Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Antyk

 • @czerwony baron 21:21:54
  Mnie też się zda, że mniejszy dyshonor być takim fornalem niż szlachcicem z szablą i gołą d.pą jako całym majątkiem. Na nieszczęście tacy właśnie mieli prawa polityczne, które sprzedawali za drobne albo i antałek wina różnym "ambasadorom". Bez tego rozbiory by się nie udały pewnie, co nie przeszkadza dzisiaj potomkom gawędzić o honorze i podbudowywać mizerne ego wąsatymi przodkami.
  Fornal i bez matury
 • Ale co jemu szkodzi tak powiedzieć?
  Potem nikt o tym nie będzie pamiętać.
  „Nie będę popierał rządu Izraela”
 • Obawiam się ile prowincja polska do tego dołoży
  Bo, że nasze zakompleksione pieski rządowe zapłacą każdą cenę aby poczuć się chwilę "ełropejczykiem", to jestem pewien.
  Καλλιέργεια πονοκέφαλο
 • Co z tym lotniskiem?
  Już najmniej dwa razy miało być oczyszczone a tu ciągle pod kontrolą Ukraińców. Może okrążenie nie jest takie szczelne.
  Wojna domowa na Ukrainie 4.10.2014r- 28 dzień rozejmu.
 • Lepiej bym tego nie ujął
  Giedroyć wysmażył coś wieki temu przy kawce czy winku w Paryżu, a te pacany biorą to na poważnie.
  Giedroyć, Międzymorze i cały ten bzdet.
 • Aleś przykład wykoncypował
  Wszystko prawie można nim zilustrować oprócz wolnego rynku. Gdzie tu wybór? Są tylko dwa patrzące wilkiem monopole. Co to za równość podmiotów gdzie jedna strona moze się wymienić albo umrzeć, a druga może poczekać. Nie twierdze przy tym że wolny rynek rozwiązuje wszystkie problemy. Zwyczajnie w przypadku gospodarki gdzie współpracuje WIELE jednostek przeciętnie jest to system najlepszy.
  GPS na wolny rynek
 • Co do pytania
  "Czy zauważyliście, że KAŻDY organizm jest idealnie zaprojektowany?" Otóż zauważyłem, że KAŻDY organizm jest zaprojektowany z grubsza i byle jak. W kategoriach przemysłowych, żeby było taniej albo więcej sztuk dało się wyprodukować z materiału. Jak już jakis projekt w miarę wypali to jest tłuczony w milionach sztuk bez żadnej inwencji żeby coś zrobić lepiej.
  Cz. 4: Kto jest Twórcą silnika?
 • Jako zwykły konsument
  Jako zwykły konsument chciałbym po prostu pójść do sklepu i kupić coś jak najtaniej i w dobrej jakości. Dajcie mi już spokój z tymi punktami, kartami lojalnościowymi, nagrodami, konkursami, wycieczkami, samochodami, 50 lat tankowania, oszukanymi promocjami, dodatkami 2 w jednym, banknotami w chipsach i kodami pod nakrętką. Czy ja mogę po prostu kupić coś co mi jest potrzebne?
  Premia za zwiększenie sprzedaży
 • @Faber 05:37:43
  Boska Wola to taka wieś jest po prostu.
  Mit „re-industrializacji“.
 • Smutny przypadek
  Fakty są jednak takie, że więcej ludzi zabijają trzeźwi kierowcy. Dlaczego ich ofiary są jakby mniej ciekawe? Bo mniej sobie można moralizatorsko poużywać?
  Rozprawmy się w końcu z pijakami i narkomanami za kierownicami
 • @grazss 20:47:43
  Nie było tęczowych paradziarzy jeszcze
  Kwas.
 • Ciekawe znalezisko, są też fotki moich okolic.
  A pozostałości słupków granicznych jeszcze i teraz da się dojrzeć po lasach. Pomijając nachalną propagandę to można się paru ciekawych rzeczy dowiedzieć.
  Dawna granica polsko - niemiecka na zdjęciach
 • A marka Polar jeszcze istnieje?
  Jak moim rodzicom umarła lodówka po ponad 20latach to znowu kupili Polara a było to kilkanaście lat temu. Działa do dzisiaj, więc "dobre bo polskie". Niemieckie to tylko jesli sprzedawane w Niemczech, tutaj jakies odpady przysyłają i to nie tylko chodzi o AGD.
  Dymanko na zimno, czyli....
 • Ciekawe kto płaci dzisiaj
  Bo kiedyś takie wypociny pisali "filozofowie" francuscy z mecenatu różnych Katarzyn i Fryderyków. Dzisiaj następni "filozofowie" zaprawieni dotąd w materializmie i dialektyce marksistowskiej, przepisują z tamtych odpadów umysłowych całe ustępy żywcem, ale kto finansuje?
  Schwarzcharakter narodowy Polaków
 • A dlaczego strumień elektronów się rozdwaja a nie tylko uchyla?
  Mógłby tak robić chociaż czasem. Inaczej nóż elektrinowy musiałby zawsze trafić w środek a poza tym wychodząc skupiony z ostrza potok elektrin raczej by się rozszerzał i rozmywał, bo z drugiej strony mamy płaszczyzne.
  Samobójstwo na przełomie lat
 • Z tym jedzeniem to czysty faszyzm.
  Kiedyś był plan doprowadzony do każdego stanowiska pracy, ty idziesz dalej i doprowadzasz go do każdego żołądka. Ślepy aprioryzm i zadufanie, że da się wszystko dla każdego zaplanować od początku do końca już nieraz był przepisem na piekło na ziemi.
  NIE MA LEPSZYCH ROZWIĄZAŃ, W TYM USTROJU, I LEPSZYCH (TZW...) RZĄDZĄCYCH...
 • Ciekawe, próbowałem z pracy to żadnych problemów nie ma
  Ale tam wyjście do internetu jest w Berlinie, tak jakby trudności były w przypadku połączeń identyfikowanych jako krajowe.
  Co jest przyczyną wolnego działania NE?Atak DDOS?
 • Jakoś zupełnie mnie to nie dziwi
  Ciekawi mnie natomiast postępująca feminizacja zawodu sędziego a sędziami stają się do tego osoby za młode. Niestety nie idzie to w parze z jakością pracy, ilustracja powyżej. Tak jakby selekcja była tu negatywna.
  Sąd nie czyta akt - dowód!
 • To mi przypomina bilboard który ostatnio mijałem
  Stało na nim jak byk "Kupię twojego dłużnika". To raczej nie pomyłka
  Jak zostać produktem bankowym.
 • @szafran 21:54:09
  Ostatnio zawirowania to właśnie przeżywa strefa euro, gdyby nie Niemcy toby mogło być już po wszystkim. A i nie ma też gwarancji, że ci w jakimś momencie nie powiedzą dość i nie wrócą do marki. Stawianie dzisiaj na taką niepewną kartę to duże ryzyko. Lepiej jeśli już poczekać aż się sprawa wyjaśni, bo możemy uciekać do dolara od euro. Zwłaszcza, że działania ECB nie sprawiają wrażenia, jakby ktoś tam wiedział co robić. Po drugie banki oferują konta walutowe, ale jakoś boomu na nie nie ma.
  Największy błąd premiera Tuska