Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze firys

 • Tu 154 nie ścinał żadnych drzew!
  przynajmniej nie w tej "katastrofie" no może poza jedną brzozą którą złamały naciski na pilotów....
  By zbadać Tu-Smoleńsk prokuratura potrzebuje psychologów
 • @raven59 16:42:23
  Byłem tam 0 16:30 i zadałem sobie trud policzenia wycinka tłumu...
  Na 1metr długości ulicy stało 2-3 osoby, na szerokość około 50 (doliczyłem do 50 dalej nie chciałem się wpatrywać ale mogło być i 60. Co daje minimum 100 osób na metr szerokości ulicy. Nie widziałem jak daleko sięgał tłum w stronę Uniwersytetu ale do Starego Miasta co najmniej 200 metrów... I co ciekawe GWno nie podało na razie żadnej cyferki.... według moich wyliczeń wychodzi jakieś 20tys po mojej stronie sceny.... Ciekawe ile nas jutro wydrukują.
  2 Rocznica Tragedii Smoleńskiej, 10.04.2012, Złożenie wieńca i fragment Apelu Poległych
 • Poruszyło mnie wiec zadziałałem....
  Na stronie
  https://www.pkobp.pl/index.php/id=kontakt2/section=ogol

  poczyniłem poniższy wpis, jeżeli komuś odpowiada zgadzam się na jego kopiowanie i powielanie
  pozdrawiam  W związku zablokowaniem na Państwa wniosek strony www http://leszekkopczynskibelchatow.dbv.pl/
  po zapoznaniu się ze sprawą wyrażam sprzeciw wobec Państwa działań i domagam się odblokowania w/w strony i treści w niej zawartych ponieważ takie działanie bez wyroku sądowego jest bezprawiem, a również łamaniem prawa tego człowieka do wyrażania własnych odczuć, myśli i realizacji woli zmarłego syna.
  Domagam się również podania personaliów osoby która podjęła tę haniebną decyzję.
  Jednocześnie informuję, że podejmę akcję informacyjna wśród moich znajomych dotyczącą tej sprawy.
  Jako że nie jestem Państwa klientem, i nie mogę zrezygnować z Państwa usług będę bojkotował wszelkie media w których Państwo się reklamujecie i wszelkie akcje których jesteście sponsorami.
  „Tato poproś ludzi z internetu o pomoc”
 • Strażnicy zniczowi....
  Cóż... ja najchętniej zlikwidowałbym to nowoczesne ZOMO.... wzamian można pobudować parkingi podziemne dla ludzi w wielu miastach nie tylko w Warszawie
  "On jest recydywistą !" - haracz dla obydwu czyli "miejsko - drogowi" grasanci
 • @firys 10:42:05
  przepraszam miało być "jeżeli nie odejdzie"
  Mecz
 • A ja się cieszę.... :)
  Cieszę się, że mimo iż pewnie połowa biletów została odebrana i rozdana przez sponsorów to pozostałej połowy nie miał kto kupić... i będę się cieszył z klapy EURO2012, pomogę zablokować drogi żeby nie dojechali nie tylko kibice ale i piłkarze... wiem wredny i aspołeczny jestem, ale cena tego bubla i koszty (sportowe i nie tylko) utrzymania PZPN wywołały we minie skrajną determinacje bojkotu i sabotażu wszystkiego co z piłką związane. Jeżeli odejdzie ten piłkarski rząd i chamski PZPN będę im piłkarsko przeszkadzał. I nie zwiedzie mnie zgoda na orzełka, hymn narodowy czy inne bardziej patriotyczne treści na stadionie. U mnie są skończeni i muszą odejść.
  Mecz
 • MOŻE jakiś Protest?
  Może zorganizujmy jakiś protest, pikietę, zbieranie podpisów przeciwko przekazywaniu naszych pieniędzy bankierom z Eurolandu?
  Ja np jak chciałem kredyt na mieszkanie to nie uzyskałem zdolności....
  a o zdolność na wynajem od kogoś za 2800 to nikt mnie nie pytał....
  A o ile wiem to Europa już nie ma zdolności kredytowej i naszą kasę i tak szlag trafi... no chyba że nam umożą z czegoś tam tyle ile im pożyczymy....
  Ekonomia złotej rybki