Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze kingtiger

 • Hmmm. Muzeum Powstania Warszawskiego zbyt nacjonalistyczne. Ciekawe?
  To niech sobie turyści z Niemiec zaczynają zwiedzanie (obowiązkowe) polskich muzeów od Majdanka, Stutthofu, Oświęcimia, Bełżca, Sobiboru. Pomnik Bohaterów Getta też jest wart obejrzenia jako dowód na nacjonalistyczne tradycje Teutonów. Jeżeli im nie w smak polskie muzea to mogą jechać do Austrii - Mauthausen /k Linzu, u siebie też mają co oglądać np. Gross Rosen, Dachau itp. miejsca o nacjonalistycznym zabarwieniu.
  W ustach Niemców całą ta gadka o Muzeum Powstania warszawskiego to sqrwysyństwo najczystsze próby, Himalaje sqrwysyństwa.
  "Niemieccy goście uważają, że Muzeum Powstania Warszawskiego jest nacjonalistyczne"
 • Pewnie kierownictwo LOT-u kazało mu wracać bo:
  koszt zrzuconego awaryjnie paliwa okazał się za duży a jeszcze jakby musieli płacić odszkodowania za zablokowania pasa itd. Nie kwestionuję umiejętności kpt Wrony bo o tym lądowaniu będą uczyć w szkołach lotniczych na całym świecie ale wydaje mi się, że niepotrzebnie ryzykował(-li ). Mając na pokładzie 230 osób za których bezpieczeństwo odpowiada, pchając się niesprawnym samolotem nad Atlantyk dużo ryzykował (-li).
  Wątpię czy istnieją w lotnictwie cywilnym, czy wojskowym procedury, instrukcje które zezwalały by na lot samolotem z niesprawną instalacją hydrauliczną ( czy jakąkolwiek niesprawną instalacją). Tak na chłopski rozum oczywiście gdyż nie jestem Hypkim ekspertem lotniczym.
  Gdzie sie podziała piana z Okęcia ??
 • Oooo proszę!
  Żeby nikomu nie wpadło do głowy,że Jaśnie Nam Miłójący (ukłon w stronę Pierwszego Ortografa) Bronisław I "hajlhitleruje" Nic z tych rzeczy!!! Pokazuje tylko Pirwszej Daminie Dziadzi ile ma być golonek podanych + oczywiście browarek do każdej goloneczki.
  Sprawdz czy jesteś Faszystą!
 • To dopiero będziem "światli", "otwarci", "nowocześni", "jewropejscy" i w ogóle ach i och w oczach Europy
  tej "nowoczesnej", "tolerancyjnej", "oświeconej" itd jak to coś ( bo to nie wiadomo czy chłop czy baba) zostanie wicemarszałkiem. Będzie się świetnie komponowało ze Stefanem "Siedem Kul" Niesiołowskim. To cholera wie czy grabę ścisnąć czy w mankiet cmoknąć to cóś ?
  Wracając do JKM. Cóż ten JKM stracił w moich oczach resztki szacunku ściskając prawicę gejowi z Biłgoraja.
  Nieważne jaki, byle Janusz! Jak NP pokochała RPP!
 • Bez komentarza. Może ktoś to posłać do redakcji "Jediot Achronot"
  Czemu Żydzi nie mówią i piszą o nich "bohaterach walki z reakcyjnym podziemiem":
  1. Roman Romkowski, właściwie Natan Grinszpan-Kikiel (vel Menasze Grünszpan – Kikiel), syn Stanisława i Marii z domu Blajwajs (ur. 22 maja 1907 - 1 lipca 1965) – działacz komunistyczny, funkcjonariusz aparatu bezpieczeństwa Polski Ludowej.
