Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze maro

 • Diagnoza bardzo poprawna.
  Zgadzam się z P.zupełnie że Polska nigdy nie była,nie jest i nie będzie partnerem zachodu.
  Nasza ojczyzna musi być silna zarówno gospodarczo jak i militarnie(przykład Turcji)aby zachód już nigdy więcej nie robił tego co doprowadziło do destrukcji naszej gospodarki po 1981.
  Widzimy że obecnie nie mamy szans na szybkie stanięcie na nogi ze względu na związane ręce w UE i skorumpowane rządy w całej Europie.Więc należy powoli wzrastać gospodarczo i militarnie a potem uderzyć.Z silnym krajem będzie liczyć się wsch.jak i zach.
  Narzekamy na rządzących zamiast znaleźć przywódcę i na tym budować partię która będzie alternatywą dla PO i PIS.Oni dla nas i za nas nic nie zrobią.Jest teraz dobry czas ze względu na kwestię żydowską,zdradzieckie elity,dojący nas zachód jak i niskie zarobki.Dajcie sobie panowie spokój z religią bo zachowujecie się jak mieszkańcy Afryki Północnej gdzie religia zatruwa umysły mieszkańców tych krajów przez więcej niż 2000 lat a skutki tego są bardzo widoczne.Zrozumiały to kraje zach.i robią co im się podoba.Należy dojść do kompromisu i zjednoczyć się w końcu.
  Na Rosji można zarabiać a nie tracić albo pozwalać zarabiać innym!
  Putin potwór czy zbawca?
 • I wciąż nie dociera
  Każdemu uczciwemu Polakowi chodzi i zawsze będzie chodziło o to że ten co kradnie to złodziej,ten co zabija to morderca,ten co gwałci to gwałciciel ten co oszukuje i wykorzystuje to drań,ten co sprzedaje państwowy majątek za grosze i pozbawia ludzi pracy to zdrajca,ten co pluje na Polskę za granicą to świnia i wara mu od Polski i polskiej ziemi!Jeśli autor tego nie rozumie to powiem tak jeśli jesteś człowiekiem to masz coś takiego jak tożsamość i godność my prawdziwi Polacy to mamy i byle jakiemu pseudo biznesmenowi,politykowi nie pozwolimy się zwodzić i to właśnie jest właśnie nacjonalizm a to jak autor,TVN,Po,Nowoczesna i nieroby z Brukseli to widzą to ich problem bo my nie odpuścimy.
  Jeżeli chodzi o nazewnictwo tych wszystkich ruchów patriotycznych i retorykę to muszą nad tym popracować bo wszystko sprowadza do tego co napisałem powyżej.
  Faszyzujące organizacje prawicowe językiem propagandy PiS
 • Ciekawe wywody
  Witam,ciekawe publikacje w bardzo dużym stopniu zgadzam się z nimi bo mamy artefakty które świadczą że życie na ziemi istnieje od setek tysięcy lat.
  Stworzenie człowieka myślącego odbyło się w skutek modyfikacji genetycznej,świadczą o tym rysy twarzy,wzrost i długość kończyn ludzi żyjących w różnych regionach świata a związane jest to z obecnością danego gatunku małpy na danym terenie.Poziom inteligencji oraz predyspozycje fizyczne świadczą o modyfikacji następującej stopniowo na różnych terenach.Dalej w skutek kataklizmów i wojen następowało mieszanie się ras.
  Faktami na to że istoty lub istota dokonująca modyfikacji posiadała środki i takową technologię to np.Wielka Piramida,Rysunki z Nazca i wiele innych o których nie wiemy do czego służyły a człowiek nie mógł ich wykonać ze względu na czas i technologię.Hinduskie księgi opisują użycie latających statków i użycie broni zaawansowanej technologicznie co świadczy o obecności wyżej rozwiniętej cywilizacji lub pozostałości po poprzedniej cywilizacji.
  Stary testament przedstawia historię Izraelitów i teorie podobne do naszych.
  Huna w Starym Testamencie o.5 Zarys Historyczny cz.5
 • Do przodu ale inaczej.
