Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @Husky 22:05:03
  A ja im i tak nie wierzę.
  Zbyt dużo dziwnych czapeczek na głowach w okolicach władzy..... i w samej władzy.
  Morawiecki i zawirowania ..
 • @programista 13:43:28
  przeczytaj sobie 'Ponerologię Polityczną" A. Łobaczewskiego może Ci się oczka nieco otworzą.
  Między Patriotyzmem a Liberalizmem
 • @programista 13:43:28
  nic nie rozumiesz z tego świata, nie znasz mentalności ludzi i wpływu pieniądza oraz władzy na ich psychikę i zachowania, , żyjesz w wykreowanym sztucznym świecie nie mającym nic wspólnego z rzeczywistością.
  Między Patriotyzmem a Liberalizmem
 • @wk..ny 21:39:26
  100/100
  13 grudnia – jak powstawała IIIŻydo-RP/Polin
 • @programista 12:39:38
  niebezpieczeństwem jest niczym nieograniczona ilość pieniądza i władzy możliwa do zgromadzenia przez jednostkę ludzką w liberalizmie. Czyni to z niej w przeważającej ilości wypadków zwykłe monstrum całkowicie wyalienowane ze struktur społecznych z wszystkimi wynikającymi z tego faktu konsekwencjami. Widzimy je na co dzień - jeśli chcemy zauważyć.
  Między Patriotyzmem a Liberalizmem
 • Z tego całego syjonistycznego bałaganu na świecie
  można wyciągnąć jeden podstawowy wniosek. Cała ludność Ziemi ma zostać pokolorowana, a białymi pozostaną tylko żydzi. Wykorzystają to jako dowód na swe bzdurne wybraństwo. Czyli za sto lat będą dwie rasy. Zdepopulowana, schorowana i okaleczona rasa kolorowych niewolników i rasa białych wybrańców, panów - żydów.
  O "mesjanistycznej i apokaliptycznej sekcie"...
 • Ab ja tam żałuję
  że Polska nie ma takiego potencjału. Skończyły by się żarty sąsiadów i głupie gadanie komisarzy z zachodu.
  Konstantin Siwkow: Program Jądrowy KRLD Zrealizowany...
 • @staszek kieliszek 05:31:09
  Na przełomie 1981- 82 roku pracowałem w Moskwie.
  Po raz pierwszy piłem tam Fantę- niebo w gębie to dla mnie było. Tyle , że ciągle to można było pić , a pragnienie nie ustępowało w gorącym, letnim klimacie Moskwy.
  Na rogach ulic można było kupić "ruski kwas" - kwas chlebowy nalewany po prostu bezpośrednio z cystern.
  Efekt?
  Pół litra kwasu rano i prawie przez cały dzień można było obejść się bez napojów. Ale to był ten naturalny kwas , a nie ten sprzedawany dzisiaj w butelkach podobny do oranżady.
  Ferment dla zdrowia
 • @staszek kieliszek 05:31:09
  dla zainteresowanych
  http://www.taniaksiazka.pl/sztuka-fermentacji-sandor-ellix-katz-p-643855.html

  600 sposobów na fermentację produktów spożywczych
  Ferment dla zdrowia
 • @Bogusław Jeznach 18:47:54
  Notka jak na Pana ekspresową twórczość już stara bo z 9.12. ale może Pan jeszcze przeczyta mój komentarz.
  Z tego co Pan wyżej napisał wynika, że jest Pan osobą normalną o dużej empatii, stąd pańskie widzenie świata. Nie dopuszcza Pan myśli, że ludzie mogą posuwać się do tak strasznych rzeczy jak opisują niektóre teorie spiskowe.Też tak na niego patrzyłem jeszcze kilka lat temu. Niestety po latach zajmowania się różnego rodzaju teoriami doszedłem do następującego wniosku. Ludzie są źli i to bardzo źli. Wystarczy , że mają nieograniczoną władzę wynikającą z nieograniczonej ilości pieniędzy by zaczęło wychodzić z nich najgorsze zło. Stają się zwykłymi skurwielami pragnącymi podporządkować sobie innych do swych najdurniejszych pomysłów. Proszę sobie wyobrazić dzieci ludzi od pokoleń tak bogatych, że mają wszystko co za pieniądze można dostać. Czy to są jeszcze ludzie w sensie mentalnym? W kobietach mogą wybierać jak w ulęgałkach, w końcu tym znudzeni uprawiają sex z dziećmi. W końcu to zbyt małe emocje - zaczynają składać ofiary szatanowi z tych dzieci, a potem nawet je zjadają bo doznania muszą być coraz większe. Z pewnością Pan nie wierzy, ale w stanach ginie rocznie kilkaset tysięcy dzieci.
