Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @Jan Paweł 08:14:55
  Janie Pawle
  Cały Twój światopogląd oparty jest na Twojej wierze. Nie musi to być prawda obiektywna. Są ludzie innej wiary i innych światopoglądów> Może to oni są bliżej prawdy niż TY?
  Tak na marginesie ... Onanizowałeś się ? Uprawiałeś sex dla przyjemności beż celu prokreacyjnego?
  Aborcja jest złem i to największym złem dla samej kobiety. Dziwne przy tym , że to mężczyźni najbardziej są hałaśliwi w tym temacie.
  Dzieci nie krzyczą, kiedy są abortowane, ponieważ...
 • @Jan Paweł 20:52:50
  przecież wk-ny stwierdził,że w Twego Boga nie wierzy więc Twoje rady na nic się zdają. Mnie się zresztą też wydaje, że ten Bóg to nie jest ten Bóg....
  Dzieci nie krzyczą, kiedy są abortowane, ponieważ...
 • @zadziwiony 17:53:19
  Ja tam dziadował pod konsulatem nie będę. Zresztą wizę 10 lat miałem i nie pojechałem ,bo nie było po co. I jeszcze mnie z lotniska cofną bo nie mam konta na pejsbooku. Nic tego ,jest wiele pięknych miejsc na świecie gdzie można jechać nie robiąc z siebie dziada.
  Zniesienie wiz jest w naszych rękach
 • kupa fundacji za wizy się wzięła
  a pojęcia o istocie problemu nie mają. Wystarczy zrobić jedną rzecz.
  Zapłacić pasożytkom te skromne 65mld dolców i od razu procenty odmów będą w normie.... i ruch bezwizowy mamy jak w banku.
  Zniesienie wiz jest w naszych rękach
 • @Nibiru ,1abezmetki
  Pogieło Was dokumentnie. Jeśli choć jeden z Was udowodni mi grosz wzięty z powodów politycznych od kogokolwiek w ciągu całego mojego życia, , a nawet znajdzie choć jednego mojego pracodawcę od jesieni 88 roku, to będę rzygał - a loda wam robił , lub starą patelę lizał kiedykolwiek tylko będziecie mieli na to ochotę.
  No wkurwili mnie pierdoląc ,że robię cokolwiek na polityczne zamówienie.
  Rosją znowu będzie rządził nienawidzący Polaków gangster
 • @Nibiru 15:16:22
  skompromitowałeś się dzisiaj absolutnie. Wyrażanie opinii niezgodnej z Twoją jest trolowaniem? Chyba Cię poniosło. Jeszcze powiedz ,że na garnuszku Putina jestem, a pogrążysz się już całkowicie ze swoją charyzmą dedukcyjno-analityczną.
  Rosją znowu będzie rządził nienawidzący Polaków gangster
 • @Franek Ganek 11:45:58
  może niezbyt precyzyjnie sie wyraziłem
  W tym sensie jest podobny, że nie jest "święty" i swoje wady ma.
  Rosją znowu będzie rządził nienawidzący Polaków gangster
 • @Romuald Kałwa 09:28:49
  Bzdzisz człowieku! Lubię Rosjan bardziej niż naszych "przyjaciół" z ameryki , Niemiec, Izraela GB czy też innych jedzących żaby. Byłem , pracowałem, nawet kochałem się w Rosji i niczego złego nie mogę powiedzieć mimo, że akurat był w Polsce stan wojenny. Putin nie różni się od innych przywódców światowych. Kibicuję mu z powodu potrzeby zachowania świata wielobiegunowego. Tylko wespół z Chinami może tego dokonać. Dodatkowym plusem dla niego jest pogonienie z Rosji Sorosa i Rotschilda i całej kamaryli tęczowych zboczeńców. Obiektywnie patrząc ro Rosja jest obiektem niesamowitego ataku ze strony międzynarodowego żyda i to jest też powód kibicowania Rosji.
  Panie Kalwa trzeba być niespełna rozumu by stać po stronie która chce nas Polaków wydoić do cna i puścić w skarpetkach. A to nie Putin chce tego dokonać.
  Rosją znowu będzie rządził nienawidzący Polaków gangster
 • @zadziwiony 14:35:07
  Oczywiście do boomu przyczyniają się też z pewnością "czekające" pustostany na nowych obywateli polskich ze świeżymi paszportami .
  To Nie Życie - czyli - Jak Jest
 • @wk..ny 14:05:43
  Masz rację, nie zmienia to jednak faktu, że gospodarstw jest coraz mniej i są coraz większe i jest to tendencja stała. Wobec tego ludzie ze wsi uciekają. Sa sytuacje, że na wsi pozostało ze dwóch prawdziwych rolników, reszta pracuje w mieście jeśli jest na tyle blisko by warto było dojeżdżać. Niektórzy zakładają małe firmy usługowe w stosunku do miasta wykorzystując posiadane zabudowania. Też na pół legalnie , bo nadzór budowlany by im nigdy zgody nie dał. Młodzi wyprowadzą się z pewnością do miasta. We Wroclawiu 15% to Ukraińcy, zobacz Kępno lub Mikstat większość pracowników to Ukraińcy. W moim mieście w tej chwili deweloperzy budują specjalnie dla Ukraińców.
  Piszę to by tak bez zrozumienia nie krytykować Rosji. Gdyby Polskę roziągnąć terytorialnie do 1/3 czy choćby 1/4 obszaru Rosji ,to też by taka biedę widać było. Nikt nie będzie robił kilkadziesiąt kilometrów drogi by dojechać do kilkunastu zabudowań.
