Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze maro

 • @ele 08:39:46
  Miejmy nadzieję że te środowiska które otworzyły swoje telewizje i cechuje je pro polska postawa dogadają się i stworzą prawdziwą polską partię.Jest problem z liderem -trochę brakuje im jaj.Michał Kolodziejczak jest pozytywnym przykładem lidera.
  Pełen rachunek, czyli czemu milczą Wyklęci?
 • Wygrać wybory i przekierunkować politykę.
  Żeby prze kierunkować obecną anty Polską politykę ukierunkowaną na parcie w kierunku tworzenia konfliktów po to aby otworzyć rynki które nie są jeszcze pod wpływem Eskimoskich biznesów musimy dorwać się do władzy.Otworzy się wtedy rynek rosyjski dla rolników i przemysłu.Z Niemcami musimy i tak kooperować bo Eskimosi zniszczyli gospodarkę.Traktat Lizboński do likwidacji i kult tego którego pochowali na Wawelu oraz stawiają pomniki do likwidacji.
  Pełen rachunek, czyli czemu milczą Wyklęci?
 • To Eskimosi
  Patrząc z perspektywy czasu na wcześniejsze działania a zwłaszcza obecnie na postacie premiera,prezydenta no i prezesa oraz jego spółki Srebrna gdzie aż roi się od Eskimoskich nazwisk widzimy że pętla zaciska się coraz bardziej.Poniżej ciekawy link:
  https://gloria.tv/article/4PMck6NqdvDoCuxMfC3zTFYwg
  Dwa narody (jeden ukryty), Blajchman i dyplomacja
 • Artykuł bez refleksji
  Od 1989 mamy zabetonowaną,niedostępną dla małych partii,finansowaną przez podatników scenę polityczną która nie podlega jakiejkolwiek kontroli obywatelskiej.Metoda d'Hondta sprawia że zwycięzca wyborów bierze wszystko.Nie ma dyskusji i kompromisu!
  Nad żadną z władz nie ma obywatelskiej kontroli bo wszystko jest upolitycznione a wystarczył by Trybunał Narodowy zamiast Trybunału Konstytucyjnego i Stanu wybierany w wyborach bezpośrednich po jednym z każdego województwa i byłaby kontrola nad wszystkim a tak jest wojna polsko-polska którą nakręcają politycy a głupi lud kibicuje!
  Wolne Miasto Gdańsk
 • @Hades 20:17:29
  W wielu gminach w Polsce nie ma szpitali a pieniądze dla WOŚP idą.Utrzymanie Muzeum Polin kosztuje Warszawę 16mln zł. rocznie,asystentka prezesa NBP zarabia 65 tyś miesięcznie,utrzymanie nieistniejącej elektrowni atomowej kosztuje nas do teraz 10mld zł. a budżet państwa dopłaca do działających w wolnych strefach ekonomicznych zagranicznych firm w których pracują także ,,przychodźcy'' mln złotych.Kto rządzi tym krajem chyba nie Polacy?
  Owsiak wielkim dobrodziejem jest! Kropka!
 • @Oscar 07:26:22
  Nie broń Owsiaka bo robi z Polaków żebraków którymi i tak są,ogłupia ten biedny naród i pochłania pieniądze publiczne samorządów bo bez nich dochody WOŚP nie były by takie jakie są!
  Owsiak wielkim dobrodziejem jest! Kropka!
 • @maharaja 03:56:25
  Po pierwsze Polska była niepodległa tylko pomiędzy 1918 a 1939.Po drugi całe anty polskie elity po 1980 wraz z PIS zgotowały nam to bagno w którym się znajdujemy.Żyjemy w biednym kraju z skorumpowanym systemem polityczno-prawnym który doprowadził do tragedii jaka miała miejsce w Gdańsku.Dopóki Polak nie zacznie myśleć narodowo albo władza nie trafi w polskie ręce w Polsce nie będzie dobrze.I nie mów mi że PIS to partia Polska bo gdyby takową była to po 1989 razem z robotnikami na ulicach broniła by rozkradania polskiej gospodarki.
  Owsiak wielkim dobrodziejem jest! Kropka!
 • @lorenco 15:05:48
  Nie znamy motywu ale jakby nie patrzył winę ponosi skorumpowany system polityczny i sądowniczy bo dlaczego ktoś kto w jakiś sposób łamie prawo może startować w wyborach lub pełnić funkcję w administracji samorządowej lub państwowej?
  Dlaczego ktoś kto wkopywał w ziemię słup graniczny z napisem,,Wolne Miasto Gdańsk'' i zwracał się do obcych instytucji o większą niezależność dla miast w celu przyjmowania uchodźców nie został oskarżony przez prokuraturę o zdradę państwa?
