Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @Talbot 11:13:41
  Fakt, dużo młodych ludzi umiera, ale bardzo dużo dożywa też w okolice 90-tki. Pewnie Ci słabsi odchodzą na raka i choroby krążenia, a odporni żyją dłużej niż kiedyś - chyba też podtrzymywani lekami.
  Statystyczny Kowalski zjada 2 kg rocznie chemii w jedzeniu
 • @rysio 21:15:54
  jan dzisiaj w niezbyt wysokiej formie....
  10 argumentów przeciw obowiązkowi szczepień
 • @NKE 20:17:11
  kto na to pozwoli?
  Żeby wprowadzić zmiany, trzeba obalić istniejący system z całym aparatem władzy, siły i propagandy. By coś obalić trzeba mieć siłę. My jesteśmy silni jedynie w gębie. Władza ma ustawę 1066 gdy sił własnych zabraknie. Ciągle zatem aktualne jest pytanie. Jak obalić system?
  Z komórką w dłoni w nieznaną przyszłość nowego roku
 • @Oscar 18:52:40
  Wszyscy z" internetowych elit "wiedzą co trzeba zrobić, tylko jeszcze nikt nie wyjawił jak to skutecznie uczynić.
  Z komórką w dłoni w nieznaną przyszłość nowego roku
 • @Oscar 07:49:39
  o tych satanistycznych rytuałach w środowisku Hollywood mówił Mel Gibson.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/12/mel-gibson-hollywood-to-legowisko-pasozytow-ktore-ucztuja-na-krwi-dzieci/
  https://www.youtube.com/watch?v=rGhHRlk5lkI
  „Kto sprzedał Polskę”
 • @maharaja 12:32:12
  Czyli kolacyjki naszych prominentów u Danielsa, połajanki ambasadora izraelskiego wobec Polaków i jego ingerencja w nasze ustawy, świece hanukowe na salonach władzy, ustawa 447 rujnująca Polaków , - wszystko podlane talmudowym sosem to tylko takie wirtualne zwidy?
  Andruszkiewicz, czyli abdykacja ćwierćinteligencji
 • To co w końcu z tymi wpływami żydowskimi ?
  To pic na wodę? Bo ja wszędzie na najwyzaszych stołkach nawet w Polsce widzę ich przedstawicieli. Mało tego - słyszałem (może źle), że w takiej ameryce w dwudziestu paru stanach trzeba żydowską lojalkę podpisać, by w strukturach publicznych móc zistnieć.
  Andruszkiewicz, czyli abdykacja ćwierćinteligencji
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:00:17
  wtedy kiedy za ideą będą podążały pożądane przez masy paciorki i blichtr z nimi związany.
  Z komórką w dłoni w nieznaną przyszłość nowego roku
 • @Jan Paweł 21:21:52
  Nie dorabiaj ideologii. 31 grudnia jakieś ptaki siedzą na jajach?
  O ile mi wiadomo sztuczne ognie można strzelać tylko w sylwestra, więc miejmy poczucie jakiś proporcji. Do tego okazuje się , że alkohol i fajerwerki nierozłącznie związane są z niedorozwojem umysłowym.
  Ja np. mięsa nie jem , a w końcu jak to wygląda z Twoją dietką. Zarzynasz zwierzątka by sobie dogodzić? - bo nie odpowiedziałeś. Ile ich zjesz w ciągu roku? Czy nie lepiej przestraszyć kota niż zabić i zjeść wieprzka, by swoim kubkom smakowym dogodzić?
  Wiocha sylwestrowej strzelaniny
 • @fretka 21:09:47
  No właśnie, że majstrujecie by następny zakaz wprowadzić.
  Wiocha sylwestrowej strzelaniny
 • @Jan Paweł 20:37:06
  Tutaj akurat zgadzam się z Tobą. Husky w tym temacie ma nieco wypraną świadomość.
