Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze finka

 • Witamy Mosad
  Od dawna krążą plotki, że w Polsce ma powstać centrala Mosadu na Europę i to główna przyczyna tej lokalizacji, ciekawy artykuł zamieścił prof.Dakowski http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=23228&Itemid=100
  Witamy w Baranowie, czy żegnamy Baranów
 • Polacy niestety nie widzą co się dzieje, jak są rozgrywani przez rządzących
  Posłuchajcie od ok. 40 min. mówi p.Marcin Dybowski w jaki sposób będą prawdopodobnie (w zgodzie z ustawą) fałszowane wybory i dalej o akcji służb szykujących nowe rozdanie w Polsce https://wrealu24.tv/film/tylko-u-nas-ks-isakowicz-zaleski-budzynski-kister-pawlikowski-i-inni-w-leeds-live
  Demony przeszłości
 • @kula Lis 67 12:53:13
  To rząd pozwala na ściąganie tysięcy obcych kulturowo, a ciemny lud nie dowierza http://dzienniknarodowy.pl/uzbeckie-ministerstwo-potwierdza-zawarto-umowy-zatrudnianie-obywateli-tego-kraju-polsce/
  Art-B, AMBER GOLD, GetBack - afery
 • Antypolski tekst
  I właściwie tyle w temacie, wpisuje się Pan w forsowaną przez PiS i PO narrację, że RN należy zdelegalizować. Patrzmy na ręce władzy, bo w czasie Mundialu ludzie nie sa tak czujni ws. polityki jak zwykle, a proces przeciwko RN nadal w Krakowie trwa. Narodowcy sa zagrożeniem dla PiS i zrobia wszystko, żeby ich wykończyc.
  Kongres RN; czy RN jest antypolski?
 • @Gasienica 23:47:18
  Większość protestujących to nie anty szczepionkowcy tylko zwolennicy wyboru jaki mają obywatele Niemiec, Anglii, Szwecji i wielu innych krajów Europy. Chcą też zmiany kalendarza szczepień, bo to co w Polsce się dzieje, czyli szczepienie noworodka kilka godz. po urodzeniu to zbrodnia. Radzę posłuchać dr Jaśkowskiego, stary, doświadczony, mądry lekarz i wiele wie o epidemiologii. W relacji z sobotniego marszu w realu24.tv była krótka rozmowa z radnym W-wy, na pytanie dlaczego idzie w tym marszu powiedział, że jest chemikiem, ma sporą wiedzę o toksykologii i dlatego wspiera akcję STOP NOP, chyba nie trzeba lepszego uzasadnienia.
  Szczepienia są BARDZO, BARDZO skuteczne
 • Oby im się udało.
  Życzę wytrwałości nowemu rządowi, bo lewactwo nie odpuści, a Soros już otwiera sakwę.
  Mądrość Włochów zwyciężyła: Wiedzą, że trzeba ratować Kraj!
 • Żydzi poczynają sobie coraz śmielej
  I to bez skrępowania mówią wprost, jakie prawo przewidują dla polskich gojów, sprzedajny PiS i Dudasz nas wykończą http://dzienniknarodowy.pl/izraelski-minister-spotkanu-owinem-pewien-skasowania-ustawy-o-ipn/
  Niepełnosprawni w sejmie IIIŻydo-RP/Polin
 • Pojechał dobić targu
  Tylko jakiego to jeszcze nie wiemy, Żydzi harcują po Polsce jak chcą od handlowców po agentów służb. Ostatnio red. Gadowski mówił o izraelskiej firmie deweloperskiej, która ma budować pod Wawelem apartamentowce i dziś trafiłam na potwierdzenie https://niezlomni.com/tysiac-szkieletow-i-cenne-zabytki-nie-wstrzymaja-inwestycji-powstaje-kontrowersyjny-apartamentowiec-przy-wawelu-ostre-slowa-historyka/
  Wycieczka A. Dudy, czyli po co nam to było
 • Izraelskie lobby w Polsce to wielkie niebezpieczeństwo
  W mediach głównego nurtu cicho o sprawie sądowej w Bochni o zwrot nieruchomości domniemanym właścicielom żydowskim w Żegocinie. Sprawę prowadzi kancelaria z Krakowa, która skrupulatni zinwentaryzowała działki. Lobby żydowskie w Polsce to jest największy problem, posłuchajcie o tej sprawie https://www.youtube.com/watch?v=6jrolriWt6M
  Izraelskie Lobby w Moskwie i Waszyngtonie
 • @wercia 21:19:25
  I tu się mylisz, odsłuchaj wszystkie komentarze, Gadowski jako pierwszy mówił o wywaleniu p.Azari i o innych sprawkach Żydów, mówił i nadal mówi o wielu niewygodnych dla PiS sprawach, a nie tylko o PO/PSL, trzeba słuchać uważnie nie tylko komentarzy ale też innych wypowiedzi i czytać teksty. Gadowski jest jednym z nielicznych mających odwagę mówić o sprawach zamiatanych pod dywan, w ostatnim komentarzu ważna nie tylko sprawa rezerw ale zbrodnie Żydów w Gazie i nie tylko, posłuchajcie całości. Gadowski zajmuje się różnymi problemami i to że nie skupia się tylko na Żydach to ujmy nie przynosi.
  PiS zdradziło Polskę
 • Mądzre mówi Gadowski jak nas mogą załatwić
  Dzisiejszy komentarz również nt. polskich rezerw ulokowanych głównie w USA, sami posłuchajcie czym to grozi po ustawie 447 https://www.youtube.com/watch?v=M_YMqnDvNtE
  Polsko, płać!
