Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • W jakich częściach rośliny występują Kanabinoidy ?
  ?
  Układ Endo- Kanabinoidowy cz. 3
 • @Zawisza 08:33:50
  A ja jestem zadziwiony Twoją wiarą w ustalenia naszych ekspertów sądowych. Trzeba by zbadać ich przeszłość i dzisiejsze kontakty.
  Ostatnie sekundy lotu Tu-154M
 • przez kilkaset lat
  wybijano nam elity i teraz rządzą nami kundle, do tego ze skłonnościami psychopatycznymi.
  Kompromitacje polskiego państwa – 1
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:13:15
  Podam Ci sprawdzony sposób , by kaca nie było. Przed i w czasie konsumpcji procentowych trunków "łyknąć" kilka drażetek Raphacholiny. Pozytywny skutek gwarantowany. Ani suszenia, ani bólu głowy i podobnych objawów.
  Mój sposób na zakwasy!
 • @interesariusz z PL 21:39:24
  I jeszcze w czymś tę wolność widać. Wczoraj w sklepie jestem świadkiem sytuacji.... Kobieta pyta ile kosztuje prowizja za doładowanie prądu. 2.99 odpowiada sprzedawca. To proszę za .....sześć złotych z prowizją. Ile tę kobietę kosztuje KWh? Czy ta kobieta -jej rodzina jest wolna?
  Tarcza Potiomkinowska
 • to może być powód
  wszelkich zakazów praktycznie od początków XXwieku.. Komuś przeszkodziłaby w realizacji planów.
  Układ Endo- Kanabinoidowy cz. 1
 • @Ultima Thule 07:34:29
  Ultima, możesz skomentować ten artykuł?

  http://tomo.nowyekran.pl/post/70420,kocia-fala
  SIEDEM KRÓW I SIEDEM KŁOSÓW. Interwencjonizm czy konflikt cywilizacji?
 • ogólnie zgoda
  Jednak człowieku , co Ty chcesz od ludzi z techników i zawodówek. Jak wykazał Pan A. Łobaczewski w swych pracach wśród ludzi techniki jest znacznie mniej psychopatów niż wśród humanistów. Np. historyków jak pokazuje dzisiejsze życie polityczne. Proszę mi pokazać inżyniera wśród czołowych polityków" polskich" ( w Polsce)
  Kto przeprosi Romana Giertycha?
 • oglądałem transmisję z centum kosmicznego
  NASA z lądowania na Marsie. Multikulturowe, poprawnie politycznie społeczeństwo amerykańskie nie wygenerowało do centrum kontroli lotów żadnego czarnego inżyniera. Czy o czymś to świadczy?
  Jamajka na półmetku
 • @Marek Kajdas 16:48:31
  jeszcze nikt nie zbadał, czy kobiety poza Ziemią będą płodne. Istnieją opinie, że bez odziałowywania Księżyca i Słońca kobiety będą bezpłodne.
  już na Marsie
 • @Ultima Thule 18:21:26
  Nawet nie zdajesz sobie sprawy jaki jesteś nużący i ilu ludzi męczysz tymi swoimi mądrościami.
  już na Marsie
 • @Sytro 10:25:48
  a wystarczyło by psikać w okienko sprejem. Dziwię, że młodzi Polacy jeszcze tego nie robią. Gdybym był młodszy, to w promieniu kilkunastu kilometrów żaden by nie był sprawny.
  Przedśmiertne konwulsje
 • @jazgdyni 20:21:49
  powinieneś wiedzieć , że w W USA płacą , by wiatraki nie pracowały. Po drugie -mieszkaj w domu z oknem na kręcące się śmigło przez cały rok na około. Po trzecie- niech ktoś postawi wiatrak obok Twojej działki budowlanej. Zobaczysz jak ucieszysz się ze wzrostu jej wartości.
  Po czwarte poczytaj o technologii prof, Żakiewicza i potem się wypowiadaj.
  Walka z wiatrakami
 • @korwinista 12:42:06
  A Ty może zajął byś się lepiej hodowlą zielononóżek kuropatwianych, było by więcej pożytku niż z Twoich komentarzy.
  Google code jam 2012 – w cieniu olimpiady
 • @Zbigniew-Grzymski 17:14:22
  brak odpowiedzi Pana Szeremietiewa jest też odpowiedzią na tę kwestię.
  Węzeł Gordyjski naprawy Rzplitej
 • @Marek Kajdas 18:57:14
  Przeważnie mądrze gadasz, ale teraz Cię chyba trochę poniosło. Jeśli pracownika nie interesują obciążenia pracodawcy, to i pracodawcy potrzeby pracownika. Czy zdajesz sobie w ogóle sprawę, że na dole jest taka mordercza konkurencja, że praktycznie nie opłaca się często pracownik na pełnym opłaconym etacie? I to nawet z takim nędznym minimum? Po prostu nie sprzedaż wyrobu czy usługi racjonalnie skalkulowanej. Przynajmniej tak jest w podstawowych dziedzinach gospodarki.
  Polacy na szarym końcu światowej listy płac
 • @val 16:58:16
  a możesz powiedzieć co Cię w tym tak cieszy? Ten wzrost potegi amerykanów?
  Rosja i islamskie wyzwanie
 • @val 13:44:01
  Val , twoje komentarze świadczą, że jesteś facetem bez zasad. Jedyną zasadą dla ciebie jest trzymanie z silniejszym, bez względu na to co on robi. Byc może to postawa racjonalna w dzisiejszej polityce, ale nic nie zmienia w stosunku do prowadzonej dzisiaj , tyle , że nieudolnie przez naszych władców. Więc co chcesz Ty zmienić?
  Rekompensaty za Holocaust powodem odwołania ambasadora USA w Polsce?
 • @klusekndg 16:57:48
  Każdemu mogą puścić nerwy jak bez przerwy wokół wypisują bzdurne opinie osoby o mentalności niewolnika. Później ustawy takie jak widać.Wolny człowiek ma prawo wyboru . W komuszej mentalności i praktyce wszystko musi być wyregulowane jak szwajcarski zegarek. Co Tobie do mojego bezpieczeństwa i życia, czy ja zapnę pasy, czy pojadę na otwartym furgonie. To moje życie i nic innemu do niego. Ludzie o podobnej o Twojej mentalności tworzą własnie takie niewolnicze państwa jak obecnie są pichcone w prawie całej europie.. Uwielbiacie wszystko regulować i wszystkim sterować. Potem miliony przepisów i miliony darmozjadów pilnujących tych bzdurnych paragrafów.
  PJN i KNP wspólnie o zmianie przepisów drogowych
 • @klusekndg 15:58:05
  Po wtóre, masz umieć jeździć, a jak się nauczysz , to Twój wybór. Trzeba być kompletnym kiepem , by tak prostych spraw rozumem nie potrafić ogarnąć. Ty ukarał bys także za popijanie oranżady, jedzenie cukierków, rozmowy z pasażerami i trzymania kobiety za kolano podczas jazdy. Wszystko można bowiem wytłumaczyć bezpieczeństwem.
  PJN i KNP wspólnie o zmianie przepisów drogowych