Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @Husky 18:04:54
  Husky, wyłazi z Ciebie kundlowska natura - niestety. Jak można jeszcze w obronie tej żydowskiej mafii stawać, to ja już sobie nie wyobrażam. Nawet jeśli jest to działalność komercyjna , to musi się to prędzej czy później odbić na Twoim zdrowiu psychicznym. Nie można swojej świadomości bez konsekwencji tak gwałcić .
  Wzloty i upadek Prawa i Sprawiedliwości
 • @Talbot 08:50:44
  Sranie w banie za przeproszeniem. I tak każdy leci z kwiatkami do swoich kobiet, bo była by obraza wypominana do następnego roku.
  Korzenie międzynarodowego Dnia Kobiet
 • @Husky 09:40:52
  Hasky, fakt Zawisza jest nadpobudliwy w stosunku do PISu Ty natomiast zdecydowanie zbyt wyrozumiały dla ich przekrętów. U mnie już stracili całe skromne ale jednak zaufanie i zdecydowanie blisko mi do orientacji Ruszkiewicza w ocenie rzeczywistości.
  Polska na rozdrożu czyli na Pekin!
 • @fabi 20:27:24
  wierząc w to co publikują koncerny farmaceutyczne ,to jakby wierzyć w zapewnienia polityków. Jedni i drudzy po tych samych pieniądzach. Skąd więc te autyzmy , białaczki, uczulenia itp choroby cywilizacyjne?
  Masz w głębokim poważaniu badania niezależnych naukowców,a wierzysz tym którzy kasę na kłamstwie robią. Poza tym rtęć podana do przewodu pokarmowego ma się nijak do tej wstrzykniętej do krwi. Poza tym wstrzykujcie sobie ile chcecie nikt Wam nie broni , byle byście nie zmuszali do tego tych którzy wybierają inną drogę dbania o własne zdrowie.
  Ofensywa SZCZEPIONKOWEJ DEPOPULACJI
 • @Oscar
  przerób te 2 ha na 3ha bo tyle mam i jeden mi zabiorą.....
  O naprawie Rzeczpospolitej. Strategia
 • @fabi 00:34:02
  Masz świadomość sytuacji geopolitycznej. Jestem ciekaw dlaczego odrzucasz szczepienia jako element tej układanki.
  Ofensywa SZCZEPIONKOWEJ DEPOPULACJI
 • @fabi 19:36:26
  Słuchaj,a chemitrale to też lipa i teoria spiskowa?
  Ofensywa SZCZEPIONKOWEJ DEPOPULACJI
 • @fabi 17:09:16
  Człowieku zrozum jedno - na szczepienie jako zabieg medyczny powinno się uzyskać zgodę szczepionego lub opiekuna prawnego. Powinno się mieć wybór. Kto chce niech co miesiąc w żyłę sobie daje, kto nie chce niech ma prawo zrezygnować. To podstawowe prawo wolnego człowieka- wolność dysponowania swoim ciałem.
  Ofensywa SZCZEPIONKOWEJ DEPOPULACJI
 • @wk..ny 18:21:17
  weterynarz szczepiąc kota stwierdził że : da szczepionkę w łapkę bo jak dostanie raka to się ją odejmie....
  Ofensywa SZCZEPIONKOWEJ DEPOPULACJI
 • @I.C 18:06:49
  Nie do końca masz rację. Właśnie moja siostrzenica kupiła mieszkanie w Pruszkowie za cenę niedużego nowego domu z działką w mojej okolicy.
  O naprawie Rzeczpospolitej. Strategia
 • @I.C 12:57:05
  W Polsce istnieją tylko łże elity. Tych prawdziwych nie ma kto wyuczyć i wychować. Jesli się nie wyzwolimy z pod panowania łże elit, to nic nie zrobimy. Skąd wziąć prawdziwe polskie elity , jeśli te fałszywe mają władzę, pieniądze i narzędzia przymusu konserwujące istniejący stan. Nagroda Nobla dla tego kto rozwiąże ten węzeł.
