Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Murzynio

 • Słuchałem wczoraj
  Ciekawe. PiS jest dzisiaj Panem, ale chce zostać zarządcą żydowskim na Polskę. Nie bardzo rozumiem dlaczego. Czyżby miał duszę sługi ? Może i tak być. W każdym razie dzieje się wiele rzeczy, które mogą na to wskazywać.
  Moim zdaniem PiS nie musi kochać Żydów, bo jest to niemożliwe ( ich pazerność i kłamstwa budzą odrazę). Wykonuje raczej rozkazy USA, bo nienawidzi Rosji. Wolałbym polityków, którzy nie maja uczuć, a tylko rozum. Takich u nas jednak nie ma.
  Pan Nikt pyta Grzegorza Brauna
 • To chore bzdury
  Rosja nie upadnie. Ale jej gospodarka jest aktualnie gorsza od Polskiej. Są przecież statystyki wielkości PKB. Przed sankcjami Rosja nas wyprzedzała pod względem PKB na jednego mieszkańca. Teraz została w tyle Poniżej link do listy krajów pod względem wielkości PKB. Największy kraj na świecie zajmuje słabe miejsce. To wstyd dla Rosjan.
  Rosja jest potęgą gospodarczą
 • Wszystko
  Wszystko się zgadza. Do tego dochodzi mała sprawność umysłowa. Oby tylko nie kradli ! Chociaż nie za bardzo w to wierzę, bo skąd wziąć w Polsce kogoś innego niż wiejski cwaniaczek ? PiS wzoruje się na sanacji - są socjalistami, chociaż pobożnymi. I to wielu myli.
  PiS to elity postkolonialne.
 • To nie tylko rabowanie
  To nie tylko rabowanie, ale i regulowanie wszystkiego co się da i tego co się nie da. W rezultacie właściciel stopniowo traci prawo do swej własności na rzecz urzędnika. Który zaczyna decydować za niego. W trosce o bezpieczeństwo. Zresztą rabowanie jest ściśle związane z tworzeniem armii urzędników. Ten system trudno nazywać kapitalizmem.
  Wystarczy nie kraść, czyli żydowski fiskalizm...
 • Jaruzelski był komunistą
  Jaruzelski był komunistą z przekonania i warto o tym pamiętać. To dlatego zrobił takie reformy. Daleko mu było z rozumem i inteligencją do Chińczyków. Oni kiedyś tu przyjeżdżali i zapoznawali się z rezultatami II etapu reformy gospodarczej. Zobaczyli, i zrobili inaczej. Jaruzelski to ograniczony, czerwony aparatczyk na usługach ZSRR. Żaden polski patriota. Tak o nim myślę.
  Odebrać stopnie generalskie.
 • Moje zdanie
  Co do zachodniej cywilizacji w Polsce można mieć wątpliwości. No bo stąd dominujący ruski szyk zdania, zamiast polskiego ? Skąd zamiłowanie do urzędów ? Skąd bezkarność władzy (siła ponad prawem) ? Skąd nagminna trudność z brakiem przestrzegania prawa przez władzę (prawo jako narzędzie zarządzania przez władzę) Przyjęliśmy do siebie dużo wschodniej ludności, a ich zwyczaje nie mały znaczenia ? Moim zdaniem Polska jest w rozkroku między wschodem z zachodem. Chociaż bardziej jesteśmy zachodni niż wschodni. No i obecnie rozkład cywilizacji zachodniej ma charakter wewnętrzny. Nie jest to wcale wpływ wschodu. No chyba, że uwzględni się niszczący wpływ górali na cywilizację zachodnią. A górale to niewątpliwie wschód - to przecież miłośnicy kołchozów.
  Wschód i Zachód
 • Proszę przeczytać
  Proszę przeczytać art. 142 konstytucji. Pisze Pan brednie.
  Kiedy Prezydent Duda stanie przed Trybunałem Stanu?
 • A ja myślałem
  Myślałem, że Prezydenta Rosji, podobnie jak w Polsce, zatwierdza Adam Michnik. A tu proszę. Zatwierdza go Ameryka.
  USA mogą nie uznać wyborów prezydenta F.R.
