Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze almabrown

 • @stanislav 22:38:54
  oczywiście, że suwerenną, ale chyba coś kręcisz
  Brak politycznej świadomości to koniec Państwa i Narodu
 • @stanislav 21:32:16
  bla bla bla .... nie porównuj Michnika z Rydzykiem, napisałeś dużo ale nie dużo o mediach Rydzyka ..... porównanie ich świadczy o tym, że nie do końca zależy ci na "wolnej" Polsce ....
  Brak politycznej świadomości to koniec Państwa i Narodu
 • @stanislav 17:11:31
  pan Ziemiński powiedział co powiedział ale właściwie to nic nie powiedział oprócz tego, że zganił jedyne polskie media i potraktował je jako antypolskie nie mówiąc dlaczego tak uważa. Obawiam się, czy to nie kolejne przegrupowanie "politycznych elit", którym pali sie grunt pod nogami.
  Brak politycznej świadomości to koniec Państwa i Narodu
 • @ninanonimowa 12:47:11
  Człowieku, nie siej zamętu, i nie mieszaj do tego kościoła, aczkolwiek i tam się wdarła "piąta kolumna". Twoja taktyka już się przejadła.
  Brak politycznej świadomości to koniec Państwa i Narodu
 • nie nie nie nie
  Nie dajcie sie zwieść, Żakowski to czołowy wróg Polaków, słyszałam jego wypowiedzi po marszu w jednej z audycji TVN, to tylko taka podpucha i dziwie się, że przytacza się tu wycinek jego wypowiedzi. Nie wiem po co. Poza tym to cytat "Ale kiedy upominaliśmy się o wolność i demokrację w Polsce, nie liczyliśmy przecież, że w demokratycznym kraju wolni ludzie będą zawsze mówili tylko rzeczy mądre, trafne i układne." To chyba brzmi jednoznacznie ..... i określa jego stosunek do protestujących. W ogóle to chcą wmówić, że protestujący to zgraja głupców, których przekabacił Rydzyk i Kaczyński ..... udają przed opinią społeczną i starają sie bagatelizować temat. A prawda jest jedna, ludzie mają dość rządów Tuska i tej całej postsolidarnościowej zgrai, niezależnie czy Rydzyk czy Kaczyński zorganizował marsz, mógłby sam diabeł zorganizować to ludzie by poszli, co nie znaczy, że popieraliby "diabła", ale że są przeciwko antypolskiemu rządowi Tuska.
  Żakowski w Wyborczej: "Jestem wdzięczny tym, którzy byli na marszu PiS"
 • @rerak 03:14:20
  dobrze to ująłeś, bo nie warto nawet polemizować z tym Naczelnym, wysmarował co wysmarował, bo na tyle go było stać
  Dzisiaj marsz
 • "dziwne samobójstwa" i trochę ich za dużo
  Widzę, że Nowy Ekran zapełnił się poplecznikami PO, jakaś inwazja, nawet więcej niż na Onecie. Ignorantów cała kupa, niewybredne żarty ze zmarłego. Przypomina mi to cyrk Wojewódzkiego. Ale do rzeczy, Korwin-Mikke jest znany ze swoich kontrowersyjnych, dla niektórych osób, wypowiedzi. Trochę ironii trochę cynizmu ale najwięcej prawdy, chociaż wypowiedziana w sposób bulwersujący dla niektórych. Generał Petelicki, pominąwszy jego życiorys, a skupiwszy się na ostatnich latach, to dosyć się zasłużył, a raczej „dosłużył” rządzącej „elicie”. Nie będę przytaczać jego raportu odnośnie katastrofy smoleńskiej i jego opinii kto jest winien nieprzygotowania wizyty Prezydenta w Smoleńsku oraz odtajnienia SMS-ów rozsyłanych po katastrofie do polityków PO. Wszystko to znamy i było