Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze demonkracja

 • Ten portal za sprawą niejakiego
  Zawiszy Niebieski - zamienia się w GazWyb. Nie można opętania mieszkańców Gdańska przez Szatana postrzegać w pozytywnym świetle. Jak można - z pogrzebu demokraturowego gangstera, zwolennika sprowadzania tutaj kolorowych, pontonowych inżynierów i mikrobiologów, czynnego budowniczego Sodomy i Gomory, zwolennika mordowania dzieci w łonach ich matek, etc.- robić jakąś ohydę. No jak? Opamiętaj się Autorze! Życie na ziemi to jak mgnienie oka - więc czy opłaci się tutaj służyć Szatanowi i jego pupilom? Czyż nie jest ohydą wynoszenie pupila Szatana na ołtarze - którego po owocach już poznaliśmy?
  Refleksje na spacerze po Gdańsku w czasie mszy pogrzebowej
 • Żarty, żartami - ale
  nie jest już żartem to, że żymianie wcześniej jak później powrócą do metod przetestowanych przez Hitlera, Stalina, Banderę, Pol Pota, Mao, etc. Inaczej nie da się zakończyć nieludzkiego projektu jakim jest Eurokołchoz.
  Obozy koncentracyjne dla pisowców
 • Autor nie zaznaczył, że
  ta likwidacja gangstera Adamowicza była bardzo widowiskowa - jakby skierowana do innych wtajemniczonych z przesłaniem - uważajcie - z nami nie ma żartów.
  Wniosek?
  Gangster Adamowicz w jakiś sposób zdradził swoich mocodawców i stąd to spektakularne, jakże widowiskowe jego zarżnięcie - ku przestrodze - innym wtajemniczonym.
  Teoria spiskowa zamachu na prezydenta Gdańska
 • Dopiero w ferworze walki maski
  z obleśnych pysków spadają i okazuje się, że PO i PiS to dwie strony złego szeląga brzęczącego do teraz na magdalenkowym stole z menorą na jego blacie.
  Zabójstwo prezydenta Adamowicza.
 • @Paulus Aquarius 11:57:02
  Ja nie neguje szczebla na jakim znajduje się dzisiejsza informatyka czy nauka w ogóle. Czy programy komputerowe będziemy nazywać bardziej lub mniej - sztucznie inteligentnymi? Czy chcemy swoje zady pchać na boski tron i humanizować swoje technologiczne osiągnięcia w postaci np. robotów a tym samych dehumanizować człowieka?
  CZY DO ERY TECHNOLOGICZNEJ PRZEJDZIEMY BEZBOLEŚNIE ?
 • Dość tego! Nie użuwajmy terminu
  - sztuczna inteligencja - bo czegoś takiego nigdy nie będzie. Możemy mówić o coraz doskonalszym pisaniu programów komputerowych w wykorzystaniem tychże komputerów do rozszerzania wspomnianych programów w ramach wcześniej napisanego programu. Jednak dopiero zaczipowanie wszystkiego z człowiekiem na czele daje nowe możliwości kontroli świata - ale nie jest to sztuczna inteligencja.
  Wniosek?
  Żymianie przecież trzęsą światem od tysięcy lat, nawet Syna Boga Ojca ukrzyżowali i wcale do tego nie potrzebowali jakiejś sztucznej inteligencji czy komputerów z oprogramowaniem - nie z tego świata.
  CZY DO ERY TECHNOLOGICZNEJ PRZEJDZIEMY BEZBOLEŚNIE ?
 • Co też oni tam przemycają?
  Pewnikiem tych czarnych i beżowych, młodych byczków z Afryki przemycają w kontenerach specjalnie do tego przystosowanych. Dzisiaj czarny i beżowy to broń wymierzona w biała rasę.
  Bagdad: Tajna kwatera Głębinowego Rządu USA
 • Efekt jest tego taki, że za jakiś
  krótki czas - mało kto - dożyje do siedemdziesiątki - i o to w tym wszystkim chodzi.
  Statystyczny Kowalski zjada 2 kg rocznie chemii w jedzeniu
 • Przecież te USA
  zawłaszcza Białe USA - są niszczone przez szatański pomiot już od dawna a są niszczone równolegle z Białą Europą. W RPA (wcześniej w Zimbabwe) - już szatański pomiot pozamiatał. Dlatego USA jeżeli upadną - to upadną zgodnie z planem szatańskiego pomiotu.
  Wniosek?
  Ewentualny upadek USA wcale nie znaczy automatycznie jakiegoś istotnego osłabienia szatańskiego pomiotu. Ponadto tak naprawdę nie ma już USA - jest tylko pies, którym szaleńczo wywija jego ogon. Pies - który zapamiętale gryzie na oślep - ludzi stworzonych przez Boga i gotów jest zagryźć sam siebie - jeżeli dostanie taki rozkaz od Szatana.
  Globalizm – lepsza okropna śmierć niż okropności bez końca
 • "Dlaczego USA wycofują się z Syrii?"
  Ano dlatego - żeby za jakiś czas przyjść na gotowe. Pamiętajcie - jeżeli USA wyjdzie z Europy - to tylko po to aby dokonała się tu jatka - a oni potem przyjdą na gotowe.
  Dlaczego USA wycofują się z Syrii?
 • CCCP i USA
  to szczęki kleszczy w kosmatych łapach dzieci Szatana a w szczekach tych ludzkość stworzona przez Boga.
  Wniosek?
