Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze assun

 • jak widać celem UE jest
  wykończenie biedniejszych państw ,całkowite ich podporządkowanie ,wykupienie leprzych kąsków i po co prowadzić wojnę ,teraz tak się wygrywa.
  "nasz" Donald z uporem maniaka chce do dołaczyć do tego zakłamanego towarzystwa i brnąć w to g...o. Co mu obiecali ?
  Następny kraj podzieli los Cypru
 • tak spartolonego sledztwa jeszcze nie widziałem
  jak te smoleńskie. zakładając że robili je specjaliści jest niemozliwe że tyle rażących błędów zrobiono przez pomyłkę - to było celowe działanie w celu zatarcia, zniszczenia śladów.
  do tego rosjanie wcale się z tym nie kryją - mówią nam polakom - możecia nam naskoczyć i tyle ,nic więcej nie zrobicie. Leją na Tuska z góry a on mówi że to deszcz pada, zwykły tchórz a nie głowa państwa. Chociaż Lech był nieduży to Tusk mu nawet do pięt nie dorasta, wstyd że mamy takiego premiera.
  Prezydent nie jest leprzy ,mówiąc że państwo zdało egzamin ośmieszył się bo świat patrzy i śmieje się po cichu z tego jak to rosjanie robią sobie z nas jaja, ze śmierci naszego prezydenta,ze sprawy honorowej dla całej Polski.
  W co gra Antoni Macierewicz-Widziane z USA
 • w kazdym systemie
  są tzw.sukinsyny i trzeba znaleźć sposób aby ich eliminować raz na zawsze. Dawno temu powinno się przeprowadzić lustarcję aby tych śmieci usunąć z polityki i funkcji państwowych ale wiadomo jak to się skończyło a Wałęsa sie do tego bardzo przyczynił jako "nasz" prezydent.
  Przez to taki Kiszczk czy Jaruzelski zamiast siedzieć są chronieni przez swoich byłych podwładnych. Syf a nie demokracja - najbardziej na tym cierpią uczciwi ludzie i Polska.
  I nie jestem w żadnym wypaku za powrotem do starych czasów tylko za usuwaniem takich śmieci ale do tego trzeba uczciwych ludzi odpowiednich stanowiskach.
  Jeden z najbardziej wstrząsających polskich filmów
 • Panowie Jaruzelski i Kiszczak
  za przelaną krew polaków powinni już dawno siedzieć ale dopóki będą rządzić ich marionetki pewnie śpią sPOkojnie.
  nasze dzieci trzeba samemu uczyć o dokonaniach tych obywateli bo pewnie w szkole prawdy się nie dowiedzą.
  Zbrodniarzowi Jaruzelskiemu i obrońcom jego! Bez słów… (czekoladki)
 • Duda dobrze robi
  trzeba walczyć z niewolnictwem w Polsce. Dobrze wiemy że rząd odpowiada za stan gospodarki a nie Pan Duda i do niego trzeba się zwracać i żądać zmian ,zmian we wszystkim bo nasza gospodarka się kurczy i niknie mimo że są umowy śmieciowe.
  reformy wymaga cały system ubezpieczeń i rząd dobrze o tym wie ale jak widać ma to gdzieś bo podniesienie wieku emerytalnego to żadana reforma tylko okradzenie ludzi z ich kasy.
  ja widać zawsze znajdą się tacy co będą popierać Partię Oszustów, jak ich czyatm to myslę czy są coś z tego mają czy są aż tak naiwni.
  Piotr Duda - tajna broń rządu Donalda Tuska
 • we IX 39 napadli nas najpierw Niemcy, potem Rosjanie i chcieli
  pomału wymordować otwarcie z broni.
  Teraz wojny prowadzi się inaczej ,to są wojny nazwałbym gospodarczo-finansowe. Chcą nasz zadusić ,zagłodzić kredytami,podatkami,paktami fiskalnymi i "prawem" lub zmusić do ucieczki z własnego kraju co niestety im się udaje bo rządzą nami ich marinetki ,sprzedajne swinie i agenci,którzy nigdy nie zostali w "wolnej Polsce" wyłapani ,wiadomo dlaczego.
