Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @Andrzej Tokarski 13:50:28
  Ja opisuję tę sytuację następującymi słowami.
  "Kobiety w tym matriarchalnym systemie wychowują synów na mężczyzn, których nie chcą ich córki".
  Jak żyć ... po polsku (16) - a może matriarchat?
 • @Husky 14:43:14
  Jest w takim razie gorzej niż myślałem. Jesteś zaślepiony miłością odbierającą Ci możliwość racjonalnej oceny rzeczywistości...
  Rosyjski skok do Wenezueli.
 • Husky
  Prostytucja , to szmacenie się i robienie dobrze komuś za pieniądze. Jeśli znajdziesz w mojej kieszeni choć jeden w ten sposób zarobiony grosik, to możesz mnie od k-wy zezwać.
  Rosyjski skok do Wenezueli.
 • @Husky 12:35:41
  A możesz mi udowodnić, że trzymam stronę jakiejkolwiek siły politycznej bez względu na jej poczynania ? Uprzedzając - zdarza się , że rozumiem działania Putina, albowiem jego zachowania niby agresywne są odpowiedzią na wojnę, jaką prowadzi Ameryka przeciwko Rosji. Nawet TY, gdybyś był na miejscu Putina podejmował byś podobne decyzje. Oceniam tę sytuację, poza osobistymi sympatiami starając się o obiektywne spojrzenie. W Polsce po okresie poparcia dla PISu stwierdzam, że poza werbalnym patriotyzmem, podporządkowuje ta partia w coraz większym stopniu Polskę obcym zewnętrznym , nieprzyjaznym Polsce siłom. Te siły to Izrael i Ameryka.
  A więc nie znajdziesz , żadnej jednostronnej mojej wypowiedzi która poza istniejącymi faktami podważającymi sens pochwał cały czas gloryfikuje jedną stronę. A Ty to czynisz.
  Rosyjski skok do Wenezueli.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:49:09
  Tak właśnie myślą niezależni analitycy polityczni w rodzaju Huskiego, a w rzeczywistości płatni propagandziści czyli prostytutki dziennikarskie. Żadnej własnej obiektywnej refleksji, bo kasy za to przecież nie płacą.
  Rosyjski skok do Wenezueli.
 • @Zdzich 19:58:57
  Naprawdę jesteś taki naiwny, by twierdzić, że zachodowi zależało na wyzwoleniu Polaków, a nie przejęciu ich majątku i efektów pracy? To jestem znowu zadziwiony, bo to chyba jedyny taki akt w dziejach świata. Kilka państw zrzuciło się by innemu pomóc w wyzwoleniu no i mamy teraz wolną Polskę, rządzona przez ambasady Izraela, Ameryki, Niemiec, Francji (wywalenie min. Szyszki) no i zawsze mieszającej nam szyki Anglii. Nieprawdopodobnego zakresu wolności się doczekaliśmy.
  13 grudnia 1981 – żydowski sukces
 • jest niezaprzeczalną prawdą, że
  od 89 roku rządzą Polską żydzi i szabesgoje. Palenie świec hanukowych w czasie obrad okrągłego stołu i obecnie w sejmie ten fakt potwierdza.
  Mam w związku z tym pytanie. Jaki byłby scenariusz bez stanu wojennego, biorąc pod uwagę, że w solidarnościową rewolucję zachód wpakował dziesiątki milionów dolarów w jakimś określonym celu. Celem tym było niewątpliwie przejęcie władzy na Polską, co też się stało. Czy bez stanu wojennego USrael by odpuścił i pozwolił Polsce na samostanowienie? Pytam, bo tak wynika z pańskiej notki.
  13 grudnia 1981 – żydowski sukces
 • @Husky 17:43:53
  Wiadomo, że sukces Solidarności wynikał z milionów dolarów wpakowanych w to dzieło przez CIA, Mosad i kilka innych organizacji wywiadowczych z Europy. Wiadomym nam jest , że w polityce za free nic się nie robi, więc państwa finansujące Solidarność miały w tym jakiś cel. Musiały też z pewnością otrzymać za udzieloną pomoc zapłatę.
