Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze finka

 • Obrzucają błotem nie mając żadnych dowodów
  Jaki jest cel tej żydokomuny skupionej wokół Głosu Cadyka? obrzydzenie KK, bo za dużo jeszcze w nim przyzwoitych postaci. Nie wierzę w ani jedno słowo tej molestowanej, osiem lat po śmierci Prałata sobie przypomniała. Mieszkam w Trójmieście i doskonale pamiętam czasy strajków i Solidarności, wówczas ludzie mówili, że Krzywonos to łamistrajk, o Bolku tego co wiem dziś wówczas nie słyszałam. O ks.Jankowskim zawsze były dobre opinie,potrafił pomóc nawet byłym SBekom, gdy byli w prawdziwej potrzebie (znałam taki przypadek). Wszyscy kpiliśmy z jego umiłowania luksusu ale wobec tego co robił to była drobna ułomność. Pamiętam coroczne plucie, gdy ks.Jankowski przygotowywał "wystrój" Grobu Chrystusa, żydokomuna mało się nie udławiła kolejnymi pomysłami Prałata. I to było świetne.
  Pedofil? Nie tylko - Gorzej: antysemita!
 • Z p.Jakubiakiem chyba masz rację
  Poseł Jakubiak wydawał mi się sensownym politykiem, ale zawsze jestem trochę podejrzliwa, że sterujący naszymi wyborami przygotowują kilka alternatyw z dużym wyprzedzeniem przed wyborami. No i bingo, polecam cały wpis http://dzienniknarodowy.pl/jak-w-kluczowych-glosowaniac/ wklejam tylko kilka głosowań popartych przez p.Jakubiaka:

  Głosowanie nr 59 na 53. posiedzeniu Sejmu dnia 08-12-2017 r. o godz. 10:43:47 druk nr 2085
  2. przyznaniem z polskiego budżetu emerytur dla Żydów mieszkających w Izraelu Głosowanie nr 63 na 47. posiedzeniu Sejmu dnia 15-09-2017 r. o godz. 12:55:12 druk nr 1693
  3. ustawą rozszerzającą możliwości obcych armii na naszym terytorium
  Głosowanie nr 8 na 58. posiedzeniu Sejmu dnia 08-02-2018 r. o godz. 09:25:01 druk nr 2228
  Imigracja i PiS na gorącym uczynku.
 • Instrukcje z czasów rządów Busha jak wybrać Jaruzelskiego
  http://matusiakj.blogspot.com/2018/12/tajne-ambasador-usa-instruuje-jak.html
  Zmarł George Bush sr.
 • @Astra - Anna Słupianek 19:21:44
  Dzięki, zaraz się zabieram za czytanie.
  Niezbadana jest naiwność ludzka
 • Było, było
  Sama linkowalam zaraz po rozmowie i nie tylko ja, ale polecam rozmowę z innej beczki też wrrealu24 - temat wprowadzenia technologii 5G bez jakichkolwiek badań i o tym jakie skutki wywierają już dziś stacje bazowe https://www.youtube.com/watch?v=e2grtSuRkjQ
  ...z pamiętniczka babci Małgosi
 • Świetny tekst
  Myslę, że jednak warto upublicznić adres strony, gdzie wszystko szczególowo opisane. Nie wydaje mi się, że ktoś potraktuje jako kryptoreklamę, a jak nie to też poproszę na priva. Szacunek Marxie 8888.
  Niezbadana jest naiwność ludzka
 • @nikander 13:37:16
  No to czekam na obecność w realu24, z przyjemnością posłucham i popatrzę. Też sporo lat przeżyłam i zawsze jakieś ziarno wątpliwości jest, może to skrzywienie przez lata komuny, a szanse młodym dać trzeba, nie znaczy, że jestem przeciwna krytyce, też potrzebna, byle nie wylewać dziecka z kąpielą.
