Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze demonkracja

 • @provincjal 09 09:30:19
  ------------------
  "Przecież to jest po prostu kpina!!!"
  ------------------
  Jeżeli grandziarz zza wielkiej wody wskrzesił banderland na odwiecznych ziemiach polskich - to przecież jest naturalnym procesem to, że się rozbraja Lachów w atrapie Polski pod pretekstem ich uzbrajania.
  Wniosek?
  Przecież grandziarze zza wielkiej wody dobrze wiedzą, że gdyby Lachy kiedyś na Wołyniu byli uzbrojeni - to by o zgrozo - tam przetrwali - i stąd to rozbrajanie atrapy Polski w atmosferze głośnego "zbrojenia się" w naj, naj, naj - najnowocześniejszą bron na świecie..
  Wybory w Izraelu, a atak na rafinerie w Arabii Saudyjskiej
 • @Oscar 08:10:48
  --------------------------
  "Ciekawe jakich dronów użył Izrael .. Irańskimi chyba nie dysponował...
  bo by już je pokazał jako dowody."
  --------------------------
  Jeżeli kiedyś złożyli równiuteńko WTC w NY - to co to za problem zrobić wielkie bum w arabskiej rafinerii?
  Wniosek?
  Mogli najzwyczajniej wejść tam i zaminować pod jakimkolwiek pozorem - ponieważ AS też wywijają jak tylko zechcą.
  Wybory w Izraelu, a atak na rafinerie w Arabii Saudyjskiej
 • No dobrze - a co to jest
  jak nie mrożąca krew w żyłach - powtórka z historii - kiedy grandziarze zza wielkiej wody wskrzeszają na odwiecznych ziemiach polskich - banderland? Aby wskrzesić taki dzisiejszy banderland - najpierw w atrapie Polski trzeba było ważne stanowiska w państwie - obsadzić banderowcami. Z kolei przekaz dla banderowców jest taki, że opłaciło się im mordować w niewyobrażalny sposób kiedyś Lachów - więc na pewno - opłaci się im mordowanie Lachów w przyszłości.
  Wniosek?
  II WŚ była nadzorowana przez grandziarzy zza wielkiej wody - a to znaczy tylko tyle, że banderowców też wtedy stworzyli grandziarze zza wielkiej wody - wytyczyli im krwawe cele i nie jest ważne, że owi grandziarze użyli do tego celu bezpośrednio - Hitlera. Ważne, że to wtedy jak i teraz - byli grandziarze zza wielkiej wody.
  Na koniec - albo Polska albo Ukraina - trzecie wyjście nie istnieje.
  Dodam tylko, że to nie ma znaczenia czy Ukraina banderowska czy też inna.
  Wiesław Hop - Bieszczadzka opowieść
 • @Andrzej Tokarski 21:51:48
  "... nie ma żadnych zasad!"
  ------------------
  Wtedy ze złem nikt nie wygra.
  Wniosek?
  Jeżeli nie ma zasad - to nie ma miejsca także i dla Boga.
  Oczy... szeroko... otwarte
 • Ziobro czy nie Ziobro - to nie o to
  chodzi. Jeżeli wygrasz w polu - to i potem wygrasz w sądzie. Polacy w 1989 roku przerżnęli w polu z kretesem, więc nie oczekujmy, że sądy będą służyć Polakom i Polsce.
  Moralność Kasty* „Mr. Zero”
 • @Oscar 18:05:09
  "Katolicy uprawiają symboliczny rytualny zbiorowy kanibalizm"
  ---------------
  Panie Oskarze - gdy już przyprawicie Jezusowi Chrystusowi ogon, rogi i kopyta - to zacznie się prawdziwy, powszechny kanibalizm - bo jest on najskuteczniejszy i najtańszy w redukcji liczby ludności świata o wiele miliardów. Czarci pomiot nie spocznie!
  Wniosek?
  Swoja drogą - aby uczynić symbol krzyża jakimś piekielnym narzędziem - najpierw trzeba by było ukrzyżować jakieś ważne diablisko.
  Oczy... szeroko... otwarte
 • "Ujawnienie tego ukrytego świata grozi śmiercią."
  --------------------------
  Gra idzie o to aby świat ów wyszedł z ukrycia i stał się pożądaną dla wszystkich normą.
  Wniosek?
  Budowa przez czarci pomiot Piekła na Ziemi - gdzie na jego fasadzie będzie Sodoma z Gomora - to wcale nie są żarty. To nie żarty!
