Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @Fischer 23:31:07
  A czego sie boisz jak jesteś zaszczepiony .Przecież szczepionki chronią przed zachorowaniem Ciebie i Twoje dzieci więc obawy, że niezaszczepieni Cię zarażą są żadne. Chyba się nieco pogubiłeś. Jesli podobne wnioski wyciągasz w analizach geopolitycznych to muszę zweryfikować ocenę Twych artykułów.
  Chemioterapia nie ma sensu
 • niewolnik
  nigdy nie miał prawa posiadania broni i tak samo jest dzisiaj. Zresztą wielu tutejszych komentatorów z taką sytuacją się zgadza. Boją się broni bo pewnie nigdy w życiu w ręku jej nie mieli, ani ofiarą napadu nie byli.
  Naturalne prawo do posiadania broni palnej.
 • @Zawisza Niebieski 16:33:02
  A właściwie to które ugrupowanie polityczne lepiej oceniasz niż PiS?
  Sanatorium od jędzowatości
 • @Zawisza Niebieski 23:40:19
  Wg. mnie drwina uzasadniona , bo ten germański giermek na nic lepszego nie zasługuje.
  Ekskluzywny wywiad z Thomasem Lüßem naTemat KODu
 • @Stara Baba 05:07:53
  Zmienił byś zdanie gdybyś miał włamanie do domu nocą, a jedną rzeczą którą mógłbyś się bronić są twoje własne kalesony, bo już zadanie ciosu nożem kuchennym, to przekroczenie obrony koniecznej. ( mimo że weszły trzy " karki" po 120 kg każdy.)
  Nakaz trzymania broni w sejfie jest idiotyzmem, gdyż wtedy to nie jest broń, a zwykły kawałek żelastwa nieprzydatny do niczego.
  Generalnie opowiadasz bzdury.
  Broń w każdej szufladzie?
 • "Demokracja wywodzi się ze szlachetnych ideałów równości, wolności i braterstwa,
  Mam co do tego wątpliwości.
  Wg. mnie demokracja jest wyższą formą niewolnictwa. To system w którym nikogo do roboty nie potrzeba poganiać , bo każdy sam bez dozorców wylewa siódme poty za kilka srebrników. Potem 80% tego co zarobi jest mu zabierane. I tak 80% tych samopoganiających i samoodtwarzających się niewolników tyra tylko za wikt i opierunek. Ten system to polityczny majstersztyk .
  Kłamstwa demokratyczne
 • Boże!
  A podoficerów LWP też zdegradują? To pójdę na emeryturę jako szeregowiec? Straszne!!!
  Tak na serio, to Maciarewicza jednak pogięło.
  Macior w amoku
 • @trybeus 10:28:10
  To pewnie cena za odwagę przeprowadzającego zabieg. Sam "towar" to pewnie kilkadziesiąt złotych. No ale ważne że , że skutek jest pozytywny.
  Chemioterapia nie ma sensu
 • @trybeus 20:06:21
  Dożylnie? Askorbinian tak się przeważnie podaje.
  Chemioterapia nie ma sensu
 • Nie wdając się w oceny spytam
  Jak była alternatywa dla rządów komunistów w Polsce? I dla tych służb które w tamtym systemie działały? Realna alternatywa....
  Spadkobiercom ubekistanu...ku zastanowieniu
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:08:02
  Przecież myśmy zapłacili złotem anglikom za obronę angoli przez naszych lotników. My jesteśmy krajem bardzo hojnym..... Więc nie dziwota , że teraz płacimy amerykanom za ich interesy w Europie.
  III RP w korzystnym sojuszu i imperialnej glorii
 • A mnie interesuje
  Czym zasłuzył się 25 latek by zasiadać w sejmie. Ciekam jestem jaki jest jego zawód - na 90% twierdzę, że to humanista....
  Łukasz Rzepecki przyczynił się do sukcesu PO
 • @Husky 16:01:38
  A może Husky byś teraz zabrał się za te żydowskie emerytury wysyłane do Izraela? Tam też kupa niezasłużonego szmalu ucieka...
  A mogło być jak było ...
 • @Zdzich 02:07:31
  Mamy inny ogląd rzeczywistości. W każdej zorganizowanej strukturze, zdrada jest zdradą i nic tego nie zmieni. Tak jest na całym świecie.
  A Jaruzelski chyba nie był zdrajcą. To prawdopodobnie był sowiet, podstawiona matrioszka. Putin na defiladzie w Moskwie witał go chyba słowami "witaj w domu". Trzeba nazywać rzeczy po imieniu a nie żonglować słowami bo wtedy wszystko jest relatywne i każdą podłość da się wytłumaczyć. Potęga słowa jest nieograniczona.
  Płk Ryszard Kukliński - nasz bohater - ich zdrajca.
 • @Husky 21:57:14
  Ja mam Dukaczewskiego i jego kompanów głęboko w tyle. Chodzi mi o zasady.
  Towarzysz Dukaczewski
 • @Husky 21:56:06
  gdybyś był nieco bardziej krytyczny w ocenie rzeczywistości, to zrzekł bym się tego stołka na Twoją korzyść. Mnie polityka realnie nie interesuje. Nie mam natury spiskowca, krętacza i notorycznego kłamcy.
  Towarzysz Dukaczewski
 • @Zdzich 17:48:35
  jesteś zwykłym dogmatykiem czyli inteligentnym inaczej.
  Płk Ryszard Kukliński - nasz bohater - ich zdrajca.
 • @zadziwiony 21:40:09
  A Strasburga tych lewaków jako autorytetu to mi nie podawaj.
  Towarzysz Dukaczewski
 • @Husky 21:20:13
  Ty naprawdę nie pojmujesz,że w życiu muszą być jakieś zasady i wartości by społeczeństwo mogło normalnie funkcjonować?
  Gdy np. Ja z SL dojdziemy do władzy to stwierdzimy że......
  Komuna była do kitu odbieramy emerytury - pod most lub do Putina
  Rządy PO to sługusy Niemiec, wyprzedały Polskę- odbieramy emerytury - pod most lub do Merkelowej po zasiłek.
  Rządy PIS-u na smyczy USA i Izraela, w ich interesie działają- odbieramy emerytury- po zasiłek do Trumpa. Dodatkowo niejaki Huski jako pierwszy agitator tej formacji dostaje dożywotni zakaz wypowiadania sie publicznie pod groźbą izolatki w więzieniu. Co nie możemy? A niby dlaczego nie. Wg. nas to takie same szkodniki jak komuna, a nawet może gorsze. Oni też odbierali emerytury.
  Towarzysz Dukaczewski
 • Nie zmienia
  to wszystko faktu, że prawo zadziałało wstecz. Tym sposobem wszystko wszystkim można odebrać w dowolnej chwili dorabiając odpowiednio ideologię i prawo. Przyjdą inni i odbiorą dzisiejszym służbom emerytury. Przecież będą mogli powołując się na zatwierdzony wcześniej precedens.
  Będą mogli nawet wszystkim odebrać emerytury lub obniżyć do dowolnego poziomu. Przecież mogą... Prawo można w każdej chwili zmienić nawet to nabyte.
  No nie akceptuję mimo wszystko takich działań.
  Towarzysz Dukaczewski