Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • Sodoma i Gomora
  w natarciu. Można przypuszczać jak to wszystko się skończy.
  Ja się zastanawiam jak te siły zła zdołały uzyskać tyle poparcia w rządach i innych instytucja państwowych, jak zdołały tak namieszać w głowach.
  Dokąd idziesz Europo, dokąd zmierzasz Polsko?
 • @Husky 20:35:04
  słusznie, bo byś się wykończył na tej służbie. A te kilka niewiast o których wcześniej wspomniałeś trzeba jednak obsłużyć...
  Mamy kolejnego męczennika !!!!!
 • @wk..ny 14:38:40
  słusznie zauważyłeś, że Husky nie reprezentuje polskiego myślenia i moralność raczej talmudyczną ma niż polska.
  Mamy kolejnego męczennika !!!!!
 • @Talbot 12:16:21
  A Ty wokoło macieju i żadnych konkretów. Powiem więcej - dalej tak będziesz kręcił bo nie potrafisz udowodnić swoich tez o rosyjskim zagrożeniu dla NATO i Europy.
  Komu nie na rękę wojska USA w Polsce?
 • @Husky 13:55:14
  Wiesz co ? Skundliłeś się doszczętnie.l
  Mamy kolejnego męczennika !!!!!
 • @Husky 13:53:03
  Ważny jest cel, a o tym milczysz....
  Mamy kolejnego męczennika !!!!!
 • @Husky 13:47:47
  Husky, jeśli jesteś sam przeciwko dziesięciu , to należy się zastanowić nad swoimi poglądami.
  I ostatnie pytanie do Ciebie. Czy ustawa 477 oraz wszelkie inne działania lobby syjonistycznego wsparte siłą militarną USA przeciwko Polsce są w interesie Polski?
  Mamy kolejnego męczennika !!!!!
 • @Husky 13:15:38
  Nie rżnij głupa. 80% tych których znam co głosowało głosowało na PIS robili to przeciwko PO mając nadzieję, na zerwanie z wasalną polityką wobec Niemiec i marsz w kierunku niezależności. A wpadliśmy z deszczu pod rynnę. Dlatego wszyscy oni obrócili się dzisiaj znowu przeciw PIS. Pozostali Ci którzy zostali kupieni 500+. Upieram się przy swoich podejrzeniach, że PIS chce zdobyć większość konstytucyjną by Rzeczpospolitą Przyjaciół- Polin ogłosić. Stąd zakupy głosów wyborczych. Słowa Morawieckiego na taśmach "we people", oraz klęcznik przed syjonistami utwierdzają mnie w tym przekonaniu.
  Mamy kolejnego męczennika !!!!!
 • @Husky 22:05:01
  "W tym bardzo poważnym temacie proponuje zrobić debatę na forum"
  kpisz, czy na poważnie?
  Jedyny chłop w PSL, czyli o niszczeniu polskiej wsi
 • @Husky 09:51:34
  Czyli dla dobra Polaków należy Polaków zamykać wbrew prawom konstytucyjnym i traktatom międzynarodowym, tak?
  Mamy kolejnego męczennika !!!!!
 • @Talbot 06:28:33
  sądziłem , że jesteś rozsądniejszy. Żadnego argumentu nie podałeś, amerykanom wybaczasz wszelkie interwencje, nawet pod nosem Rosji, a ta wg. Ciebie nie ma prawa do obrony swych interesów. Amerykańska polityk otwarcie głosi , że w sianie zamętu na Ukrainie władowała 5mld USD , ale ty widzisz tylko ruchy obronne Rosji jako jej agresję.. Ja staram się oceniać wszystko z zewnątrz, obiektywnie , a Ty to robisz poprzez swoje fobie antyrosyjskie.
  W dalszym ciągu nie odpowiedziałeś jaki interes ma Rosja w ataku na NATO i co jej taki atak dobrego przyniesie, że ma takie zamiary. I jakie ma szansę ze swym potencjałem gospodarczym i demograficznym utrzymać po ewentualnej agresji wszystko w ryzach. Jaki ma w tym biznes.
  A w ogóle, to byłeś w Rosji, znasz Rosjan?