  Wiocha sylwestrowej strzelaniny
 • @fretka 20:28:39
  Kobieto, ja mam 12 kur, jednego koguta, dwa koty i trzy psy. Mają u mnie jak u Pana Boga za piecem- mają wszystko czego zapragną, łącznie z wolnością. Jak kilkanaście razy w roku któryś wlezie pod stół z powodu burzy, a raz bo wystraszył się racy, to w żadną traumę z tego powodu nie wpadnie. Zdecydowanie większą ma wtedy gdy ktoś po kamień się schyli. Więcej normalności bo ludziom naprawdę już wszystko wokół przeszkadza. Przez całe swoje dzieciństwo i podstawówkę robilismy takie rzeczy na podwórzu i klatkach schodowych, że dzisiaj pozamykali by nas w ośrodkach wychowawczych, a rodzicom odebrano by prawa rodzicielskie. I jakoś nikt traumy z tego powodu nie ma. Dzisiaj głośniejszy krzyk na podwórzu powoduje nieprzychylne reakcje sąsiadów. Ludzie, co się z Wami porobiło!?? A potem się dziwicie , że za mordy Was biorą- NWO wprowadzają? Na 100% wezmą z takim podejściem do życia. Na sznureczku na rzeź idziecie. Tyle idiotycznych nakazów i zakazów juz Wam na świadomość nałożyli, że każdy następny gotowi jesteście sami sobie nakładaĆ.
  Wiocha sylwestrowej strzelaniny
 • @Jan Paweł 20:20:26
  Cierpienie jest nierozłącznym elementem życia. Gdyby zabronić wszystkiego, co może przynieść cierpienie, to świat i życie na nim nigdy by nie powstało. Ale ale, nie odpowiedziałeś mi czy jadasz jakieś zwierzątka, cierpiące i zabijane tylko dlatego, że masz na nie ochotę!?
  Wiocha sylwestrowej strzelaniny
 • @Jan Paweł 19:37:23
  A Ty wstaw te wszystkie dziecka, wnuki czy prawnuki do pokojów z gumowymi ścianami bez kantów. Będą na sto % bezpieczne.
  Też już panowie macie te mózgi przez politporawną propagandę wyprane do czysta.
  Wiocha sylwestrowej strzelaniny
 • A gdzie te naukowe formuły
  mogą mieć praktyczne zastosowanie? I kto je zrozumie?
  Alfred Tarski - semantyczna teoria prawdy
 • @Husky 18:29:10
  Ja tam byłem przezorny i nauczony doświadczeniem żadnych ślubów noworocznych nie czyniłem. Nie muszę więc nic kombinować.
  Przepowiednie, prognozy - refleksje
 • Następny element
  politycznej poprawności, po zakazie krytykowania żydów, pederastów i każdego innego ekstremisty kulturowego. Nie strzelać w sylwestra , bo zwierzątka się boją. Jak idą na rzeź, by posłużyć za sylwestrowego tatara, to już nikomu nie przeszkadza. Moje psy np. bardziej burzy się boją- trzeba jej zakazać.
  Ja od dziecka strzelałem, wczoraj też sobie strzeliłem i będę to robił dopóki mam taką ochotę, nawet, a w szczególności jak tego zakażą w ogóle.
  Wiocha sylwestrowej strzelaniny
 • @1abezmetki 08:07:59
  Może teraz ja trochę krytycznie, w sensie Twojego pytania o credo życiowe R. Opary. Ja tam nie wierzę w żadne wielkie idee na ówczesnym etapie życia autora. Tym kredo , jak większości młodych ludzi była po prostu kasa i luksus z nią związany. Przewija się przez opowieść biografii zafascynownie Pana Opary tymi wartościami. A ponieważ miał dobry zawód, jest osobą inteligentną , wytrwałą i zdeterminowaną dla osiągnięcia tych celów, miał dużo farta - więc taki sukces udało mu się osiągnąć. Do tego chyba był przystojny, miał atrakcyjną i mądrą żonę, a więc dodatkowe atrybuty sprzyjające karierze. Wszystko razem zapewniło mu sukces biznesowy i finansowy.
  Rozterki egzystencjonalne które dzisiaj trapią Pana Oparę, przyszły wg. mnie znacznie później, gdy spadł na dno - jak sam powiada. To jest właśnie taki czas który zmienia człowieka, zmienia jego świadomość oraz postrzeganie otaczającej rzeczywistości zmieniając czasami bardzo istotnie osobowość i wartości wyznawane przez człowieka. Uważam, że człowiek po takim katharsis staje się po prostu lepszy.

  W Nowym Roku życzę wszystkim nam sukcesów oraz zdrowia , a szczególnie TZW mniej zapiekłości i nienawiści w komentarzach. Prawo karmy naprawdę działa.
  AMEN -Autobiografia Naukowa-Odc.29
 • Ludzie mają już
  mózgi wyprane do granic możliwości. Zauważyłem, nawet wśród ludzi "świadomych", że w materii LGBT i pochodnych propaganda uczyniła okropne spustoszenia.
  Szok!
 • @Jasiek 13:15:52
  https://www.youtube.com/watch?v=hottAx8u2RY
  Jak Wilga stała się Smokiem