Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze zadziwiony

 • ???
  ' Czy kolejnym ich krokiem będzie stawianie pomników niemieckim nazistom? A może w ten sposób chcą symbolicznie zwrócić te ziemie Niemcom? Jaki jest cel tej obłędnej, pełnej nienawiści i agresji polityki historycznej?"

  Znalazłem coś takiego. Tablica pamiątkowa z następującym tekstem

  "W tym miejscu byli pochowani niemieccy żołnierze zamordowani wiosną 45 roku przez oddział Armii Czerwonej dowodzony przez Nadieżdę Iwanowną. Mogiła została odnaleziona dzięki informacjom przekazaną przez Panią Danutę Bojarczuk i Pana Romana Lulka."
  I dalej (wszystkiego nie piszę) ekshumacji dokonano w dniu
  6 08.2016r, Pogrzeb odbył się 6.04.2017r.
  Tablica tej treści stoi w lesie w okolicach Szklarki śląskiej - południowa wielkopolska.
  Rozumie ktoś coś z tego?
  Piskorski zza krat
 • Nie bez przyczyny
  ludy pierwotne modliły się np. o deszcz, często z pozytywnym skutkiem.
  Modlitwa w kościele jest zmanipulowana i pozbawiona właśnie synergii, jej istota nie wyjaśniona przez pasterzy i potem jest jak jest.
  Synergia wiary a Polska
 • @Lotna 20:41:02
  W sprawach wiary i religii przekonania Jana Pawła są nie do ruszenia i jak sądzę nigdy nie ulegną zmianie. Choć tak naprawdę osobiście nie mam pojęcia skąd przekonanie, że katolicyzm i chrześcijaństwo mają patent na właściwego Boga. W ocenie Jana Pawła tak właśnie jest. W takiej sytuacji wierzenia Słowian to nie może być nic dobrego, bo dobro jest związane tylko z chrześcijaństwem(???).
  Natomiast popieram jego wyważoną ocenę PRL.
  Słowianie i żydzi a ofiary z ludzi
 • @Mariusz G. 12:41:59
  Czy niedotlenienie może powodować deformacje kości czaszki? Czy każde dziecięce porażenie mózgowe charakteryzuje się deformacją kości czaszki i czy taką chorobę diagnozuje się bez takiej deformacji.
  Jeśli cechą charakterystyczną dziecięcego porażenia mózgowego jest deformacja kości czaszki, a występuje ono przy określonej sekwencji dna tzn , że jest to choroba genetyczna.
  Dlaczego ONI podmieniają polskie dzieci
 • Szok!
  Zaraza przeżarła wszelkie instytucje, które mają jakąkolwiek władzę nad nami.
  Dlaczego ONI podmieniają polskie dzieci
 • Spytam...
  Skąd autor to wszystko wie?
  Huna w Starym Testamencie o.15 Cywilizacja Atlantydy cz.2
 • @dlaczego ja 12:14:50
  no w tym jest właśnie przekręt. Jest firmą typowo biznesową, a udaje charytatywną i filantropijną fundację ogłupiając ludzi by kasę do puszek sypali..
  Kilka drobnych plusów Jurka Owsiaka i jeden wielki minus!
 • Bogaci widać wiedzą
  jak się dyma tych biednych , dlatego takiemu Owsiakowi filantropowi pieniędzy nie dają....
  Bogaci nie dają na Orkiestrę Owsiaka?
 • Zarabianie pieniędzy
  Zarabianie pieniędzy
  nie jest grzechem. Jednak zarabianie na oszustwie już tak. A tak zarabia Owsiak wykorzystując dobre serce i empatię ludzką. A dlaczego jest oszust? Dlatego , że przez całe lata twierdził ,że żyje praktycznie z pensji, a faktycznie wyprowadzał miliony poprzez powiązane spółki rodzinne. Był tak cyniczny, że jedną z firm wyprowadzającą pieniądze z fundacji nazwał "Złotym Melonem". Gdyby publicznie stwierdził, że tak robi to sprawa darczyńców czy i ile dają na orkiestrę. W tej jednak sytuacji ocena moralna tej osoby jest jednoznacznie negatywna.
  Mamy zatem różne poczucie przyzwoitości i moralności.
  Kilka drobnych plusów Jurka Owsiaka i jeden wielki minus!
 • @hamurabi 22:39:26
