Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze demonkracja

 • Pieprzenie o gorącej wojnie
  USrahella z Rosją ma przykryć już toczącą się jednostronną wojnę pupili szatana z ludźmi stworzonymi przez Boga w Europie - gdzie bronią przeciw białym w kosmatych łapach tychże pupili Szatana są kolorowi.
  Rosja kontra NATO
 • Tylko Izrael
  nie zostanie etnicznie zmiksowany - to chyba jasne. Natomiast nasycenie kolorowymi atrapy Polski będzie wprost proporcjonalne do nienawiści - jaką pałają tutaj do tubylców - polskojęzyczne dzieci Szatana. Polski nie ma już od dawna - więc przyszedł czas na mieszkających tu Palaków.
  "Rów w którym płynie mętna rzeka ..."
 • Kto da głowę, że
  PiS nie wydalił tej Kozłowskiej po to aby dalszy ciąg tego show odbył się z większym przytupem w niemieckim parlamencie?
  Niemcy od dzisiaj ponownie jawnym wrogiem Polski
 • Aby trzebić i dymać
  ludzkość - pupile szatana zapodają jej coś na wzór tabletki gwałtu. Antidotum na tę swoistą tabletkę gwałtu jest internet - więc jeżeli i to antidotum ludziom odbiorą - to biada rodzajowi ludzkiemu. Biada!
  STOP Acta 2
 • To tylko sprawiedliwość
  zwyciężyła. Chodzi o to, że dziadziusiowie tych najważniejszych z samolotu mordowali kiedyś i zza biurek i osobiście milionami - mądrzejszych Rosjan a potem mądrzejszych Polaków. Na skutek tego zapanowało potem i w Rosji i w Polsce dziadostwo - które to dziadostwo zabiło tych w samolocie i tyle. Kij miał, będzie mieć i ma nadal - zawsze dwa końce.
  Dla Polski żyli, dla Polski pracowali
 • Nie chcą kościoła - będą
  mieć meczety i nikt ich nie będzie pytać o zgodę.
  Przebudzenie?
 • Ameryka - to masoński
  projekt - chociaż założycielom owej Ameryki mogło wydawać się inaczej - a wynikało to ze stopni wtajemniczenia. Jednostronna na razie - walka pupili Szatana z ludźmi stworzonymi przez Boga trwa od zawsze. Pupile wykańczali niemal każdą wielką cywilizację a dzisiaj wykańczają naszą - czyniąc jednocześnie z ludzi tylko ssaki z grupy naczelnych - żeby nie powiedzieć - bydło.
  W baśniowej krainie demokratycznych Stanów Zjednoczonych
 • Mleko już się rozlało.
  Wskrzeszenie banderlandu przez grandziarzy zza wielkiej wody jest zbrodnią na Polsce i Polakach tej wagi - co oddanie po II WŚ Polaków - bolszewikom.
  Od zawsze mamy alternatywę:
  albo Polska albo Ukraina - tertium non datur.
  Stanisław Srokowski: Co zrobimy z Ukraińcami?
 • Kto?
  "Kto ponosi główną winę za zdestabilizowany Bliski Wschód?"
  Koniec cytatu.
  No dobrze - to kiedy Izrael stanie się wielki?
  Ano wtedy - kiedy wszystkie większe kraje od niego - staną się mniejszymi włącznie z USA - i nie chodzi tutaj o wielkość terytorialną a wszelakie możliwości danych tubylców.
  Czekamy na Teheran
 • Eurokołchoz stworzono
  po, to aby wyniszczyć Europę i jej cywilizację a nie odwrotnie.
  Wniosek?
  Eurokołchoz rozpadnie się w sposób planowy tylko wtedy - kiedy przyspieszy on wyniszczanie Europy - inaczej - prędzej dzieci Szatana utopia Europejczyków we krwi.
  Widmo rozpadu Europy
 • Gra idzie o to
  żeby Assad wygrał ale w taki sposób aby Syrią rządziła nie tyle Rosja co rezydujaca w Rosji V kolumna korzennych.
