Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @szafran
  pokaż więc , gdzie to ludzie faktycznie wybierają. Z moich wieloletnich obserwacji wynika, że ludzie są tylko narzędziem. Tak samo było u nas w 89, a ostatnio w Tunezji, Egipcie i Libii. O ile wiem , to pierwszą placówką zagraniczną w Libii (wyzwolonej) był oddział Banku Światowego. Twoja mikroskala kredytowa ma się nijak do światowych skutków polityki i rządów oligarchów wykorzystujących pieniądz do układania świata wg. swoich potrzeb. Jeśli twierdzisz, że NATO pomagało powstańcom w ich interesie, to chyba się trochę zagubiłeś. Tak samo komisarze wybrali ostatnio nowe rządy w Grecji i Italii.
  Jedna sitwa
 • Tylko kto wchodzi w zwolnione miejsce?
  Z pobieżnej analizy wynika, że międzynarodowa lichwa. Czy to dla nas lepiej?
  Jedna sitwa
 • @Nathanel
  Masz dużo racji, problem tylko w tym, że ten kto opiera swoje życie na Torze i Talmudzie nigdy nie będzie patriotą Kraju w którym żyje. Po prostu będzie traktował innych jak coś gorszego. Sandauer jest tego najlepszym przykładem. Dlatego nie generalizując , trzeba wystrzegać się jak ognia syjonistów.
  PASZKWIL NA NOWY EKRAN
 • podsumowując
  sumici to Ci dobrzy , czy Ci źli? To izraelska bomba jest dobra, a irańska zła? To Izrael może mieć tą bombkę. a Polska nie?
  To można czy nie można negować zakresu holokaustu ( dr. Ratajczak).
  To pozmieniali po wojnie polscy żydzi nazwiska na polskie , czy to bujda.
  To żądają od nas Żydzi 65 mld dolarów odszkodowań , czy to bzdura. Zwą nas gojami.( http://pl.wikipedia.org/wiki/Owadia_Josef) czy też nie.
  Mają w każdym prawie kraju ponadnormatywną obecność ( w stosunku do liczby ludności.)i w strukturach władzy, czy nie. Posiadają w swoich rękach większość światowego kapitału czy nie. Czy pochodzenie rodzinne wpływa na osobowość czy też nie. I dlaczego prawie zawsze dochodzi do momentu, że Żydzi są wyganiani ze społeczeństw w których funkcjonują i nigdzie nie są lubiani.
  I na koniec czy to tylko opinia jednego Żyda o Polakach?

  "Żydowski pisarz Artur Sandauer uważa to za normalne i tak bezczelnie uzasadnił żydowską przemoc i dominację:
  "W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy.
  Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.
  Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce - mówi Sandeuer - to żydowska głowa nałożona na polski tułów.
  Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące."
  Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi - pisał Sandauer - a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy" - pouczał żyd Artur Sandauer. "
  Coraz bezczelniej oskarżają nas o zbrodnie na Żydach w czasie wojny , czy to fałsz?
  Możemy o tym pisać , czy nie.
  PASZKWIL NA NOWY EKRAN
 • z ciekawości kliknąłem na gwiazdkę
  (nigdy tego nie robiłem) i zapisano Panu za post jedną obniżając tym średnią. Oczywiście to błąd. Uważam Pana za jednego z najlepszych logików.
  Wyprzedzić swój czas
 • po owocach ich poznacie
  Innej drogi chyba nie ma , albowiem nigdy nie dojdzie do współpracy. jeśli ciągle na pierwszym miejscu będą podejrzenia.. Jeden problem- niektórzy z blogerów z konsekwencją korzystają z siódmego punktu księgi - "buntujcie młodych przeciwko starym". Nie wiem czy to właściwa droga w konsolidacji środowisk patriotycznych.
  Zasiewajcie waśnie i niezgodę
 • eksperyment
  który przydał by się wielu ludziom. Oczka otworzyły by się niejednemu zamkniętemu w skorupie drobnomieszczańskiego dobrobytu.
  Samobójstwo z biedy!!!
 • pan Migalski
  żadnym autorytetem być nie może. To kolejny karierowicz , który by dostać się lub pozostać przy korycie, powie i zrobi wszystko. To taki typ po prostu. Jego kariera polityczna jest tego przykładem. Nie zasługuje na promowanie.
  Cztery mity o integracji europejskiej
 • a i tak
  w USA podobno władze płacą by nie włączać wiatraków do pracy.
  Znacznie lepszym rozwiązaniem jest energia geotermiczna( gorących skał). Rozwiązanie i technologia prof. żakiewicza.
  Wykorzystywanie energii wiatru
 • Schetyna
  Jeśli prawdą jest, co sugerował Braun, że Schetyna jest być może nawet etatowym pracownikiem służb, to prawdopodobna jest zemsta jego środowiska za odsunięcie przez Donalda Schetyny od realnej władzy.
  POLSKA NIERZĄDEM STOI
 • Panie Robercie
  Zna się Pan na ekonomii, ale w zakresie ezoteryki i czarów to pan specjalistą nie jest. Jest naprawdę dużo dowodów na to, że zjawiska pozazmysłowe występują, a i modły często skutek odnoszą. A afrykańscy czarownicy , niejednokrotnie zadziwiali swą skutecznością ludzi z wielkiego świata.
  Zapluwanie podłogi
 • @contessa
  masz kontesso rację. To też chyba lemingi , tylko w wersji light.
  JAKA OPOZYCJA, TAKI RZĄD
 • @simacs
  właśnie o to celowe nieprzyjazne działanie chodzi. Najlepszym przykładem jest zablokowanie naszych portów przez rurę, chociaż można było ją położyć kilka metrów niżej. Zyskały oczywiście porty niemieckie.
  Nie umniejsza to oczywiście winy naszych sprzedawczyków w osłabianiu i likwidacji państwowości Polski.
  Polacy. Musimy rozpocząć prawdziwą Walkę o niepodległość!
 • @Jerzy Wawro
  Panie Jerzy.
  Czy mamy z tej pańskiej opinii wnioskować, że Niemcy nie prowadzą żadnej wrogiej wobec nas i innych krajów polityki? Ze nie realizują kosztem innych państw świadomej polityki dominacji i podporządkowywania sobie ościennych narodów? Że nie maczali swoich palców na Bałkanach by rozbić i osłabić wojowniczą i nieprzyjazną Serbię? Że nie celowo wynaradawiają Polaków w Niemczech, także zabraniając kontaktów z dziećmi w języku polskim i nie uznając nas jako mniejszość? Uważa Pan , że Niemcy zrezygnowali ze swoich odwiecznych ciągot podbicia i podporządkowania sobie całej Europy? Uważa Pan , że nie używają wszelkich wpływów politycznych i finansowych by nas złapać i trzymać za gardło by osiągnąć jednostronne korzyści?

