Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • ....
  "Facet, który ma 50 lat i prócz tego nic jeszcze nie ma, zwłaszcza pieniędzy...
  oraz nic nie osiągnął – jest po prostu nieudacznikiem - zostanie w takiej sytuacji...
  prawdopodobnie na całe życie...”.

  Zbyt surowa ocena! Biznes to wojna! Nie każdy nadaje się na dowódcę. Większość to zwykli żołnierze. W polityce, biznesie i na wojnie zwyciężają najbardziej bezwzględni, wyrachowani, przebiegli, cyniczni i bez skrupułów. Najwięcej takich cech mają ludzie o skłonnościach psychopatycznych. Udowodnił to A. Łobaczewski w swoich pracach i książce "Ponerologia Polityczna". Wprawdzie on przedstawia to na podstawie ludzi polityki epoki PRL, ale wg. moich obserwacji dotyczy to całej światowej sceny politycznej, gospodarczej, finansowej i wojskowej. Po prostu ludzie o skłonnościach psychopatycznych bez wszelkiej empatii mają dużą przewagę konkurencyjną nad ludźmi pozbawionymi takich cech. Są po prostu bezwzględni w dochodzeniu do wyznaczonego celu. Dosłownie po trupach idą w zadanym sobie kierunku. Ludzie bez cech wojowniczych, z dużą wewnętrzną empatią nie mają ani w polityce, ani w biznesie czego szukać. Nie znaczy to , że wszyscy z nich to nieudacznicy, bo nie zarobili wielkiej kasy. Po prostu nie każdy ma ochotę iść na komorniczą licytację i korzystać z kogoś nieszczęścia.

  Tak- biznes to wojna i jak powiedział pan w poprzednim odcinku
  " Ten który trzyma złoto – zawsze ma rację." A wiadomo kto ma złoto.
  Dla tego pańskiego znajomego facet który założył rodzinę, wychował dzieci na uczciwych ludzi, zapewnił im z pensji skromne. ale szczęśliwe dzieciństwo to nieudacznik, bo klasą S nie jeździ.... Nie zgadzam się taką definicją i klasyfikacją ludzi.
  AMEN-Autobiografia Naukowa-Odc.37
 • Oczywiście, że Owsiak ma prawo zarabiać nawet dużo.
  Problem w tym, że on podaje do publicznej informacji tylko wynagrodzenie z fundacji, a nie wszystkich profitów uzyskanych z współpracujących z fundacją firm jego i żony. Jakaś tam "Mrówka Cala" i "Złoty Melon" . Przynajmniej tak było przez lata . A to duże pieniądze. W takiej sytuacji po prostu oszukuje ludzi w kontekście swoich dochodów z Orkiestry. Jeśli nawet połowę dochodów z Orkiestry by brał dla siebie, a darczyńcom by to powiedział - to ich sprawa czy dają kasę na tę inicjatywę czy nie. A tak to po prostu rżnie głupa i oszukuje ludzi.
  Poza tym każdy myślący może sobie wyobrazić ile kasy można wyciągnąć z takiej inicjatywy pod stołem. Nie twierdzę, że to robi bo mnie zaraz ktoś oskarży o zniesławienie, ale wszyscy znamy życie. Podsumowując- zarzucam Owsiakowi nietransparentne prowadzenie tego biznesu i wprowadzanie ludzi w błąd w zakresie uzyskiwanych profitów. Poza tym w Polsce ma polityczny parasol ochronny . Dowiodły tego procesy z Wielguckim.
  Refleksje na spacerze po Gdańsku w czasie mszy pogrzebowej
 • @35stan 19:48:31
  Hades jest zbyt ograniczony, by takie prawidła pojąć. On uważa , że służby zarządzające międzynarodowym bajzlem, to w interesie obywateli działają...
  Antoni Macierewicz agentem SB!!!!!!!
 • @Hades Ty jesteś po prostu ograniczony umysłowo
  Ty jesteś po prostu ograniczony umysłowo co jest powodem, że w ogóle nie rozumiesz otaczającej nas rzeczywistości...
  Antoni Macierewicz agentem SB!!!!!!!
 • @Oscar 07:06:47
  Ja uważam, że temat jest już zamkniety. To jest koniec naszej cywilizacji w formie jaką ją znamy. Jesteśmy ostatnim pokoleniem które ma jeszcze wolną wolę. Nasi następcy jeśli przeżyją, będą już cyborgami służącymi mafii o której mówisz. Dlaczego tak sądzę? Wskaż historycznie jedną światową , oddolną rewolucję, która obaliła system
  Sensacje XX wieku: Robert F. Kennedy i tajemniczy zabójca
 • @kula Lis 68 07:55:09
  Najśmieszniejsze jest to, że uprawa konopi kosztuje pewnie nawet taniej niż tytoniu.
  Żydowska okupacja będzie gorsza od niemieckiej i sowieckiej.
 • @Pedant 13:57:47
  Słusznie. Zadziwiające ilu ludzi jest przeciwko suwerenności finansowej państwa i optuje za zadłużaniem się w prywatnych korporacjach finansowych, tym samym oddając tej hydrze swoją suwerenność.
  Dziwny sposób „zanęcania”
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:48:54
  Chiny czy ameryka- i tak w czarnej d-ie jesteśmy. Chiński model społeczny z ostatnimi "punkcikami" za dobre zachowanie jest mi zupełnie obcy, a z pewnością w perspektywie został by u nas zaimplementowany.
  Zabójstwo Adamowicza to element "Strategii Napięcia"?
 • @detektywmjarzynski 06:04:19
  Jeśli ktoś sądzi, że media społeczne nie służą ugruntowaniu i zapewnienia absolutnej władzy odpowiednim ludziom, to jest po prostu infantylny.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.34
 • @Ryszard Opara 00:15:08
  Znaczy.... pewnie idzie Pan w dobrym kieruknu.
  Pozdrawiam.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.34
 • A ja mam takie pytanie
  Czy gdyby pańska sytuacja materialna na to pozwalała, gdyby pieniędzy kilka kufrów w piwnicy stało - to jeszcze raz budował by Pan dom o powierzchni 2000 m2 ?
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.34
 • Husky....
  daj głos!
  Polska śmieciem świata?
 • @AgnieszkaS 23:59:47
  Cały problem w tym , że dzisiejszy świat zachodni oparty jest na nihilizmie, egocentryzmie, niewiarygodnej żądzy pieniądza i robieniu sobie dobrze za wszelką ceną, zamiast na odpowiedzialności i obowiązku wobec innych. W takim duchu wychowują się dzieci i takie wartości przyjmują jako osoby dorosłe. GPS-owi taki świat się podoba,( przy odpowiedniej sprawności, wyrachowaniu i bezwzględności można kupę kasy zarobić) nie zdaje sobie bowiem sprawy, że taki model współżycia ( a właściwie jego brak) doprowadzi do całkowitej degrengolady społeczeństwa i totalnego krachu dzisiejszej cywilizacji skupionej na własnym ego.
  Chore szpitale, chorzy ludzie...
 • Korsarzu
  nie dopatrzyłeś! To są modele, a nie autentyczne MIG-29. No , ale balet mimo wszystko jest niesamowity.
  FANTASTYCZNY LOT A NAWET TANIEC MIG-29
 • @kula Lis 68 19:33:10
  Lewactwo pleni się z zastraszającą szybkością. Nawet w najbliższej rodzinie szerzy się na wielu frontach.
  Dziki, ludzie i politycy
 • @miarka 10:58:58
  Miarka, nie jesteś na bieżąco! Ludzie już rezerwują terminy na wyjazdy urlopowe 2019 - Tajlandia, Chiny Japonia, Afryka, Iran, Grecja, Egipt, Turcja itp.
  Przygotowują się na zimowe wyjazdy wakacyjne, do naszych górskich kurortów - najlepiej prestiżowe Zakopane bo trzeba się wykurować w najlepszych hotelach gdzie celebryci bywają. Kupują nowe mieszkania, budują domy na potęgę. Mają głęboko w d....e Twoje pomysły na usunięcie okrągłostołowej władzy od koryta. Nawet sobie sprawy nie zdają z takiego stanu. Cieszą się życiem, nie egzaltują się kiepskimi nowinami, nie przyjmują ich do wiadomości. Najważniejsza nowa komóra za 3 tysiaki i nowa fura, a potem fotki na instagramie czy tam innym fejsie. To jest życie cool , a nie zamartwianie się problemami z władzą.
  Dzik jest zły
 • @Husky 19:30:37
  Jak to mówią - siła złego na jednego.
  Kpina nie zastąpi faktów w dziedzinie uzbrojenia.

