Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze maro

 • @Zawisza Niebieski 19:44:17
  Zgadzam się z Panem choć nie zupełnie bo żydowska okupacja Polski rozpoczęła się w 1945,druga faza to okrągły stół z żydo-komunistami z KOR-u, a ostatnia reaktywacja to podmianka Szydło na M.Morawieckiego.Polską rządzą agenci,złodzieje i żydostwo.
  Migracja Kaczyńskich
 • @Husky 19:49:26
  Wydatkami budżetowymi można żonglować po to aby sprawić wrażenie że deficytu nie ma i tak się robi.A co z 1,3 bln zadłużeniem Polski PIS-owscy pijarowcy?
  NASZ WYWIAD. Dr hab. Mażewski:
 • Obłudnicy.
  Zarówno Kula Lis,jak i pan Mażewski oraz propisowski powołany do życia dzięki pomocy mośków z Izraela tygodnik WSieci powinni powstrzymać się od siania kłamstw i dezinformacji.
  Od czasów 2 WŚ Polską rządzą żydzi z różną intensywnością i to oni odpowiedzialni są za rozgrabienie polskiego majątku po 1989,zmuszenie Polaków do emigracji,bezwarunkowe wpakowanie nas do UE oraz wszystkie kłopoty z tego wynikające.Te bydlaki nie chcą się przyznać bo i po co że L.Kaczyński to polityczne zero bo podpisał Traktat Lizboński a p.Gersdorf jak i inni zarówno po jednej jak i po drugiej stronie sceny politycznej to agenci,złodzieje,cfaniaki albo tchórze bo boją się albo nie mają predyspozycji aby zrobić porządek w Polsce.Nawet jeżeli idzie tutaj o depopulację to czemu my Polacy mamy przyłanczać się do tego obłędu?
  Inna sprawa to to że tego co się stało nie jest w stanie naprawić żadna siła polityczna-trzeba czekać na wojnę,rewolucję albo kataklizm po którym będzie można zrobić porządek.
  NASZ WYWIAD. Dr hab. Mażewski:
 • Glupi kibice albo czerpiacy kozyci ze zodziejskiego systemu.
  Do autora i GPS-a-czy myslicie ze PIS reprezentuje polska racje stanu?PIS reprezentuje swoja racje stanu poprzez popieranie wszystkiego byle by pozostac przy wladzy.Mozemy tam zobaczyc bylych PZPR-owcow,KOR-owcow,ukrytych zydow i karierowiczow.PIS i cale to post okraglostolowe scierwo to material do odstrzalu.
  Kompromitacja Konfederacji na WSI-ową nutę
 • Jest źle ale są,,jaskółki nadziei''
  Dziesięć lat niepowodzeń to porażka ale ja widzę pewne sukcesy nie wiem czy wynikające z Panów działalności.Aleksander Jabłonowski,Maciej Maciak czy Rafał Mosakowski oraz setki tysięcy polskich patriotów dzisiaj wreszcie widzą powiązania pomiędzy,,plemieniem żmijowym''a naszym,,największym sojusznikiem''który kroi nas na miliony popierając roszczenia żydowskie.
  Mam cichą nadzieję że możecie już teraz stworzyć partię lub wejść w koalicję ze środowiskami i osobami których nazwiska podałem powyżej jak również z dr Czerniakiem,Zagórskim,Ziębą i Kołodziejczakiem z Agrounii musicie tylko jak najszybciej zacząć rozmawiać.Obecnie widzę nadmiar ideologii(Winnicki,Bosak,Patlewicz) i mistycyzmu(Braun) oraz idiotyzmy Korwina w Konfederacji.Prawdopodobnie Konfederacja po numerze z Czerniakiem nie wypadnie zbyt dobrze w wyborach bo są zbyt uparci a ideologią nie dotrą do ludzi.Należy się dogadać i prze kierunkować media narodowe na naprawdę pro polską formację.Zauważcie że to wygląda tak jakby dostali od kogoś monopol na prawicy i wciąż tkwią w miejscu a my z nimi.