  2. Wacław Komar, pierwotnie Mendel Kossoj, pseud. Kucyk (ur. 4 maja 1909 w Warszawie, zm. 26 stycznia 1972 w Warszawie) – generał brygady Wojska Polskiego, wieloletni funkcjonariusz komunistycznych służb specjalnych, szef wywiadu wojskowego (Oddziału II Sztabu Generalnego LWP) i wywiadu cywilnego Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego oraz dowódca Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
  Urodził się w Warszawie w rodzinie żydowskiej, jako syn rymarza Dawida (1883-1956)[1] i Fejgi (1884-1965)[2] Kossojów.
  3. Anatol Fejgin (ur. 25 września 1909 w Warszawie, zm. 28 lipca 2002 w Warszawie) – polski działacz komunistyczny żydowskiego pochodzenia, wysoki funkcjonariusz aparatu bezpieczeństwa PRL, zbrodniarz stalinowski. Jego brat doktor Mieczysław Fejgin był osobistym lekarzem Bolesława Bieruta.
  Urodził się w Warszawie w rodzinie żydowskiej, jako syn Mojżesza i Marii z domu Kacenelebogen.
  4. Jakub Berman (ur. 23 grudnia 1901 w Warszawie, zm. 10 kwietnia 1984 w Warszawie) – polski działacz komunistyczny pochodzenia żydowskiego, wicepremier, poseł na Sejm Ustawodawczy oraz na Sejm PRL I kadencji, brat Adolfa Bermana. Bez zajmowania eksponowanych stanowisk, kierował ideologią partii komunistycznej oraz aparatem terroru. Był uważany za tzw. "szarą eminencję".
  5. Józef Różański, właśc. Józef Goldberg, po wojnie używał zarówno imienia Jacek, jak i Józef (ur. 13 lipca 1907 w Warszawie, zm. 21 sierpnia 1981 w Warszawie) – prawnik, oficer NKWD i MBP, poseł na Sejm Ustawodawczy; brat Jerzego Borejszy. Pochodził z rodziny żydowskiej, był synem działacza syjonistycznego i redaktora naczelnego syjonistycznej gazety Hajnt Abrahama Goldberga.
  6. Józef Światło, właściwie Izak Fleischfarb[1], (ur. 1 stycznia 1915 w Medynie koło Zbaraża, zm. 1975[2]) – wysoki funkcjonariusz Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego, m.in. wicedyrektor Departamentu X MBP. Urodzony w żydowskiej rodzinie, był synem Gabriela Fleischfarba, magazyniera w młynie. Ukończył siedem klas szkoły podstawowej, po czym pracował w Krakowie jako szewc.
  7. Mieczysław Mietkowski, właśc. Mojżesz Bobrowicki [1], (ur. 15 lub 25 listopada 1903 w Białymstoku, zm. 27 kwietnia 1990 w Warszawie) – funkcjonariusz organów bezpieczeństwa Polski Ludowej, wiceminister bezpieczeństwa publicznego, generał brygady. Syn Zachariasza i Estery. Przed wojną członek KPP, później PPR i PZPR. Od 16 października 1944 do 9 grudnia 1954 wiceminister Bezpieczeństwa Publicznego. Od 24 lutego 1949 był członkiem Komisji Bezpieczeństwa KC PZPR, nadzorującej aparat represji stalinowskich w Polsce.
  8. Józef Czaplicki właściwie Izydor Kurc (ur. 31 sierpnia 1911, zm. 26 czerwca 1985 w Warszawie) – funkcjonariusz aparatu bezpieczeństwa Polski Ludowej, oficer (pułkownik) Ludowego Wojska Polskiego.
  Urodzony w rodzinie pochodzenia żydowskiego. Członek KPP, PPR i PZPR, absolwent kursu NKWD w mieście Gorki w 1941. Karierę w UB rozpoczął w 1944 od stanowiska zastępcy kierownika WUBP w Warszawie.
  9. Leon Andrzejewski właściwie Leon Ajzef vel Lajb Wolf Ajzen (ur. 25 grudnia 1910, zm. 18 stycznia 1978 w Warszawie) – działacz komunistyczny, pułkownik Urzędu Bezpieczeństwa (UB).
