Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • W temacie mediów zgoda
  W temacie drzew - nie.
  Mam wrażenie, że najwięcej obrońców drzew jest wśród tych którzy nigdy żadnego drzewa nie posadzili i kawałka zarośniętej ziemi nie mają.
  Zwiększona wycinka była w dużej mierze z powodu pierwotnych ograniczeń i niepewności co do przyszłości prawnej w tym zakresie. Wszyscy korzystali z nagłej okazji. Z czasem sprawa wróciła by do normy. Dla mnie osobiście nie do przyjęcia jest sytuacja gdy muszę się prosić i do tego płacić opłaty za wycięte zarośla na własnym kawałku ziemi. Znaczy to , że w praktyce prywatna własność nie istnieje . Właścicielem jest się bowiem wtedy, gdy ma się możliwość dysponowania własnością zgodnie ze swoją wolą. W obecnej już sytuacji prawnej dostaniesz większą karę za wycięty krzew niż za zabicie człowieka na posterunku policji. Paranoja.
  To co napisałem wyżej nie dotyczy rezerwatów i innych obszarów chronionych , które powinny mieć jakieś uregulowania w sprawie wycinki drzew..
  Dojna zmiana - „miłośnik emerytur” i "szalony drwal" w akcji
 • @Zawisza Niebieski 21:22:39
  Ależ ja nie gloryfikuję Kaczyńskich, tylko stwierdzam, że działalność jednego z nich nie zdejmuje skurwysyństwa z drugiego. Wszyscy będący u władzy , teraz czy w przeszłości niszczą i likwidują systematycznie naszą państwowość, czyniąc z większości Polaków parobków i niewolników obcych, pozbawiając nas podstaw suwerennego bytu i możliwości rozwoju.
  W gadaniu i pozorowanym działaniu są wszyscy mistrzami. W sprawach istotnych dla Plaków zawsze występują jednak przeciwko naszym narodowym i osobistym interesom wspólnie i zgodnie. Nie mam tutaj złudzeń. W sprawie katastrofy smoleńskiej niezależnie od sympatii chcę prawdy i ukarania winnych. Gdyby na miejscu L.Kaczyńskiego był KOmoruski, też oczekiwał bym tego samego choć osobiście uważam go za zwykłą mendę. Tego wymaga ode mnie zwykła ludzka przyzwoitość.
  KIM BYŁ I JEST WŁADYSŁAW FRASYNIUK
 • A ja się dziwię
  w jaki sposób autor zdołał zgromadzić taką wiedzę o tych programach i spamiętał tyle tytułów.
  Ja pierdzielę
 • @Fatamorgan 19:50:32
  Niestety, z Zawiszą nie pogadasz rzeczowo w tym temacie. Ma do niego jakąś obsesyjną awersję i mimo, że w wielu innych sprawach dowodzi logicznego myślenia - Kaczyńscy działają na niego w sposób wyłączający logikę w jego wypowiedziach.
  Gdyby to nagranie było mu potrzebne do uwalenia Kaczyńskiego , to bezwzględnie obnażył by wszystkie jego słabe strony. A tak jest bezspornym dowodem na wylot właśnie w tym dniu 96 ludzi do smoleńska razem z Prezydentem. A tak naprawdę nagranie dowodzi jedynie, że Kaczyński z żoną wsiada do jakiegoś samolotu, nie wiadomo kiedy i nie wiadomo dokąd leci.
  Między miesięcznicą a odwiedzinami na Wawelu
 • @Zawisza Niebieski 19:14:00
  Fakt, że Kaczyński niejasną ma przeszłość absolutnie nie dodaje splendoru i nie zdejmuje podejrzeń o współpracę z komunistycznymi służbami z Frasyniuka. Fakt uczestnictwa w okrągłym stole automatycznie w świetle tego co dzisiaj wiemy udowadnia wspołdziałanie Frasyniuka z komunistami . Inaczej nie był by dopuszczony do tego grona. To wszystko zwykłe mendy i karierowicze.
  KIM BYŁ I JEST WŁADYSŁAW FRASYNIUK
 • Prosił bym o ten link
  przedstawiający wylot delegacji do smoleńska.
  I jeszcze jedno - wytłumaczenie serii zabójstw ludzi powiązanych w jakiś sposób z tą katastrofą. Wtedy sprawa być może przejdzie do historii.
  Między miesięcznicą a odwiedzinami na Wawelu
 • @Husky 07:14:38
  Czyli na te wszystkie działania rządu jest zezwolenie w zamian za uwalenie polskiego rolnictwa, poprzez administracyjną likwidację rolnictwa rodzinnego, wprowadzenie GMO i CETA , upośledzenia dzieci obowiązkowymi i wymuszonymi szczepionkami itp działaniami - tak? Czyli w dalszym ciągu uważasz ten rząd za pro-polski , tak?
  Trzy prawdy premier Szydło...
 • @Zdzich 15:52:04
  jestem przekonany, że gdybyś z Kolumbem dotarł do ameryki śladu po Indianach by już dawno nie było, a Ty sam puszył byś się obwieszony indiańskimi skalpami...Taki z Ciebie katolik.
  „Kali ukraść – to dobrze, Kalemu ukraść – to źle”
 • Szanowny autorze.
  Dziwię się, że absolutnie nie łapie pan rzeczywistości nas otaczającej, a przecież bloger RAM świetnie opisał to w jednej ze swoich ostatnich notek.