  Jak zaorać Rolę, Marcina Rolę
 • Rolę trzeba zostawić w spokoju, niech robi swoje
  Mam zupełnie odmienne zdanie o p.Roli, choć to trochę niedouczony w wiedzy ogólnej facet (jak całe młode pokolenie) ale uważam, że stara się iść w dobrą stronę. Największym błędem było odejście Magdy Deruckiej, która trzymała tam poziom. Bardzo dobrze, że zaprasza red. Michalkiewicza, prof.J.R.Nowaka, p.Sumlińskiego,p. Bosaka, czy p.Miedlara ale też p.Dziębę czy p.Jacha. Świetne są informacje korespondentów z USA czy Francji. A p.Karoń, choć nie we wszystkim mi pasuje, to klasa sama w sobie,wyklady nieocenione zwłaszcza dla młodych,którzy ze szkól niewiele wynieśli. Wlaśnie taki dobór gości powoduje, że dla jednych wrealu24 to agentura ruska dla innych antysemici lub ciemnogród katolicki. Gdyby nie w realu24 i Media Narodowe to informacji z Marszu Niepodległości nie mielibyśmy wcale.Nie podoba się nie ogladać albo tylko wybrane osoby, bo obiektywnych tv nie ma nigdzie.
  Jak zaorać Rolę, Marcina Rolę
 • Nic nie dzieje się przypadkowo
  Upadający Banderland sprowokował Rosję zapewne na polecenie zza oceanu i żeby odwrócić uwagę od nędzy jaka panuje ,a będzie większa. Morawiecki na taśmach mówił o wojnie i misce ryżu, pamiętajmy o tym. Pseudo polski MSZ przekracza wszelkie granice upodlenia pod rządami Czaputowicza, na polecenie sojusznika pchają łapy między drzwi i to nie nasze.
  Eskalacja na Azorach, sraczka w Polin
 • To nie jest śmieszne
  Nigdy nie myślałam, ze dam link do śmieciowego portalu ale robię wyjątek, bo trzeba przeczytać całość informacji https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/syn-mariusza-kaminskiego-w-centrali-banku-swiatowego,885130.html
  PIS przejął Bank Światowy !!!
 • Dr Czerniak i Jaśkowski mają rację
  Jedną z przyczyn są zbyt wczesne i zbyt duże ilości toksycznych szczepionek. Jest wreszcie jaskółka nadziei, o której u nas media na razie milczą wklejam cały wpis prof. Majewskiej http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24250&Itemid=53

  Ważna wiadomość dla wszystkich zainteresowanych bezpieczeństwem szczepień. Robert Kennedy Jr, który stworzył program „Children’s Health Defense”, wspólnie ze znanym amerykańskim dziennikarzem Delem Bigtree z Networku Oświeconej Zgody na szczepienia pozwali do sądu rząd federalny USA, oskarżając Departament Zdrowia (DHHS), że od dziesięcioleci zaniedbuje obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa szczepień, do czego został zobowiązany przez Kongres.
  Właśnie dowiedzieliśmy się, że Kennedy i Bigtree wygrali ten proces. (https://www.naturalnews.com/2018-11-11-rfk-jr-wins-case-us-government-vaccine-safety-violations.html
  https://twitter.com/robertkennedyjr/status/1035566897574699009?lang=en
  https://www.aimintegrativemedicine.com/aim-integrative-medicine-blog/why-kennedy-sued-the-government-over-vaccine-safety-won).

  Autorzy pozwu dostarczyli dowodów, że od ponad 30 lat bezpieczeństwo szczepień było skandalicznie zaniedbywane, ponieważ agencje rządowe nie wykonywały swych należytych obowiązków.
  Amerykańska ustawa National Childhood Vaccine Injury Act z 1986 r, która hurtowo zwalnia firmy farmaceutyczne od odpowiedzialności prawnej i karnej za zgony i okaleczenia spowodowane szczepionkami, zobowiązuje DHHS do wzięcia odpowiedzialności za poprawę skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek; i obciąża ten departament ciągłym monitorowaniem oraz raportowaniem powikłań poszczepiennych.
  DHHS ma też przekazywać Kongresowi co najmniej raz na dwa lata sprawozdania na temat bezpieczeństwa szczepień i wprowadzanych reform, które mają je poprawić.
  W toku rozprawy okazało się, że DHHS nie spełniło nawet najbardziej podstawowych aspektów tych ważnych obowiązków, gdyż od 30 lat nie złożyło ani jednego raportu o bezpieczeństwie szczepień.
  Wiemy dlaczego DHHS nie wywiązał się ze swych obowiązków.