  W wielu sprawach zgadzam się z Panem, jednak ocena polityki niemieckiej w Pańskim wydaniu jest chyba nieco chybiona.
  Polacy. Musimy rozpocząć prawdziwą Walkę o niepodległość!
 • jestem , nie jestem
  Szanowny autorze. Jak chcesz być czytanym, to pisz tak , żeby można było zrozumieć treść Twej notki no jednym czytaniu. Jest tutaj dużo dobrych autorów, więc tekst nie może być tak pokręcony jak Twój.
  TRZEJ (FAŁSZYWI) KRÓLOWIE!
 • No i co to wszystko zmienia
  jeśli Pan Kalisz i Żakowski wyraźnie zdefiniowali w telewizorni . Marsz niepodległości to smutne , zacięte twarze i zaciśnięte brunatne pięści, a kontrmanifestacja to radosna kolorowa i rozśpiewana grupa. Etykietka jest i nikt jej nie zamaże. Zresztą rozmawiałem z kilkoma ludźmi. Taki przekaz dotarł i jest przyjęty do wiadomości. Nakazem chwili jest przy wszelkich publicznych wypowiedziach działaczy niepodległościowych zwracać uwagę na tę manipulację, która jest obecna chyba we wszystkich komentarzach dotyczących opozycji . Nikt nie lubi smutasów i ciężkiej zatęchłej atmosfery , a w taką przestrzeń wpychana jest opozycja niepodległościowa.
  Marsz Niepodległości: relacje uczestników
 • @wk..ny (29latek?)
  Masz rację - AdNowum pogubił się chcąc koniecznie mieć rację. Oczywistym jest, że teraz zachodnie koncerny będą odbudowywały zniszczoną przez Nato Libię, za pożyczone Libijczykom pieniądze. Ci z kolei nigdy już z odsetek nie wyjdą. Agresorzy przejmą ropę i jeszcze większą wodę, otworzą banki i będzie w Libii raj , oj będzie.
  Dobry król kontra judokraci.
 • dzięki
  Dzięki za wyczerpujące i łopatologiczne wyjaśnienia kwestii zarówno syntezy jak i prędkości cząstek materialnych. Bardzo niewielu ludzi rozumie w czym rzecz. Przypuszczam, że niewielu fizyków te zagadnienia pojmuje, a co dopiero my, dla których fizyka była przedmiotem zbyt skomplikowanym by ją pojąć. Szczególnie ciekawe są sprawy zimnej fuzji i tzw. free energii.(rozumianej jako przełom technologiczny w kosztach jej pozyskiwania). Dla wielu osób jest to bardziej sprawa "czucia i wiary" niż mędrca szkiełka i oka.
  Ja osobiście wierzę w geniusz Tesli, a co za tym idzie i w to , że tania energia jest dla nas dostępna lecz z przyczyn politycznych i finansowych wstrzymywana możliwość jej wykorzystania.

  Pańskie wyjaśnienia pozwalają na racjonalne spojrzenie na tę kwestię.
  Prędkość cząstek materialnych, a zmyślenia. Cz.1
 • @WojtekzKutna
  Bzdury waść pleciesz. I to potężne. Skutek jest widoczny dookoła.
  Marsz Niepodległości - konferencja - video
 • naraziłeś się
  Naraziłeś się , oj naraziłeś. Circ chyba Cię zbeszta jak to przeczyta, pewnie i Pan Kajdas Ci dołoży.
  Czy Kościół sobie oduścił?