Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Murzynio

 • Tak kręcono
  W ten sposób przedstawiano Żydów w filmach hitlerowskich. To wstęp do fizycznej rozprawy z księżmi ?
  Szambo dla motłochu i ćwierćinteligentów
 • Błąd w postrzeganiu człowieka
  Nie ma człowieka, który kierowałby się wyłącznie rozumem. Zawsze wyżej jest wiara. Są za to różne wiary. Nawet skrajni ateiści to ludzie wierzący - są uwiązani do Boga, często bardziej niż wierzący. Tyle, że nienawiścią. Ale człowiek jest ograniczony i nie wszystko widzi. Poza a tym rozum lepiej brzmi od wiary. Wiary nie da się oddzielić od rozumu.
  Od Lutra do "Kleru"
 • Budowanie teorii
  Budowanie teorii na tym, co powiedział jakiś polityk jest głupie. Bo oni przeważnie plotą bzdury.
  PiS - rosyjscy Polacy
 • Putin
  Putin musi liczyć się z Żydami. Osiąga duże sukcesy militarne, musi się jednak liczyć z ekonomią. Wbrew temu co piszecie USA mogą wykończyć inne państwa ekonomicznie za pomocą sankcji. A USA żądzą Żydzi. W Rosji jest coraz więcej osób niezadowolonych z sytuacji gospodarczej. Były protesty z powodu tzw. reformy emerytalnej, co w Rosji zdarza się rzadko. Tak to jest w gospodarce. Na początku rządów Putina Rosja miała duże, teraz jest słabo.
  Dlaczego Putin "nadstawił drugi policzek" w Syrii?
 • Pan Konrad
  Pan Konrad nie lubi Ukrainy, kocha zaś Rosję. Nie bardzo nadaje się na polityka, bo kieruje się uczuciami. Dla Polski sytuacja w której Ukraińcy biją się z Rosjanami jest bardzo dobra i nie ma co narzekać. Mamy się z czego cieszyć.
  Cienki śpiew Ukrainy
 • Nie wierzę w takie sondaże
  Są jednowymiarowe. Polacy lubię Niemców, bo kochają ich pieniądze. Niektórzy też cenią niemiecki porządek. Pamięć o niemieckim ludobójstwie jednak wciąż trwa. W mojej rodzinie nie lubi ich nikt.
  Syndrom sztokholmski Polaków
 • Kaczory to też okrągły stół
  PiS wymienia tzw "elity". Teraz mają nas okradać ludzie Kaczora. Stąd taki skowyt odstawionych od władzy. Odstawieni nie znoszą demokracji, nie przejmują się ustawami, donoszą do obcych dopuszczając się jawnej zdrady. Popierają się głównie sami. No za nimi są Niemcy, którzy traktują Polskę jako własną kolonię. A PiS jest sługą USA i Żydów. Stąd nieustanne wycie.
  "Totalsi" właśnie ujawnili totalitaryzm ludzi III RP
 • Głupoty
  Idea jagiellońska jest sprzeczna z ideą państwa narodowego. Idea jagiellońska już zdechła i szkoda na nią czasu. Po co nam ziemie wschodnie, skoro Polaków prawie tam nie ma ? Ukraińcy i Litwini nie chcą z nami wspólnego państwa. Ważniejsze jest to, że my nie powinniśmy tego chcieć, bo nam się to nie kalkuluje. Do Ukrainy trzeba by dopłacać, bo to kraj na poziomie słabej Afryki. Siła Polski zależy od jej gospodarki a nie od terytorium. Państwo jednolite narodowościowo, zawsze jest mocniejsze od państwa zamieszkałego przez wiele narodowości. Po drugie pisanie o mocarstwowej pozycji Polski, jednego z najbiedniejszych krajów UE jest głupie. I nawet nie śmieszne, tylko żałosne. Zajmijmy się najpierw sobą i to nie za pomocą nacjonalizacji sektora finansowego, jak proponuje autor. Etatyzm to droga do biedy.
  Doktryna Międzymorza do rewizji.
 • Gwarancje
  Rosja gwarantowała Ukrainie w Budapeszcie nienaruszalność terytorialną i gwarancję tą złamała. Podobne referenda przeprowadzono również w 1939 r. w Polsce wschodniej i też je przyłączono na zawsze do ZSRR. A jednak udało nam się odzyskać część z nich np. Łomżę i Białystok. Są one parodią, bo najpierw tereny zajmuje wojsko, a potem przeprowadza się głosowania.