  Autorze w życiu doczesnym na Ziemi chodzi tylko o władzę i pieniądze.Wygrywa ten bardziej stanowczy,silniejszy,bogatszy i sprytniejszy.Niech przykładem tego będzie potęga gospodarcza Niemiec oraz silna pozycja imperialna Anglii.Kraje te w całej swej historii nigdy nie kierowały się sentymentami albo wiarą.Jestem wierzący ponieważ wierzę że ktoś musiał to wszystko stworzyć oraz akceptuję 10 przykazań które są dopełnieniem człowieczeństwa ale żyję tutaj i teraz i wiem jedno że nie możemy nikogo przyjmować bo sami zasługujemy na to by godnie zarabiać a poza tym nie stać nas na utrzymywanie nierobów którzy będą wpływać destrukcyjnie na życie,politykę i gospodarkę w naszym kraju.
  Marsz niepodległości tak ale hasła antyimigranckie bez uprzedzeń a ukierunkowane dla potrzeb naszej egzystencji.
  Jarosław Kaczyński wie co mówi a autor niech nie gra na uczuciach chrześcijańskich bo Polacy to chrześcijanie a nad nami nikt się nie lituje.
  Każdy prawdziwy patriota i chrześcijanin ma 10 przykazań we krwi i dlatego my Polacy jesteśmy tak nielubiani bo nie dajemy się wykorzystywać i walczymy o swoje.
  Brawo TVP, Brawo Pospieszalski
 • System pracuje tak jak ma pracować
  Kukiz mówiąc że w Polsce mamy system partiokratyczny nie myli się wcale. Widzimy przecież kto dostaje podwyżki bo to one są gwarantem utrzymania status quo rzadzących w Polsce.Jak to możliwe że ludzie płacący podatki zarabiają niejednokrotnie mniej niż ci którzy z tych podatków żyją.Jest to etycznie niesprawiedliwe ale niestety nikt tego aspektu nie podnosi z wyjątkiem Krzysztofa Karonia.Urzędnicy różnego szczebla siedzą w ciepłym odpoczywając w soboty oraz niedzielę pracując 8 godzin dziennie biorąc 13 i 14 pensje są gwarancją utrzymania tego złodziejskiego systemu razem z nauczycielami i profesorami na uczelniach.Ludzie podniecają się wygraną PIS lub PO i dalej nie czują jak te pijawki pasożytują na nich.
  Cień WSI?
 • Skorumpowani politycy są winni
  Autor prezentuje wyższość kultury europejskiej oraz wpływ naszej empatii na podejście do imigrantów.Dalej proponuje jak powinniśmy asymilować imigrantów w Europie a na końcu wskazuje winnych za obecny stan rzeczy.
  Ciekawy artykuł do dyskusji którą należy rozpocząć od tego,że proces globalizacji formalnie rozpoczął się dla nas kiedy to w roku 2000 na szczyt ONZ w Nowym Jorku pojechał Kwaśniewski.Właśnie po tym zaczęło się wszystko zmieniać na gorsze w wymiarze gospodarczym(rozkradanie majątku),ekonomicznym(zadłużanie państwa),prawnym(bezkarność urzędników) i kulturowym(promowanie gender i wszystkiego tego co pomoże zniszczyć ówczesny i obecny system wartości).Jeśli ktoś ma wątpliwości czym jest ONZ to powiem że jest to kolejna organizacja finansowana przez państwa członkowskie i działająca w imieniu tych którzy mają władzę oraz pieniądze bo na Ziemi tylko o to chodzi.Tak było,jest i będzie.
  Właśnie wtedy zapadły tam decyzje o swobodzie przepływu kapitału i siły roboczej(decyzje te miały wpływ na rozszerzenie UE) co było na rękę krajom wysoko rozwiniętym gdzie systemy socjalne skonstruowane po to aby wygrywać wybory spowodowały że dzieci białych ludzi stały się leniwe,stroniące od nauki i pracy z czego wynikał brak wykwalifikowanej siły roboczej.Duży wpływ na otwarcie granic miała też tania siła robocza która obniżała koszty pracy.
