Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze von Finov

 • sodoma u sodomitów
  https://www.youtube.com/watch?v=70CYR_uPFOk
  Watykan - Droga Krzyżowa czy Przesłanie Społeczne?
 • @Oracz 03:19:24
  Oraczu! Jakie 12/24. Mój znajomy dostał pracę 19/24. W całej ekipie wszyscy zatrudnieni na czarno. Kilka dni temu rozmawiałem z facetem, który pracuje przy budowie dróg. Mówi że na podsypkę powinien być tłuczeń po 100 zł.. A tam na podsypkę dają piasek z 20% zawartością kamienia po 20 zł. Tak więc po kilku latach tłucznia nic nie wypłucze. A piasek zostanie wypłukany i trzeba będzie naprawiać dziury w nowych drogach. Polska pisowska z moralnością kleru watykańskiego. Pogański kraj, pogańskie obyczaje. Polak katolik, znaczy Polak uczciwy, czy polak oszust, chciwy złodziej?
  Rosja się budzi?
 • @Husky 19:15:52
  Drogi Husky!

  Na zmartwychwstałym blogu Helenki próbowałem coś napisać, ale okazuje się, że ta zmartwychwstała niby dobra teolożka nadal trzyma mnie w stanie zbanowania. Jest fałszywą i kłamliwą, nie znosi, gdy przyłapać ją na jej kłamstwach i fałszerstwach. I aby bezkarnie zwodzić Polaków eliminuje znających prawdę Bożego Słowa. Przyłączasz się do jej zwodzenia?
  Czy taka Polska jest sprawiedliwa?
 • @staszek kieliszek 05:45:20
  Kilka lat temu jadąc kolejką z Londynu miałem okazję rozmawiać z młodą, około 25 letnią Iranką. Ładna dziewczyna, brunetka o urodzie dającej się zakwalifikować jako Iranka, ale też i Bułgarka, Węgierka... Bez haczykowatego nosa. Ubrana elegancko w jasny kostium. Rozmawialiśmy po cichu. Narzekała na złe władze w Iranie. Widać, że pasowało jej funkcjonowanie na wzór europejski. Co do islamu też narzekała, że to nic dobrego.Ja sugerowałem jej Jezusa Chrystusa. Żeby po prostu poprosiła prawdziwego Boga, żeby przyszedł do niej i żeby poznała Go osobiście.
  Bandyterka Iranu
 • @miarka 22:20:55
  Drogi Miarko!

  Gdybyś przeżył z Bogiem choć część z tego, co ja przeżyłem, to nie potrzebowałbyś żadnego utwierdzania w wierze protestanckiej. Większość watykańskich katolików postrzega wyjście z watykańskiego katolicyzmu i nawrócenie się do Chrystusa jako tylko zmianę organizacyjną. Widzę że zupełnie nie dociera do Ciebie to, że można zacząć żyć z Bogiem w sposób biblijny i w dodatku w wymiarze nadnaturalnym. Dla Ciebie podstawową wartością jest bezmyślne i bezkrytyczne przynależenie do organizacji religijnej z centralą w Watykanie. A że jest to organizacja pogańska, funkcjonująca w sprzeczności do woli Boga, to już dla Ciebie nie ma większego znaczenia. Równie dobrze możesz zapisać się do garażu a samochodem i tak nie zostaniesz. To że Watykaniści są przypisani do religijnej organizacji i tak nie sprawia, aby zaczęli żyć z Bogiem.
  Walka dualizmu z katolicyzmem jest na zamówienie polityczne
 • @miarka 17:25:59
  I jak by nie patrzeć Polska to;
  Pogański kraj, pogańskie obyczaje.
  A Polacy to w większości przypisani w niemowlęctwie - a więc nieświadomie, do religijnej korporacji z centralą w Watykanie - poganie.
  Biorąc pod uwagę totalne bałwochwalstwo korporacji watykańskiej, to funkcjonariusze Watykanu to poganie udający kapłanów Boga. A Polacy prowadzeni przez pogan udających kapłanów Boga także są w większości poganami.

