Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @domin99 20:33:39
  Znaczy twierdzisz, że coś takiego jak geoinżynieria klimatu to fikcja? I , że amerykanie nie prowadzą polityki za jej pomocą?
  Co się dzieje z tą pogodą? - leje i leje...
 • @kowalskijan584 20:20:56
  Intelektualista Macgregor nie potrafi odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Czy wyznawca innej religii niż katolicka może dostąpić zbawienia i wstąpić do Królestwa Bożego. Ale w mędrkowaniu to jest mistrzem.
  Marsz 11 maja 2019 – nowe PŁOWCE.
 • @MacGregor 10:15:18
  Bzdzisz MacGregor- z pozycji fundamentalisty religijnego.
  Marsz 11 maja 2019 – nowe PŁOWCE.
 • @MacGregor 10:42:45
  Nawet poliniście zdarzają się błędy, a nim nie jestem i piszę bez korektora tekstu. Ale dzięki za merytoryczną odpowiedź na moje pytanie.
  "niepodległego państwa POLAKÓW nie zbudują rzymscy katolicy.
 • Są sprawy ważne i ważniejsze.
  Na ten moment ważniejszej od 447 chyba nie ma! Bo będziesz musiał dołożyć do swoich strat następne kilkaset tysięcy.
  + Quo vadis 12.5.2019r. , Wojna o nasze dusze
 • @Wican 21:10:11
  Czy łaski Pańskiej i miejsca w raju może doświadczyć tylko katolik? A wyznawcy pozostałych religii skazani są na wietrzne potępienie?
  "niepodległego państwa POLAKÓW nie zbudują rzymscy katolicy.
 • ja uważam
  choć nie znam tego środowiska ( od zawsze z kościołem mi nie po drodze), że przedstawiona sytuacja może być bliska prawdy. Dlaczego?
  Po prostu w takim męskim gronie, z brakiem oficjalnego zezwolenia na związki z kobietami musi dochodzić do patologii seksualnych. Popęd seksualny jest siłą tak wielką, że musi znaleźć gdzieś ujście. Ponieważ księża mieli parasol ochronny w tym zakresie , z pewnością usadowili się tam także mężczyźni z pewnymi odchyleniami od "normy". No i się działo i dzieje z pewnością nadal. A jesli chodzi o film KLER, to nie rozumiem niektórych bardzo agresywnych napaści. Przecież film nie jest całkowitą krytyką duchownych, bo przecież pokazuje, że są w śród nich także ludzie porządni, traktujący swoje powołanie zupełnie poważnie, lub potrafiący się po chwilach refleksji zdobyć na dobre rozwiązania.
  TYLKO NIE MÓW NIKOMU
 • No cóż.
  Jak świat światem, kobiety zawsze lgnęły do mężczyzn z "klasą , kasą i władzą" z akcentem na te dwie ostanie cechy. . Niektóre z nich z całym wyrachowaniem potrafią wykorzystać męską naiwność i pożądanie do pięknych kobiecych kształtów. To takie atawistyczne uwarunkowanie. Osobiście miałem szczęście i nie natknąłem się w swym życiu na podobnie wyrachowane kobietki. Pewnie miałem zbyt mało kasy, a do zewnętrznych jej znamion nigdy nie przywiązywałem wagi.
  Między szczękami żarłacza Żezabell a-mieczem oślepłej Temidy
 • @Janusz Kamiński 09:37:15
  Cała różnica w wizjach Oskara i Kamińskiego polega na tym, że pierwszy ma wizje oparte na wartościach zbliżonych do "CP" Wojtasa, a drugi na Makiawelizmie. Z tego samego powodu Polacy są biedniejsi niż żydzi.
  W dziele zdobywania władzy i pieniędzy z makiawelizmem i wartościami w Talmudzie zawartymi szans żadnych nie mają wartości oparte na miłości i empatii dla innych. Dlatego jest tak , a nie inaczej i lepiej nie będzie. Osobniki psychopatyczne zawsze zajdą dalej i wyżej.
  Już wkrótce
 • @matterhorn 11:36:10
  Owieczki prędzej czy później pójdą za pasterzami, a Ci jacy są wszyscy widzą i czują. (nie mówię o niektórych prawdziwych duchownych w parafiach). A u góry jest coraz gorzej z tendencją na coraz szybszy upadek. Kościół katolicji bierze udział w rozwalaniu dotychczasowego porządku świata i nie uratuje go przed nim. Dogmaty wiary zmieniały się w raz z "mądrością etapu" więc i teraz idą w porządanym kierunku. Nikt za wiarę dzisiaj nie będzie umierał. Przynajmniej w stopniu skutecznym. Wszystkie siły polityczne cynicznie grają religiami i tego też nic nie zmieni. Po to przecież one istnieją.
  SpiritoLibero zareklamował antybiskupią mowę red. Liberté!