  JULIA TYMOSZENKO WIE JAK ROSJĘ WYPROWADZIĆ Z KRYMU!?
 • Może i tak jest
  Może i tak jest, ale przecież Żydzi z Izraela bardzo lubią się z Putinem i obchodzą ruskie święta.
  Syjon reaguje natychmiast
 • Hitler
  Hitler wystraszył się rewolucji bolszewickiej w Monachium. Na czele zamieszek stali oczywiście niezawodni Żydzi. Zrozumiał, że chcą przejąć władzę w Niemczech. I słusznie myślał.
  Dies Irae: Aufbau - Jak Niemcy ukradli nazizm Rosjanom
 • Elity
  PiS to drugie PO. Kocha urzędy i biurokrację. Przy tej mentalności jesteśmy skazani na podrzędność
  ODRZUĆMY ŻYDOWSKĄ EKONOMIĘ!
 • Słabe to
  Generalnie gospodarka Rosji jest słaba. Jest gorsza nawet od polskiej. Statystyki nie kłamią. To jest ewidentnie cena za aneksję Krymu. Ledwo przekroczyli poziom sprzed 10-lat. https://pl.tradingeconomics.com/russia/gdp-per-capita
  Kryzys bez Rosji?
 • Karol
  Ciężko będzie z Międzymorzem, bo teraz liczą się pieniądze. Polska jest niestety biednym krajem. Nie będzie atrakcyjna dla Czech i Słowaków. Zostanie nam najgorszy dziad, czyli Ukraina. Dla niej jesteśmy atrakcyjni z powodu biedy na Ukrainie. No i musimy uważać na Judeopolonię. Międzymorze może być alternatywą dla Żydów. Przecież niedaleko stąd była Chazaria, ich ojczyzna. Ale drogi z północy na południe można zbudować.
  Rosjanie ostrzegają przed Międzymorzem.
 • Zgadzam się
  Zgadzam się z Ukraińcami i Rosjanami. Na Ukrainie rządzą Żydzi, idzie im słabo i to normalne, że Ukraińcy mają do nich pretensje.
  Antysemityzm na Ukrainie
 • Trzeba poczekać
  Zanim zaczniemy się cieszyć, trzeba najpierw ustalić gdzie jadą.
  Dobra wiadomość z Rosji
 • Sojusz Rosji i Izraela jest wątpliwy
  Rosja może być co najwyżej fałszywym sojusznikiem Izraela. Bo Izrael jest ściśle powiązany z USA. Co by się stało jakby USA nie dało haraczu ? Po drugie Rosja ne ma żadnego interesu, żeby popierać Izrael. Postawiła bowiem na wroga Izraela Assada. Wielu Żydów w Izraelu pochodzi z Rosji- stąd sentymenty. Żydów tych do Rosji przerzucali Polacy. Na pewno ci Żydzi bardzo nas za to "lubią". Trzeba było tego nie robić.
  Militarny i polityczny sojusz Izraela z Rosją
 • Słuchałem wczoraj
  Ciekawe. PiS jest dzisiaj Panem, ale chce zostać zarządcą żydowskim na Polskę. Nie bardzo rozumiem dlaczego. Czyżby miał duszę sługi ? Może i tak być. W każdym razie dzieje się wiele rzeczy, które mogą na to wskazywać.
  Moim zdaniem PiS nie musi kochać Żydów, bo jest to niemożliwe ( ich pazerność i kłamstwa budzą odrazę). Wykonuje raczej rozkazy USA, bo nienawidzi Rosji. Wolałbym polityków, którzy nie maja uczuć, a tylko rozum. Takich u nas jednak nie ma.
  Pan Nikt pyta Grzegorza Brauna
 • To chore bzdury
  Rosja nie upadnie. Ale jej gospodarka jest aktualnie gorsza od Polskiej. Są przecież statystyki wielkości PKB. Przed sankcjami Rosja nas wyprzedzała pod względem PKB na jednego mieszkańca. Teraz została w tyle Poniżej link do listy krajów pod względem wielkości PKB. Największy kraj na świecie zajmuje słabe miejsce. To wstyd dla Rosjan.
  Rosja jest potęgą gospodarczą
 • Wszystko
  Wszystko się zgadza. Do tego dochodzi mała sprawność umysłowa. Oby tylko nie kradli ! Chociaż nie za bardzo w to wierzę, bo skąd wziąć w Polsce kogoś innego niż wiejski cwaniaczek ? PiS wzoruje się na sanacji - są socjalistami, chociaż pobożnymi. I to wielu myli.
  PiS to elity postkolonialne.