Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @jan 11:34:17
  W razie kryzysu nie ma problemu z pacyfikacją i przejęciem kontroli nad kilkoma tysiącami fabryk wieprzowiny. OTK nadaje się do tego bardzo dobrze.Nie jest to możliwe z paroma milionami indywidualnych rolników. Powolutku , małymi kroczkami zmierzamy do zniszczenia człowieka w jego obecnej postaci. Nie wiem co dalej , nie ma dokąd uciekać....
  Afrykański Pomór Świń - jakaś schizofrenia władzy
 • niektórzy
  zrozumieją o co na tym świecie chodzi dopiero wtedy gdy osiągną 70 lat, podejdzie lekarz ze strzykawką i z szyderczym uśmiechem powie - pożegnaj się z rodziną, jesteś tylko obciążeniem dla społeczeństwa....
  Szczepienia dobrowolne?
 • @Lotna 15:05:33
  Ja nie mam żadnych złudzeń. Jeśli można przy pomocy techniki i technologii kontrolować i sterować ludzkimi biorobotami , to będzie się to czyniło. I zrobi to właśnie ten bankstersko-korporacyjny system. Pierwszy raz z ze skanem linii papilarnych zetknąłem się właśnie w banku. Panienka z okienka bardzo się zdziwiła mojej dość gwałtownej reakcji na takie dictum, bo osobiście nie widziała w tym nic złego.
  W. P. Filimonow: Zamykanie Pułapki na Myszy?
 • @stanislav 11:53:48
  Wg mnie nikt się nie zorganizuje. Na to potrzeba odwagi i pieniędzy, a tych brakuje. Jeszcze na świecie nie udała się żadna oddolna rewolucja, jesli nie
  było sił z odpowiednim kapitałem dla wsparcia takiej rewolty. . Wygląda na to , że procesów globalnych nie da się zatrzymać. Mają się ostać zarówno w rolnictwie jak i przemyśle jedynie niewolnicy i zarządzający nimi milionerzy. Nad tym wszystkim odcięty wierzchołek piramidy - nie do ruszenia. Za kilkanaście lat pozostaną nawet w Polsce tylko kilkutysięczne w hektarach kombinaty rolne. Nikt nie będzie miał prawa zasadzić sobie marchewki czy posadzić drzewa owocowego. To już jest w planach zaklepane i skierowane do wykonania. A dlaczego tak się stanie? Bo ludzie w swej masie mają wszystko w tyle....
  Czy rolnik polski skazany jest na zagładę?
 • Nic nowego pod słońcem
  Jeśli ktoś przypuszczał, że jakakolwiek władza zrezygnuje z możliwości totalnej kontroli nad obywatelem - jeśli ma takie możliwości , to wykazuje się skrajną naiwnością. Jeśli o Rosję chodzi , to jakieś 2 lata temu był wywiad z rosyjską deputowaną i mówiła ona , że rząd rosyjski przeznaczył 100mld dolarów na programy mające wpiąć każdego człowieka (jego mózg) do centralnego systemu informatycznego. To się stanie na całym świecie, a kolejność wdrażania systemu w poszczególnych krajach jest zależne od jakiegoś grafika ustalonego na górze. Nie będzie gdzie uciec - niestety. Poza systemem nie da się funkcjonować - po prostu. Tylko jakaś potężna zapaść cywilizacyjna może ten proces cofnąć. To jest nieuchronne z jednego powodu- to czysty biznes i bezpieczeństwo dla sprawujących rzeczywistą władzę na tej planecie.
  W. P. Filimonow: Zamykanie Pułapki na Myszy?
 • @Talbot 15:09:45
  Talbot, do licha czy Ty jesteś w stanie obiektywnie mysleć i pisać?
  Nawet gdyby próbowali - to normalne w świecie dyplomacji, wywiadów i gry sił specjalnych . To samo robi Ameryka, Izrael i wiele innych krajów mających takie możliwości. Każdy chce mieć przychylne rządy w w innych krajach o znaczeniu strategicznym.
  A kto nam zmienia rządy w zależności od bieżących potrzeb? Czy aby nie Ameryka, Niemcy, Izrael czy też Rosja to próbuje? Zdobądź się sie odrobinę obiektywizmu. Ty oceniasz wszystko przez pryzmat własnych sympatii, a więc niewiele konstruktywnego z tych twoich analiz wynika.
  Rosja tylko straszy?
 • @Jasiek 12:03:17
  Mam nieco odrębny pogląd. Ponieważ w tym roku wszedłem w wiek emerytalny, a tym samym wzrok już nie ten, chętnie widział bym w samochodzie elementy bezpieczeństwa reagujące na niespodziewane sytuacje na drodze. Można by bardziej komfortowo podróżować . Najbardziej to mnie wkurzają elementy śledzące mnie w takiej czy innej sytuacji. Same dogodności raczej już nie.
  Kliniczne stadium paranoi - polska elektromobilność
 • @Jasiek 07:27:10
  Ale wiesz, że ludzie to w swej naturze gadżeciarze!!!
  Kliniczne stadium paranoi - polska elektromobilność
 • @staszek kieliszek 08:02:35
  A Cejrowski wciąż opowiada jaka to w USA jest wolność....
