Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • @Nibiru 23:05:15
  A może skuteczniejsze od tego octu było by to cacko?
  http://tiny.pl/gjw7k
  Libido
 • tak na marginesie
  Pepsi Cola dostała zgodę na wykorzystywanie produktów na bazie ludzkich embrionów jako wzmacniaczy smaku.... Smacznego!!!
  Jean Paul Sartre i Michel Foucault pedofili bronili
 • @Husky
  A może sam byś się zaciągnął i poszedł zrobić porządek z KImem. Przecież tyle nam Polsce nabruździł i nagroził..Zasłużył przecież...
  Saga rodu Kimów - odcinek III ostatni
 • @Husky 08:09:35
  Mamy inny system wartości, więc marne szanse na wzajemne zrozumienie. Poza tym jedną z istotnych cech Twego charakteru jest cynizm. Bo nie posądzam Cię o głupotę. Twoim przesłaniem jest popieranie usa albowiem uważasz, że ten zbój i tak jest lepszy niż inne zbóje więc może robić co chce. Przy tym uważasz, że pieniądze nie śmierdzą. Osobiście jestem przeciwnego zdania.
  Armia Czerwona o jakiej nie myślicie
 • @Husky 21:31:03
  toż to pisałem, że taki taktyczny sojusz jest możliwy, ale on nie może czynić z diabła anioła, a Ty tak postępujesz... A to już jest manipulacja i propaganda, a nie rzetelna i obiektywna dziennikarska analiza.
  Armia Czerwona o jakiej nie myślicie
 • @Husky 20:33:02
  Może trochę historii się poduczysz?

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/usa-straznik-pokoju-obronca-praw-czlowieka-historia-usa-pigulce-2017-08

  Kim trzeba być by takiego zbója podziwiać i chwalić? Wg. mnie schowałeś głęboko w d... moralność i empatię za srebrniki...

  Zgadzam się , że można w celach politycznych ( obronnych) bo taki sku....wiony jest świat wejść w taktyczny sojusz z takim bandytą, ale trzeba zachować odpowiednią ocenę tego faktu.
  Armia Czerwona o jakiej nie myślicie
 • @Husky 19:38:57
  Stajesz się śmieszny z tą amerofilią. Tak sobie myślę, że zawsze będziesz służył temu kto dobrze zapłaci. Bo silny i bogaty więc dobrze z ni trzymać - zwykły koniunkturalista.
  Armia Czerwona o jakiej nie myślicie
 • @nikander 19:44:10
  Nie widzę pracodawcy i pracobiorcy na jednym wózku, choć zauważam potrzebę lepszego rozłożenia akcentów w wynagrodzeniu jednych w stosunku do drugich. Jak to zrobić - nie wiem. Z praktycznego punktu widzenia, co mi po rozwoju firmy, zwiększaniu odpowiedzialności i obowiązków jesli nie pójdzie za tym równorzędny osobisty wzrost dochodów? Co mi po ewentualnej sprzedaży firmy jesli Nikander ogoli mnie z 90% wartości? Dla kogo mam tyrać. Ludzie są pragmatyczni i rzadko kto pracuje dla idei. Wszyscy zaś dla siebie i swojej rodziny.
  Bo podatki trzeba przemyśleć
 • @nikander 19:44:10
  nie wiem jaka to miała by być wysokość, trudno strzelić cyfrę z kapelusza. Osobiście uważam, że lepszym rozwiązaniem był by podatek akcyzowy od dóbr luksusowych. Też problem z ustaleniem co to jest luksus, ale taki podatek byłby bardziej akceptowalny niż wysoka gilotyna. Chcesz kupić auto za milion, to musisz zapłacić dwa. Dzisiaj świat jest otwarty, szczególnie biznesowo jest bardzo powiązany i dziesięciokrotność wynagrodzenia porównując Polskę i Japonię robi z Polaka dziada na międzynarodowym rynku. A jak Cię widzą, tak Cię piszą. W biznesie to ważne, choć w życiu prywatnym to mi osobiście "lata" - jak mnie piszą...
  Bo podatki trzeba przemyśleć
 • @zadziwiony 19:19:57
  Dodam w formie ciekawostki.
  Dzisiaj wykonywałem usługę na rzecz firmy będącej kooperantem niemieckiego dewelopera. Otóż , z wiadomych powodów londyńskie citi przenosi się powoli do Bonn stąd konieczność budowania apartamentów dla "wielkiego państwa". Miesięczny czynsz takiego apartamentu na wynajem to ok. 50 000 euro... Tam portier będzie zarabiał tyle ile Pan chce zostawić polskiemu poważnemu przedsiębiorcy........ Trzeba będzie Polskę płotem ogrodzić.
  Bo podatki trzeba przemyśleć
 • Niestety zaproponowana gilotyna nie przejdzie.
  Chyba, że zamkniemy granicę cła wprowadzając i zabraniając obywatelom tego kraju prowadzić działalności gospodarczej poza jego granicami. Nie wyobrażam sobie by właściciel firmy zatrudniającej np. 500 pracowników zadowolił się wynagrodzeniem np. 30 000 zł/mc, co w jego przypadku jest na przysłowiowe waciki. Osobiscie w najkrótszym możliwym czasie pożegnał bym się z taką ojczyzną przynajmniej w zakresie biznesowym. Nie da rady - gilotyna jest zbyt ostra więc chęć jej wprowadzenia skazuje pańską pracę na manowce - a szkoda.
  Bo podatki trzeba przemyśleć
 • HUSKY
  Już wiem skąd Twoje uwielbienie Ameryki.
  Wiem też, że ty z pewnością na stosie nie spłoniesz....


