Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze czerwony baron

 • @MacGregor 17:19:56
  "W planach niemieckich Ukraina..." Za kilka lat Połabie będzie częścią Polski i będzie granicą oddzielającą islamską dzicz od umiarkowanie cywilizowanej Polski, no chyba że niemaszków opanuje teutoński wqrw i zrobią ze śniadymi porządek, chociaż szczerze mówiąc szanse na to są niewielkie. Ukraińcami można się nie przejmować bo oni sami nie wiedzą kim są i kim chcą być. Budowanie Ukrainy na fundamentach banderowskich ma taki sam sens jak budowanie Polski na pamięci o kaczce po smoleńsku.
  Rozmawiałem z Ukraińcem o wojnie na Ukrainie...
 • przecież
  prawdę napisał. to są kozojebcy, gwałciciele, trutnie, szarańcza, nieroby to po pierwsze. a po drugie ta afrykańska zaraza nawet obok uchodźców nie stała. a ja od siebie dodam więcej - muzułmanie to nie ludzie tylko zombiaki...
  O głupocie, pogardzie i nienawiści - 23.06.2017.
 • @Husky 21:02:02
  to są akurat szyici. którzy trzody nie robią.
  "Przerażający atak terrorystyczny"
 • zwykły
  incydent drogowy. nie ma o co bić piany :) jeden turban do piachu? - mało trochę...
  "Przerażający atak terrorystyczny"
 • @Husky 00:06:18
  serio?
  Sponsorowanie terroryzmu?
 • @Husky 00:05:13
  i tak wszyscy wiedzą że są to szekle 8-))))
  Sponsorowanie terroryzmu?
 • @Husky 22:42:52
  serio tą kozojebską szmatę wstawiłeś. serio, taki głupi jestes??? nie, no wiem że głupi jestes ale mimo wszystko wroga usa wstawiac nie powinieneś. chyba że!!! pensję w szeklach a nie dolarach dostajesz
  Sponsorowanie terroryzmu?
 • Cały problem
  polega na tym, że Katar zapłacił okup dla szyitów - walczących z wahabitami, a tak kochana przez ciebie arabia saudyjska (bo wspierana przez żydów z usa, tak samo zresztą jak komunizm i nazizm) i reszta kundli wspiera wahabitów odpowiedzialnych za terroryzm. Moglismy mieć Jamał2 i czerpać z tego korzyści (1mld$ rocznie za sam transfer gazu) ale żydki z solidarności, sld i od kaczora bardziej interesowały się dobrem ukrainy i litwy. Efekt mamy taki że powstaje też 2 tyle że nord stream... polklaskaj se po pindolku kundelku bo jest zajebiście... usa rulez, tyle że po polskim trupie...
  Sponsorowanie terroryzmu?
 • @Husky 19:44:34
  na pewno ruskie szpiony, przecież wiadomo że ukraińcy kochają polaków i by tego nie zrobili. kochają bardzo mocno, od tylca...
  Trump: 9 dni, które wstrząsnęły światem…
 • No strasznie krwawy był gen. Wojtuś.
  56 śmiertelnych stanu wojennego. W Polsce w wypadkach drogowych ginie dziennie około 7 osób... Oczywiście te 56 ofiar to o 56 za dużo nie mniej jednak mówienie o krwawym reżimie jest lekko... A na koniec pytanie, a w czym ci przeszkadza czystka "antysemicka"? Czyżbyś swoich żałował ? 8-)))
  3 rocznica śmierci W.Jaruzelskiego
 • Ogólny koncept jest dobry
  niestety wykonanie fatalne. Maciarewicz się miota jak kundel którego oblazły pchły. Rzucił wszystkie środni na weekendowe wojsko a regularna armia wciąż niedofinansowana i na starym sprzęcie. Miał być wspierany polski przemysł zbrojeniowy ale karabiny dla ot zakupiono u Finów, helikopterów transportowych i szturmowych nadal nie ma, amunicji do czołgów nadal nie ma. Nie ma też linii do produkcji prochu wielobazowego, nie jesteśmy w stanie wyprodukować od podstaw żadnego poważnego sprzętu typu czołg czy działo samobieżne. Problem też jest ze środkami, chociaż akurat ten problem można bardzo łatwo rozwiązać poprzez uwolnienie dostępu do broni - lepiej to zrobić w ten sposób niż nakładać coraz to nowe podatki - dzięki temu PGZ ma gotówkę za sprzedaż a państwo VAT, który w całości można przeznaczyć na modernizację i rozwój wojska. Co więcej, w przypadku agresji z zewnątrz mamy kilka milionów dodatkowych i "darmowych" luf.
