Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • Przyłączam się do Waszego ataku na idiotów na drodze...
  Ale co Wam te wypasione fury zawiniły? I te poduszki?
  Tak reagują niedołężni starcy i Ci którzy tylko pomarzyć o takich brykach mogą - to z zawiści.
  Silne, szybkie auto jest bezpieczniejsze od tego muła ledwo wleczącego sie po drodze. Faktyczne bezpoieczeństwo zalezy od ludzi za kierownicami tych aut.
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @Husky 14:31:34
  Rozumiem, że wywiad rosyjski jest zły , a amerykański jest dobry. Mosad w Polsce też jest dobry- prawda?
  Rosyjscy szpiedzy przetrwają kompromitację.
 • @Tiamat 09:58:41
  "Jest prawo, ze stosunek seksualny miedzy osoba dorosla i nieletnia jest nielegalny. "

  To nie jest tak. Gdyby tak było to.... Chłopak 17 letni uprawia sex z 15.latką. Jest ok. bo nieletni, tak? Kończy 18 rok życia i już w ten dzień ma odpowiadać jak dorosły , za to co wcześniej przez rok robił legalnie?
  Błędem jest klasyfikacja poprzez pełnoletniość. Tak upierdliwie drąże ten temat z jednego powodu. Chcę wykazać, że nie potraficie państwo objąć tego tematu , jesteście w nim zagubieni i jak stwierdziłem wcześniej na emocjach sie opieracie.
  Poza tym pewnie nie znacie życia dzisiejszych nastolatek. Mam znajomą psycholog szkolną i i to co ona opowiada o wyczynach seksualnychtych "dzieci" to własy dęba stają. Część tych dziewczyn np. na dyskotekach urządza zawody która więcej chłopaków zaliczy w czasie takiej imprezy. Tak robią nieletnie panienki! Często są gorsze i bardziej rozwiązłe od swoich rówieśników.
  Naprawdę świat dzisiejszej młodzieży zdecydowanie odbiega od tego w jakim my żyliśmy.
  Dlatego przychylam się do definicji z Wiki.
  Media o pedofilii w Kościele - 07.10..2018.
 • @krysz 22:30:26
  Definicja z Wiki zgodna jest z moim odczuciem
  Media o pedofilii w Kościele - 07.10..2018.
 • @krysz 18:18:20
  Jeszcze mogłeś dodać , że jestem pedofilem. Może nawet jestem ,bo mam 12 lat młodszą kobietę.
  Zadałem najprostsze z możliwych pytań i w dalszym ciągu nie potrafisz odpowiedzieć tylko dorabiasz do niego wydumane sytuacje by uniknąć odpowiedzi której po prostu nie znasz. Albo po prostu nie rozumiesz pytania
  Jesli rozmawia się o pedofilii, która i słusznie jest penalizowana należy jednoznacznie określić co jest pedofilią. Moje pytanie zadałem celowo, by pokazać kontrowersyjność tego zjawiska. I jak na razie nikt sobie z nim nie poradził.
  Pytam wiec jeszcze raz. kto to jest pedofil. Oczekuję jednoznacznej uzasadnionej odpowiedzi nie budzącej wątpliwości w razie ewentualnego procesu karnego. Do tej pory było tutaj dużo dyskusji na ten temat, ale wyłącznie emocjonalnej nie mającej żadnego pokrycia w realnym życiu.
  ps.
  Jak sądzisz, Jagiełło król Polski był pedofilem?
  Media o pedofilii w Kościele - 07.10..2018.
 • @krysz 21:23:40
  Ja zadałem proste pytanie- którego z tych chłopaków - mężczyzn można ukarać za pedofilię. Jak widzę , nie potrafisz na nie odpowiedzieć. W wielu wypadkach są to po prostu sprawy kulturowe, środowiskowe, cywilizacyjne. Często dziewczyna w niektórych cywilizacjach po pierwszej menstruacji jest kandydatką na żonę. I to jest normalne i akceptowalne przez wszystkich. Stąd moje pytanie na które nikt nie chce odpowiedzić, bo ma mętlik w głowie i jest po prostu zagubiony w tym temacie.