  Otóż Centrum Kontroli Chorób (CDC) (należące do DHHS) przeprowadziło badania nad bezpieczeństwem szczepionek z rtęcią oraz MMR (odra, świnka różyczka), które wykazały, iż obywa rodzaje szczepionek powodują autyzm u dzieci.

  Jak wiemy z tajnych posiedzeń CDC/FDA/DHHS, licznych dokumentów i zeznań naukowców, którzy prowadzili te badania (dr Thomas Verstraeten i William Thompson), dyrekcja CDC nakazała badaczom zafałszować wyniki tych badań i zniszczyć ich dokumentację naukową.
  (http://vaxxedthemovie.com/download-the-cdc-autism-mmr-files-released-by-dr-william-thompson/; https://www.focusforhealth.org/dr-brian-hooker-statement-william-thompson/; http://putchildrenfirst.org/chapter2.html; http://www.thelibertybeacon.com/deadly-immunity-govt-cover-up-of-a-mercury-autism-scandal/; http://putchildrenfirst.org/media/2.9.pdf; https://www.amazon.com/Thimerosal-Evidence-Supporting-Immediate-Neurotoxin/dp/1632206013).
  Zamiast dbać o bezpieczeństwo szczepionek, CDC zajmowała się fałszowaniem wyników badań, straszeniem ludzi wyssanymi z palca epidemiami i kreowaniem szalbierskiej propagandy proszczepiennej. I z tej działalności nie zamierzała sprawozdawać się ani Kongresowi ani społeczeństwu.
  Wygląda, że zaczęły wreszcie padać toksyczne klocki szczepiennego domina. Prawdopodobnie urzędnicy rządowi odpowiedzialni za fałszowanie badań dotyczących bezpieczeństwa szczepień wskutek czego miliony dzieci zostały trwale okaleczone lub zabite szczepionkami) poniosą zasłużone ciężkie kary za swe przestępstwa i zbrodnie.
  Należy oczekiwać, że klocki szczepiennego domina zaczną wkrótce padać także w Polsce i na całym świecie. Zbyt wiele jest już ofiar toksycznych szczepień, żeby obecny system był nadal tolerowany.
  Polacy wymierają!
 • Może strategos szykuje inny przewrót
  Czytalam w jakimś komentarzu, nie pomnę gdzie, że naczelnik ma plan i nie taki jak słynny Egon. Całkiem realny pomysł, bo plan ma polegać na nieuchwaleniu ustawy budżetowej w terminie, rozwiązanie sejmu i nowe wybory w połączeniu z wyborami do eurokołchozu.
  Czy na Marszu 11 Listopada miało dojść do przewrotu?
 • Już kombinują jak zniszczyć Marsz
  Prawo o zgromadzeniach powinno zostać znowelizowane. Potrzebna jest zgoda wszystkich i debata publiczna o tym, jaki reżim prawny powinien zgromadzenia ostatecznie sankcjonować – oświadczył wiceminister MSWiA Paweł Szefernaker.
  https://wiadomosci.onet.pl/opinie/szefernaker-nt-prawa-o-zgromadzeniach-powinno-zostac-znowelizowane/dwdp1q7
  „Im mniej niepodległości, tym więcej marszów"
 • Ciekawostka o p.Chrzanowskim
  Fragment z bloga http://matusiakj.blogspot.com/2018/11/knf-i-skorumpowana-polska-nauka.html
  Przewodniczący KNF funkcjonuje w randze ministra. Osadzony na stołku przez premier Beatę Szydło, która go wynalazła, ( ciekawe czy to podszept ) Marek Chrzanowski pomawiany obecnie o mega o korupcje prace doktorską obronił w wieku 25 lat (!) po czym szybko zrobił arcydziwną habilitacje o wzroście gospodarczym i kapitale ludzkim.
  Wygląda na to że jego habilitacją i recenzentami winna się zająć prokuratura
  Jak PiS wtyczkami rządzi?
 • Umoczone słuzby,sądy, media III RP
  Można sądzić, że to przykrywanie afery KNF, ale po tym czego wysłuchałam na wrealu24 z ust p.Jacha to chyba jednak nie https://www.youtube.com/watch?v=TB3OlGxsgJo
  PiS zaciera ślady afery KNF?
