Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @Ultima Thule 09:09:30
  tak , jest wielu egoistów, którym wydaje się, że wszystko co zdołają wyszarpać innym , nieważnie jakim jakim sposobem należy się w całości wyłącznie im. Zapominają tylko, że zawsze znajdzie się się silniejszy od nich.
  Krążenie elit
 • @Ultima Thule 08:08:49
  Ultima, ile Ty masz lat, to jedno pytanie i drugie , ilu ludziom dałeś pracę i w miarę godziwą zapłatę za nią? Dla jasności ja z ze swymi nieliberalnymi poglądami średnio zatrudniam 4 osoby, ale bywało okresowo i kilkanaście.
  I trzecie pytanie , jak oceniają cie pracownicy
  Czy średnią cenę notebooków kształtuje Niewidzialna Ręka Rynku?
 • @Beatrycze 18:58:29
  problem leży gdzie indziej. Tym problemem są stawki w umowach śmieciowych, a nie sprawa podatków. Gdyby były na poziomie zabezpieczającym podstawowe potrzeby życiowe, problem jako taki by nie istniał. Winny jest cały system czyniący z Polaków wyrobników i niewolników. Mówię to jako pracodawca, także zatrudniający na umowę o dzieło. Co do różnych podpowiedzi, by ludzie zakładali własne firmy, jak im takie umowy nie odpowiadają. Z dochodów 1500 brutto? Może ktoś podpowiedzieć jak to zrobić?
  Z naszej kieszeni
 • @zadziwiony 22:28:35
  No wiesz, ja klubu nie zakładałem , poza tym nie użyłem słowa personalnie.
  Poza tym mówiłem Ci juz kiedyś, żeś facet inteligentny , tylko mało w życiu doświadczony, stąd Twój światopogląd z którym zresztą w dużej części się zgadzam. Pozostaje tylko kwestia spojrzenia na człowieka jako żywą istotę z jej słabościami, spojrzenia na człowieka jako istotę społeczną.
  Tutaj ślepiec jesteś. Poza tym uważam , że nie dostrzegasz potęgi pieniądza w stosunkach gospodarczych i społecznych.
  Hipokryzja wrogów "umów śmieciowych"
 • @Ultima Thule 22:17:57
  poza tym sądze, że jesteś po prostu zadufanym w sobie głupcem.
  Hipokryzja wrogów "umów śmieciowych"
 • @Ultima Thule 22:17:57
  "kiepie" przed chwilą zakładałeś cos takiego jak klub kulturalnego dyskutanta czy coś o podobnej nazwie. Nawet przydzieliłeś sobie legitymację z numerem jeden. Gratuluję poczucia własnej wartości. A może po prostu nie rozumiesz znaczenia słów które uzywasz?
  Hipokryzja wrogów "umów śmieciowych"
 • @Jerzy Wawro 15:07:21
  teorie spiskowe stają sie prawdą, gdy przyjmie się za prawdziwe badania Pana Łobaczewskiego i wnioski które zaprezentował w Ponerologi Politycznej. Jedyną drogą by zminimalizować zło jest badanie osób aspirujących do funkcji publicznych na skłonność do psychopatii. Tylko w ten sposób można mieć nadzieję, że wszelka władza będzie działała w maksymalnie dużym stopniu na rzecz dobra wspólnego.
  Wolność a własność
 • umowy śmieciowe są do zaakceptowania
  w sytuacji gdy będzie system emerytur państwowych dla każdego obywatela. W przeciwnym wypadku całe rzesze ludzi pozostanie bez emerytur i na starość stanie u drzwi pomocy społecznej. Kto tego nie rozumie ten kiep kompletny nie mający pojęcia o stosunkach pracownik - pracodawca szczególnie w ciężkich kryzysowych czasach, gdy wielu małym pracodawcom się nie przelewa i ledwo wiąrzą koniec z końcem.
  Hipokryzja wrogów "umów śmieciowych"
 • @zygmuntbialas 20:52:00
  takim postawieniem sprawy można uzasadnić każde niegodziwe postępowanie.