  Tak więc Polska, jakby nie patrzeć to pogański kraj zwodzony przez fałszywych kapłanów udających kapłanów Boga.
  Walka dualizmu z katolicyzmem jest na zamówienie polityczne
 • A co, gdy Bóg wysłucha Twoją modlitwę?
  ==Ojcze Niebieski, który powołałeś kapłanów do składania

  wiecznej Ofiary Twojego Syna dla uświęcenia Ziemi,

  obdarz ich Twoim błogosławieństwem

  i ochroń od zgubnych pokus.

  Jezu, który powołałeś apostołów, aby w Twoim imieniu

  głosili Ewangelię na wszystkich krańcach Ziemi,

  obdarz ich łaską pokory i wiernego naśladowania Twojej drogi.

  Duchu Święty Pocieszycielu, który zstąpiłeś na przelęknionych uczniów

  zgromadzonych w Wieczerniku, zstąp dziś na kapłanów całej Ziemi,

  aby napełnieni duchem pobożności i męstwa z mocą działali

  pośród powierzonego im ludu.

  Trójco Przenajświętsza, która oświecasz umysły kapłanów,

  napełnij ich serca wiarą, nadzieją i miłością i spraw,

  aby wiernie służyli świętemu Kościołowi

  i Papieżowi, jako jego głowie. Amen.

  Najgorzej będzie, gdy Bóg wysłucha tej modlitwy

  Wtedy:

  - Sukienkowi zrozumieją, że nie są od składania ofiar z Chrystusa, gdyż Jego ofiara została złożona raz jako wystarczająca. I przestaną odprawiać FAŁSZYWE MSZE jako bezkrwawe ofiary,

  - Sukienkowi przestaną przedkładać kłamstwa katechizmu i bezprawia kanonicznego ponad Boże Słowo,

  - Wtedy sukienkowi przestaną się przebierać jak papugi i puszyć przed parafianami, a zaczną ich traktować jak braci i siostry w Chrystusie,

  - Naśladując drogę Chrystusa zrezygnują z fałszywych sakramentów i będą chrzcili tylko dorosłych, którzy wcześniej uwierzyli,

  - Naśladując drogę Chrystusa będą obchodzić Wieczerzę Pańską pod dwoma postaciami. Jednocześnie przestaną uprawiać magię rzekomej przemiany pieczywa w Boga,

  - Wtedy pokorni sukienkowi otworzą swe plebanie i pałace fałszywych biskupów dla biedaków,

  - Wtedy sukienkowi zrezygnują z fałszywego sakramentu bierzmowania, a o zstąpieniu i napełnieniu Duchem Świętym będzie decydował Duch Święty. I dopiero posługujący w mocy Ducha Świętego będą uznawani jako kapłani Boga, a nie cudaki wystrojone w barwne kombinezony.

  - Oświeceni przez Boga będą służyli Bogu na chwałę, kościołowi i ginącym ludziom, a samego papieża zagonią do posługi, a nie do służalstwa jemu. Głową Kościoła jest Pan Jezus, a nie cudak z Watykanu.

  Czy naprawdę chcesz, aby ta napisana przez Ciebie modlitwa została przez Boga wysłuchana i aby się wypełniła?
  Czy Pan Bóg uzdrawia na stadionach?
 • @miarka 17:19:20
  Drogi Miarka!

  NaPISAŁEŚ:

  ==Ty wyraźnie zmierzasz do "wylania dziecka z kąpielą", czyli likwidacji Kościoła z powodu przeniewierstw jego elit.==

  Twój podstawowy błąd w odnoszeniu się do religijnej korporacji z centralą w Watykanie, to traktowanie tej korporacji jako "Kościół". To że ta korporacja ma w swej nazwie "Kościół" nie jest równoznaCZNE Z TYM, ŻE TO JEST "KOŚCIÓŁ". Aby jakieś zgromadzenia miało prawo do bycia Kościołem, to musi spełniać warunki określone przez założyciela Kościoła - Pana Jezusa Chreystusa. A korporacja watykańska tych warunków nie spełnia. Tak więc Kościołem nie jest. A skoro nie jest Kościołem, to jest jakąś pogańską instytucją. Trochę religijną, ale pogańską.

