Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @AgnieszkaS 21:31:22
  O mężczyznach nie ma sensu dyskutować. Oni są konstrukcyjnie prości jak budowa cepa. Niektórzy będą się tego wypierać, ale to faktu tego nie zmienia.
  Czego pragnie kobieta?
 • Poza nielicznymi wyjątkami
  nie ma oziębłych kobiet.
  Są tylko kobiety, które nie spotkały właściwego mężczyzny. Często nawet same o tym nie wiedzą-dopóki takiego nie spotkają. Często umierają , ze świadomością, że sex to nic fascynującego - one po prostu nie spotkały właściwego klucznika.
  Czego pragnie kobieta?
 • @morgan 15:11:51
  Ja jestem ciekaw , jak to wszytsko się skończy. Na razie pasożytki górą.
  Posła niedrogo wynajmę
 • All
  "Hej! ramię do ramienia! spólnymi łańcuchy
  Opaszmy ziemskie kolisko!
  Zestrzelmy myśli w jedno ognisko
  I w jedno ognisko duchy!…
  Dalej, bryło, z posad świata!
  Nowymi cię pchniemy tory,
  Aż opleśniałej zbywszy się kory,
  Zielone przypomnisz lata."


  Tyle lat upłyneło od napisania tego utworu, a nic się w Polsce i między Polakami nie zmieniło...I się nie zmieni, chyba , że na gorsze!
  "Żadnych złudzeń czyli 13 grudnia"-polemika z Konradem R.
 • @Lotna 12:59:39
  Absolwent wielu uniwersytetów światowej sławy, pewnie wie lepiej jak Ty....
  Wolny wybór a odpowiedzialność wyboru - szczepionki
 • @miarka 12:37:48
  To jest człowiek nauczony inaczej. Szkoda z nim dyskutować, bo jest zakuty pewnie w jakieś granty i dla nich zaprzedał duszę diabłu. Typowy przykład sprzedajnego sługusa mamony. Wróg ludzkości w swej obecnej , kończącej się juz postaci - człowieka z wolną wolą.
  Wolny wybór a odpowiedzialność wyboru - szczepionki
 • Mańka
  Twoim zdaniem czyim dziełem była Solidarność? Co miała osiągnąć , jaki był cel jej powstania? I co ostatecznie osiągnęła?
  "Żadnych złudzeń czyli 13 grudnia"-polemika z Konradem R.
 • @nikander 10:37:41
  JUż dawno postulowałem, by osoby aspirujące do funkcji publicznych musiały przejść choć 2 -letnią aplikacvję, tj, wykazać, że ptrafiły przez ten czas prowadzić firmę zatrudniającą przynajmniej 2 osoby. W przeciwnym wypadku fora ze dwora, bo z pewnością będą mogły gospodarce tylko zaszkodzić.
  Pracownicze Plany Kanibalistyczne
 • @wiedzajestwksiążkach 00:59:33
  Dowodzisz zupełnej nieznajomości praktyki drogowej, zarówno ze strony kierowcy jak i nawet pieszego. Wynika z tego , że wychowałeś się w buszu, a zabierasz głos w sprawie dla Ciebie cywilizacyjnie zupełnie obcej.
  Prawna ochrona rozsądku na drodze
 • @tańczący z widłami 15:58:36
  W takim razie podpowiedz mi za jakie pieniądze zostało pobudowane podkarpackie. Było tam już za komuny było pełno domów i pensjonatów o wielkości ponadprzeciętnej w stosunku do średniej polskiej. Tak mi się obiło o uszy, że te chaty, to za amerykańskie dolary były budowane przesyłane przez górali tyrających w ameryce. Obiło mi się też o uszy , że prawie każda góralska rodzina miała w USA swojego człowieka i ciągle się wymieniali, by sprawiedliwie w rodzinie pieniądze rozłożyć.
  Ale też musiało było ubeków i kapusiów wśród tych górali...
