Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • Jeśli chodzi
  o wydajność pracy i zaradność Polaków, to Niemcy do pięt nam nie dorastają. Widzę to na co dzień. Polacy z gówna bat potrafią ukręcić i materialnie i organizacyjnie , zasuwają po 12 godzin na dobę i Niemców szans dogonić nie mają. Warunki małego polskiego biznesu są np nie do przeskoczenia dla Niemców czy innych zachodnich nacji. Nie poradzą sobie w takim ekstremalnie trudnym sporcie. Jesteśmy po prostu dymani na wszystkich frontach tej wojny.
  Pyskantom ku rozwadze
 • @AgnieszkaS 22:00:54
  Każdy pisze jak lubi i mu wygodnie.
  Nie lubisz tego stylu - nie czytaj....
  Z państwem teoretycznym nikt się nie liczy-widziane z USA
 • Nie jesteśmy w stanie stwierdzić,
  Czy to jest sabotaż. Fakty są jednak bardzo niepokojące, jeśli nie powiedzieć , że zatrważające.
  Od katastrofy pod Miłosławcem i pod Smoleńskiem zginęło mnóstwo ludzi w samobójczych śmierciach, wypadkach i innych zdarzeniach losowych. Premier i ministrowie ,mieli dużo wypadków i dziwnych zdarzeń drogowych. A o ilu sprawach nie wiemy?
  Wojsko Polskie jest praktycznie rozbrajane, wyszkolenie chyba zachęcające potencjalnego wroga do agresji. Przemysł obronny praktycznie prawdopodobnie tylko wegetuje. Polityczne ataki na Polskę ze wszystkich stron. Sadowią się na naszej ziemi obce wojska - niby w naszej obronie. Pouchwalane są ustawy zezwalające obcym siłom na wyposażenie ich ich w polską broń, a także na interwencje zbrojne w naszym kraju.
  Jesli nie jesteśmy w stanie wojny z siłami zewnętrznymi i wewnętrznymi , to ja już nic nie rozumiem z otaczającej mnie rzeczywistości. W tym kontekście jest pytanie na ile PIS uczestniczy w tej wojnie przeciwko Polakom? Jesli jest po złej stronie, to czy ataki na nasz kraj to tylko ustawka, czy kilku bandytów bije się o nasze frukty, a PIS współpracuje z jednym z nich, czy próbuje dla nas Polaków jednak coś ugrać. Nie wiem, nie mam pojęcia.
  Syjoniści strącili polskiego MIG-a 29
 • Przy końcu tej drogi jest
  podłączenie naszego mózgu do światowej sieci informatycznej, wgranie nam odpowiednich programów i pozbawienie nas wolnej woli. Nie wiem czy jest się z czego cieszyć.
  Łączność ma przyszłość
 • @1abezmetki 22:33:11
  Kiedyś za komuny wszyscy złorzeczyli na Mysią. (ulica w Warszawie).
  Teraz Ci co kiedyś się oburzali często to samo czynią....
  Kolejne Spotkanie Netanyahu z Putinem w Moskwie
 • jestem ciekaw
  co mają w tym temacie do powiedzenia nasze "neonowe kobiety".
  Za mało seksu
 • @tańczący z widłami 17:17:35
  do 60 siątki musiałęm codziennie, choćby prace ręczne. Teraz mam 65 i 2-3 razy w tydzień mi starcza. Boleję nieco nad tym ale już nic nie pradzę. Też mi się nie chce więcej.
  Ale problem z młodymi mężczyznami może być inny. Prawdopodobnie wpływ ma chemia którą celowo jesteśmy faszerowani. U kobiet powoduje to bezpłodność u mężczyzn pewnie osłabia popęd. Poza tym może być jeszcze jedna sprawa. Kiedyś trzeba się było nachodzić koło kobiety by ją namówić. By zamieszkać razem i mieć regularnie seks trzeba się było ożenić. Dzsiaj po tygodniu kobiety zamieszkują z mężczyznami, więc oni nie są niczego spragnieni. Rozładowują się też pod "stolikiem komputerowym" oglądając pornusy. Pewnie to wszystko to razem powoduje taką sytuację.
  Za mało seksu
 • @trojanka 10:33:43
  mają zagwozdkę rusofoby...
  W Salisbury znów otrucie "nowiczokiem"
 • oj ta, oj tam
  A kto takimi mrozważaniami się zajmuje. Ważne są wakacje i czy wyjechać do Grecji, na Malediwy, a może niedrogiej Albanii. To sa problemy Polaków, a może właśnie polactwa ?
