Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze adamer

 • To jest normalny biznes.
  Chcą,proszę bardzo.Tylko niech płaca za tranzyt tak jak Niemcm.Oni płacą,my budujemy.Mamy prawo korzystać z tego rurociągu w miarę potrzeby.I oczywiście rurociąg podlega ustawodawstwu Unijnemu.Ich rura , nasza ziemia.
  Nie zmarnujmy szansy!
 • A na co miała czekać ?
  Aż wpadnie państwo i zabierze na biurokrację .
  Żona Marcina P. przejęła 35 mln zł należnych Amber Gold
 • Nie pękać !
  Po co nam ten kacapski gaz ? Krajowego dla przemysłu wystarczy.A ludność niech się przestawi na inne nośniki energii.Węgla mamy dosyć.Jest lato, luzie zdążą kupić inne piece.Państwo może pomóc.A Ruskich olać !
  Gazprom grozi zakręceniem kurka z gazem Polsce
 • @emk6 12:13:10
  Masz rację takie prawo to jeszcze nie w Polsce.Już osoby typu Kopacz wykopały by nas expresem na cmentarz z uśmiechem na ustach.
  UE legalizuje eutanazję
 • Kiedy u nas ?
  I bardzo dobrze. W Polsce powinno być takie prawo.Nie po to Bóg dał człowiekowi wolę , by z niej nie korzystał jak jest w potrzebie.
  UE legalizuje eutanazję
 • Każdy odpowie.
  Po to Bóg dał nam świadomość byśmy mogli brać na siebie odpowiedzialność za swoje czyny .
  Dziecko wrogiem Europy...
 • Po co nam kacapy
  Tarnów powinna kupić PGNiG.Polski gaz ,polskie nawozy.A kacapy niech sprzedają gdzie chcą , nawet na Arktykę.Już dawno to powinno tak funkcjonować.
  Rosjanie chcą przejąć strategiczną polską firmę
 • @superfajny
  To nie tak.On stara się zlikwidować najgrozniejszą konkurentkę do władzy.Rosja nie ma tu znaczenia.Myślę że oboje wolą wolność ukraińskich stepów niż ruski knut. Tymoszenko to rzadki diament.Jak by urodziła się w Polsce to by ją obwołali królową Polski.Taki ma dar wymowy. Kosmiczny!
  Wspólnota losów Umiłowanych Przywódców
 • Zmieniło się wiele.
  Zamach 10-04-2012 zmienił wszystko.To jest nowa jakość w polityce.Kumaty świat to widzi. Właśnie Rosja zabrała się za konsumpcję Polski.Niemcy też są za słabe by się obronić.Za 20-30 lat Rosja będzie bardzo mocna.Już pokazała że nie przebiera w środkach.A co będzie dalej? Niemcy nawet broni atomowej nie mają .My zresztą też. Jeśli Rosja na poważnie myśli o partnerstwie z UE to nie może rozszerzać swojej strefy pływów na Zachód.Ukraina,Białoruś i i Mołdawia muszą być w strefie UE.Rosja jest a będzie jeszcze potężniejsza. I dlatego konieczna była by taka równowaga.Niemcy nigdy już nie będą mocarstwem.Ale mogą"rządzić"w UE.Im to dobrze wychodzi.Nasza szansa tylko z Zachodem/Niemcami.Tam wszyscy płyniemy w jednej łodzi.Zagrożenia mamy wspólne.Dla Rosji Polska zawsze będziemy tylko byłą kolonią ! Wojnę przegraliśmy razem z Niemcami, to nas zbliża .Polska ma bardzo duży potencjał , ale ma na razie słabe elity.Za komuny też było niedouczone dziadostwo.Przykład Chin świadczy o tym dobitnie.Musimy terminować w jakimś bezpiecznym towarzystwie.
  Drang nach Osten w wersji light i deluxe
 • @,jaDOCENT
  To jest nadinterpretacja.Żaden Rząd nie będzie się mieszał jeśli go wyraznie nie chcą!
  Przełom ogromny - oficjalne stanowisko NATO i USA w sprawie katastrofy smoleńskiej...Czemu nam to Polakom zrobiliście ? Kim jesteście?
 • Co mu się stał?
  Dostał prikaz i musi . Bo kasę obetną !
  Tragedia w Smoleńsku i Pan Janusz Korwin Mikke...
 • Żenada
  I tym sposobem Korwin się skończył ! Jaka to moc powoduje że robi z siebie idiotę ?
  Tragedia w Smoleńsku i Pan Janusz Korwin Mikke...