  Oczy... szeroko... otwarte
 • Bodnar i jego groteskowy urząd jest
  niezbitym dowodem na to, że Polski nie ma. Nie ma! Jest tylko nie mniej groteskowa jej atrapa.
  Rzecznik Praw Obywatelskich nieustannie szokuje
 • Prawda jest taka - jeżeli
  na ,świecie działa jakaś grupa zbrojna a nawet armia złożona z Arabów - i odniosła ona jakieś spektakularne sukcesy - to grupą tą lub armią dowodzą Żymianie. Oczywiście Arabowie nie maja o tym pojęcia.
  Wniosek?
  Za PRL-u - szkolono tutaj wojskowo Arabów przeciw Amerykanom a tak naprawdę też nimi potem dowodził czy prowadził na sznurku - Żym.
  Trump: syn Osamy bin Ladena - Hamza zabity
 • "Europa zrywa z "anglosaskim światem""
  --------------------
  Biała Europa z nikim nie może zerwać - ponieważ jest w daleko zaawansowanej fazie likwidacji. Kolorowa Europa z kolei jest jeszcze za słaba aby już teraz z kimkolwiek zrywać.
  Wniosek?
  Najgrubsze, światowe Srule kombinują - jakby tu zdynamizować tzw. globalizację czyli zapędzenie wszystkich ludzi do jednej zagrody/obory - aby im (ich zdaniem) - bydło w ludzkiej skórze nie wierzgało w przyszłości w żaden sposób - kiedy będą je szlachtować czy odzierać z człowieczeństwa.
  Europa zrywa z "anglosaskim światem"
 • Tak to się odbywa, że
  brukselski jazgot służy do sponiewierania wyborców PiS a nie samego PiS.
  Czy czeka nas "ekologiczna" szarża "Timusia-zamordysty"?
 • Moim zdaniem
  ---------------------
  "Tych ludzi już nic nie zmieni, pozostaną dalej wyznawcami PO, bo wedle nich to jest bardziej strawne niż odczuwanie poczucia dysonansu poznawczego (powyborczego)."
  ---------------------
  wystarczy aby ich wyrocznie w postaci Polsatów, TVN-ów, GazWyb zaczęły poniewierać - PO - to i ich wyborcy zaczną ową PO poniewierać.
  Wniosek?
  Tak to działa - jeżeli w/w media im z mózgownic swoje szambo zrobiły - to i to szambo musiałyby im te same media z ich mózgownic wypompować.
  Wybór subiektywnie racjonalny...
 • @Oscar 18:44:30
  Pełna zgoda z Pańskim wpisem - ponieważ w Kościele za sprawą czarciego pomiotu - już dawno brakło miejsca dla Jezusa Chrystusa - jako Boga. Oceniam to po takim a nie innym zachowaniu się czy to hierarchów czy to szeregowych kapłanów.
  Wniosek?
  Skutkiem tej nienormalności jest Pański przypadek.
  Wzór dla Polski - Polska!
 • "BOJKOT JEST PO TO BY POCZUĆ SIĘ WOLNYM..."
  -----------------
  Tutaj raczej chodzi o nielegitymizowanie poczynań czarciego pomiotu - które mają na celu - zaprowadzić ludzkość do Piekła. Natomiast czarci pomiot tak zawiaduje ową demonkraturą - tak gra na emocjach tzw. suwerena, że głosowania odbywają się - nie za kimś - a przeciw komus - bo wtedy trudno o masowy bojkot.
  Wniosek?
  Pójście do urn wyborczych w tzw. demonkraturze jest równoznaczne z tym - jakbyś samego Belzebuba do tańca zaprosił przy piekielnej, demonkraturowej muzyce.
  BOJKOT JEST PO TO BY POCZUĆ SIĘ WOLNYM...
 • @Oscar 14:36:05
  "Mamy XXI wiek... i już wiemy że to co gada KK a wcześniej żydzi na temat swojego Boga to brednie w świetle dzisiejszej nauki."
  -----------------
  Ano mamy XXI wiek i ciągle wkładamy pokarm do otworu gębowego - a nie tego - co to w tym XXI wieku uznano otwór ten za uniwersalny - przynajmniej u mężczyzn. Nauczanie Jezusa Chrystusa kompletnie czarci pomiot przenicował pod siebie i nadał mu tytuł - "Nadstaw drugi policzek".
  Wniosek?