  Wojna domowa „antysystemowców” i mediów „antysystemowych”
 • Sposób wybierania to problem ale...
  Sposób wybierania to problem ale prawdziwym problemem jest bezkarność rządu i parlamentarzystów.Przez 30 lat od 1989 popłuczyny po PZPR,żydo-komuniści z KOR-u i innej maści złodzieje zniszczyli polski przemysł,rolnictwo,handel i wypędzili Polaków na emigrację a to wszystko bo nie ma referendum które unieważniałoby niechciane ustawy uchwalane przez parlament sprzeczne z interesem narodu tak jak to jest na Węgrzech czy w Szwajcarii.Panie Januszu to jest proste tylko trzeba wreszcie zacząć grać w jednej pro polskiej drużynie aby to zmienić dla dobra Polski i na przekór złodziejskiemu systemowi.
  Wróg, najgorszy wróg, kolega z listy
 • Pan nie widzi co się dzieje.
  Szanowny Panie o jakiej demokracji Pan pisze czy o tej gdzie osoba nie należąca do partii nie może kandydować do sejmu i otrzymać dofinansowania?
  Czy też o bezprawiu władzy która po wyborach przez 30 lat zniszczyła przemysł,rolnictwo,handel i wypędziło Polaków na emigrację bo nie ma np.tak jak na Węgrzech czy Szwajcarii weta obywatelskiego odrzucającą niechcianą ustawę.
  Czy demokratyczne jest zamykanie kanałów na Yotube lub zabieranie sprzętu telewizji internetowej?
  Co z dopuszczaniem do mediów ogólnopolskich ruchów patriotycznych?
  Ceny paliwa i innych produktów w Polsce są takie jak na zachodzie a zarobki czterokrotnie niższe.
  Czy demokracja to narzucanie prawa przez UE?
  Chce Pan więcej argumentów?
  Emocje i gra nimi
 • Nacjonalizn jak sól w oku.
  Partia narodowa nie jest na rękę politykom ze względu na brak możliwości manipulacji w celu utrzymania się przy władzy.
  Pracodawcy również nie są za takim tworem ponieważ poziom wykorzystywania pracownika musiałby się zmienić na korzyść pracobiorcy jako członka społeczności narodowej.
  Kościół natomiast obawia się utraty swoich wpływów ze względu na wzrost poziomu świadomości zbiorowej w kierunku której kościół nic nie robi jak również nie zdąża do tego aby doprowadzić stosunki społeczne w parafiach do takiego stanu aby ludzie żyjący obok siebie nie mieli do siebie żalu.Postawa kościoła jest zachowawcza czyli pasożytnicza.
  Państwo narodowe to dbałość o wspólne dobro,gospodarkę,armię,obywatela o to co wyprodukujemy,kupujemy czyli o naszą przyszłość.
  Pułapka personalizmu
 • @Jasiek 21:43:59
  To prawda państwo to złodziej.Państwem rządzą karierowicze z wykształceniem uniwersyteckim bez doświadczenia życiowego oraz zawodowego.Pchają się tam bo nic innego nie potrafią robić tylko kłamać,obiecywać i manipulować.W wielu przypadkach są to zdrajcy,tchórze i osoby mające satysfakcję z górowania nad innymi.W Polsce nie ma demokracji tylko rządy oligarchiczne wspomagane przez skorumpowane media.Do póki nie pozbędziemy się tego typu ludzi i nie zmienimy systemu to nic się nie zmieni.Podstawą Polskiego ustroju musi być państwo narodowe tak jak Niemcy chociaż głośno tego nie mówią ale zbudowali silne państwo,zabezpieczyli jego byt poprzez ekspansję gospodarczą i polityczną na całą Europę oraz zabezpieczyli cłami granicę UE aby ich przywództwo było w miarę bezpieczne.To co zrobili to majstersztyk chociaż korupcyjne metody jakimi to osiągnęli należy wytykać,negować a skorumpowanych polityków wsadzać do więzień!
  Pracownicy, nie walczcie z innymi pracownikami!
 • Tu nie ma nad czym dyskutować ci ludzie muszą zniknąć.