  Możesz mi wyjaśnić, w jaki sposób zapłaciło, czy też płaci Polska a więc polskie społeczeństwo za ten gest? A może był to gest dobrej woli, i ja o tym po prostu nie słyszałem?
  586 dni wojny z narodem
 • @interesariusz z PL 15:39:54
  Swiat nie jest sprawiedliwy w żadnym ze swych wymiarów. Temat rzeka.
  W przypadku Polski zasadne jest pytanie w nawiązaniu do tematu notki.
  Czy- " lepszy jest w wolności kęsek lada jaki, czy w niewoli przysmaki."?

  Wydaje mi się, że Polacy wybrali tę drugą opcję. Bo nie jest tak jak sugerujesz, że większość Polaków polewką się żywi i na glinianej polepie mieszka.
  PS Jesli chodzi o społeczne szkolnictwo wyższe to uważam, że powinno być odpracowane lub spłacone.
  Kreatywne dymanie budżetów demoluda
 • @interesariusz z PL 13:55:57
  Jakie skrzywione spojrzenie? Prawda, wzrok już nie ten co niegdyś , ale wiele jeszcze widzę. Powyżej opisuję, to co jest wokół mnie i nie ma tutaj żadnej przesady. Gdzieś mi się obiło o uszy , że w moim 80 tysięcznym mieście jest ok 60 osób oficjalnie zarabiających ponad milion zł rocznie. W sumie w mieście jest dobrze ponad 30 marketów typu biedronka, Dino, Lidl, Kaufland, Brico, plus duża galeria.. Wszędzie pełno ludzi. Całe miasto obudowane nowymi domami jednorodzinnymi. To są fakty.Wokół mnie wszyscy "wakacjują" poza granicami, wielu weekenduje kilka razy w roku. Nie wszyscy z tych ludzi poprzejmowali za grosze byłe zakłady pracy, choć część tych milionerów to z pewnością beneficjenci przemian ustrojowych. Ale tylko część. Wielu starowało od zera i dorobili się fortun. Często byli to zwykli robotnicy. Takim przykładem jest firma "Bodzio" w moim rejonie. I wiele innych fabryk mebli rejonu Kępna. Ci Ludzie to byli pracownicy Kępińskich Fabryk Mebli. Dzisiaj są wielokrotnymi milionerami wysyłającymi w świat dziesiątki tirów z meblami dziennie. Często zaczynali wożąc towar motocyklem WSK ( Znam fakt.)
  W niczym nie przesadzam.
  Kreatywne dymanie budżetów demoluda
 • @nikander 12:53:36
  Sądzę, że rachunek przyjdzie szybciej niż przewidujemy
  Kreatywne dymanie budżetów demoluda
 • @nikander 12:07:56
  Problem w tym, że jeszcze wielu ludzi pamieta przaśność komuny. W zestawieniu z tamtym czasem, dzisiejsza Polska jest oazą rozkwitu i dobrobytu. Piękne domy,mieszkania, samochody, odremontowane domy, różne publiczne atrakcje, wczasy i wojaże zagraniczne nawet w najodleglejsze zakątki globu. W moim powiatowym mieście na południu wielkopolski naprawdę w tej chwili nie sposób kupić nowego mieszkania.
  Biedronki, Lidle, Kauflandy, Galerie wszelkiej maści zapchane klientami z pełnymi koszykami, . Czasem zastanawiam się, gdzie kupowali Ci ludzie gdy tych przybytków nie było.
  Znam przypadki, że klienci w salonie mercedesa mieli pretensje do właściciela, że ich kumplowi sprzedał lepiej wypasionego i droższego.
  W takiej sytuacji ludzi nie interesuje , że ktoś Polskę dyma. Ważne , że wokół pełno świecących paciorków , po które jak się mocno postara ,to można sięgnąć A, że mnóstwo z tego na lichwiarski kredyt? Jakoś to będzie. Dopóki do gara jest co włożyć, to nie chcą sobie głowy zaprzątać takimi problemami.
