Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @Torin 17:35:13
  A jak wygląda sprawa wypromieniowywania energii wytworzonej w procesie spalania oraz tej zamienionej w ruch? W przełożeniu na masę całego układu ziemskiego? Teoria Pana Tokarskiego mnie nie przekonuje- sądzę, że koniec się zbliża , ale z innego powodu.
  Zagłada nadchodzi w ciszy - i bez pośpiechu
 • @Torin 13:15:51
  z gaźnikiem to od biedy na holzgazie pojedziesz, tak więc jak wybije godzina ostateczna to przez jakiś czas będzie można się jeszcze poturlać...
  JOY Machine
 • czyli
  nie daj Boże nie głosować na nikogo z neonu24, bo tutaj prawie sami emeryci....
  Poradnik wyborcy v.1
 • jestem ciekaw
  Czy prokuratura jest tak samo zawzięta w wyjaśnianiu podobnego wypadku Pani Premier w Izraelu.....Tam panowie prokuratorzy, to pewnie nawet oczu nie śmią podnieść.
  Bezwzględni wobec słabych - tchórzliwi wobez silnych
 • @Husky 14:33:04
  jak bym siebie widział na tym konarze....
  Kobieta/mężczyzna czyli między wiarą a logiką
 • ZA kilkanaście lat problem sam zniknie
  Nie będzie rolnictwa, a jedynie fabryki rolnicze. Prawie wszyscy młodzi uciekają ze wsi do miast. Też chcą na śródziemnomorskich plażach urlop spędzać.
  Rolnictwo, ogrodnictwo a zdrowa żywność
 • @jan 11:34:17
  W razie kryzysu nie ma problemu z pacyfikacją i przejęciem kontroli nad kilkoma tysiącami fabryk wieprzowiny. OTK nadaje się do tego bardzo dobrze.Nie jest to możliwe z paroma milionami indywidualnych rolników. Powolutku , małymi kroczkami zmierzamy do zniszczenia człowieka w jego obecnej postaci. Nie wiem co dalej , nie ma dokąd uciekać....
  Afrykański Pomór Świń - jakaś schizofrenia władzy
 • niektórzy
  zrozumieją o co na tym świecie chodzi dopiero wtedy gdy osiągną 70 lat, podejdzie lekarz ze strzykawką i z szyderczym uśmiechem powie - pożegnaj się z rodziną, jesteś tylko obciążeniem dla społeczeństwa....
  Szczepienia dobrowolne?
 • @Lotna 15:05:33
  Ja nie mam żadnych złudzeń. Jeśli można przy pomocy techniki i technologii kontrolować i sterować ludzkimi biorobotami , to będzie się to czyniło. I zrobi to właśnie ten bankstersko-korporacyjny system. Pierwszy raz z ze skanem linii papilarnych zetknąłem się właśnie w banku. Panienka z okienka bardzo się zdziwiła mojej dość gwałtownej reakcji na takie dictum, bo osobiście nie widziała w tym nic złego.
  W. P. Filimonow: Zamykanie Pułapki na Myszy?
 • @stanislav 11:53:48
  Wg mnie nikt się nie zorganizuje. Na to potrzeba odwagi i pieniędzy, a tych brakuje. Jeszcze na świecie nie udała się żadna oddolna rewolucja, jesli nie
  było sił z odpowiednim kapitałem dla wsparcia takiej rewolty. . Wygląda na to , że procesów globalnych nie da się zatrzymać. Mają się ostać zarówno w rolnictwie jak i przemyśle jedynie niewolnicy i zarządzający nimi milionerzy. Nad tym wszystkim odcięty wierzchołek piramidy - nie do ruszenia. Za kilkanaście lat pozostaną nawet w Polsce tylko kilkutysięczne w hektarach kombinaty rolne. Nikt nie będzie miał prawa zasadzić sobie marchewki czy posadzić drzewa owocowego. To już jest w planach zaklepane i skierowane do wykonania. A dlaczego tak się stanie? Bo ludzie w swej masie mają wszystko w tyle....
  Czy rolnik polski skazany jest na zagładę?
