Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • już widzę
  jak drobni przedsiębiorcy i rolnicy pchają się do tego systemu i jak szybko go pojmą - przynajmniej z powyższej grafiki. Ciężka droga do sukcesu w tej materii i dużo łopatologicznej pracy.
  INFORMATYCY - możecie zmienić oblicze tej ziemi!
 • @Uniplas 09:39:24
  własnie, można odnieść wrażenie , że Pan Guzowaty ocenia dzisiejsze kierownictwo naszego kraju jako skore i kompetentne do dokonania jakichkolwiek zmian w postulowanym przez siebie kierunku. Poza tym postawę Pana Guzowatego uważam za wartościową.
  Życzenia świąteczne i noworoczne
 • To wszystko to mały pikuś
  Własnie dzisiaj od swojego kolegi któremu sprezentowałem z okazji Świąt "Wieżę Komunistów" Gadowskiego dowiedziałem się , że Tuska i PO krytykują tylko same nieudaczniki którym się w życiu nie powiodło. I co my nieudacznicy możemy z takim światopoglądem zrobić.
  Bojkot
 • A ja chciałbym znać przyczynę
  stosunkowo krótkiej płodności kobiet i prawie dożywotniej płodności mężczyzn.
  Mniej plemników
 • @Spisek Teoretyczny 19:34:02
  też talk myślę. Wczoraj rozmawiałem z kolegą, byłym aktywnym członkiem solidarności, człowiekiem wykształconym i wydaje się , że inteligentnym. Całkowicie otumaniony propagandą TVN. Polska ma się dobrze, mamy bezpieczeństwo zagwarantowane sojuszem z NATO itp bzdety.
  Grozi powtórka "Grudnia" ?
 • @goodness 18:12:35
  Dlatego też gdzie tylko mogę, także prowadzę swe małe wojenki z urzędnikami którzy i tak przeważnie w ogóle niczego nie rozumieją i patrzą na mnie jak na zjawę nie z tego świata , gdy mówię że depczą moje podstawowe prawa obywatelskie i konstytucyjne.
  Sprawa Waldemara Deski a Konstytucja RP
 • w sprawie pasów
  to JKM akurat ma rację. Przepisy ruchu drogowego mają zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom drogi. Mogą to być jednak tylko przepisy , które organizują bezpieczny ruch, nie mogą jednak ingerować w sprawy bezpieczeństwa osobistego. Brak zapiętych pasów nie powoduje w zaden sposób zagrożenia dla innych użytkowników ruchu. moje życie i zdrowie , należy tylko do mnie i ja mam prawo zgodnie ze swoją wolą swym życiem i zdrowiem ryzykować. Jesli mi tego nie wolno, czyli nie mam wolnej woli dotyczącej mojej osoby, jestem faktycznie niewolnikiem. Jeśli tego nie rozumiemy , znaczy ,że można nam narzucić nawet obowiązek chodzenia w czapkach w temperaturze np. poniżej -5st.C i innych podobnych bzdur.
  Korwinizm i empiriokrytycyzm :)
 • ale gość hotelowy wam namieszał
  Robi sobie jaja mówiąc nam jednak prawdę o nas samych. 99% z nas przed kompami siedzi i się wymądrza, nic konkretnego nie robiąc. Zrobili z prawie wszystkich nas niewolników , często za naszą wiedzą i zgodą. Pyskowanie z ekranu nic nie zmieni i dlatego gość ma rację. Trzeba się zjednoczyć, Pana za mordę trza schwycić i pod sąd postawić. Dopóki tego nie zrobimy ,niewolnikami będziemy coraz większymi.
  Grozi powtórka "Grudnia" ?
 • Iza , Trybeus
  Tu chodzi o zasady, o nasze wolności, o poszanowanie choćby tej ułomnej konstytucji. Z pewnością Waldemar mógłby sprawę załatwić, w sposób proponowany mu przez ludzi życzliwych. Wtedy jednak tak naprawdę przegrałby on i przegralibyśmy wszyscy. Te małe wojny mogą w przyszłości przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę. Dlatego popieram go od dawna , także podpisując petycje których był autorem.
  adres strony W.Deski. http://wdeska.wordpress.com/
  Sprawa Waldemara Deski a Konstytucja RP
 • @Antymedyczny 20:05:09
  właśnie, możesz wyjaśnić co znaczy umiarkowanie? To sex raz na dzień, tydzień czy może miesiąc? Widzisz, każdy ma inną tę normę. Dla Ciebie mogę być rozwiązłym, dla innego leniwym. Nikomu oceniać co jest normą.
  ja z obserwacji swojego środowiska mogę jednoznacznie stwierdzić, że Ci bardzo aktywni seksualnie są w dużo lepszej formie. A wszystko to są już ludzie w sile wieku.
