Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • Ja tam nie wiem
  ale słyszałem akurat Dudę i powiedział, że nas nikt nie złamie..... Ciekaw , co miał na myśli.
  Koncesjonowani cz.1 - Koncesjonowana władza
 • @wercia 12:06:19
  Wercia , przestań z tymi imigrantami. Dzisiaj słyszałem w TV , że następne dwie polskie rodziny ze wschodu będą mogły osiedlić się w Polsce...
  Państwo terrorystyczne
 • Czy mam zrozumieć
  , że PIS zlikwidowało system kastowy i wprowadziło system egalitarnej demokracji, gdzie to każdy zdolny i pracowity może osiągnąć wyżyny drabiny społecznej? Jeśli tak się stało, tzn , że w ogóle straciłem zdolność postrzegania rzeczywistości, albowiem ja widzę zwykłą wymianę przy korycie. Dla osiągnięcia celów strategicznych obecna władza rzuca nieco świecidełek tłuszczy, by utrzymała ją przy władzy w następnych wyborach.
  Szpiedzy
 • @Pedant 08:51:54
  Amerykanie mają to do siebie, że muszą odstraszać cały świat, bo wszyscy , nawet Łotwa chętnie by ich złupiła. Dlatego te tysiąc baz na całym świecie. Ameryka bez straszenia i wymierzania kar za niesubordynacje nie była by sobą. To państwo jest wzorem demokracji , albowiem sama siebie wybrała na żandarma świata i z tego demokratycznego mandatu prośbą lub groźbą wprowadza na całym świecie swoje demokratyczne porządki , oczywiście przy pomocy lotniskowców i napalmu.
  Kto jest żydem?
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:09:47
  i z pewnością poniesie " odpowiednią" do czynu karę. Gdyby było odwrotnie kara nie była by potrzebna.
  Rosyjski wywiad: «Anakonda-18» stanowią poważne zagrożenie
 • @Talbot 15:44:39
  Widzisz, cały problem jest w tym, że Rosja szykuje się do wojny by w niej zwyciężyć, a my by ją prawdopodobnie wywołać i jak zwykle w chwale polec. Do tego w czyimś imieniu i będąc tego kogoś narzędziem.
  Biorąc potencjały gospodarcze i ludnościowe Rosji i Polski jak 3 do 1, powinniśmy mieć armię potrafiącą w obronie dać sobie z Rosją radę. Gdyby tak było , Rosjanom nawet do głowy by nie przyszło by zaatakować Polskę. Zbyt duże ryzyko. A mu gdzie mamy tą armię? Do czego jest zdolna? Wydajemy tylko bezproduktywnie wielkie pieniądze , śmiejemy się z ruskich walonków i w ramach modernizacji swej armii przemalowujemy stare stalowe hełmy. Do tego wkurwiamy się, że Rosjanie potrafią zbudować sprzęt wojskowy , o którym my możemy tylko pomarzyć. Gdy byliśmy sojusznikiem Rosji mieliśmy armię budzącą respekt. Gdy naszymi kumplami są amerykanie futrujemy jedynie ich przemysł zbrojeniowy , a jako siły zbrojne budzimy jedynie śmieszność i politowanie.
  Rosyjski wywiad: «Anakonda-18» stanowią poważne zagrożenie
 • @Talbot 15:00:54
  Działają w myśl zasady- chcesz pokoju, szykuj się do wojny.
  Rosyjski wywiad: «Anakonda-18» stanowią poważne zagrożenie
 • @Jarek Ruszkiewicz SL
  Okazuje się, że rosyjski przemysł wojskowy jest o wiele sprawniejszy i wydajniejszy od amerykańskiego. Porównując potencjały gospodarcze tych krajów, ilość środków przeznaczonych na zbrojenia, fakt wykupywania najzdolniejszych ludzi na świecie przez naukę i gospodarkę amerykańską są oni w zestawieniu z Rosją w faktycznej czarnej dupie.
