Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @Mind Service 18:27:13
  A kobietę masz też certyfikowaną? Bo wiesz, inna mogła by Cię zarazić nie wiadomo czym i miał byś mnóstwo problemów.
  Rolnikowi nie wolno sprzedawać żywności w Polsce
 • kogoś naprawdę pogięło
  Zaczepiający kobiety pijany gostek z marynarki wojennej obcego kraju, dostał słusznie po gębie od odważnego Polaka , więc wybucha wielka afera.
  Meksykanie mieli szczęście i pecha, że akurat na plazy była zorganizowana grupa Polaków. Gdyby jej nie było, to pewnie żaden z polskich lemingów dupy by nie podniósł, bojąc się, że dostanie po facjacie. A tak honor uratowali kibice. Wyciąganie tak daleko idących konsekwencji służbowych wobec policji jest oznaką , że dzisiejsze władze mają głęboko w dupie Polaków i boją się już każdej, nawet niesłusznej krytyki. Zamiast wystosować ostry protest do dowódcy jednostki meksykańskiej na chuligaństwo jego podwładnych, to atakują po męsku zachowujących się Polaków. Do tego chcą posyłać policjantów w każde miejsce publiczne by mieć na społeczeństwo cały czas oko. Gdzie te czasy , gdy honorem było wystąpienie w obronie kobiety.
  Dymisja w policji po zamieszkach w Gdyni
 • @wk..ny 19:57:00
  circ zaczyna powoli przejrzewać na oczka.
  Nowy grzech - przemyt
 • @Sylnorma 13:56:12
  jesteś po prostu najzwyklejszym głupkiem. Szkoda czasu na rzeczową dyskusję z Tobą.
  Prawdziwość
 • @Słoneczko 15:45:37
  Nieco schizofreniczna jesteś słoneczko. Jesli Chińczycy tacy straszni , a wierzę w to, to tym bardziej należy się bać stanu i wyszkolenia polskiej armii. której praktycznie nie ma. Z wielką mocą należy więc o tym przekonywać i przypominać. Ty zaś chcesz zamydlać ten obraz nie dopuszczając do krytyki..
  JAKIE WOJSKO, TAKIE DEFILADY.
 • dwoma słowami
  Totalne niewolnictwo. Człowiek nawet nie jest panem swojego życia i zdrowia. Faszyzm górą!!!
  Można karać rodziców za brak szczepień dzieci
 • Umknął chyba autorowi
  jeden szczegół. Ten szczegół to agent stazi Oskar
  Prawda o Donaldzie T. - część I
 • @Kula Lis 62 12:44:52
  Chyba w 1971 roku przejechałem pociągiem trasę Ostrów wielkopolski - Poznań przez 55 minut. Torami to chyba 114 km. Wystarczy spojrzeć na dzisiejszy rozkład jazdy, by stwierdzić jaki jest postęp od tego czasu.
  Pendolino - ile wzięliście w łapę?
 • @Ranger 20:24:07
  Ty ino Ranger wniknij
  trochę głębiej w problemy bałkanów, oraz rolę naszych przyjaciół Niemiec w rozwalanie wrogiej Niemcom Serbii. Spojrzyj też nieco przez szkiełko powiększające na interesy amerykanów w tym kluczowym dla przepływu ropy rejionie. Zainteresuj się też powstaniem największej amerykańskiej bazy wojskowej w Europie, na którą umowa była podpisana z Albanią zanim Kosowo zostało odłączone od Serbii. Nie siej dezinformacjii.
  \
  A czapeczka gdzie?
 • @imran 17:04:24
  Gdzie masz ten kilogram chleba po dwa złote? 600g kosztuje przeważnie przynajmniej 2,80zł. tanio mozna kupić w cenach dumpingowych w supermarketach z własną
  piekarnią.
  (6) Pieniądz lokalny
 • to tylko dowód
  na to , że ten cały dług , to tylko jeden wielki pic. Po prostu brak wyobraźni i słów, by opisać tę sytuację. To jest tylko dług polityczno-społeczny, zniewalający gorszy gatunek ludzi. Ktoś nas wcześniej musiał okraść , by później móc nas zadłużyć. Racjonalnie i praktycznie patrząc dobra które ludzkość skonsumowała na kredyt, wcześniej musiała wytworzyć, bo nie marsjanie nam je wytworzyli. Jeśli więc je wytworzyła, to nie musiała pożyczać by je skonsumować. Jestem pod wrażeniem genialności umysłu Pana Rotschilda.
