Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze demonkracja

 • Nie!
  "Jeśli treść ujawnionej przez red. Michalkiewicza notatki MSZ w sprawie ustawy 447 jest prawdziwa, to sprawa wyczerpuje znamiona co najmniej zdrady dyplomatycznej."
  ------------
  Obecnie - czy tubylcy tego chcą czy też nie chcą - mają Polin - chociaż jeszcze nieoficjalnie - ponieważ Polskę ostatecznie zamordowano w ubiegłym wieku. Wobec powyższego nie ma żadnej zdrady dyplomatycznej. Jest natomiast sierocy los - sierot po zamordowanej Polsce - i nic więcej.
  Zdrada i co dalej?
 • @Ślepa Mańka 02:46:06
  To prawda - z drugiej strony Iran dobrze wie nie od dzisiaj, że Rosja nic takiego nie zrobi Izraelowi coby mu szkodziło. Prędzej zaszkodzi sobie (Rosjanom) niżby miała zaszkodzić Izraelowi.
  Wniosek?
  Być może Iran wcale nie jest zdziwiony, że Izrael bombarduje do woli jego przyczółki w Syrii - przy biernej postawie Rosjan.
  Wniosek?
  Taka ciuciubabka, żeby nie powiedzieć dom wariatów. Podejrzewam, że i w Iranie - Izrael ma swoją V, wpływową kolumnę - i to za jej sprawą wojska irańskie znajdują się w Syrii - także i po to - aby Izrael mógł je bezkarnie likwidować.
  W oczekiwaniu na irański szach-widziane z USA
 • Rzeczywiście - ryzykowna jest obecna polityka
  Izraela - bo obnaża ona Rosję i wobec Syrii i wobec Iranu. Rosja na bliskim wschodzie pełni rolę tej baby - co to ją diabeł posyła, kiedy sam nie może.
  Wniosek?
  Ani chybi - Iran rozgryzł rolę Rosji na Bliskim Wschodzie i Izrael o tym wie - więc musi tam nastąpić jakieś przesilenie - bo nie można w nieskończoność udawać. Rosja jako - agent USrahella - jest tam spalona!
  W oczekiwaniu na irański szach-widziane z USA
 • Wygląda na to, że
  dzieciom diabła na Ziemi zostało tylko czerpanie piekielnej mocy z palących się kościołów.
  Wielki Tydzień na wspaniałym Zachodzie
 • Dlaczego?
  "O tym prostym rozwiązaniu mówimy od lat, a jednak żaden rząd go nie wprowadza.
  Dlaczego? "
  ----------------
  Ano dlatego, że zakłócałoby to cały wysiłek czarciego pomiotu - aby ludzi zrównać ze zwierzętami i tak ich potem traktować.
  Jest socjalizm – jest strajk
 • Jeszcze jedno.
  Faktycznie - to wygląda tak, że cała magdalenkowa ferajna gra na PiS - aby ten wygrał wysoko nadchodzące wybory. Schetynesku i pozostali - co chwila odgraża się, że a to przyjmie kolorowych a to chce od zaraz zrezygnować ze złotówki a to zboczeńców z odpowiednim namaszczeniem będzie w goły zad całować a to jest za wytycznymi WHO - co to masturbacji chcą dzieci w przedszkolu już uczyć, etc.
  Ujawnić tajne negocjacje
 • Spokojnie!
  Pytam się grzecznie - czy czarci pomiot rozpirzając kompletnie PRL - a jednocześnie zostawiając Polaków w skarpetkach potrzebował jakiegoś ciągu cyferek - choćby w konfiguracji - 447? Czy czarci pomiot łupiąc potem Polaków po 1989 roku na niebotyczne sumy - potrzebował - jak wyżej?
  Wniosek?
  Moim zdaniem te cyferki - 447 - mają jakiś szerszy zasięg przekraczający granice atrapy Polski. Niebawem dowiemy się - o co chodzi.
  Ujawnić tajne negocjacje
 • "KRACH DOPIERO ZA 3 LATA?"
  Znamy tylko jedno uwarunkowanie - kiedy czarci pomiot może wygenerować krach - a jest nim odpowiednie nasycenie wszystkich państw - gdzie liczebnie dominuje jeszcze biały człowiek - kolorowym, młodym elementem - najlepiej kryminalnym elementem. Wtedy wspomniany krach będzie wyraźnym sygnałem do rzezi białych - bo biali będą już kompletnie rozbrojeni a kolorowi niekoniecznie.