  Właśnie po tym tacy nasi,,patrioci'' jak Lewandowski,Bielecki,Buzek czy Suchocka dostali lukratywne posadki za promowanie zachodnich wartości skierowanych na osiągnięcie władzy i zysku.Dlaczego to piszę? Ano dlatego żeby uzmysłowić czytelnikom że system aby mieć władzę i pieniądze musi mieć niewolników którzy będą ich wybierali i płacili podatki aby ci mogli robić to co robią czyli żyć z pracy innych.
  Ze względu na dobrobyt cywilizacja zachodnia boryka się również z niżem demograficznym który powoduje również brak rąk do pracy i ten argument też należy wziąć pod uwagę mając na uwadze niskie kwalifikacje imigrantów z Afryki Północnej.
  Odnośnie części pierwszej to przybywanie imigrantów ma podłoże socjalno-ekonomiczne oraz to jest więcej niż pewne podłoże destrukcyjne charakteryzujące się i skutkujące brakiem działań skorumpowanych elit tak jak Autor napisał,,ustawionych'' których celem jest uzyskanie jeszcze więcej władzy i pieniędzy bo społeczeństwem podzielonym rasowo,religijnie,kulturowo czyli skundlonym jest rządzić o wiele łatwiej bo trudno w takim tyglu o zgodę.
  Rozpad społeczny
 • Gratuluję
  Gratuluję zdania egzaminu i trafnej teorii.
  Anglicy mówią,,If you want to get something done you have to do it''znaczy to tyle że musisz mieć plan(marzenie)zacząć to robić(z wiarą) i wtedy osiągniesz cel.Bardzo często to działa ale bez chęci,wiary i pracy to się nie uda.
  Anglicy też mówią,,If something is not broken don't fix it''znaczy to że jeśli coś działa(jest nie zepsute)to nie naprawiaj tego(nie ruszaj).
  Zgadzam się z Twoją teorią i wierzę że to możliwe.Jest to nie łatwe ale do zrobienia.Jest trudniej coś takiego zrobić kiedy potrzebujesz zespołu albo dużo ludzi bo mało osób w to wierzy.Jeżeli stracisz wiarę przegrywasz to działa jak wirus w komputerze.Ja ze swoją teorią idę dalej.Każdy mózg to komputer (każdy z innym oprogramowaniem i procesorem)napędzany fizycznym pożywieniem,możliwy do wprowadzania małych zmian w dzieciństwie oraz po tragedii lub nieszczęściu bo człowieka nie zmienisz za życia tak jak systemu chyba że upgrade po śmierci ale już w innym ciele.
  Jeszcze raz gratuluję!
  Możesz osiągnąć Szczęście
 • Kompromis albo wojna
  Ten kto czerpie korzyści nie chce żadnych zmian i używa wszystkich sposobów aby do zmian nie doszło a dobro pozostałych wcale go nie obchodzi.
  Zawsze w historii wygrywał ten silniejszy,bogatszy i sprytniejszy.Dlatego należy się zbroić,budować własną ekonomię i prowadzić własną politykę.
  Popatrzmy co się dzieje w przypadku UE.Korzyści idące w stronę bogatszych krajów UE są w porządku ale jeśli działa wolny rynek i polskie firmy transportowe dominują na rynku przewozowym to już jest źle tak samo z fabrykami Whirlpoola we Francji w porządku a w Polsce już nie.
  Po co więc jest UE a no po to by ten co ma miał jeszcze więcej albo nie stracił.
  Mamy przeszło 2 tyś.lat doświadczeń i zawsze ten sprytniejszy wygrywał. Tak będzie i teraz daje się to zauważyć po wzroście ilości ruchów narodowych w krajach europejskich.Nikt nie chce pracować na innych,nikt nie chce żyć w biedzie i być wykorzystywany.W połączeniu z sytuacją demograficzną i finansową doprowadzi to do rozwiązań siłowych
  które są nieuniknione.Rozwiązania te mogą być krótkotrwale zahamowane przez polityków lub dostojników kościelnych ale ludzie mają swoją godność więc to tylko kwestia czasu.