  Nie twierdzę,że to jest super rozwiązanie.. Oczywiście, że za 500+ PIS kupił sobie elektorat, ale lepsze to niż nic. Jestem przekonany, że w Polsce jest nie więcej jak 35mln ludzi i jeśli tendencja spadkowa się utrzyma , to czeka nas katastrofa w wielu płaszczyznach, a na rynku nieruchomości szczególnie.
  Pawłowicz: Kaczyński, Duda, Morawiecki…to służby i lewactwo
 • Zawisza
  Jeśli nie będzie polityki wyraźnie zachęcającej do większej rozrodczości,
  to za 30 lat Twój i mój dom, także Ruszkiewicza i Wojtasa tyle będzie warty ile dostaniesz w skupie makulatury za jego dokumentację. Jeśli będziesz miał szczęście. Jeśli nie to będziesz musiał zapłacić za jego rozbiórkę, bo nawet za pustostan podatek będzie trzeba płacić.
  Pawłowicz: Kaczyński, Duda, Morawiecki…to służby i lewactwo
 • Zawisza, Ty naprawdę sądzisz, że nagonka na Polskę wynika
  z dbałości Brukseli (czytaj Niemiec) o stan demokracji w Polsce i paru komisarzy walczy o Twoje prawa? Naprawdę taki naiwny jesteś?
  Pawłowicz: Kaczyński, Duda, Morawiecki…to służby i lewactwo
 • @staszek kieliszek 02:01:01
  Staszek, każdy medal dwie strony ma.
  Nie każdy ma naturę wojownika by o wszystko ze wszystkimi walczyć. A biznes to wojna.
  W komunie ludzie byli dużo bardziej życzliwi wobec siebie niż teraz , gdzie każdy każdemu wilkiem.
  Obecny system ekonomiczno-społeczny na najwyższej półce postawił pieniądz, ze wszystkimi patologiami z tego wynikającymi. Na samym jego końcu i tak jesteś zaczipowanym niewolnikiem, skaczącym w rytm który Ci grają, od rana do nocy. A gdzie życie?
  I tak i tak w finale pozbawieni będziemy na rzecz globalnego kapitału swoich paciorków które w tej walce zdobyliśmy, bo na tym system ten polega.
  Na transferowaniu własności w górę, czego efektem ostatecznym będzie 90% światowego majątku w rękach kilkuset tysięcy ludzi - tych najbardziej bezwzględnych.
  Mówię to z pozycji człowieka który był ultraliberałem i zawsze chciał być na swoim. I jestem od ustawy Wilczka od 88 roku. Z tym ,że po moim liberalizmie w miarę zdobywania doświadczeń i wiedzy pozostały tylko strzępy.
  Wrócić do Pyongyangu
 • Ja też
  zaczynam z nostalgią komunę wspominać. Do kumpla na piwo w każdej chwili bez zapowiedzi wpaść można było, a dzisiaj nawet na emeryturze czasu nie ma by spokojnie kufel opróżnić.
  Wrócić do Pyongyangu
 • Rosjanie
  musieli by się z koniem na łby pomieniać , by zaatakować NATO.
  Oczywiście zrobią to gdy gdy uznają, że jedyny sposób obrony to uderzenie wyprzedzające. Zresztą mają to chyba w doktrynie.
  „Putin przygotowuje się do wielkiej wojny z NATO”
 • @staszek kieliszek 06:01:11
  Staszek na czerwono?
  Ron Paul - zbliża się koniec imperium USA
 • @Rzeczpospolita 14:22:43
  Ruski generał wszystko ładnie wyjaśnia

  https://www.youtube.com/watch?v=-t0S-jiezAM
  USA rozpoczęły III wojnę globalną
 • Pan generał
  Proponuje to obejrzeć (kto nie zna)
  https://www.youtube.com/watch?v=-t0S-jiezAM
  opisane mechanizmy rządzące światem w cyklu kilkudziesięciu odcinków. Praktycznie opisane wszystkie sprawy od kapłanów egipskich i obrzezania żydów po dzisiejszą manipulację ludźmi dla chwały wybranych jednostek z"głębokiego cienia".
  Deep State
 • @mac 17:54:59
  Racjonalne myslenie o władzy to takie, że "da" Ci ona tylko tyle , by była zabezpieczona przed buntem i by formalnie została wybrana do sprawowania tej władzy. Ani grosza ponad to.
  Dekalog - narzędzie judaizacji (4)
 • @Husky 17:15:03
  no z pewnością nieźle wymarzł w tym aucie bo teraz na Florydzie śniegi .....
  Kwestia Iranu w RB ONZ - następna porażka USA