Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wiklina

 • @
  I jeszcze jedno, zawsze można sprawy wziąć w swoje ręce, chyba czas na NowyEkran w druku, ale potrzebne sa na to odpowiednie środki, może jakieś konto wspomagające i własnymi siłami, odbudujemy społeczne zaufanie do publicystyki, wiem trochę utopijne, ale pewnie macie takie pomysł w bliskiej realizacji.
  Wzywam do bojkotu "Rzopy" i "Uważam Rze"
 • Z bólem
  Widzieliście Państwo wywiad w dzisiejszych mediach z Panem H.? W jak ordynarny sposób odwołał się od całej sprawy, dowody Gmyza nazwał śmiesznymi i jeszcze pochwalił się, że to on przecież walczył o Ojczyznę, rzucając butelki z benzyną a Gmyz się wtedy drapał w nos. Rzeczpospolita wpadła w kajdany zaplanwanej manipulacji, gdy udziały przejął właśnie owy "święty", ale dla mnie to i tak dziwne, że pomimo zmiany red. naczelnego na Wróblewskiego tylu świetnych publicystów zgodziło się na drugą gazetę pod dowództwem tego samego kmiota. Mam niemały dylemat bo jednak literatura "prawicowa" z tych dostępnych w małych miasteczkach ogranicza się głównie do GPolskiej, Rzeczpospolitej czy URze, ludzie nie kupują tzw. niezależnych pism bo są albo za drogie a dostęp do nich ograniczony. Czuje, że utraciłam pewną niezależność, o której myślałam, że ją posiadam.
  Wzywam do bojkotu "Rzopy" i "Uważam Rze"
 • @basia.m 14:02:08
  Nie mogę zgodzić się na konsekwencje płynące z glupoty, być może jeszcze większej niż postawienie krzyżyka na partyjnego ale z konkretnej partii, a partia to też zobowiązania, można łatwiej zweryfikować delikwenta. Pomimo, że z Panem DOCENTEM dzieli nas duża różnica pokoleniowa to wierzę w jego mądrość i to było bardzo na temat, a uszczypliwość o monarchii kościelnej jest nie na miejscu.
  Naga prawda o JOW, doświadczenia z wyborów 2012 na Ukrainie
 • #
  A chciałam dzisiaj kupić Uważam Rze, ale po informacji, że "medialny jezus" tam rządzi bojkotuje.
  Wzywam do bojkotu "Rzopy" i "Uważam Rze"
 • @basia.m 13:21:37
  Co za nieporpawność myślenia, lokalnie RAŚ opanowałby zapewne mandaty na Śląsku, no lokalna polityka nie zawsze jest ante ogólnym dobrem całego kraju w tym narodu. Nie wiem, czy chciałabym głosować na "przedsiębiorcę" lub "nauczyciela" jak to lokalnie ma miejsce ale na ludzi z dobrą kartą. Większy wybór, więcej możliwości, być może próg 3% i alternatywne głosowanie pomogłoby rozwalić skostniały układ, ale jak widze Pana Migalskiego albo Kurskiego to w szczere chęci wątpię.
  Naga prawda o JOW, doświadczenia z wyborów 2012 na Ukrainie
 • @
  Mi od samego początku propaganda kukizowska nie dawała spokoju, ten człowiek pomimo dobrych chęci nie wie jak dobro może w zło zamienić, przyglądając się wyborom samorządowym w Polsce jest podbnie, wygrywa ten kto ma układy, udziały, szeroko zakrojone znajomości a nie człowiek. JOWy nie są dobrym rozwiązaniem.
  Naga prawda o JOW, doświadczenia z wyborów 2012 na Ukrainie
 • @Eugeniusz Sendecki 09:36:48
  A Pan ciągle to samo, nawet po śmierci będzie wypominał ludziom ich wiarę w lepszy nowy świat? Oczywiście wiemy jak było i jak jest, on nie przeprosi już, a pewnie miałby mieszane odczucia, że unia nie jest lekarstwem na całe zło. Ale jest Pan zadziorny w tej endecji.
  Biskup Dydycz wyręczył instytucje państwa
 • @jaDOCENT 11:59:53
  Jeśli dowalić Kaczyńskiemu to nie ma innych argumentów i "sendeki" zawsze wynurzają się z TL, należy też patrzeć z innej perspektywy, jeśli weszliśmy do UE wieksząścią głosów, jeśli chcieliśmy być w tym Panteonie, dziś wygląda to gorzej, to jaki był wybór, nie podpisać i stać się ofiarą nagonki nie tylko w polskich mediach ale i zagranicznych, czy podpisać ale prowadzić własną politykę. Przecież nie utraciliśmy suwerenności, tylko rząd jest tak pokorny i nisko się kłania, ale to jest zła wola, a takiej L. Kaczyński nie posiadał.

