Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze finka

 • @Rzeczpospolita 16:31:52
  Pozostanę przy swoim zdaniu, inteligentny człowiek wie co myśleć jeśli jest uważnym obserwatorem. Wbrew pozorom dobrze płatną pracę można dostać w żydowskim banku i firmie, trzeba być b.dobrym, a jak nie to szybko się ją zmienia, Gryguć chyba długo miejsca nie zagrzał.
  Co do M.Kowalskiego podtrzymuję, że to niebezpieczny człowiek manipulowany przez samozwańczego pastora. P.Marian ma charyzmę, czego ani Gryguć ani Braun nie mają i w tym problem.
  Tomasz Gryguć – kolejny narodowiec z Polin
 • Gorzej, że rządzący to agentura żydowska
  Inaczej tego skandalicznego pełzania przed Żydami wyjasnić nie można. Dziś znów o odkryciu wielkiego przyjaciela Polaków, sierżanta Danielsa ws. Jedwabnego http://dzienniknarodowy.pl/przyjaciel-dobrej-zmiany-o-jedwabnem-ciagle-oszustwo-polacy-mowia-moglismy-byc/
  Żydowskie żądania i oczernianie Polski
 • Podobno tylko świnie nie zmieniaja poglądów
  Wielu ludzi ma inne poglądy w młodości, inne w dojrzałym wieku, choć rzadko zmienia się to radykalnie. W młodości dziwiłam się dlaczego mam w rodzinie tylu antysemitów (nawet mnie to oburzało), ich młodość przypadała na lata międzywojenne. Dziś ich rozumiem i całkiem zmieniłam swoje poglądy. Nie widzę nic złego w tym co robił kiedyś, a co teraz robi p.Gryguć. Dobrze płatną pracę każdy by wziął i co z tego, że w Polsacie, to nie kontrakt na zabijanie.
  Obserwować komentatorów politycznych jak najbardziej ale samodzielnie wyciągać wnioski. Moim zdaniem dużo szkód robi np. duet Chojecki&Kowalski, a nie Gryguć. No, ale wg chińskiego przysłowia nic nie jest takie, jak się wydaje.
  Tomasz Gryguć – kolejny narodowiec z Polin
 • Piękne
  Nigdy nie otwierają mi się na stronie Neonu linki do muzyki jaką proponujesz, ale znalazłam na yt. Dzięki.
  Musica Sacra Barocca-A.Vivaldi- Vespri per l'Assunzione
 • Wiara czyni cuda
  Proszę się nie poddawać stresom, ludzie wychodzą z nieprawdopodobnie trudnych sytuacji dzięki silnej wierze w to, że im się uda. Lekarze robią co mogą ale wiara to połowa sukcesu albo i więcej. Z całego serca życzę powrotu do zdrowia, bardzo Pana tekstów na Neonie brakuje.
  Zamiast pożegnania
 • Posłuchajcie rozmowy p.Nikt z Braunem
  Lektura obowiązkowa https://www.youtube.com/watch?v=uBaS5vvQH9A polecana wcześniej ale naprawdę ważne.
  Pan Nikt: Polska byłaby w stanie przechwycić Szwecję
 • @kula Lis 67 19:29:46
  Opluwanie, odczłowieczanie Asada to celowa manipulacja i trwa od dawna , tak się urabia opinię publiczną. Jak nazwać Amerykanów, którzy zarządzili zrzucanie napalmu na Wietnamczyków ?
  Co się dzieje?
 • A może tak spytać suwerena
  Czy życzy sobie podytrzymywania tych szczególnych stosunków z Zydami, jestem pewna wyniku referndum, jesli odważyliby się takie ogłosić.
  Zdrada
 • Maski przyjaciołom spadają
  Świetny tekst blogerki pink-panther o genealogii niektórych eskimosów i ich dobrym usadowieniu się w Polsce http://pink-panther.szkolanawigatorow.pl/bilewicz-siostry-toeplitz-glinscy-oraz-film-i-kasa-czyli-ciagosc
  do tego ciekawe komentarze
  Matt Tyrmand odetchnął z ulgą.
 • Dr Nabil Al Malazi - po co komu wojna w Syrii
  P. dr Malazi od ok 10. min. ale posłuchajcie całości https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=3rszA9AQ7cY
  Czy mają odwagę Stalina?
 • Będziemy mieli też innych migrantów
  Choć trudno ich nazwać imigrantami, bo polskie paszporty dostają masowo, nawet nie znający j.polskiego otrzymują. Śledźmy to co się dzieje na naszym podwórku, bo prócz Ukraińców, których ilość już jest problemem, mamy braci w starszej wierze, bo tak dokładnie powiedział Jan Paweł II. Przygotowania idą od lat a ostatnio przyspieszyły, szarogęszą się już bez ceregieli "Sekretarz Morawieckiego storpedował przyznanie nagrody dla dr Ewy Kurek. Wcześniej spotkał się z rabinem, który jadł kolację z premierem" cały tekst na http://dzienniknarodowy.pl/sekretarz/
  Imigracja wg. rządu PiS: Przyjmowanie imigrantów "inaczej"
 • @Repsol 15:28:06
  Dzięki, a przypomniałam sobie o tej wypowiedzi Wrońskiego, gdy przeczytałam dziś o wizycie Prezydenta na Litwie 2 dni przed Smoleńskiem. Wroński mówił o jakimś nowym pirotechniku, który akurat przed Smoleńskiem sprawdzał samolot, ciekawe.