 • Wolność wyboru, tak powinno być
  Do tego pelna informacja o szczepionkach, dr Czerniak w jednym z programow pokazywał ulotkę MMR oryginalną i tlumaczoną na polski i w tej polskiej nie ma wielu efektów ubocznych jakie są w oryginale. Kolejna sprawa to kalendarz szczepień, w Polsce zbrodniczy, bo szczepi się noworodki kilka godz. po urodzeniu, czego prawie żaden cywilizowany kraj europejski nie stosuje. Zastanawia fakt, że jest taka nagonka na przymus szczepień polskich dzieci, nikt nie nawoluje na Zachodzie do masowych szczepień nachodźcow, a u nas Ukraińców, czyż to nie dziwne?
  Poza tym to natura jest mądrzejsza i po to wymyśliła choroby zakaźne wieku dziecięcego, zeby ćwiczyć układ immunologiczny i chronić w dojrzałym wieku przed poważnymi problemami.
  Szczepić czy nie?
 • @RAM 23:10:21
  W uzupełnieniu http://prawy.pl/70410-stop-nop-dotarl-do-ksiazeczki-szczepien-alfiego-evansa-porazajace/
  Oto jak został uśmiercony Alfie
 • Czas skończyc z medycznym terrorem
  Musimy się organizować przeciwko terrostom w bialych fartuchach, lekarzom i koncernom farmaceutycznym. Czytalam gdzieś w necie, że mały zachorowal po podaniu szczepionki w 6 mies. życia. Musi być coś na rzeczy z uszkodzeniem po szczepieniu lub lekach, inaczej szpital nie byłby tak zdeterminowany, żeby Alfiego nie wypuscić. Tłumaczenie, że podróż do Włoch może mu zaszkodzić, gdy jednoczesnie wystąpili o zgodę na zamordowanie dziecka jest tak absurdalne, że powinno spowodować miedzynarodowe dochodzenie. Grzyby w rurkach intubacyjnych to horror, ten szpital to jakaś rakarnia a nie szpital.
  Oto jak został uśmiercony Alfie
 • Ustawę 1066 tez mieli anulować
  A widzimy, jak ją poszerzyli o mozliwość przebierania obcych w polskie mundury i wyposazania w broń. Dudasz z Kaczką szykują nam straszną przyszłosć, PO nie udało się sprzedać lasów, ta ekpia sprzeda nie tylko lasy, a na partlyzantkę to teraz chyba nie ma szans.
  Grzegorz Braun: Wiosenne nieporządki.
 • @Rzeczpospolita 16:31:52
  Pozostanę przy swoim zdaniu, inteligentny człowiek wie co myśleć jeśli jest uważnym obserwatorem. Wbrew pozorom dobrze płatną pracę można dostać w żydowskim banku i firmie, trzeba być b.dobrym, a jak nie to szybko się ją zmienia, Gryguć chyba długo miejsca nie zagrzał.
  Co do M.Kowalskiego podtrzymuję, że to niebezpieczny człowiek manipulowany przez samozwańczego pastora. P.Marian ma charyzmę, czego ani Gryguć ani Braun nie mają i w tym problem.
  Tomasz Gryguć – kolejny narodowiec z Polin
 • Gorzej, że rządzący to agentura żydowska
  Inaczej tego skandalicznego pełzania przed Żydami wyjasnić nie można. Dziś znów o odkryciu wielkiego przyjaciela Polaków, sierżanta Danielsa ws. Jedwabnego http://dzienniknarodowy.pl/przyjaciel-dobrej-zmiany-o-jedwabnem-ciagle-oszustwo-polacy-mowia-moglismy-byc/
  Żydowskie żądania i oczernianie Polski
 • Podobno tylko świnie nie zmieniaja poglądów
  Wielu ludzi ma inne poglądy w młodości, inne w dojrzałym wieku, choć rzadko zmienia się to radykalnie. W młodości dziwiłam się dlaczego mam w rodzinie tylu antysemitów (nawet mnie to oburzało), ich młodość przypadała na lata międzywojenne. Dziś ich rozumiem i całkiem zmieniłam swoje poglądy. Nie widzę nic złego w tym co robił kiedyś, a co teraz robi p.Gryguć. Dobrze płatną pracę każdy by wziął i co z tego, że w Polsacie, to nie kontrakt na zabijanie.
  Obserwować komentatorów politycznych jak najbardziej ale samodzielnie wyciągać wnioski. Moim zdaniem dużo szkód robi np. duet Chojecki&Kowalski, a nie Gryguć. No, ale wg chińskiego przysłowia nic nie jest takie, jak się wydaje.
  Tomasz Gryguć – kolejny narodowiec z Polin
 • Piękne
  Nigdy nie otwierają mi się na stronie Neonu linki do muzyki jaką proponujesz, ale znalazłam na yt. Dzięki.
  Musica Sacra Barocca-A.Vivaldi- Vespri per l'Assunzione
 • Wiara czyni cuda
  Proszę się nie poddawać stresom, ludzie wychodzą z nieprawdopodobnie trudnych sytuacji dzięki silnej wierze w to, że im się uda. Lekarze robią co mogą ale wiara to połowa sukcesu albo i więcej. Z całego serca życzę powrotu do zdrowia, bardzo Pana tekstów na Neonie brakuje.
  Zamiast pożegnania