  Wszyscy jesteśmy dłużnikami?
 • @waw75 23:26:26
  No tak, prawie cały świat żyje ponad stan. Nie zastanawiałeś się kto i skąd bierze pieniądze na to życie ponad stan? Banki dały na to kasę? Czy to nie jest bardzo dziwne? Może to Annunaki to wszystko finansują? Bo przecież Banki niczego nie produkują, niczego nie wytwarzają więc nie mogą tego ponadstanowego życia świata sfinansować. A jeśli to prywatne banki dostarczają kasy na to życie całego prawie Świata, to znaczy, że jest to totalny przekręt, gdyż przedtem musiały ograbić ludzi, którzy te dobra dostarczają na rynek. Znikąd indziej kasy wziąć nie mogli. Musieli ja wcześniej zagrabić od tych co te dobra wytworzyli. Są więc zwykłymi pasożytami.
  Jeśli prawie wszyscy ludzie, Państwa i firmy są zadłużone i żyją ponad stan to znaczy , że to jest zwykły totalny fałsz i przekręt. To jest racjonalnie patrząc po prostu niemożliwe.
  Jak powstają kryzysy
 • @AdNovum 11:58:21
  popieram, to daje 750 000 zł. na jedno miejsce pracy. Poproszę o 1/10 tych pieniążków na jedno miejsce pracy, a nie będę wychciewał od rządu dodatkowych grantów. Przy tym gwarantuję, że zyski nie wywędrują poza granice Polski.
  Polska ma szanse na wielkie inwestycje motoryzacyjne
 • @AdNovum 16:03:30
  "Otóż to, że Antarktyda gubi pokrywę lodową, to nie jest żadna nowość, "

  Chodzi Ci zapewne o Antarktykę. Antarktyda jest na przeciwnym biegunie i lodu na niej przybywa.
  Słońce.
 • nie oceniał bym tak krytycznie
  przystanku i w ogóle kultury młodzieżowej. Jeżeli liczycie Państwo na to, że klimaty bogoojczyźniane porwą młodzież, to macie marne rozeznanie w rzeczywistości. Młodzi ludzie potrzebują trochę wariacji i wolności, bez tego nie byli by tym kim są. Ot takie są po prostu potrzeby tego okresu w życiu.
  Neo niewolnictwo, upadek kultury
 • wygląda to raczej odwrotnie
  to głowa dostaje nowy tułów. Ciekawie wygląda sprawa z powodów formalnych. Kim będzie ten nowy człowiek, będzie z nazwiska tym od tułowia, czy od głowy? Do której rodziny będzie przynależał? tej od głowy, czy od tułowia?
  Przeszczep głowy.
 • @Brat Żorża 16:03:16
  Bracie Żorża!. Inteligentny z ciebie gość, jesteś mistrzem krytyki więc może byś coś konstruktywnego skrobnął od siebie, a nie tylko sarkazmem obdarzał innych?
  Referendum Warszawy - Polski?
 • mój kot
  dokonuje codziennie kilkanaście ubojów rytualnych. Widzę, że te zionące ducha w męczarniach stworzenia kończą swój żywot , w o wiele większych męczarniach niż ubijane w jakikolwiek sposób zwierzęta w rzeźniach. Przynosi ledwo żywe, jaszczurki, żaby, myszy, nornice, krety, szczury i najróżniejsze ptactwo, po czym morduje je powoli i z upodobaniem. Niektóre zjada, inne porzuca na parapecie lub progu domu, by posilili się domownicy.
  W związku z powyższym, zastanawiam się jaki ja powinienem mieć stosunek do ubojów zwierząt rzeźnych nigdy nie widząc i nie mogąc porównać stosowanych metod. Sądzę, że większość wypowiadających się też nie ma o tym pojęcia, więc wypowiadają się pewnie z powodów ideologicznych.
  Paternalizmu i "Oświecenia" ciąg dalszy
 • A choć kilka słów
  dla mniej wtajemniczonych o roli Bertone?
  WOJNA CYWILIZACJI W INTERNECIE POLSKIM
 • w kwestii formalnej
  Nie chodzi o Węgrzyn, a o Wędrzyn koło Sulęcina.
  Jacek Kruczkowski o tajemnicach Układu Warszawskiego