  Kreatywne dymanie budżetów demoluda
 • @interesariusz z PL 10:53:05
  Nowe mieszkania sprzedane jeszcze przed zalaniem fundamentów, domów jednorodzinnych rośnie jak grzybów po deszczu, na ulicy ludzi nie widać tylko samochody, często fury za pół miliona i więcej, więc kogo ma interesować informacja , że obcy nas dymają?
  Kreatywne dymanie budżetów demoluda
 • @Andrzej Tokarski 10:46:53
  Spoko, Husky nas przekona , że wszystko jest ok!
  Marian Miszalski: Mosbacher testuje w imieniu Żydów.
 • @Ruski troll 17:53:51
  Sądzę, że nie zrozumiałeś intencji autora w kwestii ludnościowej. Jemu zapewne chodziło o "potencjalny potencjał", czyli , że teoretycznie przy podobnym poziomie dochodu narodowego na głowę , przy proporcjonalnym wydatkowaniu środków na armię, powinniśmy mieć szanse na odparcie ewentualnego ataku. Przyjmuje sie bowiem, że by się obronić proporcja ta wynosi jak 1 do 3.
  Zakładając, że mamy dodatkowo "przyjaciół" w NATO obrona przed Rosją nie powinna stanowić żadnego problemu przy właściwie zorganizowanej i wyposażonej armii. Tyle, że my praktycznie mamy armię nie do obrony, a do zabawy w wojsko.
  Wojciech Kempa: Dlaczego [niby] musimy bać się Rosji?
 • @Zdzich 04:51:46
  Pojedyńcze przypadki przyjaźni o niczym nie świadczą.
  Może mógł byś policzyć, ile ta amerykańska przyjaźń nas kosztuje i będzie kosztowała w przyszłości?
  Przed rocznicą wprowadzenia w Polsce stanu wojennego
 • @zadziwiony 19:15:27
  Neon24 nie jest zamkniętą , roboczą strukturą powołaną do wypracowania ściśle sprecyzowanego celu, a otwartą platformą do wymiany poglądów i chyba sprawdza się w takiej roli.
  Wniosek o usunięcie
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:05:12
  Przecie, nikt nikogo nie zmusza do akceptacji sprzecznych i niespójnych poglądów. Tyle , że droga obrana przez kilka osób na tym portalu wkrótce doprowadziła by do tego, że został by na nim może Wojtas, Nikander, Tokarski , Ram i paru jeszcze..... . Wtedy dopiero , to by się naprawdę krew polała, bo każdy z Was kastet wyciąga z kieszeni przy każdej nadarzającej się okazji. No Nikander ostatnio złagodniał, ale pozostali wręcz przeciwnie.
  Poza tym każdy ma prawo błądzić i pierdy gadać,- sam za to odpowiedzialność ponosi. Tak naprawdę, to nikt nie ma nią patentu .
  Żądać wywalenia kogoś z portalu, bo nie akceptujemy jego poglądów to po prostu niepoważne. Pozostało by bowiem nudne kółko wzajemnej adoracji.
  Wniosek o usunięcie
 • Zauważyłem ,
  że znaczna część blogerów w wieku powiedzmy już bardzo męskim ma jakieś znaczne wahania poziomu testosteronu. A może to spadki wynikające z upływającego czasu? Wynikiem jest ponadprzeciętna drażliwość, wrażliwość na punkcie własnej osoby i zadziwiająca kłótliwość powodująca powstanie chęci usunięcia wszystkich inaczej myślących. Moi drodzy- opamiętajcie się nieco.
  Wniosek o usunięcie
 • @Oscar 14:10:40
  W sprawie szczepionek i tej katastrofy wciąż dostajesz dziwnych zwarć.
  Pokaż w końcu jakiś dowód na wylot tego samolotu z Okęcia- w nawiązaniu do uwag jana.
  Przeważnie nie wierzysz rządzącym, ale w tym akurat przypadku twierdzisz, że komisja rządowa wyraża niekwestionowalną prawdę. Zaiste dziwne Twe stanowisko.
  Walczyła o prawdę, ale.......