  Dyrektor Departamentu III Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego w latach 1953-1954, wicedyrektor Departamentu I Komitetu do spraw Bezpieczeństwa Publicznego od 1956, zwolniony w 1957.
  Urodzony w rodzinie pochodzenia żydowskiego. Uczęszczał do szkół żydowskich w Łodzi. Był członkiem KPP (od 1928), PPR i PZPR.
  10. Julia Brystiger, z domu Prajs, znana także jako Brystygier, Brystyger, Bristiger, Brüstiger, Briestiger, ps. Luna, Krwawa Luna, Daria, Ksenia, Maria, pseud. literacki Julia Preiss (ur. 25 listopada 1902 w Stryju, zm. 9 października 1975 w Warszawie) – funkcjonariuszka aparatu bezpieczeństwa Polski Ludowej, zbrodniarka stalinowska, pisarka.
  11. Helena Wolińska-Brus, właśc. w zależności od źródła Fajga Mindla Danielak lub Fajga Mindlak-Danielak (ur. 28 lutego 1919 w Warszawie, zm. 26 listopada 2008 w Oksfordzie[1]) – polska prokurator oskarżająca w procesach politycznych okresu stalinizmu w Polsce Ludowej. Nazwisko Brus nosiła po pierwszym i zarazem trzecim[2] mężu, profesorze ekonomii Włodzimierzu Brusie (drugim jej mężem w latach 1942–1956 był Franciszek Jóźwiak - członek Biura Politycznego KC PPR /PZPR w latach 1948–1956; w latach 1944–1949 komendant główny Milicji Obywatelskiej i równolegle od 1945 wiceminister bezpieczeństwa publicznego (MBP))[3]. Od 1936 członek KZMP, przed wojną rozpoczęła studia na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego i ukończyła je w 1948.
  A to tylko niewielki ułamek!
  Izraelski trener Eli Cohen nie panuje nad polonofobią
 • Hybkie eksperty!
  Nie przypuszczałem, że mamy takich Hybkich expertów od badania katastrof lotniczych. Zaiste Hybkie chłopaki, Hybko się uwinęli. Patrząc jak się guzdrali Brytole z Amierykancami żeby wyjaśnić katastrofę w Lockherbie albo tajemnicę katastrofy lotu TWA 800 to serce rośnie nad Hybkością badania naszych expertów. Jest się czym pochwalić: w 4 dni Hybkim tempem przebadali wrak i Hybko będą wracać do Polski żeby potwierdzić Hybko ruskie łgarstwa.
  Czy mjr Sej dowodził w Moskwie grupą geniuszy, czy raczej grupą skończonych idiotów do spraw organoleptycznych badań komputerów z Tu-154M?
 • Cytując jednego z naszych rodzimych klasyków:
  "Durnia mamy za prezydenta" I co mi zrobicie? A teraz kochane dzieci pocałujcie misia w dupę!
  Oni byli bezlitośni w stosunku do L. Kaczyńskiego. My też będziemy bezlitośni - do bulu!
  "PREZYDENT DUREŃ!"- CZY GROZI ZA TE SŁOWA SPRAWA KARNA?- NIE,SĘDZIA WIĘCKOWSKI TWIERDZI,ŻE TO SZTUKA ELITARNA.
 • A może by tak...?
  Wysłać tam naszego ukochanego tow. Jaruzelskiego vel "Wolskiego i do towarzystwa w podróży dodać "człowieka honoru" alias Czesia Kiszczaka. Może by ich Egipcjanie osądzili bo u nas wszystkie sady i cała prokuratura są przecież NIEZAWISŁE! Dlaczego? Smoleń to kiedyś tłumaczył.
  W Egipcie za zbrodnie będzie sądzony 83 letni prezydent. Kiedy będzie sądzony Jaruzelski w Polsce?