to dla nas zrozumiałe od samego początku po katastrofie zanim się ktokolwiek wypowiedział, mam na myśli siebie i pozostałych myślących samodzielnie. Natomiast „samobójstwo” generała …. Śledzę od wczoraj artykuły w Internecie, wypowiedzi dziennikarzy i polityków w mediach. Brzmią podobnie z różnicą, że ciągle zmienia się ilość postrzałów, czasami jest ich kilka, czasami cztery, a czasami jeden śmiertelny. Zgadzam się ,że jeden był na pewno śmiertelny. Zwłoki znalazła żona po ok. dwóch godzinach od wyjścia generała z mieszkania, w garażu apartamentowca. I mamy uwierzyć, że generał wyszedł z mieszkania, poszedł do garażu, dostępnego dla wszystkich mieszkańców, po to żeby strzelać do siebie do skutku, aż trafi. Zapewne nie zapomniał wziąć ze sobą tłumika, żeby zagłuszyć huk wystrzałów, bo taki huk zaniepokoiłby mieszkańców i portiera monitorującego garaż, budynek i okolice domu. Ciekawe czy taśma nie zginęła albo się nie zacięła. Ale tego się nie dowiemy. Nawet jak pominiemy cały szereg dziwnych „samobójstw” osób związanych z polityką w ostatnich latach i nawet ostatnie siedem związanych bezpośrednio z katastrofa smoleńską, nie wliczając samej katastrofy, to nazywanie śmierci Generała „samobójstwem” bez przeprowadzenia śledztwa jest co najmniej podejrzane.
  Oświadczenie w sprawie śmierci śp.Sławomira Petelickiego
 • ciekawostka
  ciekawe ilu tych "młodych" przyjdzie .... pewnie garstka .... jak zwykle ...
  Nacjonalistyczny 1 maja w Warszawie – zaproszenie.
 • do zobaczenia na marszu
  no i tak ANTON przejął dowodzenie na forum, osoba o plugawym języku nienawidząca wszystkiego co nie jest po jego myśli. AMEN.
  Ale my się nie przejmujmy i przystąpmy ochoczo do marszu 21 -go kwietnia 2012 roku. Ja tam będę ..... pozdrawiam wszystkich normalnych i do zobaczenia na marszu !!!!!
  Nowe Informacje o Marszu w obronie TV Trwam - 21.04.12 - Warszawa
 • przekręt franka szwajcarskiego
  a przekręt z kredytami we frankach szwajcarskich ?? to dopiero majstersztyk. Żaden kredytobiorca nie widział na oczy ani jednego franka, tylko na papierze, a banki przesyłały pieniądze kredytu w złotówkach, a kredytobiorca musi zwrócić we frankach lub musi kupić w banku franki i oddać w tejże walucie. A wzrost wartości franka w ciągu tak krótkiego czasu bez żadnego uzasadnienia sprawia, że każdemu kredytobiorcy kredyt wzrósł ok 2 razy. Dobre ..... No i żaden rząd na całym świecie nie zareagował na ten przekręt nad przekrętami. No częściowo Węgrzy to przyhamowali ....
  Kreacja pieniądza przez kredyt – kradzież tak doskonała, że uznajemy ją za legalną!
 • każdy sobie rzepkę skrobie
  coś w tych Polakach jest nie tak ...... jak zaczniemy się znów dzielić, a nie jednoczyć to nic z tego nie wyjdzie .... starzy czy młodzi ?? wszyscy jesteśmy Polakami, każdy młody będzie stary, a każdy stary był młody .... bądźmy dla siebie mili i nie pogardzajmy starymi bo oni naprawdę mają dużo wiedzy i mądrości, a młodzi mają dużo siły i energii ...... połączmy to i osiągniemy cel ...... chodźmy na wszystkie marsze, a nie tylko na "swoje" .....
  Dzień Gniewu czy Dzień GieWu ?
