Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @zadziwiony 07:39:55
  Rozwój , to zasługa elit i jednostek wybitnie zdolnych beż względu czy to się komuś podoba czy też nie. W tym zakresie ich pielęgnowanie jest być albo nie być społeczęństwa , narodu i państwowości.
  AMEN - Autobiografia Naukowa - Odc. 6
 • @Lotna 13:16:59
  Kierunki artystyczne, to zupełnie inna bajka niż pewne ogólne wykształcenie. Oczekiwanie ode mnie bym nauczył się śpiewać czy narysował choćby motyla jest niewyobrażalnie durne, albowiem nigdy tego nie zrobię choćby na ocenę dostateczną. W tym zakresie zgadzam się ze Staszkiem. To absolutnie strata czasu.
  AMEN - Autobiografia Naukowa - Odc. 6
 • KJW a- propos kobiet
  Mam znajomego w firmie detektywistycznej.
  Ostatnio jest wysyp zleceń mężów w sprawie niewiernych żon. Pewnie są przewrażliwieni, bo to przecież mężczyźni zdradzają.....
  Moc wiary
 • @AgnieszkaS 22:26:22
  Dałem Ci autentyczny przykład z mojego miasta, że biedni w biednych samochodach też zabijają....
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @AgnieszkaS 22:26:22
  W dalszym ciągu nic nie rozumiesz...
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @Nibiru 22:21:08
  Niestety ludzie w zastraszający sposób tracą zdolność racjonalnego myślenia. Myślą emocjami.
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @AgnieszkaS 21:40:52
  demagogia!
  Bij Polaka-bogacza-kierowcę!
 • @AgnieszkaS 21:48:52
  Nie dalej jak kilka dni temu , tacy młodzi dranie w moim mieście roznieśli na strzępy 40-latka idącego drogą. Jechali starym BMW. O tym akurat nikt nie mówi. Gdyby to było BMW 750 za 700 000zł. oddźwięk był by znacznie większy i Agnieszka by komentowała.. Jeszcze raz powtarzam, to nie samochody są winne, a ludzie.
  Zdecydowana większość krytyków tych drogich samochodów kupiła by takie gdyby kumulację trafiła. Ludzie sa obłudni , zazdrośni i zawistni..
  Ludzie w Polsce dzielą się nie na zwolenników PIS I PO, a na biednych i bogatych. Jedni lekko w zadowoleniu sobie żyją, drudzy na wszystko narzekają . faktem jest także to , że pieniądze nic dobrego z ludzką świadomością nie robią.
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @trojanka 15:03:57
  "Jak przeczytasz ze zrozumieniem to co napisałam, to pogadamy!"

