Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Ruchpoparciasiebie

 • @Paweł Tonderski 13:13:31
  "I jednocześnie nawoływanie przy tym do tego, żeby zalegalizować prostytucję i pozwolić Polakom na to, aby sobie przypalali, posiadali i handlowali trawką, i aby mogli uprawiać prostytucję, będąc jednocześnie katolikami, chrześcijanami i Polakami. :))))))) "

  Nie pozwolić tylko NIE ZAKAZYWAĆ.
  To cz ktoś jest katolikiem, pali trawkę czy chodzi na dziwki to jego prywatna sprawa dopóki NIE SZKODZI komuś. Nie rozumiem gdzie leży problem. Ksiądz Popiełuszko palił papierosy i świętym był, a szkodliwość papierosów jest porównywalna jeśli nie większa od marihuany; katolikiem chyba był.....
  :)
  A co do prawa to chyba nie ma nic trudnego do zrozumienia- Pańska wolność kończy się na czubku mojego nosa i dopóki Pan nie szkodzi mi np. paląc,pijąc itd. cokolwiek Pan chce w SWOIM domu to Panu wolno. To wcale nie oznacza, że Pan musi... bądź powinien.... po prostu nikt Panu nie zakazuje odcięcia swojej ręki jeśli "uschła".

  A tak a propos w Stanach gdy wprowadzili prohibicję sprzedaż narkotyków DIAMETRALNIE WZROSŁA więc można być chrześcijaninem i ZAKAZAĆ wszystkim niezależnie czy to katolicy czy nie (a przecież każdy ma wolną wolę według chrześcijan?) handlu narkotykami mimo danych które dowiodły.... że działa to destrukcyjnie na nasz "naród (sprzedaż wzrasta, opłaca się jeśli przebicie jest 10krotne....)

  Narkotyki są złe i to jest rzecz oczywista ale zakaz przyczynia się do wzrostu uzależnienia, zakazany owoc najlepiej smakuje...chyba chrześcijanin powinien to akurat dobrze rozumieć :)
  http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/68636_465658203484124_302180056_n.jpg

  Ogólnie polecam tekst:
  http://palmereldritch1984.wordpress.com/2013/01/13/jak-narodowcy-w-ciagu-roku-zlikwiduja-problem-narkotykow-i-narkomanii/

  Ja nie rozumiem pańskiego toku myślenia jestem katolikiem, nie palę nie ćpam i nie chodzę na dziwki ale NIE mam "potrzeby" zakazywania tego innym dopóki nie szkodzą sobie. Chyba, że to moja rodzina, znajomi itd. to bym zareagował ale nie jako rząd.
  Zapraszam na audycję do radia Polska Live
 • Zmiany, zmiany
  ...po owcach je poznamy.

  Ale jadu Pisowskiego się tu nazbierało.
  To Karnowscy zniszczyli Uważam Rze
 • Prawda nas wyzwoli?
  Nie w demokracji przyjacielu...
  Ustrój jest zły, ludzie (statystycznie) są debilami którym wisi to, że się zadłużamy dlatego głosują na tych co im obiecają złote góry.............
  z ich kieszonek ale tego niestety nie dodają.
  Jewropejska “praworządność”….pora na polski kontratak!!!
 • Autor jest chyba niepoważny...
  Przydałoby się cytaty wrzucać jak "Korwin mówił" żeby faktycznie zobaczyć czy umie pan czytać ze zrozumieniem. To organizatorzy Marszu go wyprosili więc jeśli ktoś ma rozbijać prawice to oni.
  Poza tym nie nazwał wszystkich ONR-owców narodowymi-socjalistami ale podkreślił że około połowa nimi jest. Jeśli pan twierdzi inaczej proszę mnie przekonać.
  Nie ma to jak robić bloga na NE żeby jechać po Korwinie :)

  Aha i rozumiem, że każda osoba popierająca Korwina bądź Kongres Nowej Prawicy jest sekciarzem? Nie wiedziałem, że tak się nazywa konserwatywny-liberalizm...
  Marsz Niepoważnych
 • TVN
  Nie rozumiem... nie widzę w tym nic nowego i szokującego. To logiczne, że reżim obsadza swoich zaufanych ludzi w publicznej "darmowej" TV żeby nie palnęli jakiejś głupoty. Dlaczego więc takie zdziwienie..Nie wiem.
  I myślę że większość znanych dziennikarzy albo ma powiązania w SB albo tato/mama pracował/a no i posadka jest :)
  Choć stawiam na pierwszą opcję..