 • głupi pomysł
  jeżeli to prawda z tą blokadą pierwszomajową to uważam, że to jest zły pomysł. Lepiej zorganizować wielki marsz antyrządowy przeciwstawiający sie polityce Tuska i rządów postkomunistycznych, na pewno przyjdzie dużo ludzi, więcej niż 11- go listopada. Zgłosić wcześniej z planem trasy. Pokazać jak dużo ludzi jest przeciwna polityce "elit solidarnościowych", którzy "nabili nas w butelkę", oszukali w haniebny sposób i doprowadzili kraj i ludzi do upadku ekonomicznego i moralnego. Blokować marsz Palikota i homoseksualistów to strata czasu i oderwanie uwagi od spraw zasadniczych. Jest to forma odwrócenia uwagi od tego co najważniejsze, nie "rozmydlajmy się". A może o to właśnie chodzi, żeby skupić uwagę na "rozróbach" ?? a sprawy zasadnicze pójdą do "lamusa" ??
  Zemsta za blokadę Marszu Niepodległości
 • @carcajou
  widzę różnicę oczywiście .... ale to już jest polityka ... zostawmy ją w spokoju .... teraz potrzebujemy jedności w pokonaniu PO, a reszta potem ...
  WARSZAWSKA INWAZJA NIEPODLEGŁOŚCI by Carcajou
 • @carcajou
  Nie będę skupiała się na tym kto pierwszy kto ważniejszy …. bla bla bla …nie obchodzi mnie Jaruzelski, nie obchodzi mnie JKM ( przez wiele lat na niego głosowałam ), nie obchodzi mnie kto komu za co, kto powinien co komu proponować i za co. Nie będę polemizować kolejny raz, napisałam już wszystko w poprzednich komentarzach, nie obchodzą mnie niczyje ambicje …. Chcę tylko jednego … obalić PO, ale nie oddać władzy kolejnemu hochsztaplerowi, póki nie zniszczą nas doszczętnie. Skupcie się na tym, a nie na urąganiu jeden drugiemu i dokopywaniu, nie obchodzi mnie Kaczyński i inni. Chcę ludzi dobrej woli, skupcie się na sprawach takich jak zdradliwa prywatyzacja polskiego mienia ( w przygotowaniu sprzedaż akcji banku PKO BP, Lotosu S. A. etc etc …dofinansowanie UE z naszych rezerw dewizowych , sprawa gazu łupkowego, emisji CO2, elektrowni atomowych, ogólnie energetyki itp. itd. itp. … morze tematów …. Dalsza polemika nie ma sensu , czytam te blogi i komentarze i dalej nie wiem z kim mam do czynienia …. Skupmy się na ratowaniu państwa polskiego, a możemy tego dokonać tylko przez uświadomienie tej części Polaków, którzy poddali się propagandzie i przez protesty ale RAZEM.
  WARSZAWSKA INWAZJA NIEPODLEGŁOŚCI by Carcajou
 • @Shoovar44
  Proszę przeczytać dokładnie co napisałam ze zrozumieniem, nie będę drugi raz powtarzać, na wszystkie pytania jest odpowiedź w moim tekście ....
  WARSZAWSKA INWAZJA NIEPODLEGŁOŚCI by Carcajou
 • @carcajou
  Akurat z tekstu pod tym linkiem nic nie wynika kto był pierwszy, ale to nieważne. Wiadomo, że jak organizujecie marsz 12. 12. 2011 to znaczy, że odcinacie się od obchodów 13- go grudnia. No i kogo zachęcicie marszem pod willę Jaruzelskiego ( i tak uciekł do szpitala ), już prędzej pod sądy i min. sprawiedliwości, którzy do tej pory nie ukarali winnych. Myślę, że to chodziło o kolejne rozbicie prawicy jak PJN i teraz tzw. ziobrzyści. Nawet łzy pana Opary nie robią wrażenia i wyglądają podejrzanie. Jeśli jesteście naprawdę patriotami to nie rozbijajcie prawicy, a różnice poglądowe rozwiązujcie przez dialog. Nie wszyscy co byli na marszu 13-go grudnia popierają wszystkie działania PiSu i Kaczyńskich ale trzeba umieć wybrać ... nie ma innej alternatywy na dziś, trzeba zmobilizować się razem przeciwko PO, których polityka niszczy Polskę, jeśli tego nie rozumiecie to albo celowo działacie na szkodę Polaków ( skąd my to znamy, tyle razy "tacy rzekomi patrioci" wystrychnęli nas na "dudka" ) albo w swoim zarozumialstwie nie chcecie widzieć prawdy. I tak nic mnie nie dziwi tylko to jedno to wasze zdziwienie, że marsz 12- go się nie udał.
