Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @tańczący z widłami 13:49:11
  Weź sobie węgla aktywnego- przynajmniej 1gram na kilogram masy ciała co 4 godziny przez dwa dni. Niechybnie przejdzie Ci ta dręcząca Cię od kilku tygodni sraczka.
  Kpienie ze służb wywiadu w Twoim wydaniu świadczy o zupełnym i całkowitym braku , wręcz dziecięcym poziomie świadomości otaczającego świata i mechanizmów nim kierujących.
  Nie przesądzam, czy R, Opara był agentem wywiadu czy też nie. Jak powiedziałem nie jest to dla mnie istotne. Ale Twoje nachalne wątpliwości w sprawie możliwości szybkiego zarabiania pieniędzy znowu świadczą o braku wiedzy o tym co wokół Ciebie się dzieje. Na każdym etapie rozwoju gospodarki powstają nisze , które pozwalają na szybkie wzbogacenie się. Ten który je szybko zauważy , włoży w to dużo inwencji , pracy i determinacji, będzie miał dużo szczęścia, może w błyskawicznym tempie zarabiać naprawdę spore pieniądze.
  Sam znam kilka takich przypadków- od zera do milionera, choć i olbrzymie majątki na bazie służb, też obok siebie widzę.
  A co do kredytów. Jesteś lekarzem, adwokatem, sędzią? Z kredytami nie masz żadnych problemów! To profesje absolutnego zaufania dla banków.
  AMEN -Autobiografia Naukowa-Odc.28
 • @zbig71 12:52:58
  Takie sugestie TZW są oczywiste.
  Ja ze swej strony mogę powiedzieć, że jeśli rzeczywiście tak było, a działania R. Opary nie polegały na kablowaniu na kolegów, to nie widzę w tym nic złego.
  Każde poważne państwo ma swój wywiad i zagraniczne interesy i ktoś to musi robić w interesie tego państwa. Dzisiaj także powinniśmy mieć swój wywiad( choć jesteśmy wasalami innego -innych mocarstw niż w PRL-u), a wydaje się , że jest on w formie zupełnie szczątkowej i nie zabezpiecza interesów Polski.
  Patrząc kategoriami TZW powinniśmy zarówno PRL-owskich jak i dzisiejszych agentów wywiadu po prostu pozamykać. Nie tędy droga do suwerenności Polski. Tylko ograniczony umysłowo ignorant nie rozumie takich podstawowych spraw dla suwerenności i bezpieczeństwa Państwa.
  AMEN -Autobiografia Naukowa-Odc.28
 • @kula Lis 68 20:00:55
  już doszedł.
  Chińskie wpływy z Wisłą Kraków w tle
 • @SZS 16:37:28
  Tyż prowda!
  Czego pragnie mężczyzna, czyli kryzys wieku średniego
 • @Zawisza Niebieski 13:47:11
  To, że zimne kobiety to wyjątki, już dawno wiem i się wypowiedziałem na ten temat. Nie jest też prawdą, że to mężczyźni są temu winni. Za taką sytuację w ogóle nie można nikogo winą obarczać. Po prostu taka kobieta nie spotkała właściwego mężczyzny. Jeden może się zatyrać i nic nie zdziała, inny słowem doprowadzi daną kobietę do drgawek. Jej koleżanka za taką gadkę może go wyśmiać. To wszystko.
  Ja tam Lotną w sumie lubię, ale czasami w sprawach religijnych i erotycznych (niezwykle istotnych w relacjach damsko- męskich) wykazuje się dużą nerwowością. Ona chce wyłącznie o polityce.
  Jak do tej pory z gadania o polityce nic nie wynika i wg. mnie nic nie wyniknie do czasu jakiegoś totalnego przesilenia. Po prostu siły trzymające rękę na pulsie i całym światowym grajdołem zawiadujące mają prawie wszystkie atuty w swych rękach i prowadzą zgodnie ze swym planem bydełko na rzeź.
  Oczywiście pełen szacunek np. dla np. Nikandera i Wojtasa za ich wkład w nowe idee. To jest niewątpliwie konieczne i dobrze by były one opracowane i przygotowane. Ale naszej Lotnej, znowu sposób organizacji społeczeństwa wg Wojtasowych wartości CP zupełnie nie odpowiada i poddaje je totalnej krytyce. A mnie np. się podobają, bo wolę np. czarnego czy żółtego akceptującego takie wartości niż Polaka opierającego swój system moralny na talmudzie.
  Poza tym ile o polityce można.
