Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Lemi

 • @Nibiru 03:56:27
  Szanowny Panie, nie jestem wprawdzie specjalistą w dziedzinie medycyny, ale opisany przez Pana przypadek przypomina nieco zespół Hortona, czyli tzw. klasterowe bóle głowy. Bardzo często za silne, nazwane przez Pana, migreny, odpowiada zwyrodnienie kręgosłupa w odcinku szyjnym.
  Czy dawcy narządów mają prawo do życia?
 • @eonmark 03:33:19
  Abstrahując od tematu popełniasz, eonmarku, bardzo dużo błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, gramatycznych i składniowych. Styl mówiony różni się znacząco od pisanego. A w kwestii medycyny akademickiej i tej ogólnej histerii związanej z tematyką Twoich wypowiedzi, to chyba należy dać ludziom wybór. Każdy niech żyje po swojemu. Na uwagę zasługują jednak kwestie, na które Polacy przestają mieć wpływ i możliwość wyboru, tj. obowiązek szczepień, szerzej omawiany na http://www.stopnop.pl/ , czy też żywność GMO i związane z nią zagrożenia. O tych ostatnich można usłyszeć choćby od, co raz bardziej znanego w Polsce, Jerzego Zięby. Twoje komentarze eonmark, są logiczne i zasadne (przynajmniej większość argumentów), jednak w mojej ocenie trzeba żyć i dać żyć innym, bowiem czasem może się Tobie tylko wydawać, że to co mówisz, to argumentum certum, a prawda jest taka, iż jesteśmy tylko ludźmi i nie wiemy wszystkiego, lub nie chcemy wiedzieć, ot, taka nasza ułomność. :)
  Czy dawcy narządów mają prawo do życia?
 • Wysublimowane w psychike wkomponowane!
  Symbol trzech szóstek pokazuje się w najróżniejszej formie od bardzo dawna, raz te symbole dostrzegamy tak jak eonmark, innym razem są tak chytrze wkomponowane, że tylko nasz mózg to koduje mimowolnie, zatem powinniśmy przestać się zajmować głupotami bo zamiast dostrzegać znaku zła na takich symbolach, będziemy jedynie widzieć to co ;gość hotelowy; mianowicie "Orła pokazującego fuckera"! Eonmark spostrzeżenia trafione w 100%.
  Nie ma Godla...Czy jest znamie?
 • Nieuniknione!
  W czasach które nastały, panuje mylne przekonanie, że człowiek może "podejmować decyzje", niestety prawdą jest fakt istnienia zjawiska zwanego "Demonokracją" i niestety nie mamy możliwości dokonania słusznego wyboru, ponieważ albo podatek zapłacimy, a do końca miesiąca będziemy żyli jak przystało na niewolników europy, albo podatku nie zapłacimy i doczekamy się aż urząd skieruje do nas komornika i odbierze resztkę pieniędzy. Zatem drogi Andronie popieram Twój punkt widzenia, przynajmniej większość tego co napisałeś, jednak godność i moralność nie dadzą Ci dachu nad głową i pożywienia.
  Za płacenie podatków możesz się smażyć w piekle!