  Jasnym jest , że Rosja będzie w jakis sposób zaangażowana w rozgrywki polityczne w innych krajach, by realizować swe interesy. Robi to także w stosunku do Polski. Ale aby ku temu by przeciwdziałać są odpowiednie służby. Wszystkie poważne państwa starają się w obrębie swych interesów budować struktury wpływu w innych państwach. Robią to w Polsce prawie wszyscy. USA, Niemcy, Izrael, anglia, Francja, Ukraina i wiele innych Państw. Rolą polskich służb, jest uniemożliwianie takiego procederu, a nie wypowiadanie Rosji wojny gospodarczej i politycznej ku swej zgubie i w imię obcych interesów.
  Niemcy razem z USA rozwaliły Jugosławię, bo była zagrożeniem niemieckich i amerykańskich interesów w tym rejonie i tego nie widzisz, tylko jakieś rosyjskie wpływy w Serbii. Dziwne to wszystko.
  Zagrożeniem dla POlski są amerykańsko-żydowskie roszczenia wobec Polski i nieprzyjazne wobec nas ruchy gospodarczo -polityczne . Nie słyszałem o jakiś roszczeniach rosyjskich.
  Komu nie na rękę wojska USA w Polsce?
 • @ikulalibal 08:44:52
  w swym skurwieniu ""We people " przekraczają wszelkie granice przyzwoitości.
  Dowódca Grupy Bojowej NATO: Polska to światowe bagno
 • Talbot
  może Ty mi w końcu wytłumaczysz jak chłop krowie na rowie.
  Jaki interes ma Rosja w napaści na NATO? W jakim celu ma to uczynić i jakie korzyści z tego odniesie. Trochę niekumaty jestem,bo żadnych racjonalnych argumentów nie potrafię znaleźć. Może Ty mi podpowiesz... Wiem,że nieco rusofobiczny jesteś, więc nie powinieneś mieć kłopotów z odpowiedzią na to pytanie.
  Komu nie na rękę wojska USA w Polsce?
 • @Husky 16:52:06
  Tą która dech ci odbiera w ... trakcie. Z pewnością ma najsilniejsze nogi...
  Jedyny chłop w PSL, czyli o niszczeniu polskiej wsi
 • @Oscar 13:55:59
  same mądrale z nas . Co proponujesz?
  Jedyny chłop w PSL, czyli o niszczeniu polskiej wsi
 • @Husky 14:33:08
  użyczysz swojej kobiety? Mam jeszcze taką kosiarkę konną....:):)
  Jedyny chłop w PSL, czyli o niszczeniu polskiej wsi
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:48:14
  jeśli niezbyt się burzę, to nie znaczy, że popieram. Po prostu są to mechanizmy mimo wszystko rozkręcające rozwój. Bez rozwoju nadal byśmy zbierali roślinki i robaki. Trudno to wyważyć. Ludzie są różni i powinni mieć możliwość wyboru , a tę się nam zabiera. Świadomość ludzi powinna decydować o tym co się je i w ten sposób wpływało by się na rozwój określonego sposobu produkcji. Dotacje , a więc ukierunkowane finansowanie , plus inne działania administracyjne zabierają tę możliwość.
  Skłaniam sie tutaj ku tezie, że człowiek jako istota rozumna powinna szukać wiedzy i na jej podstawie wybierać dla siebie najlepsze rozwiązania w ten sposób wspierając rozwój określonych działów gospodarki. Jeśli ludzie są leniami i nie szukają tej wiedzy, sami sobie szkodzą. Nie zbawi się nikogo na siłę.
  Jedyny chłop w PSL, czyli o niszczeniu polskiej wsi
 • własnie przed godziną
  rozmawiałem z rolnikiem z dziada pradziada zajmującego się rozrodem świń. Gospodarzy na 27 ha. Od kilku tygodni pracuje na "zachodzie" by spłacić pożyczkę na ciągnik. Mój kolega od 30 lat ma pieczarkarnię. Zatrudnia 15 osób. Jeszcze przędzie tylko dzięki niepospolitej zdolności handlowej, dzięki czemu udaje mu się jeszcze sprzedać wyprodukowaną pieczarkę.