  Każdy człowiek aby być zbawionym musi uporządkować swe życie w relacji z Bogiem. I to powinno być nadrzędnym celem, po spełnieniu którego należy nadal kultywować swą relację z Bogiem.
  Ty proponujesz kultywować członkostwo w pogańskiej, religijnej instytucji udającej Kościół i próbować korygować trochę tą instytucję, aby trochę bardziej naśladowała prawdziwy wzorzec Kościoła. Tyle że ta instytucja ma wpisane w nadrzędne zasady swej egzystencji nieposłuszeństwo Bogu i Bożemu Słowu. Wszyscy próbujący podążać w kierunku posłuszeństwa Bogu mają być usuwani z tej instytucji. Patrz ostatni przykład księdza, który posłuszny Bożemu Słowu przyjął chrzest. Korporacja watykańska zabrania swym członkom przyjmowania chrztu w sposób świadomy, gdy wcześniej zostali poddani w niemowlęctwie fałszywemu chrztowi.
  Pogaństwa w Watykanie nie wytępisz, bo pogaństwo Watykanu jest wpisane w fundament tej korporacji. A wszelkie próby ewentualnego oczyszczenia Watykanu z niebiblijnych praktyk stanowi zagrożenie dla egzystencji jego funkcjonariuszy.
  Jaki problem otworzyć pałace biskupie dla bezdomnych watykańskich katolików - braci w czym? W Chrystusie? A słyszałeś kiedyś laikata katolika, żeby zwrócił się do swego biskupa; bracie? Cudak w śmiesznej czapce wzorowanej na strojach kapłanów Marduka to eminencia, ekselencia... Spróbuj uzyskać zmianę funkcjonowania tych fałszywych biskupów na opiekunów biedaków, goszczących biedaków w swych pałacach.

  ==W każdym razie katolicyzm to pogaństwo z którego większość dawnych pogan się nawróciła i ich potomkowie idą drogą katolicką.==

  Poganin nawracający się na watykański katolicyzm nadal pozostaje poganinem. I to takim idącym do piekła.
  Religijność Watykanu nakazuje klękać przed andrutem, który rzekomo staje się Chrystusem. A to jest grzech bałwochwalstwa za który idzie się do piekła.
  100% księży, łącznie z papieżem, kardynałami, fałszywymi biskupami... to bałwochwalcy idący do piekła i pociągający za sobą wszystkich watykańskich katolików.
  W praktyce jako wrogowie posłuszeństwa Bożemu Słowu są bardziej satanistami, a nie chrześcijanami w znaczeniu; Chrystusowcami. Nie są wyznawcami nauki i przykładu Pana Jezusa Chrystusa.
  Walka dualizmu z katolicyzmem jest na zamówienie polityczne
 • @miarka 15:18:45
  ==My się musimy bronić i przed nimi też, bo oni są tak samo groźni jak dzisiejsi eksporterzy polskich dzieci odbieranych rodzicom, jak dzisiejsi agenturalno-zdradzieccy likwidatorzy Państwa Polskiego i polskiegosystemy prawnego jako SPÓJNEGO BO OPARTEGO NA NASZYM SPÓJNYM SYSTEMIE WARTOŚCI.==

  To robią Polacy - rzymscy katolicy Polakom rzymskim katolikom.
  Walka dualizmu z katolicyzmem jest na zamówienie polityczne
 • @miarka 14:59:01
  ==Myślisz że przeciętny katolik da się zbałamucić jakimś gnostycyzmem o wiedzy wyrozumowanej dającej zbawienie, albo o dwóch Bogach – dobrym i złym, czy religii bez Boga, zwłaszcza Boga osobowego, czy na zbawienie połówkowe, poprzestające na zbawieniu ode zła, a bez dobrych uczynków, bez czynów motywowanych miłością ku dobru w człowieku i Bogu zawsze dobremu, motywowanych powołaniami Bożymi?==

  No to ile lat poświęciłeś na zwiastowanie ewangelii za kratami? Ilu bezdomnych kryminalistów po ich wyjściu na wolność przyjąłeś pod swój dach? Ilu bezdomnych, pijaków, alkoholików, zawszawionych, w delirkach... przyjąłeś pod swój dach, aby wyprowadzić ich z pijaństwa do trzeźwości? Do ilu ludzi tygodniowo wychodzisz na ulice, aby im zwiastować ewangelię?