  My jako ludzie światli nie dajmy się manipulować i twórzmy zaplecze polityczne bo z pojedynczym wyborcą nikt się nie liczy!
  Na czym polski KK opiera prawo do wskazań moralnych?
 • @Repsol 21:46:14
  Mamy to na co zasługujemy.Czy zauwazyliście ze w szkole,kościele i mediach nie promuje się patriotyzmu gospodarczego oraz nie mówi się o konsekwencjach jego braku czyli o braku pracy ,niskich zarobkach i o tym co jest konsekwencją braku patriotyzmu gospodarczego czyli wegetacji?
  Jest tak dlatego bo nie jesteśmy razem i stale wybieramy tych którzy myślą tylko o innych a nigdy o pracujących Polakach!
  Rząd pisowski wspiera Gazetę Koszerną Michnika...
 • Polacy jak zwykle śpią!
  W Warszawie odbył się dzisiaj marsz ONR w obronie polskich miejsc pracy na które zatrudniani są Ukraińcy.Kazda imigracja z wyjątkiem tej kontrolowanej jest z niekorzyścią dla pracującej części społeczeństwa.Wynagrodzenia nie rosną,rosną słabo albo maleją.
  Ludzie zarabiają po 1500 zł na rękę i nie robi się nic zeby zmusić pracodawców do znaczących podwyzek a sam rząd nie myśli nawet o redukcji zatrudnienia w sferze budzetowej a wszystko po to aby nieroby które nigdy w swoim zyciu rąk nie pobrudzili(politycy i urzędnicy) dalej bawili się w pseudo demokrację obiecując i rozdając nasze podatki po to by dalej siedzieć przy korycie.Zabawa skończy się gdy zabraknie podatków albo gdy dojony naród wreszcie się obudzi.Biznesmeni na świecie dorabiają się pokoleniami ale polski biznesmen musi jechać na wakacje dwa razy do roku,zmienić furę raz na dwa lata a wszystko kosztem głupiego polskiego robotnika.
  A wracając do artykułu to z wyjątkiem onetu nigdzie nie było słowa o marszu ONR takie to mamy wolne media.Trudno się temu dziwić skoro tutaj na neonie24 blogerzy nie mogą dojść do konsensusu bo jednemu Bóg przeszkadza,drugi trzyma z ubekami,trzeci jest za handlem z Rosją a czwarty jest przeciw bo kościół jest przeciwko.
  Ludzie ogarnijcie się trochę bo zniszczą nas doszczętnie!
  Rząd pisowski wspiera Gazetę Koszerną Michnika...
 • Być może że to było tak
  Na naszej ziemi mamy kilka albo i kilkanaście ras ludzi.Rasy te wyróżnia kolor skóry,wzrost,rysy twarzy jak również mentalność cechująca się predyspozycjami do sposobu myślenia i postępowania.
  Do czego zmierzam?Otóż jeśli ktoś z czytających ten artykuł i podróżujących dużo przyjrzy się tym rasom dokładnie i porówna tych ludzi z małpami żyjącymi w tych rejonach dojdzie do wniosku że są bardzo do siebie podobni.Zdarzają się różnice w rysach twarzy ale to może mieć związek z manipulacją genetyczną która poszła trochę dalej z jakiegoś powodu.Również wśród rasy białej mamy różnice we wzroście,rysach twarzy i mentalności chociaż te różnice nie są tak widoczne.
  Europę zamieszkują ludzie biali z tego co wiem nie było tu małp żyjących w stanie dzikim i nie ma więc biali są krzyżówką wszystkich tych małp albo którejś z tych z rasą białą której na ziemi nie było a więc przybyła tutaj,eksperymentowała,współżyła z innymi i o niej to mówi Biblia Elohim,Nefilim i Synowie Boży.
  Odnośnie Biblii to nie wspomina ona nic o kolorze skóry Adama i jego potomków.Kain mógł wziąć partnerkę z innej części Ziemi osobniczkę która już istniała ale odstawała genetycznie od rasy Ewy,Adama i Kaina.