  Dlaczego nie polskie władze nie zrobiły nic kiedy zamordowany odmówił uczestnictwa wojska polskiego w defiladzie na Westerplatte?
  Dlaczego sądy i prokuratura nie działały gdy zamordowany zatajał dane o posiadanym majątku?
  Naród jest coraz bardziej zirytowany nie tylko kwotą wolną od podatku dla posłów i senatorów,zarobkami sekretarki prezesa NBP,10 mld złotych wydanymi na nieistniejącą elektrownie atomową,systemem wyborczym,upolitycznionymi mediami,kłamstwami o polskim górnictwie ale i coraz gorszą sytuacją rolników,niskimi zarobkami,rosnącymi cenami i uległością wobec wszystkich dookoła.
  Czy ludzie nie mają prawa być w tej sytuacji zirytowani i sfrustrowani?
  Archetyp pijaka
 • @lorenco 00:19:41
  Ten artykuł pokazuje kto rządzi w Polsce i dla kogo!
  https://www.rmf24.pl/fakty/news-ostre-slowa-szefa-iranskiego-msz-ws-polski-jest-gospodarzem-,nId,2778146
  Kresy: Polska Rzeczpospolita Bananowa.
 • @lorenco 00:19:41
  Zgadzam się z tobą Jaruzelski i reszta starali się zatrzymać tę planowaną pierestrojkę najpierw siłowo potem przez stan wojenny a gdy zachód w 1982 wprowadził sankcje przeciwko Polsce uświadomili sobie że nie mają szans i usiedli do,,okrągłego stołu''.Tam zrobili to co większość by zrobiła dogadali się ze zdrajcami i zaczęli kraść oraz uwłaszczać się na majątku państwowym bo w przeciwnym razie zostali by,,z ręką w nocniku''.Teraz zdrajcy i złodzieje piszą swoją wersję historii o groźbie ataku nuklearnego ze strony Rosji,internowaniu itd.
  Obecnie mamy taką samą fałszywą narrację L.Kaczyński pojechał do Gruzji nie w polskim interesie jego brat na Majdan również nie miał tam żadnego polskiego interesu ale winna jest Rosja.Wepchneli nas do UE nie jesteśmy suwerenni nic nam nie wolno ale przyznać się nie potrafią że są winni i jeszcze się cieszą że Bruksela im na coś pozwala a cierpi naród zarówno fizycznie jak i moralnie.
  To nie polskie rządy a jednocześnie strasznie nieudolne.
  Kresy: Polska Rzeczpospolita Bananowa.
 • @MacGregor 10:06:02
  Nie zmieni się nic dopóki zgniłe pookrągłostołowe,,elity''które zniszczyły poprzedni system w drodze do zdobycia władzy działając w imieniu obcych interesów będą przy władzy.Należy skupiać się na tych argumentach pociągając za sobą starsze pokolenie pamiętające tamte czasy i to młode skazane na niskie wynagrodzenia oraz emigrację i na tym należy budować kapitał polityczny budują Partię Narodową.Trzeba też zadać kilka pytań co po wyjściu,co z polskimi ciężarówkami,Polakami pracującymi za granicą,co ze słabą polską gospodarką kooperującą np. z Niemcami?Być może trzeba mądrze zostać w UE po cichu odbudowując gospodarkę a po pewnym czasie opuścić te skorumpowane gremium z którego mamy więcej strat niż korzyści.
  Nie mniej jednak nikt chyba już chyba nie ma wątpliwości kto jest beneficjentem przemian które zaszły w Polsce po 1981?
  Kresy: Polska Rzeczpospolita Bananowa.
 • Mam również takie same uczucia.
  Nic dodać nic ująć i robić wszystko aby iść w kierunku Ruchu Narodowego!Polska nie jest państwem suwerennym,jest państwem słabym i biednym.Zadłużenie,słaba gospodarka,podległość UE i sprzedajność,,elit''zabijają polską suwerenność i powodują strach przed zmianami w kierunku uniezależnienia się od sytuacji w jakiej się znajdujemy.
  Kresy: Polska Rzeczpospolita Bananowa.
 • Sami musimy to załatwić.
  Zgadzam się z Panem nikt za nas tego nie załatwi a zwłaszcza ci którzy od 38 lat robią z nam i z Polską co chcą.Naród jeszcze ciemny ale trzeba pracować otwierać im oczy tak jak np.ten Pan w programie Studio Polska.
