Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Murzynio

 • Wycieczka
  Niby podobni, a nie za bardzo. Są podobni do Polaków, bo głupi, tylko jeszcze bardziej. Nie podobni, bo lubią mordować siekierami i widłami. Dla mnie ciekawszy od mało ciekawych Ukraińców jest sam PiS. Niszczenie całych branż i wyrzucanie ludzi na bruk, bo Prezes lubi koty jest mało śmieszne. I czy łaciński jest ten pisowski brak szacunku do własności prywatnej i do cudzej pracy ? Nie bardzo. Jest to raczej podejście charakterystyczne dla komuchów.
  Ponieśli i Wilka, ale szkoda, że wpierd*l nie dostał.
 • @nikander 19:21:41
  Znalazłem za to Ochotniczą Straż Pożarną z Żydowie. Choć to nie to samo. Ale prawie. http://o.igwa.pl/?id=osp_zydow
  Kto może zostać prawdziwym Polakiem?
 • Nikt nie pomaga Żydom
  Chazarowie to lud pochodzenia tureckiego, a nie słowiańskiego. Większość Żydów aszkenazyjskich pochodzi od Chazarów. Potwierdzają to badania genetyczne i autor nic na to nie poradzi.
  CHAZARZY TO NIE ŻYDZI
 • Polacy
  Polacy to naród chłopski i chamowaty, lubiący coś ukraść. W Warszawie do autobusu najpierw ludzie wsiadają nie wypuszczając wysiadających. Sędziowie też pochodzą z ludu. Ciężko będzie coś z tym zrobić - zmiany wymagają cierpliwości i czasu. Dla mnie PO i PiS to prawie to samo. Takie same chłopki -roztropki, cwane z małym rozumem. Potrzeba nam więcej wolności, zwłaszcza gospodarczej, no i policji. Na razie zwiększamy władzę urzędników. To droga donikąd. Trochę jesteśmy wschodni, to prawda. Świadczy o tym kult Piłsudskiego, podobny do kultu Ataturka w Turcji. Nie jednak przesadzałbym z tym. Jeśli PiS nie poradzi sobie gospodarczo, straci władzę.
  Obietnice czy ustrój? Czy coś się zmieni?
 • Nowa wiara
  Ekologia to nowa wiara. Szkoda czasu na dyskusje z nawiedzonymi. Nie przyjmują żadnych racjonalnych argumentów, bo ich nie przyjmą. Niektórzy z nich są jednak dziwnie racjonalni jeśli chodzi o wymuszanie haraczy. Każdy człowiek jest wierzący, jednak te współczesne religie robią z ludzi kompletnych idiotów.
  Wajrak Trójpalczasty
 • Żaden świetny tekst
  Jest w nim dużo uczucia (nienawiści) a mało rozumu. Taki anty PiS i anty PO. To jest bez większego sensu. Nie ma na przykład ani słowa o tym po co nam sojusz z Rosją i jakie będą z tego korzyści. Taki jakby go pisał jakiś ruski, a nie Polak. Ruskie musicie się bardziej starać, albo zatrudnić mądrzejszych agentów.
  III RP w objęciach swych przywódców i zachodnich sojuszników
 • @ele 07:55:14
  Ruskie to nie Słowianie. Tylko Finowie. Precz z brabarzyńcami.
  Peowcom obcy jest nasz kod kulturowy
 • A po co ?
  Nie wiem po co Polska miałaby coś robić. Dla nas jest to sytuacja idealna.
  Ukraina - wojna bez końca?
 • Co to za wyzwolenie
  Co to wyzwolenie, jak narzucili nam swoją władzę złożoną często z ludzi nienawidzących Polski i Polaków ? To była nowa niewola. Wyzwolenie to przywrócenie wolności. A tej nie było. Proste.
  Zdobyli czy wyzwolili?
 • Pokora
  Zamiast pouczać innych lepiej ocenić samego siebie. Białoruska gospodarka socjalistyczna przeżywa jednak trudności. Nie podzielam zachwytu nad Łukaszenką, bo gospodarka to nie jest kołchoz.
  Baćko mądry przed szkodą
 • Chazarowie
  Chazarowie pokonani przez księcia kijowskiego, wcale nie przyjęli religii muzułmańskiej. Pozostali przy judaizmie stając się Żydami. Są oni więc rdzennymi mieszkańcami ziem zajmowanych teraz przez Rosję. Terenem chazarskim był między innymi Krym - dlatego Żydzi za Stalina próbowali się tam osiedlać. Autor pomija niewygodne dla Rosji fakty, albo kłamie. Dlatego tekst ten jest mało warty.
  Żydzi w Rosji - 07.12.2016.
 • Michalkiewicz
  Michalkiewicz to bardzo mądry człowiek. Nie jest jednak profesorem.
  UKRAIŃSKA POWSTAŃCZA ARMIA POWSTAJE W POLSCE!?
 • @Oscar 13:21:08
  Socjalizm właśnie bankrutuje. To żadna przyszłość.
  Masowa ucieczka kierowców do Czech i Słowacji
 • Od tego czasu
  Od tego czasu wiele się zmieniło. Ukraina istnieje i będzie istnieć.
  Co się dzieje na Ukrainie - 17.07.2016.
 • Dziwne to myślenie
  Estonia cierpi przez sankcje wprowadzone przez Rosję. A dbanie o własne bezpieczeństwo energetyczne to mit. Nie ma w tym żadnej logiki.
  Estonia – fałszywy prymus
 • Mucha
  Mucha jest piękną kobietą. Ale i dziwolągiem. Już mniej ważne, że jest działaczką byle jakiej PO. Na zdjęciu ubrana w kalosze siedzi na mokrej ziemi. Czy to nie dziwactwo ?
  Ośla łączka
 • W nawiązaniu do tytułu
  Nie można nic sprzedać samemu sobie.
  Czy "sojusznik" z Jałty sprzedaje Polskę Żydom?
 • Wygrała wojnę w1916 r.
  W 1916 tak wygrała z Niemcami, że przegrała. No chyba, że Polska to pikuś. Po co Pan piszesz takie bzdury ?
  Nieznane fakty o Imperium Rosyjskim
 • Jakoś nie martwi Pana
  Jakoś nie martwi Pana ochrona własności w Rosji. Mam proste pytanie w stosunku do Pana wynurzeń: co zrobiono z ukraińskim majątkiem na Krymie ?
  Kacapskie znacjonalizować!
 • PKB per capita
  Łatwo sprawdzić, że PKB per capita Rosja ma wyższy od Polski. Przynajmniej miała do tej pory. Tempo wzrostu PKB per capita w czasie rządów Putina było znacząco wyższe od polskiego. Łyso ?
  Rosja gospodarczo jest jak Meksyk