Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @bez kropki
  przypadek czeskiego laboranta i świńskiej grypy też jest teorią spiskową? I w ogóle całej afery szczepionkowej, łącznie z testami w Polsce na bezdomnych. A może przypadek z zakażeniem ogórków w Niemczech, gdzie udowodniono występowanie laboratoryjnego szczepu, oraz wiele innych to teorie spiskowe?
  Zanim zrezygnujemy z leczenia..
 • @Mati Zagi
  Jak Pan zauważył, nie strzelam z wielkim hukiem w kierunku pana. Po prostu życie dostarcza wielu przykładów na działanie lobby medycznego niekoniecznie w kierunku zdrowia pacjentów. Nawet dobrzy lekarze mogą mieć problemy z "prawdziwą" wiedzą, albowiem przecież sami badań nie są w stanie prowadzić, ze względów choćby kosztowych. Na dobrą sprawę, na zdrowiu i życiu "chłopów pańszczyźnianych " nikomu nie zależy, a wręcz przeciwnie często pomaga się im opuścić ten padół(sprawa eugeniki i eutanazji w Holandii). Niestety, nasze zdrowie stało się zwykłym biznesem stąd nasza niezbyt duża wiara w medycynę i jej zdolność skutecznego. leczenia. Sam chorowałem przez lat ponad trzydzieści, by zupełnie przypadkowo potwierdzić swoją własną diagnozę i tym samym przypadkiem się wyleczyć. Wszyscy lekarze z tytułami profesorskimi włącznie nie chcielli przyjąć do swej wiadomości moich obserwacji i ustaleń, a okazały się one właściwe.
  Otrzymał Pan tutaj rekomendację, życzę więc wytrwałej i skutecznej walki o zdrowie pacjentów zgodnie z duchem przysięgi lekarskiej.
  Z cyklu Dr Zagi: Cholesterol to nie mit.
 • jakaś schizofremia
  w tych komentarzach, albo mnie zaćmiło już zupełnie.
  Ukrywanie prawdy jako metoda twórcza.Dokument według Ewy Ewart.
 • proponuję te zasady wpisać na sztandary
  partii niepodległościowych. Zwycięstwo w wyborach zagwarantowane
  Związek na próbę?
 • @space i inni
  Moi panowie, taka sytuacja. Do trzydziestki nie mogę sobie znaleźć małżonki. Prącie sztywne przez pół doby, sperma na mózg uciska, grzech Onana nad zbawieniem wisi. Może jakieś porady?
  Czy chęć życia razem wystarczy by współżyć?
 • Jak ona taka , to skomentuję
  Wygląda na swój wiek!!!
  Ukrywanie prawdy jako metoda twórcza.Dokument według Ewy Ewart.
 • @eugen- mati zagi
  Nie wiem gdzie leży prawda. Wiem, że dzisiaj nikomu, żadnego naukowcowi nie można ufać. Kasa wszystkim rozum wyżarła i dla niej są w stanie udowodnić każdą teorię. Koncerny farmaceutyczne wiodą w tym prym. Afery ze szczepionkami są tego najlepszym przykładem.
  Poza tym stosowanie statyn ma się nijak do do likwidowania przyczyn chorób, więc jest to co najwyżej walka tylko z objawami. Lekarze też nie są wiarygodni premiowani za stosowanie określonych leków. Już bardziej wierzę afrykańskim czarownikom.
  Z cyklu Dr Zagi: Cholesterol to nie mit.
 • czyli dr. Rath głupstwa plecie?
  A z tymi statynami , to pewnie tak jak z CO2. Z tego co czytałem to ich stosowanie absolutnie nie przedłuża życia, choć zmniejszają poziom cholesterolu.
  Z cyklu Dr Zagi: Cholesterol to nie mit.
 • @Torin
  zgadzam się, tyle że te działania zarówno dla jednej i drugiej strony to tylko erzac http://slowodnia.wordpress.com/2010/11/18/erzac/.
  W ogóle to temat ciężki, w warstwie ideologicznej może nawet słuszny, tyle że.... no właśnie - brak radości i satysfakcji w związku raduje Stwórcę?
  Być może dlatego w Indiach tak wielką rolę przywiązywano do spraw sexu i jego nauczania. W chrześcijaństwie to temat tabu.
  A najlepszym środkiem antykoncepcyjnym w dzisiejszej Polsce to jest nic innego jak hipoteka.
  Czy chęć życia razem wystarczy by współżyć?
 • @Jerzy Wawro
  a może nie do końca?
  Okazało się , że najlepszymi działonowymi w czołgach byli właśnie pasjonaci gier komputerowych. Na dzisiejszym polu walki, takie umiejętności nabyte w trakcie gier myć może są bardzo przydatne, podobnie jak pańskiego syna w zakresie wojny elektronicznej.
  Jeśli chodzi o Miss World i podobne ,zdanie mam takie jak pan.
  Polacy Mistrzami Świata!