  Kochani Polacy po roku 1989 Polską rządzili złodzieje,karierowicze i zdrajcy.Zdrajcy doszli do władzy na plecach zmanipulowanych robotników przy pomocy mediów finansowanych z zachodu.To oni doprowadzili do zniszczenia polskiego przemysłu(największy dorobek gospodarczy w dziejach Polski),rolnictwa i wyjazdu 7 milionów Polaków z Polski za pracą.Gdyby ci którzy rządzili i rządzą obecnie mieli w sercu Polskę i Polaków to wyszli by na ulice w obronie polskiego interesu narodowego.Oni wszyscy nie powinni chodzić po polskiej ziemi.Prawdziwi patrioci jak Popiełuszko,Bartoszcze,Lepper czy Petelicki byli zagrożeniem dla złodziejskiego systemu i zostali zabici.Ścieżkami rowerowymi i autostradami nie da się wyżywić i dlatego Polacy wyjeżdżają.Podwyżki rent,emerytur oraz wynagrodzeń to wielka ściema gdyż po tych ruchach ceny wszystkich produktów poszły w górę.Wszyscy po okrągłostołowcy muszą zniknąć na zawsze z polskiej sceny politycznej i dla tego apeluję tutaj do wszystkich którym na sercu jest dobro Polski i mają w sobie coś takiego jak godność i dumę aby drukowali odezwy i wieszali wszędzie w gablotach apel do Polaków aby nie głosowali na POPIS tylko na Konfederację.Z 28 tyś.otwarć na internecie nie dotrzemy do mas.Telewizję ogląda codziennie kilka milinów.Przepaść jest ogromna dlatego należy samemu się angażować i otwierać oczy ogłupiałemu narodowi.
  Witold Gadowski o "jądrze Systemu", ... i co z tego wynika?
 • @AlexSailor 08:46:21
  Nie patrz na innych zacznij rozmawiać i działać u siebie.W razie problemów nie pozwalać dzieciom chodzić na lekcje gender,odwoływać dyrektora,nie chodzić do kościoła i nie dawać na tacę ale przede wszystkim uczyć ludzi myśleć narodowo.
  Gender – w mózgu blender
 • @siwekperu 23:46:22
  To też pływak nie narodowiec w każdym razie.
  Gender – w mózgu blender
 • Oni idą na przód a nam ciężko się zorganizować.
  Zmieniają dotychczasowy porządek przez walkę z kościołem licząc na rozbicie narodu,sprowadzają emigrantów i zamykają usta a po tym już nie będą mieli przeciwnika bo społeczeństwo będzie zbyt podzielone by się zorganizować tak jak jest w UK ale np. we Włoszech po trzech latach walki narodowcy dostali się do władzy a we Francji żółte kamizelki są wciąż na ulicach.Myślę jednak że lepiej zapobiegać niż leczyć czyli walka już teraz!
  Gender – w mózgu blender
 • Sytuacja jest zła ale.....
  Polskę już wykończyli gospodarczo i ekonomicznie pomagdalenkowcy na zlecenie zachodu.Teraz chcą nas wykończyć mentalnie różnego rodzaju typy które nie lubią Polaków a pracują za srebrniki z zachodu.PIS to nie jest partia pro polska ani pro chrześcijańska to partia karierowiczów pracująca dla wszystkich tylko nie dla Polaków.Musi zrozumieć to kościół jeśli chce dalej istnieć w naszej teraźniejszości.Można mieć takie zdanie jak Oscar ale należy pamiętać że póki co nie wygramy z kościołem ze względu na głęboko zakorzenioną tradycję wśród której mamy tak bliskie sercom Polaków Boże Narodzenie,Wielkanoc,Wszystkich Świętych oraz mające wymiar moralny ślub,pogrzeb czy chrzest.Budzą się telewizje internetowe ze względu na cenzurę,budzi się Gadowski,rolnicy i twardy elektorat.Najwyższy czas na partię pro polską bo PIS po raz kolejny nas oszuka.Należy dojść do władzy i prze kierunkować politykę zagraniczną bo przecież widać że na tej obecnej tylko tracimy.Zatwardziali pisowcy mówią Rosja zabiła nam prezydenta a ja pytam to w czyim imieniu jeździł do Gruzji i szczekał wszędzie na Rosję,po co reaktywował lożę i zrzekł się suwerenności w Lizbonie.Czy to aby był nasz prezydent?Jest ciężko ale damy radę a w najgorszym wypadku będzie tak jak mówi mój kumpel Grek,,nie raz zawracali rzeki a te po pewnym czasie wracają do swojego koryta''.Nie dajmy się sobą manipulować państwo narodowe to większa kontrola i dbałość o Polaków i to co polskie.