  Autor popełnia błąd - jakoby szczęki w/w kleszczy były niezależne od siebie oraz niezależne od kosmatej łapki w której spoczywały - a tak nie jest. Szatan i jego ziemscy pupile nie są idiotami. Radzę Autorowi obserwować dzisiejszą Rosję - i to jak ją obecnie wykorzystuje i wykorzystywać będzie nadal owa kosmata ręka - co to wspomniane kleszcze ściskała.
  Na rocznicę urodzin i zgonu Związku Sowieckiego
 • Nie do końca.
  "Tzw. Materia – istnieje od zawsze jako „martwa” forma energii."
  ===============
  Materia to jeden ze stanów skupienia energii ale nigdy - martwa forma energii. Energia bez względu na swój stan skupienia nigdy nie jest martwa. Energia jest nieśmiertelna.
  Wniosek?
  Może określenie - stan skupienia energii - nie jest do końca trafiony - ale nikt wcześniej nie sformułował tego fenomenu ani nie określił - ile stanów skupienia posiada - energia.
  AMEN -Autobiografia Naukowa-Odc.28
 • Szkopół
  w tym, że zdecydowana większość tubylców nie ma pojęcia jakie są te obowiązki wynikające z racji bycia Polakiem. Programy szkolne układają wrogowie Polaków. Media są w rękach wrogów Polaków. Dlatego zamiast wpajania dzieciom obowiązków - jakie na nich ciążą z racji bycia Polakami mamy wpajanie im pedalstwa, genderyzmu i wielu innych piekielnych dopustów.
  Wniosek?
  Okupant w Polakach zwalcza te obowiązki w samym zarodku i na bieżąco. Stan obecny jest taki, że nie ma komu przekazaać/wpoić dzieciom rzeczonych obowiązków.
  Na koniec - podstawowy obowiązek każdego człowieka (nie tylko Polaka) - to mieć świadomość, że Ziemię - póki co - musi on dzielić ze żmijowym plemieniem! Dopiero ta świadomość czyni z ssaka z grupy naczelnych - człowieka.
  Jestem małpą - więc mam obowiązki małpie.
 • Bez podjudzania
  Szatan wraz ze swoim ziemskim pomiotem - jest bezbronny.
  Cicha Noc...
 • Tak.
  "...w danym społeczeństwie powinien dominować jeden system etyczny..."
  =======
  Tak właśnie jest - dopóki w danym społeczeństwie nie pojawi się - choćby jeden ten - co to jego ojcem jest - diabeł.
  FŻP: religia ma służyć etyce..
 • Tak, tak -
  "...50 lat temu, w podobnych okolicznościach, w gazecie mediolańskiej La Notte, można byłoby przeczytać: «Do zbrodni doszło w nędznym środowisku zboczeńców»..."
  Wygląda na to, że w/w środowisko rządzi dzisiaj i eurokołchozem i USA - z nadania tych co to kiedyś wrzeszczeli - ukrzyżuj Go, ukrzyżuj Go!
  Blondet o «bohaterach» ze Strasburga...
 • Zgadzam się z Autorem poza
  tzw. demokraturą, która jest równią pochyłą do Piekła a którą stworzył sam Antychryst. Tzw. demokratura jest zarządzana przez dzieci diabła a celem tego szatańskiego przedsięwzięcia jest przerobienie ludzkości stworzonej przez Boga na szatańskie odchody.
  ----------
  Na koniec - Jezus Chrystus nigdy nie zalecał ludziom tzw. demokratury!
  Co MY, Nasz Świat dostał w Betlejem?
 • Francja - to nie tyle wydmuszka
  co szatańskie odchody. Oni naprawdę wierzą w to:
  Liberté, Égalité, Fraternité, ou la Mort - a to właśnie przy pomocy tego hasła wykolejono kiedyś cywilizację białego człowieka.
  Wniosek?
  Dopóki Francuzi nie skupią się wokół Jezusa Chrystusa z pominięciem Watykanu bo i tam Szatan się zagnieździł, dopóki nie wstawią wykolejonej tam cywilizacji w boskie koleiny - dopóty pupile Szatana będą nimi wywijać - jak wywijają choćby i Ameryką i innymi narodami.
  Żołte kamizelki to bunt francuskiej klasy średniej.
 • Powiem tak - chrześcijaństwo jest podgryzane
  przez pupili Szatana od jego zarania. Wtórują im pożyteczni idioci czyli szabesgoje. Jezus Chrystus przybył na Ziemię głównie po to aby ostrzec ludzkość przed żmijowym plemieniem - co w praktyce oznacza - jak postępować z pupilami Szatana - których po owocach poznacie - aby nie dać się przerobić na szatańskie odchody. Biblia została przenicowana w celu dostosowania jej do potrzeb - właśnie pupili Szatana. Dlatego każdy człowiek sam od siebie - stając przy Jezusie Chrystusie - własnym rozumem musi odtworzyć sposób postępowania z pupilami Szatana - aby ci stali się bezsilni. To jest możliwe - bo Bóg człowiekowi nie wyznacza niemożliwych zadań do spełnienia. Zacząć należy od tego - nie dać się podjudzać pupilowi na swoich bliźnich czyli ludzi stworzonych przez Boga, nie wierzyć kłamcom po raz kolejny i nie dać się kusić. Na koniec - tak naprawdę - pupil Szatana wszelkie zło nas niszczące - czyni naszymi rękami.
  Chrześcijaństwo? A co to?
 • Niemcy mają w Niemczech tyle
  do gadania co Polacy w atrapie Polski więc mówmy żydo-szkopy a nie Niemcy - bo to jest zasadnicza różnica.
  Ruch Prawdziwa Europa zakłada stypendysta Fundacji Adenauera