Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze stefan1977

 • szacunek dla Łukaszenki
  bo nie nawpuszczał na Białoruś tych zachodnich marketów,banków,firm.Do tego kupuja z Rosji znacznie taniej niż my gaz- to recepta na sukces. Bo z Rosją trzeba dobrze żyć a Kaczyński tego nie wiedział
  Białoruś - największy awans cywilizacyjny na świecie
 • @ Autor
  mamy tylko POszlaki, dowody nigdy już nie wrócą do Kraju (to więcej niż pewne) ani też nikt z "wielkiego świata " nie pokaże co na ten temat wie.Tam gdzie w tle przewiają sie służby specjalne sprawy nie zostają wyjaśnione (zabójstwa Olewnika,Papały,Dębskiego,Jaroszewiczów,FOZ)
  Niewiele wiemy o tragedii smoleńskiej
 • @Autorka
  to jest za gruuuba sprawa żeby wyszła na jaw.Coś jak ze śmiercią Kennedyego, do dziś trwają spory w USA kto za tą zbrodnią stał, z ilu miejsc padały strzały czy kto zlecił., a mineło od zabójstwa w Dallas blisko 50 lat...
  SMOLEŃSK CIĄGLE WE MGLE! GĘSTNIEJĄCEJ?
 • @
  nie jestem zwolennikiem łatwego dostępu do broni.Wiele jest takich sytuacji gdzie po pijanemu ludzie sie pokłócą, dadzą sobie po mordzie i spokój a co by było gdyby mieli klamki ? Trup padałby gęsto i oberwać mogli by postronni.
  Broń dla każdego
 • @
  na to czy dorosły człowiek zachoruje na depresje czy na zaburzenia osobowości ma wpływ dzieciństwo.Dzieci maltretowane,wykorzystywane sexualnie czy bite przez rodziców zazwyczaj mają potem w życiu dorosłym problemy ze zdrowiem psychicznym
  Depresja
 • @Autor
  " Zamach na polską delegację to sprawa w której musiało kooperować wiele podmiotów międzynarodowych"
  -----------------------
  warto dodac że 4 dni wcześniej było spotkanie w Pradze Obama-Miedjedjev.Co do teorii dwóch wybuchów to jej wyznawcy za kluczowy uważają film 1:24, gdyby tam było to co sie powszechnie uważa to by użyto broni z tłumnikiem a żaden leśny dziadek by tam nie wlazł z telefonem i tego nie nagrał bo by pewnie był dopisany jako 97 ofiara.
  Zamach. Wyjaśnienie też sensacyjne w wersji standard
 • @
  jakbym miał grzebac w śmietnikach to wolałbym sobie krawat na szyje zawiązac i zejśc z tego świata.
  Głodnym Polakom polecają grzebanie w śmietniku
 • @
  ciemny lud to kupi
  Kurski: musimy wziąć Kaczyńskiego w kleszcze
 • @marektomasz 16:12:19
  ale po co miałaby byc taka komplikacja sprawy z tą maskirowką ? Nie łatwiej i nie prościej zwyczajnie naprowadzic samolot na te polanke i tam gdy przelatywał uruchomic elekttronicznie zamontowane bomby zrobione z takiego samego paliwa co paliwo lotniczne ??
  Ostatnie sekundy lotu Tu-154M
 • @OHV 09:40:49
  dziękuje za odpowiedź.
  Ostatnie sekundy lotu Tu-154M
 • @
  brak jaru też daje wiele do myślenia
  Ostatnie sekundy lotu Tu-154M
 • @
  włos mu z głowy nie spadnie.Nową,równie dobrze płatną prace dostanie szybciej niż nam sie wydaje.
  Terlikowski: Tusk jako dziennikarz i piarowiec jest skończony
 • @Autor
  nic mu sie nie stanie,tak samo sprawa przycichnie jak Smoleńsk,afera hazardowa......Może ewentualnie Schetyna go zluzuje, ale w oddanie władzy przez peło nie wierze.
  Nadciąga koniec Donalda Tuska
 • @
  a wszytsko wskazuje że będzie jeszcze gorzej niestety.Co raz więcej ludzi podejmuje prace za 1500 zł brutto. czyli niecałe 1200 zł na reke.Na co to starcza po zapłaceniu opłat ? Zagranica pracy za 5-6 € na godzine jest sporo,bez większego problemu można coś znaleźc dla siebie.Mało który Holender czy Niemiec za tyle pójdzie do roboty więc i biora Polaków.W tym zapewniony jest nocleg na szczęscie.Jest więc chyba spora różnica w poziomie życia za 1200 zł w Polsce czy za 1200 € zagranicą.Koszta życia już są te same a nawet zagranicą żywnośc jest tańsza.Wiele wskazuje że obiecywana "Zielona wyspa" zmieni sie w "Wyspe bezludną" bo młodzi wyjada a starzy umrą.
  Polscy niewolnicy...
 • @
  nie ździwie sie jak w nastepnych wyborach będzie kanydował z list PełO,tak jak ta Kluzik rostkowska.....
  Zagadki eurosła Migalskiego
 • @Akwedukt
  to wszystko pełna zgoda co Pan pisze ale obawiam sie że za rok już nie będzie takiego zainteresowania wyjaśnieniem tej sprawy obawiam sie.Uważam że musimy czekac co najmniej 3 lata do nastepnych wyborów, i jesli wygra je Obóz Patriotyczny to sprawa ruszy do przodu a jak nie to będziemy dalej sie spierac czy samolot rozpadł sie w powietrzu czy była maskirowka
  Temat katastrofy w Smoleńsku nie ma prawa zniknąć...
 • @
  a może było tak jak mówi Jan Tomaszewski ???
  http://www.radiownet.pl/publikacje/jan-tomaszewski-o-podrozy-do-smolenska-po-katastrofie-10-kwietnia-2010-archrw
  2 pierwsze kroki do wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej.
 • @
  Jankesi podpisali z Rosją miliardowe kontrakty na wspólne wydobycie gazu z dna morza i nikt nie będzie sobie psuł interesów dla 96 Polaków .Dlatego na żadną konkretną pomoc NATO przy katastrofie bym nie liczył.Z reszta nikogo w świecie już Smoleńsk nie interesuje z wyjątkiem 25% naszego społeczeństwa które popiera PiS.Smutne to ale prawdziwe....
  Podstawowy blad FYM-a - widziane z USA
 • @
  dzięki zimnym prysznicą które biore codziennie wyleczyłem sie z alergii która mnie męczyła od 14 lat (kurz,pyłki,sierśc psa i kota).Rano wstaje i zaraz na 2-3 minuty pod lodowaty prysznic i już po kilku dniach uczulenia mineły. Szok !! jak dla mnie,wcześniej majątek wydałem na różne lekarstwa i testy alergologiczne.
  Samouleczenia
 • @
  to co ,zdrowy ma człowiek umrzec ?
  To cie zabija! --- Rafinowane węglowodany ---