  I osoby które są świadomie za publiczną telewizją akceptują nie tylko to pasożytnictwo (bo takie TVP zatrudnia 5tys. osób, a Polsat około 300 i POLSAT utrzyma się z reklam TVP już nie)
  ale i PRL-owskie pranie mózgu :)


  Pozdrawiam
  Słynna dziennikarka TVN współpracowała z SB
 • Panie Januszu
  ma rację Pan ALE..
  pisząc takie rzeczy w demokratyczny sposób nie poprawi pan wyniku w następnych wyborach, bo TVN nie będzie cytował całego tekstu tylko wytnie np. ten fragment:

  "....inwalidzi też organizują zawody. Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego – równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili
  - lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa."

  I wyborca który nie wie o co chodzi A NIE WIE, bo jedynie 2% to stały elektorat i może połowa z niego czyta tego bloga, a grubo ponad 90% zinterpretuje to na Pana niekorzyść. Z argumentacją oczywiście się zgadzam ale poza felietonistą jest pan również prezesem Partii i jako wybitny szachista warto przewidzieć konsekwencje takich artykułów.
  Co z tego że pan pozwie potem TVN za manipulacje ? Te 98% społeczeństwa które nie czyta pańskiego bloga się o tym NIE DOWIE, ze w ogóle pan ich pozwał. Potem robią z pana kretyna w TV, bo daje im Pan taką możliwość

  Trzeba sobie uświadomić, że czasem milczenie jest złotem.
  Pozdrawiam
  Para-olimpiada czyli paranoja
 • JEDEN marsz...
  Pomysł z transparentem odgradzającym wydawał się dobry na pierwszy rzut oka ale....
  wszelkie sukcesy przypiszą sobie oni...
  będą próbowali nas przekrzykiwać...
  i tak znajdą prowokatorów...
  rząd będzie ustalał zasady Marszu...


  Analizując sytuację i ruch rządu nie ma praktycznie żadnych plusów idąc razem.
  Idąc nielegalnie bądź z rządem niestety dużo ludzi się zniechęci...
  O to pewno im chodzi ...


  Mam już dość tej propagandy.
  Ten kraj gnije! Jak mam być to na WOLNYM Marszu Niepodległości.
  Z Polakami,a nie komuchami...nawet jakbym miał być tam nielegalnie.
  Pałac prezydencki: albo jeden oficjalny marsz 11.11 albo żadnego
 • @oleg 14:05:27
  "Po tym każdy warszawiak pozna gdzie jest władza, a gdzie Polska"

  Zamiast tego poczciwego warszawiaka lepiej pasował by Polak ;)
  Poza tym, dobry pomysł.
  Pałac prezydencki: albo jeden oficjalny marsz 11.11 albo żadnego
 • Nie tędy droga.
  "Kim jest komunista? Jest to ktoś, kto czyta Marksa i Lenina. A jak nazwać antykomunistę? To ktoś, kto rozumie Marksa i Lenina."
  R.Reagan

  Jak to inaczej Pan zinterpretuję?

  "Kto nie pracuje ten niech nie je"
  oraz
  "Jeśli ręka twoja uschła – odrąb ją!”

  "Po co zakazywać, gdy w Polsce będą rządzili Polacy dla Polaków, dla swoich rodaków?"
  I tu rodzą się kolejne pytania, po co zakazywać niepłacenia np. na ZUS czyli decydowania o swojej przyszłości.
  Tylko proszę mi tego nie porównywać do mnożenia talentów....
  (raczej w przypadku ZUSu to zakopania ;)
  Rozumiem, że pan popiera nakazywanie?
  Ale czy nakaz płacenia np. na ZUS nie jest w istocie zakazem niepłacenia na niego?
  Czasem warto zastanowić się (szczególnie w socjalizmie) nad "drugim końcem kija"

  Idąc za tropem tej nauki chrześcijańskiej
  (bo widzę, że Pan utożsamia sobie z nią socjalizm...)
  powinien Pan wywnioskować, iż mamy WOLNĄ WOLĘ
  ALE
  kiedyś odpowiemy za grzechy przed sądem ostatecznym..
  czyli
  "Wolność wiąże się z odpowiedzialnością".