 • Nic nowego pod słońcem
  Jeśli ktoś przypuszczał, że jakakolwiek władza zrezygnuje z możliwości totalnej kontroli nad obywatelem - jeśli ma takie możliwości , to wykazuje się skrajną naiwnością. Jeśli o Rosję chodzi , to jakieś 2 lata temu był wywiad z rosyjską deputowaną i mówiła ona , że rząd rosyjski przeznaczył 100mld dolarów na programy mające wpiąć każdego człowieka (jego mózg) do centralnego systemu informatycznego. To się stanie na całym świecie, a kolejność wdrażania systemu w poszczególnych krajach jest zależne od jakiegoś grafika ustalonego na górze. Nie będzie gdzie uciec - niestety. Poza systemem nie da się funkcjonować - po prostu. Tylko jakaś potężna zapaść cywilizacyjna może ten proces cofnąć. To jest nieuchronne z jednego powodu- to czysty biznes i bezpieczeństwo dla sprawujących rzeczywistą władzę na tej planecie.
  W. P. Filimonow: Zamykanie Pułapki na Myszy?
 • @Talbot 15:09:45
  Talbot, do licha czy Ty jesteś w stanie obiektywnie mysleć i pisać?
  Nawet gdyby próbowali - to normalne w świecie dyplomacji, wywiadów i gry sił specjalnych . To samo robi Ameryka, Izrael i wiele innych krajów mających takie możliwości. Każdy chce mieć przychylne rządy w w innych krajach o znaczeniu strategicznym.
  A kto nam zmienia rządy w zależności od bieżących potrzeb? Czy aby nie Ameryka, Niemcy, Izrael czy też Rosja to próbuje? Zdobądź się sie odrobinę obiektywizmu. Ty oceniasz wszystko przez pryzmat własnych sympatii, a więc niewiele konstruktywnego z tych twoich analiz wynika.
  Rosja tylko straszy?
 • @Jasiek 12:03:17
  Mam nieco odrębny pogląd. Ponieważ w tym roku wszedłem w wiek emerytalny, a tym samym wzrok już nie ten, chętnie widział bym w samochodzie elementy bezpieczeństwa reagujące na niespodziewane sytuacje na drodze. Można by bardziej komfortowo podróżować . Najbardziej to mnie wkurzają elementy śledzące mnie w takiej czy innej sytuacji. Same dogodności raczej już nie.
  Kliniczne stadium paranoi - polska elektromobilność
 • @Jasiek 07:27:10
  Ale wiesz, że ludzie to w swej naturze gadżeciarze!!!
  Kliniczne stadium paranoi - polska elektromobilność
 • @staszek kieliszek 08:02:35
  A Cejrowski wciąż opowiada jaka to w USA jest wolność....
  Kliniczne stadium paranoi - polska elektromobilność
 • @Andrzej Tokarski 07:42:09
  Też zauważyłem, że w zeszłym roku smugi były nieco inne, takie mniej agresywne w wyrazie. Sądzę, że zmienili ich skład chemiczny.
  Broń klimatyczna?
 • @Lotna 23:50:11
  Do tej pory , o ile sobie przypominam to Pan Jeznach był daleki od uznawania takich różnych teorii dla nas oczywistych za fakt .
  Broń klimatyczna?
 • @Oscar 07:15:18
  Szanowny Oskarze - technologia, mamy ją? To sa bardziej skomplikowane sprawy niż się wydaje. Mamy specjalistów - praktyków by to zrobić? Całe sztaby bardzo doświadczonych biur konstrukcyjnych wielkich samochodowych koncernów robią błędy , a co dopiero ludzie którzy takich doświadczeń nie mają.
  Kliniczne stadium paranoi - polska elektromobilność
 • @Oświat 14:30:56
  obiecałem, że odpiszę. ale mi sie po prostu nie chce... powiem tylko tyle- sam zapędziłeś się kozi róg. Chwalisz kapitalizm amerykański, który jest przyczyną sytuacji w Polsce na którą tak narzekasz. Jedno wynika z drugiego. Ganisz i krytykujesz organizacje pracy w PRL , ale do tej pory przez 30 lat wyprzedawany jest majątek który wtedy Ci niewydajni pracownicy wybudowali. Pokaż choć jeden wielki zakład przemysłowy wybudowany w Polsce przez ostatnie 40 lat porównywalny do tych które polscy mało wydajni robotnicy i kiepscy inżynierowie postawili od roku 1945 do 1980, a więc też przez 35 lat. W PRL w wielu krajach świata polscy inżynierowie i robotnicy stawiali fabryki i budowali drogi , polskie fabryki sprzedawały nowoczesne obrabiarki nawet do Japonii.
  Pokaż mi dzisiaj porównywalne polskie projekty. No choć jeden - pokaż. Radzę się zastanowić nim zacznie się pisać głupoty.
  Pyskantom ku rozwadze
 • @Oświat 19:50:26
  Mocno skrzywiony obraz rzeczywistości przedstawiasz. Jutro ci dopiszę.
  Pyskantom ku rozwadze