Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • Moim skromnym zdaniem - mogę się mylić
  pedofilia głównie wynika z "przeżarcia" i dotyczy środowisk gdzie dostęp do kobiet jest wyjątkowo łatwy. A więc tam gdzie władza i pieniądze, tam są i chętne na wszystko kobiety i jest ich w bród do wyboru i koloru. W końcu taki człowiek się tymi "babami przeje" i zaczyna pragnąć czegoś ekstra - trudno dostępnego. Takim towarem są dzieci , a znając życie można je sobie kupić jesli odpowiednia kasa jest dostępna.
  Dlatego wśród ludzi bardzo bogatych i wpływowych taką " pizzę" można sobie zamówić np. za 60tys baksów.(środowisko Klintonowej).
  Inną kategorią są dewianci i tacy z reguły są ścigani.
  Jesli chodzi o celibat(rezygnacja z sexu) to nie wierzę by zdrowy mężczyzna mógł w takim stanie dotrwać starości w zdrowiu psychicznym. Prędzej czy później mu "palna odbije" , bo prace ręczne są tylko chwilowym rozładowaniem napięcia. I wtedy rodzą się różne patologie. Życie bez erotyki powoduje , że człowiekowi po prostu odbija, bo nie sposób żyć bez dotyku. Każde stworzenie tego potrzebuje. Dlatego w śród księży tyle pederastów i pedofilów.
  A tak na marginesie za 20 lat pedofilia będzie w Europie normą. We Francji Macron już zniósł dolną granice wieku podlegającą karze za uprawianie seksu.
  Kler – wrażenia po projekcji
 • @Nibiru 12:45:33
  Koszerna mafia Putina, -Koszerna mafia Trumpa. Wszyscy po jednych pieniądzach. Każde silne państwo stara się obsadzić na tronie konkurenycjnych państw przychylnych sobie ludzi. Tak robi Ameryka w rejonach swoich wpływów , tak robi Rosja , Izrael, Niemcy, Anglia i każde liczące się państwo. Nie woidzę powodu by z tej przyczyny wojny między sobą toczyć na Neonie.
  Israhell kolonizuje świat: Zablokowany film Al Jazeery
 • @programista 13:33:43
  A czy Europa od Lizbony do Władywostoku nie jest w interesie Niemiec i Rosji? Jest - a więc realizm polityczny i zgoda na częściowe podzielenie się tym tortem w Polską pozwoliła by go upiec i skonsumować. A tak będą się żarli z ameryką z rozbitą Europą i z nie wiadomo z jakim skutkiem. A nam też było by wygodniej w Europie gniazdko sobie uwić zamiast jak kukułka szukać zastępczych opiekunów.
  Niemcy znów spiskują z Rosją!
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:43:55
  Można by pomyśleć, że Żydzi tacy zdolni! A oni po prostu za uszy swoich do góry ciągną....Taka plemienna solidarność zupełnie obca Polakom.
  Jak żyć ... po polsku (4)
 • @programista 12:43:11
  A czy Rosja z Niemcami zaproponowała kiedyś Polsce równoprawne warunki i respektowanie naszych interesów politycznych i gospodarczych? Gdyby tak było , to sądzę, że idea Eurazji od Lizbony po Władywostok miała by szansę realizacji.
  Niemcy znów spiskują z Rosją!
 • @Talbot 11:29:38
  Trump na tych wszystkich fotkach w przeciwieństwie do Dudy ma nietęgą MINĘ. Czyżby Duda w kozi róg go zapędził?
  Krytykom Polski i PiS
 • @Husky 10:39:05
  Przypomnij jak często wykazywaliśmy już praktyczne poparcie dla Us army
  i ile gospodarczo na tym zyskaliśmy.
  Krytykom Polski i PiS
 • Oczywiście chciał bym by tak było
  jednak, George Friedman jest bez wątpienia elementem amerykańskiej geopolityki i jego robota polega na osiąganiu celów politycznych amerykańskich i Izraelskich. Więc gada tak by te cele można było łatwiej zrealizować.W naszym przypaku może to służyć uzyskania przychylności i poparcia dla celów amerykańskich.
  Krytykom Polski i PiS
 • @Jasiek 19:28:43
  mnie tam tez pasuje.... nawet z tym niezbyt foto grymasem.
  Czy Trump upokorzył Polskę?
 • @Zorion 16:49:53
  Od kiedy to Bóg jest przypisany jedynie do KK? Twierdzenie takie to zwykła pycha.