  Zapewniam Cię Trojanko, że mam rzeczywistość dość dobrze rozpoznaną, szczególnie tą dotyczącą stosunków damsko męskich. Znam środowiska żyjące z zapomóg i takie które furami za milion jeżdżą. Znam ludzi, którzy jednego partnera znaleźć nie potrafią i takich co mają małe haremy po 7-8 kochanek, przeważnie mężatek. Znam i takich, co potrafią ze trzy kobiety dziennie obsłużyć, mogliby i więcej tyle, że sił już w wieku lat 50 brakuje.
  . Mam dobre kontakty z dziećmi znajomych od nastolatków po 30- latki i dużo od nich wiem.
  Tak więc spoko, temat mam dość dobrze obskakany.
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:20:36
  Tatuśku!!! Znaczy ręce Ci się trzęsą, powieki opadają na oczy- nie powinieneś samodzielnie już powozić. ;)
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @interesariusz z PL 20:27:15
  W tej notce do z zrzędów. Drzewiej lepiej bywało- znaczy starzejesz się.
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • Mości Państwo
  Po prostu histeryzujecie.
  W Polsce w podobnie głupi sposób ginie dziennie ok.8 osób i nikogo z was to nie boli.
  Sprawców należy osądzić, skazać na wypłatę wysokich odszkodowań dla rodziny i sprawę zamknąć. Wypadek z głupoty, jak przeważnie w każdym innym wypadku. Wielkie larum grają, bo fury za parę milionów uczestniczyły w tej akcji. Ludzie na drogach ginęli w głupi sposób już w czasach dorożek, a niektórzy dzisiaj ni w pięć ni w dziewięć chcecie zabronić produkcji dobrych aut.
  Bij Polaka-bogacza-kierowcę!
 • @interesariusz z PL 16:42:18
  Nie gniewaj , ale mentalnym dziadkiem już jesteś.
  Dla mnie inna kategoria ludzi jeździ BMW - Przeważnie młodzi , szybcy,szpanerzy i inna np taką insygnią z tą pierwszą grupą nie mającą nic wspólnego.
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @Torin 19:04:22
  dobre - oddali by z pewnością biednym... Jestem pewien że 80% z tych którzy by wygrali grubą kasę przepuścili by ją w kilka lat, pierwszym zakupem była by super fura. Nawet Ci by taką kupili , co dzisiaj na neonie skrzeczą, że nie wolno takimi autami jeździć.
  Bij Polaka-bogacza-kierowcę!
 • @interesariusz
  Przyszedł mi do głowy taki przykład.
  Widzisz na drodze dwa samochody. Kto wg. Ciebie może potencjalnie spowodować większe zagrożenie? BMW ze 150 konnym silnikiem, czy Opel insygnia z 250 konnym?
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @Torin 13:26:22
  Zgadzam się, a najgorsi to Ci niedzielni nie objeżdżeni, co to niczego wokół siebie nie widzą. Jeśli się robi przynajmniej 50km dziennie, to jeździ się wręcz instynktownie. To trzecie oko ma nad wszystkim kontrolę. No nietety najgorsi są CI którzy po prostu nie dorosli do możliwości samochodów którymi podróżują i wtedy skutki takie do jakich notka się odwołuje. No i telefon. Całkowicie rozprasza uwagę.
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @interesariusz z PL 12:40:51
  Trzeba by jakiś protokół rozbieżności....
  Ja obstaję przy stwierdzeniu , że to nie technika i techologia jest winna , a człowiek który nie dorósł do jej obsługi. Przed samym rozwojem techniki nie ma ucieczki . I znowu nie ona jest groźna , a wykorzystanie jej w łapskach ludzi, którzy niedorośli mentalnie i moralnie do jej zastosowania. A tutaj zagrożenia idą coraz szerszym frontem dla nas wszystkich.
  Przykład? Nie obrót bezgotówkowy jest groźny, a całkowite wyeliminowanie gotówki z obrotu .
  Nie obowiązkowy GPS w samochodach , a jego obowiązkowe stosowanie pozwalające władzom śledzić i monitorować nasz każdy krok.
  ITP.
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @interesariusz z PL 12:15:00
  Ha! Ha! Sądzisz, że mi dopiekłeś? Nic z tego. Już sam sobie się nie podobam!!!!. Też jestem już na emeryturze. Ale Wy zupełnie mentalnie się zestarzeliście.
  Zamknęliście się w zatęchłej skorupie!!!

  "Trzeba z żywymi naprzód iść,
  po życie sięgać nowe,
  a nie w uwiędłych laurów liść z uporem stroić głowę."


  Ostatnio na gumówce złamałem sobie palec. To wina gumówki? Wybacz, ale to logika .... no przynajmniej dziwna!
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @trojanka 09:47:44
  Co ma wspólnego przyzwoity samochód do tego co napisałaś, to nie rozumiem.
  "Haczyk na laski". Kobieto! Zobacz co napisałaś? Wy kobiety takie haczyki uwielbiacie! Na Skodę MB 1000 , to nawet w sanatorium żadnej nie poderwiesz!!! Najwyżej Cię wyśmieją. A co dopiero dzisiejsze laski rozochocone takimi facetami jak Ronaldo, Lewandowski czy inny Wojewódzki. Sama dobrze wiesz , że one idą nie na to ufryzowane i wyolejkowane ciało, a na pękające w szwach konto. Potem się dziwisz, że faceci lubią poszpanować. Kobiety uwielbiają takich mężczyzn, a mężczyźni piękne kobiety które za tymi furami ciągną jak muchy za gównem .Przeciętni faceci to muszą się naprawdę natyrać i mieć dożo farta , by atrakcyjną kobietę zdobyć. W przeciwieństwie do tych pierwszych, którzy przebierają w " super towarze" jak w ulęgałkach. Życie. Ale nie samochody za to trzeba winić.
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze
 • @interesariusz & Wojtas
  To może byśmy na Fordzie T się zatrzymali?
  O ile ma pamięć mi służy, to już dorożki powodawały wypadki śmiertelne, nie wspomnając o Syrenach i małych fiatach.
  Wszystko w rękach kierowców i możecie jak chcecie nawet Pobiedami sobie jeździć.
  Ja jeżdżę czynnie o 1978 roku, różnymi autami( nie takimi jak na filmie) I jeszcze rzadnego wypadku nie spowodowałem, a swego czasu za młodu jeździłem dośc aktywnie.
  A najgorszymi kierowcami sa tacy panowie jeżdżący jeszcze na czarnych tablicach i leżący na kierownicy. Te auta są w takim stanie , jak oni sami- próchno się sypie z obydwóch.
  Bandytów na drogach powinnosię jednak karać, a w przypadku spowodowania smierci szczególnie ostro z odszkodowaniem dla rodziny. Ale litość, nie mścijmy się na samohodach, bo one nie są niczemu winne.
  + Quo vadis 10.10.2018r, Wojna o nasze dusze