  Wiek osoby jest sprawą drugorzędną. Będąc na koloniach w wieku lat ok 14 wśród moich rówieśników byli i mężczyźni i absolutne dzieciaki. Za jednymi uganiały się dziewczyny, inni jeszcze nie dojrzali nie byli wogóle przez nie zauważeni. Wszyscy chcą oprzeć się na wartościach i prawach naturalnych. A one są jakie są.
  Media o pedofilii w Kościele - 07.10..2018.
 • @Tiamat 18:36:19
  Z całością wywodu się zgadzam, z tym, że nie wyjaśniasz w nim czym jest pedofilia. Bo nie sposób do końca tego wyjaśnić.
  Wg. mnie prosta i jednoznaczna była by następująca definicja.
  Pedofilią są stosunki płciowe i działania zmierzające do nich z osobami niedojrzałymi biologicznie. Pedofilię w takim zakresie powinno się poddawać surowej penalizacji. Natomiast stosunki z młodymi osobami dojrzałymi biologicznie mozna by oceniać w zakresie moralnym i etycznym ale nie karnym. Bo kto jest pedofilem w następującym przypadku.
  Z 14latką w okresie rozrodczym za jej zgodą i chęcią uprawia sex
  Jej rówieśnik, 16-latek,18latek, 20latek, 30 latek, 40latek, 60 latek.
  Czy któryś z nich jest pedofilem i dlaczego?
  Media o pedofilii w Kościele - 07.10..2018.
 • @Tiamat 13:13:14
  Księża gwałcą, żołnierze gwałcą, cywile gwałcą, żydzi gwałcą, muzułmanie gwałcą , katolicy gwałcą... Po prostu wsród ludzi są zwyrodnialcy którzy dopuszczają się określonych czynów. Czas wojny , też rządzi się określonymi prawami, trzeba poczuć śmierć wokół siebie by to ocenić. Nie znaczy to że usprawiedliwim gwałty. Jestem za surowym karaniem w tym zakresie. Natomiast pedofilia, to zjawisko wymykające się jednoznaczym definicjom i trudno definiowalne. Stąd też wieloznaczność ocen tego zjawiska.
  Możesz powiedzieć jak rozumiesz termin pedofilia?
  Media o pedofilii w Kościele - 07.10..2018.
 • @Zdzich 08:09:17
  natomiast zgadzam się, że wsród wysokiej rangą polityków i biznesmenów pedofilia może być normą. To z "przeżarcia" dorosłymi kobietami i szukania ekscytujących nowych doznań.
  Media o pedofilii w Kościele - 07.10..2018.
 • @Zdzich 08:09:17
  byłeś w wojsku, że to wiesz?
  Ja byłem dwa lata i jednego pedzia spotkałem , ale cywila na przepustce.
  Normalnie to chłopaki kible spermą zapełniają, a nie dymają się wzajemnie. Pierdy głosisz, by środowiska kościelne wybielić.
  Media o pedofilii w Kościele - 07.10..2018.
 • w służbie zdrowia
  nie trzeba szukać napastowania seksualnego, bo pielęgniarki same lekarzom na nocnych dyżurach do kozetki wskakują....
  Media o pedofilii w Kościele - 07.10..2018.
 • @staszek kieliszek 07:46:56
  Niektórzy przejaskrawiają pedofilę w kościele, Ty jednak w odwrotnym kierunku rysujesz sprawę nie zauwaząjąc jej.
  Nie znam księży, nie chodzę do kościołała, ale znam mężczyzn , chodziłem do męskiej szkoły i słuzyłem dwa lata w wojsku w czasie kiedy kobiet w nim nie było. Nie znam zdrowego faceta który mógł by żyć bez sexu. Po prostu takiemu mężczyźnie prędzej czy później padnie na dekiel. Dlatego jerstem przekonany, że w kościele jest wiele patologii związanych z ogólnie mówiąc erotyką. W każdym środowisku jednopłciowym musi dochodzić do róznych dziwnych i nienormalnych relacji erotycznych.