  Kliniczne stadium paranoi - polska elektromobilność
 • @Andrzej Tokarski 07:42:09
  Też zauważyłem, że w zeszłym roku smugi były nieco inne, takie mniej agresywne w wyrazie. Sądzę, że zmienili ich skład chemiczny.
  Broń klimatyczna?
 • @Lotna 23:50:11
  Do tej pory , o ile sobie przypominam to Pan Jeznach był daleki od uznawania takich różnych teorii dla nas oczywistych za fakt .
  Broń klimatyczna?
 • @Oscar 07:15:18
  Szanowny Oskarze - technologia, mamy ją? To sa bardziej skomplikowane sprawy niż się wydaje. Mamy specjalistów - praktyków by to zrobić? Całe sztaby bardzo doświadczonych biur konstrukcyjnych wielkich samochodowych koncernów robią błędy , a co dopiero ludzie którzy takich doświadczeń nie mają.
  Kliniczne stadium paranoi - polska elektromobilność
 • @Oświat 14:30:56
  obiecałem, że odpiszę. ale mi sie po prostu nie chce... powiem tylko tyle- sam zapędziłeś się kozi róg. Chwalisz kapitalizm amerykański, który jest przyczyną sytuacji w Polsce na którą tak narzekasz. Jedno wynika z drugiego. Ganisz i krytykujesz organizacje pracy w PRL , ale do tej pory przez 30 lat wyprzedawany jest majątek który wtedy Ci niewydajni pracownicy wybudowali. Pokaż choć jeden wielki zakład przemysłowy wybudowany w Polsce przez ostatnie 40 lat porównywalny do tych które polscy mało wydajni robotnicy i kiepscy inżynierowie postawili od roku 1945 do 1980, a więc też przez 35 lat. W PRL w wielu krajach świata polscy inżynierowie i robotnicy stawiali fabryki i budowali drogi , polskie fabryki sprzedawały nowoczesne obrabiarki nawet do Japonii.
  Pokaż mi dzisiaj porównywalne polskie projekty. No choć jeden - pokaż. Radzę się zastanowić nim zacznie się pisać głupoty.
  Pyskantom ku rozwadze
 • @Oświat 19:50:26
  Mocno skrzywiony obraz rzeczywistości przedstawiasz. Jutro ci dopiszę.
  Pyskantom ku rozwadze
 • Jeśli chodzi
  o wydajność pracy i zaradność Polaków, to Niemcy do pięt nam nie dorastają. Widzę to na co dzień. Polacy z gówna bat potrafią ukręcić i materialnie i organizacyjnie , zasuwają po 12 godzin na dobę i Niemców szans dogonić nie mają. Warunki małego polskiego biznesu są np nie do przeskoczenia dla Niemców czy innych zachodnich nacji. Nie poradzą sobie w takim ekstremalnie trudnym sporcie. Jesteśmy po prostu dymani na wszystkich frontach tej wojny.
  Pyskantom ku rozwadze
 • @AgnieszkaS 22:00:54
  Każdy pisze jak lubi i mu wygodnie.
  Nie lubisz tego stylu - nie czytaj....
  Z państwem teoretycznym nikt się nie liczy-widziane z USA
 • Nie jesteśmy w stanie stwierdzić,
  Czy to jest sabotaż. Fakty są jednak bardzo niepokojące, jeśli nie powiedzieć , że zatrważające.
  Od katastrofy pod Miłosławcem i pod Smoleńskiem zginęło mnóstwo ludzi w samobójczych śmierciach, wypadkach i innych zdarzeniach losowych. Premier i ministrowie ,mieli dużo wypadków i dziwnych zdarzeń drogowych. A o ilu sprawach nie wiemy?
  Wojsko Polskie jest praktycznie rozbrajane, wyszkolenie chyba zachęcające potencjalnego wroga do agresji. Przemysł obronny praktycznie prawdopodobnie tylko wegetuje. Polityczne ataki na Polskę ze wszystkich stron. Sadowią się na naszej ziemi obce wojska - niby w naszej obronie. Pouchwalane są ustawy zezwalające obcym siłom na wyposażenie ich ich w polską broń, a także na interwencje zbrojne w naszym kraju.
  Jesli nie jesteśmy w stanie wojny z siłami zewnętrznymi i wewnętrznymi , to ja już nic nie rozumiem z otaczającej mnie rzeczywistości. W tym kontekście jest pytanie na ile PIS uczestniczy w tej wojnie przeciwko Polakom? Jesli jest po złej stronie, to czy ataki na nasz kraj to tylko ustawka, czy kilku bandytów bije się o nasze frukty, a PIS współpracuje z jednym z nich, czy próbuje dla nas Polaków jednak coś ugrać. Nie wiem, nie mam pojęcia.
  Syjoniści strącili polskiego MIG-a 29
 • Przy końcu tej drogi jest
  podłączenie naszego mózgu do światowej sieci informatycznej, wgranie nam odpowiednich programów i pozbawienie nas wolnej woli. Nie wiem czy jest się z czego cieszyć.
  Łączność ma przyszłość
 • @1abezmetki 22:33:11
  Kiedyś za komuny wszyscy złorzeczyli na Mysią. (ulica w Warszawie).
  Teraz Ci co kiedyś się oburzali często to samo czynią....
  Kolejne Spotkanie Netanyahu z Putinem w Moskwie
 • jestem ciekaw
  co mają w tym temacie do powiedzenia nasze "neonowe kobiety".
  Za mało seksu