 • mnie podpadło w tym tekście głównie
  podejście do"nowoczesności", a więc poparcie dla legalizacji wszelkich zboczeń z małżeństwami pederastów na czele. W sprawie KRK z mojego punktu widzenia miał rację . Żadnego kłamstwa, ani ataku na wartości chrześcijańskie tam nie było. Być może był to cynizm polityczny, ale w sensie werbalnym nic zarzucić mu nie można.
  SpiritoLibero zareklamował antybiskupią mowę red. Liberté!
 • @Janusz Kamiński 20:39:46
  nosisz chyba na co dzień różowe okulary... Chęć wypompowania z nas 300mld dolarów jakoś idzie chyba w przeciwnym kierunku.
  Kamińskiemu kamień do ruskiej d...-polemika-widziane z USA
 • @Janusz Kamiński
  Ten jasnowidz Fredman przewidział też wielki rozwój Polski wspomagany amerykańską siłą do pozycji regionalnego mocarstwa. Czy Amerykanie już zaczęli tę operację wzmacniania Polski?
  Kamińskiemu kamień do ruskiej d...-polemika-widziane z USA
 • @trojanka 23:03:28
  Ciekawe info. Juz teraz wiadomo skąd u niego etyka jaką prezentuje w swych poglądach.
  Kamińskiemu kamień do ruskiej d...-polemika-widziane z USA
 • @Janusz Kamiński 22:28:27
  Iście profesjonalna odpowiedź. Ja wiem . moje pytania są tak głupkowate. że nie ma sensu na nie odpowiadać.
  Kamińskiemu kamień do ruskiej d...-polemika-widziane z USA
 • @Janusz Kamiński
  A jak już Ci Rosjanie napadną na tę Polskę, to co potem zrobią? Będą okupowali czy nas jednorazowo wybiją? Ile będą potrzebowali wojska by to uczynić skutecznie?
  Rosja z Polską są geopolitycznymi przeciwnikami- to fakt. Ale prowadzenie bezalternatywnej polityki przez polskie władze jest samobójstwem. Rosjanie najadą na Polskę tylko wtedy , gdy będą przez Amerykę do tego przymuszone broniąc swoich interesów. I mogą zrzucić na nas bombkę by otrzeźwić zachód. Ale to będzie działanie wyprzedzające zapędzonego do narożnika szczura - atak prewencyjny. Piszesz, że Rosjanie są zbyt słabi by wygrać z Polską. W takim razie muszą być idiotami , by tego chcieć dokonać. Sądzisz, że są? Nie widzisz tu sprzeczności w swoich wywodach? Rosjanie wyprzedzają Polskę prawie we wszystkich dziedzinach , zarówno w gospodarce jak i kulturze. W czysto militarnych sprawach nie ma nawet o czym dyskutować. Nawet jak jakieś ekstra wynalazki Polacy wypracują , to i tak wszystkie w Izraelu lądują. Polska jest w stanie wojny i w tej chwili jej największym przeciwnikiem z pewnością nie jest Rosja.
  Twoje stanowisko wynika nie z racjonalnych przesłanek, a osobistych sympatii. Po prostu Twoje argumenty są czysto rusofobiczne , a nie merytoryczne, albowiem nie podałeś ani jednego racjonalnego powodu dla którego Rosjanie chcą napaść na Polskę.
  Dla mnie amerykanie razem z żydami są największymi zbójami na świecie i choćby z tego powodu jestem wrogo do nich nastawiony. Nie z powodów politycznych, narodowych , a etycznych, albowiem działają w aspekcie wartości cywilizacyjnych dla mnie całkowicie obcych. Objawia się to sentencją " tam gdzie siła - prawa nie ma!" W tej chwili bezwzględnie swoja siłę wykorzystują , także przeciwko Polsce.
  Kamińskiemu kamień do ruskiej d...-polemika-widziane z USA
 • @zadziwiony 15:49:26
  i przeciwko narodowym interesom Polaków.
  Konfederacja 31% - mężczyźni 18-30 lat!
 • @Oświat
  Tyś się już zupełnie zagubił. PIS całkowicie dyskredytują działania organów państwa przeciwko blogerem i youtuberom mającym istotną pozycję w tym środowisku w walce z patologiami władzy. Przecież oni bez żadnych skrupułów nękają ich, wsadzają do więzień i trzymają miesiącami i latami bez wyroków i dowodów nielegalnej działalności. Żyjemy w państwie mafijnym i czas z tym skończyć. Złotoustych przywódców mafii należy osądzić i zamknąć , a nie dawać im poparcie polityczne by dalej bezkarnie prowadzili kryminalną i niekonstytucyjną działalność przeciwko polskim patriotom.
  Konfederacja 31% - mężczyźni 18-30 lat!
 • @zibi 10:09:24
  A co może odstraszyć armię amerykańską od robienia porządków na świecie wg. woli i w interesie amerykańskich grup interesów?
  Armia USA w Japonii - 01.05.2019.
 • Panie Kamiński
  Jazgot jest pańską największą siłą! Szkoda więc czasu na ten blog , bo słuch niepotrzebnie można stracić, a mądrości żadnej nie sposób znaleźć.
  KAMIŃSKI kwiatek do kożucha?