  Wniosek?
  Czarci pomiot może oczywiście ów krach wygenerować wcześniej lub później - bo przecież nikt z ludzi stworzonych przez boga nie siedzi w głowie samego Belzebuba.
  KRACH DOPIERO ZA 3 LATA?
 • Zgoda z Autorem - jednak
  problem jest o wiele poważniejszy. W ostatnich dwóch wiekach nasiliła się jednostronna wojna czarciego pomiotu z ludzkością stworzoną przez Boga. Nabiera ona rozmachu - ponieważ wzrasta stopień niepojętego ubezwłasnowolnienia człowieka w tym szczególnie białej rasy. Doszło do tego, że stopień ubezwłasnowolnienia białej rasy jest tak ogromny, iż czarci pomiot mógł bez ogródek - przystąpić do likwidacji owej, białej rasy - czego jesteśmy naocznymi świadkami - począwszy od I WŚ.
  Wniosek?
  Czarci pomiot wykończył na przestrzeni tysięcy lat wiele wielkich cywilizacji i teraz wykańcza właśnie naszą. Ale to nie wszystko - bo jednocześnie czarci pomiot upodla człowieka - sprowadzając go poniżej zwierząt - bo w ten sposób może tylko walczyć z Bogiem.
  Słowem - na świecie wszystko już było - i dopóki każdy z nas - sam od siebie - nie nauczy się postępować z dziećmi diabła - cykl wyniszczania cywilizacji przez czarci pomiot będzie trwać. Na koniec najważniejsze - Jezus Chrystus przybył na Ziemię po to aby z jego nauk czerpali moc ludzie - tymczasem nauki te przenicował pod siebie czarci pomiot i to on czerpie teraz moc. Należy to odwrócić - każdy sam w sobie i niezależnie od innych - bo po to Bóg dał nam rozum i wolna wolę.
  Notre Dame – WTC – apokalipsa – ?
 • "A może by tak szczerze?"
  Jeżeli szczerze - to cała ta tzw. demonkratura - to rodzaj kaftana z długimi rękawami przygotowana przez czarci pomiot - dla ludzi stworzonych przez Boga.
  Wniosek?
  Czarci pomiot w tzw. demokraturze czuje się jak ryba w wodzie - bo pod siebie ją skroił.
  A może by tak szczerze?
 • Problemem człowieka
  stworzonego przez Boga jest to, że dzieli on Ziemię z czarcim pomiotem i nie nauczył się pomimo pobytu na Ziemi Jezusa Chrystusa - postępować tak z owym czarcim pomiotem - aby ów pomiot uczynić bezsilnym. Bóg nie wymaga od nas rzeczy niemożliwych - wiec na początek:
  1. Nauczmy się poznawać ich po owocach.
  2. Bądźmy odporni na podjudzanie.
  3. Bądźmy odporni na kuszenie.
  4. Nauczmy się żyć w totalnym kłamstwie serwowanym nam przez czarci pomiot - tak aby to czarci pomiot dławił się swoim kłamstwem skierowanym do nas.
  Wniosek?
  Ludzie prowadzili wojny od zarania ludzkości - kiedy jeszcze nie było szkół w ogóle - bo ludzie owi - także od zarania - dzielą Ziemię z dziećmi diabła.
  Edukacyjna ludożerka
 • Jedno co wiemy w tej
  bulwersującej sprawie - to pewność, że tę prowokację (w przypadkowy pożar ni wierzę) wykorzysta czarci pomiot do przyspieszenia zagłady naszej cywilizacji i nas samych.
  Nie wiemy natomiast - czy pożar ten odmieni Francuzów - zwłaszcza tych opętanych przez Szatana a opętanie to objawia się dzisiaj tzw. lewactwem. Jeżeli nie odmieni - to czeluście Piekła czekają.
  Cicha wojna z potrójnym wrogiem, czyli nie tylko Notre Dame
 • Z jakichś powodów światowy, czarci pomiot
  zlecił właśnie opracowanie ustaw PiS-owi aby liczbie 447 stało się zadość. Dlatego cała ta tzw. opozycja robi wszystko aby PiS wygrał wysoko wybory.
