Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Murzynio

 • Hitler
  Hitler wystraszył się rewolucji bolszewickiej w Monachium. Na czele zamieszek stali oczywiście niezawodni Żydzi. Zrozumiał, że chcą przejąć władzę w Niemczech. I słusznie myślał.
  Dies Irae: Aufbau - Jak Niemcy ukradli nazizm Rosjanom
 • Elity
  PiS to drugie PO. Kocha urzędy i biurokrację. Przy tej mentalności jesteśmy skazani na podrzędność
  ODRZUĆMY ŻYDOWSKĄ EKONOMIĘ!
 • Słabe to
  Generalnie gospodarka Rosji jest słaba. Jest gorsza nawet od polskiej. Statystyki nie kłamią. To jest ewidentnie cena za aneksję Krymu. Ledwo przekroczyli poziom sprzed 10-lat. https://pl.tradingeconomics.com/russia/gdp-per-capita
  Kryzys bez Rosji?
 • Karol
  Ciężko będzie z Międzymorzem, bo teraz liczą się pieniądze. Polska jest niestety biednym krajem. Nie będzie atrakcyjna dla Czech i Słowaków. Zostanie nam najgorszy dziad, czyli Ukraina. Dla niej jesteśmy atrakcyjni z powodu biedy na Ukrainie. No i musimy uważać na Judeopolonię. Międzymorze może być alternatywą dla Żydów. Przecież niedaleko stąd była Chazaria, ich ojczyzna. Ale drogi z północy na południe można zbudować.
  Rosjanie ostrzegają przed Międzymorzem.
 • Zgadzam się
  Zgadzam się z Ukraińcami i Rosjanami. Na Ukrainie rządzą Żydzi, idzie im słabo i to normalne, że Ukraińcy mają do nich pretensje.
  Antysemityzm na Ukrainie
 • Trzeba poczekać
  Zanim zaczniemy się cieszyć, trzeba najpierw ustalić gdzie jadą.
  Dobra wiadomość z Rosji
 • Sojusz Rosji i Izraela jest wątpliwy
  Rosja może być co najwyżej fałszywym sojusznikiem Izraela. Bo Izrael jest ściśle powiązany z USA. Co by się stało jakby USA nie dało haraczu ? Po drugie Rosja ne ma żadnego interesu, żeby popierać Izrael. Postawiła bowiem na wroga Izraela Assada. Wielu Żydów w Izraelu pochodzi z Rosji- stąd sentymenty. Żydów tych do Rosji przerzucali Polacy. Na pewno ci Żydzi bardzo nas za to "lubią". Trzeba było tego nie robić.
  Militarny i polityczny sojusz Izraela z Rosją
 • Słuchałem wczoraj
  Ciekawe. PiS jest dzisiaj Panem, ale chce zostać zarządcą żydowskim na Polskę. Nie bardzo rozumiem dlaczego. Czyżby miał duszę sługi ? Może i tak być. W każdym razie dzieje się wiele rzeczy, które mogą na to wskazywać.
  Moim zdaniem PiS nie musi kochać Żydów, bo jest to niemożliwe ( ich pazerność i kłamstwa budzą odrazę). Wykonuje raczej rozkazy USA, bo nienawidzi Rosji. Wolałbym polityków, którzy nie maja uczuć, a tylko rozum. Takich u nas jednak nie ma.
  Pan Nikt pyta Grzegorza Brauna
 • To chore bzdury
  Rosja nie upadnie. Ale jej gospodarka jest aktualnie gorsza od Polskiej. Są przecież statystyki wielkości PKB. Przed sankcjami Rosja nas wyprzedzała pod względem PKB na jednego mieszkańca. Teraz została w tyle Poniżej link do listy krajów pod względem wielkości PKB. Największy kraj na świecie zajmuje słabe miejsce. To wstyd dla Rosjan.
