Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Joanna K.

 • @LordConqueror 18:37:02
  Dziękuję Waszej Lordowskiej Mości za obronę kobiety. Jednak nie ma we mnie feministki i przyjemnie, kiedy można liczyć na męską postawę :):).
  Rzeczywiście, prl-czyka po prostu nie można obrazić, chociaż on o tym ma słabe pojęcie.
  Dzisiaj jest notka na Niezależnej w sprawie "Listu" .
  Polacy - Rosjanie - Ukraińcy - Słowianie
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:48:38
  Łaskawy Panie, jakkolwiek chciałbyś prześmiewczo - to czegoś takiego jak cywilizacja polska po prostu nie ma. Żyjemy w cywilizacji łacińskiej.
  Więc o czymże to Pan pisałeś ?
  Polacy - Rosjanie - Ukraińcy - Słowianie
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:39:47
  Panie Jarku - nie mylę, utożsamiam. Założymy się, że prawdziwych Rosjan prawie już nie ma? Są potomkowie plemion mongolsko-chazarskich.
  O przepraszam, obok mnie mieszka pani, Rosjanka z dziada pradziada, przyjaźnimy się ale bez przesady, oczywiście. Jej rodzina uciekła z bolszewickiego raju i osiadła tutaj. Jednak mimo, ze ona i Jej matka podjęły tu pracę, skończyły studia, NIGDY nie będą Polkami, nie ma czegoś takiego jak asymilacja :). Oczywiście szanuję to, kim obie Panie /dzisiaj już 5-te pokolenie/ - były i są. Na tym polega odmienność cywilizacji łacińskiej od turańskiej czy bizantyńskiej, że nie pragniemy uczynić Ich niewolnikami ani przerobić na Polki. .
  Polacy - Rosjanie - Ukraińcy - Słowianie
 • @Wrzodak Z. 11:27:30
  Dziękuję za odpowiedź.
  Tragiczne są nasze dzieje, mam podobną historię rodzinną.
  Także jestem za utrzymaniem się Ukrainy w jednym kawałku i także zdaję sobie sprawę, że nie ma narodu ukraińskiego, podobnie jak narodu białoruskiego. To całkowicie sztuczne twory - jak na razie - ale może mają szansę zaistnieć panstwowotwórczo.
  Widzi Pan, u nas problemem jest ogromna narośl powojenna "radzieckich" , zostawili tutaj 1.000.000 i 27.000 oficerów z rodzinami. Proszę zauważyć ogromną trudność w porozumieniu. Oni nie mają do czego odwołać się, nie znając swoich korzeni, myślę że to niektórych z nich bardzo denerwuje i deprecjonuje. Poszukują czegoś innego, nowego mając obok siebie cywilizację która jako jedyna z dotychczas istniejących pozwalała być wolnymi swoim obywatelom. Żadna inna tego nie proponuje. Mamy w Polsce 2 rodzaje obywateli : Polaków i PRL-czyków. Ci drudzy nie potrafią czuć się wolnymi dlatego poszukują nowych struktur, nie potrafią wymieniać myśli, stosują "naparzanie się" i w rezultacie konflikt.
  Pozdrawiam.
  Polacy - Rosjanie - Ukraińcy - Słowianie
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:05:20
  Zachęcam do lektury Feliksa Konecznego pt.Cywilizacja Żydowska.
  Polacy - Rosjanie - Ukraińcy - Słowianie
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:57:15
  ... dowody przyjaźni z Rosją wydobywamy właśnie 2 m spod ziemi białostockiej, w różnych konfiguracjach, spleceni, jeden pod drugim 3-4 warstwy, matka w zaawansowanej ciąży i kilkuletnie dziecko . W postaci szkieletów.
  Mam nadzieję, że znajdą stryja, zamordowali Go w wieku 25 lat /WiN/. Mówi to Panom coś? Panie Wrzodak ?
  Polacy - Rosjanie - Ukraińcy - Słowianie
 • Już istnieje Światowy Kongers Żydów, Swiatowy K.Ukraińców
  proponujecie Światowy K.Słowian - a zapytaliście Ławrowa o zgodę? Ups, głupia jestem, właśnie ten list jest zapytaniem ...a jak ktoś, tak jak ja jest z cywilizacji łacińskiej, i zamierza bronić jej z całych sił - to co ma robić?
  Polacy - Rosjanie - Ukraińcy - Słowianie
 • Karoljozef, na łobuza nie działa dobro. Nijak. Żeby go pokonać trzeba
  jeszcze większego łobuza. Wierz mi. Dlatego przegrywamy, że staramy się grzecznie i po ludzku.
  Z nimi tak nie można.
  Na odlew, to jedyny język jaki rozumieją.
  Państwo to ja (i koledzy)
 • @Multimir 07:53:24 - dzięki za przemądry /nie mylić z przemądrzałym, to co innego/z
  komentarz. Więcej nam takich, rozwiń po prostu, daj w punktach nawet. żebyśmy dokładnie zapamiętali, że to na naszych plecach cholerna Jewropa wylazła z bolszewizmu, a teraz europejsy dają nam popalić Jedwabnem, grossami i innymi Kohn Bandytami.
  Mój Boże już siły nie mam tłumaczyć tym durnym lemingom, żeby głowy popodnosili i wstali z kolan a także wyleźli spod tuska i komoruska.