  Homeołopatologia czyli bagienko subtelne
 • @zadziwiony 19:21:14
  a tak trochę humorystycznie.... podnosi Ci się jeszcze? Może po prostu zazdrościsz innym?
  Homeołopatologia czyli bagienko subtelne
 • No tak, są ludzie którym seksualne swawole bardzo przeszkadzają.
  Z obserwacji jednak wnioskuję, że osoby prowadzące aktywne i satysfakcjonujące życie seksualne czują się o wiele lepiej i są w znacznie lepszej formie zarówno fizycznej jak i psychicznej od abstynentów w tej materii. Nie uogólniaj więc kolego, albowiem pewnie żadnych badań statystycznej nie robiłeś, by udowodnić swą tezę.
  Homeołopatologia czyli bagienko subtelne
 • @gosc hotelowy 13:47:34
  te gangi z pewnością posiadają nielegalną broń.
  Broń dla każdego
 • w moim mieście
  mosty pobudowane za Hitlera, dopiero teraz są remontowane po 60-70 latach i do tej pory w wystarczającym stopniu pełniły swą funkcję. Po Tusku pozostaną zgliszcza i sypiące się autostrady widma. No ale Hitler chyba nie twierdził, że niemieckość to nienormalność.
  Gang Olsena czyli struktura brudnego kryształu
 • @stefan1977 12:58:48
  w każdej sytuacji mając broń jesteś w lepszej pozycji w stosunku do bandyty, niż mając w kieszeni jedynie parę drobnych. Pozwolenia powinny być wydawane stopniowo, np po obowiązkowym przeszkoleniu wojskowym. Prawo do obrony jest nadrzędnym prawem każdego wolnego człowieka. W epoce broni palnej, to ona daje szansę bronić się przed uzbrojonym bandytą. Nie rozumiem wszelkiej maści pacyfistów bojących się broni. i ograniczających prawo do obrony.
  Broń dla każdego
 • @Marek Kajdas 01:14:44
  jeśli porównać inwestycje gierkowskie i tzw IIIRP to naprawdę brak skali do takiego działania. Można Zobaczyć np. Kalisz dajmy na to za rok po otwarciu nowej olbrzymiej galerii. Same supermarkety wyprowadzające zyski za granicę, totalny upadek małego rodzimego handlu, żadnych dużych inwestycji przemysłowych. To jest Polska Balcerowicza i spółki. Trochę trzeźwego spojrzenia nady- aandy na historię i dzieńdzisiejszy
  Paweł Bożyk: Prawda o „długach Gierka”
 • @Jan Paweł 15:07:52
  Najgorzej jak wypowiadają sie ludzie ideologicznie zacietrzewieni, do tego nie mając pewnie pojęcia o tym co się po wojnie w Polsce działo. Zresztą masz rację, wyzywają co niektórzy na wyprzedaż majątku którego wg. nich wcale nie było. Taka schizofrenia po prostu.
  TVN nie wierzy w Tuska
 • @Zawisza 18:10:44
  Tyś to zawodowy dezinformator. Trzeba być zupełnym naiwniakiem, a pewnie i głupcem by wierzyć rządowym instytucjom śledczym.
  Za Smolensk odpowiecie przed sądem za zycia i hanbą na wieki.
 • Pan Piński
  Zostaje redaktorem naczelnym Uważam RZe w dosyć dziwnej sytuacji. Na co w tym momencie liczy? Wymiana dziennikarzy nastąpiła chyba z powodów politycznych za krytykę ekipy rządzącej. Pan Piński w tym kontekście będzie chyba pilnował właściwej linii tygodnika.
  Z Pawłem Lisickim, byłym redaktorem naczelnym "Uważam Rze" rozmawia Błażej Torański
 • @Pan Marky 02:30:07
  I pewnie Ci z "dołów" , a nie funkcyjnych kształtujących strategię KK w Polsce.
  „Hailowanie” i faszyzm Wyborczej