Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:26:32
  Mam nieodparte wrażenie, że Pani AgnieszkaS kolekcjonuje menory. No przynajmniej bardzo jest z nimi związana emocjonalnie.
  Jak PiS wtyczkami rządzi?
 • @AgnieszkaS 19:38:27
  mogę spytać- jakiego wyznania jest szanowna AgnieszkaS
  Jak PiS wtyczkami rządzi?
 • @AgnieszkaS 20:08:11
  kłamiesz.... mnie też!
  Desperacja
 • @Husky 15:25:15
  MÓj komentarz? A czy to ja przez z cały czas wychwalam PIS?
  Ale jak chcesz, to kilka słów powiem. Wszyscy są w jednej klice, nikomu nic złego się tak naprawdę nie dzieje- co najwyżej kilka blotek dla uspokojenia publiki dla przkłądu się wsadzi - na krótko. Po czasie stwierdzam, że PIS jest niebezpieczniejszy jak PO, albowiem pod sztandarami niepodległości i patriotyzmu dyma nas Polaków nie gorzej jak PO. Tamci przynajmnie wiele rzeczy robili jawnie. Nie sądzę, by P. Wrzodak konfabulował, miał wgląd w wiele spraw, więc zapewnie wie co mówi.
  Desperacja
 • @Husky 13:50:17
  TYlko tyle masz do powiedzenia na komentarz P. Wrzodaka?
  Desperacja
 • Można mniemać
  że zrzeczenie się suwerenności emisyjnej pieniądza przez przyszły rząd polski było ceną jaką zapłacił Piłsudski, za desygnowanie go do władzy.
  Jakieś zobowiązania wobec mocodawców musiał podjąć, a ten fakt jakoś mi pasuje do całości w kontekście tego co pisze Nikander.
  " Do polityki garną się...
 • wielokrotnie
  już udowodniono, że do władzy prą i głównie ją sprawują psychopaci. Po prostu ich cechy charakteru powodują, że normalni ludzie mający jakieś zasady , nie mają w polityce żadnych szans. Polityka to gra bez zasad..
  A tak się dziwnie składa, co potwierdza skład sejmu i rządu, że najwięcej psychopatów jest wśród humanistów.
  " Do polityki garną się...
 • niszczenie ruchów etnicznych, nacjonalistycznych w świecie zachodnim,
  rozwadnianie narodów, multi-kulti, mieszanie ras i religii przy jednoczesnym ustanowieniu Izraela jako państwa narodowego żydów, może sugerować, że celem jest pozostawienie dwóch ras- białych żydów i kolorowych- beżowych gojów .
  Wtedy już nikt nie będzie śmiał zakwestionować , że żydzi to "naród wybrany", bo kolor skóry o tym zaświadczy.
  Unia Europejska na drodze ku pełnej nowoczesności
 • ZAuważyłem pewną prawidłowość
  Najaktywniejsi w dyskusji o aborcji i największymi jej przeciwnikami są mężczyźni, którym to przeważnie komornik musi wyciągać alimenty , na dzieci które spłodzili i zostawili samopas. Kobiety są dużo bardziej stonowane, choć to one głównie ponoszą konsekwencje swoich decyzji. A są one często traumatyczne.
  Jeśli twoja macica jest ci powodem do …
 • @zbig71 11:36:52
  Ta wydajność prywatnych rolników, była wtedy na PGR-rowskiej często paszy. O tym też trzeba pamiętać.
  Po trzecie pod koniec PRL jedliśmy tyle samo mięsa co obecnie, tyle, że zdrowszego.
  Polska upodlona pozorami niepodległości.
 • @Husky 10:50:36
  Możesz zdefiniować termin "niepodległość" ? Być może , że różne rozumienie tego słowa determinuje kłótnie między ludźmi.
  Polscy Tytani
 • @Husky 10:26:35
  to, że jeden był matrioszką nie znaczy, że ten drugi to patriota. Dziwne , że tego nie rozumiesz. Osobiście nie widzę Polaków patriotów u władzy w Polsce. Tacy, jeśli gdzieś się wybijają, to są wycinani z życia politycznego, by Ci jakich promujesz, mogli spokojnie władzę dzierżyć.