 • @AdNovum
  To było "LEKARSTWO"!;-) "Beza" pewnie zakwalifikowałaby kreację Piesiewicza jako "popołudniową herbatkę" albo "popołudniową kreseczkę"
  A wracają do tematu: dziwnie się zaczyna robić w kraju? Wzorce widać "władzunia" czerpie do pojednanych z nami "braci" Rosjan. Co prawda już dawno po urodzinach Słońca Peru ale zawsze jeszcze zostaje prezent imieninowy ( jak Pani Politkowska)
  DEPRESJA... Andrzeja Leppera? Jakoś w nią nie wierzę!
 • @AdNovum
  To tak jak w Rosji wszyscy carowie umierali na serce, obojętnie czy ich otruto, zaszlachtowano, powieszono, uduszono szarfą czy poduszką niezmiennie umierali na zawał. A u nas depresja... może niech Prozac zażywają?
  DEPRESJA... Andrzeja Leppera? Jakoś w nią nie wierzę!
 • @Kindow
  http://www.fakt.pl/Szyfrant-Zielonka-Powiesili-go-czy-sie-powiesil-,artykuly,70587,1.html
  Przeczytaj cały artykuł.
  http://www.fakt.pl/smierc-Zielonki-zostala-upozorowana-,artykuly,70518,1.html
  I ten też cały przeczytaj.
  DEPRESJA... Andrzeja Leppera? Jakoś w nią nie wierzę!
 • @AdNovum
  Witam AdNovum.
  Casus Sekuły - kilkukrotne postrzelenie się w brzuch jest dowodem na to, że prokuratura w naszym kraju nie z takimi rzeczami daje sobie radę i potrafi wytłumaczyć.
  Demony to dopiero zaczną się budzić. Zobaczysz co się będzie działo, jakiej to gimnastyki użyją chłopcy i dziewczęta, żeby udowodnić, że przyczyną "depresji i zaszczucia" Leppera był nie kto inny jak Jarosław Kaczyński. Ba nawet sznur mu zarzucił na szyję. Następny w kolejce wydaje się być Pan Czuma za spier...nie raportu w sprawie komisji naciskowej ( obym się mylił).
  Widmo kaczyzmu krąży nad Polską.
  DEPRESJA... Andrzeja Leppera? Jakoś w nią nie wierzę!
 • To już jest nudne!
  Mogliby wymyślić jakiś inny sposób na samobójstwo, świadkowie w sprawie Olewnika - powiesili się, Grzegorz Michniewicz - powiesił się, "Baranina" - powiesił się, szyfrant Zielonka - powiesił się itd. itd.
  DEPRESJA... Andrzeja Leppera? Jakoś w nią nie wierzę!
 • @Libor
  Ano widzisz Pan pewnie nie leciał Pan nigdy samolotem. Bo jakby Pan leciał kiedykolwiek aeroplanem to wiedziałbyś Pan,że przed lądowaniem trzeba zająć miejsca ( swoje), zapiąć pasy, zgasić papierosy. Takie polecenia padają przez intercom ( to takie urządzenie do łączność wewnętrznej).
  Katastrofa TU-154M – analiza spójności wersji oficjalnej identyfikacji i zwrotu ciał ofiar katastrofy do Polski – stopień uszkodzenia zwłok – część III
 • @bez kropki
  100% racji. Amen!
  "Katoli" to można kopać, prać po pyskach, sikać, pluć na nich, poniewierać bez opamiętania. Ale jak który "katol" odwróci się i odwinie w mordę to zaraz podnosi się krzyk o agresywnych "mocherach", że to nie chrześcijanie bo prawdziwi chrześcijanie MUSZĄ wybaczyć. Każdy ma niezbywalne prawo do tego aby się bronić.
  INCYDENT POD NAMIOTEM SOLIDARNYCH 2010 NAGRANY PRZEZ WOJCIECHA PALUSKE
 • No nareszcie!