  Inne spojrzenie na Macierewicza
 • @czerwony baron 20:01:23
  tak dodam jeszcze tylko że po za żydowskimi, pressssstytutkowskimi naganiaczami, nikt specjalnie zajęciem krymu przez putina się nie przejął. znaczy przejęli sie bo okazało się że ruskie sołdaty nie chodzą w waciakach i walonkach a krym zajęty został bez jednego wystrzału (co dla usa jest wyczynem niemożebnym - znaczy zajęcie kraju bez 1 wystrzału - wyjątek dla usa stanowi polska rzecz jasna ale kto by się tam przejmował żydowskimi niewolnikami)...
  Dlaczego Putin wkroczył na Krym?
 • @Talbot 19:34:37
  a po co? putin jest z wykształcenia geologiem i ekonomistą, liczyć potrafi. na ki ch. mu polsza, która będzie non stop przysparzała kłopoty? putin zajął krym ZE STRACHU bo prozachodnia ukraina to natowskie bazy na krymie a natowskie bazy na krymie to ping pong przy użyciu atomówek. proste? jakoś zielone ludziki na łotwie i w estoni nie hasają a powody by się znalazły.
  Dlaczego Putin wkroczył na Krym?
 • jakby co
  to ruskie lub chińczycy nie będą się bawić w wymianę ciosów atomowych tylko walną porządnie w kalderę yellowstone i jewmeryki niet :)
  Armagedon “Castle Bravo”.
 • pitolenie
  https://www.youtube.com/watch?v=GeLrKDAn1x8 jak się za łby wezmą to wzajemnie sie wykończą.
  Ratujmy Rosję!
 • chciałbym tylko
  zauważyć że to fornale z kosami bronili honoru rzeczypospolitej podczas gdy szlachta bawiła się w targowicę i walczyła o swe przywileje. to fornale w '39 stawiali opór socjalistom i żydokomunie podczas gdy szlachta zapodała tyły i zwiała przez zaleszczyki.
  Fornal i bez matury
 • che to prototyp maciarewicza.
  podobnie jak maciarewicz był psychopatą i czego się nie tknął to spieprzył. castro wykopał go z kuby, pisory z kolei kombinują jak się pozbyć maciarewicza :)
  Zbrodniarz Che Guevara, jego czyny i nadzieje
 • odnoszę wrażenie
  że dotarł do pana przekaz medialny ale nagrania już pan nie odsłuchał - a szkoda bo wtedy wątpliwości by pan nie miał. wytrzymałem 15 minut bo krew mnie zalała i gdyby wtedy ten koleś znalazł się jakimś cudem obok mnie to dziś byłbym oskarżony o zabójstwo. swoja drogą to ciekawe że pis przyciąga takich psychopatów.
  "Niechby pił i bił, ale żeby był"
 • @57KerenOr 12:01:29
  Eli, Eli, lama sabachthani - i tyle w temacie, chyba że uważasz że Jezus cierpiał na schizofrenię...
  300 proroctw
 • @czerwony baron 20:29:48
  i faktycznie mamy czym się chwalić. modlić się należy aby kaczyński faktycznie odnalazł rozum i uwalił psychopatę, szkodnika-sodomite -pedofila maciarewicza. być może bez tego idioty przetrwamy o ile nie jest za późno. sorki ale jeżeli polski minister na widok okupacyjnej armii cieszy się jak murzyn, który dostał blaszke to... POLSKA ma tyle zasobów (także ludzkich) że jest w stanie bez problemu obronić się przed każdym z sąsiadów. tyle że polscy politycy to idioci i tego nie wiedzą.
  Bój o atom