  Próbujesz reklamować uczynkowość jako pobożność. To nie uczynki sprawiają pobożność, ale uczynki powinny wypływać z pobożności. Ilu znasz watykańskich katolików, ilu znasz księży, biskupów w swych pałacach, aby zapraszali do swych domów bezdomnych, biednych katolików tylko dlatego, że są współwyznawcami z jednego kościoła?
  Walka dualizmu z katolicyzmem jest na zamówienie polityczne
 • @miarka 14:59:01
  Drogi Miarka!

  Dwa lata temu małolaty którym zwiastowałem ewangelię podpuścili mnie; a z księdzem to by pan porozmawiał? No i poszliśmy na plebanię. Akurat wychodzili sukienkowi po mszy wieczornej. 5 razy pytałem jednego z nich; czy jesteś chrześcijaninem. Ani razu nie odpowiedział na pytanie. Po kilku zdaniach na temat mojej wiary w Chrystusa uciekł na plebanię. A zaskoczona młodzież ryknęła śmiechem na reakcję skompromitowanego sukienkowego. Dzisiaj wszyscy oni plują na korporację watykańską, na sukienkowych. Mają ich w pogardzie. Także ci z nich, którzy byli ministrantami. Oczywiście prawie wszyscy piwkują, palą, ćpają, przeklinają, a księży w d.... mają.
  I ty próbujesz wciskać Polakom watykański katolicyzm. Z tego co wiem od młodego pederasty, to urzęduje on w moim mieście i okolicach z kilkoma sukienkowymi. W zeszłym roku jeden z parafian obił proboszcza za dobieranie się do jego żony. Całe miasto o tym huczało, ksiądz obity, a mąż na wolności.
  Drugi proboszcz, alkoholik bywalec odwykówki zmarł na raka.
  Propagowanie i praktykowanie bałwochwalstwa jest podstawową formą religijności Watykanu. 5% sukienkowych to alkoholicy, około 20% to pijacy nadużywający alkoholu.
  I Ty próbujesz mi wciskać watykanizm jako nośnik moralności, polskości?! Upamiętaj się. Watykanizm to nośnik zepsucia moralnego i bezbożności ukrywanych pod płaszczykami fałszywej pobożności, barwnej religijności. To religia dla bezmyślnych, dla nie znających Bożego Słowa, dla lekceważących Boże Słowo.

  Korporacja watykańska jest zhierarchizowaną dyktaturą niezdatną do samooczyszczenia, do odwrócenia się od herezji które są wpisane w zasady jej funkcjonowania. Watykan prowadzi swych wyznawców do piekła. Bałwochwalstwo, symonia, spirytyzm... prowadzą do piekła. Fałszywy chrzest niemowlaków pozwala powiększać ilość członków korporacji, ale są to nieświadomi Boga poganie. Korporacja watykańska do organizacja zgromadzająca pogan idących do piekła. Przecież nawet za dusze zmarłych sukienkowych odprawia się msze. Tak więc sami sukienkowi nie potrafią zapewnić sobie zbawienia. To zapewnią tobie? Przecież oni kasują nawet za odprawianie mszy za dusze zmarłych, których oprawili wszystkimi przepisanymi obrządkami sakramentalnymi, namaszczeniami. Tak więc sami potwierdzają, że ich oprawianie umierających nic nie daje i trzeba jeszcze bulić na dusze zmarłych i odprawiać religijne przedstawienia.
  Jest to religia dla głupich. No może nie wszyscy watykańscy są głupi. Niektórym brak wiedzy, brak refleksji. Ale jeżeli wiedzą o oszustwach sukienkowych i nadal tkwią w watykańskim katolicyzmie, to są głupi.