  Chodzi o to aby zgodnie z boska wolą pobyt Jezusa Chrystusa na Ziemi wzmacniał ludzi a nie czarci pomiot - co ma obecnie miejsce.
  Czy Pan tego nie rozumie, że siła, która może jednoczyć ludzi i prowadzić ich zgodnie z naturą przez to ziemskie życie - nie rezyduje na Ziemi?
  Wzór dla Polski - Polska!
 • @Oscar 13:30:05
  ------------------
  "To nie jest kącik religijny.
  To jest portal polityczny...gospodarczy..."
  ------------------
  Z tym się zgadzam i tego nigdy nie negowałem. Natomiast Pan powinien przyjąć do wiadomości ten oto fakt - że nie potrafisz Pan poznawać - kto zacz - po owocach. Tego faktu nie zamaskujesz Pan nawet wtedy - kiedy będziesz Pan wyznaczał temu portalowi w swoim oczywiście zakresie - szlaban dla Boga czy prawdy w ogóle.
  Wniosek?
  Rozum ludzki bez Boga staje się wrogiem dla swojego właściciela i jego otoczenia.
  Wzór dla Polski - Polska!
 • @Oscar 09:47:08
  ----------------
  "Nie ma czegoś takiego jak dzieci diabła."
  ----------------
  Czy aby na pewno?
  "Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego:
  Wniosek?
  Klucz do rozwiązania problemu z dziećmi diabła na Ziemi - przyniósł sam Jezus Chrystus a polega on - nie na tym aby kogokolwiek likwidować fizycznie - (człowiek nie ma szans z Szatanem) tylko na tym aby swoim postępowaniem uczynić dzieci diabła - bezsilnymi.
  Po prostu nie ulegać kuszeniu, podjudzaniu, kłamstwu, etc.
  Wzór dla Polski - Polska!
 • @Oscar 08:41:29
  Panie Oskar - nie dokona Pan prawidłowej analizy historycznej bez czynnika jakim są dzieci diabła.
  Czynnikiem wszelkich nieszczęść na tej Ziemi jest podjudzanie i zaczęło się ono od podjudzania poddanych na króla a obecnie mamy podjudzanie ludzi chorych (zboczeńców seksualnych) na ludzi zdrowych.
  Wniosek?
  Bez podjudzania - następuje ewolucyjnie asymilacja - i gdyby nie owo podjudzanie (zawsze przez jednych i tych samych) w wyniku której mieliśmy II WŚ - to na Wołyniu wszyscy mówiliby obecnie po Polsku, wszyscy byliby z tego dumni i żyli w zgodzie.
  Wzór dla Polski - Polska!
 • Jak obawiam się tego, że
  te - tzw.reformy dokonywane przez magdalenkową ferajnę pod różnymi szyldami - mają na celu wprowadzanie permanentnego zamętu w oświacie i tyle.
  Wniosek?
  Jedno wiemy na pewno - okupantowi okupującemu atrapę Polski - nie są do niczego potrzebni - gruntownie wykształceni tubylcy.
  Reforma oświaty w części sfinansowana przez samorząd cz. 1-2
 • To nie tak!
  "To nasze państwo i winniśmy je traktować jak Żydzi traktują swój Izrael, syjonistyczną ziemię obiecaną. Naszą ziemią obiecaną jest Polska, nasza Polska. I traktować ją winniśmy jak Żydzi swój Izrael."
  ------------------
  Dlaczego nie tak?
  Ano dlatego, że gdyby wszyscy Żymianie z całego świata osiedlili się w dzisiejszym Izraelu - to Izrael ten - nie przetrwałby ani dekady.
  Żymianom potrzebny jest dzisiejszy Izrael jako - dziupla. Dziupla w znaczeniu złodziei samochodów.
  Izrael dla Żymian to cała Ziemia! Cała Ziemia nie wyłączając z tego terenów dzisiejszej - atrapy Polski.
  Wniosek?
  Czy Autor nie raczył zauważyć, że jednostronna wojna czarciego pomiotu z ludźmi stworzonymi przez Boga - nasila się? Nasila się do tego stopnia, że ludzi chorych (zboczeńców seksualnych) nie leczy się - tylko napuszcza się ich na ludzi zdrowych. Stawką w tej wojnie jest depopulacja o miliardy istnień - odczłowieczenie człowieka - zrównanie go ze zwierzętami - aby potem traktować go tak - jak traktuje się muchę owocówkę.
  Wzór dla Polski - Polska!