  Jedyną alternatywą dla Polski jest partia narodowa idąca w kierunku odzyskania suwerenności politycznej,finansowej jak i gospodarczej dla dobra obywateli a nie dla kliki rządzącej dla siebie i jej mocodawców.
  W państwie bez jednomandatowych okręgów wyborczych,wyborów sprawdzających w połowie kadencji,numerowanych kart do głosowania oraz surowych kar za korupcję i podejmowanie decyzji na niekorzyść Polski bez możliwości powrotu do polityki i administracji nic się nie zmieni bo całe zło z którym mamy do czynienia pochodzi z bezkarności!
  Ktoś powie że jednomandatowe okręgi wyborcze to zło a ja pytam jaki wpływ ma wyborca na polityków po wyborach żaden!Przy jedno
  mandatowych i prawyborach taki wpływ jest.
  Radosław Sikorski i Talibowie w Klewkach
 • Pracować i czekać.
  Oglądając koncert noworoczny z Zakopanego dochodzi się do wniosku że Polakom na razie jest dobrze i dla tego szanse na pro polskie zmiany są znikome.System zabezpieczony jest policyjnie,wojskowo,medialnie,partyjnie oraz finansowo i tylko kryzys finansowy,kataklizm,wojna albo niepokoje społeczne przeniesione z zewnątrz mogą go zdestabilizować i dopiero wówczas pojawi się szansa na odsunięcie od władzy tych którzy rządzą Polakami.Ja również jestem patriotą i tak jak wszyscy tego typu ludzie mam coś takiego jak godność która mówi mi że należy nienawidzić każdego wroga zewnętrznego i tego kto działa przeciwko wspólnocie w której żyje.Dwa dni temu jadąc z żoną w niby PR24 usłyszałem jakąś polityk z Ukrainy odpowiadającą na pytanie co zrobiliście aby Ukraińcy podczas zbliżających się wyborów nie zwrócili się w kierunku Rosji?Pani polityk odpowiedziała że otworzyli możliwość pracy w Europie Zach. od 1 Stycznia.Sytuacja analogiczna do tej u nas,ciemne masy gonią za kasą a system jest bezpieczny.Chwała Wielkiej Polsce Kamraci!
  W 80-tą rocznicę śmierci Romana Dmowskiego
 • krok pierwszy.
  Najpierw do kupy a potem Ruch Narodowy,patrioci,ludzie mający w sercu Polskę ulotki w rękę i na ulicę bo ciemny lud nie wie co się dzieje.Media internetowe to za mało by wygrać wybory.Kukiz15 za pomocą tej metody dostał się do sejmu.Budując osobno partię do niczego nie dojdziemy-podzielimy elektorat.Gdyby po 1989 opór wokół prywatyzacji był powszechny,zorganizowany i w jednym czasie Polska nie byłaby tu gdzie jest teraz.Czas jednoczyć się,wyjść na ulice i informować.To jedyna szansa!
  Tworzymy partię Narodu
 • @nikander 08:07:09
  Gdyby rząd był suwerenny to można by za pomocą tych pieniędzy odbudować przemysł.Ale skąd teoretycy mają to wiedzieć?Ważne że są przy władzy i zarabiają.
  Pracownicze Plany Kanibalistyczne
 • Jak jeszcze nie dotarło to....
  Jak jeszcze nie dotarło do wszystkich to jesteśmy znowu pod zaborami i okupacją.Zaborcy to Niemcy i ferajna a okupant to elity pookrągłostołowe.
  Jak budować partię
 • @Wrzodak Z. 21:44:40
  Zgadzam się z Panem.
  Jak budować partię
 • @morgan 01:38:20
  Zgaszam się z Panem a wszystko przez Niemcy i politykę UE której być nie powinno a powinna być unia celna a i to w końcu doprowadziło by do wojny bo nie pracuje się nad przyczynami tylko uczestniczy się bezmyślnie w wyścigu szczurów.Zawsze kiedyś musi być koniec i ten koniec powoli się zbliża.
  Jak budować partię
 • @Husky 21:56:41
  Pisze Pan dla Gazety Polskiej która nie jest polska a w dyskusji jest Pan napastliwy bo nie chce Pan słuchać argumentów.Ci wszyscy anty polscy politycy pracują dla siebie i dla ich mocodawców bo niczego innego nie potrafią.Są to malutcy ludzie a widać to po tym jak szybko zmieniają zdanie ale co spodziewać się po humanistach bez ducha walki bo przecież jedno co robili to siedzieli przy książkach.Życia nie znają bo wszystko mają podane na talerzu a i pomysłów niewiele bo praktyki żadnej.
  Jak budować partię