  Tyś poruszył ważny temat wpływający w zasadniczy sposób na postawę i aktywność życiową mężczyzny. Wiele kobiet nigdy z mężczyzną na ten temat nie rozmawiało i nie ma pojęcia jak testosteron , aktywność seksualna mężczyzny i jego zaspokojenie erotyczne wpływa na resztę jego życiowych poczynań i postawę w wielu innych wymiarach. Uważają to za niepotrzebne pierdy. Wynika to z ich braku świadomości i znajomości mechanizmów rządzących męską naturą. Te kobiety które problem dobrze rozumieją , mają swoich mężczyzn pod przysłowiowym pantoflem. Inne żyją ułudą bajki z rycerzem na białym koniu. Jeszcze inne latają ze szmatą o miotłą przez cały dzień po całym domu.
  Ode mnie dostałeś za art. 5. Jest długi weekend i trochę luźnego , a istotnego tematu nikomu nie zaszkodzi.
  Czego pragnie mężczyzna, czyli kryzys wieku średniego
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:48:50
  Wg. mnie Lotna jest zimna jak głaz. Przynajmniej erotycznie. Zauważyłem, że kobiety lubiące i spełnione erotycznie, często lubią sobie także poświntuszyć na ten temat. W przeciwnym wypadku, reagują właśnie jak Lotna.
  Czego pragnie mężczyzna, czyli kryzys wieku średniego
 • po zastanowieniu stwierdziłem
  ,ze znam przynajmniej jednego monogamistę. To niejaki Tańczący z widłami. Z taką zawziętością potępiał miłosne przygody R. Opary, że nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej.
  Czego pragnie mężczyzna, czyli kryzys wieku średniego
 • @Oscar 15:35:36
  Ponoć cuda działa testosteron w powiązaniu z hormonem wzrostu.
  Dobra notka, albowiem problem nie dotyczy jedynie życia seksualnego mężczyzn, ale także jego ogólnej aktywności życiowej. Niski poziom tego hormonu powoduje, że mężczyzna po prostu " oklapnie" i nie będzie miał ochoty podejmować żadnych wyzwań, nie pójdzie już na żadną "wojnę". Z wilka zrobi się zwykłym kanapowym kundlem. I to jest niestety nasz problem.
  Podawanie testosteronu z zewnątrz skutkuje zaś wstrzymaniem produkcji własnego i pewnie zanikiem jąder. I tak źle i tak niedobrze.
  Czego pragnie mężczyzna, czyli kryzys wieku średniego
 • @wk..ny 17:11:00
  Ani się obejrzysz, a sam sobie będziesz musiał zarekomendować postępowanie które zaleciłeś Wojtasowi.
  Czego pragnie mężczyzna, czyli kryzys wieku średniego
 • @Oscar 07:36:37
  Pan kapitan prawdopodobnie był świetnym pilotem. Nawet jedank najlepszy pilot, może być całkowitym naiwniakiem i ignorantem jeśli chodzi o geopolityczne interesy i realizację strategicznych celów przy pomocy najlepszych tajnych służb na świcie.
  „Narodowe” onuce made in USSR
 • Własnie -
  Ja zauważam, że większości Polaków Państwo do niczego nie jest potrzebne. Wolą powalczyć o pełną michę ,niż o własne państwo. Wydaje mi się, że trend taki szczególnie się nasilił po 89 roku.
  Stąd jest jak jest. Taka niewolnicza mentalność.
  Czy Polacy chcą mieć państwo? Dr Jan Przybył
 • @Husky
  Przyznaj w końcu ,że masz mentalność pachołka. Że wolisz służyć temu bogatemu, bo więcej można zyskać niż od biednego. Dlatego nie znosisz Rosji, bo to smród bieda i ubóstwo. Nie to co Ameryka- wielki świat.
  Wtedy każdy zrozumie Twoją postawę.
  „Narodowe” onuce made in USSR
 • @Krystyna Trzcińska 06:22:31
  Jak widać,każdy ma swoje racje. A które z nich są prawdziwe? Życia za mało przede mną by to na sobie sprawdzić. Więc jestem po prostu skołowany.
  Prawidłowe odżywianie
 • Z powyższych powodów
  nie mam zaufania do żadnych mniej lub bardziej cudownych diet.
  Prawidłowe odżywianie
 • @humainv2 09:54:25
  Póki co słyszałem ostatnio sondaż. 86% Polaków jest zadowolonych z przynależności do UE a więc i porządków stąd wynikających. A z tamtego kierunku na suwerenną emisję pieniądza, raczej nie ma co liczyć. Długa droga, ale trzeba wiercić w brzuchach pasibrzuchów, może w końcu zagrożeni wypływającym tłuszczem ockną się.