  Sprawa eliminacji małych podmiotów nie dotyczy tylko rolnictwa , ale w ogóle całej gospodarki. Robi się to mnożąc przepisy administracyjne , podnoszące do monstrualnych poziomów inwestycje niezbędne do rozpoczęcia legalnej działalności. Tak jest także w rolnictwie.
  Z mojego rozeznania wynika, że zbudowanie jednego miejsca pracy w małych firmach produkcyjnych to koszt przynajmniej 100 000 zł na jedno stanowisko . Mówię tutaj o spełnieniu wszystkich narzuconych norm unijnych. Niedawno ukazała się informacja o inwestycji chińskiej w fabrykę baterii do samochodów. Ma być 100 miejsc pracy koszt jednego to 1.5 mln zł.
  Dotacje na rozpoczęcie działalności w Polsce, to od 20 000 do 40 000zł.
  I znowu z moich obserwacji wynika, że są to dotacje do działalności nie będącej zagrożeniem dla istniejących firm, a raczej po to by miał tym firmom kto sprzątać i robić inne usługi nie opłacalne dla tych dużych.
  Bardziej ambitne projekty, mające perspektywę intratnego rozwoju po prostu nie przechodzą weryfikacji. Te najbardziej intratne przejmie natomiast kapitał obcy nam cywilizacyjnie poprzez różne anioły biznesu i podobne twory.
  Jedno nie ulega wątpliwości. Systemowo niszczona jest drobna i mała przedsiębiorczość, by całość życia podporządkować interesom globalnych graczy którzy za niedługo przejmą całkowitą kontrolę nad wszelkimi aspektami naszego życia.
  Czerwony baron - założyciel imperium Rotschildów napisał ponoć kiedyś w liście. Nie potrzebna jest nam klasa średnia jako rozsadnik systemu. Potrzebujemy niewolników do pracy i milionerów na ich straży do zarządzania. ( coś w tym sensie). I to się dzieje.
  Gwoli wyjaśnienia. Niezbyt się burzę przeciwko wielkoobszarowej produkcji rolnej i przemysłowej. To obniża koszty. Pod warunkiem jednak , że nie prowadzi się jednocześnie polityki eliminującej tych małych z obiegu gospodarczego. A tak się niestety dzieje i w rolnictwie i przemyśle. Wbrew temu co opowiadają kolejni zarządcy obszaru Wisły.
  Nie burzę się też przed rozwojem elektroniki , informatyki, ale pod warunkiem, że nie przymusza się mnie do posiadania przy sobie np. telefonu czy innych urządzeń inwigilujących. A tak się niestety dzieje- za kilka lat nie załatwimy niczego nie mając przy sobie telefonu.
  Jesteśmy świadkami systemowego niszczenia ludzi - szczególnie rasy białej . Sądzę, że przyczyną jest projekt powstania rasistowskiego systemu dwu kastowego. Biała rasa narodu wybranego i reszta beżowego społeczeństwa pełniącego funkcję służebną. Mieszanie rasy białej z kolorową właśnie dzieje się na naszych oczach.
  Nie wiem jak to zatrzymać.
  Jedyny chłop w PSL, czyli o niszczeniu polskiej wsi
 • A ja myślę
  że te " imperialne" poczynania Rosji, to nic innego jak utworzenie BRICS, a więc niezależnego systemu finansowego, oraz przejście z płatnościami na narodowe waluty między stowarzyszonymi krajami. Ot i całą agresja Rosji.
  Poza tym jeszcze nikt racjonalnie nie wytłumaczył po co Rosja ma napadać na NATO, jaki ma w tym interes. Wszyscy tylko rzucają sloganami o imperializmie rosyjskim. Ale kto dzisiaj w dobie cywilizacji obrazkowej zadaje pytania i oczekuje logicznej i uzasadnionej odpowiedzi.
  Dowódca Grupy Bojowej NATO: Polska to światowe bagno
 • przeciętny
  "uciekinier wojenny" we Włoszech budzi się rano w opłaconym przez włochów mieszkaniu, przeciąga się i powiada.... Już zarobiłem dzisiaj 35 euro. Tyle bowiem dostaje dziennie za "żywota" od państwa włoskiego.
  Nie wie kto ile kosztuje dobry arabski paszport?
  Włoski „dochód gwarantowany” – to wydatek, czy inwestycja?