  Zdziwiłem się bardzo jak PO drugi raz wygrała wybory - pomyślałem czy ten naród jest naprawdę taki durny ale przyszło mi tez do głowy że mogły być sfauszowane bo po obecnie "rządzącej" bandzie wszystkiego się spodziewam.
  Ludzie mogliby to zmienić ale wydaje się że panuje taka dezinformacja ,
  że nie wiadomo komu ufać a jak widac w Sejmie posłom raczej wszystko jedno aby tylko oni mieli mandaty - gadają jakieś pierdoły o gejach itp. aby pokazać że coś robią a tak na prawdę nie robią nic ważnego dla Polski.
  Na rudego już patrzeć nie mogę ,facet bez honoru i szacunku jak dla mnie.
  Budowa obozu zagłady Polski i Polaków trwa!!!
 • Po pierwsze jesli ZUS nie da mi
  emerytury(co jest pewne) to powinienem mieć wybór i nie wpłacać tam moich pieniędzy lecz wybrać inną formę oszczędności - to powinien być samodzielny wybór a nie przymus jak za komuny(chociaż teraz rządzi komuna-bis pod płaszczykiem demokracji)
  ZUS pod względem wypłaty emerytur to bankrut a zdolnych i chętnych do pracy zabiera nam zagranica ,zostawiając emerytów, bedzie gorzej ale kolejne rządy mają to gdzieś i nic z tym nie robią.
  ZUS - reformować, likwidować czy umrzeć w nędzy?
 • o katasrtofie finansowej
  mówiłem już przed wyborami jeśli wygra PO i niestety wygrało
  polacy znów dali się oszukać i teraz będą jeszcze za to płacić
  ciekawi mnie ile z tych 500mld dotacji ukradną? - z tego przecież się cieszyli ,będą kraść a my będziemy spłacać
  Ekspert: załamują się finanse państwa
 • Autor
  dobry pomysł z tym spotkaniem bo ile można w kółko pisać ,trzeba zacząć coś robić, poznawać się.
  ale wydaje mi sie że spotkania trzeba robić w kilku miejscach w Polsce w pobliżu których mieszka więcej zainteresowanch - mnie pasuje W-wa.
  Należy ustalić na jakie tematy maja te grupy dyskutować a potem podzielić się z resztą grup wnioskami poprzez net.
  Osobiście też nie oceniam ludzi po wyglądzie czy ilości posiadanej kasy bo najważniejsze jest to czego nie widać.
  SPOTKANIE BLOGERÓW I CZYTELNIKÓW
 • Panie Opara
  chyba Pan żartuje ,że jedynym rozwiązaniem dla Polski może być silna centralna władza partyjna, to już było i wiadomo jak się skończyło.
  Teraz właściwie też mamy taką władzę i co ,kryzys a będzie jeszcze gorzej ale władza udaje głupa mówiąc że już niedługo się polepszy.
  Polepszy się dopiero jak usuniemy obecny nierząd.
  Trzymać polaków za mordę ,może Pana bo ja sobie nie życzę ,i tak jestem okradany przez państwo z emerytury, z rzetelnej,prawdziwej informacji o stanie państwa itd.
  Teraz jesteśmy trzymani za mordę i dojeni z kasy ,ogłupiani przez TV i zadłużani. Starczy tego. Potrzeba nam mądrych patriotów do rządzenia a nie sługusów Rosii i UE. Węgry robią reformy po swojemu wbrew zaleceniom UE i już zaczynają sie pojawiać dobre wyniki.
  Quo Vadis NE
 • z tymi listami to dobry pomysł
  z chęcią bym je przeczytał-domyślam się ,że podał Pan przyczyny obecności na danej liście.
  tu zagląda wiele osób, które mając wiedzę na temt wielu znanych osób mogły by sie nią wymieniać, sprawdzać, potwierdzać i w ten sposób dopisywać lub skreślać z list "kandydatów".
  Jesli wszystko będzie jawne to trudno będzie coś ukryć czy przeoczyć.