  Jak żyć ... po polsku (3)
 • @Husky 17:54:14
  Ty z pewnością na wszystkich ujęciach wyglądasz bosko.....
  Czy Trump upokorzył Polskę?
 • @finka 12:22:07
  Ależ , ok! Tyle, że ja nie oceniam w tym momencie polityki i przyczyn stanu rzeczy , a jedynie fakty jakie obserwuję wokól siebie, albowiem w pewnym bardzo niewielkim wymiarze uczestniczę w tych procesach. I stwierdzam, że przedsiebiorcy stoją przed barierami związanymi z brakiem rąk do pracy. Po prostu nie ma fachowców. Bezrobocie dotyczy głównie leserów i tych co nic nie potrafią oprócz żądania stawek wzietych z sufitu, za samą obecność we firmie. Dzisjaj roboczodniówka pracownika to ok. 240zł. Czyli musi zarobić ok. przynjmniej ok. 400zł na dzień, by był opłacalny dla pracodawcy. A on np. nic nie potrafi.... Jak zarobi 400zł nic nie potrafiąc?
  "Rów w którym płynie mętna rzeka ..."
 • @Husky 23:09:29
  Husky na litość, nie komprtomituj się , teraz ekonomicznie. Ja mówie o Dochodzie narodowym , a nie PKB. To zupełnie odmienne parametry.
  W duchu dwustronnego partnerstwa
 • @Husky 22:46:37
  Poczekamy z lat 10. jak będziemy mieli 10bln zadłużenia, po tym flircie z Ameryką. Bo na razie z naszej strony same wydatki się szykują w przeciwieństwie do amerykańskiej, która już liczy zarobione na dealu z Polską zielone papierki.
  Chociaż oczywiście chciał bym by twój hura optymizm się sprawdził, a Polska rosła w siłę , i ludzi żyli dostatniej. Bo jak wiesz, od 3 dekad polski dochód narodowy brutto jakoś nie wzrasta.
  W duchu dwustronnego partnerstwa
 • @Husky 19:42:03
  te lukrowane obrazki, to dla takich klakierów jak Ty mają jakąkolwiek wartość i dla Was są one puszczane w obieg. Nic z nich nie wynika.
  W duchu dwustronnego partnerstwa
 • @kula Lis 67 20:43:44
  O jakim sojuszu Ty gadasz? Ameryka jest sojusznikiem jedynie Izraela, reszta to wasale. Pójdziemy razem z Ameryką na dno....
  W duchu dwustronnego partnerstwa
 • @Husky
  Popierasz fakt , że Piskorski siedzi bez wyroku 2,5 roku?
  Kto się boi dr.M.Piskorskiego ?
 • @Husky 16:47:49
  O jakim partnerstwie tutaj mowa.
  Duda dostanie wytyczne do realizacji i do roboty. Efektem tych porozumień będą wzrosty cen energii, całkowite zamknięcie rynku rosyjskiego i ostateczne podporządkowanie sie polityce amerykańskiej.
  Odmaszerować i wykonać. Reszta to PR.
  W duchu dwustronnego partnerstwa
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:31:54
  Husky już całkowicie się skompromitował. Czy on naprawdę nie kapuje , że normalnemu człowiekowi o zasady może chodzić? Czy on nie wiidzi, że los Piskorskiego jest ostrzeżeniem dla innych i niczym więcej? Że jego przypadek jest maczugą na nieposłusznych? Nie - on taki głupi to nie jest. On wykonuje robotę polityczną na zlecenie i za kasę. A że przy tym pierdzi pod swój własny nos , to jego sprawa. Ja bym z takim smrodem nie wytrzymał.
  Kto się boi dr.M.Piskorskiego ?
 • @Husky 12:36:10
  Nie rób z siebie durnia, bo za chwilę Ciebie wsadzą do pierdla, jak władza się zmieni za gloryfikowanie polityki PISu. Piskorski jest więźniem politycznym i dla każdego normalnego człowieka jest to oczywiste.

  "Als die Nazis die Kommunisten holten, habe ich geschwiegen; ich war ja kein Kommunist.
  Als sie die Sozialdemokraten einsperrten, habe ich geschwiegen;
  ich war ja kein Sozialdemokrat.
  Als sie die Gewerkschafter holten, habe ich nicht protestiert;
  ich war ja kein Gewerkschafter.
  Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte."

  Martin Niemöller, 1892-1984
  (niemiecki pastor luterański; wiersz napisany w obozie w Dachau w 1942 r.)
  Kto się boi dr.M.Piskorskiego ?