  Gender – w mózgu blender
 • @ele 08:39:46
  Miejmy nadzieję że te środowiska które otworzyły swoje telewizje i cechuje je pro polska postawa dogadają się i stworzą prawdziwą polską partię.Jest problem z liderem -trochę brakuje im jaj.Michał Kolodziejczak jest pozytywnym przykładem lidera.
  Pełen rachunek, czyli czemu milczą Wyklęci?
 • Wygrać wybory i przekierunkować politykę.
  Żeby prze kierunkować obecną anty Polską politykę ukierunkowaną na parcie w kierunku tworzenia konfliktów po to aby otworzyć rynki które nie są jeszcze pod wpływem Eskimoskich biznesów musimy dorwać się do władzy.Otworzy się wtedy rynek rosyjski dla rolników i przemysłu.Z Niemcami musimy i tak kooperować bo Eskimosi zniszczyli gospodarkę.Traktat Lizboński do likwidacji i kult tego którego pochowali na Wawelu oraz stawiają pomniki do likwidacji.
  Pełen rachunek, czyli czemu milczą Wyklęci?
 • To Eskimosi
  Patrząc z perspektywy czasu na wcześniejsze działania a zwłaszcza obecnie na postacie premiera,prezydenta no i prezesa oraz jego spółki Srebrna gdzie aż roi się od Eskimoskich nazwisk widzimy że pętla zaciska się coraz bardziej.Poniżej ciekawy link:
  https://gloria.tv/article/4PMck6NqdvDoCuxMfC3zTFYwg
  Dwa narody (jeden ukryty), Blajchman i dyplomacja
 • Artykuł bez refleksji
  Od 1989 mamy zabetonowaną,niedostępną dla małych partii,finansowaną przez podatników scenę polityczną która nie podlega jakiejkolwiek kontroli obywatelskiej.Metoda d'Hondta sprawia że zwycięzca wyborów bierze wszystko.Nie ma dyskusji i kompromisu!
  Nad żadną z władz nie ma obywatelskiej kontroli bo wszystko jest upolitycznione a wystarczył by Trybunał Narodowy zamiast Trybunału Konstytucyjnego i Stanu wybierany w wyborach bezpośrednich po jednym z każdego województwa i byłaby kontrola nad wszystkim a tak jest wojna polsko-polska którą nakręcają politycy a głupi lud kibicuje!
  Wolne Miasto Gdańsk
 • @Hades 20:17:29
  W wielu gminach w Polsce nie ma szpitali a pieniądze dla WOŚP idą.Utrzymanie Muzeum Polin kosztuje Warszawę 16mln zł. rocznie,asystentka prezesa NBP zarabia 65 tyś miesięcznie,utrzymanie nieistniejącej elektrowni atomowej kosztuje nas do teraz 10mld zł. a budżet państwa dopłaca do działających w wolnych strefach ekonomicznych zagranicznych firm w których pracują także ,,przychodźcy'' mln złotych.Kto rządzi tym krajem chyba nie Polacy?
  Owsiak wielkim dobrodziejem jest! Kropka!
 • @Oscar 07:26:22
  Nie broń Owsiaka bo robi z Polaków żebraków którymi i tak są,ogłupia ten biedny naród i pochłania pieniądze publiczne samorządów bo bez nich dochody WOŚP nie były by takie jakie są!
  Owsiak wielkim dobrodziejem jest! Kropka!