  Inna wojna
 • @Lotna 21:46:37
  jednym słowem manipulatorom plan się udał. Zamiast grać w orkiestrze, bo dobór instrumentów w jakie stwórca nas wyposażył pozwala na taki wybór, coraz częściej rodzina to koncert solówek bez dyrygenta.
  Ostry tekst - o ostrych kobitkach
 • @AgnieszkaS 18:37:10
  Nie uda się utrzymać prawidłowych relacji między kobietą i mężczyzną jeśli zlekceważy się różnice biologiczne , psychologiczne i psychiczne między płciami. Jestem ciągle zdziwiony, że większość kobiet ma taki problem ze zrozumieniem takiej podstawowej kwestii. Wojtas o tym trąbi ( często zbyt brutalnie), ale Wy kobiety w swej kobiecej dumie(czy tylko) nie chcecie zaakceptować tego faktu - wbrew stwórcy który wyposażył kobietę i mężczyznę w różniące nas (celowo) zdolności.
  Żeby uzyskać kontrolę nad światem grupa złych ludzi postanowiła rozwalić przez tysiąclecia funkcjonujące struktury społeczne poprzez pomieszanie roli i zależności między kobietą i mężczyzną w rodzinie. Efektem jest wymieranie białej rasy przy fanfarach wygrywanych przez wyemancypowane kobiety. Rozrodczość białej rasy gdzie kobieta jest najbardziej wyemancypowana jest poniżej 2 co w krótkim czasie doprowadzi do jej wymarcia. Walczcie z mężczyznami dalej o równe obowiązki , a o naszych genach świat niebawem zapomni.
  Cywilizacja Polska a KOBIETA
 • @Jasiek 21:15:27
  Chyba nie zdajesz sobie sprawy z konsekwencji takiej sytuacji....
  Cywilizacja Polska a KOBIETA
 • @Lotna 19:09:57
  Oczywiście, że sytuacja została skrzętnie przygotowana inżynierią społeczną. Niestety skutkiem tego wiele kobiet uważa , że stosownym jest chodzenie z "gniazdkiem " prawie że na wierzchu po ulicach nawet wieczorową porą. I są przy tym na tyle głupie, że nie zdają sobie sobie sprawy z wysyłanych w ten sposób sygnałów. Z radością zamieszkują z mężczyznami po kilku dniach znajomości, by potem dziwić się , że Ci nie chcą się żenić. Często spóźniony o całe lata ślub przychodzi w momencie zmęczenia materiału, po czym samotna matka wychowuje syna na faceta jakiego nie chce jej córka. A mężczyźni? Pozbawiani poprzez wychowanie skutecznie męskich coraz częściej zaspakajają się przed pornolem w komputerze, bo zamiast ciepłej zwiewnej kobiety mają do wyboru wyemancypowane "wojownice" lekceważące na każdym kroku nieoderwanych od matczynego cycka chłopców , co jeszcze bardziej pogłębia ich frustracje. I koło się zamyka. Niestety tylko w tradycyjnym modelu rodziny mężczyzna może czuć się mężczyzną i głową rodziny odpowiedzialnym za jej dobrobyt. Gdy role się odwracają, kobiety zaczynają gardzić mężczyznami. Bardzo rzadko kobiety są w stanie zaakceptować mniej zarabiającego mężczyznę, bardzo rzadko biorą sobie mniej zamożnego za męża. Są bardziej wyrachowane- no może bardziej "praktyczne" jak mężczyźni w tej materii. Wg . mnie na tej całej rewolucji obyczajowej gorzej wyszli mężczyźni, choć w zakresie zaspakajania swych potrzeb erotycznych młodzi mężczyźni maja dużo lepiej jak ich ojcowie , którzy musieli się " nachodzić" i nazabiegać by kobieta dopuściła ich do walorów swojego ciała.