  AMEN - Autobiografia Naukowa - Odc. 24
 • @wiedzajestwksiążkach 18:42:52
  Czlowieku , widać , że dla Ciebie naturalnym środowiskiem są tereny wiejskie. Więc nie wypowiadaj się na temat ruchu kołowego w miastach, bo masz o tym tylko "wiedzę książkową". Czlowiek ma pierwszeństwo na pasach! Jak jest na pasach gdy podjeżdża samochód. To dość naturalne, bo nie może z tych pasów uciekać przed samochodem.
  Nie można jednak kierowców winić za nieprzewidywalne zachowania pieszych na chodnikach i ich wtargnięcie na jezdnię. Sa wtedy zagrożeniem dla siebie i innych. Nie widzisz, ile młodych ludzi , zwłaszcza dziewczyn włazi na jezdnię z telefonem przed oczyma, nawet się nie rozglądając wokół? Utwierdzić ich w przekonaniu, że w każdej sytuacji wtargnięcia na jezdnię mają rację, to ilość wypadków zdecydowanie wzrośnie. Jezdnia jest naturalnym terenem dla pojazdów, przechodnie są tam tylko jako ciało obce. Należy im się ochrona, ale tylko wtedy gdy już tam się znajdą przed nadjeżdżającym samochodem.
  Jesteś dowodem na to , że wiedza książkowa jest czasami g-wno warta.
  Prawna ochrona rozsądku na drodze
 • @Zbigniew Jacniacki 21:32:58
  Agnieszka jest w stanie zrozumieć, co szanowny Pan napisał?
  Śmiem wątpić!
  Procesy sadowe przeciw antyszczepionkowcom!
 • Jestem ciekaw
  gdzie Pan zgubił ten kawałek złota? W australii czy w Polsce? Kiedyś też nie wierzyłem w takie "bzdury". Dzisiaj mam zupełnie odmienne zdanie na temat, ogólnie mówiąz ezoteryki. Wszystko jest krążącą energią, a my nie mamy pojęcia o mechanizmach rządzących światem.
  AMEN - Autobiografia Naukowa - Odc. 24
 • @Ryszard Opara 01:27:17
  Dzięki za odpowiedź.
  Panie Ryszardzie. Proszę mnie źle nie zrozumieć. Ja nie zazdroszczę nikomu kasy. W swoim czasie zupełnie przyzwoicie zarabiałem, a i teraz na chleb z przysłowiową szynką i ciepłe mieszkanie mnie stać. Tak naprawdę, do tego potrzebna jest już tylko odpowiednia kobieta, by normalny czlowiek mogł szczęśliwie żyć.
  Ale jeśli ma się odrobinę empatii i zrozumienia dla innych ludzi, to po prostu za przeproszeniem wkurwia go , gdy widzi ten szalony , mimo wszystko bardzo niesprawiedliwy system, w którym jeden w zimie na oblodzenym kiblu siada, a inny wydaje w ciagu tygodnia na swojego kota więcej niż ten marznący ma na zycie w ciągu miesiąca. Złe jest to tym bardziej, że ta dysproporcja w dochodach i posiadanym majątku ciagle się pogłębia. Złe jest też to, że określone zawody, które Pan wymienił posiadają praktycznie imunitet na tworzenie prawodawstwa utrwalającego ich uprzywilejowaną pozycję zawodową.
  Byłem w przeszłości zagorzałym "korwinowcem", dopóki nie pojąłem rzeczywistych mechanizmów rządzących tym światem.
  Niestey uważam, że nikt nie jest w stanie zmienić tego porządku opartego na rządach pieniądza. Chyba w akcie stworzenia zostalismy tak zaprogramowani, że naszą - ludzi największą wartością jest chęć posiadania i władza, choćby po trupach innych ludzi. W wyniku działania tych mechanizmów, doszło do tego , że grupa psychopatycznych , bezwzględnych, zdegenerowanych jednostek objęła swą władzą praktycznie całą Ziemię i przy pomocy tego wieliego pieniądza, wykorzystując pazerność innych układa świat w myśl swych chorych urojonych pomysłów.
  Pewnie w niedługim czasie dzisiejszą cywilizację czeka niesławny koniec.
  AMEN - Autobiografia Naukowa-Odc. 23
 • @Ryszard Opara 00:03:29
  A ja mam inne pytanie. Czy uważa Pan, że te milionowe zarobki lekarzy są uzasadnione? Jeśli tak to czym można je uzasadnić?