  Marek Dąbrowski o badaniu katastrofy Tu-154M
 • @Grażyna Niegowska 12:00:35
  mam wrażenie, że ma Pani jakieś problemy w kontaktach z mężczyznami.

  Kobiety są poniewierane i wyszydzane? Może w Pani środowisku. W moim są uwielbiane, pożądane i kochane. Jeśli oczywiście na to zasługują. Poniewierani i wyszydzani są tacy ludzie(także mężczyźni) którzy mają problemy ze sprawnością umysłową i tacy którzy zatracili kontakt z prawidłami natury.
  Mega-oszustwo...
 • @wrzask 08:48:41
  Poczytaj wrzasku o energii geotermicznej i technologii prof. Żakiewicza. Potem propaguj staroświecki atom i to po przeczytaniu wszystkich kosztów tej technologii.
  Dzieci rewolucji
 • @zadziwiony 09:31:06
  w tym nowoczesnym społeczeństwie?
  Mega-oszustwo...
 • @Grażyna Niegowska 09:02:58
  jesli poprze Panią choć połowa kobiet europejskich, to za 100 lat ani Polski, ani europy, ani cywilizacji łacińskiej nie będzie. Po prostu wymrze śmiercią naturalną. W miejscu tym bociany będą podziwiane przez śniade muzułmańskie dzieci, a resztki białych kobiet będą służyły za nałożnice. Czy tego dla swoich wnuczek szanowna pani sobie życzy?
  Mega-oszustwo...
 • @Marky 19:25:12
  nie wiem jak powstały te listy.
  Pytanie jednak w związku z tym. Czy jest inny naród który był wyganiany tyle razy z krajów w których zamieszkiwał? I dlaczego te pogromy jednak występowały? Czy może przyczyną były te dziwne nakrycia głowy?
  Komu przeszkadza Polska
 • normalna konkluzja
  postęp kreują jednostki wybitne.
  Pozostali to robotnicy wykonujący prace do których żadne studia wyższe nie sa potrzebne. One tylko mieszają w głowach, bo niektórym wydaje się , że zasługują na prezesowskie stanowiska i praca na dole im nie przystoi.
  Bogaci bez szkoły
 • Łazarzu, chyba nie masz racji
  Ma ją Andarian. Zawsze w każdych warunkach jest możliwość podłożenia i zdetonowania ładunków. Żadna inwigilacja tego nie zmieni. Chyba tylko na poziomie operacyjno-wywiadowczym można wyłapać terrorystów i to z pewnością fałszywej flagi. Nie zdziwił bym się, gdyby i nasze służby w tym paluchy maczały w okolicach mistrzostw. Po smoleńsku wszystkiego można się spodziewać. Nie będą więc sami siebie łapać bo i po co .
  Na Centralnym bez problemu podłożyliśmy bombę większą niż ukraińskie
 • @Pucman 20:03:40
  popieram. Niby wszyscy walczą o wolność, a chcą by za każdym policjant chodził. Jak chcesz Łazarzu to Ci udowodnię, że w siedzibie NE też bombę podłożę.;
  Na Centralnym bez problemu podłożyliśmy bombę większą niż ukraińskie
 • Demencja starcza
  lub agent wplywu!
  Prąd z atomu w każdym domu! Trwa dyskusja...
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:39:51
  Ja za to bezpłatnie krótką poradę dam.
  By zwiększyć odporność pomidorów na choroby można przekłuć łodygę po skosie drucikiem miedzianym. Dowiedziałem się tym kilka tygodni temu więc jeszcze nie stosowałem, ale podobno jest to skuteczne.
  Pomidory
 • o co się tak żrecie ?
  Nawet jak do Kaczyńskiego nie ma się zaufania , nie identyfikuje z jego polityką i widzi jej błędy, to w sprawie smoleńskiej należy go wspierać. Zamach na Polskę, Polaków , należy bezwzględnie wyjaśnić i ukarać winnych. Zgłaszam się do plutonu egzekucyjnego w razie czego ( choć ryby zabić nie potrafię). Na obecną chwilę polityczną, tylko Kaczyński może tę sprawę pchać do przodu.
  "Trzeba mieć mentalność knajacką, by powiedzieć, że tańczę na grobie własnego brata"