  Po drugie W "Klerze" pokazano patologię w stosunkach kościół - ludzie- władza, pokazano mechanizmy jakie rządzą wzjemnymi ralacjami opartymi o haki, donosicielstwo, zawiść i rządze władzy. To takie samo środowisko jak polityka i te same mechanizmy tam funkcjonują.
  Upodlić ofiarę
 • @Oscar 17:59:07
  Ok, tylko patrz na wszystko przez pryzmat interesów za określonymi działaniami stojącymi. Dostrzegasz wiele patologii politycznych, a w tym wypadku Twe oko jakoś mniej sprawne jest.
  Chorowałem na odrę dwa razy. Drugi raz mając 18 lat. Przechodziłem też świnkę , różyczkę i pewnie jeszcze parę innych dziecięcych chorób i żyję i prawie na nic nie choruję.
  Dobrowolność szczepień w Polsce?
 • Nie wiem o co tyle szumu
  Życie kościoła przedstawione w pigułce, oczywiście niektóre sprawy przejaskrawione dla większego wydźwięku- bo to film fabularny.
  W kościele i w polityce te same mechanizmy działają. Rządzą haki, powiązania i zależności. Wszystko to w filmie jest. . Wg mnie przesadzono z procentem księży molestowanych w dzieciństwie i młodości, ale mogę się mylić. Pokazano też , że nie wszyscy są tacy popsuci i mają w sobie zupełnie ludzkie odruchy.. Dla kogoś mającego świadomość rzeczywistości nas otaczającej nic szokującego i nowego. Niezbyt podobało mi się otoczenie , w którym akcja się rozgrywała. Niby duże miasto, a tak zasyfione, że w rzeczywistości to chyba tak źle nie jest.
  Pani Kulig - klasa , jako kobieta..... Przynajmniej w moim odbieraniu kobiecej urody.
  Z jakiego powodu film powstał - nie wiem ale oparty jest na faktycznie istniejących patologiach.
  Obejrzałem dzisiaj film 'KLER"
 • @Oscar 13:31:43
  Piszesz "Rodzic nie może narażać innych dzieci w szkole czy przedszkolu na ciężkie zakażenia grożące życiu innych dzieci."
  Te inne są zaszczepione, więc choroba im nie grozi. Brak logiki w Twoim rozumowaniu.
  Dobrowolność szczepień w Polsce?
 • SĄ DWA TYPY ŻOŁNIERZY
  Wierni składanej przysiędze i zdrajcy. Nie ma innej kategorii. Zdrajcom należy się sąd i kara. Tak powie każdy żołnierz, czy to zawodowy, czy też poborowy. W przeciwnym wypadku szkoda pieniędzy na armię....
  Wrzodak.Z - polemicznie...
 • @Lotna 14:41:57
  A ja mimo wszystko proszę Lotną o definicję pedofilii. To bardzo wazne pytanie w kontekście oceny tego zjawiska.
  Kler – wrażenia po projekcji
 • @Zdzich 19:21:56
  Ja tam do Lotnej nic nie mam, ale po kiego licha gadasz w czyimś imieniu?
  „AMEN”- Autobiografia naukowa (Odc 1)
 • @kula Lis 67 20:59:09
  Pytanie.
  Czternastolatek uprawia seks z trzynastolatką( tak zdarza się).
  Osiemnastolatek uprawia seks z czternastolatką.
  Czy obaj są pedofilami?
  Kler – wrażenia po projekcji
 • Do czego ta cała inżynieria społeczna Was zaprowadziła....
  Nawet o mistrzostwo siatkarzy się żrecie ! Toż to już traagedia!
  Polska Mistrzem Świata !!!!