  Smoleńskie Bagno
 • Podrzucam linki w temacie
  Ponieważ tekst jest długi to link https://www.salon24.pl/u/niemcy/858013,smolensk-klamali-klamia-i-beda-klamac
  Polecam wypowiedź płk.Wrońskiego z SB, mówi o złamaniu wszelkich procedur przewidzianych na wypadek takiej katastrofy , a wcześniej remontu samolotu, jest łatwe do ustalenia kto i dlaczego to zrobił i ustalenia tu w Polsce. Posłuchajcie, link nie daje się skopiować (?) więc wpiszcie na YT film KCHT 054 Smoleńsk oczami urzędnika państwowego.
  Oczywiście dołączam się do życzeń dla p.Bogusława, zdrowia i powrotu na Neona.
  Smoleńskie Bagno
 • Podobno MM jest szykowany na następcę naczelnika
  Do Orbana i Węgeir bbardzo nam daleko. Przerażenie ogarnia, jak szybko doprowadzą do upadłości polską gospodarkę. Dziś mieli w sejmie dyskutować (chyba na komisji) o wykończeniu hodowli drobiu w Polsce, co po futerkowcach było do przewidzenia. Pyskówka o nagrodach przykryła przepchniecie opłaty 8gr w paliwie i bedzie kolejny fundusz zarządzany przez kolesiów. O Krupinskim nie wspomnę, bo cisza zapadła, jak i o rewelacjach p.Dzięby. Jakby było mało to MM znów na żydowskiej kolacji http://dzienniknarodowy.pl/rabin-boteach-koszernej-kolacji-premier-morawiecki-pokornie-wysluchal-moich-argumentow-przeciwko-ustawie-o-ipn/
  Dlaczego J.Kaczyński nie jest Mężem Stanu
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:34:21
  No własnie, niestety nie widać w Polsce polityka na miarę Orbana, rząd UW i nawet nie kryje się Gliński, że działa na rzecz Sorosa http://dzienniknarodowy.pl/glinski-o-wspolpracy-fundacja-sorosa-wspolpracownikiem-poczatku-wideo/
  Mamy cienkich polityków, którzy zamiast działać pragmatycznie i np. dogadać się ws. handlowych z Rosją, realizują wrogie dla nas pomysły sojuszników. Do tego szkodzą gospdarce wewnętrznej, migranci też sa już dość liczni i nie tylko z Banderlandu.
  Jesteśmy świadkami jak upada mit Orbana.
 • Dokładnie tak
  Musimy się bronić, na szczęście jeszcze jesteśmy etnicznie jednolitym narodem, choć zalew Ukraińców powinien już dać nam do myslenia, bo to kolejna V kolumna. Trochę innej beczki ,obejrzyjcie krótki film o Burach https://www.youtube.com/watch?v=kHrYiRARgTQ świat milczy, a eurokołchoz dał ostatnio rządowi RPA miliony euro na budowanie demokracji.
  Kto kłamstwem wojuje od kłamstwa ginie
 • @Astra - Anna Słupianek 13:16:01
  I masz rację, dmuchanie blachej sprawy, a tu sprzedają kopalnię Krrupiński spóleczce z Londynu z kapitałem zaklad. 100 funtów i pewnie inne jeszcze sprawy rządzacego Gangu Olsena.
  Emeryt się budzi, czyli ruch Kaczyńskiego
 • I to jest dobra wiadomość
  Tyle, że decydenci od szczepień powinni płacić wspólnie z koncernami odszkodowania są powikłania, to natychmiast wyleczyłoby ich z głoszenia teorii o absolutnym bezpieczeństwie szczepionek. Skoro są takie dobre to dlaczego jest przymus ?
  Szczepionki: 2 miliony euro za stan wegetatywny
 • Za to mamy jacht
  A Żydzi w USA nadal aktywni http://dzienniknarodowy.pl/internecie-pojawila-sie-strona-polandmurderedjews-com-polska-mordowala-zydow/
  Za naszymi plecami PiS sprzedaje ust. o IPN i reprywatyzację
 • PiS dzielnie pracuje na spadek notowań
  Prof. Ancyparowicz jasno mówi o bandyckim, antypolskim programie głównego bankstera,obecnie na stołku premiera https://www.youtube.com/watch?v=mbKjB0oDLjE
  Potwierdza się: PiS traci 26 posłów, ... to już tendencja