  PS: "praca ludzka jest tylko narzędziem produkcji, której podstawą, czynnikiem sprawczym oraz celem jest sam kapitał."
  A szpitale są po to żeby lekarze mieli pracę czy żeby ratowano ludzkie życia!?

  PPS: "po drugie w Polsce mają rządzić Polacy, którzy będą z tą ziemią i ludźmi zamieszkującymi ten teren się utożsamiali, to na początek powinno wystarczyć. :)"
  A to POlacy nie rządzą....? Od 20 lat Polacy zadłużają ten nasz "wolny" kraj.
  A przepraszam, zapomniałem, że śp. Lech Kaczyński (katolik) już podpisał t.lizboński i teraz niestety ta wizja idealnego państwa w którym nie ma korupcji tylko politycy-katolicy oddają cały swój majątek dla biednych ludzi na zasiłku (sic!) a kraj jawi się kolorami tęczy niczym Kolorowa Niepodległa i zamiast V RP nowi przywódcy nadają jej nazwę Eden!
  Niestety ale odkąd ludzie zostali wygnani z raju musieli sami pracować i gruszki (jabłka) nie rosły same na wierzbach...
  Monarchizm, konserwatyzm i tzw. liberalizm.
 • Mam nadzieję,że...
  na jesień będzie ten przewrót, bo spoglądając do przodu nie widzę żadnych perspektyw dla tego kraju...dla młodych ludzi takich jak ja.
  Jedynie się zadłużamy, a przyjdzie taki czas, że i na odsetki nie będzie.

  Co to za kraj w którym domu nie mogę na własnym podwórku sobie wybudować tylko urzędnik łaskawie mi pozwala na budowę domku i ścięcie 1 drzewka. Inaczej mandat, sąd i więzienie.
  Chory kraj, mam nadzieję, że R.Paul wygra to przynajmniej będzie gdzie uciec ;]
  Najgorsze jest to, że ludzie pracowici emigrują po kolei, a zostaje najgorsze cwaniactwo i menelstwo.
  Emeryci jak się doczekają to z roku na rok mają coraz drożej (inflacja no i kochana Unia, podatki, ceny prądu,gazu itd.) i w rezultacie MNIEJ.
  Po stadionach zostały Nam tylko długi...ehhh tylko tak dalej.

  A moim zdaniem panie Januszu Pan nie wygra używając obecnej taktyki!
  Nie można mówić kobiecie (jeśli chce się zdobyć ją i jej głos), że ma brzydkie włosy. Zamiast tego trzeba mówić jej prawdę ale TAKĄ, że ma np. piękne oczy. Nie kłamie pan, mówi pan to w d***kratyczny sposób. Jeżeli pan chce się dostać do sejmu w sposób demokratyczny trzeba zrozumieć które wypowiedzi są łatwe do zmanipulowania i przynoszą odwrotny efekt.
  Jak pan mówi o pedofilii albo o homosiach zamiast o NISKICH PODATKACH to skutek jest jaki jest.
  Niskie podatki, zwolnienie urzędników,prywatyzacja ZUSu to jest TO co ludzie chcą usłyszeć i w ten sposób Pan mówi tej "kobiecie" jakie ma piękne czarne oczy :)

  "I powiedzmy sobie szczerze. Bez emocji sobie powiedzmy. Chujowe jest to społeczeństwo. Przepraszam za szczerość. Po prostu. Polacy mają w dupie wszystko. Ludzie w całej masie są dość debilowaci… no, należy powiedzieć sobie prawdę. I należy, jeżeli chcemy oddziaływać na masy, musimy dokładnie znać psychikę debila. Pamiętajmy, że żadna ideologia tego społeczeństwa nie ruszy. Mam nadzieję, że teraz jakby widzicie, że żeby być skutecznym, nie można nie być cynicznym. Nie można. Bo będąc otwartym, szczerym, będąc sobą nic nie zdziałacie, nic po prostu."

  Przydałby się panu taki Tymochowicz który by poprawił panu PR tak, żeby trafił pan do "ciemnej masy".

  Warto wyciągnąć wnioski z ostatnich 20lat i zamiast czekać, aż 98% głosujących dorośnie popracować nad swoimi słabymi punktami.

  Szczerość jest dobra ale czasem milczenie jest złotem.
  Szczególnie w wywiadach dla TVNu.
  Coraz więcej Francuzów zastanawia się nad opuszczeniem kraju.
 • "Korwin burzy wszystko!"
  Tak, tylko szkoda, że UPR bez Korwina nawet 1% nie miał.