 • Zgoda
  Zgadzam się z Panem. PiS chce dyrygować obywatelami, żeby podskakiwali na jego rozkazy. To partia przygłupów uważających się za mądrych. Nie rozumiem jednak dlaczego pisze Pan o wieczorach zamiast o niedzielach ?
  Chcieliście mandatów, to je macie
 • Pan Konrad
  Pan Konrad bardzo chwali metody żydowskie. Trochę jest to dziwaczne. Co by tam Pan rabował na Ukrainie ? Niewiele chyba zostało.
  Dramat lokaja
 • Zgoda
  Zgadzam się w zupełności. Dodałbym, że urzędnicy z PiS często są tępi. Czy mniej kradną od tych z PO to się jeszcze okaże.
  Zło PiS-u
 • Nie był żadnym Żydem
  Było to dokładnie badane. I nie był żadnym Żydem. Był Polakiem. Podobnie nie był Żydem Chopin.
  Czy Adam Mickiewicz był żydem?
 • Nie pamiętam
  Nie pamiętam, żeby Korwin twierdził, że PO to partia liberałów. To Pan sobie sam wymyślił. Pisał, że to złodzieje. Ale woli mądrzejszych złodziei niż głupków z PiS. Z resztą się z Panem zgadzam. Strach się ba
  Czy warto było głosować na tchórzy bez godności i honoru?
 • A kto to ?
  Nie znam tego Pana i nie chcę go znać, bo to menda. Dlaczego jednak Duda chciał go odznaczyć ? Bo chyba nie za tekst o księdzu ?
  Nie przyjął odznaczenia od Andrzeja Dudy!
 • PiS stanął w rozkroku
  Żydzi mają zasługi dla Polski. Pokazali bowiem Polakom jakich durni wybrali do rządzenia. PiS udaje, że jest zaskoczony. Ale udawać, że nie zna się Żydów- sojuszników też jest bardzo słabe. Jakby nie patrzeć wyszło na to, że PiS to niebezpieczni kretyni. Wyszło wszystko na dobre:
  - Polacy nie będą skłonni do płacenia haraczu,
  - pozbędziemy się fałszywych sojuszników,
  - PiS może podkulić ogon i ustąpić.
  A wtedy przegra wybory.
  Jak tam Panie Sellin, będzie Pan budował muzeum dla chasydów ? Te muzeum jest najlepsze ze wszystkiego.
  Polska-Izrael czyli wielka ustawka
 • @Husky 13:58:39
  Tak mogło być. Tylko jak Niemcy zaczęli przegrywać z ZSRR zmienił zdanie. Gdyby tego nie zrobił Niemcy zostaliby kolonią żydowską.
  Polska-Izrael czyli wielka ustawka
 • NIe za bardzo się zdadza.
  Przed II wojną światową było to samo. A wtedy sługi sowieckie jeszcze nami nie rządziły.
  Homosovietikus
 • Wycieczka
  Niby podobni, a nie za bardzo. Są podobni do Polaków, bo głupi, tylko jeszcze bardziej. Nie podobni, bo lubią mordować siekierami i widłami. Dla mnie ciekawszy od mało ciekawych Ukraińców jest sam PiS. Niszczenie całych branż i wyrzucanie ludzi na bruk, bo Prezes lubi koty jest mało śmieszne. I czy łaciński jest ten pisowski brak szacunku do własności prywatnej i do cudzej pracy ? Nie bardzo. Jest to raczej podejście charakterystyczne dla komuchów.
  Ponieśli i Wilka, ale szkoda, że wpierd*l nie dostał.
 • @nikander 19:21:41
  Znalazłem za to Ochotniczą Straż Pożarną z Żydowie. Choć to nie to samo. Ale prawie. http://o.igwa.pl/?id=osp_zydow
  Kto może zostać prawdziwym Polakiem?
 • Nikt nie pomaga Żydom
  Chazarowie to lud pochodzenia tureckiego, a nie słowiańskiego. Większość Żydów aszkenazyjskich pochodzi od Chazarów. Potwierdzają to badania genetyczne i autor nic na to nie poradzi.
  CHAZARZY TO NIE ŻYDZI