  Akurat tak się składa, że jestem Polakiem z patriotycznej rodziny. Mój przodek walczył pod Wiedniem jako porucznik artylerii. Jego brat był pułkownikiem. Mój pradziad za udział w powstaniu styczniowym stracił olbrzymie majątki w lubelskim. Mój ojciec walcząc jako kawalerzysta w 20 roku dostał dwa razy szablą po głowie. Idąc do polskiego wojska wziął dwa konie pod siodło, które zginęły pod nim w czasie walk na wschodzie. Moja mama w 39r. w Warszawie zrobiła maturę, ale jako katoliczka o Piśmie Świętym nie słyszała na religii. Choć na świadectwie maturalnym miała 5 z religii. I dopiero 7 lat po mnie, w wieku 75 lat przyjęła chrzest w jeziorze. A gdy zaczęła czytać Biblię i gdy próbowała rozmawiać z księżmi po kolędzie, to szybko się przekonała, że Biblii oni nie znają.
  Ja sam żyję z Bogiem w sposób świadomy od 30 lat. I mam z Nim bezpośrednią relację. Także w wymiarze nadprzyrodzonym. I takiego, bezpośredniego, osobistego życia z Bogiem należy szukać. Opartego na Bożym Słowie, dającego zbawienie, pewność zbawienia już za życia ziemskiego. I taki Kościół jako ludzie żyjący w różnych biblijnych zgromadzeniach jest w Polsce.
  A watykański katolicyzm to pogaństwo.
  Walka dualizmu z katolicyzmem jest na zamówienie polityczne
 • Ciepły trup bardziej śmierdzi.
  Drogi Miarka!

  Odstępczej od Boga religijnej korporacji z centralą w Watykanie już się nie da obronić. 1500 lat jej odstępstwa od Boga, od Bożego Słowa, wieki mordów, grabieży, bałwochwalstwa, symonii, spirytyzmu, chciwości, odcinania ludów od Bożego Słowa... To wszystko dyskredytuje prawa tej korporacji do nazywania się Kościołem. Gdyby Watykaniści byli Kościołem, to owoce zarówno funkcjonariuszy jak i członków tej korporacji miały by wymiar owoców wpływów Boga. A tak, to jest to co najwyżej forma kolorowych przedstawień, ceremonii, z namiastką elementów Bożego Słowa. Przy okazji trochę sukienkowi moralizują, pracują nad sprawianiem zewnętrznego wrażenia, stroją się w cudaczne kombinezony, śmieszne czapki, ale sami prowadzą się często niemoralnie.

  Podgrzewanie trupa nie ożywi trupa.
  A Polska niestety jest pogańskim krajem.
  Walka dualizmu z katolicyzmem jest na zamówienie polityczne
 • @Jan Paweł 07:30:56
  https://www.youtube.com/watch?v=kT_1t9XMmoY
  Wszystkie większe tragedie narodowe były przepowiedziane
 • @Jan Paweł 07:30:56
  https://www.youtube.com/watch?v=a4W3rNl1HFg
  Wszystkie większe tragedie narodowe były przepowiedziane
 • @Jan Paweł 07:30:56
  https://youtu.be/uRkp_0Qmz9k
  Wszystkie większe tragedie narodowe były przepowiedziane
 • @Jan Paweł 22:38:01
  Drogi JP!
  Nie ze wszystkim zgadzam się z nimi. ostatnio nawet Keren mnie zbanował. Ale to drugorzędne zagadnienie.

  I jest tak, jak pisałem wcześniej. Unikasz merytorycznej dyskusji. Spróbuj się odnieść do moich wpisów. Czy się z nimi zgadzasz, a jeżeli nie, to podaj biblijne argumenty, co takiego niebiblijnego napisałem.
  Wszystkie większe tragedie narodowe były przepowiedziane
 • @Jan Paweł 19:55:41
  Drogi JP!