  Poza tym na Rosję zagięto taki sam parol jak na Polskę i chcą ją złupić by dla Rosjan kamień na kamieniu jeno pozostał. By się przed tym bronić wydają masę środków na armię. Widać tego efekty.
  Czy Rosjanie naprawdę tak źle żyją? Wystarczy pooglądać kurorty wypoczynkowe w sezonie by zwątpić w tak postawioną tezę.
  To Nie Życie - czyli - Jak Jest
 • A wiecie z jakiego powodu w Polsce jest bum mieszkaniowy?
  1. Napływ paru milionów Ukraińców - muszą gdzieś mieszkać
  2. Przenoszenie się mieszkańców wsi do miast- też muszą gdzieś mieszkać.
  Za 20 lat polskiej wsi rolniczej też nie będzie. Pozostaną wielkoobszarowe gospodarstwa rolne i ogrodnicze.
  Gdyby w Polsce było takie zagęszczenie ludzi na km/2 jak w Rosji, to krajobrazy i drogi nie były by dużo lepsze. Dzisiaj wieś nie daje żadnych szans na normalne życie, albowiem jest niekonkurencyjna w stosunku do miasta.Dzisiaj jedna rodzina musi gospodarzyć na setkach hektarów by się wyżywić . W takim układzie wieś już nie istnieje. Dlatego prowincja rosyjska się wyludnia. Z pewnością chłopi rosyjscy sa mniej zaradni od polskich, ale nasi już też rzucają rolnictwo i przenoszą się do miast.
  Przypuszczam, że wladze rosyjskie mając świadomość tych globalnych procesów nie ingerują by zatrzymywać chłopów na wsiach. Będzie tak ja być zgodnie z NWO. Wielkie miasta, wielkie kombinaty produkujące żywność i poza tym leżąca odłogiem przyroda.
  W Rosji nie ma sensu zagospodarowywać całego obszaru nadającego się na rolnictwo, bo nie było by co z wyprodukowanym żarciem robić. Dlatego leży odłogiem.
  To Nie Życie - czyli - Jak Jest
 • ponieważ
  Akacja Polonii wydaje się nie na rękę polskim władzom , można zatem przypuszczać, że działania syjonistów są skoordynowane z rządem polskim i mają na celu...... - no to co mają. Ograbienie Polaków do końca.
  Polski rząd wykonuje tylko zasłonę dymną przed społeczeństwem.
  Akcja Polonii Amerykańskiej na Capitol Hill
 • Jesli ze wszystkich stron
  Rosja jest podgryzana, to nie ma się co dziwić, że jest jak jest.
  Jest sama przeciwko całemu światu zarządzanego przez syjonistów
  Od Stalina do Putina...
 • @Oscar 09:30:36
  też tak wyliczyłem szkodę. Słyszałem, że chłopak kończył chyba szkołę specjalną- to pewnie dodatkowo rozzuchwaliło, i znieczuliło "wymiar sprawiedliwości".
  Krótki tekst o zabijaniu
 • @Stara Baba 20:14:02
  PIS wg. mnie buduje sobie poparcie na większość konstytucyjną, a potem już zupełnie prawnie ogłosi Rzeczpospolitą Przyjaciół - POLIN.
  Nie znaczy to , że sprawy które służą ludziom nie należy popierać mimo , że być może są wprowadzane dla zdobycia potrzebnego poparcia, by zrealizować żydowski plan całkowitego przejęcia Polski.
  Chcieliście mandatów, to je macie
 • GPS
  Pracuje się po toby żyć, nie żyje po to by pracować. Ty możesz z roboty nie wychodzić nawet w święta i niedziele , tyrać 24/24, chodzić w złotych butach i jeździć złotym samochodem, spać w złotym lóżku pod złotym dachem nikomu nic do tego. Ale nie zmuszaj ludzi gdy jest to nieodzowne by Ciebie naśladowali bo to jest po prostu chore. Ty masz obsesje na punkcie dóbr wszelakich które nikomu do niczego tak naprawdę nie są potrzebne , robieniu i gromadzeniu kasy. Naprawdę tyle tego potrzebujesz? Zrozum, że są ludzie którzy bardziej jak kasę cenią sobie święty spokój i wystarcza im chlebek i ciepło w domu. I chcą mieć wzorem wielu narodów wolny weekend, a nie zapieprzać na jeszcze większy jacht i nowszy samolot jakiegoś zafajdanego dupka z londyńskiego city .
  Chcieliście mandatów, to je macie
 • @Oscar 12:22:31
  Kluczowa jest tutaj rola Chin, można jednak przypuszczać, że Putin jest w tej sprawie j dogadany. Mają wspólne interesy. Interesujące jest w tym kontekście wypowiedź Putina w którymś z wywiadów, że mordercami nie koniecznie byli Rosjanie, a żydzi....Chyba spacyfikował rosyjskich żydów.
  USA mogą nie uznać wyborów prezydenta F.R.
 • syjoniści
  prą do wojny za każdą cenę.
  USA mogą nie uznać wyborów prezydenta F.R.
 • @Krzysztof J. Wojtas 09:34:50
  Wojtasie, to też Ty? https://www.youtube.com/watch?v=oxOgLReHzvw
  Nartowanie je pikne, ...
 • A ja wolał bym oceniać te piękności
  rano po wyjściu z łóżka.
  Jestem półantysemitą a może i gorzej...