  Szkodzi to Kaczyński który podpisał traktat lizboński i teraz Unia nami rządzi.
  Szkodzi Tusk który zadłuża Polskę w tempie Gierka
  Szkodzi Palikot który chce legalizować związki gejowskie.

  Smuci mnie, że ludzie jeszcze agitują za głosowaniem na zdrajców....
  A mówią, że Polak mądry po szkodzie.
  Migalski spotkał się z Korwinem Mikke
 • @Pan Marky 23:09:46
  Idąc drogą moralności jest to działanie złe, pełna aprobata.
  Jednak biorąc pod uwagę prawo które nie winno działać WSTECZ jest niestety sprawiedliwa (jeśli było im obiecane przez państwo lub/i płacili)

  Czym się różni podwyższanie wieku emerytalnego (który był ustalony) od niewypłacania emerytur tym od SB. To złamanie umowy której państwo ZADEKLAROWAŁO się, że dotrzyma. Inna sprawa, że ich wszystkich powinni postawić przed sąd.

  Nie wiem czy autor zaglądał wszystkim do kieszeni czy płacili na ZUS.
  Wiem za to iż łamanie prawa również jest niemoralne.
  Jeżeli autor ma "jaja" to zamiast oskarżać Korwina mógłby pan zrobić publiczną debatę.

  Tak to jest z socjalizmem, że jest walką o problemy których nie ma w żadnym innym ustroju jak mawiał śp. Stanisław Kisielewski.
  Gdyby ubezpieczenia byłyby prywatne państwo nie musiało by deklarować wypłat emerytur takim kanaliom.

  No nic, faszyści (bo siłą chcą odbierać, a potem mogą IM odebrać albo podwyższyć wiek emerytalny siłą ) z PiSu w natarciu.
  Korwin-Mikke nie broni SBków, on broni deklaracji państwa które się zobowiązało do pewnych rzeczy, nawet jeśli są one złe.
  (według moralności)
  Trzeba czytać ze zrozumieniem gościa który pisze logicznie.
  Tak jak kobieta ze względu na swoje emocje zwykle nie jest głową domu, tak ludzie którzy chcą komuś odbierać nie powinni tego czynić polegając na moralności, zaniedbując deklaracje Polski.
  Niestety Ci uczciwi z PiSu zapominają z jaką "kulturą" ich członkowie traktują bohaterów, ba oni mają ich w dupie.
  Jedyne za czym bym był to nie podwyższenie emerytur kombatantom wojennym ale utworzenie fundacji NAŃ.
  I w ten sposób autor i Ci "uczciwi" z PiSu takim ludziom by pomogli oddając np. 1 % w podatku (dobrowolnie!).
  I robiąc coś dla takich ludzi, bo odbieranie jednym i dawanie drugim robi z Was takie same szuje jak z nich.
  http://www.youtube.com/watch?v=h1fE6QwhAdI&feature=player_embedded
  W centralnie sterowanym państwie dochodzi do takiej "moralności"
  Pozdrawiam
  JANUSZ KORWIN - MIKKE OBROŃCĄ ESBEKÓW
 • SP mówię stanowcze Nie
  Ciężko nazwać prawicą partię która nic nowego nie wnosi, te same mordki co wcześniej, te same pomysły (albo co niektóre i głupsze)
  tylko inne inicjały.

  Pomysły z likwidacją kas, bo etaty NAM odbierają to myślałem, że mogliby wymyślić tylko "mózgi" od Palikota.
  Albo o oddawaniu upadłym biurom podróży odszkodowania.
  Gdzie tu przedrostek LIBER. Żałuję, że ludzie agitują za taką partią i tym bardziej nazywają ją partią prawicową tak jak i PiS który zajmował się tym czym PO: walką z dopalaczami, hazardem i kibolami.
  W sferze konserwatywnej co prawda PiS w pewnym stopniu zalicza się do prawicy ale jeśli popatrzeć nań od strony ekonomii jest to bita lewica (w tej sferze) tak jak i SP.
  Trzeba przyznać- PiS kradł w mniejszym stopniu (zadłużał o wiele MNIEJ) albo czy obcięcie palca miast ręki jest wyborem dobrym?
  Czy mniejsze zło nie jest złem?
  Myślę, ze tylko w wypadku gdy nie ma innej alternatywy( II tura) ale w pierwszej są inne partie, które nie zamierzają niczego sobie i innym obcinać :)

