Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze strażnik nocy

 • @Prof. Nathanel 19:41:28
  Odpowiedź na pytanie 1: nikt, bo wyjazdu nie było.
  Odpowiedź na pytanie 2: też nikt (patrz wyżej).
  Wynik Wyborów Prezydenta 2010 sfałszowano?
 • @zygmuntbialas 09:05:44
  Bo Czesi mają czeskie władze, a my nie mamy polskiej władzy.
  "Jak przyjdą Ruscy, to chowajcie się w krzaki"
 • @Looking4Silence 15:59:59
  Współczuję. Podobno takim hasbarczykom jak ty płacą 2 zeta za komentarz. Nie dziwię się, że z argumentacją kiepsko, bo komu chciałoby się myśleć za takie pieniądze?
  "Jak przyjdą Ruscy, to chowajcie się w krzaki"
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:02:30
  Oczywista oczywistość dla niektórych... Ale warto o tym przypominać - żeby w końcu naiwni uważający Kaczyńskiego (czy jakiegokolwiek polityka) za obrońcę polskich interesów zaczęli co nieco myśleć.
  Rosja, Judasz Słowiańszczyzny
 • @Jerzy.63 23:42:31
  No to żałuj, że nie możesz spróbować np. dobrze przyrządzonego schabiku.
  Ale jest nadzieja: przejdź na protestantyzm. Jeden z filozofów nazwał go judaizmem z wieprzowiną....
  Rosja, Judasz Słowiańszczyzny
 • @Jerzy.63 16:40:07
  Dziwnie piszesz, dziwny człowieczku. Chociaż, z drugiej strony, biorąc pod uwagę styl i wymowę tego tekstu łatwo się domyślić, kim jesteś.
  Dla mnie mongolska dzicz to Chazarowie - twoi pobratymcy.
  Rosja, Judasz Słowiańszczyzny
 • @e-misjonarz 18:58:25
  To przykre - Twój komentarz jest JEDYNYM sensownym pod tą publikacją... Jednak ludzie nadal są oczadzeni i nie widzą rzeczy, które aż kłują w oczy. PiS ma być jakimś wybawieniem? A niby dlaczego? Bo kłócą się z PO? Bo czasem mówią do rzeczy? Nie liczą się słowa, ale czyny! Wystarczy sprawdzić, jak PiSowcy głosowali w sejmie nad naprawdę ważnymi sprawami - wszystko stanie się jasne.
  PiS z poparciem dwa razy większym od PO! Według sondażu partia Kaczyńskiego prowadzi z Platformą 40:20!
 • @Ultima Thule 22:38:50
  Znowu towarzysz Ultima sieje propagandę... Dobrze chociaż płacą za takie brednie?
  Pan Bóg i DNA - jego najważniejsze dzieło
 • @drhumor 08:29:03
  Zapomina Pan o jednym: zboczeńcy i psychopaci różnej maści zawsze wstępują do stowarzyszeń i organizacji, w których mają szansę realizować swoje chore potrzeby. Równie dobrze można napisać, że proporcjonalnie najwięcej zboczeńców jest w szkołach, harcerstwie, wojsku, policji, polityce, korporacjach, sądach, prokuraturach itp. itd. I będzie to zgodne z prawdą.
  Seks w internecie
 • Słodycze i samochody to nic
  Pytanie retoryczne:
  Skoro Chujnia Jewropejska tak dba o zdrowie swoich obywateli, co z ostrzeżeniami przeciwko GMO, aspartamowi, fluorowi i powszechnie stosowanym świństwom?
  Czy oprócz papierosów KE zakaże słodyczy i aut?
 • @AnnaZofia 13:15:28
  Nie, nie staje... On jest pojabany już od dawna za sprawą "eskimosów", którzy nim "rządzą". Ale już niedługo... Cierpliwości.
  Myślem więc jestem
 • Przecież ta świnia
  to i tak nałogowy alkoholik, więc upija się codziennie. Nic nowego.