  Oni myślą, że jak "katol" czy "mocher" to nie potrafi przyp...ić. Koniec z nastawianiem policzków bo to już robi się nudne. Najczęściej do kanonów wiary katolickiej odwołują się ludzie którzy nie mają nic z nimi wspólnego. Cała ideologia antylustracyjna oparta jest na tekstach typu: Katolicy powinni wybaczyć swoim! Komu ? Swoim oprawcom! Każdy na Sądzie Ostatecznym odpowie za swoje czyny.
  INCYDENT POD NAMIOTEM SOLIDARNYCH 2010 NAGRANY PRZEZ WOJCIECHA PALUSKE
 • Panie Stanisławie
  Szacunek za tekst. Super, szczególnie uśmiałem się z "...Tęczową wznieś! Pośladki mocno zwarte! Rozgrzane krocza w wesół idą marsz..."
  Po porostu miodzio! Jeszcze w kontekście protestów różnych antifuf czy biedroniów przeciwko ubiegłorocznemu marszowi Niepodległości ma swój "smaczek". Wszak to tam widziałem antyfaszystów pod tęczowymi flagami, czyli rozumując logicznie antyfaszysta=biedroń czyli pedał.
  " To my Młodzi Demokraci, twardo brzmi nasz krok.
  Wybijany o bruk, podkutym butem.
  Do gardeł faszystów jeden skok.
  Tęczowa nad nami dumnie powiewa
  Mocher, katol, naziol na nasz widok zwiewa"
  Michalkiewicz: Wreszcie jest męczennik
 • @Panarek
  Tekst tego "hitu" masakra, ale tłumaczenia tych "uczonych mężów" (?) są jeszcze bardziej masakryczne. Tu nie widzą nic złego a za "matoła" "pińset" mandat można dostać !
  Zapamiętaj ten pysk.
 • Już to widzę Kokos26!
  "To takie nieludzkie zakłócać spokój zmarłym! Tylko pisowskie hieny na to stać! Tylko pisowskie hieny mogą tak postępować! i burzyć spokój zmarłych" - na żółtym pasku i czerwonymi literami na szpaltach. Oni są przewidywalni w swoich działaniach do bulu(wersja prezydęcka).
  Ja stawiam na tow. Pieronka,że pierwszy wyskoczy z etyką chrześcijańską i cytatami z Biblii. Ja to mam tylko takie pytania do pana Pieronka: gdzieś pieronie był jak na Krakowskim lżono twoje owieczki? Dlaczego,żeś pierwszy Krzyża Smoleńskiego nie bronił?
  Masz rację Kokos26,że najgłośniej będą darli mordy ludzie którzy z Kościołem nie mają nic wspólnego, no może jedynie koloratkę ale na tym się kończy ta "wspólnota" i ludzie którzy jak widzą Krzyż to dostają spazmów, plują gwoździami, pot na czoła występuję i smród siarki się roznosi dookoła.
  Jeszcze dorzucę cóś abstrahując od tematu. Te same typy w/w powołując się na wartości chrześcijańskie ( nie mając z nimi nic wspólnego)zbudowali ( ja to nazywam przedsiębiorstwo antylustracyjne) np. p. Pironek, TW "Filozof" niejaki Szechter i wielu wielu innych, bo przecież chrześcijanie muszą przebaczać. Tak się kręci ten karuzel. Oni myślą,że jak "katol" to nie potrafi przyj...ać w mordę. Ile jeszcze można chodzić z pochyloną głową i nastawiać ten drugi policzek?
  Przepraszam trochę mnie poniosło.
  Pozdrawiam i zdrówka życzę Kokosie26
  P.s. Świetny tekst!
  Szykuje się kolejna akcja TVN24 i GW?
 • Siłólfie ( wersja prezydęcka)
  Mam jeszcze dla ciebie jedną z moich ulubionych " morskich" piosenek:
  http://www.youtube.com/watch?v=ukAzr52HBUA
  Koniec dyskusji.