  Materiały które wklejałem mam opracowane już kilka lat temu. Ja ich nie redagowałem na bieżąco, a tylko wklejałem z moich zasobów. Zakres tych opracowań jest na tyle obszerny, że kiedyś redagowałem je kilka miesięcy.
  Nie musiałem ich poszukiwać w różnych miejscach, gdyż mam to w postaci jednego dokumentu. Biorąc pod uwagę, że te dokumenty są trochę obszerniejsze i posiadają trochę zdjęć, to rzeczywiście potrzebowałem kilkanaście minut na zweryfikowanie i przycięcie niektórych z tych wpisów.

  Widzę, że zamiast zająć się merytoryczną analizą tych moich wpisów, krążysz wokół nich korzystając z różnych pretekstów, aby tylko nie podjąć się rzetelnej analizy tych moich wpisów. Typowy watykański katolik. Maksimum uników, zero merytorycznej analizy zagadnienia.

  I później nie dziw się, że młodzież kpi sobie z księży, którzy nie są w stanie podjąć rzeczowej rozmowy na niewygodne zagadnienia. Dopóki mogą niezakłócenie oprawiać pół przedstawienia swój kieliszek i mówić kazania bez trudnych pytań, to jakoś sobie radzą. Ale w przypadku konfrontacji, to albo wzywają policję, albo uciekają. Tak jak Ty.
  Wszystkie większe tragedie narodowe były przepowiedziane
 • @Jan Paweł 07:33:54
  Drogi JP!

  Materiały które powyżej wkleiłem są moimi własnymi opracowaniami. A zarzucanie mi, że są to materiały Świadków świadczy o Twoich brakach w świadomości herezji Świadków. Gdybyś je znał to byś wiedział, że to co pisałem nie pochodzi od Świadków, gdyż kłóci się z ich teologią.
  Zgadzam się z Tobą, że ich tłumaczenie Nowego Świata nie jest rzetelnym tłumaczeniem Biblii. Tyle że ja w moich cytatach posługuję się watykańską Tysiąclatką. I znowu wychynęły Twoje braki w edukacji.

  A biorąc pod uwagę zaprzedanie Polski i Polaków demonowi królowej niebios łatwo się przekonać, jak od wieków demolowana jest Polska.
  Wszystkie większe tragedie narodowe były przepowiedziane
 • @Jan Paweł 07:29:23
  Drogi JP!

  Będąc uczciwym rozmówcą powinienem być otwarty na krytykę, ale taką rzetelną, uargumentowaną przekonywującymi danymi. I jestem gotowy zapoznać się z Twoimi analitycznymi argumentami.
  Ale... Po pierwsze! Czy możesz uczciwie powiedzieć, że przeczytałeś, przeanalizowałeś moje wywody i argumenty?
  Bo jeżeli odnosisz się do moich wpisów, ale ich nie przeczytałeś, to sam sobie wystawiasz świadectwo co do swego poziomu rozmówcy i własnej uczciwości.
  Tak więc moje precyzyjne pytanie: Czy przeczytałeś moje powyższe wpisy?
  Po drugie! Czy przeczytawszy je, przeprowadziłeś analizę ich zgodności z Bożym Słowem? Jakie niezgodności znalazłeś?

  Domyślam się, że nie przeczytałeś moich wpisów i spodziewam się raczej uników, a nie rzetelnej dyskusji z Twojej strony. Taki klasyczny watykański katolik.

  A co do mojej racji. Jeżeli nie potrafisz przedstawić w moich argumentach błędów rzeczowych, merytorycznych, odstępstwa od Biblii, to sam potwierdzasz, że mam rację.
  Wszystkie większe tragedie narodowe były przepowiedziane
 • @Lotna 17:04:34
  Domyślam się, biedna Lotno, że nawet nie przeczytałaś moich opracowań. Gdybyś je przeczytała, to nie nazwałabyś ich bredniami.
  A wydając opinię co do tekstu, którego nie przeczytałaś, dyskredytujesz siebie i swoje możliwości intelektualne.
  Wszystkie większe tragedie narodowe były przepowiedziane