  Kondolencje dla tego, który polecił dziś zbanować mego bloga. Pomijam więc część A. i publikuję B. i C.
 • z tego co wiem to sztaby przygotowują plany
  ataku czy obrony na rózne mozliwości i warianty a czy dojdzie do ich urealnienia to zupełnie inna sprawa. Pewnie NATO tez ma podobne plany.
  Ale wiedząc ,że Kukliński był na samym szczycie to trzeba zakładac ,że dobrze wiedział że wybuch takiej wojny jest poważnie brany pod uwagę i dlatego pewnie zaczął działać. On bardzo dobrze znał swoich kolegów i przełożonych,ich mentalność i dążenia i to go pewnie przeraziło.
  GRY WOJENNE jestem wstrząśnięty, co te k. planowały?
 • Lewandowski ,sprzedawczyk jakich u nas wielu
  za to co powiedział powinno się jego twarz drukować na papierze toaletowym ,zeby każdy miał przyjemność
  Pół roku na decyzję o przyjęciu euro daje nam polski komisarz UE
 • ma Pan rację z tym że na pewno
  w tym kraju są ludzie uczciwi i potrafiący dobrze zarządzać krajem ale ich się nie dopuszcza do głosu nawet albo ucisza.
  prokuratura pokazała w sprawie smoleńskiej czego jest warta - najważniejsze sledztwo w historii Polski nawet przedszkolak by lepiej poprowadził a sądy są tylko z nazwy sądami bo z prawem mają niewiele wspólnego (oczywiście są wyjątki jak zawsze).
  Tradycja Gestapo i NKWD żywa w III RP
 • Pan Michał może sobie mówić co uważa
  lub co mu każą. Ja nie uwierzę już Tuskowi, prokuratorom i rosjanom choćby mi przysięgali na Biblie czy co innego ważnego dla nich.
  Faktem jest to że śledztwo zostało spartolone i to specjalnie a tego nie mozna wybaczyć nikomu bo oznacza to zdradę.I nie wazne czy była to katastrofa czy nie, kłamstwa,matanie ,niszczenie dowodów w sledztwie nad śmiercią prezydenta oznacza zdradę.Takim ludziom nie nalezy się szczunek.
  Michał Kamiński: W PiS mało kto wierzy w zamach
 • dobrze mówi
  sznur będzie długi i oby jej słowa się spełniły.amen
  Olejnik kpi z Kaczyńskiego. "Już widzę po wygranych wyborach PiS sznur osób idących do więzienia"
 • rosyjskie badania śmiało może sobie Tusk
  wsadzić w d...
  On sam chyba w nie nie wierzy ale musi wykonywac rozkazy bo....no właśnie co oni na niego mają?
  Dla mnie to człowiek bez honoru ,nie zasługuje na podanie ręki.
  To Rosjanie będą badać czy były materiały wybuchowe w Tupolewie
 • niech zadzwoni do Putina
  ten mu powie co ma zrobić, słup przecież o niczym nie decyduje tylko świeci oczami, ładnie się uśmiecha i opowiada bajki.
  Prokuratorzy znaleźli trotyl we wraku Tupolewa. Tusk zastanawia się co robić
 • umieszczając sierp i młot to tak jakby
  swastykę umieścili. Ludojad Stalin chyba więcej wymordował i to głównie swoich niż Hitler.
  To tylko świadczy o całej UE. I oni chcą zjednoczyś Europę ,śmiechu warte.
  Sierp i młot obok krzyża. Oficjalny plakat UE
 • Tusk zna się na ekonomi jak ja na balecie czyli zero.
  Nie powierzył bym mu małej firmy do prowadzenia a co dopiero państwa. Myślę że on jest tylko słupem ,który wykonuje rozkazy płynace z UE i Rosii. Takich ludzi nazywa się zdrajcami, ja po zamachu smoleńskim nie mam już wątpliwości. Zastanawiam sie jak wielu mamy takich ludzi w Sejmie i chyba dużo skoro udzielono temu typkowi wotum zaufania. Ale kiedyś za to zapłaci.
  V rozbiór Polski