  Wiem że wpis jest trochę nie na temat ale tylko trochę bo tak naprawdę nie wiemy po co tu jesteśmy i dokąd zmierzamy i wszystkie teorie należy rozważyć.
  Biblia i kazirodztwo
 • Pomysłów i krytyki dużo tylko lidera i konsensusu brak
  Autor pewnie coś stracił bo niezadowolony a ja powiem,że Kaczyński nie jest idealny,jest systemowcem ale jest o niebo lepszy od wszystkich którzy byli przed nim.
  Również nie jestem zadowolony z państwa łupiącego obywateli z owoców ciężkiej pracy po to żeby armia urzędników i innych żyła kosztem reszty.
  Wypowiedzi Kaczyńskiego odnośnie cywilizacji łacińskiej,religii chrześcijańskiej,krytyka traktatu lizbońskiego,blokowanie przyjmowania uchodźców i uparta postawa w kierunku naprawy UE świadczą że to dobry polityk nie tak dobry jak Orban ale tak jak powiedziałem najlepszy jakiego mieliśmy.
  Trybunów i pseudo-polityków którzy marzą o Polsce mamy kilku. Dzieli ich religia,ekonomia czy sojusze ale prawdziwego lidera póki co nie ma na horyzoncie.Pokazały to wybory prezydenckie gdzie po prostu nie było widać alternatywy wśród kandydatów.
  Autor narzeka i krytykuje ale tak jak Schetyna nie ma koncepcji i wizji co zrobić i jak to zrobić.Bez lidera,programu,porozumienia wszystkich patriotów i mediów nic nie zmienimy na lepsze.
  Zakaz protestowania
 • Czy autor został też odepchnięty od koryta?
  Nie wiem z której opcji jest autor tego artykułu ale powiem krótko żaden uczciwy Polak nie zachłystuje się wolnością o której mówią media i politycy bo uczciwemu Polakowi wcale nie jest lepiej niż,,za komuny''.Autor pewnie jest zwolennikiem PO (partii oszustów)lub Nowoczesnej bo to im w nie smak że biedni dostają a dla nich nie ma.
  Rzeczywistość wygląda tak że żaden uczciwy Polak nie zachłystuje się galeriami handlowymi i autostradami bo go na nie nie stać.Większość Polaków wie,że UE to kolejna zgraja urzędników(po tej krajowej) na którą trzeba pracować.Zbudowaliście system niby demokratyczny który pasożytuje na społeczeństwie wysysając z niego dosłownie wszystko i o nic wam nie chodzi tylko o władzę i pieniądze.Liczy się dla was interes własny i tych którzy wam płacą.
  Zlikwidowaliście armię,gospodarkę i otworzyliście granicy a teraz bawicie się politykę kosztem obywateli.
  Nie chodzi wam o nic tylko o władzę i pieniądze tylko szkoda że głupi naród wiedząc to myśli że tak musi być!
  Głosy niezadowolenia w PiS-ie
 • Problem z odtwarzaniem
  Może Pan podać link do filmu bo mam problem z otwarciem filmu.
  PRAWDZIWE NAZWISKA POLSKICH POLITYKÓW
 • Czas zdjąć ciemne okulary
  Panowie blogerzy widzę,że dalej żyjemy w matrixie.
  Nic o Rumunii nie słychać w Brukseli i w Nowym Jorku ani w polskich telewizorach być może celowo.
  W Bukareszcie rządzi się a nie bawi się w politykę i niepotrzebną retorykę.
  Link znalazłem po rozmowie z młodym Rumunem- http://dzieje.pl/aktualnosci/25-lat-po-upadku-komunizmu-rumunia-odbija-sie-od-dna .

  Czy to nie ciekawe,że nic nie słychać o tym co dzieje się w Rumunii w ,,polskich mediach'' a nawet w internecie.
  A jednak zamach - alarm w palacu
 • I co autor na to?