  Podobnie te pomówienia o Okrągły Stół, że niby Kaczyński był w mafii :)
  Kaczyńscy wyłamali się z układu okrągłostołowego i dlatego był Smoleńsk
 • @Skanderbeg 11:01:00
  Wydaje mi się, że Kaczyński miał plan co do TL, podpisał go bo były silne naciski, ale na pewno miał plan by to zmienić, ale Smoleńsk przerwał jego politykę. A Pan Sendecki pomimo dużej sympatii, ale czy Kaczyński obiecał Panu haki?
  Kaczyńscy wyłamali się z układu okrągłostołowego i dlatego był Smoleńsk
 • @Eugeniusz Sendecki 22:28:15
  Pecunia non olet, chyba endek nie chciałby dorównać sanacji.
  Salon
 • @Zbigniew-Grzymski 22:13:52
  Daję 5 gwiazdek :)
  Salon
 • @Jacek
  Mocne i trafne słowa.
  Kardynał Nycz o odpowiedzialności za słowo
 • Nie czytałam komentarzy ale...
  świetnie zerientowanie w terenie czy dobre przeczucie? Lem by tego lepiej nie napisał. :}
  Z Rzeczpospolitą to było tak...
 • Znów miazgunia :)
  Pana pseudointeligentne feliotony zawsze dostarczają mi dobrej zabawy :) Nie wiem jak to możliwe, że jest Pan głuchy na konstruktywną krytykę, dziwię się, że jeszcze administratorzy tego portalu nie zwrócili uwagi na: 1) brak reakcji adresata, 2) antypolskie nastroje, 3) przesiaknięcie eurokołchozem. Powtórzę, za jakie grzechy musimy: 1) widzieć Pańskie zdjęcie, 2) czytać 3) i akceptować?

  Może ankieta o wydelegowanie Pan dr z NE? Skoro nie liczy się z opiniami innych osób.
  2free.eu – uwolnić Daszkiewicza i Statkiewicza!
 • Blamaż.
  Fantastyczna inicjatywa....eeee to jakiś żart?
  Milion z Nobla dla Białorusi
 • Już miały być fanfary...
  do ostatniego akapitu...chciałam Pana pochwalić, że w końcu coś merytorycznego, rozsądnego i logicznego, a tu jednak wyszedł "syfilizm". POzdrawiam.
  Kowal i Kaczyński w spotach PO. Niech Tusk uczy się od Camerona
 • W gwoli wyjaśnienia...
  Czasami nie rozumiem co autor miał na myśli, może by jaśniej o jaki okrągły stół konkretnie chodzi, kto z kim, bo z tekstu wynika, że Kaczyński chce dogadać się z czerwonymi, z UW i byłymi posłami Pisu? Wydaje mi się to absurdalne. O jakie siły polityczne chodzi?
  Braun: Szykują Nowy Okrągły Stół z ludźmi Kaczyńskiego
 • Potrzebny lekarz.
  Podobno człowiek mądrzeje z wiekiem, w przypadku Pana Korwina wiek idzie w parze z głupotą, a może z demencją starczą lub zaburzeniami psychicznymi, bo poziom zwyrola jaki ostatnio prezentuje neoliberalny-konserwatysta jest poza progiem normalności i godności człowieka.
  Na moim portalu
 • Bohater
  Pan mnie prowokuje do komentowania, a robię to bardzo rzadko na NE, deklaracji można podpisywać tysiące, i tak UE nie ma formalnego wpływu i mieć nie będzie na wydarzenia polityczne w tym kraju, tylko Pan kłopotu tym biednym opozycjonistom narobił, musieli przyjechać, zmęczeni by złożyć podpis na fantasmagoriach doktorka co z Pisem był, dzięki niemu wypłynął na salony, a teraz się wypiera i co tu dużo mówić, "nie pamięta wół jak cielęciem był". A ta inicjatywa, szkoda że Pan tak się napracował. POzdrawiam!
  Deklaracja Brukselska - wielki sukces w PE
 • @autora
  Wydaję mi się, że lakarz nie miał prawa wypisać takiej recepty, bez zaswiadczenia od lekarza prowadzącego, lekarze wydają takie zaświadczenia, np. jak wyjeżdzają na urlop, albo oczekiwania na wizyty są bardzo długie, zawsze można przepisać więcej recept na tzw. odpis, ale w przypadku chorób psychiatrycznych lekarze raczej tego nie robią z obawy, że pacjent mógłby się targnąć na życie.
  1. Lekarz nie maił prawa wypisać recepty na prośbę pacjenta.
  2. Powinien jakoś skontaktowac się z placówką macierzystą o kontakt w sprawie takiego pacjenta.
  3. Nie wiem jak Sąd, biegli odnieśliby się do samowolnego działania pacjenta, być może oparliby się tylko i wyłącznie na tym aspekcie, żeby wykazać, że pacjent stworzył zagrożenie sobie i innym.
  4. Może nagłośnić sprawę w lokalnej gazecie, tzn. dać do sygnały temu delikwentowi, że sprawa jest już opisana i czeka do druku, jeśli się nie zreflektuje straci dużo pacjentów.
  Przeczytaj! Błąd lekarski, szok, trauma