  http://ram.neon24.pl/post/138867,potworna-przyszlosc-ktora-obiecuje-nam-handeles-attali

  To co się nam pokazuje to tylko taka gra co najwyżej w warcaby , tworzenie wirtualnej , sztucznej rzeczywistości dla motłochu - takie wspomaganie kierownicy dla prawdziwego szofera naszego świata.
  Wyborów prezydenckich nie będzie ?
 • @Robik 09:21:14
  Nie przesądzam, ale w sprawach Polski przeważnie tych dwóch naszych sąsiadów dogaduje się we wszystkich ważnych sprawach.
  Marian Miszalski: Kongres Prawników.
 • wszystko pięknie i ładnie
  tyle, że my - ludzie nie piszemy scenariusza.

  Ten został opublikowany w 1871 roku przez Alberta Pike w postaci planu trzech wojen światowych i mimo wielu krytyk oskarżających o teorie spiskowe jest on z pełną determinacją realizowany co widać , słychać i czuć.
  Nałożyć na ten scenariusz protokoły mędrców syjonu oraz talmud i cały plan znajduje uzasadnienie. A celem ostatecznym jest przejęcie całej Ziemi z jej bogactwami przez niewielką grupę psychopatów do wyłącznego zarządzania bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki.
  Mur litewski
 • @Talbot 11:49:09
  Jak się człek postara, to wszystko można ośmieszyć.
  Jak ni czytałeś, to poczytaj
  http://ram.neon24.pl/post/138629,rzad-usa-od-lat-wiedzial-o-smiertelnych-skutkach-szczepionek
  Protest STOPNOP w sprawie szczepień...gadzie media milczą...
 • Tak po prawdzie
  to zastąpiliśmy Ukrainę, która wcześniej dostąpiła tego zaszczytu. Można zatem mniemać, że jest państwem bardziej poważanym niż RP , więc nie wiem skąd ta feta...
  Mamy to!!!!
 • @Zawisza Niebieski 22:04:37
  Ja się dziwię, że Ty jeszcze wierzysz w jakieś wyroki sądu. W Polsce wszystko jest polityką, nawet wyroki sądowe. Zresztą prawo jest tak napisane by było to możliwe. Twoja totalna krytyka PISu nie raziła by mnie gdyby nie kryjąca się za nią wyrozumiałość i zrozumienie dla działań poprzedniej ekipy , które wg. mnie były gorsze od tej obecnej. Mimo, że też w wielu obszarach jest to polityka po prostu antypolska.
  List Otwarty do Prezesa TVP J. Kurskiego
 • nie po to
  Kurski został prezesem telewizji by teraz prawdę na całą Polskę głosić .
  List Otwarty do Prezesa TVP J. Kurskiego
 • @MacGregor 10:15:08
  Chyba się mylę uważając, że programista osądza wszystko wokół opierając się na wartościach zawartych w talmudzie. W takim wariancie rozumiem całość jego światopoglądu.
  Grzegorz Braun: W oczekiwaniu na kolejny reset.
 • Programista
  musi to przeczytać ze trzy razy, bo jemu ciągle się wydaje , że całe zło pochodzi od urzędników. Faktem jest, że to też niewiele rozumiejąca kasta uzasadniająca na wszelki mozliwy sposób swoje istnienie, ale gdyby była wola polityczna ze strony rządu by wzmacniać Polską gospodarkę i rolnictwo, to migiem urzędnicy wcielali by w życie taki plan. Po prostu w trosce o swój stołek.
  Masowa migracja a Plan Kalergi
 • @programista 10:05:21
  Po owocach kolego się ich poznaje. A owoce w całej gospodarce i rolnictwie są zgniłe, albowiem podlano je trucizną i to w określonym celu. TYm celem jest niszczenie polskiego rolnictwa i polskiej gospodarki i podporządkowanie go tym z grubymi portfelami. Jesli tego nie widzisz i nie rozumiesz, a nie rozumiesz boś teoretyk to nic się na to nie poradzi. Masz wgrany program., którego po prostu nie da się zmienić.
  Pomidory a Unia Europejska
 • jak to zwykle bywa
  ktoś chce kogoś wydymać....
  3 czerwca - z małym dystansem...
 • Dodam w sprawie fabryki wagon w Ostrowie
  ,że w latach 70 w ZNTK pracowało 8500 ludzi.... to było miasto w mieście.
  Żydo-media pudrują rzeczywistość IIIŻydo-RP