  Z prac archeologicznych takich jak piramidy w Gizie,budowle w Ameryce Południowej zbudowane za pomocą technologii której ludzie nie mają obecnie,olbrzymie rysunki na pustyni Nazca w Ameryce Południowej i wiele wiele innych.Hinduskie stare księgi opowiadają historie o wojnach toczonych w powietrzu z wykorzystaniem statków powietrznych.Wszystkie te zabytki są dowodem na to,że życie na ziemi istnieje od milionów lat.
  Gliniane tabliczki sumeryjskie opowiadają te same historie o stworzeniu świata i potopie Noego a są dużo starsze.Ojciec Abrahama Terach mieszkał i pracował w Akadyjskim mieście Ur które poprzednio należało do Sumerów i opuścił je ze swoją rodziną i zachował w pamięci te historie wykorzystując je potem do stworzenia swojej izraelskiej biblii którą przyjął kościół katolicki żeby powiązać stary testament z nowym.
  Osobiście nie neguję faktu,że Jezus Chrystus żył na ziemi ale tak naprawdę to ludzie nie wiedzą po co chodzą po ziemi i cierpią bo życie tutaj rajem nie jest.
  Życie na ziemi jest łatwe dla polityków,biznesmenów i dostojników kościoła żyjących z podatków ludzi ciężko pracujących bo oni sami nigdy w życiu swoich rąk pracą nie zhańbili.
  Co znaczy: Izrael to naród wybrany?
 • @Krzysztof Szotowicz 16:04:03
  Zgadzam się z Krzysztofem Szotowiczem.
  Duże możliwości rozwoju technologicznego dobiegają końca.W telefony komórkowe naładowali oprogramowania umożliwiającego znajdowanie lokalizacji,nagrywanie,fotografowanie,słuchanie radia i oglądanie filmów.W telewizorach masz internet i odtwarzacz.Samochody naszpikowano komputerami.Zbliżamy się do końca możliwości rozwoju.W krajach rozwiniętych jeśli chcesz możesz to kupić.Od 2008 pomimo innych opinii wciąż mamy kryzys wywołany celowo.Jedyną receptą na wyjście z tego kryzysu,sprzedaż technologi i ponowne zarabianie pieniędzy przez korporacje rządzące światem na naprawdę dużą skalę to zdobycie takich rynków gdzie rządzą dyktatorzy tacy jak rządzili w Iraku i Libii oraz tacy jak rządzą w Syrii,Iranie,Białorusi i Rosji.Po osiągnięciu tych celów otworzą się rynki,przeniesie się tam przemysł i banki a ludziom da się możliwość kupienia wszystkiego ale w zamian za zniewolenie w szponach ''wolnego rynku,,.
  Powyższe działania prowadzone są równocześnie z działaniami depopulacyjnymi bo nikt zdrowo myślący nie może powiedzieć że pracy jest pod dostatkiem skoro część pracująca społeczeństwa płaci podatki na tych którzy pracy nie mają ze względu na komputeryzację i automatyzację.To co kiedyś robiono ręcznie teraz robią maszyny.
  Zaproszenie uchodźców do Europy to nie gafa lub przypadek.Wprowadzanie gender i związków homoseksualnych również nie jest przypadkiem.Walka z kościołem zmierza w tym samym kierunku.W tym wszystkim chodzi o rozbicie jakikolwiek więzów aby łatwiej było manipulować i skłócać po to aby w konsekwencji doprowadzić do wojny bo zbyt duża liczba ludzi to zbyt dużo problemów.
  Polskie dylematy w obliczu nieuniknionego upadku Zachodu
 • @detektywmjarzynski 22:22:56
  Społeczeństwo swoje a wiedzący lepiej rządzący swoje.Tak wygląda demokracja sterowana za pomocą mediów.
  Polskie dylematy w obliczu nieuniknionego upadku Zachodu
 • Daj im szansę
  Autorze najpierw miała być Japonia,potem Irlandia(zielona wyspa),miało być lepiej(ale tylko niektórym).
  Zniszczono naszą gospodarkę pozbawiając Polaków miejsc pracy.Zmuszono Polaków do emigracji i pracy ,,za psi grosz'' i na rożnego rodzaju umowach powodując zapaść w systemie zdrowia i emerytalnym.Podniesiono podatki dobijając polski biznes i zatrudnionych w nim pracowników.