  Bez celu, bez sensu
 • Nie wiem czy tekst jest przesmiewczy czy na serio.
  Wiem jednak, że traktowanie tych rzeźb, rysunków i innych artefaktów z przeszłości prześmiewczo świadczy o ograniczonej percepcji i skąpej świadomości rzeczywistości takiej osoby. Świadectwa przeszłości są bowiem dowodem skomplikowanej przeszłości Ziemi , pochodzenia życia i rodzaju ludzkiego. Przeszłość ta ma się nijak do oficjalnych wersji zarówno religijnych jak i naukowych nam przedstawianych.
  CZY SŁOWIANIE TO POTOMKOWIE REPTILIAN?
 • @Andrzej Tokarski 17:17:42
  Fakt w latach 80 tych był w Polsce syf, a raczej taka przaśna rzeczywistość. Głównie widoczna w budownictwie wynikająca chyba z braku technologii w tym zakresie. Jednak porównując Polskę czasu obecnego do końca lat 70-tych, trzeba porównać koniec lat 70-tych do roku 45. to jest mniej więcej ten sam okres czasu. Czyż wtedy PRL nie zasypała większej przepaści niż obecnie IIIRP? Wydaje mi się ,że tak.
  A ile ty masz lat, Polsko Niepodległa? Sto. No, i chwatit
 • talbot
  Kontrakty na miliardy podpisane ,więc w ramach resetu Trump może nas teraz znowu odstąpić Rosji.
  Kogo zaatakuje Rosja po mundialu?
 • @Talbot 09:06:52
  Tak jak nam wybił suwerenne decyzje?
  Kogo zaatakuje Rosja po mundialu?
 • @Repsol 23:16:39
  500+ to jest pewnie ten krok wstecz by później było dobrze (dla nas ludzi) Morawieckiego z taśm u Sowy.
  Żydzi rządzą i to "bez dyskusji"
 • @Oświat 09:24:48
  to może wskazywać, że zamiast czarnych i beżowych będzie desant z Izraela. I to "nam" załatwili w ramach bitwy IPN. Tylko nie wiem jaki imigrant jest bardziej niebezpieczny dla nas.
  Świat a ustawa o IPN
 • @SZS 14:42:47
  Sądzę, że pod tym nickiem kryje się już inny "pracownik"
  Świat a ustawa o IPN
 • @Oświat 21:11:05
  Wiesz w czym jest problem? W tym , że nasze rządy nie zwracają się do Polaków o pomoc, nie przedstawiają sytuacji, a jedynie kręcąc swoje lody i przekupując naród drobnymi prezentami sprzedają Polskę razem z nami siłom zła. Oczywiście, że nie można walczyć ze wszystkimi, ale nie można też prowadzić wasalnej niewolniczej polityki. Jakieś opcje polityczne mniej inwazyjne wobec POlski z pewnością są, tylko trzeba mądrej głowy i wyrafinowanej polityki by je wprowadzić w życie.
  Żydzi rządzą i to "bez dyskusji"
 • to już jest koniec, nie ma już nic.
  90% Polaków zostało przekupionych nowymi domami, mieszkaniami, samochodami do spłacania i wszystko inne mają głęboko w dupie. BYły by szanse na odkręcenie sprawy w masowym ruchu takim jak za solidarności i wymuszenie na rządzących zmian politycznych w interesie Polaków. Gdyby ludzie tego chcieli. Ale nie chcą i nie interesują się tym co z nimi się wyprawia. A więc będzie to co ma być - niewolnictwo.
  Jedyne wyjście to zakręcić się dopóki można wokół swoich spraw i gdy zajdzie taka potrzeba być przygotowanym na zmianę miejsca zamieszkania. Z przykrością stwierdzam, że Polacy już zupełnie skundleli i będą mieli to na co sobie zapracowali.
  Żydzi rządzą i to "bez dyskusji"
 • @Oświat 21:11:05
  Twoje propozycje? Ostatnio spolegliwy wobec diaspory się zrobiłeś.
  Żydzi rządzą i to "bez dyskusji"
 • Za komuny
  mieliśmy jednego pana. Teraz każdy może nim być , kto kijem pogrozi i zbeszta dostatecznie głośno. Zrobili to już żydzi, amerykanie,niemcy, francuzi, anglicy, rosjanie, ukraińcy i licho wie kto tam jeszcze w tej beczce miesza. W najgorszym scenariuszu nie przewidywałem takiej klęski. Jesteśmy w stanie wojny z siłami zła tyle , że 90% Polaków tej wojny nie widzi. Nie wiem co nas czeka....
  Żydzi rządzą i to "bez dyskusji"