Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze tdj

 • Ostrożnie z nazwami !!! :)
  Idea szczytna, ale radził bym ostrożność z nazwami. RON może się kojarzyć z PRON. Dla młodszych link do wikipedii (pRezydent może, to my też)
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Patriotyczny_Ruch_Odrodzenia_Narodowego

  I te słynne hasło PRON cię żywi, PRON cię chroni, ... itd. :)

  Strzeżmy się do tego fasad nadętej bufonady i nazw do których "zaprzyjaźnione media" wiadomo co dopiszą. Ludzie wolą jakieś tam Ruchy Akcje, Platformy, Unie itd. Takie pitu pitu ... :) Jakieś Wspólne, Razem, Przyszłość, Nowoczesność itd. itp. a nie coś co lewacy zaraz zrobią nazizmem czy faszyzmem. Jakaś fajna, przyjemna dla ucha, "jednoczące, a nie jątrzące". :) Układ chce tego? Dajmy im to !
  Zamiast PRONcia- Antypartyjny Ruch Społeczny "RAZEM". Razem pozbędziemy się partyjnych kłamców. Razem, bez względu na przekonania, dla siebie i dla swoich bliskich.
  Dać im to co chcą, a zrobić to co zrobić trzeba, a co leży już od lat. Bo osiągnięci tzw. III RP nawet przy tych II RP to jest żenada.
  Marsz do Niepodległości – początek Ruchu Odrodzenia Narodowego (RON)??
 • A CO TO ZMIENIA DLA ZASIEDZENIA?
  Ups nawet mi się zrymowało niechcący. Jeżeli któryś z naszych braci lub sióstr włada daną nieruchomością jak właściciel przez 30 lat, to już zasiedział tą nieruchomość. Wyrok sądu w tym temacie ma charakter deklaratywny i stwierdza jedynie coś, co już zaistniało z mocy prawa. Uchwała Sn stanie się istotna, jeżeli polski właściciel poskąpi 2000 zł opłaty sądowej za zasiedzenie i paru stów dla prawnika. Jeżeli zadba o swoje sprawy, uchwała SN nie będzie miała dla niego żadnego znaczenia.
  Przy okazji malutki apel:
  Rodacy, przestańmy biadolić, a zacznijmy dbać o siebie i naszych rodaków tak jak to robi ta trzecia zaprzyjaźniona z nami od wieków nacja. Uczmy się od nich, bo są w tym zakresie najskuteczniejsi. Przestańmy biadolić i weźmy się do działania. Oni na gruncie tego samego prawa robią cuda, a my? Przecież my też możemy!
  SN: Niemieccy spadkobiercy zachowali prawa do pozostawionych majątków