Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @eonmark 10:38:27
  No cześć. Dawno Cię nie było. Obiecałeś swego czasu notkę na temat Twojej wizji tego co się wokół nas dzieje. Skrobniesz coś?
  Nie ma możliwości dogadania się z Żydami
 • czy wyburzanie, niszczenie
  świadectw historii nie jest czasami barbarzyństwem? Mnie jakoś nie przekonuje rozwalanie pomników. W tym wypadku tym bardziej , że walczył i zginął od tych co w okrutny sposób wymordowali z dwie setki tysięcy Polaków.
  Żydo-reżim IIIRP/Polin zdecydował: wyburzą Świerczewskiego
 • @Oscar 17:05:35
  Powodem przejścia Ratzingera na " emeryturę" była podobno blokada Banku Watykańskiego przez SWIFT , jako forma nacisku do jego ustąpienia. Gdzieś słyszałem, że ponoć szykuje się jego powrót na urząd.
  Czyżby możliwość przejścia Watykanu do innego systemu finansowego umożliwiło taki obrót sprawy? Cuda w świecie się dzieją. Może rację ma B. Fulford publikując swoje rewelacje.
  Czy jesteś antysemitą?
 • @ikulalibal 15:22:46
  nici z dobrego zagrodowego smalcu. Właśnie jest chyba procedowana ustawa zaostrzająca warunki hodowli świń. Po prostu nie będzie się opłacała hodowla zagrodowa, a za trzymanie świnki na swoje potrzeby jak za Hitlera niedługo do pierdla będzie można trafić.
  Smalec lepszy niż oliwa,
 • konflikt cywilizacyjny jest chyba słusznie przedstawiony
  Jeśli jednak chodzi o ostatnie ataki żydowskie na Polskę to chyba są tego inne przyczyny. Sądzę, że żydzi pożarli się między sobą w procesie budowy Judeopolonii.
  Około 10 lat temu Kiesinger stwierdził, że za dziesięć lat Izrael zniknie z mapy świata. Od tego mniej więcej czasu Friedman gada o wielkiej Polsce- regionalnym mocarstwie. Polska przyznała renty izraelskim Żydom nie wiadomo z jakiego powodu. Od kilku przynajmniej lat Żydzi dostają bez wielkiego problemu paszporty polskie. Żądają kamienic i nieruchomości od Polski zgodnie ze swoją tradycją - prawem kaduka.
  Uruchamia się ostatnimi czasy połączenia lotnicze z Izraelem na naprawdę dużą skalę. Ponoć wiele nieruchomości w Polsce stoi pustych i czeka na "kogoś". Morawiecki sprowadza jeden z największych światowych banków, ogłasza wielki plan modernizacji Polski, zapowiada przy tym jakąś mityczną Rzeczpospolitą Przyjaciół.
  Uruchamia się może nową wielką akcję "MOST" ? Czy czekamy na nową polską szlachtę?
  Sądzę, że żydzi polscy pożarli się z żydami z Izraela po prostu o łupy i władzę. Nasi Polscy, biedniejsi poczuli się zagrożeni rosnącymi wpływami kapitału żydowskiego z Izraela i postanowili się bronić Stąd cała zadyma.
  My Polacy jesteśmy w tym wszystkim tylko mięsem armatnim i nie o nasz interes tutaj idzie. I w tym momencie wartości cywilizacyjne idą na plan dalszy. Dadzą nam się we znaki, jak nowa szlachta już się rozgości u "największych antysemitów w Europie".
  Nie ma możliwości dogadania się z Żydami
 • @MacGregor 12:48:18
  wg, mnie te władze, to zwykłe zaszczute kundle. I jak takich rzeczywistych kundelków mi szkoda , tak tych wyrachowanych szubrawców to już wcale.
  Marszałek Terlecki czyli mentalność parobka.
 • @GPS 21:30:50
  Aleś rozrzutny - ta stówka na ośmiorniczki to pewnie nie starczyła , ale na śledzika pod połówkę to akurat......
  O Stowarzyszeniu
 • Niestety
  każda władza kreuje swoich bohaterów i swoją wersję historii. To wszystko nie jest warte funta kłaków. Zobaczymy kiedy dzisiejszą władzę z pomników będą zwalać. A, że tak się stanie to pewne jak nasza śmierć.Po 45 mieliśmy władzę z nadania sowietskiego, po 89 z nadania usmańskiego. Niech się wzajemnie pozabijają, może wreszcie będziemy mieli spokój.
  Jaruzelski i Kiszczak zostaną zdegradowani.
 • @Zawisza Niebieski
  Wiesz, ja nie wierzę już żadnym ekspertom, szczególnie związanym w jakikolwiek sposób ze strukturami rządowymi. Bardzo często to niejawni współpracownicy służb na których przeważnie w różnych szafach są najrozmaitsze haki. I ich ekspertyzy są tymi hakami skażone.