  Wniosek?
  Kto wie czy to nie PiS (jego kierownictwo) był pomysłodawcą golenia tubylców na liczbę 447 a światowy, czarci pomiot temu przyklasnął i uruchomił demonkraturowe procedury w USrahellu.
  U447 JUST: PiS ukrywa prawdę w sprawie żydowskich roszczeń
 • Tzw. judeo-chrzescijaństwo
  też ewoluuje nie nie wystarczy już nadstawianie drugiego policzka - bo teraz trzeba będzie i d*pę pedałowi nadstawić.
  Wniosek?
  Judeo-chrześcijaństwo znaczy tyle, że jak już zamordowaliśmy Syna Boga Ojca - Jezusa Chrystusa - to teraz bierzemy się za upodlanie i mordowanie ludzi przez Boga stworzonych.
  Panie prezydencie, nie jesteśmy judeo-chrześcijanami?
 • To nie tak
  "Konsekwencje sojuszu Polski z międzynarodowymi bandytami"
  -----------------
  To jest sojusz bandytów polskojęzycznych z międzynarodowymi bandytami - ponad głowami Polaków - a wymierzony w tychże Polaków.
  Wniosek?
  Pozostaje tylko niewiarygodna nienawiść czarciego pomiotu do Polaków, której nie da się racjonalnie wytłumaczyć. Czasami myślę sobie, że ta nienawiść jest powodem ratowania przez Polaków - Żydów w czasie II WŚ - bo Piekło nie znosi żadnej niesubordynacji. Ponadto to czarci pomiot mordował Żydów - rękami Hitlera w ramach tzw. eugeniki społecznej.
  Konsekwencje sojuszu Polski z międzynarodowymi bandytami
 • Judeo-chrześcijaństwo
  to oksymoron sam w sobie.
  Wniosek?
  Diablisko za Jezusa Chrystusa się przebrało i owieczki do Piekła prowadzi.
  Red. Michalkiewicz demaskuje zdradę!
 • Mamy tutaj do czynienia
  z etapami mądrości, które czarci pomiot funduje ludzkości zaczynając zawsze od białej rasy. Był etap mądrości, gdzie hołotą czarci pomiot mordował królów i arystokrację - rewolucja antyfrancuska a potem Lenin w Rosji. Następnie był etap - gdzie tzw. klasę robotniczą przeciwstawiano reszcie danego narodu - czyli tak naprawdę była to konserwacja pierwszego etapu mądrości. Obecnie mamy trzeci etap mądrości - gdzie czarci pomiot likwiduje białą rasę w ogóle przy użyciu pozostałych ras.
  Wniosek?
  Obecny stan białej rasy jest tak tragiczny, że aby uratować w ogóle jakąś część owej białej rasy - należałoby bardzo wielu białych resocjalizować drastycznymi metodami - na co nie pozwoli czarci pomiot. Czarci pomiot doprowadził cywilizację białego człowieka do takiego stanu, że tak naprawdę uzasadnił likwidacje białej rasy - wśród kolorowych.
  Jak marksiści przejęli Holandię
 • Biały człowiek nie tylko we Francji
  ale i na świecie jest tak dalece zniewolony, że nieważne jest czy Notre Dame płonie zgodnie z planem czy też nie.
  Wniosek?
  Tak naprawdę - to płonie biały człowiek wraz ze swoja cywilizacją i to wszędzie na świecie.
  Nasza Pani płonie
 • Zgadzam się w pełni z Autorem
  i dodam najistotniejszy fakt w tym temacie. Otóż niedawno grandziarze zza wielkiej wody wskrzesili na odwiecznych ziemiach polskich - Banderland. Jest to sku*wysyństwo najwyższego kalibru porównywalne tylko z niegdysiejszym oddaniem w pacht Polaków - bolszewikom po II WŚ.
  Wniosek?
  Grandziarze zza wielkiej wody są wrogami całej ludzkości stworzonej przez Boga - w tym Polaków - szczególnie. Szczególnie Polaków i musi być jakiś powód tej nienawiści - o którym dzisiejsi Polacy nie maja już pojęcia.
  Dlaczego Polska jest słaba?
 • Co zawdzięczamy tragedii Titanica?
  Ano jego ciągle grającą orkiestrę.
  107. rocznica zatonięcia "Titanica"