  Pan posłucha co mówi Mel Gibson oraz inni amerykańscy artyści. Im po prostu bije na dekiel z nadmiaru wrażeń.
  Co mówią wyciekłe maile ze środowiska Clintonów o zamawianiu pizzy za 60000dolarów. Pizza to dziewczynka w ich slangu, chłopiec to Mac.
  Pan ma jeszcze złudzenia , że ci co nami kierują mają jakieś ludzkie instynkty i działają w kierunku naszego dobra.? Oni nas z premedytacją niszczą, poprzez choroby, epidemie i inne działania chcą wyczyścić Ziemię z elementu im niepotrzebnego.
  Oczywiście nie dam głowy za to stwierdzenie, ale wszystko na to wskazuje , że to jest więcej niż prawdopodobne.
  Pora przejrzeć na oczy Szanowny Panie Bogusławie i obedrzeć się ze złudzeń.
  Teoria płaskiej Ziemi
 • @Bogusław Jeznach 18:47:54
  Panie Bogusławie
  Proszę nie dawać się wpędzać w maliny. " Brak szczepień spowodował powrót odry". Proszę powiedzieć -i co z tego? Widzę, że te sprawy Pana nie interesują i powtarza Pan info wygodne dla określonego lobby.
  By więc nie posądzać mnie o szerzenie teorii spiskowych bez pokrycia w faktach powiem Panu cos na temat odry z własnego doświadczenia.
  Chorowałem na odrę dwa razy. Tak dwa razy . Raz we wczesnym dzieciństwie ,drugi raz mając 18 lat.Dziwne prawda? NAwet lekarz sie bardzo dziwił - sąsiad dyrektor szpitala dziecięcego. I wie Pan co? Nie zaszkodziło to mojemu zdrowiu. Jak dowiodły badania niezaleznych naukowców choroby dziecięce zabezpieczają człowieka przed dużo groźniejszymy chorobami wieku dojrzałego.
  Jesli chce sie Pan czegoś dowiedzieć na temat szczepień to proszę posłuchać co mają na ten temat do powiedzenia takie osoby jak
  Prof.Majewska. dr.Jaśkowski, dr.Czerniak, Pan Zięba oraz wielu lekarzy i naukowców zagranicznych.Literatura jest bogata.
  https://www.youtube.com/watch?v=ghO6Ei0JZeQ
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=Nlyv2NIsVL0
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=Cby6F8WZNEQ

  I proszę zbić fakty podane przez Ziębę na tym wykładzie tutaj.
  https://www.youtube.com/watch?v=ineL6H0hJIE
  Teoria płaskiej Ziemi
 • @wiedzajestwksiążkach 20:13:57
  To mamy w Polsce demokracje, wolne wybory i to my Polacy mamy wpływ przez te akty, na to w jakim kierunku zmierzamy? I na Politykę Polski?

  Zadziwiające w kontekście wyroku sądu bodajże najwyższego ,że polityków nie obowiązują obietnice wyborcze? I mogą robić przez ten fakt to co im koryto napełnia, a nie to do czego się zobowiązywali przed aktem wyboru.
  Dziwne, bo do tej pory myślałem, że to szefostwa partii układają listy wyborcze kreując w ten sposób skład sejmu, który potem zgodnie z wytycznymi głosuje na określone ustawy z reguły coraz bardziej restrykcyjne wobec nas Polaków. Jesli to jest wolne i demokratyczne państwo to mnie już chyba demencja starcza dopadła.
  Nazad
 • czy wyobrażasz sobie jakieś działanie PIS-u
  które mógłbyś skrytykować?
  Rząd Morawieckiego to zmiana...... bez zmiany
 • @Zawisza Niebieski 14:13:12
  u jest także laurka - można jej wierzyć?
  https://www.salon24.pl/u/jankepost/828469,mateusz-morawiecki-czego-o-nim-nie-wiecie
  Czy dymisja premier Szydło ma podwójne dno?