  A nie wierzę w katastrofę naturalną z prostego powodu. Zbyt dużo od pierwszej minuty manipulacji i kłamstw ze wszystkich stron, zbyt aktywnie działał seryjny samobójca dotykając swym przeznaczeniem osoby z katastrofą związane. Było ich kilkanaście. Teraz gdy teren oczyszczony, pozostali co coś wiedzą w swoim interesie gębę swą strachem zaspawali, seryjny samobójca zniknął.
  Wszyscy kłamią i wszyscy próbują tą katastrofą polityczne frukta skonsumować.
  Divide et Impera - w relacji do Smoleńska
 • @Zawisza Niebieski 16:23:51
  opisana przez pilota-eksperta rzeczywistość może, a pewnie i była prawdą. Ale to jeszcze nie dowód , że jest powodem katastrofy. Ty też wyrzucasz ze świadomości fakty które mogą być dowodami na inne powody tego zdarzenia. Po prostu większą sympatią darzysz środowisko PO i stąd Twoja postawa. Prawdy jednak nie poznamy, bo żadnej sile politycznej na niej nie zależy.
  Divide et Impera - w relacji do Smoleńska
 • @Robert Wasilewski 18:30:01
  Trzymam kciuki za wdeptanie tego sprzedawczyka w glebę - na początek merytoryczną.
  Będę miał proces z Posobkiewiczem?
 • @zadziwiony 18:19:33
  prawdopodobnie to medialna ustawka i zmowa , a ewentualne zawirowania są spowodowane wewnętrzną grą żydowskich interesów.
  "Patriotyczny" PIS uzyska większość konstytucyjną i w świetle prawa zostaniemy stworzeniami drugiej kategorii w Rzeczpospolitej Przyjaciół - POLIN zarządzanej przez żydowską głowę.
  Pomawianie Narodu Polskiego o zbrodnie
 • Ta afera jest bezpośrednio powiązana
  z planami izraelitów zabezpieczenia nieruchomości do zasiedlenia gdy rozpocznie się masowy eksodus pasoŻydów z pustynnych piachów do rajskiego Polin.
  Pomawianie Narodu Polskiego o zbrodnie
 • @Gasienica 16:45:11
  Wielu "światowej sławy" naukowców, nawet noblistów bzdury politycznie poprawne pisało.To dlaczego to Gates nie szczepi swoich dzieci?? Wytłumaczysz?
  Szczepionki: By Polacy nikomu nie zagrażali?
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:41:01
  A jeśli już , to zapakować na furmanki te gruzy co pozostały po wojnie i wysłać do Izraela.
  Rząd wycofał się z ustawy reprywatyzacyjnej
 • Przecież wszystko jest proste
  Nasz kolega z portalu Zawisza wyjaśnił już dawno, że brawura, głupota i pijany generał zawinili i posłali siebie do grobu.
  Divide et Impera - w relacji do Smoleńska
 • @programista
  wiesz pierdy opowiadasz. pasożydy są po prostu pasożytami z wychowania i wyznawanych wartości zawartych w talmudzie, prezentujący wobec gojów mentalność kalego. U nich to już po prostu wżarło się w geny podobnie jak trauma holokaustu w geny następnych pokoleń ( taką dziś ideę głoszą by wyłudzać do końca świata dobra innych ludzi.) A więc jesli chcą żyć pośród prezentujących zupełnie przeciwne wartości Słowian to muszą dać sobie wypalić gorącym żelazem swe niecne geny. Bez tego zniszczą każdą strukturę społeczną która ich przyjmie.
  Nie bez powodu doznali dziesiątek wygnań z najróżniejszych społeczności. Każdy zdrowy organizm zarażony pasożytem prędzej czy później zostanie przez niego zżarty. Są na to dziesiątki przykładów.
  Ponieważ my Polacy nie możemy opuścić naszego domu, musimy wygnać z niego jednostki psychopatyczne jeśl mamy przeżyć jako społeczność i cywilizacja.
  Czy żydów należy leczyć?
 • @Husky 19:33:50
  A PIS rozwiąże problem POLSKA definitywnie.
  Nie odpowiedziałeś mi jeszcze na pytanie. Czy PIS skamle z podkulonym ogonem ze strachu przed pasożydem, czy jest z nim w zmowie . Innej opcji po prostu nie ma.
  (Nie)dokonania PiS-u (i PO-PSL też) v.1
 • @Husky 19:36:50
  jestem ciekaw co byś zrobił ze zdrajcą z własnej grupy bojowej, gdyby któryś z nich zdradził? He? Lecz to sa pierdy.

  Izrael podobno wypowiedział wojnę Iranowi. Słyszałes coś o tym? Rosjanie rozlokowują się w Libanie. Trzeba zapasy gromadzić.
  Generał R. Kukliński - mój bohater
 • @Husky 18:35:47
  To młode pokolenie zostanie bardziej wydajnie wydymane niż pokolenie ich ojców. Pasożyd doszedł bowiem do większej wprawy i mocy nabrał większej więc i skutki będą poważniejsze. Ja jednak mam wrażenie, że Ty mówiąc o pomyślności Polski masz na myśli sukces judeopolonii.
  Generał R. Kukliński - mój bohater