  Obejrzyj sobie , a szczególnie od 1.30min... taka ciekawostka.
  https://www.youtube.com/watch?v=0_Cgxy7N-V0
  Globalizm – lepsza okropna śmierć niż okropności bez końca
 • @lorenco 17:44:21
  unikając ironii.... w wypadku ataku jądrowego warto być zaopatrzonym w duże ilości witaminy C. Podobno po tragedii w Fukushimie Japończycy z dużym pozytywnym skutkiem stosowali tę witaminę do neutralizacji skutków promieniowania.
  Globalizm – lepsza okropna śmierć niż okropności bez końca
 • @Husky 17:50:16
  Co by nie powiedzieć o Rosjanach i Amerykanach to w przemyśle zbrojeniowym Rosjanie są dużo bardziej efektywni. Polegając praktycznie tylko na sobie wytwarzają broń nie mniej skuteczną niż amerykańska, a często ją przewyższającą. Ameryka drenując przez dziesięciolecia najlepsze mózgi z całego świata, dysponując nieporównywalnie większymi kapitałami ma osiągnięcia proporcjonalnie dużo mniejsze.
  Globalizm – lepsza okropna śmierć niż okropności bez końca
 • @Talbot 16:35:13
  W formie ciekawostki...
  Ojciec mojego kolegi lat 96 codziennie dojeżdża do pracy na godz. 9.00
  BMW 750. Od czasu do czasu robi sobie wypad na autostradę, by dać nieco po "garach". No ale to zupełny wyjątek, bo moja mama 90lat w dużo gorszej formie jest już na ostatniej prostej.
  Statystyczny Kowalski zjada 2 kg rocznie chemii w jedzeniu