  Nalegam aby zasiewać myśl konserwatywno-LIBERALNĄ w inną stronę (bardziej na prawo :)

  Zwolennik KNP
  Oto dlaczego dwie partie na prawicy są lepsze niż sam PiS
 • @O.R.K.S. 16:29:12
  Masz możliwość zadać te pytania na chacie ale lepiej podkulić ogon i szczekać jak Ci z góry każą pod każdym wpisem.....
  Chat jest anonimowy mimo to odnoszę wrażenie, że komuś bardzo zależy żebyś tutaj truł :]
  Tak - zacnych niedołęgów...
 • @Nathanel 02:43:14
  Z całym szacunkiem dla Pana ale z tym się nie zgodzę.
  JKM był chętny z każdym Z kandydatów na debatę ale Ci debile nawet ze sobą nie chcieli (PO - PiS) Jeżeli nie ma się żadnego programu, a kłamstwa są na tak żenującym poziomie to już nawet debile tego nie kupią. W sumie o czym oni by mieli ze sobą rozmawiać? Kto da 3miliony mieszkań, a kto 300mld zł. Totalna kompromitacja...

  Palikot łgał jak pies ale według mnie każda debata to szansa na wysoką oglądalność i pokazanie się w mediach,a Palikota pokazują gdzie się tylko da, nie skorzystaliśmy na tym przez podpisy. Też bym poszedł z tym ćwokiem z Biłgoraja na miejscu JKMa na debatę.
  To dobra okazja aby przegadać kogoś kto ma marną wiedzą na temat jakiegokolwiek ustroju gospodarczego...
  PS: Na ich kongres już nie poszedł :]

  PPS: Pani Anno. W razie gdyby Pani nie zauważyła pod wcześniej wpisym moją odpowiedź: chat nie jest na onecie tylko na nptv.pl w każdy poniedziałek 20:00-20:45
  Tak - zacnych niedołęgów...
 • @Anna.M. 14:58:45
  Na Pani szczęście video-chat jest na nptv.pl
  W każdy poniedziałek od 20:00 do 20:45 :)
  Na razie kilka ogłoszeń
 • @Anna.M. 20:49:25
  W poniedziałki masz chat, można zadawać pytania i dyskutować.
  W przeciwieństwie do Twojego kolegi z ławki miszcza O.R.K.Sa który jak przyjdzie co do czego to i nawet polemiki się boi (tylko sobie sam tak szczeka ile to już razy Korwina zjechał) możesz wpaść i wtedy na pewno Ci odpowie ;]
  Na razie kilka ogłoszeń
 • @widziane z USA 23:52:23
  "Guru" wnosił wniosek o niezadłużanie państwa więc zarzuty kieruję do postpeerelowskiej sitwy :)
  Ty krytykujesz jakąkolwiek formę oznajmiania o zadłużeniu wtedy kiedy można zyskać rozgłos (dotrze do największej liczby osób), a ja krytykuję tych co zadłużyli ;]
  Dzień Dziecka Zadłużonego
 • @widziane z USA 20:34:43
  Chyba Wasza które je zadłużyła, a teraz staje w ich obronie.
  To tak jak kogoś wpier*olić, a potem udawać, że się o niego troszczy.

  Ktoś musi o tym przypominać, że takie tłumoki jak Wy zadłużyli :)
  Ale cóż ty zielony, to nie ma co się dziwić ;]
  Dzień Dziecka Zadłużonego
 • @widziane z USA 10:28:39
  "POWINIEN BYC TO WYJATKOWY DZIEN W ROKU DLA TYCH DZIECI i zamiast dac choc w tym dniu odrobine radosci dzieciakom"
  To on wyjdzie i pokaże ile radości przyniosło 20lat rządów Bandy Czworga która zapewniła nam 20 tys. długu na główkę :)
  Według mnie fajny happening ale rozumiem, że według zwolenników PiSu najlepiej siedzieć w chałupach, bo jeszcze protesty nagrane by zostały :/

  Jeżeli można coś dać naszym dzieciom to przyszłość :)
  A w tym kraju póki co jej nie ma,
  Pozdrawiam

  PS: "CO TE DZIECI MOGA ZROZUMIEC?"
  Dzieci może i nic ale nadzieja w rodzicach :)
  Dzień Dziecka Zadłużonego