  AMEN - Autobiografia Naukowa-Odc. 23
 • @staszek kieliszek 07:31:02
  Czyli najlepszy biznes na służbie zdrowia , to znowu firmy ubezpieczeniowe robią.
  AMEN - Autobiografia Naukowa-Odc. 23
 • Dzisiaj komunizm jest
  czym innym niż za sowietów.
  Dzisiaj komunizm, czyli brak własności prywatnej, równy żołądek dla wszystkich i trzymanie każdego na krótkiej kontrolowanej smyczy dotyczy gojów. Z tego powodu ten cały zrównoważony rozwój i postępująca likwidacja klasy średniej . Cały majątek światowy ma być w jedynie słusznych rękach tych co się na pieniądzu i gospodarce znają , czyli na pasożytkach. Ich albowiem ideologia równych żołądków nie dotyczy, albowiem są przecież wybrani na zarządców tego ziemskiego bydła.
  „Antykomuna we Wrocławiu”
 • @rysio 21:11:23
  Ten uczony może wierzyć we wszystko w co tylko chce i to samo praktykować na sobie i swojej rodzinie. To jego prawo.
  Problem w tym, że opowiadając się za przymusowymi ingerencjami medycznymi w nasze ciało wpisuje się w faszystowskie metody postępowania z ludźmi realizowane przez zbrodniczych lekarzy niemieckich w hitlerowskich obozach zagłady. Tym samym odbiera inaczej od niego myślącym prawa które on sam posiada.. W swej doskonałości umysłowej , nie potrafi jednak tego pojąć.
  Nareszcie Debilizm - czyli "Nowy Amerykański Wiek" XXI
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:06:12
  "stąd męskie zajęcia - picie, gry towarzyskie, narkotyki. Typowe dla ludzi biernych"

  W barach przeważnie przesiadują tacy właśnie faceci. Niespełnieni, wypchnięci przez niezadowolone żony z sypialni, niedopieszczeni i sfrustrowani. Jak zauważyłem, wbrew bowiem obiegowej opinii mężczyźni potrzebują więcej czułości , dobrego słowa i pieszczot niż kobiety.
  Z drugiej strony dzisiejszy świat wymaga od mężczyzny by był przez cały czas w pełnej formie wojownikiem i siłą wyrąbywał przestrzeń życiową dla siebie i rodziny. A to trudne i stresujące zadanie, tym bardziej, że jak wcześniej zauważyliśmy coraz więcej samotnych matek wychowuje synów nieprzystosowanych do takich zajęć.
  Jak żyć ... po polsku (16) - a może matriarchat?
 • @kowalskijan584 22:47:26
  Właśnie tak to widzę.
  Zresztą, sięgając pamięcią wstecz - dziewczyny zawsze były zainteresowane typowymi samcami. Mocnymi, nawet nieco bezczelnymi facetami, mającymi opinię uwodzicieli i takich co to żadnej nie przepuszczą. Gdy do tego był to weselny grajek, znany w środowisku sportowiec lub lokalny "prywaciarz" to sił mu nie starczało , by wszystkie chętne panienki obsłużyć.
  Swego czasu czytałem dane , że ok. 20% mężczyzn wychowuje nie swoje dzieci. Powód tego jest taki. że inny typ mężczyzny pasuje kobiecie jako dawca genów, a inny jako opiekun rodziny.
  W środowisku swoich dorosłych już dzieci - także widzę, że kobiety szukają właśnie facetów o cechach typowo męskich, z męską aktywnością życiową, gdyż jak powiadają " wolą szynkę w lodówce niż wieprza na kanapie". Twierdzą , że prawdziwi mężczyźni są na wymarciu, większość to płaczki nieodporne na stres i problemy życiowe.
  Z drugiej jednak strony propaganda feministyczna też im w głowach nieco namieszała i pokręciła gdyż jednocześnie by chciały , by gotował, prasował, sprzątał itp. obowiązki domowe wykonywał.
  Niestety, z reguły te cechy nie idą w parze.
  Jak żyć ... po polsku (16) - a może matriarchat?