 • Bardzo dobry wykład
  O filozofii językiem zrozumiałym nawet dla osoby prostej jak konstrukcja cepa.
  Czy istnieje Cywilizacja Polska?
 • @zadziwiony 11:23:51
  Zresztą po tych lewaczkach widać , że dużo kobiet lubi być trzymana mocno za twarz....
  Gnijące wątroby Europy, czyli Europejki witają imigrantów
 • @miarka 10:01:13
  Opisałeś strukturę społeczną obowiązującą ileś tam lat temu, przed rewolucją seksualną gdy jeszcze przeciętny mężczyzna był w stanie utrzymać rodzinę. Niestety pieniądz rządzi światem i gdy kobieta musiała zacząć zarabiać by budżet domowy dopiąć zaczęły jej piórka wyrastać( już widzę reakcję Lotnej). Nasiliły się rozwody, samotne matki zaczęły wychowywać swych synów na mężczyzn których nie chcą ich córki. Po prostu niewieścieją. I kółko się zamyka. Ktoś tam z góry oczywiście celowo w tę stronę świat prowadzi, a celem być może jest oczyszczenie i przygotowanie naszej Ziemi dla kogoś innego?
  Gnijące wątroby Europy, czyli Europejki witają imigrantów
 • @Zawisza Niebieski 20:44:44
  Zawisza na litość, możesz nie znosić PIS-u oczywiście Twoja sprawa. Ja też im nie wierzę. Ale traktuj wszystkich po równo. Przeszkadza Ci rzeczywisty tytuł profesorski Pawłowicz, a sam zaznaczasz absolutnie lipne profesorstwo polakożercy Bartoszewskiego. Oj Zawisza, silisz się na obiektywizm a niestety taki nie jesteś.
  Poza tym np. mnie absolutnie nie przeszkadza, że ktoś kreuje wizje państwa z tylnego siedzenia. Na stanowisku jest się urzędnikiem obciążonym określonymi obowiązkami administracyjnymi i na prace koncepcyjne nie ma zbyt wiele czasu. Odpowiedzialność za jego pomysły bierze świadomie na siebie osoba zatrudniona na określonym stanowisku, więc nie jest tak , że nikt nie ponosi odpowiedzialności. Wyłączając fakt, e do tej pory nikt rządowy nie poniósł żadnej konkretnej odpowiedzialności za swe czyny. Byle to było dla dobra Kraju i jego mieszkańców. Tego niestety na razie nie wiemy.
  Czy dymisja premier Szydło ma podwójne dno?
 • @krzysztofjaw 12:53:21
  Spotkałem się z opinią , że fakt iż jeszcze mamy swoją państwowość wynika z gry interesów mocarstw światowych. Skłaniam się ku opinii, że rzeczywiście tak jest. I chyba jest prawdą, że interesy amerykańskie zabezpieczają nas puki co przed rozbiorem niemiecko - rosyjskim. Można też przypuszczać, że także Chinom jest na rękę nasza państwowość zabezpieczająca przed powstaniem giganta Eurazji. W takim rozdaniu bylibyśmy bowiem tylko regionalnym dostarczycielem taniej siły roboczej.
  W zmaganiach światowego kapitału mającego decydujący głos w jakim kierunku świat podąża jesteśmy praktycznie nikim i cząstkę suwerenności możemy zachować jedynie sprzymierzając z jakimś wielkim rozbójnikiem.
  Chęć wybicia się na samodzielność nie mając w ręku siły do jej obrony skazuje nas w najlepszym wypadku na wprowadzenie w życie ustawy 1066. Możemy mieć wielkie ambitne plany rozwoju naszej wizji cywilizacyjnej, gospodarczej i społecznej. Na tę chwilę gdy będzie się to kłóciło z interesami wielkich zostaniemy po prostu zarżnięci. Trzeba mieć siłę by takie plany obronić.
  Wymiana premiera? Bardzo zła decyzja PiS-u!
 • @PREDAkTOR 02:11:44
  Czy Twoje zdanie o wycince puszczy oparte jest na opiniach leśników znających sytuację w puszczy czy na gazetowych relacjach i politycznych emocjach?
  Wymiana premiera? Bardzo zła decyzja PiS-u!