 • @Marek Kajdas
  Panie Marku, badania genetyczne wykazały , że większość zwierząt które uważamy za monogamiczne posiadają w gniazdach potomstwo obcych samców. Poza tym niech pan popyta małżeństw o ich sytuację rodzinną jeśli jedno z małżonków przez większość związku doprasza się o sex, a w zamian otrzymuje ewentualnie wystawkę.
  Czy chęć życia razem wystarczy by współżyć?
 • jeśli ślub byłby zawierany na 5 lat, to może byłoby to sensowne.
  Jeśli na całe życie, to większość facetów specjalizowało by się w pracach ręcznych, a większość kobiet o orgazmie nawet by nie słyszało.
  Czy chęć życia razem wystarczy by współżyć?
 • @szafran
  pokaż więc , gdzie to ludzie faktycznie wybierają. Z moich wieloletnich obserwacji wynika, że ludzie są tylko narzędziem. Tak samo było u nas w 89, a ostatnio w Tunezji, Egipcie i Libii. O ile wiem , to pierwszą placówką zagraniczną w Libii (wyzwolonej) był oddział Banku Światowego. Twoja mikroskala kredytowa ma się nijak do światowych skutków polityki i rządów oligarchów wykorzystujących pieniądz do układania świata wg. swoich potrzeb. Jeśli twierdzisz, że NATO pomagało powstańcom w ich interesie, to chyba się trochę zagubiłeś. Tak samo komisarze wybrali ostatnio nowe rządy w Grecji i Italii.
  Jedna sitwa
 • Tylko kto wchodzi w zwolnione miejsce?
  Z pobieżnej analizy wynika, że międzynarodowa lichwa. Czy to dla nas lepiej?
  Jedna sitwa
 • @Nathanel
  Masz dużo racji, problem tylko w tym, że ten kto opiera swoje życie na Torze i Talmudzie nigdy nie będzie patriotą Kraju w którym żyje. Po prostu będzie traktował innych jak coś gorszego. Sandauer jest tego najlepszym przykładem. Dlatego nie generalizując , trzeba wystrzegać się jak ognia syjonistów.
  PASZKWIL NA NOWY EKRAN
 • podsumowując
  sumici to Ci dobrzy , czy Ci źli? To izraelska bomba jest dobra, a irańska zła? To Izrael może mieć tą bombkę. a Polska nie?
  To można czy nie można negować zakresu holokaustu ( dr. Ratajczak).
  To pozmieniali po wojnie polscy żydzi nazwiska na polskie , czy to bujda.
  To żądają od nas Żydzi 65 mld dolarów odszkodowań , czy to bzdura. Zwą nas gojami.( http://pl.wikipedia.org/wiki/Owadia_Josef) czy też nie.
  Mają w każdym prawie kraju ponadnormatywną obecność ( w stosunku do liczby ludności.)i w strukturach władzy, czy nie. Posiadają w swoich rękach większość światowego kapitału czy nie. Czy pochodzenie rodzinne wpływa na osobowość czy też nie. I dlaczego prawie zawsze dochodzi do momentu, że Żydzi są wyganiani ze społeczeństw w których funkcjonują i nigdzie nie są lubiani.
  I na koniec czy to tylko opinia jednego Żyda o Polakach?

  "Żydowski pisarz Artur Sandauer uważa to za normalne i tak bezczelnie uzasadnił żydowską przemoc i dominację:
  "W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy.
  Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.
  Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce - mówi Sandeuer - to żydowska głowa nałożona na polski tułów.
  Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące."
  Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi - pisał Sandauer - a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy" - pouczał żyd Artur Sandauer. "
  Coraz bezczelniej oskarżają nas o zbrodnie na Żydach w czasie wojny , czy to fałsz?
  Możemy o tym pisać , czy nie.
  PASZKWIL NA NOWY EKRAN
 • z ciekawości kliknąłem na gwiazdkę
  (nigdy tego nie robiłem) i zapisano Panu za post jedną obniżając tym średnią. Oczywiście to błąd. Uważam Pana za jednego z najlepszych logików.
  Wyprzedzić swój czas
 • po owocach ich poznacie
  Innej drogi chyba nie ma , albowiem nigdy nie dojdzie do współpracy. jeśli ciągle na pierwszym miejscu będą podejrzenia.. Jeden problem- niektórzy z blogerów z konsekwencją korzystają z siódmego punktu księgi - "buntujcie młodych przeciwko starym". Nie wiem czy to właściwa droga w konsolidacji środowisk patriotycznych.
  Zasiewajcie waśnie i niezgodę
 • eksperyment
  który przydał by się wielu ludziom. Oczka otworzyły by się niejednemu zamkniętemu w skorupie drobnomieszczańskiego dobrobytu.
  Samobójstwo z biedy!!!
 • pan Migalski
  żadnym autorytetem być nie może. To kolejny karierowicz , który by dostać się lub pozostać przy korycie, powie i zrobi wszystko. To taki typ po prostu. Jego kariera polityczna jest tego przykładem. Nie zasługuje na promowanie.
  Cztery mity o integracji europejskiej