  Syria: nadchodzi kulminacja
 • Pupile Szatana
  nie po to obracali i obracają tam Syrię, Irak, Libię, etc. w perzynę przy tym kolorując Europę na czarno aby teraz na powrót wszystko było po staremu. Pupile Szatana tam nie odpuszczą - więc spokoju, ładu i ludzkiej szczęśliwości tam nie będzie.
  Zakończyć wojnę przeciwko Syrii
 • @Zbigniew Jacniacki 10:18:54
  Zbrodnia banderlandu może być porównana tylko do zbrodni oddania w pacht bolszewikom Polski po II WŚ. Poza tym zgoda.
  Kult nienawiści do Rosjan jest zbrodnią wobec Polaków
 • Największą zbrodnią wobec Polaków
  w XXI wieku - nie jest odgórna nienawiść do Rosji tylko stworzenie przez grandziarzy zza wielkiej wody - banderlandu - i odgórna, szatańska miłość do niego. Ów banderland to mina podłożona pod polskie zady, którą może kiedyś zdetonować Niemiec za zgoda w/w grandziarzy.
  Kult nienawiści do Rosjan jest zbrodnią wobec Polaków
 • Kto rządzi
  atrapą Polski - wiadomo. Nie wiemy tylko na 100% czy szarpanie ruskich nogawek przez polskojęzycznych - odbywa się za zgodą naprawdę rządzących Rosją. Takie pytanie należy postawić - ponieważ rosyjskie służby specjalne wiedzą więcej o rządzących obecnie atrapą Polski - niż oni sami wiedzą o sobie. Wszystkie mikrofilmy ze spalonych akt SB czy razwiedki wojskowej są w Moskwie. Tak więc - gdyby Moskwa chciała obnażyć obecnych rządzicieli atrapą Polski - obnażyłaby ich bez żadnego wysiłku.
  Wywiad ambasadora Rosji
 • Nie po to kiedyś
  USrahell rozpirzył Irak - aby ten teraz - w niezależną od dzieci Szatana - demokraturę się bawił. Słowem - podłoży się bombki kiedy trzeba i gdzie należy - to ten wygra, który ma wygrać.
  Z braku Iraku
 • Hieny cmentarne?
  Banderowcy to patrioci - którzy nie zaprzestają walki z Polakami - gdy ci są już przemienieni przez czas i ziemię - w garść kości.
  Lwów: hieny cmentarne okradają groby polskich żołnierzy!
 • "Czy RODO wyrzuci religię ze szkoły?"
  Nie!
  Prędzej dzieci będą uczyć na religii, że np. homoseksualizm to coś normalnego - godnego do naśladowania.
  Czy RODO wyrzuci religię ze szkoły?
 • @miarka 10:32:38
  "Tym razem to już wyraźnie sobie przeczysz.
  Demokracja wymaga aktywności, kontroli władzy, walki o jej moralne oblicze, o prawdziwą świadomość rzeczywistości."
  Czyli ludzie nie dorośli do tzw. demokracji - oprócz oczywiście @miarka.
  No cóż - wygląda na to, że Napoleonów w domach wariatów - będą wypierać demokraci z krwi i kości.
  Przyszłość demokracji
 • @miarka 22:21:19
  "Ta nasza iluzja mentalna pozostaje wyłącznie w randze snu. - Dobrego, złego, abstrakcyjnego, ale snu."
  Ci co chcieli obudzić drugich - ze snu jak wyżej - zazwyczaj spotykali się z seryjnym samobójcą. Lewactwo ostatnio protestujące w Bawarii, że Merkel nadal nie przeprowadza Afryki bez ograniczeń do Niemiec - czy to też sen wariata?
  Na koniec - to @miarka pisze tu peany na cześć tzw. demokracji z męskim, wielofunkcyjnym odbytem na fasadzie - będąc we śnie? Czy @miarka nie zdaje sobie sprawy, że jest zainfekowany/zainfekowana przez dzieci Szatana?
  Przyszłość demokracji