  WARSZAWSKA INWAZJA NIEPODLEGŁOŚCI by Carcajou
 • prawica nie powinna się dzielić ....
  nie wałkowany tylko zapowiadany tak samo jak ten na 12 -go grudnia. Dlaczego jesteście tak zdziwieni ??? Po co chcieliście podzielić ludzi ?? Trzeba było przyłączyć się 13- go do marszu, a nie skłócać ludzi, siła jest w jedności, a nie przy podziałach .... sami jesteście winni .... a PO się tylko cieszy ..... można mieć inne spojrzenie, różnić się w niuansach ale myśl przewodnia jest ta sama .... a was nawet młodzież "olała" ..... była was garstka ... na co liczył pan Opara ??? dziwię sie Młodzeży Wszechpolskiej i innym organizatorom Marszu 11. 11. 2011, że ulegli namowom i odcieli się od marszu 13-go grudnia .... powodzenia ....
  WARSZAWSKA INWAZJA NIEPODLEGŁOŚCI by Carcajou
 • @fiore11
  nie masz pojęcia dlaczego ?? a jakie jest jego pochodzenie ??
  Gorąco na spotkaniu z Michalkiewiczem: "PiS to tylko dekoracja"
 • "antysemityzm" a gdzie "antypolonizm" ??
  "antysemici won z prawicy " ??? a co to jest antysemityzm ??? jest to stworzone pojęcie dla odpierania każdego zarzutu, jakie można postawić osobom pochodzenia żydowskiego. Są oni bez skazy i nie może być nawet cienia podejrzenia, że coś robią nie tak, w ich mniemaniu. Jak cokolwiek się im zarzuca to od razu z wielkim oburzeniem nazywa się antysemitami osoby, które śmiały cokolwiek powiedzieć krytycznego. Błędne koło, natomiast im można mówić wszystko przeciw Polakom i nie ma słowa "antypolonizm". Nawet Gross w swojej książce pisze, że normą było w Polsce zabijanie Żydów przez Polaków i donoszenie Niemcom. Nawet pan Lis zorganizował program na ten temat i zaprosił osoby pochodzenia żydowskiego, w którym napadali na Polaków oskarżając ich o najgorsze zbrodnie przeciw Żydom. Jeśli regułą było zabijanie Żydów przez Polaków w czasie II wojny światowej to skąd się ich wzięło tyle w Polsce ??? Ilu działaczy komunistycznych, prokuratorów pochodzenia żydowskiego skazywało polskich bohaterów na śmierć po wojnie .... czy zostali za to ukarani ??? Nie mogę słuchać słowa "antysemityzm" ... należy wszystkich jednakowo szanować i niezależnie jakie mają pochodzenie czy wyznanie ...... a nie tylko wybiórczo nację żydowską. Nawet Marsz Niepodległości 11. 11. 2011r. w Warszawie nazwano marszem faszystów, obrażono Polaków biorących w im udział .... media zrobiły sobie farsę ... pytam się gdzie jest słowo "antypolonizm" ... dlaczego jest przyzwolenie na obrażanie i wyszydzanie Polaków i katolików ... kto nam dyktuje co jest dobre, a co złe ?? co nam wolno, a co nie ? dlaczego nikt nie powie "antypolacy won z prawicy i z lewicy" i won z życia politycznego i publicystycznego ...
  Ziemkiewicz: Antysemici won z prawicy
 • @Andarian
  racja, ale po następnych czterech latach rządów PO nie wiem czy już nie będzie za późno, bo cóż z tego, że powstaną "siły patriotyczne" jak Polska przestanie istnieć ekonomicznie .... może to taki już los Polaków, że jednoczą się dopiero jak mają "pętlę na szyi", a jak wygrają to nie wykorzystują tego tylko podkopują się nawzajem ...
  Dziwne przypadki Jarosława Kaczyńskiego.