  Napuszczono na Polaków policję i uchwalono ustawę 1066 a wszystko to dzięki mediom(nie polskim),trybunałowi konstytucyjnemu(anty polskiemu) i skorumpowanym politykom z których wielu pokroju J.Lewandowskiego,Bieleckiego,Buzka czy Tuska za swoje zasługi w demontażu Polski i Polskości znalazło się na salonach(wyżej notowanego zachodu).Żeby nam umilić i utrudnić życie fundowano nam związki homo-seksualne i emigrantów bo Polska ich bardzo potrzebuje.
  Jestem patriotom i również mam zastrzeżenia do wtykania nosa na Ukrainie ale te rzeczy o których piszę powyżej(los który spotkał Polaków po 1989) są nie do wybaczenia bo coś takiego robi tylko wróg a z wrogiem trzeba ostro i do końca,
  Kiszczak Zaplanował wszystko przejmując i korumpując media,autorytety uniwersyteckie tworzył fundacje aby wspierały rozkradanie Polski.
  Gdyby w Polsce było dobrze nie broniłbym PIS-u i ich działań ale każdy widzi jak jest a i wreszcie prezydent nazywa rzeczy po imieniu co jest bardzo krzepiące ale musi stać się jeszcze medialne.Takie wypowiedzi oraz aktorów Niesiołowskiego,Tuska Pawlaka,Olejnik i Lisa z nocnej zmiany należy pokazywać w TV od rana do wieczora żeby ludzie wiedzieli kto jest złodziejem i wrogiem Polski oraz Polaków.
  Białe jest białe,czarne czarne.Tak jest tak a nie nie.To wynika z etyki i dziesięciu przykazań.Inaczej być nie może!
  Ludzie są wrogami z którymi trzeba walczyć,żołnierzami walczącymi o prawdę i godność albo zwykłymi pizdami z którymi nie warto nawet rozmawiać!
  Błogosławione łono, które Cię wydało…
 • Wyciszyć się i zabrać się do roboty
  Zgadzam się z autorem co do tego że pewnym siłom chodzi teraz i chodziło w przeszłości o przejęcie władzy,rynków i bogactw na całym świecie.
  To czego dowiadujemy się o przyczynach obecności polskich wojsk w Afganistanie i Iraku,przystąpieniu do UE,popieraniu przewrotu na Ukrainie kosztem polskiego rolnika i robotnika,obradach Knesetu w Polsce,przyznaniu 100 euro miesięcznie Żydom i dopiero po 26 latach zauważenie że pieniądze są wyprowadzane z Polski śmierdzi czosnkiem.
  Siedzenie tylko na stronach WPS,neon24,wolne media czy innych to mało.Należy wchodzić na facebook i podczepiać się pod dyskusje oraz infekować swoje poglądy ale to też zbyt mało.
  Śp.A.Lepper działał w terenie i to samo robili Prezydent Duda,Kaczyński i Szydło bo bez mediów inaczej nie dotrzesz o czym Pan Kosiur już pisał.
  Jednocześnie kategorycznie należy dążyć do konsolidacji wszystkich środowisk anty systemowych żeby być gotowym.
  Podstawowymi argumentami muszą być odzyskanie rozkradzionego majątku,wystąpienie z UE lub pozostanie państwem stowarzyszonym,nawiązywanie stosunków gospodarczych które przyniosą korzyść polskiej gospodarce,wprowadzenie ceł w celu ochrony polskiej produkcji,podwyższenie wynagrodzeń(12zł/godz to żenada),zmiana konstytucji,wprowadzenie systemu prezydenckiego i obniżenie biurokracji oraz podatków itd.
  Nie wiem jak panowie ale dosyć już tego ujadania czas zabrać się za tworzenie struktur ale nie wirtualnych.
  Jeżeli się nie mylimy jeśli chodzi o PIS to zobaczymy co będzie się działo.
  Po wyborach. Żydzi z USA wyznaczyli władze IIIRP.