  BUNT się rodzi, moc truchleje
 • Szanowne koleżeństwo
  A cóż znowu Wam ten tekst przeszkadza? O polityce jeno gadać chcecie? O polityce niewiele więcej wiecie , jak o życiu po życiu - same domysły i wyobrażenia, żadnej realnej wiedzy, bo ta jest szczelnie zakryta dla pospólstwa. Zauważyłem też, że każdy tekst w jakikolwiek sposób kwestionujący wyjątkowość religii katolickiej jest z miejsca szykanowany przez dogmatycznych katolików, którzy też wiedzę o istocie stworzenia, religiach, czerpią jedynie z wiary i wątpliwej autentyczności ksiąg religijnych. Czyli znowu domysły i nic pewnego - w znacznej części konfabulacje. Tak więc nikt nikogo nie zmusza do czytania niechcianych tekstów. Chcecie wyłączności do określonych tematów? Macie swoje blogi na tym portalu - piszcie o czym chcecie. Możecie tez własny portal przecież otworzyć i redagować go na swój sposób. Każdy się wymądrza, wybrzydza, a zrobić tego nie potrafi. Zachowujecie sie jak moje psy i koty. Przeżarte są do tego stopnia, że czego nie spróbują , to im nie smakuje. Z Wami jest podobnie - głodu nie czujecie.
  Życie a śmierć.
 • @Oscar 07:36:30
  Zgzdzam się. Większość ludzi to tacy faryzeusze zamordyści. Jednych ganiają za chęć uczynienia z nich niewolników, a sami mają takie same odruchy w stosunku do inaczej myślących niż oni. . Zdzich do takich należy. Brak obiektywnego, neutralnego spojrzenia na rzcezywistość, a ocenianie wszystkiego poprzez własne sympatie i poglądy. A do tego uważają siebie za niesłychanie mądrych, inteligentnych i tolerancyjnych ludzi.
  Stwierdzam, że 95% ludzi , to po prostu durne ludzkie stado. . Zastanawiam się jednocześnie, czy nie mają racji CI , co proponują depopulację na Ziemi do 500mln glów.
  Chrześcijaństwo? A co to?
 • @zadziwiony 11:26:14
  Sorrki, moje powyższe stwierdzenie nie dotyczy TZW.
  On się po prostu wyrodził ze stanu męskiego.
  Czego pragnie kobieta?
 • @miarka 11:31:34
  Żeby z wielką ostrożności podchodzić do szczepień, nie trzeba mieć wielkiej fachowej wiedzy. Wystarczy bacznie obserować to co się dzieje na świecie. Jaka jest prowadzona polityka zarządców tej palnety w stosunku do ludzi, popatrzeć co piszą w rozmaitych agendach, jak wypowiadają się wszelkiej maści ideolodzy i ludzie mający wpływ na politykę światową, zobaczyć co słychać w nanotechnice, najnowszych technologiach informatycznych , medycznych (kontrola ludzkiego mózgu), poczytać Talmud i wszystko razem połączyć w jedną całość. Wnioski są trudne do odgadnięcia tylko kompletnego idioty. Ponieważ niejakiego pana Berkleya, absolwenta wielu światowych uczelni trudno uznać za idotę, pozostaje inna możliwość . Jest sługusem tego pasożydniczego systemu.
  Wolny wybór a odpowiedzialność wyboru - szczepionki
 • @Ślepa Mańka 03:19:30
  Osobiście się nie zgadzam z taką wersją wydarzeń. Wg. mojego widzenia wykorzystano niezadowolenie społeczne ludzi, podsycono je zachodnim wsparciem materialnym i propagandowym i klasycznie zrobiono "kolorową" rewolucję niby oddolną, aby zdobyć kontrolę nad obszarem Polski. Że konrola obecnie znakomicie fukcjonuje widzimy wszyscy . Wystarczy otowrzyć nieco szerzej oczy. I w tym kontekście rewolucja solidrności osiągnęła sukces- całokowicie zwasalizowano Polskę , polską gospodarkę i przejęto całkowitą kontrolę nad poltyką zagraniczną .
  Oczywiście rusofoby są przeważnie maerykanofilami (równoznaczne z żydofilami) i przejęcie Polski przez te siły traktuą jako wielki sukces .
  Jednym z efektów i sukcesów tego podporządkowania są zbiżające się podwyżki prawie wszystkiego, albowiem za ameryklański gaz i i polski dwutlenek węgla niezbędny do życia musimy słono dopłacić w nadchodzącym czasie.
  Bez zachodniego wsparcia o Solidarności już by nikt nie pamiętał.
  "Żadnych złudzeń czyli 13 grudnia"-polemika z Konradem R.