  Palikot: "Upiję się, jak Kaczyński pójdzie do więzienia"
 • @katharsis 20:14:15
  Bardzo jesteście pewni siebie. Za bardzo. Dlatego dostaniecie to, na co w istocie zasługujecie. Głupota ani niewiedza nie jest wymówką ani wytłumaczeniem tego, co robicie. Nie mam zamiaru przekonywać idiotów, że to, co robią jest złe. Szkoda czasu. Idioci i tak będą robić swoje przekonani o swoim geniuszu i nieomylności. To jest czas oddzielenia ziarna od plew. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak to wszystko widać jak na dłoni.
  P.S. Skąd jesteś? Bo nie doczekałem się odpowiedzi. Czyżby IsraHell?
  Wstrząsający list z 2009 roku,,,
 • @katharsis 18:33:29
  Bardzo ładnie. Potwierdzasz moje przypuszczenia. A skoro jesteś tak pewna swoich "racji", to nie masz też prawa wymigiwać się od zapłaty za zbrodnie, które popełniasz. Nawet miłosierdzie Najwyższego ma swoje granice...
  Wstrząsający list z 2009 roku,,,
 • @katharsis 13:45:54
  Tak nawiasem mówiąc wasze chazarskie komentarze nie tyle irytują mnie, co bawią. Jesteście tak prymitywni i naiwni, że nie sposób tego opisać... Śmieję się z was, a jednocześnie, mimo wszystko, trochę współczuję. Bo za to, co robicie, BĘDZIECIE MUSIELI BARDZO DROGO ZAPŁACIĆ. To jest normalna kolej rzeczy w tym wszechświecie i wszystkich innych.
  Wstrząsający list z 2009 roku,,,
 • @katharsis 13:45:54
  Merytorycznie? I kto to pisze? Chazarka, która zareagowała w typowy dla tej prymitywnej rasy sposób - czyli agresją? Zawsze tak reagujecie, gdy ktoś was odkryje. Nie jesteście w stanie powstrzymać swoich prymitywnych impulsów. To ciekawe, że nie masz polskich znaków. Skąd piszesz, mendo? Tel-Aviv, LA, Londyn czy jeszcze inne "nowoczesne" miejsce?
  Wasz czas się kończy. A wy dalej trzymacie się swojego boga - szatana - jak pijany płotu. I wierzycie, że spełni swoje obietnice. Co za żenada...
  Wstrząsający list z 2009 roku,,,
 • @katharsis 11:39:53
  Was, hasbarskiego ścierwa, nawet nie trzeba wyszukiwać i demaskować - robicie to sami.
  Wstrząsający list z 2009 roku,,,
 • @Andy 51 17:14:53
  Bzury czy nie, trudno powiedzieć. Ale czytałem kilka miesięcy temu o aktorze z Hollywood (znane nazwisko, ale nie pamiętam o kogo chodziło), który zasponsorował samotnej matce autystycznej dziewczynki taką właśnie kurację. Chyba miało to polegać na chelatowaniu.
  To nawet nie jest żadna "medycyna alternatywna" - po prostu to, czego dowiesz się oficjalnie choćby o raku, to totalna bzdura. To samo dotyczy innych chorób.
  Za autyzm nie odpowiadają szczepionki, ale .....
 • @Andy 51 12:29:19
  Ależ można, tylko prawie żaden lekarz tego nie przyzna!
  Słyszałem o takich przypadkach. Wystarczy usunąć z organizmu metale ciężkie.
  Za autyzm nie odpowiadają szczepionki, ale .....
 • Ano cóż...
  Zachowanie "Ruskich" może dziwić, chyba że podkreślają "własną nieudolność" w zupełnie innym celu - dają znać, że to nie oni zrobili, tylko ktoś, kogo "nie można" oskarżyć...
  Zagadkowe? Inne być nie może.
  Smoleńsk - Lawina ruszyła. Ale to dopiero początek jej jazdy.