 • Niezbyt krótka historia tegorocznego Marszu
  Rok temu Dudasz powołał Komitet Obchodow i nie zaprosil ani kresowiakow ani narodowców,a raczej Stowarzyszenia organizującego Marsz Niepodległości. Zaprosił za to wszelkie lewactwo i innych wrogów narodu. Pamięć mamy krótką więc warto posluchac co w tym roku sie działo w związku z Marszem, o różnych ruchach strony rządowej i Dudasza w celu przejęcia Marszu https://www.youtube.com/watch?v=1x3iYBh_pRQ
  Kolejna ,,wpadka" organizatorów marszu!
 • @zbig71 09:58:59
  Wywiad był sensowny i dobrze, ze p.Bosak poszedł do tego niemieckiego portalu. Na stole leżal telefon p.Węglarczyka zadzwonił i wyświetlił się na ekranie J.Daniels, co zauważył p.Bosak i powiedzial o tym na antenie. Czy to przypadek, czy zamierzona sytuacja z polożeniem telefonu, nie wiadomo.
  Dobrze, że jednak idą dwa marsze, bo gdyby organizatorzy Marszu Niepodległości poszli w zaprte byłaby mega prowokacja (tak raczej będzie mniejsza) i krew mlodych patriotow na ulicach, a wszystkie media pokazałaby na cały świat polskich faszystów. W tej sytuacji nie było dobrego wyjścia i organizatorzy wykazali sie rozsądkiem, moim zdaniem. Polska ponad wszystko.
  Kolejna ,,wpadka" organizatorów marszu!
 • Posluchajcie R.Bąkiewicza z dnia dzisiejszego
  Wyważona, spokojna wypowiedź R.Bąkiewicza https://www.youtube.com/watch?v=FX8LoBgBByQ Marsz Niepodległości idzie pod hasłem Bóg-Honor-Ojczyzna . Nie dajmy się sprowokować, wszyscy wrogowie Polski na czele z mediami czekają na mega prowokację i krew polskich patriotów. Nie było dobrego wyjścia po zamachu wladz państwowych na Marsz, moim zdaniem nardowcy postapili dobrze w tej sytuacji.
  Rosomaki, haki i dementi, czyli partia Ang-Soc-Peace
 • Każdy ma swoja prawdę
  Kilka razy słuchałam na wrealu24.tv p.Krzysztofa, Polaka z Malmo, mówi zupełnie co innego niż Pan, podobnie Jerzy Grunwald, który po latach wrócił do Polski. No i p.Joanna Teglund, spec od imigracji która w tej branży pracowała, od 37 lat w Szwecji i też zupełnie inne zdanie, do posłuchania na YT. W moimym odbiorze p.Teglund jest niezwykle wiarygodna w tym co mówi, zwłaszcza, że ostrzega Polaków przed pójściem droga Szwedów.
  Szwedzkie mity
 • Ogromna kasa idzie na zniszczenie p.Zięby
  Przeczytajcie książki, wszystko co napisał jest podparte badaniami naukowymi z Zachodu, podaje linki do źródeł. Kto normalny uzna zachorowanie kilkunastu osob ( w tym szczepionych) w 37 mln. populacji za epidemię. Odry się nie leczy, sam organizm zwalcza, o ile nie ma innych poważnych schorzeń. Też chorowałam w latach 60tych jak i moi rówiesnicy i mamy odporność na całe zycie. Słucham dzis Radia Gdańsk, w każdych wiadomościach sączą podprogowy przekaz, straszna odra, a jednoczesnie podaja, że ukraińskie dziecko już ok. i czterech Ukraińców z Kwidzyna też w dobrej formie. Ale będą pracowników szczepić, oczywiscie za nasze pieniadze. I nie wierzę, że to przypadek, że nakręca sie panikę ws. lekkiej choroby, gdy procedowana ma być wolnościowa ustawa o szczepieniach, a Zięba twierdzi, że szczepionki MMR tracą ważność pod koniec br. Dlaczego nie ma takiej psychozy w państwach ościennych?Poczytajcie prof.Majewską o polskich dzieciach-królikach doświadczalnych https://wolna-polska.pl/wiadomosci/medyczny-wyzysk-polskich-dzieci-prof-maria-dorota-majewska-2018-11
  Teatr TVN przedstawia sztukę pt.....