  http://www.prisonplanet.pl/kultura/jesli_jestes,p1607293973
  Będzie wojna?
 • @Zawisza Niebieski 21:07:15
  A Ty jak zawsze nie potrafisz się odciąć od własnych sympatii politycznych...
  Gdy Niemcy piszą o Smoleńsku, wiedz, że coś się dzieje
 • @ele 10:47:18
  Niemcy są groźniejsze od tej dziczy. W razie czego dzicz można spacyfikować, Niemców niestety nie. Przez ostatnie 30 lat to Niemcy chyba najbardziej zaszkodziły Polsce, a nie wyznawcy allacha.
  TUSK ZLECIŁ MORDERSTWO KACZYŃSKIEGO?
 • @Krzysztof Szotowicz 12:37:11
  i oni z tymi wagonami to tak oficjalnie?
  Odnośnie Polski istnieje TAJNY plan
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:12:30
  Uważasz, że jest możliwa odbudowa polskiej gospodarki i wybicie się na niezależność przy głębokiej współpracy Niemiec i Rosji co zawsze będzie skutkowała niszczeniem państwowości Polski?! Uważam, że to niemozliwe. Butne Germańcy i Rosjanie zawsze będą dążyli do zwasalizowania Polski i nigdy przy nich nie zdobędziemy się na odbudowę naszego kraju.
  Trump ubezwłasnowolniony czyli smutny koniec prezydenta USA
 • A tak z ciekawości
  Jest w Polsce postać publiczna którą szanowny Optymista był by w stanie zaakceptować jako pierwszoplanowego polityka?
  "Jabłonowski"
 • Ino tak dalej...
  Za lat kilka, będziemy żarli tylko mięso wyprodukowane w sposób przemysłowy w tuczarniach na kilkadziesiąt tysięcy sztuk całkowicie odizolowanych od naturalnych warunków. Takie samo będzie mięso drobiu bo przecież zagraża ptasia grypa. Jajek wolnego chowu od szczęśliwych kurek wzbogacanych słoneczkiem też już nie będzie w ogóle. Za to w razie jakiegokolwiek kataklizmu, czy to naturalnego czy wywołanego przez człowieka władza będzie miała całkowitą kontrolę nad żywnością i wodą albowiem zmilitaryzować kilkaset kombinatów hodowlanych i sieci wodociągowych nie będzie problemem. Odwrotnie niż w przypadku rozproszonej hodowli. Mając żarcie w garści ma się kontrolę nad ludźmi - proste i skuteczne. Oczywiście zakazane będzie posiadanie własnej studni, własnej kurki i własnej marchewki, bo będzie to zagrożeniem dla ludzkiej populacji, a tak naprawdę to umniejszy nieco przypływ kasy do ponadnarodowych koncernów i uniezależni ludzi od władzy . Z tego też powodu nie mamy dostępu do wolnej energii z której 100 lat temu już Tesla korzystał.
  Następnym krokiem jest całkowite wyludnienie obszarów wiejskich, skupienie ludzi w miastach molochach, kontrola ich przepływu między miastami, pryskanie i karmienie ich przeróżnym świństwem dzięki czemu pożyją dopóki będą użyteczni- potem rak , zawał lub udar i problem rozwiązany. Dla tych z niezdartym zdrowiem, odpornych na te eksperymenty i trucizny już szykowany jest zastrzyk eutanazyjny. Że też Pan w świecie tak oblatany tego nie widzi?..... Dziwię się.
  PS.
  Mam kilka lat kury podwórkowe i przeżyły wszystkie epidemie ptasiej grypy cały czas kąpiąc się w piasku i słońcu..... Nigdy ich nie zamykałem. Dymają nas na każdym kroku - szanowny Panie!!! A celem jest władza absolutna nad ludźmi...
  Po ludzku o „świńskim problemie”
 • w wielu aspektach autor pewnie ma rację.
  Jest tylko jeden problem.
  Jak czytam różne opinie o tym co się wydarzyło to zauważyłem , że wszystko zależy od sympatii politycznych autora tych opinii. Gdzie jest prawda? - nie sposób zgadnąć.
  Komu się opłacały zadymy na ulicach?
 • jesli jesteśmy stworzeni na wzór i podobieństwo
  to logicznym jest wniosek , że jesteśmy tworem inżynierii genetycznych jakie obce cywilizacje przeprowadziły na istotach żyjących na ziemi.
  Z tego wynika wniosek, że nasz bezpośredni stwórca nie ma nic wspólnego z Bogiem rozumianym jako stwórcą wszech rzeczy. Pozostaje najważniejsze pytanie - po co zostaliśmy stworzeni i co się stało z tymi którzy tego dokonali albowiem od wielu wielu lat nie pokazali się nam na oczy. Ostatnim z nich był pewnie Jezus Chrystus zesłany tutaj do zaprowadzenia"porządku" rozbisurmanionej społeczności ludzkiej.
  Być może wraz z pojawieniem się Nibiru Marduka zjawią się i nasi stwórcy.
  Ale Nibiru Marduk to gwiazda śmierci, więc raczej nie cieszmy się z jej pojawienia, bo znowu rozpoczniemy od motyki i korzonków na śniadanie.
  Być może jest i tak , że w jakiejś katastrofie kosmicznej nasi Bogowie po prostu zginęli i pozostawili nas samym sobie. Życie kołem się toczy więc zapewne cykl po wielkim bum rozpocznie się od nowa , bo to co się dzieje na świecie przypomina bez wątpienia czasy ostateczne które przytrafiają się na Ziemi co 3600 lat. Czas się nieubłaganie zbliża....
  Masz grupę krwi Rh(-)? A więc jesteś kosmitą!