 • Ważne co będzie się dalej działo !
  To nie jest nic nowego.To oczywistość.Ciekawe czy Indonezyjczycy będą utrudniać dostęp do wraku.Czy powycinają drzewa rosnące na miejscu katastrofy,zabetonują teren by był równy itd , bardzo długo.A skrzynki i wrak oddadzą po paru latach ! Czy tych speców po wylądowaniu na lotnisku zaaresztowali , by sobie odpoczęli tak jak naszych prokuratorów Rosjanie trzymali pod bronią w zamknięciu. To wszystko Polscy obywatele będą bacznie obserwować.
  Indonezja powiedziała, jak powinno odbywać się śledztwo
 • Sprawa jest bardzo poważna !
  Janukowicz zrobi dosłownie wszystko by wyeliminować Tymoszenko z gry politycznej.Nie cofnie się przed niczym.Wszystkie chwyty są dozwolone.On wie że inaczej niedługo jest skończony.Myślał że Unii tak bardzo zależy na Ukrainie , że przymknie oczy na wsio.A on spokojnie wykończy opozycję w kraju i będzie lawirował.Od kogo dostanie więcej w łapę , tam się przytuli.Unia nie może na to w żadnym wypadku pozwolić.Walka polityczna jak najbardziej ,ale nie polityczny bandytyzm !
  Fałszywa męczenniczka
 • Najlepszy jest
  Balcerowicz !
  Koniec polowania na Włoszczowę
 • Do roboty !
  Nareszcie poszli po rozum do głowy. Niech im jeszcze spadnie w sondażach to zrobią nową rewolucje Wilczka. I wtedy Polska ruszy z kopyta.
  Gowin pozwoli pędzić bimber!
 • Dobrze że budują.
  Przejście bardzo potrzebne z powodu potwornych kolejek na granicy.
  Na Ukrainę polną drogą
 • @ Stanislav
  Samolot jest za bardzo zniszczony i rozżucony po terenie jak na zwykłe lądowanie poza lotniskiem.To jest najważniejszy dowód w tej sprawie ! GPS się do tego nie przyczynił ! Tam najprawdopodobnie została użyta jakaś nieznana broń.Żadna rakieta lub bomba na pokładzie. To za prymitywne.Wcale bym się nie zdziwił gdyby nie znaleziono żadnych śladów konwencjonalnych materiałów wybuchowych.Jakaś potworna śiła oddziaływała na samolot.Trudno będzie okreslić co to z śiła i skąd pochodziła.
  Kaczyńskiego zabili sami Amerykanie
 • Utopia ,niestety.
  To co proponuje Prof. to jest ekonomiczna utopia wykonalna tylko okresowo w religijnej dyktaturze.Dyktatury nie trwają bardzo długo.Fortuny trwają wieki. Nigdy zarządca nie będzie tak pilnował biznesu jak właściciel.Zawsze coś inteligentnie ukradnie i w decydującym momencie rozgrywki nie wytrzyma ciśnienia.Bo to nie jego.A ten co ma 2000 Mld $ od pokoleń ma inny tok rozumowania.On musi chronić i rozwijać to co udało się przez lata zbudować.Czy to jego wina że potomkowie Prof.nie byli tacy zdolni w zarabianiu i pomnażaniu jak jego? Widocznie nie ta krew, nie te geny.. Świat dla wszystkich stoi otworem od powstania.. I dla złodziei cudzej własności i dla zdolnych i cwanych pracusiów. Tym nie mniej , ten co rozwiąże problem o którym pisze Prof. będzie wybawcą ludzkości.
  Neokolonializm
 • Komuno wróć !
  "i okazało się, jak bardzo potrzebne jest państwo ze swoimi regulacjami i instytucjami oraz z publicznym kapitałem i własnością.-Dotkliwym kryzysem światowym, być może największym od siedemdziesięciu paru lat, oraz wielką światową nędzą (również w krajach najbogatszych) i krwawymi konfliktami kończy się teraz kolejna materialistyczna utopia zbudowania powszechnej szczęśliwości ziemskiej." To co Pan Prof. proponuje to już było.Hitler i Stalin z Mao wykonali nieudaną próbę takiej gospodarki.Koszta i skutki są powszechnie znane.Kapitalizm zdegenerowali socjaliści.Taki system o jakim pisze Prof. jest w Niemczech , Francji.Co do kryzysu i światowej nędzy. Co to za kryzys? Kryzys to był za Jaruzelskiego jak ocet znikł z półek.Prof. lubi żartować !
  Neokolonializm