  Nawet wierszy już nie chce mi się pisać.
  13 warstw kłamstw
 • @NUS 15:25:38
  " Ważne jest że gdy społeczeństwo zrozumie że czegoś nie chce to powinno mieć władzę do zmiany tego" ...panowie 2500 000 z nas żąda tv TRWAM bo chce ją oglądać i pragnie, zeby była na multipleksie.
  No i co?? I nico.
  Dworak i ten tam jaja sobie robią. Zgadzam się tylko co do tego, ze referendum byłoby kosztowne - ale ...trza wycofać serwery z Rasiji, wówczas wybory mamy wygrane w cuglach. Normalnie.
  Aha, zapomniałam Panom przedstawić się:
  Masonom, donosicielom, czekistom, i członkom rosyjskiej agentury
  wstęp zabroniony,
  - znaczy komoruskie won od lektury. .
  Poza tym - Wszystkiego co dobre w Nowym roku.
  13 warstw kłamstw
 • No i co panowie z WSI i SOWY - zgrywacie Polaków zatroskanych
  o dobro Polski?
  Wypowiedzcie się, zamiast wymordowywać.
  Powracają? żeby powrócić trzeba najprzód wyjechać, nieprawdaż?

  Chcą hebrajskiego jako drugiego urzędowego języka w Polsce? Takiego wała jak Polska cała. Czy odpowiedź jest wyczerpująca?
  Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce.
 • Kto to jest NAZISTA?
  "Nazistowscy" żołnierze i zbrodniarze, "naziści" - kto to jest do wszystkich ziemskich i piekielnych mocy??
  Dlaczego niszczy się się normalne pojęcia, zwyczajne, oczywiste nazwy własnet?
  Kto to robi?
  Ktokolwiek to robi, jest to celowa łajdacka działalność, żeby zagmatwać, zatrzeć pamięć o tym, że to NIEMCY mordowali nas, że to NIEMCY zakładali obozy koncentracyjne, że to oni teraz chcą przekierować pamięć, zwalając winę na jakichś "nazistów" - a słyszał ktoś o "nazistowskim" języku, ktoś taki język zna???Nie pozwólmy, żeby nas do końca zniszczono. Niemcy są winni wywołania DWÓCH wojen światowych i hekatomby zbrodni - nie zapomnijmy o tym.
  Aleja Zaslużonych dla Sędzi Marianny (Marii) Trzcińskiej!