  Nikander jest przykładem stosunku łże elit do zmian mających wyrwać Polskę z klinczu geopolitycznych zależności.
  Tak więc bez odpowiedzi na pytanie jak wywalić sprzedawczyków , nie zbudujemy nowego systemu odbudowującego Polskę.
  Ja tam wolę na moim etapie życia jednak zadupie, niż codziennego fryzjera, solarium, kosmetyczkę i operacje plastyczne by zgrywać wiecznie młodego człowieka sukcesu. A tak mi się kojarzą takie futurystyczne miejsca życia i pracy.
  No ale nie każdy musi mieć preferencje takie jak ja. Fakt, młodzi sa zafascynowani życiem wielkomiastowym i blichtrem z tym związanym, więc powodzenie takiego projektu murowane.
  O naprawie Rzeczpospolitej. Strategia
 • To z produkcji
  czegokolwiek to już zrezygnujemy? będziemy wszyscy żyli w tych wieżach z aluminium i stali ?Gospodarstwa rolnicze to też minimum 5000ha? A jeśli jakieś małe bum, to 50000 ludzi do bozi za jednym zamachem?
  Pewnie jestem za stary na taką wizję życia, więc zostanę na wsi póki jeszcze istnieją.
  O naprawie Rzeczpospolitej. Strategia
 • @Jasiek 16:02:20
  też się dołożyłem z 5 , do tych szczepionek Pan Kosiur dojrzeje. Nie można być specjalistą od wszystkiego do tego z dnia na dzień.
  Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:05:22
  zgadzam się. Cytat zresztą dotyczył właśnie sytuacji geopolitycznej, tej trochę dalszej, gdy rozpocznie sie ostateczna rozgrywka.
  Michalkiewicz: „PiS oddaje Polskę Żydom”
 • @dalmichal 18:11:24
  wielopiętrowa układanka-- PO być może wiedząc co się święci wolało oddać się pod "opiekę "Niemiec niż żydów. A my z deszczu pod rynnę się dostaliśmy. Miałem swego czasu trochę obiekcji do Ruszkiewicza , że tak stanowczo PIS przed i po wyborach krytykował, ale on swym nosem chyba wyczuł te żydowskie knowania na odległość.
  Platformo wróć!!!!!
  Michalkiewicz: „PiS oddaje Polskę Żydom”
 • @Lotna 13:46:30
  Wygląda na to że jeszcze zatesknimy za PO. k-wa
  ale nas rozgrywają.
  Czy warto było głosować na tchórzy bez godności i honoru?
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:39:29
  cytat z astromarii
  " Ci, którzy będą walczyć zbrojnie albo będą próbowali sprzeciwić się siłą zostaną zlikwidowani. Przetrwają tylko mądrzy jak węże, którzy będą umieli lawirować i kiwać przeciwnika."
  Michalkiewicz: „PiS oddaje Polskę Żydom”
 • Husky
  Husky, dobrze to czy źle???
  https://newsbook.pl/2018/01/28/izraelska-minister-jesli-putin-chce-zyc-niech-robi-to-co-karze-mu-izrael/
  Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”.
 • @Kruk63 19:41:41
  A wg. Ciebie ingerowały inne cywilizacje w nasz byt na Ziemi, czy jest to absolutnie wykluczone
  teoria płaskiej ZIEMI
 • @AlexSailor 15:53:00
  Jeśli już, to mnie interesuje komora do mieszkania, a ta musi mieć ponoć 60m3. To duży zbiornik. Jednak jestem sceptyczny co do efektów, bo to nie sprawdzone. Pokrywka juz ponad 4 lata w niej mieszka, ale to by trzeba choćby na myszach sprawdzić jak działa w dłuższym przedziale czasowym. Teorie teoriami, a życie swoje. Podobno osoby powychodziły z wylewów, padaczek i innych chorób. No ale to także biznes Pokrywki i trzeba wziąć ten fakt pod uwagę.
  teoria płaskiej ZIEMI