  Ostry tekst - o ostrych kobitkach
 • Patrząc na te dyskusje
  jasnym się staje dlaczego Polska upada. Po prostu Polacy nie potrafią współpracować, są kłótliwi, podzieleni i nieskorzy do kompromisu. Obcy to wykorzystuje rozkładając Polskę od środka z widomym skutkiem.
  Stado baranów prowadzone przez osłów ścieżką wytyczoną przez hieny.
  Czy emigrant ma prawo wypowiadać się na tematy polskie?
 • @ikulalibal 10:14:01
  Zgadzam się z Tobą. Tylko społeczeństwo ściśle trzymające się określonej idei - wartości cywilizacyjnych i potrafiące o nie walczyć ma szansę na przetrwanie w dłuższym okresie czasu.
  1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach
 • @Jan Paweł 08:49:13
  Janie Pawle
  Nie jesteś w stanie obalić mojej tezy, że człowiek współczesny powstał w wyniku manipulacji genetycznej na istotach człekopodobnych żyjących na Ziemi. Taka wersja naszego powstania łączy obydwie przez Ciebie wymienione - że człowiek został stworzony i że powstał z małpy.
  A ten manipulator uchodzi dzisiaj za naszego Boga- Stwórcę i jest to pewnie prawda. Tylko po co nas stworzył i dlaczego później ktoś dodatkowo namieszał w naszych genach w wyniku czego straciliśmy między innymi długowieczność, to nikt tego nie wie.
  1 sierpnia 1944 roku – syjonistyczna zbrodnia na Polakach
 • @Torin 14:40:43
  mówię o sytuacji krachu cywilizacji. Wtedy tylko holzgaz był by dostępny , aż do momentu gdy wszystko ostatecznie się nie rozleci.
  Na metanie to raczej w " koło komina". W podróż do "nowego świata" lepszy gaz drzewny bo drewno dostępne jest bardziej niż metan.
  JOY Machine
 • @Jasiek 08:39:01
  Znasz jakiś okres w historii cywilizacji, by władza działała dla dobra ludu?
  Gdzie jest władza?
 • To, że się wycofali
  nie znaczy , że odstąpili. Tak samo było z wiatrakami.
  W tej chwili odwołali prawie wszystkie decyzje i przeznaczyli dodatkowo 16 mld złotych na dofinansowanie tego biznesu z którego prąd jest dwa razy droższy niż z węgla. Dodatkowo podraża prąd węglowy z powodu potrzeby utrzymywania nadwyżki mocy dla zabezpieczenia ciszy w powietrzu.
  Dekomunizcja i co dalej?
 • @Zawisza Niebieski 19:33:28
  właśnie tutaj leży sens religii. Narzędzie do kontroli tłuszczy.
  Z drugiej strony Ci na szczycie drabiny społeczno-finasowej czczą innego "mistrza". I bądź tu mądry...
  Czytać a rozumieć Biblię
 • @Torin 19:22:06
  Właśnie.... część energii udaje się w kosmos, a więc odleciała kosztem Ziemi, jednak znacznie większą jej część dostajemy ze słońca.
  Poza tym Ziemia wypromieniowuje ciepło wytwarzane w swym wnętrzu i jest to z pewnością dużo większa ilość niż ta wytworzona przez człowieka. Dlatego teoria autora w tym zakresie pewnie jest błędna, choć jesli chodzi o nasze ludzkie przywary doprowadzające naszą cywilizację do nieuchronnego końca , to z pewnością ma rację.
  Uogólniając , nie uda się garstce ludzi mających świadomość otaczającej nas rzeczywistości odwrócić losów naszej cywilizacji. Paciorki i chęć "bycia" są bowiem zbyt smakowitym kąskiem, by większość była zdolna do rezygnacji z tych radości życia. Poza tym największe zagrożenie dla fizycznego przetrwania pochodzi z kosmosu.....
  Zagłada nadchodzi w ciszy - i bez pośpiechu