  Rosja jest potęgą gospodarczą
 • Wszystko
  Wszystko się zgadza. Do tego dochodzi mała sprawność umysłowa. Oby tylko nie kradli ! Chociaż nie za bardzo w to wierzę, bo skąd wziąć w Polsce kogoś innego niż wiejski cwaniaczek ? PiS wzoruje się na sanacji - są socjalistami, chociaż pobożnymi. I to wielu myli.
  PiS to elity postkolonialne.
 • To nie tylko rabowanie
  To nie tylko rabowanie, ale i regulowanie wszystkiego co się da i tego co się nie da. W rezultacie właściciel stopniowo traci prawo do swej własności na rzecz urzędnika. Który zaczyna decydować za niego. W trosce o bezpieczeństwo. Zresztą rabowanie jest ściśle związane z tworzeniem armii urzędników. Ten system trudno nazywać kapitalizmem.
  Wystarczy nie kraść, czyli żydowski fiskalizm...
 • Jaruzelski był komunistą
  Jaruzelski był komunistą z przekonania i warto o tym pamiętać. To dlatego zrobił takie reformy. Daleko mu było z rozumem i inteligencją do Chińczyków. Oni kiedyś tu przyjeżdżali i zapoznawali się z rezultatami II etapu reformy gospodarczej. Zobaczyli, i zrobili inaczej. Jaruzelski to ograniczony, czerwony aparatczyk na usługach ZSRR. Żaden polski patriota. Tak o nim myślę.
  Odebrać stopnie generalskie.
 • Proszę przeczytać
  Proszę przeczytać art. 142 konstytucji. Pisze Pan brednie.
  Kiedy Prezydent Duda stanie przed Trybunałem Stanu?
 • A ja myślałem
  Myślałem, że Prezydenta Rosji, podobnie jak w Polsce, zatwierdza Adam Michnik. A tu proszę. Zatwierdza go Ameryka.
  USA mogą nie uznać wyborów prezydenta F.R.
 • Pan Konrad
  Pan Konrad bardzo chwali metody żydowskie. Trochę jest to dziwaczne. Co by tam Pan rabował na Ukrainie ? Niewiele chyba zostało.
  Dramat lokaja
 • Nie był żadnym Żydem
  Było to dokładnie badane. I nie był żadnym Żydem. Był Polakiem. Podobnie nie był Żydem Chopin.
  Czy Adam Mickiewicz był żydem?
 • Nie pamiętam
  Nie pamiętam, żeby Korwin twierdził, że PO to partia liberałów. To Pan sobie sam wymyślił. Pisał, że to złodzieje. Ale woli mądrzejszych złodziei niż głupków z PiS. Z resztą się z Panem zgadzam. Strach się ba
  Czy warto było głosować na tchórzy bez godności i honoru?
 • A kto to ?
  Nie znam tego Pana i nie chcę go znać, bo to menda. Dlaczego jednak Duda chciał go odznaczyć ? Bo chyba nie za tekst o księdzu ?
  Nie przyjął odznaczenia od Andrzeja Dudy!
 • PiS stanął w rozkroku
  Żydzi mają zasługi dla Polski. Pokazali bowiem Polakom jakich durni wybrali do rządzenia. PiS udaje, że jest zaskoczony. Ale udawać, że nie zna się Żydów- sojuszników też jest bardzo słabe. Jakby nie patrzeć wyszło na to, że PiS to niebezpieczni kretyni. Wyszło wszystko na dobre:
  - Polacy nie będą skłonni do płacenia haraczu,
  - pozbędziemy się fałszywych sojuszników,
  - PiS może podkulić ogon i ustąpić.
  A wtedy przegra wybory.
  Jak tam Panie Sellin, będzie Pan budował muzeum dla chasydów ? Te muzeum jest najlepsze ze wszystkiego.
  Polska-Izrael czyli wielka ustawka
 • @Husky 13:58:39
  Tak mogło być. Tylko jak Niemcy zaczęli przegrywać z ZSRR zmienił zdanie. Gdyby tego nie zrobił Niemcy zostaliby kolonią żydowską.
  Polska-Izrael czyli wielka ustawka