  Ustawka - cześć III ostatnia
 • @Husky 19:40:39
  No wielki to ten prezydent był, bo przecież antypolskie organizacje żydowskie do Polski napowrót sprowadził. Zaiste był wielki, no i ta jego pozycja na pomniku z ręką na piersi, kojarzy mi się mocno z pewnymi organizacjami do których mi mentalnie bardzo daleko. Szkoda ,że nie ma fartuszka założonego.....
  Ustawka - cześć III ostatnia
 • Jak widać w komentarzach
  wszystko można wytłumaczyć w dowolny sposób i dobierając odpowiednie słowa przekonać do swoich racji. A ja się tak zastanawiam, co my tak naprawdę świętujemy, bo chyba obecny stan , trudno nazwać niepodległością jeśli żadnej ustawy bez zezwolenia zewnętrznego w życie wprowadzić nie potrafimy. Za podległości sowietom, tylko oni zarządzali. Teraz mamy takich nadzorców cały tabun - Ameryka, Niemcy, Izrael, GB, Francja i pewnie jeszcze kilka pomniejszych pomagierów za twarz nas trzymają. Taki stan można nazwać niepodległością? Mamy tylko zewnętrzne oznaki niepodległości. A to zbyt mało by być krajem suwerennym , wolnym i niepodległym.
  Ustawka - cześć III ostatnia
 • To były czasy - koniec 60-tych, poczatek 70-tych
  gdy wypisane wkłady do długopisów napełniało się tuszem w specjalnych punktach- jak syfony.
  Też uważam, że nie było tak źle. Było przaśnie, ale ja nie czułem jako młody człowiek żadnego niebezpieczeństwa. Przede wszystkim nie było takiego wypruwania z siebie flaków, jak to wielu czyni obecnie, dla zdobycia paciorków - często zupełnie zbędnych. Nikogo nie wyrzucono też z domu za niezapłacone rachunki.
  AMEN-Autobiografia Naukowa- Odc.15
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:17:05
  Nie rozumiem....
  Narodowy bojkot (boycott)
 • @Wrzodak Z. 09:17:05
  W sprawie Huskiego , to się zgadzam.
  Proszę jednak powiedzieć, jak Pan ze swojej perspektywy widzi Polskę w uścisku Niemiecko - Rosyjskim. Cudów nie ma , nasze interesy są zdecydowanie rozbieżne i silna , niepodległa Polska stoi w poprzek tych interesów. Mnie tak sie wydaje, że gdyby Niemcy z Rosją zagwarantowały Polsce należne jej miejsce, a więc respektowanie naszych interesów narodowych, to projekt Europy od Lizbony do Władywostoku chyba miał by sznsę na powodzenie, bo amerykanie mieli by kłopot wbić polskiego klina w ten projekt. W obecnej sytuacji, ten duet nie dopuci do suwerrenego rozwoju Polski i być może dlatego to nasze służalstwo USraelowi.
  Politycznie niepoprawny antykomunista
 • komentarzy pewnie nie będzie
  , bo czytający rozumieją chyba tylko słowa.....
  Socjologia złodziejstwa na 100-lecie niepodległości
 • @Husky
  Dla Ciebie podległość Rosji - to brak niepodległości.
  Podległość Ameryce - to pełna niepodległość.
  Nie powiem - bardzo ciekawa łamigłówka intelektualna.
  Marszu Niepodległości w Warszawie w tym roku nie będzie.
 • @Laznik 13:09:01
  Przecież my jesteśmy bezpośrednio przez USA zarządzani, więc skąd zdziwienie?
  "Szczególnie dla państw środkowej Europy - obecność amerykańskich placówek dyplomatycznych ma wymiar tak symboliczny, ale i jak najbardziej praktyczny. W Polsce amerykański ambasador odbywa regularne video-konferencje z udziałem wojewodów, odbierając od nich raporty i wydając polecenie do wykonania na poziomie administracji regionalnej, całkowicie pomijając polski rząd i konstytucyjne organy państwa! "
  http://chart.neon24.pl/post/146201,teheranska-nauka
  Wybory w USA już dziś!