleksy@marianie.kz, intencje@honoratki.pl, odnowa.torun@wp.pl, ide@chrystusowcy.pl , intencje@klaryski.sacz.pl, , piotrsds@gmail.com, anielasalawa@interia.pl , parafia@marianie.lublin.pl, ekai@ekai.pl,
  Z Niezależnej.pl
 • WSPARCIE dla REBELIANTKI
  Przepraszam za pozamerytoryczny APEL..
  Wspierajcie szlachetną walkę Pani Krystyny Górzyńskiej i wyślijcie maile do zakonników z prośbą o modlitwę. Piszcie też prośby do o modlitwę wbijając "skrzynka intencji". To kosztuje tylko trochę Waszego czasu. Niech armia szturmuje bramy nieba.

  Podaję kilka maili, tam modlą się w Waszych intencjach:
  bp.kapucyni@gmail.com, castel@salezjanie.pl, o.pio.koszalin@wp.pl, miriamg@wp.pl, smzofia@wp.pl, wojtekn@dg.com.pg , klaryski.hajnowka@gmail.com, kamedulkityszowce@pro.onet.pl , administrator@kamilianie-zabrze.pl, dommodlitwy@mchr.pl, cmpolska@interia.pl, o.aleksy@marianie.kz, intencje@honoratki.pl, odnowa.torun@wp.pl, ide@chrystusowcy.pl , intencje@klaryski.sacz.pl, , piotrsds@gmail.com, anielasalawa@interia.pl , parafia@marianie.lublin.pl, ekai@ekai.pl,
  Czyżby seryjny samobójca w przypadku chorążego Musia nie wykonał zadania należycie ?