Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Zbart

 • Też tak myślę
  Często czytam n24 ale nie komentuję. Kiedyś przy jakiejś nawalance Kaczyński-Tusk napisałem, że to taki wrestling dla ludu. Dużo hałasu i nic poza tym. Nie pamiętam który prorok(a jest tu wielu starotestamentowych wręcz mędrców, przed którymi nie ma tajemnic na niebie i ziemi), obśmiał mnie. Nic nie rozumiesz, niczego nie pojmujesz, tak orzekł z wysokości drabiny jakubowej. A ja dalej obstaję przy tym, że to wszystko to jedno wielkie G. I jak mawiali starożytni Polacy- niczym się nie przejmuj i dobrze się odżywiaj.
  Ustawka PiS z HGW w sprawie przejęcia Marszu Niepodległości
 • @zibi 22:59:57
  Nieraz widywałem, choćby w kinie, reakcje widzów. Tak wczuwali się w bieg akcji, tak utożsamiali z aktorami, że mogli by stanowić obiekt badań psychologiczno-psychiatrycznych. Niektórzy potem kupują różne gadżety, przebierają się za ulubionych bohaterów lub odgrywają ulubione scenki. Dla nich fikcja, którą przecież widzą własnymi oczami, jest najprawdziwszą prawdą. Z jakich przesłanek wnioskujesz, że nie może być układu? Oczywiście ja również tego nie wiem, ale nie takie rzeczy się zdarzały kiedyś, są teraz i będą w przyszłości. Obserwujemy teatr, kino, spektakl. Reżyserowany, odrywany, oklaskiwany przez naiwnych lub klakierów. Więcej luzu i dystansu. Bo takimi reakcjami udowadniamy reżyserom, że ludzką tłuszczę trzeba skłócać rzucanymi tu i ówdzie ochłapami. I należy wziąć do serca takie powiedzenie ze środowiska historyków- HISTORIA ZNANA JEST MAŁO PRAWDZIWA A HISTORIA PRAWDZIWA JEST MAŁO ZNANA.
  ZDRAJCA POLSKI MIANOWANY CESARZEM EUROKOŁCHOZU
 • A może tak?
  Myślę, że gra antytuskowa miała spowodować osiągnięcie kilku celów, a ponadto posądzanie Kaczyńskiego, że mniej wie o kulisach funkcjonowania UE niż my biedne żuczki jest co najmniej naiwne. O marności Tuska wiele razy się nie tylko u nas pisało. Myślę, że tym ruchem, czyli poparciem dla Wolskiego, Kaczyński osiągnął kilka celów. Po pierwsze unaocznił nawet niedowiarkom, że ta cała Unia to taki niemiecki folwark, po drugie spowodował, że w przypadku antyunijnych ruchawek powyborczych np. we Francji nie będzie łączenia Tuska z Polską i wrzasku, że znowu ci okropni Polacy. Nie wykluczam też jakiegoś układu Tusk - Kaczyński ( wszak to jedna pomagdalenkowa banda) a nie o wszystkim musimy wiedzieć. Tym sposobem na krajowym podwórku dalej będzie się tak przewalało jak przewala, bez konieczności nowego ustawiania szachownicy.
  ZDRAJCA POLSKI MIANOWANY CESARZEM EUROKOŁCHOZU
 • Groza....
  Też usłyszałem trąbę. Na wszelki wypadek, by końcem świata nie być zaskoczony kupiłem parę paczek makaronu w biedrze. Na szczęście okazało się, że to nie żaden anioł czy inny prorok, a synek sąsiadów zapisał się do szkolnej orkiestry i uczy się dąć w blaszaną rurę. Jako że muzyk mocno średni, ojciec na czas ćwiczeń wygania go z chałupy, a on na podwórku, biedaczek, wieszczy koniec spokoju sąsiadom.
  Przerażające Trąby Apokalipsy na całym świecie!
 • @Dobrodziej 20:04:52
  Może jakimś śladem do wyjaśnienia powodów napaści na Afganistan jest opiumowy ślad. Co jakiś czas przewija się informacja, iż talibowie bardzo ograniczyli uprawę maku, a teraz jakoby nastąpił rozkwit. To wiele wyjaśnia, łącznie z debilizmem bandytów z USA. Naćpani frajerzy uzbrojeni przez bossów mafii pilnują jej interesów. I niech to cmentarzysko imperiów, jakim jest Afganistan takim pozostanie. Natomiast odnośnie tatuśka którego syn też nawracał Afgańczyków na demokrację to powiem krótko: DNO.
  Nadpalony Koran i masakra ludnosci w Afganistanie-widziane z USA
 • @Nathanel 19:38:50
  Wiadomo iż problem przemocy, jej przyczyn emocjonalnych, społecznych i każdych innych jest przedmiotem wielu dociekań oraz treścią opasłych tomów zalegających biblioteczne półki. Powód emocjonalny tego tragicznego zdarzenia będzie jakoś tam wyjaśniany, natomiast powód, że tak to ujmę geograficzny jest jasny. Tego żołnierza tam nie powinno być. Motywy którymi się kierują miłośnicy zabijania są i złożone i proste zarazem. To z jednej strony wewnętrzna, wręcz hormonalna, potrzeba agresji z drugiej niestety kasa.
  Stres wojenny - SS - US Army
 • Jak się nie ma...
  A mnie Palikota nie żal. Ma czego chciał. Następnym razem zrobią kółko graniaste z Anią oraz Biedroniem. Oczywiście Biedroń z tyłu. I niech się ogania od tej przylepy. A poważnie mówiąc .....brrrrrrrrrrrrrr
  Tak się bawią „elity” III RP
 • @Nathanel 18:46:24
  Z informacji przekazywanych w mediach wynika, że ten żołnierz to nie jakiś żółtodziób a sierżant, więc biadanie nad jego nieszczęściem jest trochę na wyrost. To zawodowa maszyna do zabijania. Należę do pokolenia, które musiało po studiach odbyć tzw. SOR. Z obserwacji wiem, że są ludzie których jara wojo, broń i strzelanie. Niby to nic zdrożnego, bo różne są metody ujarania się, lecz taka, by pojechać do innego kraju i strzelać do jego mieszkańców jest nie do przyjęcia. Tu cała otoczka tej interwencji jest g.o warta i tyleż prawdziwa.
  Stres wojenny - SS - US Army
 • Może warto
  Nie wiem czy u nas by to wypaliło, ale widziałem będąc w ubiegłym roku w Dusseldorfie na starym mieście takie gabloty, gdzie można położyć niepotrzebne książki i wziąć jeśli się ma ochotę.
  Akcja "Drugie Życie Książki" — czyli kolejne odkrywanie Ameryki…
 • Proszę o ciąg dalszy.
  Brawo. Trzeba w miarę możliwości zdzierać zasłony jakimi jest przesłonięta przed maluczkimi rzeczywistość, byśmy nie żyli w nieświadomości prawdziwej istoty rzeczy. Widzimy ściany, staramy się dostrzec dach, a naprawdę ważne są fundamenty na jakich się opiera nasz świat. A wynika z tego że fundamentem jest łgarstwo, oszustwo i chciwość. A te mało budujące cechy napędza mamona. Pieniądz już dawno stracił swoją funkcję środka wymiany dóbr. Stał się środkiem zniewalania całych narodów i pojedynczych ludzi. Trochę interesuję się historią i zetknąłem się z informacjami o tym kto finansował wydarzenia z historii i czego po tych wydarzeniach oczekiwał. Pozdrawiam i proszę o więcej.
  Jak mordowano Rzeczpospolitą
 • Historia jak to historia
  Naród polski jest na powrót narodem w budowie. To wielkie dzieło ponownego zespolenia przemieszanego ludzkiego kogla-mogla. Z ilustracji preferencji wyborczych widać, że nie związani nićmi zasiedzenia, lokalnej kultury i wrośnięcia grobami dziadów w ziemię ludzie są łatwym kąskiem dla manipulantów. Oni, ci ludzie, jeśli dobry Bóg pozwoli i da na to czas, muszą się zlać w jedno społeczeństwo. Na razie żyją wspomnieniami z Wileńszczyzny, Podola i skąd tam jeszcze ich na te tereny przygnano. Eksperyment na żyjącym organizmie trwa i jeszcze musi potrwać długie lata. Oni muszą tam się poczuć jak w ziemi obiecanej a nie w domu niewoli. I nie mówcie, że teoretyzuję. Jestem synem wilniuków, rodzonym w Szczecinie, żyjącym na Podlasiu, ale całkowicie zasymilowanym z moją ziemią i Polską .
  Tę książkę bardzo trudno dostać
 • Potrzebny wehikuł czasu
  Trudno dociec co za parawanem zwodów, uników, mylnych tropów i celowych zmyłek fundują nam nasi umiłowani przywódcy, jak zwykł pisać StM. Ja natomiast czuję się oszukany. O Unii do której nas tak usilnie wabiono myślałem,może dziecięco naiwnie, właśnie jako ojczyźnie wolnych narodów, bez granic dla ludzi i handlu. Dzisiaj już wiem, że skoro duży może więcej to i więcej będzie chciał kiedy będzie mógł. Może trwają targi, a może od początku byliśmy sprzedani. Jeśli dramat grecki to faktycznie targ niewolników to marne nasze widoki.
  Polski rząd ramię w ramię z Niemcami buduje IV Rzeszę
 • Jestem w żalu nieutulony
  Jako konsument, a w zasadzie palacz gazet jestem zaniepokojony. Szczególnie dobrze rozpalać w piecu liderem codziennego badziewia. Papier przedni i szczególnie smaczny dla mojego pieca. Papier dostarcza mi bezpłatnie nałogowy pochłaniacz treści mieszkający po sąsiedzku, a przy tym miłośnik nowoczesności w domu i zagrodzie, czyli mówiąc wprost krytyk cen oleju opałowego a i rządu przy tym takoż.
  Prasa w tarapatach. Codzienne gazety przestaną istnieć